Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát elkiabáltam tegnap, hogy jól vagyunk...Este már rendesen véreztem és görcsölt a hasam, szerintem ez most ennyi volt :( Csináltam reggel egy tesztet, tök negatív, bár ez csak a 11. nap az ET óta.
Dokit próbáltam hívni, egyenlőre nem vette fel a mobilját...

Drukkolok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyulasz+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


jajjj Noncsi,ez nem lehet :evil: de et után 10 nappal hogy jöhet meg?Progi mellett?És ez most olyan rendes mensi???Hát nincs igazság :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Noncsi,
:cry: a francba!!! beszélj a dokival, itt vmi nem stimmel.

Nyulasz,
++++++++++++++++++++++++
kéményt húzzák hamarosan :wink:

KépKép
tobi
 
 

 
 

Beszéltem a dokimmal, behívott vérvételre, hétfőn kettőkor lesz eredmény, akkor kell telcsiznem. Addig szájon át szedem az utrót.
Várjuk a CSODÁT, hátha.......

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Noncsi :( :cry:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Noncsi,hajrá csoda!A hétfői vv-hez nagyon-nagyon szorítok!!!Nem feladni!Oké?
Vendég
 


Noncsi :cry: Sajnálom a vérzést, de azért még én is szorítok a vv-hez!!!

Nyulasz++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Te hanyadik napon vagy? Hogy érzed magad? Már alig várom, hogy lássam a terhes nyuszis avatart :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi,
gratula a 37. héthez. Hogy vagytok? már nagyon a hajrában vagy! :)

Nyulasz,
babaragi++++++++++++++++++++++++++
kémény még nincs de rajta vagyunk az ügyön :wink:

Bella,
++++++++++++++++++++++++++++++++

Noncsi,
addig amíg a vérvétel alá nem támasztja addig én szurkolok Nektek!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Mazsi!
Hétfőn volt a beültim,tehát a 6.napon...ugye az et nnapját is kell számolni? :roll: ...mintha először csinálnám :roll:
...és tényleg van pocakos nyulas avatarom :D
atyaég,három heted van :shock: :D ...pocaksimi :wink:
Noncsi!
Babaragacsok mennek,remélem vérzés már a múltté.+++++++++++++++++++++++++++++++
Csibe!
Neked is++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Sajna ez most ennyi volt csajok, köszi a drukkokat és hogy szorítottatok. Megjött az éjjel rendesen, féltenyérnyi alvadt vérdarabokkal :(
Majd a következő sikerül :)
Megbeszéltem a dokimmal, hogy novemberben csinálunk egy laparoszkópiát, mivel nekem eddig nem volt átjárhatóságim, aztán ha ott mindent rendben talál, akkor januárban donros inszem. Apának több biopsiát nem csinál az urológus és én sem engedném neki még egyszer, ez a három bőven elég volt!

Fáj, de nem vagyok nagyon elkeseredve, inkább csak csalódottnak érzem magam, mert ez közös saját baba lett volna. Na de a sors másképp akarta....

Vigyázzatok magatokra, drukkolok mindenkinek!!!!!!!!!!!!

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Noncsi!

Sajnálom, hogy így alakult... :cry: :cry: Pedig reménykedtem benne, hogy csak elmúlik Neked ez a vérzés. Néha a sors nem teljesen igazságos az emberekkel.... :cry: :cry:


Tobi!

Lassan eljön a Te időd is és kezdhetsz neki a lombiknak. addig is drukkolok++++

Mazsi!

Köszi a részletes infót. :D
Már meg is néztem neten, de úgy vettem észre, hogy ezt patikában nem is nagyon lehet kapni. Csak onnan lehet rendelni?
Kérdeztük a Krioba a biológus nőt, hogy mennyire lenne esély saját gyerekre a helyzet tudatában és azt válaszolta, nem akar hiú reményeket kelteni bennünk, vannak csodák de az tényleg ritka, Ő még nem is nagyon találkozott ilyen csodákkal.
Szóval ebbe a donoros dologba most október elején mindenképpen belevágunk, aztán ha majd szeretnénk kistesót, gyúrunk sajátra, és akkor nincs meg az a kényszer, hogy gyerek,gyerek mert akkor már lesz egy.

Nyulasz!
Pihengess sokat és vigyázz magatokra!

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Noncsi!
Egy nagy ölelést küldök!
Rony!
Köszi.Október már mindjárt itt van.Drukkolok nagyon!
Vendég
 


Noncsi, nagyon szomorú vagyok :cry: :cry:

Rony, mindjárt október

Nyulasz+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az Et napját nem kell számolni. Csüt. körül tesztelhetsz...:wink:

Kép
mazsi02
 
 


Noncsi,
ölelés

Nyulasz
++++++++++

Tobi
++++++++++

Mazsi,
hogy elment az idő, már tényleg a finishben vagy:)
Vendég
 


Noncsi!
Tényleg nem kell számolna az Et napját?
Bella!
Drukk!
Vendég
 


Noncsi,
:cry: nagy ölelés!!!
hajrá folytatás!!!

Nyulasz,
+++++++++++++++++++++++++++++++

Bella,
+++++++++++++++++++++++++++++++

Rony,
szép októberünk lesz :wink:

KépKép
tobi
 
 


Nyulasz, az ET-t én írtam. Én úgy tudom, úgy kell számolni, hogy ET+x. nap.

Tobi, te a napokban long protokollt kezdesz?

Bella, alig adsz hírt magadról... Te most hol tartasz? Mihez lehet drukkolni?

Nem tudom, meddig tudok benézni, szinte naponta járok ellenőrzésre, mostmár bármikor jöhet babócám. Jajj, de izgulok...

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi,
igen a longhoz kezdem mindjárt a szurit :wink:
Babócának meg Neked is sok-sok pozitív energiát+++++++++++++++++++++++. Minden rendben lesz és majd kérünk beszámolót mindenről. Bizony izgis időszak lesz a mostani.... puszi

KépKép
tobi
 
 


Mazsi
én holnap megyek tüszőleszívásra.
Vendég
 


Bella, nagy DRUKKKK neked is ++++++++++++++++++++++++++
Majd jelentkezz.

Nyulasz++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tobi, köszi :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Bella!
itt is nagy drukk a punkcióhoz! :D
Mazsi!
:oops: tényleg te írtad...csodababátok nemsokára a kezetekben foghatjátok :D
Tobi!
Méhecskéid nemsoká célba érnek :wink:
Noncsi!
Remélem jobban vagy.
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz, igen kicsit jobban, ma voltunk Szegeden apával kicsit kikapcsolódni, több mint 500 km-t vezettem, hulla vagyok :)
Babatapik feladva Neked! :wink:

Bella! Remélem jól sikerült a punkció, drukk a picikéknek a kémcsőszexhez :lol:

Tobi! Hajrá szurik, mindjárt kezdessz, de jóóóóó! :)

Mazsi! Visszaszámlálás, lassan izgulhatunk értetek, hogy könnyű, gyors szülés legyen :)

Rony! Mindjárt október és kezdhettek Ti is! :)

Mindenkinek küldök egy kis pozitív energiát! Vigyázzatok magatokra és a babáitokra!

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Sziasztok,

Tobi,
++++++++++ holnapi kezdéshez

Nyulasz
++++++++++ nyúlbogyókhoz

Nekem 15 petesejtem lett, viszont apának elég rossz eredménye, úgyhogy aggódunk. Kéretik drukkolni nekünk, majd 11 fele kell telefonálnom.
Vendég
 


Köszi Lányok a kezdéshez a drukkokat! :wink:

Nyulasz,
kisnyuszinövesztő ++++++++++++++++++++++++++++

Bella,
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Noncsi,
hajrá sikeres január!!! :wink:

Rony,
jövő héten már október :wink:

KépKép
tobi
 
 


Bella, kezem-lábam X-ben ++++++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Noncsi, úgy legyen :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Helyzetjelentés: jelen pillanat 12-en vannak, holnap délben kell megint telefonálni
Vendég
 


Sziasztok!

Megvan a pocak fotó, de nem tudom, hogyan kell feltölteni. Rákattintottam a melléklet feltöltésre, de ez nem a képre vonatkozik, ugye? Tudtok segíteni?

Köszi! Princess[/img]

Kép
princess
 
 


Vonalzót is csináltam, de úgy látom azt sem tudom ide beilleszteni. Ebben is segítenétek?
princess
 
 


Princess a vonalzót a provilnál kell beilleszteni.
képet pedig a hozzászólás feletti kép feliratra kattintva tudsz felrakni
Vendég
 


Princess!
Vonalzónál a BBcodot kell az aláírásodhoz bemásolni,képet meg úgy szoktam feltenni,hogy itt lenn a melléklet feltöltésére kattintok,és ki tudom tallózni amit feltöltenék.A méretekre figyelj,leírja a max.nagyságot.
Várjuk nagyon a fotót...és hogy írj egy kicsit magatokról.

Én teszteltem,ma van a 9.vagy a 10.nap...negatív...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.24 14:57-kor.
Vendég
 


Noncsi!
Szeged biztos szép,én még nem voltam :oops: ...kapcsolódjatok ki,beszélgessetek nagyon sokat!
Vendég
 


Bella, azta.................... Ahhoz képest, hogy mennyire aggódtál, igazán jól sikerült a randi :wink: Ügyik voltatok!!! Drukk továbbra is, hogy szépen
osztódjanak++++++++++++++++++++++++++++++++
Mikor, hányat kapsz vissza? Gyere a további hírekkel!

Ejnye Nyulasz... Eddig bírtad? Már biztos többször írtam, de tapasztalat: én 12. nap teszteltem Gabriellel, és alig látszott valami :? Nem is mertem nektek felrakni, olyan ciki volt :oops: Pedig akkor már a vv. szerint 200-on felül volt a hcg szint.
Szóval DRUKKKKKK HEGYEK NEKED ÉS BOGYÓIDNAK+++++++++++++

Princess, várjuk a fotót :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Megpróbálom feltölteni a képet.


Kép
princess
 
 


Sikerült a feltöltés! Nagyon köszönöm a segítséget!

A kép a múlt héten készült (22. hét). Jól vagyunk, Pocaklakó nagyon aktív, sokat mocorog, főleg éjszaka. A múlt héten voltunk ultrahangon, az egész vizsgálat alatt az orrát piszkálgatta. Szerencsére a fél méhem eddig jól tágult. Még dolgozom, november közepéig.
A fekvés már kicsit kényelmetlen. Babánk rögtön jelzi, ha neki nem tetszik a pozíció.

Mazsi!
Melyik kórházban fogsz szülni?

Nyulasz, Bella!
Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
princess
 
 


Sziasztok

Előszőr is Mindenkinek ++++++++++++++++++++++++

Princess
CSINIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Sziasztok


erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz!

A babafalva.hu-n csináltam a vonalzót, ott kaptam egy html és egy phpbb kódót. Mindkettőt megpróbáltam, de egyik sem működik.
princess
 
 


Princess!
Nagyon csini vagy,szépen gömbölyödsz.Annyira örülök,hogy ilyen jól alakultak a dolgaitok :wink:
A vonalzót nem értem,beillesztetted az aláírásodhoz,és aztán el is mentetted a változást?Mindjárt megpróbálom...
Vendég
 


Kép

Princess!
Nekem sikerült...valamit elrontottál.Most már kivettem az aláírásomból,nehogy a másik topicon azt higgyék,hogy januárban szülni fogok :lol:
Rámész a hozzászólásodnál a profilra,aztán fenn találsz egy segédletek szöveget,ha lenyitod,ott van olyan,hogy profil,abba belépsz,akkor az adatlapod látod,az aláíráshoz bemásolod a phpbb kódot,lejössz az oldal aljára,elküld gomb,és kész is egy ilyen vonalzó az aláírásodnál,mint amilyet ide a hozzászólásomba belinkeltem.
Vendég
 


Nyulasz!

Köszi a segítséget, megpróbálom.
princess
 
 


Princess!
Menni fog :D
Vendég
 


Nyulasz!

Én is úgy érzem, hogy jól alakulnak a dolgaink, a sok szomorúság után most tényleg boldog vagyok. Habár tegnap kicsit kiakadtam. Bementünk a párommal az anyakönyvi hivatalba, hogy apasági nyilatkozatot tegyen. A baba a válásom jogerőre emelkedése után fogant, mégsem adták ki a nyilatkozatot, mert a válás időpontja és a szülés várható időpontja között 300 napnak kell eltelni. Nekünk meg 290 napunk van. Így, ha nem házasodunk össze a baba születése előtt, akkor a volt férjem nevére fogják anyakönyvezni. Hiába mondtam, hogy már mióta nem éltünk együtt. Sőt, már mikor beadtuk a válási kérelmet, de csak 7 hónap múlva volt a tárgyalás. Ez nem számít.

Kép
princess
 
 


Nyulasz!

Sikerült a vonalzó!!! Köszi a segítséget!

Kép
princess
 
 


Princess!
Nagyon szép vonalzó :D ...irigy,irigy :lol:
Ez hihetetlen amit írsz :shock: micsoda bürokrácia :evil: :evil: :evil:
Hát akkor fogtok két tanut,bementek az önkormányzathoz és összeházasodtok,aztán majd később csaptok egy jó kis lagzit...ha akartok...Vagy nem akartatok?Vagy mindenképp nagy esküvőt akartok?Hűha,most jól belekavarodtam... :D
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz, Bella megy a drukk folyamatosan Nektek
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Princess! Szép a pocid és a vonid is, a bürokráciához, inkább no komment. Anno anyukám járt így, amikor a hugocskám született, az én apám nevére anyakönyvezték, hiába volt minden. Bírósági tárgyalás kellett, hogy a gyerek végre az igazi papája nevét viselhesse :twisted:

Mazsi! Ujjaim keresztben értetek nonstop!

Tobi! Hajrá szurik!!!!!!!!!

Rony! Mindjárt Te is kezdessz :wink:

Puszi mindenkinek!

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Nyulasz, Noncsi!

Nem akarok nagy esküvőt. Sőt, tulajdonképpen nem is akartam/akarok férjhez menni, vagy legalábbis nem ilyen hamar. A párom nagyon aranyos volt, megkérte a kezemet, vett gyűrűt és mondta, hogy már régóta tervezte a lánykérést, de a szülinapomra tartogatta. Én valahogy most mégis olyan kényszernek érzem.

Kép
princess
 
 


Princess!
Pedig sok tortúrától kímélitek meg magatokat,mintha a volt férjed nevére kerül.Ha meg úgysem akarsz nagy esküvőt,akkor meg fogd fel úgy,csak egy kis formaság,szerintem nem is korai,már ha azt nézem,hogy ott a szerelmetek bizonyítéka a pocakban,már nem úgy vagyunk,mint 20 évesen,hogy nem akarjuk elkötelezni magunkat...persze az tényleg rossz,hogy kénszerhelyzet van,de ha úgyis meg akarta már kérni a kezed,a mai nap a legjob hozzá,hogy igent mondj...és...

Sok boldogságot:
Kép

Noncsi!
Köszi a drukkokat!Ti meg buliztok egy nagyot az év végén,aztán jöhet a poronty.
Mazsi!
Tessék ám bejelentkezni,különben nem tudjuk mikor izguljunk értetek :D
Vendég
 


Sziasztok!

Princess, nagyon csini vagy :wink: Azt nem írtad, mit válaszoltál a párodnak, mi is várjuk a választ :)

Noncsi :wink:

Tobi, kitartás a szurkákhoz!

Nyulasz??? Teszteltél? :roll: Nagggyon-nagggyon++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi,még tegnap meg tegnapelött,ma nem,mert negatív volt mindegyik.Holnap megint tesztelek...hátha...
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
menj el vérvételre is!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


csajo,3,5 óra lavás után...ott a csík...nagyon-nagyon halvány,de ott van.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: