Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Virág!
Megkaptam az üzeneted! Válaszolok is, de közben melózok és nem mindig marad időm....

Wandrea!
Köszi a bíztatást. Tegnap is feldobtam a férjemnek, hogy a Dunának megyek, ha csak 1-et fognak támogatni. Kerestem a neten valami kézzelfogható infót, de nem találok semmit.
Hol tartotok a spontánozással? Már túl vagy a felénél?! Méred a hőd?
Tegnap végre megnyugodtam és remélem akkor most sikerült :oops: Mérem a hőm, de most meg attól félek, hogy így lombik után elsőre nem lesz peteérésem...

Vikimi!
Amig remény van, reménykedünk :!: +++++ -t küldök :)

Lola!
Együttérzésem! Hihetetlen, hogy mennyire kiszipolyoznak bennünket! De ez még nem minden! Egy ismerősöm most fog szülni. A doktornő 70e-t kért a szülésért. Persze az ismerősöm rögtön mondta, hogy köszi akkor inkább nem. Egy "csöves" babakocsi, (ami nem márkás) 50e. Persze bár csak itt tartanánk!

Julika!
Nagyon aranyos vagy, köszönöm a bíztatást! De Te is tudod, milyen nehéz, főleg, ha az ember már 4. éve kinlódik. :( Azért tegnap estére összeszedtem magam... :wink:
dezsina
 
 


Dezsina!
Te spontános vagy, vagy lombikos? Lombikal kezdet? :roll: Arról tudsz valamit akinek már volt egy, annál is jövöre csak egy lesz? Az 5már teljesen ki esett? Ha nem tb-s akkor 50ezer lett volna, ez ez az összeg marad? :shock:

vikimi!

Mi van veled?

Julika!
Sok-sok gratula :!:
virág32
 
 


Virág!

Most spontánozunk, mert csak áprilisba mehetünk a 2. lombikra. Addig sem akarom vesztegetni az időt. :lol: Az első ET-m szept. 14-én volt és okt. 4-én jött meg :cry:
A TB tervezetről csak pletyka szinten tudok valamit, amit itt a lányok írtak, Wandrea is írt erről. Remélem nem változik semmi!
Mire gondolsz ezzel az 50ezerrel? Ezt nem értem.
dezsina
 
 

 
 

sziasztok!
képzeljétek nekem ma a 19. napra megjött.gondolom a méhtükrözés,meg a lombikok megzavartak.ezzel most borul minden.mert így kedden mikor megyek a kaáloba, már a 5. napon leszek.így én is csúszok. mondjuk anyagilag lehet hogy jobban járunk.iszonyú ez a bizonytalanság.
gondolom a 50000 az az hogy ha fizetsz mert akkor nem támogatja az oep.akkor annyia beülti+még az uh+vérvétel30000

lányok!mindenkienka legjobbakat!

lexa!mit mondott a doki tegnap????????????????????????,,
lola29
 
 


Dezsina,
a 22. napon vagyok, sajna tegnap nem jutottam el vérvételre, végig órám volt. Tehát túl vagyunk a félidőn :D Csak ez miatt a vérvétel miatt tudom, különben fogalmam sincs, mikor vagyok hol. Nem is akarok rá gondolni, sokkal jobb így "tudatlanul". Csak a naptáromba írtam be a vérvétel dátumát. Telefonáltam ma és kaptam is időpontot november 2-ra. Épp őszi szünet, legalább nyugis lesz. Úgy volt, hogy elutazunk, de apát előléptetik (Wandrea nagyon büszke :wink: ) és valszínű tréningen lesz. Nyaralásnak lőttek, de attól még pihenünk ezerrel. Na meg dolgozunk a projekten. Az időpont miatt sem tudnánk tehát elmenni.
A csajszi azt mondta, ők azt hallották, csak négyre csökkentik. Ez nem is olyan rossz hír! Csak legyen igaza... viszont azt is hozzátette, hogy az OEP korlátozást írt ki november-decemberre, így elvileg már nem vághatnánk bele újabb stimuba, mert teltház van, de beszéljem meg a dokival. Ennyit megér a dolog.
Ha tényleg négyet támogatnak továbbra is, akkor nem erőltetjük idén. Ingerenciám egy szál se! Pont a szép karácsonyt elcseszerinteni ilyesmivel. Olyankor olyan jó otthon lenni a családdal. Majd eldől... a hormoneredményeim remélem addigra elkészülnak és nem lesznek silányak... :roll:
Őszi szünetben nézetek terheléses inzulint is, meglátjuk, hat-e a csodaszer... Ha már minden nap - tényleg kivétel nélkül minden nap! - fáj tőle a fejem és kb. két naponta fáj a hasam (szerintem a petefészkeim), akkor az inzulinomat is le kell vinnie.
Próbálj meg lazítani és ne figyeld, mikor hányadik napon vagy. Ha rendszeresen együtt vagytok, akkor biztos sikerül. Legalábbis én hiszek benne! :D Ha meg esetleg nem, akkor legalább volt egy kis stresszmentes időszakotok és kipihenten, újult erővel vághattok bele a következőbe :lol:

Lola,
akkor most később mehettek? Nekem is megjött kétszer egymás után. Biztos a sok hormon dolgozik még.

Virág,
a megszorításokról írtam fent dezsinának. Ezt mondták ma a klinián. De ők sem tudnak még biztosat. A 4 minden esetre sokkal jobban hangzik, mint az 1!

Julika,
uh-ra mész kedden? ha kapsz képet (bár ahhoz még talán korán van), akkor tedd fel, hadd lássuk a babót - vagy babókat :lol:

Backa,
hazagyütté má? Jó, hogy a jövő hét is ilyen rövid lesz, akkor lazán kezdheted a melót. Pénteken ti vagytok még? Nálunk értekezlet lesz, de én fejtágításra megyek Pécsre. Jól jártam, az csak két órás! 8)
Képzeld, gondoltam én is erős leszek, seperc alatt felkelek, lázmérőt elő és már mérek is mint a szél. Na persze! Kb. egy hete fekszik szegény az ágy alatt, csak a takarításkor mozdítottam el a helyéről :wink: Nem megy ez nekem. Ooooooolyan lusta vagyok reggelente :oops: Viszont anyuval hozatok kintről "ovulációs computert" (kicsit gagyin hangzik), azzal felkelés után már elbánok :lol:

Jó péntek estét mindenkinek!!!!!!!
wandrea
 
 


mellékelem az értelmező kis szótárt:
csajszi= időpont osztogatós csajszi a lombik laborból :lol:
írok ám hüleségeket...
wandrea
 
 


Sziasztok lányok!

Ég a képemről a bőr, annyira ritkán jövök, dehát a csajok rendesen lefoglalnak. Gondoltam megnézem a táblázatot, hogy ki hol tart, mert visszaolvasni képtelenség több, mint egy hónapot... De nem találtam táblát. Zsebivel mi van? Tudtok róla, jól vannak?

A csajok most 3 hónaposak, de sajna Zsófinál még mindig nem múlt el a hasfájás, Anna meg sokat bukik szegényke. Minden gyerekre egy gond. De nagyon édesek, Zsófi ha épp nem fáj a pocija és ébren van, sokat mosolyog ránk, és érdeklődve nézelődik. Anna is nézelődik meg mosolyog néha, de csak keveset, mert ő folyton éhes, és ez nagyon lefoglalja. :lol: Majdnem kétszer annyit eszik, mint Zsófi, meg is látszik rajta, már fél kilóval nehezebb! :shock:
Annának kreol bőre van, olyan szép barna, mintha most jött volna a Bahamákról. :D Ezt tőlem örökölte. Zsófi kis rózsaszín baba. :D
Teszek fel pár képet, Isten tudja mikor lesz időm megint...

Zsófi

Kép

Anna

Kép

Kép

Kép

Sok puszi mindenkinek!!!!

Kép
baba888
 
 


Baba!édik a babák!
Andi!mi az a ovulációs computer?kell nekem is!
nekem pg53 van,az is jó,csak sajna nem lettem terhes.
nem tudom menjek e kedden.nincs kedvem.kiírtam a szabit,de ha belegondolok,nincs lóvé,szurkálások,beavatkozások,brrrrrrr....
lehet hogy nem megyek.addig alszom 4-et!!!!
lola29
 
 


baba!
Nagyon szépek az iker lányok. Gratulálok :!:

andrea!
Ez igy tényleg jobban hangzik mármint a 4. nagyon remélem igy is marad! Nincs joguk el venni tölünk a reményt :evil:

Dezsina!
50ezret fizetünk volna a beültire ha nem kérjük a tb. Mert ha ezt ki fizeted, akkor állitólag nincs korlátozva a beültetés száma. :roll:

Mindenkinek kellemes hétvégét kivánok!
virág32
 
 


sziasztok lányok!

Zajlik az élet? Én csak decemberben jutok el újra a lombikig, addig fogigátló, és szurik..

És gyűjtögetem az infókat, hogy is kellene a következőt végigvinni.
mukucs
 
 


Na akkor lányok ide is bedobom a mai jó hírt Egyenessen az EGÉSZSÉGÜGYI MINISZTÉRIUMBÓL KAPTAM A VÁLASZT DR.MOLNÁR LAJOS EÜ:MINISZTER VEZETŐ FÖTANÁCSOSA: DR. KASZÁSNÉ PÁLHÁZI OTTILIA AKI MEGNYUGTATOTT KB FÉL ÉVIG EGYENLÖRE NINCS NAPIRENDEN TEHÁT MARAD AZ ÖT. MIN FÉL ÉVIG..................... Remélem segítettem

ezt az nlc-n találtam.
Vendég
 


zozo!
nagyon köszi a választ!tiszta ideg voltam már emiatt!
lányok!
nekem képzeljétek pénteken a 19.napra megjött!
így holnap már az 5. nap lesz mikor megyünk a kaáliba.
így most megint várhatunk egy ciklust.
ez van.
lexa?
lola29
 
 


Sziasztok!

Zozo!:)
ez remek hír, én is olvastam erről valamit,de így már biztosabbnak tűnik,ha más is hallotta ezt a dolgot.

Lányok!
lecsengőben vagyok, azaz a baba dolog.Ismét leáll, mint az utolsó beültetésnél.Beágyazódik szépen, de állítólag ,vagy az a gyanu, hogy nem jut tápanyaghoz így nem tud fejlődni.Most várom, hogy megjöjjön,és készülök a következőre.
Mindenkinek minden jót!:)
Vendég
 


Zozo!
Ez jó hir.szuper. Köszi

viki!

Végre jelentkeztél,már annyira izgultam hogy mi van veled.De nem örülök annak amit irtál :(
Azt esetleg tudod hogy mi az oka annak hogy nem jut tápanyaghoz? Mert úgye nekem is igy volt hogy beágyazodot de nem fejlödött tovább.
Sok erőt a következöhöz!
virág32
 
 


Szasztok Lányok! :)

Na hazajöttem a szép Lengyelországból! 8)
Este felhívott a barátnőm, hogy egy Dévais belsős csajtól úgy tudja 1-re csökkentik... na képzelhetitek hóóót ideg lettem.
Ma meg itt olvasom, hogy fél évig nem is nyúlnak hozzá.
Hát ennél jobb hírt nem is kaphattam volna! :lol:
Zozo! Örök hálám, hogy ide is beírtad!

Baba!
Csodálatosak az iker lányaid, olyan szép pofijuk van és látszik, hogy kiegyensúlyozott babák! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek! :D

Vikimi!
Annyira sajnálom! :cry: Néztek nálad prolaktint? Nem lehet hogy az túl magas?? Vagy nem elég a terhességi hormon??? Szerintem ezt mindenképpen beszéld meg az orvossal, mert ha nem az embrió a probléma, akkor a hormonális dolgokon lehet segíteni.

Lola!
Nem voltam még Győrben. Csak időpontot próbált kérni a Párom, de lepattant. Ma reggel újra próbálkozik. Azt vettem észre, hogy neki mindig nagyobb mákja van, ha időpontot kér... biztos a pasihang :lol: :twisted:

Backa!
No... milyen volt??

Andi!
Aszem erre szokták mondani az spontánmázlisták: "Ne görcsölj a babadolgon, lazíts, felejtsd el!" :twisted: Na Neked bejött! :lol: Osztán kérjük a végeredményt is egy csodálatos baba formájában! :D Szólj, ha "uncsi" vagyok! :lol: de próbálok beléddumálni egy bébit! :lol:

Julika!
Annnyira szooorítok! Gyere a jó hírekkel és a szép UH képpel!

Pusszantás mindenkinek!
Vendég
 


Virág!:)
nem lehet tudni miért van ez, majd remélem találunk rá gyógymódot.

Lexa!:)
én mindig egy alaphormon vizsgálattal kezdem a programot, a prolaktinra meg lassan 1 éve folyamatosan szedem a bromocriptin napi fél szemmel, így nem ez a gond.Hormonálisan és szervileg minden oké velem, ezért sem nem értjük miért van ez.a hCG is normális az első pár napban kb a 8-9 napig, majd onnan történik valami.Igaz most is emelkedett a hCG szintem de minimálisan,így jobbnak láttuk ha a gyógyszereket abbahagyom,lesz ami lesz.Remélem elöbb utóbb ez sem lesz probléma.:)
Vendég
 


Sziasztok :)

Én most kezdem a lombik programot, illetve jövő hétfőn kell beadnom az első Suprefact injekciómat, amitől mint ismeretlentől eléggé tartok. Ti hogy oldottátok meg az elsőt? Tudtok valami ötletet adni, hogy kell ezt jól csinálni?

Előre is köszönöm, ha válaszoltok, mindenkinek nagyon drukkolok, hogy vagy így, vagy úgy, de kisbabája legyen :D

ariel
ariel
 
 


Szia ariel!

Az inekciótol nem kell félned a bör alá kell adni.Nekem a párom adta be. Csak lazán! :roll:

vikimi :)

Én nem szedek semmit a hormonra. A dokitól amikor rákérdeztem a prolaktira, azt mondta csak annak kell vele foglalkozni akinek rendszertelen a ciklus :roll: Ha jól emlékszem a Káliba jársz, ha igen kihez? :)
virág32
 
 


Sziasztok Lányok!

Ariel!
Üdv! :P
Először én is izgultam a szuriktól, de a végére pont belejöttem. Ha azt veszem, hogy pár éve még elájultam egy vérvételen, akkor nem is rossz, hogy magam szúrtam :wink: Én mindig a hasamba (hájamba) szúrtam. Nem fájt. Ügyelj rá, hogy minnél vékonyabb legyen a tű. Legközelebb már én is nézni fogom :!: Ha már beszúrtad a hasadba a köldök mellé, onnantól már nem vészes, hogy benyomd a fecskendő tartalmát. Csak az első nehéz, hogy leszúrd magad :)

Wandrea!
Ma vagyok a 21. napon. Szerintem nekem most nem biztos hogy volt peteérésem. Most nem éreztem azt a bizonyos középidős fájást. Inkább most érzek valami mocorgást...
Egyetértek Veled, tényleg jó lenne elfelejteni, hogy hányadik napon jár az ember lánya :)

Baba!
Csinik a csajok :!: Gratulálok :!:

Virág, Mukucs!
Sziasztok... :)

Lexa!
Remélem, csak rémhírek, amiket az informátorod hallott :!: Szuper lenne, ha tényleg nem bolygatnák és nem vennék el a lehetőséget!

Vikimi!
Fel a fejjel :) A következő bizti sikerül :) Gondolom, ki tudják deríteni, mi volt a hiba, miért nem kapnak tápanyagot. Lesznek most valami extra vizsgálatok?

Zozo!
Köszi a megnyugtató híreket! Azért is megnyugtató, mert legalább tudunk valamit! A bizonytalanság örjítő!!!

Lola!
Most akkor egy egész hónapot csúsztok e miatt???
dezsina
 
 


Virág :D

Köszi a nyugtató szavakat :) Először én is arra gondoltam, hogy a párommal adatom be, bele is egyezett, de aztán rájöttem, hogy mindjárt felkelés után lehet, hogy nem tudja teljesen koordinálni a mozdulatait, úgyhogy inkább a munkahelyemen fogom én magamnak beadni. Persze, az első napra szabit vettem ki, ki tudja, hogy fogok bénázni. :oops: Vagy jobb lenne a háziorvosnál beadatni az elsőt, lássuk, hogyan is kell jelszóval?

Dezsina :D

Köszi a jó tanácsokat :) De hogyan gondoskodjak arról, hogy minél vékonyabb legyen a tű? A gyógyszertárban kell azt is venni, gondolom, de hogy kell kérni? Ennek is van száma, mint a varrótűnek? Bocsi, hogy ilyen butuska kérdéseket teszek fel, de tényleg kezdő vagyok :oops:
Kicsit visszaolvastam, és láttam, hogy csak sokára mehettek újra lombikozni. Megkérdezhetem, hogy miért? Én úgy számolok, hogy ha nem sikerül, akkor három hónap múlva újra, persze nem tudom, hogy fogom magamat érezni.

Ariel
ariel
 
 


Sziasztok!

Győri Kaálisok!
Tudja valaki, hogy a Boga melyik napokon rendel délelött és délután? Időpontot kéne majd kérnem és jó lenne tudni, hogy melyik napra kérjek, hogy délutános legyen.
Most várom, hogy megjöjjön, persze amilyen az én formám.....

Ki hol tart? Most pár napig nem tudtam olvasni. Velem nem történik semmi, de olvasni szoktalak Titeket.

Kitartást mindenkinek! Most rohannom kell, majd jövök este.

Zsani
Vendég
 


Ariel!
Attól függ, hogy mit kell beadnod magadnak... A Merional-hoz kell venni tűt meg fecskendőt, ott lehet variálni. A többihez (amiket én kaptam) Decapeptyl (fecskendővel együtt) ill. Puregon (tollal együtt) nem lehetett a tűt válltani. A patikában vettem a Merional-hoz a tűt, de most nem emlékszem milyen volt. Holnapra megnézem Neked.
Amúgy nem vagy butuska, egy hónapja ilyen voltam én is :wink:
Jómagam csak azért mehetek 5 hónap múlva, mert ennyien vannak előttem. A TB, ha jól tudom csak 20 ET-t finanszíroz havonta a Forgácsba (ne kövezzetek meg, ha nem jól tudom) és igen sokan vagyunk hasonló cipőben. Sajnos :( Azt gondoltam én is, hogy 3 hónap múlva mehetek is a másodikra, mert ugye annyit kell várni kötelezőleg, de nem így alakult. Márciusban kezdődik a stimu és áprilisban ET.
Te hova jársz? És ne számolj úgy hogy nem sikerül :!: Sikerülni fog :D
Ja, és én a munkahelyemen adtam be az elsőt is.... Tényleg nem nagy ügy, nem fáj. Persze kell a nyugalom és nagyon be voltam.... Most már csak nevetek, mekkora cirkuszt csináltam belőle.
Neked nem mondták, vagy mutatták meg hogy hova kell adni? Vannak olyan szurik is ami muszkuláris vagyis popoba. De azt jobb ha beadatod az ügyeleten... Most melyiket akarod beadni magadnak?
dezsina
 
 


Mnzsani!

Szerény személyem a spontánozásnál tart. Még 10 nap és kiderül mit tudunk :lol:
Remélem megjön Neked :!: Én lombik elött annyira koncentráltam és drukkoltam magamnak, hogy egy nappal elöbb meg is jött :) Kár, hogy magánál a lombiknál nem drukkoltam magamnak :evil:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Ariel!
Inzulinos tű, és rögtön tudni fogják a gyógyszertárba. (Én is így kértem)
És tényleg nem fáj :!:
Sok sikert :!:

Dezsina!
Látom spontánoztok. Csak ügyesen :D Drukkolok!
'clau'
 
 


Virág!:)
úgy látszik,ahány orvos annyi vélemény.Az én orvosaim mind a ketten kifejezetten javasolják a bromo szedését, mivel a magasabb prolaktinszint gátolja a peteérést.Nekem mindig is normális volt a ciklusom pontosan 28 napos,mindig.Érdemes utána olvasni bővebben ennek a prolaktinnak.

Dezsina!:)
jól vagyok,lelkileg egy kicsit megvisel, de nem vagyok kikészülve.Különösebb vizsgálatok nem lesznek,eddig is mindig néztek Uh-on és hormonálisan, max. a következő beültetésnél kapni fogok valami plussz gyógyszert vagy szurit.Ez majd januárban kiderül.

Mindenkinek minden jót!

Zsebike????:)
Hajnóca?????:)
Vendég
 


Clau!

Csakhogy :D

Mesélj! Mi újság :?: UH? Hányan vannak??? :lol:
dezsina
 
 


Dezsina :D

A -5. napon kezdem a Suprefact injekció szúrását (ez lesz jövő hétfőn), majd a stimuláció 3. napjától jön a Puregon. A Puregonhoz kaptam tollat, meg annak a használatát el is fogják mondani az első beadásnál, úgyhogy ott nem aggódok. A Suprefact esetében viszont nem emlékszem, hogy különféle jótanácsokkal elláttak volna, és a beszélgetésre se úgy emlékszek vissza, hogy az asszisztensnő ezt szívesen részletezte volna. Mivel akkor még elég távolinak tűnt a dolog, nem is izgatott, de mostmár igen :!: A doki azt mondta, hogy a popsiba kell adni, a csaj viszont nagyon határozottan a hasat említette. Legyen.
Egyébként a Nyírőbe járok, és ott egyenlőre nem említettek várólistát, persze nem is kérdeztem rá. Az 5 hónap elég soknak tűnik, de annál jobb, ha ezidő alatt spontán összejön. Nálatok miért kell lombikozni? Nálunk a kiskatonák miatt, van esély, csak nem sok, és mivel már 35 éves is elmúltam, nem nagyon várhatok a csodára, ráadásul a lombik esélye is csökken 35 felett, ahogy a statisztikákat nézem. Persze, attól még sikerülhet elsőre is :)

Szia Clau :D

Köszi szépen a tippet, így fogom kérni.

Nagyon stramm csajok vagytok, ha ennyien írjátok, hogy nem fáj az injekció, akkor nekem se fog :!:

Ariel
ariel
 
 


Baba!

Olyan csinik a lányok :) Gratula! Érdekes, hogy mennyire hasonlitanak..de mégis, teljesen mások. a bőrszínük ténylegf érdekesen különböző :)

Jó egészséget neketek

Gina (régi "szobalakó" )

Zsebi??
Vendég
 


Szia Dezsina!

Sajnos sok mesélnivalóm nincsen.
Voltam UH-n, ketten voltak, de sajnos el is mentek :cry: Éreztem már az UH előtt hogy valami nem stimmel, mert enyhültek a tüneteim. Hát röviden ennyi.

De optimista vagyok, és majd a következő sikerülni fog :lol:

Vettem ALOE VERA gélt, azt iszogatom, hátha segít valamit.
Van még valami "csodaszer" amit érdemes lenne kipróbálni?

Ariel, igazán nincs mit! Szívből kívánom, hogy sikerüljön!

Julika :?: :?: :?:
'clau'
 
 


Ariel !

A suprefact-ot hasfalba kell adni, a köldök körül tenyérnyi részen, de inkább a köldök alatt, érdemes hozzá inzulinos fecskendőt kérni/venni, az a legkisebb.. Én a tű.. miatt nővérkéhez mentem, a tollas gonal-t már magamnak szúrtam.

A tollas szurinál nekem kellett még +4 adag gonal, ami kis kiszerelésben van, emiatt 2 szúrás lenne ami a tolban csak 1 volt... már normál tűvel. Persze utána jöttem rá - mert nem mondták -, hogy a 2 adag gyógyszert 1 oldószerrel, 1 fecskendőbe kell felszívni.
mukucs
 
 


Szia Vikimi!

Itt vagyok, de csak olvasgatlak benneteket, mert most nincs napirenden a téma így nagyon belekotyogni sem tudok semmibe. :(
Sajnálom, hogy megint nem sikerült, de talán mostmár rájönnek, hogy mi is lehet a probléma. Legalábbis remélem, hogy így lesz.
:?

GRATULA a kismamiknak! Így utólag is.
Bocs, hogy nem írok mindenkinek, de 'kívülállóként" már kicsit nehéz követni a napi pörgést. :D

Baba!
A csajszik édesek!! Tényleg észrevehető a különbség rajtuk. :)

Zsebike nagyon hallgat! Csak nincs velük baj? Remélem, hogy csak el vannak tiltva a nettől és azért nem jelentkeznek! A másik topikon nem próbáltátok keresni?

Pusszantás mindenkinek és kitartás mindenhez!
:lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Clau!
Ezt el sem hiszem :cry: Benned annyira biztos voltam :!: Ez szinte képtelenség :!: Nagyon-nagyon sajnálom :(
Kértél már időpontot? Ha nem, tedd meg mielőbb! Biztos olvastad, hogy csak márciusban kezdhetem a stimut. Novemberre kell kérnem időpontot konzultációra, de még meg kell várjam, hogy leteljen az első ciklusom. Ez már csak napok kérdése. Ha kértél időpontot, mikor mész konzultációra? Vagy már sorszámod is van?
Clau! Egyszerűen vigasztalhatatlan vagyok :cry:

Ariel!
A Suprefact nem ismerem, de látom már kaptál instrukciót :)
Nálunk mindketten egészségesek vagyunk, egyikünknek sincs semmi baja. Egyszerűen nem jön össze. (egyszer sikerült 7éve,de az is elment). Szóval nem megy. Ki tudja miért :roll: Az hogy 35 vagy nehogy gátoljon valamiben. Nem soká töltöm a 34.-t. És vagyunk itt egy páran 30 felett :!: Nekünk is sikerülni fog :wink: A várólista szerintem minden intézményben más. Itt a Kaális lányok csak a kötelező három hónapot várják meg :!:

Szia Hajnoca :)

Mukucs!
Veled mi újság?
dezsina
 
 


Szia Dezsina!

Erre én sem számítottam, négy pozitív teszt után. Mintha hátba szúrtak volna, de hála az égnek lelkileg már remekül vagyok (az utóbbi 2,5 évbe nem voltam ilyen jól, és nem voltam ennyire optimista mint most) :D

Tegnap beszéltem a Tanár úrral, a novemberi menzikor kell hívnom a konzultáció miatt, gondolom utána rögtön mennem kell (igaz nem tudom milyen vizsgálatok meg gyógyszerek vannak a fagyis beülti előtt) mert nekünk van 4*4 fagyibabánk, úgyhogy velük folytatjuk. Azt mondta, hogy talán még idén lehet belőle valami.
Azt is mondta, hogy stimus lombikra csak májusra van sorszám. Nem semmi!!!

Úgy néz ki fogunk mi még randizni a Forgácsba :D :D :D

Te hogy vagy :?:
'clau'
 
 


Clau!

Örülök, hogy a körülményekhez képest jól vagy!
Micsoda szerencse, hogy volt fagyibabád :) Sajnos nekem az sem lett, pedig elméletileg 7db megtermékenyített sejt maradt. :( Ebből gondolom, hogy nem lehettek valami életképesek, ha nem is lehetett lefagyasztani őket :( Azért még rákérdezek. Majd írok Neked privit, mikorra lesz időpontom, illetve mikor kérek, hátha találkozunk újra :) A fagyi-babás beültinél is van valami stimu, de az közel sem olyan drága!
Velem egyenlőre minden rendben, de nagyon türelmetlen vagyok! Messze még a március :!: Majd ha most megjön , akkor depi leszek megint, hogy nem sikerült spontán. De ez már jó pár éve így megy :)
Mindenképp írj a fejleményekről, hogy együtt drukkolhassunk Neked a fagyis beültetésnél! Meglásd, karácsonyra sikerül :lol:
dezsina
 
 


Dezsina!

A próféta szóljon belőled! Micsoda szép karácsonyi ajándék lenne...

Ha megjönne ne keseredj el, az mondta a Doki hogy kell 1-2 ciklus míg helyreáll minden odabenn.
Persze minden lehetséges!
És nagyon szorítok!

Várom majd a privit!
Puszi
'clau'
 
 


Dezsina!


Nekem most a fogigátló megy. Utána jön a suprefact... :lol: kb. dec elején lesz a lombik.

Lehet megint izgulnom.
mukucs
 
 


Mukucs!
Akkor lehet, hogy már kölyök-pezsgőt iszol szilveszterkor :lol:
dezsina
 
 


Sziasztok lányok :)

Minden intézménybe más a várakozás a következö lombikra? A Káliba 3hónap,de a 3-ik hónapba már beülti. Én dec.-be szurik ha minden oké január végén beülti. Szép szülinapi ajándékom lenne :lol:

mukucs!
Nagyon szoritok érted. :D Remélem beszámolsz mindenröl?

Dezsina!

Nem lehetsz depis,tudom hogy ennyi év után nem könnyü, de bármikor sikerülhet :D

Ariel!
Hogy mennek a szurik? :)

clau!

Nagyon sajnálom :( de majd a következö :!: :!: :!:
Az Aloe gélt én is iszom szerintem nagyon jó. Melyik céktöl veszed?
Nekem januárba lesz a második beültim.Neked tényleg gyorsan megy a következö!Szoritok érted :D
virág32
 
 


Szia Virág!

Köszi, én is drukkolok Neked :!:
Úgy emlékszem Te is úgy jártál mint én, sajnálom :cry: Elfelejtettem megkérdezni a dokit, hogy mi lehetett a gond. Nem tudsz esetleg valamit erről?

Én a FOREVER-es Aloe-t iszom, még csak 3 napja úgyhogy nem tudok róla nyilatkozni, de remélem használni fog! (nagyon drága, lehet, hogy legközelebb másfélét fogok venni)
Sajna nem igazán ismerem egyiket sem. Te melyiket iszod?

Nekem azért lesz ilyen gyorsan a beülti, mert nem TB-re megy. Májusig kellene várni, az meg nagyon messze van.
De lehet, hogy én is átcsúszok januárra (ha nem jön meg rendes időbe) , és akkor izgulhatunk eggyütt :D
'clau'
 
 


Sziasztok :)

Virág, Dezsina, Clau, Mukucs, Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget és a biztatást, a párom megvette a tűket, tényleg elég vékonyak, nem aggódok mostmár túlzottan :wink: Folyt. köv. hétfőn.

Clau :D drága vagy.
Őszintén sajnálom, hogy nem sikerült a beülti, és gratulálok, hogy lelkileg sikerült helyrehoznod magadat. Nagyon drukkolok a következőhöz, (ami mostmár sikerülni fog :!: ) nem semmi, hogy ilyen sok fagyibabátok van :D

Mukucs :D
Akkor pár nappal (héttel) az én beültim után lesz a tied :) Tényleg lehet izgulni. Mikoris kezded a Suprefactot?

Dezsina :D
Ha testileg semmi probléma veletek, akkor a lélek is talán ludas lehet. Bevallom, én ebben külső segítséget is igénybe veszek. 7 év nagyon sok idő, de nem tudhatjuk, mikor szánja rá magát 1-2-3 babóca, hogy velünk maradjon. Mondjuk, még az idén :?: :D Nagyon szorítok nektek :!:

Clau, Virág, írtátok, hogy Aloe-t isztok. Felrémlett bennem, hogy több helyen olvastam, hogy terhesség alatt nem ajánlott, persze előtte biztos jót tesz, na csak azért írom, hogy amint várandósok lesztek, már ne igyátok :D

Ariel
ariel
 
 


Sziasztok lányok!
Megvagyok ám csak elhavazva.
Hétfőn jöttünk haza, keddtől dolgozom, ma délelőtt igen sürgős takarítanivalóm van (mielőtt jön valaki, mert égnék :oops: )
Egész héten rohanok, mint a hülye!
Anyósoméknál szuper volt, haza se akartam jönni...
Mérem a hőmet, a ferti hol jelöli a pé-t, hol nem. Tartok tőle, hogy nem volt. Mindenesetre rajtunk nem múlt, amit a múlt héten műveltünk... :oops: Wandrea! Egyébként ez mindig így van, mikor arra felétek vagyunk, délen. Van ott valami a levegőben??? ÉÉÉn is oda akarok költözni!!! :lol: :lol: :lol:
Olvastalak benneteket, követem az eseményeket, ne haragudjatok, hogy most nincs időm reagálni! :oops: Be fogom pótolni!
backa
 
 


Sziasztok!
Aranyosak vagytok hogy hiányoltok. Sokat kell pihennem és két topikra nem jut időm energiám így a kaális babavárón szoktam ténykedni.

Mi jól vagyunk Babócák szépen nőnek és minden rendben van odabent. Most az a feladatom hogy szépen növekedjenek és minél tovább maradjanak bent. :)

Mindenkinek megy a drukk folyamatosan. És ténylegn nem szabad feladni soha mert higgyétek el mindenkinek sikerül.

Puszi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


szia mindenkinek!
hát kedden voltunk a pesti kaáliban.furcsa volt,mert azért más mint a győri.1 óra várakozás után bejutottunk.végtelenül aranyos a doktornő.rengeteget kérdeztem.
be voltam szarva, mivel sok rémhírt olvastam a várólistákat illetően.
long protokoll lesz, ahogy értelmeztem.és nov. 8-án 20. napon kell menni uh.ra lesz majd szuri,addig spontán próbák sora!!!
beülti nov vége, vagy dec eleje, lehet hogy a fa alá pozítív teszt kerül?de jó lenne!
puszi és ezer drukk mindenkinek!!!
sziasztok!
lola29
 
 


Backa!
én most a pg53-at használom.még megnyomjuk spontán ezt a hónapot!bízom a csodákban!
clau!
végtelenül sajnálom!
dezsina!
végül is nem csúszunk, mert long proti lesz, az meg a 20.nap kezdődik.
lola29
 
 


Szasztok Csajok!

Backa!
Dejó, hogy újra itt vagy! :D Sajnálom, hogy behavazódtál! :(
Tessék gyorsan túlleni a házi/dolgozóbeli munkán és jönni hozzánk mesélni! :)

Ariel!
:D Üdv nálunk! Gyere gyakran!

Lola!
DEJÓ DEJÓ DEJÓ! Újra benne vagy a sűrűjében. Szurkolok a világ legcsodásabb Karácsonyi ajándékához! Addig is szeressétek egymást Apuval :D

Clau!
A 4*4 fagyicsoda az nagyon jó! Szorítok Neked is a Karácsonyi ajándékhoz!
Lesz a TélApunak dolga! :lol:

Julika? Andi?
Merre vagytok?! :roll:

Rólam annyit, hogy van időpontom Győrbe! Bár nem volt egyszerű :twisted: de a nov. 14. az én napom!

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


helló lexa!dejó hogy hallok rólad!
nov 14 konzi lesz?
beindultok újra?hogy lett az időpont?kőrösivel dumáltatok?
mindent részletesen szeretnék tudni!!!!!üdvözlöm a győrieket!
szorítok nektek!
lola29
 
 


Szia Lola! :D
Konzi bizony! :lol:
Azt még nem tudom, hogy elindulunk-e. Állítólag K. doki csinál méhnyálkahártya vizsgálatot és ezt akarom vele megbeszélni, mert úgy tűnik a megtapadás a probléma. Ez kb. 2 ciklus, uh nagy valószínűséggel átcsúszunk a jövő évre. :roll:
Az időpontot férj kérte :twisted: de egyébként is adtak volna, mert fagyisak-fizetősek voltunk az utolsó próbánál.
A szorítás most inkább neked kell! :D Gyűjtöm az energiát és várjuk majd a beszámolókat!
Puszi!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Zsebi!
Drukkolok! Fantasztikus a UH kép :!: Szívesen venném, ha nekem is lenne ehhez hasonló a pocakomban :lol:

Backa!
Végre előkerültél! Hiányzol ám!

Wandrea!
Mik a hírek??? Lassan lejár a 28 nap! :wink: Sajnos nálam is lassan lejár, de szerintem nekem, a hőm alapján most nem volt peteérésem, pedig mindent beleadtunk :oops:

Ariel!
köszike! Drukkokból itt sem lesz hiány, szorítok Neked is!

Lexa!
Hány fagyi-babád van? Mennyit kell fizetni, ha úgymond fizetős vagy?

Lola!
Mindent bele a spontánba :!: Kíméljétek a pénztárcátok! Utána is lesz kiadás :D

Lányok!
Meg tudná valamelyikőtök mondani, mennyibe kerül egy komplett lombik annak akinek már nincs több lehetősége? Az is jó, ha csak megközelítőleg tudja valaki :?:
dezsina
 
 


Sziasztok! Egy gyors bejelentkezés: Sajnos egy hónappal csúszik a lombik.Ma beszéltem a dokival,most indultam volna hétfőn a fogigátlóval dec. közepére esett volna a beülti,így most januárra fog.Hát mindegy ez az egy hónap ide vagy oda...
andrea23
 
 


sziasztok!
lexa!neked még maradt fagyibaba?milyen az a mhnykavizsgálat?
azt csak a kőrösi csinál?
dezsina!
fizetős komplett lombik:kb 500000
lola29
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: