Új privát üzeneted érkezett!

Syry szívből gratulálok Luca babához :lol: és milyen jó, hogy véletlenül összefutottunk :) így én még láttalak egyben.

Maci neked is mennek a drukkok és Kinga neked is....

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Kacsa

Más néven igen ám,bizony ám! Én az oviban hallottam először! :D

Elggé fáj a pocim,tegnap este igazán vacakul voltam,pedig napközben pihiztem is! Hányingerem volt!
Ma meg tiszta dagi a szám!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, nem akarlak rémisztgetni, de mondják, hogy szülés előtti nap torzul(hat) az arc ... szóval bár nagy összeget nem tennék rá, de lehet, hogy 1-2 nap és Ti is már külön lesztek!

kacsa14
 
 

 
 

írtam Maci párjának iwiw-en, ő tegnap este volt belépve, kérdeztem, mi van velük + megadtam a mobilszámom, ha esetleg el híradózni kellene ...

kacsa14
 
 


Kacsa

Nagyon szeretnék hétvégén szülni! Akkor Apa is tuti ott lenne!
Jó ötlet volt Maciéknak írni! Reméljük kapunk híreket! Lehet már meg is van a baba!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!
Nekem is torzult az arcom, pár nappal szülés előtt főleg! Anyukám is azt mondta, hogy ha majd bedagad a szám, akkor szülök... :lol: Na azért annyira nem dagadt, de pár nap múlva szültem :wink: Kitartást, már nem sok van hátra!Drukkolok!

Maciról várjuk a híreket, lehet már tényleg babázik:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kacsa!
Ez afféle ovis dolog, tudod, mint a bebejja... :lol: Jajááááám! :D:D:D:D
Átment a privi???

Kinga!
Ezt tapasztalt szülésznő mondta nekem is, hogy egy terhes nőn látszik, hogy pár nap múlva szülni fog, mert valahogy megváltozik az arca (speckó nálam nem volt ilyesmi... :lol: ). Nekem is van egy olyan érzésem, hogy pár nap, és Bence kikéredzkedik... ;)
Azért a vérnyomásodat mérd meg, főleg, ha hányingered is van (bár ez is lehet a szülés előjele).

Maciiiiii!!! (vagy Maciapu :D)
Híreket kérünk!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

ma du jöttünk haza. Angie köszi a hiradózást és a mai telefont.

Mindenkinek köszi a gratulációt!!!

Panka, de jó hogy felbukkanttál. (én is gondoltam rád az elmúlt hetekben, hogy vajon mi lehet veled.) Szívből gratulálok a tesóhoz. Ezek szerint (ha jól számolom, nyári baba lesz.) legalább van újabb kismamink, reméljük többen csatlakoznak hozzád (akik tesót szeretnének. akár újak is.) Emili fürtök nélkül is nagyon bájos.

Norwell
a 19.02-es hozzászólásod 14-én épp találó volt. hogy mi lehet velünk. (te tényleg egy boszi vagy .:) ) akkor már épp a műtőben voltam és adták kb a gerincvelői érzéstelenítést. Lucát 19.18-kor emelték ki. utólag kiderült, hogy tényleg indokolt volt a császár. kétszer a nyaka körött volt a köldökzsinór, vérzéssel -görccsel indult a szülés, ennek oka az volt, hogy a lepény széle elkezdett leválni. a doki azt mondta a magzatvíz sem volt tiszta, belekakilt Luca, úgyhogy jó hogy nem volt rendes szülés, mert akkor gond lett volna. fájásaim pedig voltak, a papíron lehetett látni a szép csúcsos görbéket, meg hát éreztem is. Megmutatták Lucát, legalábbis a fejét, még véresen, lilán, magzatmázasan. utána miután bebugyolálták szépen, az aneszteziológus odatartotta közel az arcomhoz, puszilhattam, simizhettem a fejét. utána rám jött valószínűleg valami allergiás reakció. elkezdtem fulladni (a gégém összeszorult, teljesen eldugult az orrom) baromira szédültem, kiderült a vérnyomásom teljesen lement. aneszteziológus gyorsan bekötött még infúziót (vérnyomás-emelőt, kalciumot meg még valami cuccot) na akkor azoknak a mellékhatásaitól szédültem. még sose ájultam el, de éreztem hogy közel vagyok ehhez az állapothoz. nagyon lassan normalizálódott a helyzet. a nő noszogatott hogy szedjem össze magam, mert az intenzív osztályra kell mennem, ha ez így marad és akkor két napig nem láthatom a babámat. aztán lassan jobban lettem, kitoltak, kint a folyosón ott volt Apa. na attól a ponttól tényleg jobban lettem. a szobába, ahova kerültem bejött Apa, jó 20percre odaadták neki a kis becsomagolt Lucát. Nagyon jó volt látni őket együtt. Innentől már minden ok volt. Lucus nagyon helyes babó, de tök más mint Máté. fekete haja van, nem szőke. és sokkal kisebb buksija van mint Máténak volt, pedig Lucának is nagy bpd-t mondtak. viszonylag nyugis babó. jól aluszkál. tejci tegnap indult. tegnap 3szor volt 10 gr, ma 30-20-10 aztán sajnos nulla. most már 40-eket kellene ennie egy evésre, de annyi még nincs. ez volt Máténál is, mindig fáziskésésben voltunk, volt tej, de mindig kicsit kevesebb mint az életkorának megfelelő lenne. de hét még az elején vagyunk. azért irattam tápot, de megpróbálom keveset adni neki. úgy veszem észre a cicim is jobban bírja mint Máténál. bár az egyiknél csillagokat látok mikor rácuppan, minimálisan sebes is, de nem tragikus.

Majd teszek képeket, meg reagálok az előző hozzászólásokhozos, ha lesz időm.

Maci, Kinga drukkhegyek. (szerintem már Maci lehet megszült, vagy kórházban van? ??)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry!

Jó,hogy hazamehettetek!
Drukk a tejcihez!

Jelentem én még egyben vagyok! :D
Holnap vagy holnapután szeretnék menni! De a fiam nem biztos! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Syry!

:lol: :lol: :lol:

tjuca
 
 


Kinga!

dagiszáj lehet a víztől is.

37+3-nál nem biztos, hogy neki akar gyűrkőzni a fiad a megszületésnek. (90 kilóval kb. 20 kiló vízzel stb. 39,0-nál sem akart kinga semmit)

tjuca
 
 


Juca

Ne lombozz le,nem győzöm bebeszélni neki,hogy hétvégén bújjon már ki! :D

Készen lett tegnap a festmény a falra!

Kép

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, azért neked az a 2./3. (bocsi nem emlékszem pontosan) fokú lepény megint más ... De nekem is mondta ápr.1-jén fogorvos barátunk, hogy "még éjjel megszülsz", aztán végül 10-én du. 3-ra bújt ki ...

Maci párja belépett ma iwiw-re, de a levelemet nem olvasta ... hmm ... Maci viszont 14-én este volt utoljára iwiw-en ... hmm ... :roll:

kacsa14
 
 


Syry!
Hát izgalmas egy szülésed volt! De minden jó, ha a vége jó... 8)
Szopizáshoz sok sikert, és kitartást!!!
Nekem már most olyan érzékeny a mellem(bimbó is), hogy félek megint gond lesz:(

Kinga!
Nagyon jó ez a kis Vuk!!! Ki készítette?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka

Kolléganőm lánya volt az elkövető! Idén érettségizik a művészetiben,még egy év itt,aztán talán fősuli! Nagyon ügyes a lány! Szerintem le a kalappal előtte,és 2 délután dolgozott rajta, összesen úgy 4 órát!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Csajok!!! Senki nem tudja Maci teló számát???????????

kacsa14
 
 


Kacsa

Én nem tudom!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Maci iwiw-es ismerősei közt van 3 olyan vezetéknevű lány is, mint ő, 2 ott lakik, ahol ő is felnőtt, írtam nekik, hátha egyik a tesója és kapunk egy kis infót ... Párja még nem olvasta a levelem ...

kacsa14
 
 


Én is akcióba léptem Macival kapcsolatban. nekem megvan a mobilszáma (hacsak nem változott meg azóta.) írtam neki smst egy 15 perce. visszajött, hogy kézbesítve. elvileg megérkezett a telójára. bízom benne, hogy válaszol és hogy minden rendben velük kapcsolatban.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Na ez a murphy törvénye. kikapcsoltam a gépet, abban a pillanatban válaszolt Maci:

"Még mindig 2in1. legkésőbb hétfőn kicsalják. Befektettek a kórházba, azért nem írtam, de minden rendben van."

Válaszoltam neki, hogy drukkol neki az egész csapat és hogy írja meg a nagy hírt ha gondolja és én hiradózok.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Hűha!

de jó lenne,ha egyszerre szülnénk! Legalább lenne ismerős!

Na,tessék mindenkinek otthon énekelni a fiamnak egy dalt,ami előcsalja! De komolyan!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Maci hírek
Meglett Szilvi húga, ezt írta 3 után:
"kb. fél órája telefonált, elfolyt a magzatvíz, készülődött menni a szülőszobára."
Hajrá Maci, várjuk a kisöcsit!!!

kacsa14
 
 


Kinga! Rajtam ne múljon:

Pici Bence gyere ki!
Vár a mami ideki!
Kapsz tejcsit, finomat.
Holnap már otthon is vagy!

:lol:

Timi is szót kért, hátha ő jobban ért "magzatul":

.....gwterrrrreetreruutrz5rr5555555555r88jjjngfggggggggggggfg....

kacsa14
 
 


Affene!
Most irigy vagyok Macira,de nagyon örül a szívem,hogy nem kell indítani! Remélem hamarosan kibújik a baba és mi is hallunk híreket!

Köszi Timi! Remélem is,hogy még emlékszel és segítesz! Rendes csajszi vagy!
Eddig aludt a fiam,na most pótolja a lemaradást! Van némi edzés a bordáim táján! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hajra Maci!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Látom már Kacsa megelőzőtt. 3-kor kaptam smst Macitól:

2 után elfolyt a magzatvíz, szülőszobán van, lehet drukkolni, még jelentkezik. :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Lehet, hogy már babázik is Maci???? Vajon mi lesz a neve a kicsinek??? :lol: :D

Syry!
Örülök, hogy otthon vagytok és jól vagytok! Tejcsi majd sikerülni fog, Luca baba biztosan nagyon ügyes! :)

Kinga!
Ezt csak Neked:
"Szívünk rég idevár, Bence, gyere ki máááár..." :D:D:D

Kép
Kép
norwell
 
 


Semmi hír Maciról??? Tűkön ülök és már szúrják a senekem ... :lol: (Timi orrot folyat, köhécsel, 37,8-al feküdt le, kis elesett is :cry: )

kacsa14
 
 


Maci híradó (a húgától):

Tegnap éjjel 11 óra után megszületett Varga Bálint Norbert 3650 gr-mal és 55 cm-rel, Mindketten jól vannak.

kacsa14
 
 


Sok boldogságot, jó egészséget Bálintnak és az immár 4 tagú Maci családnak!

Timó is szót kér:
wdtrzrhgjgggggggggggggggggggggggg...dddddddfbghfbgdbdbvvxdcyyysddsyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,,,cdbgdvdvdddddddddddddddddddddddddddddddddbb

kacsa14
 
 


Maci!
Szívből gratulálok!:) Sok boldogságot nektek!

Köszönjük a híradózásokat is, igazán izgalmas story volt:D, szappanoperába illő, nyomozósdis :D

Kinga!
Most már Te jössz, élvezd ki az utolsó napokat! :)
Pocikép?

Én holnap után megyek Uh-ra, nagyon várom már!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Maci! Remélem, nem gond, hogy ennyire nagy nyomozásba kezdtem, de kezdtem már komolyan aggódni miattatok, hogy ennyire nem jött sehonnan semmi hír! Írtam egy D.Dalma nevű ismerősödnek is, nem tudom, ő ki lehet ...

Panka! Kedden várunk a hírekkel majd? Emilit mikor tervezitek beavatni?

---

Timókám megint kidőlt tegnap estére, láz, takony, szaftos köhögés ... :( Most délben is 38,5-el feküdt le, nem is evett semmit, csak reggel egy kis banánt + mandarint.

kacsa14
 
 


Emilit? Majd ha nagyon muszáj;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Maci!

Hatalmas gratula! Szép nagy baba! És igazán szép nevet választottatok neki!

Kacsa
Hát nem tartott soká az ovi szegénykémnek!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Macikám!

Hatalmas gratula a nagyfiúhoz, neki is gyönyörű nevet választottatok! A legjobbakat kívánom az egész családnak!

Kacsa!

Köszi, hogy kiderítetted a híreket :) Szegény Timikének jobbulást! Dorci is itthon volt a héten, most épp kötőhártya gyulladással. De holnap már megy :)

Kinga!

Úgy látszik kicsi fiadat nem izgatta, hogy nektek a hétvége jó lett volna szülésre :) Bár hosszú még a vasárnap :)

Panka!

Drukk keddre!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi, mi párhuzamosan nyomjuk, amint taknyol az orra, már kötőhártyás is a szeme, még csak víztiszta vírusos váladék, de ömlik neki. :(

htghtghfhvhgh...cdfvfvvfhfvffffffffffffffffmf,fmm n.jmkujjhzjtgffrtrfgcxdxddaswrréájápknnnnnnnwwwjgbbbbbbrrkrgghgrfhghgghhhg

kacsa14
 
 


Maci!
Gratulálok Bálinthoz, jó egészséget és sok boldogságot mindkettőtöknek! :) Gyere majd a szüléstörténettel és képekkel (ha lesz időd...)!

Kacsa!
Sajnálom, hogy Timi megint beteg... :(

Kép
Kép
norwell
 
 


Maci!
Gratulálok én is, Isten hozta a kisöcsit a nagyvilágban!

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Maci!
Gratulálok a kis Bálinthoz!!! Várunk a beszámolóval és képekkel!!!

Képek rólunk:

Kép
Kép
Kép
Első séta:
Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie

A haja az apjáé! :lol: :P
Nagyon édes! Szilárd milyen nagy lett! Jól vagytok? Hasfájás?
Hát nem látszik rajtad,hogy egy hónapja még pocakos voltál!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! Rajtad sem fog latszani! Hasfajas van, sajnos. Szerencsere ejjel nincs gond, inkabb este. Egy-egy nap kimarad. Tul leszunk egyszer ezen is. Ha nem faj a hasa, nagyon kis nyugis. Addig tudom tenni a dolgomat :) Neked pocikep?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Maci!

Nagyon nagyon gratulálok a Nagyfiúhoz :D
Kérünk képeket is ha már otthon lesztek és ad neked pár percet a legkissebb :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Angie

Elraktam a gépet,majd előásom valamelyik nap!
Ha a hasam e is megy, a seggem nem fog egyhamar! Amúgy is hajlamos voltam azt növeszteni! :)
De fura,már 1 hónapja megszültél! És milyen gyorsan! Irigy vagyok ám!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Eszter! Par napja irtam neked a masikba. Biztos elkerulte a figyelmedet :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

bocsi, hogy nem írtam, én is kaptam sms-t Macitól Bálint érkezéséről. Csak tegnap hozták vissza Anyuék-Tesómék Mátét. Lucával együtt 5 gyerek volt a házban. ők elmentek, aztán jöttek Apa öccséék. (nekik még nincs gyerekük, úgyhogy élvezkedtek most. Megvárták a fürdetést is.) délben voltam bent a kórházban varratszedésen. minden rendben. majd 7 hét múlva január első hetébe kell mennem a 6 hetes kontrollra.

Izgi volt a tegnapi nap. Máté és Luca első találkozása. :lol: Máté eleinte zavarba volt. Mosolygott odament Lucához, elszaladt, aztán megint vissza. utána simogatta, a fején akarta a machboxot tologatni. :shock: mindezt persze nem rossz szándékkal. a fejére húzta a takaróját hogy jól be legyen takarva. magyaráztam neki, hogy annyira nem kell betakarni, meg nem fog levegőt kapni. tetszik neki, ha a tenyerébe teszi az újját, megszorítja, ezt többször is kipróbálta.
Viszont azzal nehezen barátkozik, hogy az ő ágyát kapta Luca. amíg nem volt itt Luca semmi gond nem volt. most kérdezi mikor fog a régi ágyában aludni újra és közbe sírásra görbül a szája. mondtam neki hogy az új ágya sokkal nagyobb, jobb, tud rajta ugrálni (rugalmasabb és tudom hogy szeret ugrálni, ez egy időre meggyőzte.) szoptaskor is be akar ülni a fotelbe mellénk, alig férünk el de hagyom, had legyen ott ő is.

Kacsa
jobbulást Timinek!!!!!!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry

Szegénykém! Biztos furcsa lehetett neki,hogy a hugi birtokba vette a szeretett ágyikót!
Ha lesz egy szusszenásnyi időd,dobjál rólatok képet! Kíváncsi vagyok a drágaságaidra!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Kacsa!

Gyors gyógyulást Timinek!
Nálunk tegnap reggel az elválásnál megint volt pici bömbi :cry: Remélem ma simán ment minden (apa viszi reggel)

Angie!

Szépek vagytok! :) Az a homlokráncolós kép csudaédes :) Csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg nem látszik rajtad, hogy nem rég még pocis voltál!
És a ház is nagyon tetszik :)

Syry!

Drága Máté, aranyos lehet a tesóval :) A Dóri szemében én mai napig látom a megdöbbenést mikor felismeri, hogy olyan ruhát adtam az Esztire, ami még az övé volt... Persze mindig megbeszéljük, hogy ő már kinőtte, odaadjuk a tesónak, meg ő kapott szép újat helyette, de az első reakció akkor is ez. Nem könnyű nagytesónak lenni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Évi77 2010.11.23 14:49-kor.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Timócit lecsapolták reggel a vámpír nénik. Akkora tűt döftek szegénykémbe, hogy csak lestem ... De nagyon kis ügyes volt! Holnap este megyünk a dokihoz kiértékelésre.

kacsa14
 
 


Voltam dokinál, minden rendben, 1cm-s, és dobog a kis szíve!!!! Olyan jó volt látni, képet nem kaptunk,de bevésődött az agyamba a látvány! 3 hét múlva kell mennem megint, majd a 12 hetes uh-ra.

Angie!
Szépek vagytok:)

Syry!
Nagyon aranyos Máté:) Én is adagolom már, hogy majd fog kapni egy új, Nagy ágyat, és majd együtt kiválasztjuk, stb. Azt nem teszem hozzá, hogy a mostani majd kell a tesónak;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka
Nem látni a vonalzódat,csak egy csomó adatot!
Más sem látja?
Gratula a hatalmas babádhoz! :D
Ez olyan jó érzés,mikor először hallod a kicsi szívét!
Bence első számadata 7 mm volt! És hogy örültünk neki! :D

Voltam NST-n, jó lett, kivételesen mozgott a baba.
De egyre jobban fáj a hasam,ha mocorog,már gondolom nem igazán fér el!

Kép
Kép
k_inga
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: