Új privát üzeneted érkezett!

Panka!

köszi!

én is gratulálok a kistesóhoz! :lol: (hol fogsz szülni? már, ha nem titok, mert nekem az sem koppant le, mikor már nem ott laktatok. :-O)

gyerekek, csicsa ovis fotók vicsorgással. :lol: http://kovacs-telekes.org/hu/juca/blog/ ... ovis-kepek

tjuca
 
 


Juca

Édesek az ovis képek és nagyon tetszenek a beállítások! Nekünk is van ilyen fonott székünk,csak az kettes. 27 éves már,Tesóm kapta,mikor született! Azóta is nagy becsben van,de azért az idő meg persze mi magunk jól elkoptattuk szegényt!
A kisebbik lányod Kató,ugye? vagy lehet összekeverem a kettőt! Annyira huncutul néz az első közös képükön!
Olvastam a blogodat is! Szerintem teljesen fiús Gyuri! Semmi kislányos nincs benne,igazi kispasi! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Panka!
De jó, hogy újra jelentkeztél!!! Épp a napokban jutottál eszembe, no meg Emili, a kis fürtös drága! Halkan gratulálok, és két hét múlva majd hangosan is! ;) (És gyere ám gyakrabban, no meg persze képeket is tehetsz! ;) )

Syry!
Akkor ezek szerint Te már kórházban vagy??? KI FOG HÍRADÓZNI???

Juca!
Nagyon szépek a gyerkőceid, és abszolúte nem hasonlítanak egymásra... :lol:

Kép
Kép
norwell
 
 

 
 

Juca!
I SOTE. Ott van szülésznő ismerős, meg a doki akit ajánlott. Szimpik.:)
Te, ezek a lányok gyönyörűek!!!!!!!!!!!!!!!!! Kinga igazi hölgy lett!!!!
Kata is nagy lány már!

Kinga!
3 és fél éves.

Norwell!
Köszi:) Sajnos már nem fürtös, de hátha vissza göndörödik még;)

Teszek képeket is akkor:
Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka! Gratulálok! Vártam már, hogy jelentkezz a hírrel, hisz mondtad korábban, hogy őszre tervezitek a gyártást. :) Nyári baba lesz, ha jól számolom, ugye? Olyan furcsa érzés, hogy az 1. terhességet együtt csináltuk végig, most meg csak Te vagy babás! Előjöttek a nosztalgikus képek ... (mi még 1-2 évet várunk, aztán remélem, én is jöhetek hasonló jó hírrel) Dolgozol még vagy táppénz?

kacsa14
 
 


Kacsa!
Köszi:) Hát igen, ez most más. Igen, nyári lesz, júli 8.(és 1 nappal sem több;)) Direkt akartam nyárit, ősszel télen téli álmot alszok, nem szülök:D
Már csak 3 napot dolgozok, aztán láb lógi jön:)
Melóhelyen tudod sok a fertőző gyerek, így lelépek:)
Azért hiányzik a debreceni klinika! Az olyan hangulatos volt, közel is volt. Itt másképp mennek a dolgok.De találtam itt is egy másik fórumról egy szülésznő csajt+a dokiját, akivel szoktak "szülni".Aztán majd látjuk hogy alakul...
Timi jól van már? Meggyógyult a sok nyavalyából? Egyszerre letudtátok az elmúlt évek betegségeit:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast!

littlebabymarket
Budapest
 
 


Úgy el tudok ámulni a lányaitok képein! Ezért is vágyom még majd egyszer egy kislányra! Persze most nagyon örülök a fiamnak,így is terveztük,de azért egyszer nagyon szeretnék egy bájos kislányt én is!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Panka!

Hű, gratulálok! Problémamentes pocakosságot kívánok! :) Elsőre valamiért úgy olvastam, hogy két petezsák látszott :)
Emili még mindig gyönyörű!

Syry!

Nagyon csini kismama vagy, és milyen vékony! Csak a pocak nőtt meg. Szülésnél is minden rendben lesz, ne is gondolj ilyen hegszétválós horror sztorikra!

Kinga!

Drukkolok, hogy meglegyen még az a két hét! Ügyesek lesztek, kihúzzátok addig, de nagy baj már most se lehetne... Másodikra (harmadikra) jön a kislány is :)

Juca!

Én mit bénázok el, ha nem látom a képeket? Pedig úgy megnézném a gyerekeket!

Sikeresen túl vagyok a kresz vizsgán, 25-én kezdem a rutinpályás vezetést. Alig várom :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Én se látom Jucáéknál a képeket a blogból. Viszont a bal felső sarokban a képek új vagy valami hasonlóra kattintva eléred a galériát, mindig azt hivatkozzák be a blogba is.

Juca!
Tüneményesek a gyerekek. Úgy tetszik, mikor így az ovis fényképezéshez oda lehet a többi tesót is vinni, azok a képek olyan jók ahol mindhárman rajta vannak!

Panka!
Helló! Emili loknik nélkül is csuda helyes. És gratulálok a kistesóhoz is.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Niki, köszi! Sikerült megnéznem :)

Juca!

Tündéri a csapat, Kinga igazi hölgy lett :) A közös képek is iszonyú jók!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Panka!

Én is úgy olvastam elsőre, hogy két petezsák! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Panka
Gratulálok!!! :D

Évi!
Neked is a KRESZHEZ :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Panka! Gratulalok a tesohoz! Problemamentes pocakossagot kivanok! Meg mindig nincs kint a net kabel a nappaliban, igy csak roviden mobilrol dobok az ocskosrol par kepet: Kép
Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!


Panka!

Hát igen, nekünk közel volt a klinika. :) 40+0-nál még gyalog cammogtam el amnio-ra is. :)

Sose felejtem el, hogy márc. 14-én még együtt fagyiztunk a Mandulában, csoki fagyit ettél, április elején kipróbáltam én is, de nem jött rám a szülhetnék! :D

Tudom, hogy az eü-sök lépnek táppénzre, ezért is kérdeztelek. Akkor jöhetsz most már gyakrabban is!

Köszi, alakulunk már ... Megkaptuk tegnap a dr.nőtől az elbocsátó szép üzenetet, remélem hétfőn végre el is jutunk az oviba, mert lassan már azt is elfelejtem, hogy merre van ... Igen, pótoljuk a betegségeket, de őszintén megmondom, hogy inkább kezelek egy 3,5 évest, aki segít orrot szívni + kis nyafi árán, de tartja a szemét a szemcsepphez + a fülét a fülcsepphez és vigyorogva veszi be a Nurofent, mint anno 1 évesen, mikor az orrszívás még díjbírkózásnak ért fel, a Nurofen-t ívben köpte ki, a lázmérőtől sikítófrászt kapott ... Szóval, ha visszacsinálhatnám, sem csinálnám másképp. Max. Timit sajnálom, hogyha emiatt esetleg kimarad a télapós/karácsonyi készülődésből az oviban ...


Évi!

Gratula a KRESZ-hez!

Angie!

Cuki Zsombor! Szilárd hogy fogadta?

kacsa14
 
 


Évi

Gratulálok a vizsgához! Az első nagyobb próbatételen már túl is estél! A rutin piskóta lesz!

Angie
Nagyon szép,formás kisbaba! Mekkora súllyal is született? Tényleg,Szilárd elvan vele?

Kacsa
Akkor pár napot most mentek oviba? :P :lol:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! :P

kacsa14
 
 


Szilard nagyon jo testver. Olyan eretten all a dolgokhoz, a teso ugyhoz is. Az oviban elkapott valami takonykort es nem engedtem kozel Zsomborhoz. Nem vette zokon hogy neha raszoltam hogy tul kozel hajolt hozza, sot mondja hogy jaj anya, bocsanat, elfelejtettem. Ennek ellenere elkapta Zsombor, szivni kell szegenykenek az orrat minden eves elott. --- Evi! Ugyi vagy! Na akkor mostantol nem fogok a kornyeketekre menni egy darabig :wink: Pociddal meg vagy elegedve?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie! Zsombinak és Szilárdnak is jobbulást!

Panka! Emilivel Te anno a régi albérletben nem Kulcsár Ágnes-hez tartoztál volna? Tudsz róla vmit? Sitery-ről most azt hallottam, hogy nem a szívét műtötték, hanem a combjában ereket, de a család nem akarja már visszaengedni. Eladná a praxist, ha lenne jó ajánlat ... De még mindig helyettesítések vannak.

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Még mindig 2in1 állapotban. Apa, nagy nehézségek árán, befutott, így felőlem bármikor mehetünk szülni. :) Szomszédasszony ugrásra kész, hogy vigyázzon Levire.
Holnap reggel megyünk dokihoz, NST és amnio is lesz.
Vendég
 


Hú, Maci, izgi!!! Híreket kitől várhatunk majd?

kacsa14
 
 


Hali!

Na Maci! Csak nem lett névnapi baba!

Úgy fájt tegnap a hasam alja,egész délután,mint amikor nagyon erősen menstruáltam és levélszám ettem a fájdalomcsillapítót! Nem volt közte szünet! Ez mi a fene lehet? Jósló? Egyedül a zuhany alatt volt jobb. Napok óta ez van,délutánra végem!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! Nekem sosem volt jósló fájásom, viszont úgy rémlik, hogy azt olvastam, hogy a jósló elmúlik a meleg vízre, a szülő meg nem. Meg én abból tájékozódtam még szülés hajnalán, hogy azt írta az egyik könyvem, hogy a szülő fájás fél-1 perc vagy még tovább tart, szóval fogtam az órát és stopperoltam, aztán mivel 1 percig tartottak és a végén már 5 percenként, így szedtük a sátorfánkat, de a klinikán a kapucsengőbe még csak annyit mertem mondani, hogy "szülni jöttünk, TALÁN", éjjel 1-kor kezdődött 20 percesekkel, 5-kor 1 ujjnyi méhszáj, 8-kor 2 ujjnyi, dokim még le akart küldeni osztályra + sétálgatni, 14.55-re volt kint Timi. Fogadott sz.nőd van? Esetleg őt érdemes megcsörgetni, hátha tud vmi. okosat.

kacsa14
 
 


Ma voltam NSTn, minden rendben van, méhszáj 2110, így az amnio kimaradt. Talán holnap.

Kinga
Szerintem is jóslófájásod volt/van. Szüléskor a fájás a méh "tetejéről" indul, végigmegy és lent ér véget.
Vendég
 


Kinga!
Simán lehettek jóslófájások, hiszen már csak 27 napod van hátra papíron, és ráadásul ez a dátum csak nagyon viszonylagos, tehát lehet, hogy már csak pár nap... :) A másik pedig, amit Kacsa is írt, hogy a szülésznők is azt szokták javasolni, hogy ha nem tudod eldönteni, jóslód van-e, vagy rendes fájásod, ülj bele egy kád meleg vízbe: a jósló elmúlik. Nekem mindkettőnél volt erős jóslófájás a szülés előtt, először csak gyengébb (két-három héttel szülés előtt), aztán három-négy nappal szülés előtt meg már volt, hogy szabályosan jöttek...

Évi!
Grat a vizsgához! :)

Maci!
Hát akkor hajrá... ;) :D Ezek szerint kisöcsi még nem akaródzik kibújni... Pedig most olyan jó idő van... Hét közepén jön egy hidegfront, lehet, hogy arra vár? ;) :)

Syry??? Vajon mi van velük???

Angie!
Gyönyörű a fiad!!! :) Sajnálom, hogy náthás szegényke, ez nagyon rossz, főleg a szopinál, alig kapnak olyankor levegőt... :( Mielőbbi gyógyulást Neki (és Szilárdnak is)!

Panka!
Ó, Sacihoz képest Emili azért rendesen fürtös! :lol:

Kép
Kép
norwell
 
 


jeges macika írta:Szüléskor a fájás a méh "tetejéről" indul, végigmegy és lent ér véget.


Nekem speciál a derekam fájt, masszívan, ugyanazon a helyen, kb. de. 10-ig, míg az EDA-t megkaptam végig a derékfájás volt a domináns. Utána meg már csak a tolót éreztem. Viszont nekem mensikor sem a hasam, hanem ugyanott a derekam szokott volt fájni. (mióta fogitabit szedek, azóta nem)

kacsa14
 
 


Ejjel jott a hir Syrytol: "Ma 19kor csaszarral megszületett Luca Flora.3350gr.mindketten jol vagyunk és sok puszit küldünk." Syry! Hatalmas gratula, jo egeszseget mindkettotoknek!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


hali.

angi zsombor nagyon edes kislegeny:)

syry gratulalok,sok boldogsagot es rengeteg tejcit.

Kép
monyo83
 
 


Helló!

Syry!
Gratula Lucához! szép súllyal érkezett! Remélem mindketten nagyon jól vagytok és hamar hazamehettek!

Köszi az észrevételeket!
Felhívtam aztán tegnap a szülésznőt,mondta,hogy jósló! Ne trappoljak,ne lépcsőzzek,zuhanyozzak többször,ha az jól esik!
Azt mondja ilyen lepény mellett nem kell csodálkozni ha hamarabb kibújik,ő speciel jobban is örülne neki,mert idekint már biztonságban van! Holnap megyek NST-re,remélem mocorog a drágám,nem úgy,mint múltkor!

Maci

Kapd össze magad! Még a végén beelőzlek én is! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Syry! Sok szeretettel gratulálok Luca érkezéséhez! Sok boldogságot Nektek! ------------ Timó ment reggel oviba, azaz vittem ... már itthon kezdte, hogy ő nem akar oviba menni, az öltözőben aztán végleg eltörött a mécses, rettenetesen sírt, hogy ne menjek el. Óvónéni lángvágóval választotta le rólam, ablakban integettek még, de csak ordította, hogy "Anya jöjjön vissza!", utána még percekig hallottam, hogy ordít, visszasomfordáltam, óvónéni ölében ült, ringatta, de totál depis volt! :( Pici Nyuszikám! Ennyi hiszti eddig összesen nem volt, nem hogy egyszerre. :cry: :cry: :cry:

kacsa14
 
 


Kinga! Holnap töltöd a 37. hetet, szóval ha most azonnal kibújik Bence, már akkor is minden OK lesz Vele!!! - Én nagyon aggódós voltam végig, úgy bántam magammal, mint a hímes tojással, aztán, ahogy betöltöttem a 36. hetet, felpörögtem, ablakot mostam, ágyat tologattam ...

kacsa14
 
 


Syry!
Gratulálok a kibővült családhoz! Isten hozta Lucát a nagyvilágban!
Gyors regenerálódást kívánok!

Angie!
Zsombor gyönyörűséges kisfiú!

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Kacsa

Ez sajnos várható volt! Szegényke sokat hiányzott! Holnap már nem lesz ilyen gond!

Igen,holnap már 37.hét! Megyek is ki levelet gereblyézni! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, de a múltkor 4 hét után nem volt semmi hiszti, ezért álltam most értetlenül a dolgok előtt ... de du. már mondta, hogy megy holnap is :) (elhoztam ma ebéd után, még a hiszti előtt megállapodtunk ebben), de holnap már marad, ha piros hóemberek potyognak az égből akkor is!

kacsa14
 
 


Köszi lányok a dicsiket! Olyan kis mimózababa Szilárdhoz képest. Hihetetlen, hogy mennyire más a két gyerek, de ez igy van rendjén. Imádom őket.
Orrfolyás még mindig megvan Zsombornál. Szivom minden szopi előtt, igy nincs gond az evéssel. Annyira nem náthás, hogy kifollyon az orrán, csak bent pang az az egy-két csepp, és hallom, ahogy bugyok neki bent. Köhögött is ma, talán kétszer hallottam, de az lehet hogy attól van, hogy lefolyik neki a garatba.

Monyó!
A te lánykád is gyönyörűséges!

Panka!
Hihetetlenül bájos a Emili! Szerettek az új helyen lakni? Bejött, amire számitottatok? Emili melyik oviba jár? Szemben a sportályával (nem jut eszembe a neve).

Juca!
Ha egy kicsit több időm lesz, megnézem a gyerekseregedet. Tudom, hogy ahhoz több idő kell, mert sok képet szoktatok feltenni, és olyan profikat csinál Kofa, hogy azokon nem lehet csak úgy átsiklani.

Maci!
Jaj, nagyon drukkolok, hogy elinduljon kifele az öcsike. Neki már itt kint van a helye. Mond neki, hogy apára már nem kell várnia :)

Niki!
Próbálkoztok továbbra is, vagy most szünet van? Szoktam rád gondolni.

Kinga!
Kitartás! Már nem sok van hátra. Én ilyenkor már babáztam :)

Kacsa!
Reméljük, hogy nem csak egy hétig fog oviba menni Timcsa!

Fleur!
Szokjátok az új helyet? Képet dobsz a gyerkőcökről?

Puszi mindenkinek, igyekszem majd még jönni a napokban (Maci és Kinga miatt főleg)!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Timó kakilt, azt mondja utána: "Tökleves kinyomta a kakit!" :lol: (oviban az volt ma)

kacsa14
 
 


meg mondom neki, hogy megyünk holnap mi (én+Apa, szülői lesz) is oviba, erre: "együtt megy a család az óvodába"

kacsa14
 
 


Syry!

Szívből gratulálok a legifjabbhoz! :D
Várjuk a képeket nagyon és a szüléstörténetet is! :D

Kinga!

Ezek már előjelek! :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Syry
Szívből gratulálok Luca babához! Sok boldogságot!!
gtünde
 
 


Angie!
Köszi az érdeklődést, próbálkozunk, de azt hiszem nem kell itt részleteznm, hogy nem egyszerű :).
Egy hónapot kellett csak kihagynunk, de az a vonal rendeződni látszik.
Niki

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Niki! Persze, tudom h nem egyszeru, csak sokszor eszembejut a "Buborek-tortenet", es olyankor az is hogy lehet e drukkolni egy hasonlohoz.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Drukkolni lehet persze, de Buborékhoz hasonló fogantatás már tuti nem lesz ez már több mint annak a duplája, mint amennyi idő alatt ő megfogant, pedig ott elvileg nehezítő tényező is volt. Bár az mindig van.
Épp barátnőmnek ecseteltem, hogy azért kistesónál már nem úgy megy hogy egymásra nézünk az urammal és hopp bujjunk össze, hanem egymásra nézünk és egy huncut kis szempár rögtön visszanéz :) Na jó azért este a saját ágyában van, de akkor is más. Na de ez csak egy kis körülmény.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

NST megvolt,jó lett,bár sétáltattak,hogy a nagyságos úr hajlandó legyen megmozdulni! Szerintem direkt sztrájkol, múltkor is ezt csinálta!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Syry!
Gratulálok Lucához, sok tejcit kívánok, és gyors felépülést Neked! Képeket várunk! ;)

Hú, azért kirázott a hideg, amikor megláttam, mikor született Luca, és én mikor írtam a hsz-t... :twisted:

Kinga!
Örülök, hogy jó lett az NST, nekem Kendénél volt kétszer is 8-as, olyankor mindig ennem és innom kellett valamit, aztán már rutinos voltam és előtte ittam jó sokat. Nem tudom, hogy mi volt az oka, de attól mindig jobb lett.

Kacsa!
Timiszáj... :lol: Írtam privit!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Syry!
Gratulálok Luca babához!!! Boldog, hosszú életet kívánok!

Angie!
Igen, szeretünk itt lakni! Nem összehasonlítható a kertes ház a tömbbel!!! Emili a Boglárkába jár, ami a sportpályával szemben van. Óvónők aranyosak, szeret oda járni.:)
Zsombi jobban van már?

Macival mi újság?

Én ma dolgoztam utoljára:) Unatkozni nem fogok van itthon elmaradásom bőven! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2010.11.17 21:39-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


NORWELL! Privi nem ért ide ... :shock: :shock: :shock:

kacsa14
 
 


Maci!!!!

Mi a helyzet?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Syry!

Gratulálok Luca érkezéséhez! Gyors felépülést, jó egészséget és mielőbbi összeszokást kívánok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Maciról ki hoz nekünk majd hírt?????????????

kacsa14
 
 


Jajám, most már minden órában bejelentkezést kérünk!!! :twisted: :D

Kép
Kép
norwell
 
 


norwell írta:Jajám
ez milyen szó?????

kacsa14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: