Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Angi gratulalok:)sok tejcsi megvan,igy nyugodt ejszakakt kivanok inkabb:)

szules elott alloknak megy a drukk.

Kép
monyo83
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.03.28 23:31-kor.
Vendég
 


Az igen Maci! Tutira nem ikrek?

Kép
Kép
k_inga
 
 

 
 

Maci!
Azannnnya... Szép méretes pocak!!! :D A kezed meg tök vékony, szóval nem híztál valami sokat! :)

Monyó!
Azért néha bekukucskálsz, látom! :) Hogy vagytok? Noémi baba gyönyörű a kis képen!!! Terveztek tesót mostanában? (Bár emlékszem a kálváriátokra...)

Én is benézek szinte minden nap... :oops: Nagyon izgatott vagyok, hogy ki lesz a következő... :)

Kép
Kép
norwell
 
 


Kinga
A doki azt mondta, hogy garanciát vállal az 1 gyerekre. :)

Norwell
Tegnap voltam védőnőnél, 10 kg jött fel. :oops:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Nem tudom, hogy emlékeztek-e még rám, már elég rég írtam ide hozzátok! Van szerintem már pár éve! :roll: De ahogy visszanézegettem, elég sokan itt vannak a régiek közül!
Magunkról: 2006.08.30-án született meg Benedek kisfiam, aki egy nagyon aranyos, bár elég eleven, néha rossz! De az én, mi szemünk fénye! :lol:
Örömmel olvasom, hogy sokatoknak van már kistesó, vagy épp készülőben van.
Mi is most jutottunk el oda, hogy kell egy kistesó! Benedek is nagyon szeretne, főleg egy kis hugicát!
Remélem, hogy hamarosan már újra babás leszek! :wink:

Puszi nektek!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Norwell
én úgy látom Monyónak van egy ciklusos vonalzója. sejtésem szerint akkor szeretnének hamarosan tesót. De majd ő megválaszolja, hogy jól gondolom-e. Kíváncsi vagyok én is...

Ma "buliban" voltunk Mátéval, az egyik kolléganőmhöz voltunk meghívva. 10 felnőtt volt és 3 gyerek. Máté volt a legnagyobb (és a legelevenebb :oops: ) egy majdnem 3 éves kislány volt még és egy 9 hónapos fiú. a 9hónapos feldöntötte a 3 éves kislányt, aki sírt. Máté odament hozzá és megsimogatta a fejét. Olyan kis drága volt, ilyen reakciót még nem láttam tőle.

Dinadin
én emlékszem rád. gratulálok az elhatározáshoz és mielőbbi pozitív tesztet kívánok.

Maci
tényleg terjedelmes a pocid. a 10 kg hízás nem sok. (a buliban az egyik kolléganőm csinált rólam pocakos képet, remélem átküldi.majd felteszem.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Angie!

Gratulálok Zsombor érkezéséhez! Nagyon formás és helyes fiúcska!Gyors összeszokást, és jó egészséget kívánok az egész családnak! Otthon vagytok már?

Eszter!

Simán láthattad a családomat, mert tényleg voltak azon a vasárnapon is sétálni. Apa tök jó fej, elviszi itthonról a kölköket, és van egy nyugis délelőttöm, amit végig főzőcskézhetek :)
Sokszor eszembe juttok, és drukkolok ám nagyon!!!

Kacsa!

Mehetett ma Timi oviba?

Fleur!

Ez a hír a költözésről elég hirtelen ért, jó gyorsan lezavartátok, ügyesek vagytok! Hová mentetek? Milyen az új hely? Dani nagyon ügyes, hogy már jár! Én fiam már 15 hónapos volt, mire kegyeskedett elindulni :)

Maci!

Elképesztő méretű poci, jó nehéz lehet cipelni...

Dina!

Persze, hogy emlékszünk, drukk a mielőbbi babásodáshoz!

Velünk minden rendben, szerencsére épp senki sem beteg (kopp-kopp-kopp). Jövő héten vizsgázom kreszből, az elsősegély már megvan.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi

Jó,hogy jelentkeztél!
Akkor egy nagy kalappal Neked jövő hétre! A GUMIFÁKAT MAJD A FORGALMI VIZSGÁRA KÜLDÖM CSAK! :D :D :D

Syry

Várjuk a képet!
Remélem Máté Lucával is ilyen gyengéd kis lovag lesz! :)

Maci

10 kg nem sok! Ekkora pocakkal! Az azonnal le is megy! Én eddig 7-et szedtem fel

Kép
Kép
k_inga
 
 


Évi, köszi az érdeklődést, volt ma ovi!!! Végre, 4 hét után!!! Juhéj! Timi is jól fogadta, nem volt semmi ellenszenv, hogy újra menni kell. Még az ottalvással puhítom, de jó lenne a héten átesni a vízkeresztségen. ---- Megyek, most ért haza Zuram Bp-ről, beszélgetünk kicsit, vacsizunk.

kacsa14
 
 


Maci
Aztaa, hogy mekkora pocakod van. A 10 kg az nagyon szuper :)

Syry
Igen ez volt az én bajom, hogy tudtam nem sok esély van most közelebbi munkát találni. Nagy dilemma volt, most így döntöttünk. Remélem jól.

Kacsa
Örülök, hogy Timi végre jobban :) és oviban.

Dinadin
Neked is szurkolunk.

Lilia
Azt hiszem neked még nem is gratuláltam.

Évi
Szorítok a vizsgához én is.
XIII.ba. Igen nagyon hirtelen jött, pár héttel az ovi kezdés után láttuk, hogy ez így nem lesz jó. Gyerekek nem bírják ezt a rengeteg utazást. Szerintem Pesthez képest jó a hely, de nekem honvágyam van és hiányzik a lakásunk. Remélem idővel múlik majd (gondolom, ha itt is kialakulnak a dolgok és elkezdek dolgozni, mert akkor lényegében semmire nem lesz időm és hálás leszek, hogy közel vagyunk). Még nagy a kupi, de majd később dobok képeket.

Itt mindenki taknyos. Dani 2 napja rémesen alszik. Tegnap 2 órát üvöltött éjjel. Én fog+taknyosságra tippelek, férjem még egy pocak fájást is hozzá csapott. Minden esetre nagyon kiborultam.
Meg is kaptam, hogy nem mutatok jó példát a gyerekeknek...:( persze igaza van.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Kacsa
Minél előbb ottalszik,annál jobb lesz! Majdcsak tetszik neki az is!

Én most jövök a dokitól!
Lepény sajnos III.fokban érett, a gyerek mindössze 2 kg,ha így halad,kb 2,7 kg lesz,ha meg nem születik hamarabb. 2 hét múlva vissza kell mennem NST-re és uh-ra,kíváncsi,hogy minden rendben van-e,nehogy kevés tápanyagot kapjon. Egyelőre minden jó,magzatvíz általános,áramlás jó,szívhang jó!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! nem akarlak feleslegesen ijesztgetni, de szerintem már hívhatott volna előbb is. figyeld a mozgását, mérd a vérnyomásod, és ha bármi fura (homályos látás, pontlátás) irány védőnő vagy kh.

tjuca
 
 


OVIBAN ALUDT TIMI ÉS TETSZETT NEKI!!! Kis sírás volt, mikor délben másért mentek, de aztán szépen elaludt és tetszett neki a dolog. Nekem meg olyan jó volt ennyi szabadidő egyhuzamban!!! :)

Kinga!

Egyetértek Jucával, figyelj nagyon mindenre és ha bármi nem tetszik, akár Bence mozgása (túl sok vagy túl kevés) vagy Te érzel szokatlant, irány a doki vagy kórház!

És én is visszamennék akár hetente is ...

A konkrét súly értékkel ne foglalkozz, az sokat csal, nálunk a klinikán nem is mondanak sosem, nekem 36. hét táján kérdezte a dokim, hogy ugye nő a hasam, mert nem látja túl nagynak ... na, gondoltam, lesz egy 2,5-3 kg-s gyerekem, erre mikor kipottyant a 3700 gr-os ducicsomag, akkor meg az volt a baj, hogy biztos cukros, azért ennyire dagi ...

2 volt topictársamnál volt hasonló babaméret elmaradás, egyiket megszülesztették 35. héten, másik végig hordta 39. hétig, de gyakorlatilag mindkét baba közel azonos súllyal született, hiába volt bent az egyik jóval tovább, ha már nem megfelelő a lepény állapota, a keringés, akkor nem jut elég hami a babának. De náluk mutatkozott is uh-n látható keringési gond ...

kacsa14
 
 


Figyelek,ezért is rendelt vissza,mert NST-re már a kórházba kéne menni hivatalosan,de ott nem csinálnak uh-t,a dokim viszont csinálni akar,mert kíváncsi mindenre és látta,hogy engem is zavar a dolog! Inkább fizetek,de gond ne legyen! Bújjon akkor ki korábban,majd itt meghízik,de ne legyen beteg.

Kacsa
:D Kis ügyes! Mostmár igazi óvodás nagylány lett! Csak a betegség kerülje el! :P

Juca
Hogy vagytok?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! Ki értesít majd minket, ha elindul Bence a Nagyvilágba?

kacsa14
 
 


Kacsa

Azt nem tudom,mert csak Jucmuc magyar száma van meg!
De ha megadod a számod,akkor szólók szívesen!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! Ment privi! Kinti Bencelak hogy áll? Belaktátok már az új házikót? Jöhetnek képek is! Megvan már minden babavárós holmi? Kh-i pakk?

kacsa14
 
 


Kacsa

Megkaptam,köszi!
Remélem megvan már minden! Pakkot is összeraktam,biztos,ami biztos! Ne apa pakoljon,mert abban nem lesz köszönet!

Épp ma kötötte át a sógi a bojlert éjszakai áramra,az is megvan végre,úgyhogy már készen áll minden!

Dobok egy képet is! Hát igazán nem nagy a pocakom!
Kép

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!
Nem bizony, viszont nagyon formás! :) Figyelj nagyon Magatokra, jó, hogy a doki csinált áramlásvizsgálatot.

Dina!
Üdv újra köztünk, és mielőbbi zebrát! ;)

Syry!
Te nem dobsz egy pocifotót? Nehogy késő legyen... ;) :D

A héten kifáradtam rendesen, képzeljétek, jött egy egy éves kislány a napközibe! Tüneményes, édes cukorfalat, csak annyira picike még...

Hoztam képeket is, múlt héten készültek az oviban:


KépKépKépKépKépKépKépKép
KépKép

Upsz, egy kicsit sok lett... :oops: De miért nem rakta egymás mellé, amikor én úgy akartam???? :roll:

Kép
Kép
norwell
 
 


Az első képen Sacin kicsit hülyén néz ki a korona... :twisted: Kende meg a világért sem mosolygott volna, igaz, egy huszár ne is vigyorogjon tejbetök módjára... :lol:

Kép
Kép
norwell
 
 


Helló Norwell!

Nagyon édesek a képek! Tök jó ötlet,hogy jelmezben vannak! Kende hogy megkomolyodott! Egészen más lett! Saci meg még mindig olyan kis babás! :D De hogy nagy zsivány,az ordít a képekről! :lol:

Amúgy jól vagytok?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Igen, bár Saci náthás (kicsit zöldesen... :roll: ). Egyelőre nem viszem orvoshoz, mert jól kijön neki, nem köhög, nem lázas. Remélem, nem is lesz... :?

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell! Édesek a gyerkőcök! :) Timó orrából is megint sűrű zöld takony jön ... köhécsel is picit, de jó kedvű amúgy.

kacsa14
 
 


Ebben a gyagya időben nem csoda,hogy mindenki beteg!
Timi kifújja rendesen vagy szívatni kell? Végülis ha kijön,akkor nincs nagy gond!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Dina
Elég haloványan, de emlékszem rátok. Hajrá a tesóhoz!!!

Syry
Várom a képet. :)

Évi
Van súlya az öcsinek, de a te pocidhoz képest...
Hogy sikerült a kresz vizsga?

Kinga
A 7 kg se sok. Most pont annyi vagyok, mint amikor Levivel mentem szülni. A pocid nagyon helyes!
A lepényérettség viszont elég gáz. :? A 38. hétig húzd ki, ha tudod!
A 36-38. hét környékén van még egy kötelező UH.

Fleur
Jó gyorsan lezavartátok a költözést!
Mielőbbi gyógyulást!

Kacsa
Gratula az oviban alváshoz!

Norwell
Nagyon szépek a gyerekeid! Saci igazi királykisasszony. :) Kár, hogy nem vagyok (sokkkkal) fiatalabb, egy ilyen csini huszár tetszene. :lol:

Csütörtökön voltam NSTn, most is minden rendben volt. Egyelőre semmi jel, hogy őkelme kifele készülődne. Elkezdtem szedni a homeós bogyókat, aztán meglátjuk.
Keresztanyukám jön holnap, hogy ne legyek egyedül, a segítség is elkél már. :oops: Apa is a hétvége felé várható.
Levi jól van, nagyon bújós lett. Minden nap itt ül az ölemben, simogatja a hasam. Fürdés után mindig ő keni be testápolóval. :D
Vendég
 


Maci

Igyekszem húzni! legalább a 36. hétig! 9-én megyek uh-ra meg Nst-re,kíváncsi vagyok a lepény állapotára.

Elárulod a baba nevét?

Levi édes lehet! Ahogy mondani szokták,érzi a vesztét! Milyen érdekes,hogy a kisgyerekek mennyire érzékenyek a változásokra,mert ugye még csak hallotta tőletek,hogy mi lesz ha megérkezik a tesó,pontosan nem tudja mivel jár ez. Remélem ugyanennyire ragszkodik majd az öccséhez is!
Lehet ő meg majd pont Levi ellentéte lesz,nem ilyen kis szőke ciklon! Nálunk is így van, a férjem tejfölszőke volt,fehér bőrű, az öccse meg kreol bőrű és korom fekete hajú! Meg se mondta senki,hogy tesók!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, szívni kell, nem tudja fújni. Most próbálgattuk, fújogat már az orrán, de ha odateszem a zsepit, hogy abba fújjon, akkor már ellenkezik. Igyekszem minél sűrűbben szívni, aztán meglátjuk. A jövő7 amúgy is bizonytalan, mert suliszünet lesz és sokan otthon maradnak és mindig csak aznap reggel derül ki, hogy összevont csoportok lesznek-e. Idegenekre meg azért nem szívesen hagynám még ...

kacsa14
 
 


Szerintem nyugodtan hagyd ott! Nálunk nagyon élvezték a gyerekek az összevontat! Aki a másik csoportból jött,annak a játékok tetszettek,a mieinknek meg az új helyzet és hogy lazább a nap!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Beszéltem Jucmuccal. Üzeni,hogy el van havazva,azért nem jelentkezett idáig! Davide nagyon szereti az ovit,csak nem nagyon akar ott enni,de azért már alakul az is! Nem alszik ott,de imádja az óvónénit. Sofi is jól van!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Persze az idegen gyerekek + idegen csoportszoba OK, de lehet, hogy az óvónő is idegen és azt nem akarom, hogy tök idegenekkel legyen, mert azért Timi elég személyhez kötött, ragaszkodó + ugye neki külön figyelmet kap a kajálás/kóstoltatás + a wc-zésére is jobban odafigyelnek. --- De elég sűrű zöld taknya van most, nem is folyik ki, úgyhogy inkább itthon marad, dokihoz egyelőre nem viszem, de inkább legyen ott a teljes saját csoportban majd a jövőhéten, mint megint visszaessen ... gondolom, kezdenek lassan már télapós, karácsonyos dolgokat is tanulgatni ...

kacsa14
 
 


voltunk doktornéninél, torka nem vészes, csak a zöld takony, bioparox spray + meleg szoba + infra lámpa + no ovi

kacsa14
 
 


Kinga
Remélem minden rendben veletek. Ez a lepény dolog nem hangzik túl jól.
Csinos pocak :) azért nem is kicsi :) pont jó

Kacsa
Gratulálok az ott alváshoz :)

Norwell
Lemaradtam..napközibe??? Saját?
Édesek a gyerekeid a jelmezben. Milyen alkalomra öltöztek be ilyen szépen?

Maci
Érzi a kis drága hogy jön a változás. A szülés előtt 2 hétig Lilla is egy angyal volt. Próbáld minél jobban felkészíteni és akkor utána is jól viseli majd.
Édes, hogy így gondoskodik rólad :)

Nálunk is itthon mind a kettő. Ha már úgyis ilyen felemás a hét és mindkettő köhög, úgy döntöttem Lilla is marad egész héten itthon.
Bár a dokinő azt mondta elvileg mehetne közösségbe. Hát nekem a köhögés alapján nem úgy tűnik, meg az apjának és nekem is elkezdett fájni a torkom és az már gyanús.
De azért egész jól viselik, csak az esték nehezek kicsit. Dani közben fogzik is jön a hetedik és nyolcadik foga, de még ezt is egész jól viseli.
Csak így hol az egyik, hol a másik miatt van éjszakázás.
Amúgy vannak édes húzásaik. Tegnap fürödtem és Dani beállt mellém csodálni a zuhanyt, meg vizeskedni egyszer csak szólt neki Lilla, hogy Dani gyere és az én majdnem egy évesem kitotyogott zuhany isten mellől Lilla után
játszani :lol:

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Angie veletek minden rendben? Képek?

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur!
Családi napközi, és nem saját, de én vezetem... :)
A fényképezés: háromévente jönnek fényképészek és hozzák magukkal a jelmezt. Aki szeretne, beöltözik és meg lehet venni a képeket.

Maci!
Már csak tíz nap, izgi nagyon!!!!! ;)

Angie!
Hogy vagytok?

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok! Jol vagyunk, csak a gepet talan egyszer sikerult bekapcsolni, amiota hazajottunk. Keszulok kepeket is rakni. Ugyesen szopizik, gyarapszik. Ejszakak vegyesek, 2 orankent akar enni. Probalom 3ra atallitani. Igyekszem jonni. Addig is puszi mindenkinek!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!
még egyben. :)
a héten volt egy kis izgalom. a dokim kedden vizsgált uh-val és túl tágnak látta a baba gyomrát -hólyagját, elküldött a MÁV-ba genetikai uh-s dokihoz. csütörtökön meg is volt a vizsgálat, de szerencsére ott mindent rendben találtak. azt mondta az ottani doki, ő semmi kóros jelet nem lát. (azt is mondta a gyomor és a hólyag állandóan változik, telődik-ürül.)

dokilátogatás után még kicsit West-endeztem és kivel találkoztam. Fleur-ékkel........ :D Gyönyörűek a gyerekeid Fleur! csak pár percet beszélgettünk, mert Lilla türelmetlen volt és nekem is elegem volt már a mászkálásból, bevásárlóközponti alapzajból. :?

Norwell
de jók ezek a jelmezes képek. remélem egyszer Mátééknál is lesz ovis fényképezés, fél éve jár, de úgy tudom még nem volt.

Most két hétig itthon volt velem Máté. szerencsére nem betegség miatt. múlt héten lámpacsere volt az oviban, kérték hogy aki teheti tartsa otthon a gyerkőcöt, mert összevont csoport lesz. (összesen van két csoport, úgyhogy itt jobban ismerik egymást a gyerekek mint egy többcsoportos oviban.) először kedd-szerdát mondtak, aztán kiderült hogy csüt-pénteken lesz, így azokat a napokat is itthon volt. e héten meg őszi szünet volt. élveztük a jó időt a kertben. messzire már nem mentem vele, játszótérre se.

Angie
örülök, hogy minden ok, mint ahogy a telefonban is mondtad pár napja. smst küldöm. :wink: :D valószínű hogy szerda táján be kell feküdnöm. aki inzulinos, azt hamarabb behívják 1-2 héttel szülés előtt. majd kedden beszéljük meg pontosan a dokival.

Pocakos kép: átküldte a kolléganőm, csak azt nem ahol egyedül vagyok rajta, van néhány kép, ahol 5-6an vagyunk rajta, azt meg nem akarom feltenni. de majd elkérem tőle a szólót.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Én is életjelet adok magamról. Még mindig 2in1. :)
Tegnap voltam NSTn, mindent rendben találtak, jövő héten várnak ismét. :)
Apa még mindig nincs itthon, legkésőbb szerdán jön. Hétfő óta itt van keresztanyukám, vigyáz ránk, míg apa haza nem ér.
Kedd óta útfelújítás is van, jövő hétig tart. Egyelőre lehet közlekedni, de egy nap lesz, amikor teljes útzár lesz. Azt ígérték, hogy szólni fognak, ki tudjunk állni kocsival.
Vendég
 


Lányok! Van vki-nek tapasztalata Bioptron lámpával kapcsolatban? A gyerekdoki nagyon ajánlotta most Timi zöld taknyára (jövőhéten is itthon piknikezünk még), tőle lehetett is bérelni (5ezer/hét) és sok másra is jó lenne, legalábbis a leírás szerint, a kérdés, hogy miben hihetünk a leírásnak? 100 ezer körül van egy "kicsi" lámpa, szóval nem mindegy, hogy tényleg hasznos-e ...

kacsa14
 
 


Kacsa

A keresztgyerekeimnek van,anyukájuk esküszik rá! Gabó nagyon fülfájós volt,rengeteget használták,de a kozmetikusom pl. használja bőrre is,mert segít a vörös foltokat,duzzanatokat,gyulladásokat elmulasztani! Múltkor a szomszédasszony bokája ficamodott ki és nagyon dagadt volt,meg lila. 3 lámpázás után elmúlt neki! Akinek van,az nagyon szereti. De szerintem egy sima infralámpa is jó lehet nektek!
Nekünk van is,anyu egész télen lámpázott minket mikor kicsik voltunkl,főleg tesómat,mert ő nem maradt mega gőzben! Én elviseltem,de ő nem! A gyerekorvos esküszik a kamillás gőzölésre,de egész testre kiterjedve,tehát hajolni kell a gőzölgő edény fölé és közben egy nagy takaróval le vagy fedve! Csak ehhez Timi még pici,nehogy megégesse a forró edény!
Nincs arcszaunád? Abba is lehetne dobni kamillafiltert,hasonló a hatása.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Infra nem jó, mert ahhoz le kell kötni a szemét vagy kvarclámpa szemcsi kell, ez utóbbit nem kapni, a szembekötősdit meg próbáld ki egy 3,5 évesnél ... Meg doki aszonta ezerszer hatékonyabb a bioptron, mint az infra. Infrénk egyébként van. De tudnánk a bioptront mi is használni másra, Apa sarka fáj (gyulladás), én már rányomtam a műtéti hegemre, elég pattanásos is vagyok ...

Gőz fölé nem teszek gyereket, mert Zuram 2 évesen magára borította a gőzölős vizét, hasa, combja, tenyérnyi területen égett meg és csúnya maradandó hege van ...

Arcszauna sincs + nem hisze, hogy percekig bírná Timi.

Bioptronnal meg tud közben mesét is nézni és nem érez semmit ...

kacsa14
 
 


Timi is szeretne írni:

sdccftrrrrrrrrrrrrrrrrrtzkuluáj,,,,,,,,,.....f,,,,,,,,,,,,gztz5tbghfvxswgygcvcffcgxxfxfxgfxfgm,k

kacsa14
 
 


Nagyon rendes tőle,hogy írt egy kicsit!
Timi! Gyere gyakrabban! :D :D :D

Az biztos,hogy a Bioptron sok problémát megold és nem véletlenül kerül ennyibe! Én ha lenne rá keretem,akkor tuti vennék egyet!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Na, erre vagyok kíváncsi, hogy a kerettől eltekintve mi a vélemény róla? Mert most így karácsony előtt még aktuális a dolog, úgyis kérdezgetik a szülők, hogy ki mit kér ... mi is besegítenénk esetleg ...

Ha csak azt nézem, hogy egy kis zöld takonnyal 2 hetet kell itthon lenni vele és a Bioptronnal mondjuk 1 hétre lerövidülne, már nyerek, mert ha elmegyek dolgozni, akkor nagyon nem lesz OK, hogy heteket vagyok itthon egyfolytában ... 2-3 havi keresetemből (ha 4 órával számolok) megvan a lámpa ...

Szegénykémnek fújom most a Bioparox spray-t is, de annyira sír utána. De megértem, mert az tényleg olyan kellemetlen, de muszáj!

Timi egyfolytában itt lebzsel, rákapott az on-line öltöztetős + állatgondozós játékokra.

http://oltoztetos.jatek-online.hu/fitting_room.php

kacsa14
 
 


Sziasztok.

Norwel,koszi,a kis kepen Noci 4honapos,mindjart teszek frisset,azota sokat valtozott.A te gyerekeid tunderiak,hihetetlen milyen nagyok mar.

siry,nemsokara karodban tarthatod a kis Lucat,izgi nagyon.ti is jol megkuzdotetek erte.

kinga,maci,drukkolok a szuleshez:)

Teso,egyenlore nem,a vonalzo nem azert van,csakhogy tudjam epp hol tartok.talan jovore,talan...

itt van Noi,egy honappal ezelott.
Kép

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Nagyon édes ez a kis hercegnő! Hát arcra nem változott semmit! :D :D :D

Kacsa
Az fix,hogy Timi nem egyhamar növi el ezt a megfázós ovis dolgot! Így meg tényleg ha megoldható,akkor csak segítesz a lámpával!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

feldobom gyorsan a két képet. 3 héttel ezelőttiek, szerintem azóta jócskán nőtt pocak.

Kép
Kép

Tegnap voltam dokinál. 3000grammra becsülte Luca súlyát, de azt mondta alámér a gép, úgyhogy szerinte kicsit nagyobb lesz.
Holnap be kell feküdnöm a kórházba. Ha addig nem indul meg a dolog magától hétfő -kedden valamikor meg is lesz a műtét. Kérdezte hogy nem fáj -e az előző sebem. mondtam hogy szerencsére nem. Épp tegnap találkoztam egy közelben lakó anyukával, náluk épp 3 év a korkülönbség a két gyerek között. első császár volt, most is, azt mondta a dokija a műtét után, hogy már nagyon el volt vékonyodva az előző varrat. meg hogy átjött rajta a baba haja. :idea: Azt mondják az a veszély lehet, hogy ha megnyílik a seb, a baba a hasüregbe juthat, és innen pár perc van hogy megmentsék a dokik. Hát elég hátborzongatóan hangzik. Most már várom hogy túllegyek rajta és lássam Lucát és minden rendben legyen. :D

Monyó,
gyönyörű a lányod. tényleg alig változott a párhónapos képhez képest. szóval a tesóvonalzóra még várni kell.

Kacsa
bioptron lámpa jó, nekünk van. (most járt le nyáron rá a kölcsönünk.) Máténál főleg a bőrproblémára használtam, és hatásos volt. köhögésre nem igazán. azt mondta egy előadó egyszer, hogy a mellkasát nem jó világítani, mert a csecsemőmirigy még aktív náluk, és ezzel azt befolyásolnánk. inkább a hátát világítsuk. sőt még a tejtermelés fokozására is lehet használni, meg kell világítani vele a cicit. ki fogom próbálni.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Syry!

Akoor Luca sem lesz épp kicsi baba! Aranyos a pocakod!
Sok sikert a kórházhoz,meg a műtéthez!


Én is tegnap voltam dokinál! Bence többet hízott a vártnál,ennek nagyon örülök! Most 2430g volt a becsült súlya. NST-n meg se mozdult! A nővér mozgatta a hasamat,hogy felébredjen,különben értékelhetetlen az eredmény! Utána azért mocorgott!
Átlagos a magzatvíz,jó a szívhang és az áramlás is,de a doki szavaival élve a lepény vén mint az országút!
Kíváncsi vagyok kihúzzuk-e végig!
Még 2 hetet maradhatna,akkor már tuti hazaengednének a súlya miatt!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Régen írtam már, de olvasni szoktam:)
Talán sejtitek, hogy a régiek felbukkanásának van apropója is;) Mint most is 8) Szóval úgy néz ki, hogy Emilinek lesz kistesója!:)
Kedden voltam uh-on, még csak a petezsák látszott, 2 hét múlva megyek megint, addigra lesz szívhang is remélhetőleg.Ma vagyok 6 hetes egyébként.

Syry!
Nagyon csini vagy, jól áll az új frizu!! Nagyon finisben vagy, kívánom, hogy jól alakuljanak a dolgok, legyen kellemes, gyors szülésed!

Angie!
Gratulálok kicsi fiadhoz! Megint jól beelőzted a bandát:)

Juca!
Neked is gratulálok Gyurikához!:)

Maci, Kinga!
Ti is a végét járjátok, nektek is szép szülést kívánok!

Monyó!
Nagyon édes a kiscsaj!

(vonalzót nem enged sajnos:( )

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa!

Gratula a kistesóhoz!
Én is így voltam először,csak petezsák,aztán a 7.héten már volt szívhang! Madarat lehetett volna velem fogatni!
Épp visszanéztük a képeit,mert nekünk ráteszi a doki mindig pendrive-ra.
Hogy örültünk annó: Már 7 mm, aztán meg már 20 dkg,egy igazi kis vasgyúró! Most meg lassan meg is születik egy komplett kis emberke! Ez egy igazi nagy csoda!

Mennyi idős a lányod?

Kép
Kép
k_inga
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: