Új privát üzeneted érkezett!

újszülötten is 11es CRP-re már kapta napi 2x a 2 féle antibaci szurit

kacsa14
 
 


Hello lányok!

Aki még emlékszik rám. Üdv, aki nem ismer.

Nagyon örültem Syrynx és Angie babásodásának, olyan csodálatosan alakult. Reméltem, hogy leszünk együtt babásak, de a hosszú évek várakozása után már elvesztettem a reményt.

És amikor senki nem számított rá, az utolsó utáni pillanatban úgy döntött egy kis sejtecske, ő bizony megfogan!
Nagyon boldogok vagyunk, a 12. hetet töltöttük.

Kacsa, nagyon kedves, mókás torta! A fél gyertya csúcs! :lol:

Eszter, remélem sikerül feltöltekezni. Leszünk mi még együtt babásak.

puszika
Lilia
lilia
 
 


Lilia

örülök, hogy jelentkeztél és hogy ilyen jó hírekkel!!!!!!!!!!!!! szívből gratulálok és jelentkezz néha!!!!!

Kép

Kép
syrynx
 
 

 
 

Lilia!
Én emlékszem rád :)
Nagyon örülök a babásodásodnak és GRATULÁLOK!!!
Csináltatsz genetikai szürést?
Gyere sűrűbben, és vonit is csinálj, hogy lássuk, hol tartasz éppen :)

Syry!
Te hogy birod?

Kinga!
És te?

Kacsa!
Jobbulást Timinek!

Beszéltem Brillel! Ők is oviznak, nagyon szereti Erik a közösséget, szoktatni sem kellett, hazaküldte az anyját :lol: csak most ők is épp betegség miatt otthon dekkolnak.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.03.28 23:29-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Én még bírom,bár már eléggé fáradékony vagyok!
Ma vettem meg a kórházba a dolgokat,hát nem semmi,6000 ft volt csak a patika!

Maci! Szép nagy pocak!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Visszaolvastam egy kicsit.

Évi
Sikerült meggyógyulni, apa múlt csütörtökön útnak is eredt.
Milyen az autósiskola?

Angie
Igyekszem vigyázni, tényleg nem szeretnék semmi kórságot összeszedni.
Vége a felújítási felfordulásnak?
Szép méretei vannak a babónak!

Syry
Sajnálom, hogy nem úsztad meg az inzulint. Szülés után ugye már nem fog kelleni?
Majd hozz képet a macsekról!

Kinga
Gratula a költözéshez! Sikerült megszokni?
Nagyon szép lak, a pocid még mindig szemtelenül kicsi (az enyémhez képest :lol:).
A III. UH-ne nekem is II. fokban érett lepény volt, a 35. héten meg I. fokban. :roll:

Norwell
Megvan a (véglegesnek tűnő) név, de majd mindent a maga idejében. ;) :D

Kacsa
Szép bútoraitok vannak. Nekünk is vannak elképzeléseink, csak a keret hiányos hozzá. :(
Hú, micsoda torta! Én is kérek belőle!!! :D
Timi jobban van?

Juca
Bogarásztam a blogod, nagyon szép kisfiatok van!

Lilia
Naná, hogy nem lettél elfelejtve!
Gratulálok a 12. héthez! Jelentkezhetnél sűrűbben is.

A kórházi pakkom kész, öcsi hazajövőse is kész, a kiságy már csak rá vár. :)
Múlt héten voltam az első NSTn, mindent rendben találtak.
Lett a kezemen egy folt, voltam vele bőrgyógyászaton, majd a fertőzőn: lyme-kór gyanú. Pénteken lett meg a vérvétel eredménye, ami negatív lett. Hurrá, nem vagyok lyme-kóros. :)
Apa nagyon izgul, hogy öcsi megvárja, míg hazaér. Elvileg a jövő héten jön fel apukám, majd keresztanyukám, hogy ne legyek egyedül, ha mégis valami műsorváltozás lenne.
Pénteken megyek ismét NSTre, remélem, lesz a dokim, kíváncsi vagyok, hogy áll a méhszáj. Bár szerinte a kiírás tartható.
Vendég
 


Maci!

Hatalmas poci!!!

---

Timónak tegnap már egész szép volt a mandulája, bár kedden még 38,5 volt este a láza is tegnap is még 38. Még a régi dokinknál voltunk és adott antibogyót, ha már a gyerek 3 napja lázas ... na, ez ám a diagnózis! Mondtam, hogy fájlalja a fülét is, bár nem mindig, de teljesen magától szólt első alkalommal ... Na, meg se nézte a fülét, meg se tapogatta, csak közölte, hogy biztos a torokfájás sugárzik oda ...

kacsa14
 
 


Maci

Szemtelenül kicsi a pocakom,mert én a seggemet is növesztem! Apuka ezzel cukkol mostanában! :D

Mondjuk a baba sem lesz egy díjbirkózó!

Ma szült a barátnőm,aki 25 kg-t hízott, de nagyon vizes is volt végig! Kerek 3 kg a baba. Kisfiút akart és várt,mert a természetgyógyász azt jósolta,hogy az lesz!(miután kikérdezte anyukát a vágyairól). Igaz,hogy uh-n 2-szer kislányt láttak,nem baj,fiú lesz, Máté lesz!
Hát reggel meg is született Diána! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Timiszáj:

Timit dömperben lököm Apához és mondom, hogy "küldöm a gyereket postakocsin", erre Timike: "megérkezett a POSTALÁDA gyerek"

kacsa14
 
 


Kinga, most olvastam barátnődet, hát gratula MátéDianához! :lol:

kacsa14
 
 


Kacsa
nem semmi ez a doki. szerencsére a miénk elég alapos, eddig így láttam. tavasszal Máté is fájlalta az egyik fülét, a házidoki néni el is küldött fülészetre minket (oda nem kell beutaló). remélem azóta lement Timi láza. szerencsére Máté alig volt eddig lázas. Most megint beteg. :( hétfőn még ovi, bár már kezdett folyni az orra. kedd óta itthon van velem (így most nem sok időm jön a készülődésre, Luca holmijának összekészítésére, pihenésre meg végképp nincs lehetőségem, egész héten nem aludt Máté du. amúgy hétvégente se alszik el már mindig, bár van amikor sikerül rávenni, olyankor 2-2,5 órát is szundizik.) szerdán vittem dokihoz, akkor már én is éreztem, hogy kapar a torkom. na azóta én is beteg vagyok. (orrdugulás, köhögés szerencsére nincs, hőemelkedésem volt csak tegnap.) amúgy jól vagyok, pocakot már egyre nehezebben cipelem.

Hétfőn lesz ctg, meg diabetológia. Kedden megyek az új dokimhoz.

Angie
köszi a híreket Brillékről.:) te hogy vagy? melyik kórházban is szülsz? majd írok valamikor privit a Máv-ról. eddig jó tapasztalataim voltak ott.

Kinga
jó ez a történet a barátnődről. :) nekünk még megvannak Máté ruhái, lehet szükség lesz rá, mert nem is hugi jön?????????? akkor azért kéne egy tartalék fiú név, mert azunk nincs. :?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry! Varom a privit. Segitek amiben tudok. En az Imreben szulok ha meg min 1 hetig kihuznam. Kulonben en is a Mavban. Nehez mar a vege, ma ejjel ulve kellett aludnom mert a bordaim nem birtak a nyomast. En is elkaptam vmi nathat ami lassan 3 hete tart :( Kacsa! Timi is jokat tud mondani :) Kinga! Jo a baratnod sztorija. Biztos vagyok benne hogy csini a pocid! Maci! Elvileg te inditod a szulesi sort. -- Nekem zart a belso mehszaj. Maris elorebb vagyunk mint Sziszkoval! Holnap leszek annyi idos mint amivel o szuletett. Izgi! 3150gr-ra becsulte ma az uh. -- Tobbiek merre vagytok?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok Lanyok! Ugy latszik, ez az en formam, hogy szeretek beelozni masokat :) ugyanis hajnali 4 orakor megszuletett Angyal Zsombor Szabolcs. 2840 gr es 50 cm. Gyors szules volt. 1 ora korul elfolyt a magzatviz, gyorsan mentot hivtunk, mert egybol 5 perces fajasokkal inditottam. Jottek anyuek Szilardhoz. 3/4 2-kor nezett meg az ugyeletes doki Vacon, mert Pestre mar nem mertunk elindulni. 3-kor 3 ujjnyira voltam, aztan 4 elott 10 perccel mar nem volt mehszaj, jottek a tolofajasok, es pontban 4kor az 5ik tolasra kint volt Zsombor... ezennel erzestelenites nelkul. Nagy elmeny volt!! Es orulok hogy igy is kiprobalhattam. Megcsak faradt sem vagyok, csak annyit erzek hogy kimaradt az ejszakai alvas. Zsombort sajnos elvittek a SOTEra mert egy kicsit kapkodva veszi a levegot, itt Vacon pedig nincs komolyabb felszereles, ha megis szukseg lenne ra. En szerintem holnap sajat felelossegre lelepek, mert a SOTEn azt mondtak hogy menjunk minel gyakrabban, a babanak is az a legjobb.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie
Azt a mindenét!!! :shock:
Szívből gratulálok a kis Zsomborhoz!!! Gyors erősödést neki, hogy minél hamarabb otthon lehessetek!!!
Nagyon szép nevet választottatok. ;)
Vendég
 


Azta Angie!!! Csak pislogok nagyokat és nézek bután ki a fejemből!!! 23.32-kor még írod, hogy zárt a méhszáj, stb., erre 1-kor kihúzták a dugót ... És pont aznap, mint Sziszkó és Sziszkó 3,5. szülinapján!!! Hát nagy-nagy gratula Nektek a Kisöcsihez, Neked külön a szép szülésélményhez és Zsomrnak pedig gyors erősödést! (én is kb. ennyi időre születtem 2890/50-el)

kacsa14
 
 


Angie!

Egyre irigyebb vagyok,barátnőm 3 óra alatt szült,de Te sem vagy semmi!
Teljes szívemből gratuláloka csodababátokhoz és rengeteg tejcit kívánok nektek és gyors hazakerülést!
Esküszöm bekönnyesedett a szemem! Hát ez nagyon szép történet! A Zsombor nekem is nagyon tetszik!
Ha egyszer lesz annyi időd,dobjál képet!
Puszi nektek!

Lányok,ilyen szülést nem lehet rendelni??? :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Angie
nem jutok szóhoz. beleborzongtam, ahogy olvastam a soraidat. hirtelen nem is tudtam mire vélni a második hozzászólásod elejét, aztán leesett a tantusz, hogy az előző teljesen előjel nélküli nap és zárt méhszáj után megszületett a kisebbik fiad. :D Zsombor név nekem is bejön!:) Akkor ezek szerint teljesen egy időben született Sziszkóval. (mármint a terhességi hetet illetően.)
Gratulálok és mielőbbi erősődést Zsombornak és gyors elbocsájtást a Sotéról!!!

A bordáim nekem is nyomódnak olykor. Luca nagyon tud odabent kepeszteni. Ma végre kimostam a ruhákat, illetve válogattam a Tesóm által hozottakat. holnap még további tevékenykedés lesz a babaszoba körül. Máté néha iszonyúan lefáraszt, most ugye már 5 napja együtt vagyunk egész nap. főleg este, akkor már ő is én is fáradtak vagyunk. Gyakran szófogadatlan (olyan dolgokban amit már meg tud/na csinálni) és sokszor látszik az arcán hogy direkt csinálja, várja a hatást tőlem. Most türelmetlenebb is vagyok, mint egyébként. Holnap a kórházi cuccom is össze kéne pakolni, mert én is bármikor szülhetek már. (nálam 2 hete néztek méhszájat, akkor teljesen zárt volt.) viszont időnként jóslófájások vannak, bár ez még nem jelent semmit.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry! Én már 3 hete vagyok itthon Timivel ... ráadásul most mondta a doki, hogy meleg szoba, még levegőzés sem Timinek, csak szellőztetés, így végképp gáz ... Bár most, hogy odavolt Mamázni és a telefonban hallottam a hangját, akkor meg annyira nagyon nagyon hiányzott!!! --- Kérünk majd babaszobafotót!!!

kacsa14
 
 


Angie!

nagyon gratulálok! (ezt hívják rohamos szülésnek. én már kétszer próbáltam. bár def. szerint 1,5 óra alatt van a rohamos sz.)

remélem mihamarabb otthon lesztek. :-)

tjuca
 
 


(4 óra, 45 perc, 1 óra 10 perc. nekem ennyik a futamidőim. :-P) és ugyanúgy, én is ott rodeóztam a többiek között.

tjuca
 
 


uff én kereken 10 órát voltam a szülőszobán és előtte 4 órával kezdtem érezni, hogy lesz vmi.

kacsa14
 
 


Angie!

Ez aztán igen! Először én sem értettema helyzetet, ahogy hirtelen egymás után olvastam az üzeneteidet.
Gratulálok Zsomborhoz nagyon szép nevet választottatok, remélem mihamarabb láthatjátok és hazavihetitek őt!
Üdv, Niki

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


ATYAVILÁÁÁÁÁÁÁG!!! :D Ezért érdemes volt dugiban benézni a munkahelyemről... :lol: Majd leestem a székemről, még jó, hogy nincs benn a főnök! :D

Angie!
Szívből gratulálok Zsomborhoz és természetesen a gyors szüléshez is! Minden szépet és jót kívánok Neked! Kár, hogy nem terveztek hármaskát, kíváncsi lennék, tudnád-e tartani a szintidőt... :D

Kép
Kép
norwell
 
 


Angie!

Nagyon nagyon gratulálok!
Jól beelőzted a csajokat itt is és a másik topicban is! :D
Remélem mihamarabb mindannyian otthon lehettek együtt! :D

puszi

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Évi!

Asszem szép kis családodat láttam Szigetszentmiklóson múlt vasárnap :D Apa sétált a három kis szépséggel :D Dóri hihetetlen szép nagylány már...és a picúrok sem semmik ám :D éppen arra autóztunk, mikor kiszúrtam őket a túloldalon :D Dórit előbb megismertem, mint a férjedet :lol: :oops: :roll: :lol:

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Hello!

Angie! Nagy gratula :!: :!: :!: Örülök, hogy jó élmény volt. És nagyon pozitív a kórház részéről, hogy egyenesen hívja a szülőt a gyerekhez. Várjuk a híreket.
Á, majd mindig bemondom. (12+6) :lol:
Jó lett a kombinált teszt, de sejtettük, mert szépen látszott az orrocskája. Kis rugdalózó manó.

Maci, Te babukádhoz is gratulálok, hogy ily szépen összejött. Termetes pocó. :) Lyme, huhh.

Kacsa, jobbulást nektek!

Syrynx, remélem hamarosan helyreáll a cukrod. Pedig elvileg "fogytál" is. Nekem is kell(ene) diétát tartani, de most ilyen körülmények között nem vagyok elég szigorú. Örülök, ha megkívánok valamit. Nem is híztam.

Eszter, lerágom a körmöm. Nagyon drukk!

pussz
lilia
lilia
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönjük szépen a gratulációkat. Zsomborról ma hajnalban levették a nyomásszabályzó csövet, és szépen veszi a levegőt egyedül, nem kapkodja. Holnap én is beköltözök hozzá, 3 napot tervezek, de ha kiadják úgy, hogy még nem hozhatjuk haza, akkor maradok vele tovább is. Tejem máris rengeteg, negyedét sem eszi meg egyelőre (remélem odaadják más babának, és nem a lefolyóban végzi).

Dobok képet Zsomborról:
Kép

Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie
örülök, hogy jól alakulnak a dolgok. köszönjük a képeket! de szép, formás kis feje, arcocskája van Zsombinak.:)
Sziszkó hogy van? gondolom most még nem mehet be Zsomborhoz a PIC-re. Majd otthon fognak először találkozni?

Ma voltam diabetológián (mindig hétfőnként kell menni.) ma volt vérvétel is, 4 órát vártam a dokira, annyian voltak és lassan is haladt a sor. holnap megyek először az új doki (magán :x )rendelésére. kíváncsi vagyok mikor kell újra kórházba mennem, állítólag a 36. héttől, de már nem veszik annyira szigorúan elég a 37-38. héten. persze ez szóbeszéd, meglátjuk mit mond a doki. ma a ctg-t is letudtam. szerencsére eléggé mocorgott Luca, így nem kellett sokáig ott ülnöm. egy kis fájást is mutatott a gép, éreztem is.

Lilia
miért kell/ene diétát tartanod? neked is gond van a cukroddal? vagy csak sok plussz kilóval indulsz, ezért?

Norwell
hogy érzed magad a melóhelyen? már több mint egy hete dolgozol? milyenek a kollégák? ugye csak részmunkaidőben dologzol?

Eszter
tök jó hogy láttad Dóriékat. 5 nap múlva uh? ez mit jelent a vonalzódon? hamarosan új beültetés? vagy már meg is volt talán? drukk, drukk, drukk :lol:

Képzeljétek holnap koncertre megyek Anyuval, és Apával a Müpába (tőlünk kb. fél óra), asszem most ez az utolsó lehetőség a következő fél év-évre vetítve. már várom....

Kép

Kép
syrynx
 
 


Norwell
több mint egy hete.... na itt több mint egy hónapját akartam írni.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Angie!
Nagyon nagyon helyes Zsombor :D Taliztál Maccsal a sotén? :D

Lilia!
Szuper hogy már itt tartotok :D én emlékszem ám rád :D

Syry!
Dúúúrva ez a cukor mizéria, de a lényeg, hogy mindketten rendben legyetek!!! És úgy is lesz!!!!! :D

Köszi Lányok a drukkokat :D
szombaton megyek uh-ra, de ez még csak a beültetés előtti... szombaton lesz 14 napja hogy reggel szurizzuk a hasamat, és ha minden rendben az uh-n, akkor jövő héttől már mehet a délutáni szuri is a reggeli mellé, majd az esti is. Azt gondolom a tavalyi menetrend alapján, hogy kb 2 hét múlva lesz a következő petesejt leszívás és utána 5-6 nappal a beültetés :D
Már nagyon várjuk :D :D :D gondolom ezt nem kell magyarázni :D
Ezúttal sikerülni fog és egy vagy max. kettő (orvosilag erre vagyok hitelesítve) gyönyörű egészséges babánk lesz jövő nyáron :D ez a terv :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Angie!
Nagyon nevettem azon amit a fényképekről írtál a novemberibe!!! Helyes történet és szerintem sokakkal megesik!!! :D :D :D
Zsombor nagyon helyes kispasi :D tökre hasonlít Sziszkóra, nem???

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Angie! Zsombor nagyon formás baba! --- Mi még a héten itthon táborozunk, szept. 24-én volt utoljára oviban Timi, ha minden jól megy és az összes égi szent is úgy akarja, akkor okt. 25-én megy újra ... no komment :(

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Eszter
Nagyon szorítok!!!

Angie
Nagyon szép formás kisbaba és nem is látszik olyan kis csöppnek!

Kacsa
Inkább most dőljön ki,minta suliban! Addigra tuti kis vasgyúró lesz! Te meg megtanulhatod tőle a Csip-csip-csónakot! :P

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kacsa!

Timi dumáin mindig szétröhögöm magam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Angie!
Nagyon édes a kisfiad!!! :) Remélem, mihamarabb hazamehettek a kórházból.

Kacsa!
Sajnálom Timi betegségét, és nem akarlak elkeseríteni, de bizony az első év így megy ki általában... Az orvosok is azt szokták mondani, hogy bele kell szoknia a gyerek szervezetének a közösségbe... :roll: Nem adsz neki valamilyen vitamint vagy immunerősítőt? (Ez utóbbit nekünk még tavasszal a bárányhimlő után írta fel a doki, és nagyon bejött, hát volt is mit rendbe tenni rajtuk akkor...)

Eszter!
Olvaslak és szorítok nagyon!!!

Syry!
Jó a munka, bizony, már több mint másfél hónapja dolgozom... Úgy el fog rohanni az év, hogy ihaj... :roll: A kolléganőm, akivel dolgozom, nagyon aranyos, jól megértjük egymást. A gyerekek? Hááááát... :lol: Viccen kívül: a többség nagyon aranyos, bár van nehéz esetünk is... Ez a hét rosszabb, mert hétre kell mennem, és ilyenkor őrült korán tud lenni a háromnegyed hat...

Egyébként jól vagyunk, a gyerekek egy kicsit náthásak, egy kicsit köhögnek, de nem vészesen, tavaly ilyenkor már másodjára volt beteg Kende, szóval lehet valami ebben a hozzászokásban...

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell! Persze, tudom, be is kalkuláltam, hogy 1-2 heteket havonta itthon lesz, de nem 4 hetet egyhuzamban ... És az a legrosszabb az egészben, hogy ugye majd 3,5 évig én is burokban éltem, napi 24 óra Timizés, napi 2-3 óra játszóterezés, beszélgetés ugyanazokkal a kismamákkal, néha 1-1 magányos program félévente egyszer, aztán a fél napos ovival kinyílt nekem is a világ, rendszer lett az életemben, ugye reggel időre keltünk, délben időre mentem Timiért, eljártam boltba (addig Apa vásárolt, mert nekem Timivel nehézkes volt, mert őt is meg a motyót cipelni már nem egyszerű), váltottam 2-3 mondatot az óvónőkkel, anyukákkal, új emberekkel, és volt 2-3-4 órám, amit ha házimunkával is töltöttem, de legalább csak arra tudtam figyelni, nem arra, hogy éppen miért nyafog a gyerek. És most 4 hétre megint visszazuhantam a burokba. Most 1 hete kifejezetten mondta a dr.nő, hogy még levegőre se menjünk, csak bent a fűtött, meleg lakás ... Ráadásul Timi nagyon igényel, nyár közepe óta, folyton játszani kell vele, mesét olvasni, mindent együtt csinálni, a géphez ha leülök, akkor jön és ő is gépelni akar + mesét nézni, a házimunkát sem tudtam csinálni, csak fektetés után, éjjel, 1-2-3 óráig, reggel kelt 6-7-kor mesét nézett még, de 20 percenként újat kellett kapcsolni ... Szóval fáradt vagyok + marhára elmaradtam a melómmal, amit beterveztem magamnak még a nyáron, hogy pótolom az elmaradásaimat, abból semmi nem lett ... Úgyhogy igazán ez nyomaszt, nem maga a betegség, mert az benne volt a pakliban, de nem így hogy 1 hónapig egyhuzamban itthon ...

kacsa14
 
 


ja és Norwell, kap Timi cebion Multit, ill. most a Béres cseppet ajánlotta a doki, de mivel eddig szűk 3,5 év alatt 1x volt beteg, így még inkább benne van a pakliban, hogy most összeszed dolgokat ...

kacsa14
 
 


TV-be ALBÍNÓ kengurut mutatnak, Apa épp akkor jött meg, Timi ordít neki: "Nézd Apa, DÍNÓ!"

Szintén az albínó kenguru, Timi kérdi, hogy mi az? Mondom neki, hogy "Kenguru, Cica!", erre Timike: "Kengurucica"

kacsa14
 
 


sziasztok!
3 hét után végre újra van netem....tudtam én, h errefelé is kell néznem.
Gratulálok Angie :lol: nagyon édes kis pasas :lol: és olyan ici pici...ilyenkor azért kicsit összeszorul a szívem, h lesz e még nekem valaha ilyen picikém.....

Többi kismaminak változatlanul szorítok. Hamarosan mindenki finishben. Jó hónap lesz a november ismét.

Eszter neked is nagyon szorítok! Sajnálom, h nem jött össze eddig találka....:(de megígértem, h nem zargatlak.

Nekünk meg sűrű az élet de már nem is magyarázom. Kettővel egészen más....Lilla ősszel kezdte az ovit Pesten. És ezzel együtt hirtelen kellett döntenünk, h jó lesz e így az életünk (már a régi lakásunkkal) és arra kellett jutnunk, h nem. Mert amint elkezdek dolgozni még kaotikusabb lesz az élet és a gyerekektől nem várhatom el, h a szép környezet miatt napi röpke 3 órát utazzanak.
Így elköltöztünk mi is Pestre. A családban engem viselt meg a legjobban, a többiek élvezik. Egyelőre még csupa kupi az életünk, de ezt leszámítva mindenki jól van.
Lilla egyre okosabb nagylány, oviban ügyesen viselkedik. Általában itthon is. És hihetetlen szövege van :) ovó nénik is imádják, mi mondjuk hajnali fél6kor nem mindig.
Dani cuki kispasi. Nem lehet rá panaszom. És olyan nagy. Meg amúgy 1 hónapja jár és az utóbbi egy hétben vonzzuk is a baleseteket, mert mindig siet valahova. Ma épp egy hatalmas puklival és egy lila folttal lett gazdagabb az az édes buksija.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur, de jó, hogy jelentkeztél!!! :) Esetleg képet nem dobsz rólatok? Tüneményesek lehetnek a gyerkőceid. Nem volt nekik nehéz a költözés?

Kacsa, a cebiont mi is szedtük, jó is volt, aztán tavaly ajánlotta a dokink a Multi tabs-ot, most azt kapják. Egyelőre napi felet, mert D-vitamint is kapnak, és nem tudom, hogy nem akad-e össze a kettő, rosszat nem akarok tenni, mert a D-vitamin túladagolható.

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell! Kende is kapja még a Vigantolt? Én már régóta nem adom, pedig Timinél ugye a tejbevitel sem mindig normális ... Viszont pont a 2. szülinapja előtt sikerült véletlen a Cebio csepp helyett a Vigantolból adnom 10 cseppet Timinek, azt hittem, megkattanok az idegtől, mikor rájöttem. Szám szerint 5 orvossal konzultáltam, mire megnyugodtam, hogy nem lesz semmi baj ... Régen, még mi anno negyedévente kaptuk egy adagban a negyedéves adagot, szóval mi is túléltük, aztán akkor mondták, hogy ne adjam 2 hétig, aztán jött a nyár és azóta sem adtam. Fleur! Mikor kezdtem olvasni a hsz-ed, éreztem, hogy lesz vmi. bejelntés, bár a költözés helyett én inkább 3askára tippeltem! :lol: Csatlakozom Norwell-hez, várjuk a fotókat, az új lakásról is! (bocsi még mindig nincs enterem)

kacsa14
 
 


Kacsa, eddig igen, mert anno a gyerekdokink mondta, hogy nyugodtan adjam téli időszakban a gyerekeknek, mert segít a betegségek megelőzésében. Rajtam ne múljon... :) Csak volt ekörül egy kisebb botrány, a tévében is szerepelt, hogy x gyártási számú üvegeknél egy-két esetben találtak a gumicseppentőből kioldódott anyagot... :roll: Hallottatok róla?

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell

Erről az ügyről én is hallottam! Érdekes,azért nem ártena róla valami bővebb infó,hogy eldöntse a szülő,hogy adja-e vagy sem!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hallottam, de mivel már nem élünk vele, így nem is foglalkoztam a dologgal ... Egyáltalán milyen gumicseppentő??? Anno Timinek olyan volt, hogy műanyag luk volt az üveg szájánál, fejre borítottam az üveget és kicseppent egy csepp, mint pl. a Cebion cseppé is ...

kacsa14
 
 


Kacsa!
A legutolsó, amit vettem, gumis, de nem a cseppentője, mert az üvegből van, hanem az a rész, amit felül össze kell nyomni, és azzal szívja bele a cseppeket az üveg részbe. Ezt jól összefogalmaztam... :roll: A betegtájékoztató ezt írja: "A téli hónapokban gyermekeknek 1 éves kortól és serdülőknek naponta 1 csepp Vigantol cseppek adható." (És most néztem, hogy azt írták, M.o.-ra nem került ezekből a szériákból, pedig DE, mert nekem is olyan van itthon. Egyébként állítólag már bevonták és kicserélték a régi fajta, műanyag cseppentősre...)

Kinga!
Hát igen, Nálatok is nemsokára megszületik Bence, ilyenkor aztán a szülő felelőssége és félelme óriási... és még megspékelik ilyesmivel... :x

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Olvasok, de többre nincs energiám. Egyre jobban fáj a derekam. :(
Megvolt a mai NST, teljesen jó lett. Akkora buli ment bent, hogy alig fért a bőrömbe. :lol: Volt UH is, menetirányban van, kobak 93 mm, pocak 94 mm, combocska 72 mm, méhlepény II. fokban érett, méhszáj (némi jóindulattal) 3210. Doki még nem vár szülni, majd jövő héten ismét NST, apa még nyugodtan dolgozhat. Vérképem, vérnyomásom jó. A háziörvössel felírattam a beszerzendő dolgokat (k és d vitamin, hintőpor stb.).
Holnap megyünk védőnőhöz.
Vendég
 


Sziasztok Lanyok! Hogy egy uj eletecske milyen jol fel tudja pezsditeni a topikot! :) hamarosan lesz meg 2 szulesunk :) kukucskalok is rendszeresen. Syry, ugye irsz nekem smst? Szivesen kozvetitek. Mi nagyon jol vagyunk. Ugy nez ki hogy holnap mehetunk haza, bar szerintem szombat lesz belole. Nagyon besargult de jol reagelt a kekfenyre. Ugyesen szopizik a kis manom. 25-30 miliket, plusz meg kap 25 miliket uvegbol, mert nagyon elfarad meg a szopiktol. Nekem rengeteg a tejem, napi 400 ml a termer :D Majd otthonrol irok, telefonrol nagyon nem szeretek potyogni.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie

De jó,hogy sok tejed van! Kell majd Zsombinak,hogy jó erős fiúcska legyen! :D

Maci

Már az én derekam sem az igazi,hát akkor a tiéd! Ekkora hassal,mint neked van!

Jucmuc nagyon eltűnt mostanában! Kíváncsi vagyok Davide hogy bírja a gyűrődést!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Maci, Angie
örülök, hogy minden rendben veletek. Jó híreket mindig szuper olvasni!!!!!!!!!!!

Angie
de jó hogy már hamarosan mehettek haza! :D és hogy ennyi tejed van!!!!!!!!!!! nem semmi! én már előre félek a szoptatástól, mert Mátéval nehezen indult nekem. a kórházban töltött 6 nap alatt alig jött egy szopizásnál 10-20 ml. aztán persze otthon jobban ment a dolog. egy barátnőméknél is az első babánál viszonylag kevés volt az anyuka teje, a második gyerkőcnél viszont nem volt gond a szopizással. ebben bízom én is. Ok, sms-t küldöm majd. Gondoltam is rá, csak eddig nem mertem írni, mivel még kórházban voltál/voltatok.

Majd írd meg Sziszkó hogy fogadta Zsombort otthon. kíváncsi vagyok.

Fleur
nem lepődtem meg hogy elköltöztetek. mi "csak" csepel szélén lakunk, de így is 1 óra oda 1óra vissza az út a melóhelyemre. (vagyis volt. ezért is gondolkodom ha Luca után visszamegyek dolgozni megpróbálok közelebbi munkahelyet találni, bár nem lesz könnyű.) egy ismerős család is eljött Szigetszentmiklósról, megunták a reggeli dugókat. (mindegy hogy kocsiban, vagy buszban ülsz, bosszantó, ha a fél életed ott kell töltened.) Melyik kerületben vagytok most?

Ma voltam védőnéninél. (szerintem fiatalabb mint én :wink: ) minden rendben vérnyomás ok. hízás továbbra sincs. meghallgattuk a szívhangot. olyan jó hallani.

Kép

Kép
syrynx
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: