Új privát üzeneted érkezett!

Jól van, nekem jó két év múlva is... :D Csip-csip-csónak, ez haláliiiiiiii... :lol:

Kép
Kép
norwell
 
 


Eszter!

Nagyon sajnalom! :( Csodalom a pozitiv hozzaallasodat!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Evi,

Igen, nekem ja.18-an van! Nem semmi, majdnem a szülinapodon szültel... :P 8)

Macika,

Sok boldogsagot kivanunk mi is szülinapod alkalmabol! :P Hogy vagy? Pocaklako kisteso? :P

Veronika,

Udvözöllek közöttünk, mielöbbi babasodast kivanok! :P Ja, es persze azt, hogy több baj mar ne törtenjen!

Kacsa,

Igazan büszke lehetsz Timire! :P :P Barcsak mi tartanank mar itt..

Norwell,

De jo, hogy Sacika igy vette az akadalyokat! Nagyon ügyi! :P Davide egy falatot sem evett tegnap, csak kiköpte a padlora a kajat...igy en meg csak 11.30-ig hagyom ott nincs ertelme eröltetni.

Kép
Kép
jucmuc
 
 

 
 

Eszter
most látom csak, hogy eltűnt az alsó vonalzó. :cry: :cry:

Juca
otthon vagytok már???????????
képet tegyél, illetve egy linket, hogy hol nézhetjük meg őket.
minden ok?

Én még a cégnél vagyok. papírokat selejtezek. kedden leszek utóljára bent a cégnél. tök furi, de már nagyon várom a szerdát, a pihit és a készülődést. már azért eléggé fáradok. már az utazás is lefáraszt, 1 óra oda, 1 óra haza.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Juca írt a blogjukban a szülésről + vannak fotók is. :)

kacsa14
 
 


Syry, nem csodálom, hogy kifáradsz, hiszen a 32. hetet taposod... Lesz most vmikor uh? 32 hetesen mintha lenne egy kötelező. (Már rég voltam... :lol: )

Jucmuc, így tiltakozik a drága, biztos belejön majd! Pénteken én is kaptam az arcomba egy adag tejet az egyik kisfiútól... :roll: Mivel még nem eszik egyedül, segíteni akartam neki. Ő meg nem akarta... :twisted:

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell! A laptetőd kérem, ha januárig őrizgeted nekem. :D

Szép napot Nektek!

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Norwell!

Igen olvasni még olvasok, csak írni nincs időm. Tanulok... meg dackorszakolok :)
A laptető egyébként bármikor jól jönne csak épp ebben a hónapban nem. Kell csináltatnom egy olyan vérképet ami speciális és terhesen más eredményt mutatna, ami nem jó. Ja és amúgy nincs bajom, ez másért kell.

Pocakosoknak hajrá!

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Niki

Sok energiát küldök akkor neked a tanuláshoz! Én mindig utáltam suliba járni! Nem bántam meg egy másodpercig se,hogy dolgozni kezdtem és nem tanultam mégtöbbet! :D

Zalán dackorszakát éli? Az izgalmas!!! :wink:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a szülinapi jókívánságokat.
A hétvégén szegeden voltunk, össze is szedtünk valami göthöt. Levi 2 nap lázas volt, de már jól van. Apa is leesett a lábáról, nekem kellett hazafele vezetni. Ő még nincs a helyzet magaslatán, de alakul.
Igyekszem visszaolvasni, meg képet is hozni.
Vendég
 


Sziasztok!

Maci!

Gyógyuljatok meg mielőbb!

Syry!

Milyen az otthoni pihi?

Veronika!

Üdv köztünk :)

Képzeljétek, tegnap beíratkoztam egy autósiskolába, jövő szerdán lesz az első kresz órám :) Ha engem megtanítanak vezetni, akkor bárkit :) Iszonyatosan izgulok, remélem elég ügyes leszek hozzá. Az elméleti résztől nem félek, amit meg lehet tanulni, azt megtanulom, de a gyakorlat...

Pár képet is hoztam:

Kép

Kép

Kép

Kép [img]

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hello Lányok!

Én is vagyok, csak legtöbbször a telómról olvasok. Írni onnan csak végső esetben szoktam, mert utálok pötyögni rajta.

Évi!
Én téged nem féltelek! Mindent megtanulsz, amit kell, még a gyakorlati részét is. Mindenesetre azért jelezd, hogy melyik nap merre vezetsz :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:
Gyerkőcök nagyon helyesek, és milyen nagyok már. Dorci bírja az ovit?

Maci!
Jobbulást a családnak! Te pedig vigyázz így a vége felé nagyon magadra. Nem kéne semmi bacit összeszedni.
Sok boldogságosat tőlem is!!!

Veronika!
Üdv köztünk!

Kacsa!
Hát igen, lehet, hogy megkívántuk tőled a babázást, mert nagyon halomba kezdtük szülni a gyerkőcöket :)
Timcsa folyóügyei hogyan alakulnak az oviban? Kitartás, és meglesz az eredménye. Idő kell a gyerekeknek. Szilárd is nagyon idegenkedett az egyik óvónénitől, ma pedig már ő a kedvence :)

Niki!
Hajrá tanulás! Nekem nem menne már így gyerek mellett, ezért le a kalappal előtted!

Norwell!
Nektek mikorra van betervezve hármaska? Vagy egyszer csak meglepsz a hírrel?

Syry!
Te még mindig dolgozól?!? Nem vagy semmi! Engem hivatalosan is eltiltott a dokim. 32 hetes uh-n voltál? Én jövő pénteken megyek a kórházba, és akkor fognak körbevezetni a szülészeten, gyermekágyon, és elvileg "kapok" egy szülésznőt is.

Velem elvileg minden rendben, hétfőn voltam dokinál, méhnyak egy kicsit megrövidült, de a méhszáj teljesen zárt C2000-t írt be. Azt mondta, hogy vegyem komolyan a pihenést, és csak minimális házimunkát csináljak egyszerre. Próbálom betartani :roll: :roll: Még jó, hogy apa zokszó nélkül segít mindenben.
A házunkat szigetelik, így jó nagy kint-bent a kupi/pór. Elvileg jövő héten végeznek a szinezéssel is, és utána majd anyu átjön kitakarítani. Mondtam a munkásoknak, hogy úgy intézzék nekem a vakolást, hogy az ablakokat és a kereteket nekik kell levakargatni, ha összefestékezik. Állítólag leragasztják. Na majd meglátjuk, de ha nagyon szétbarmolják, és pénzes segítséget kell hívnom (mert anyut azért nem állítom oda ilyen nagy melóhoz), akkor le lesz vonva a munkások béréből, az tuti.

Jeanner és Kitty nagyon eltűntek!!
Minden rendben veletek, lányok??

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!
megint gyors leszek, és megint magunkról. (bocsi)
igen itthon vagyok. de az első napom (szerda) a dokinál töltöttem. helyesebben a kórházban várakozással. beküldött a dokim a Máv-ba egy dokinőhöz, a cukor miatt. akire 2,5 órát vártam, de még akkor se jött, így egy fiatal dokihoz irányítottak. azt mondta nem jók ezek az értékek (főleg ha diéta mellett ennyi. 7.0-8.5 kaja után egy órával, néha van alatta is, de csak ha salátát, minimális szénhidrátot eszek. sőt néha már az éhgyomri is 6 fölötti) Azt mondta lehet hogy kell majd inzulin, mindez kedden dől el, akkor kell befeküdnöm a kórházba és minden étkezés után vesznek vért. (mert a vénás vérből az igazi az érték. ami be is bizonyult, mert én 9.7 et mértem a mérővel reggeli után, a kh-ba múltkor 8.3-at. azért az nem mindegy. de sajnos még a 8.3 is magas. főleg hogy csak fél zsömlét ettem!!!!!!!! :twisted: ha inzulint kapok, akkor nem is szülhetek az Uzsokiba, a MÁv-ban kell, mert ott van PIC osztály, ha gond lenne a babával szülés után. (leesik a cukra stb. még akkor is ha nem koraszülött.)
hát ez van, nem vagyok valami vidám e miatt. de úgy látszik ez a sorsom. de vannak ennél rosszabb dolgok is és lehet kezelni.

Angie
pihenj tényleg. én is észreveszem ha sokat házimunkázok (márpedig tegnap-ma ez volt, 1-1,5 óra álldogálás után le kell ülnöm, vagy feküdnöm, mert annyira nyomta a szeméremcsontomat, combtövemet a baba. Pedig a súlygyarapodásom továbbra is 3-4 kg, így a 32 héten. :? A dietetikus nővér mondta is, hogy legalább nálam a súlyra nem kell figyelni. mert van olyan cukros, akinek a szénhidrát miatt a kalória bevitelre is figyelni kell. én viszont ehetek húst, sajtot nyugodtan.

Házkörüli munkákhoz kitartást, egyszer készen lesz az is.

Évi
vezetés::::::::: hajrá! menni fog ez neked, naná! köszi a képeket. majd én is teszek, csak épp lemerült a gép. van kiscicánk 1 hete. TUDOM, most nem ideális, de én megpróbálom nem fogdosni, kajáltatását, almolását Apa csinálja. napközben a garázsban van bezárva szegény, bár néha én is kiengedem, ha az udvaron vagyok. Máténak tetszik, de még azért tanítgatni kell, mert néha durva vele, nem figyel rá.nekimegy a műanyag motorral, rálép stb. de nem csoda, mert a macska rettentő játékos, félpercenként szögdécsél stb.

Maci
gyógyuljatok meg!!!!!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Helló!

Syry

Sajnálom a cukor dolgot! Majdcsak megoldódik! Szegénykém!

Jelentem holnap végre költözünk! Furcsa lesz egyedül lenni,mert Apa délutános,este 11-re ér haza. Még pénteken hozzuk el a tűzhelyet meg a mosógépet,addig megleszünk! Majd anyukám főz! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hahó lányok!
Hol van mindenki???

Syry!
3-4 kiló???!!?? Én vajon le merjem írni, hogy mennyinél tartok: 11 kg :roll: :roll: De hát ez van. Szilárdnál is ennyi jött rám, és utána meg gyorsan lement.
A cukrot sajnálom, de ez tényleg nem hangzik valami jól, mármint az értékeid. Mégha inzulinozni is kellene, nincs már olyan sok hátra. A baba miatt megéri!!!

Kinga!
Gratula a költözéshez, bár biztos nem unatkozol most. A pakolással csak óvatosan!!!

Évi! Kacsa!
Lányok hogy állnak az ovival?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kinga!
Majd képeket is kapunk? Babaszoba meg ilyenek :)
Emlékeszem mi is úgy költöztünk, hogy 8 hós terhes voltam. Az volt a legjobb az egészben, hogy alig csináltam valamit mégis meg lett minden , takarítás, kipakolás.
Én spec élveztem, hogy csak bele kellett ülnöm a készbe, pedig nem kevés utánajárás volt, mert építkeztünk, igaz kivitelezővel.

Syry!
Cukrot sajnálom, de kitartás a végére!

Angie!
Azért a 11 kg se sok, annak nagyrész a babával meg fog születni.
Én pocaklakó nélkül is már nagyobb gatyákat kellett vegyek, mert hogy szépen fogalmazzak túl passzentosak lettek!

Évi!
Hajrá jogsira fel! Még jó, hogy messze lakunk ;)

Üdv a többieknek is. N

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Mi családi takonykórban szenvedünk ... úgyhogy ovi sincs a héten.

kacsa14
 
 


Helló! nem vesztem ám el,csak nem volt net! Tegnap kötötték be,este 8-kor ment el a szerelő!
Szóval kedd óta itt lakunk. Délután furcsa,mert egyedül vagyok!
Hoztam pár képet is,még a kiságyat nem öltöztettem fel,semmi értelme,csak elporosodna mire jön a lakója. Jövő héten kezdem átmosni a kisruhákat,aztán elszáradgat a kályha mellett! Anyukám már nagyon várja,ott mossuk náluk,mert amúgy is ott vannak még,meghát mégiscsak az első unokája. Majd ő mindent szépen kivasal neki! Tiszta lázban ég! :)

Niki
Én azért pakolásztam rendesen,de legalább részletekben,így nem volt olyan fárasztó. A csempét helyettem is lemosták,nem engedtek létrázni,mert a fürdő plafonig csempézve van. Anyu lepucolta,meg segített azért sokat.

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!
Szép lakás és szép pocak! :) Jó helyre jön Bence baba nagyon. :)

Angie!
Szeretnénk hármaskát, de az idejét még nem tudom. Most egyelőre élvezem, hogy van munkám, mást is csinálok, nem a napi rutint (illetve nem CSAK azt...). No persze hasonlóan mennek ám a napok a csanában is, szóval nagy váltás nincs, mégis egészen más...

Syry!
Sajnálom ezt a fránya cukrot... :(

Évi!
Nagyon helyesek a gyerkőcök!!! Hasad már rendbejött?

Kismamákok, aki még nem írt nevet, legyen szíves, pótolja! ;) :D

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell

Hogy bírják a gyerekek a gyűrődést? Semmi takonykór? És te? Én minden ősszel benyaltam valamit a kölyköktől!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!

Csinik a lakok! Bence jelenlegi és jövőbeni lakása is! :lol:

Nekünk is ilyen a konyhabútorunk:

Kép

kacsa14
 
 


A mi konyhabútorunk is ilyen, csak az meg cseresznye színű :)

Szép lakások amúgy, mármint mindenkié.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Na, fórum egyenkonyhabútor van???

Nálunk a többi bútor cseresznye, sajnálom így utólag, hogy a konyha is nem az lett, de már mindegy, majd, ha nagyok leszünk és gazdagok, átépítjük. :lol:

Szeretem ezt a lakást, pont azért, mert minden bútor saját tervezés, saját ötlet. :)

bárpult:

Kép

polc a 2 háló ajtó közt:

Kép

kacsa14
 
 


hihi, a polc Timisítve kicsit máshogy néz már ki, alsó polcok lepakolva és játékosítva :)

kacsa14
 
 


Úgy néz ki, tényleg egyenbútorunk van. Nekünk is cseresznye színű a konyhánk :) és ez a stílusú. Szerintem egy kellemes szín, minden falszínhez megy (leszámítva a vad színeket, mint a piros meg sötét kék-zöld, stb).

Norwell!
De jó, hogy neked még így belefér a hármaskán gondolkozni. Én nagyon-nagyon szerettem volna harmadikat, de nekünk már valószínűleg nem lesz (kijelenteni nem merem, de ez a jelenlegi állás). El is hiszem, hogy jól esik most egy kicsit mást csinálni. Egyébként hamar elmúlik ez az újdonság érzet, 1-2 év után újból szívesen fogod vállalni az otthonlétet egy picikével.

Kinga!
Szép pocak és szép lakás! Már te is betöltötted a 30-at. Gratula!!!

Niki!
Hogy áll a ciklusod? Mostanság kell valamikor (nem)megjönnie.

Én ma voltam uh-n, és ezek után már nem is csodálkozom a hasam méretén. Éreztem én, hogy a Szilárdos hasamhoz képest jócskán nagyobb, és ez ma be is igazolódott. A méretei alapján HÁROM héttel nagyobb a babám és már 2700 gr-ra becsülte a gép. Szilárd ennyivel született 35 hetesen, és már rá is azt mondták, hogy nagy. Szóval, ha én ezt a babát kihordom végig, akkor lesz kb 4,5 kg :roll: De szerintem nem fogom kihordani, nagyon meg kell vele beszélnem, hogy max 3,5 kg-ig hizlalja bent a fenekét. Egy kicsit beparáztam, de ugyanakkor meg is nyugodtam, hogy ha véletlenül hamarabb jönne, akkor sem lenne már gond a súlya miatt. Azt is mondta az uh-s hölgy, hogy ennek a fiúnak lobog a haja, olyan hosszú :) Ez a bátyjával sem volt másként :)

Maci!
Régen jelentkeztél! Minden rendben veletek?

Syry!
Hogy áll a cukrod?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Köszi a dicsiket!

Angie

Az szép súly! Nem dobsz pocifotót?

Kacsa

Jobban vagytok már?

Nekem is tetszik a bútor,de kell hozzá még 2 elemet venni,mert nem nagyon fér el így a cuccunk! Meg akkor pofásabb is lesz!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Lejelentkezem én is. Olvasok, de egyre lassabb vagyok és nem mindig tudok már írni. :?
Tegnap voltunk dokibácsinál. Öcsi jól van, szépen növöget, buksija 91 mm, pocakja 87 mm, combja 66 mm, 2400 gr-ra becsülték. Ő se lesz kicsi, akár a bátyja. Én már eléggé nyomiul érzem magam. :roll:
Levit és apát elég rendesen ledöntötte egy megfázás, de most már jól vannak. Levit gyereksebészetre is kellett vinni a kukaca miatt, amit helyre is tettek. :? Úgy sajnáltam szegénykémet, de már javul a helyzet.
Apa még itthon van, épp szőnyeget takarít. Készül a kórházi cuccom, a tesó ágya, ruhái stb.
Van képem is, majd felvarázsolom.
Vendég
 


Maci

Lassan a végére érsz!
Van már neve a törpének?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Lányok!!!!!!
Ki ne halljunk már ebből a topikból!!!!!!

Maci!
Átérzem a jelenlegi állapotodat! Nekem is nehéz már így a végefelé, de nem akarok panaszkodni, és elfelejteni, hogy nekünk ez egy csoda, és örülök, hogy ilyen szépen eljutottam idáig :)
Képet várom! Én is igyekszem hozni.

Kinga!
Szépen telik nálad is az idő. Mikor mész legközelebb orvoshoz? Képet igyekszem hozni, de te is ám!!!

Kacsa!
Meggyógyultatok?

Évi!
Nálatok minden rendben???

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Timi nagyon leköt, szerdán talán megy már oviba, akkor tudok jönni, most is itt ül az ölemben és várja, hogy írhasson:


lzrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrtur
zh.bádkrubfthizutuhhngjituj

kacsa14
 
 


Sziasztok!

köszi az érdeklődést, jól vagyunk. múlt héten betegek voltunk, azaz kofa meg a két lány. természetesen a két lánynak nem ugyanaz volt a baja. :roll: ma már ovi van.

a blogra szoktam feltenni ezt-azt, egyébként ha tehetem, akkor nem ülök gép elé. :twisted:

kismamiknak kitartást!

puszi:

j.

tjuca
 
 


halihó!

Holnap este 8-ra megyünk dokihoz!
Tegnap iszonyat pörgés volt a pocakomban,ma nem annyira,most kezd megint beindulni a gyermek!
Nekiálltunk ma átmosni a kisruháit,én meg összeraktam a babakocsit!
Anyunál mosunk,tiszta lázban ég! Nagyon utál vasalni,de ezt nem engedi ki a kezéből! Első unoka! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Bence 1600 g,ha ebben a tempóban gyarapszik,akkor kb 3200 lesz. De a lepény öregebb mint a terhesség kora. Ez mivel járhat? Korasztülés meg ilyesmi? Mert erre már nem tértünk ki. A feladatát jól ellátja,azt mondta a doki,

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!

A vérellátást zavarhatja a lepényi öregedés, ezáltal a baba keringését, de ha úgy ítélik, erre vannak spéci UH vizsgálatok, hogy hogy áll a keringés és ha baj van, akkor császár. (de persze nem vagyok doki, csak az olvásmányaim és saját tapasztalatom alapján írom, nekem pl. csinált a dokim ilyen keringésvizsgálatot, a sajá protokollja keretében)

De biztosan mondta volna a doki, ha komolyabbnak ítéli a helyzetet, úgyhogy ne izgulj!!! Mi van a papíron, hányad fokban érett a lepény?

kacsa14
 
 


Jó reggelt!

Kacsa

II. fokban érett,de nem volt semmi különös vagy nyugtalanító a hangjában!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! Ne aggodj a lepenymiatt. Egyik 34 hetes kismamanak III-as erettsegure sem mondtak semmi remisztot. Neztek neki keringest, ami jo lett. Ilyenkor gyakrabban neznek keringest. Nekem I-es van a papiromon, es nekem is nezett keringest a biztonsag kedveert. 3200gr-os vegsuly tokeletes. En kiegyeznek vele :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Szerintem keringést nekem is néz minden alkalommal,mert mondta,hogy a feladatát jól ellátja a lepény!
Találtatok már nevet a tesónak? Szilárd várja?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Név még mindig nincs teljesen lefixálva, ezért majd a születéskor lesz végleges. Ne aggódj, meg fogjátok tudni :wink:
Szilárd minden nap puszilgatja a hasamat, többször is (oviban elbúcsúzás, hazaérkezésnél, este lefekvésnél). Olyan hihetetlen, hogy ennyi idősen igy felfogja, és semmi eröltetés nélkül ennyire kötődik hozzá. Már azt is tudja, hogy nem sok van hátra, mert már a kérdéseiben is úgy szerepel, hogy még hány napot kell aludni, talán holnap, stb. Kicsit látszik a viselkedésén is, hogy izgatja a fantáziáját, de készitgetjük, ahogy tudjuk a nagy változásra :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


sziasztok!
ma engedtek haza a kórházból, 9 napot voltam bent. (Angie- készültem neked sms-t írni, de aztán valahogy mindig elmaradt.) Kell kapjak inzulint, szerencsére egész kis adag segített, hát kicsit le voltam törve, de mivel az inzulin után jók lettek a vércukorértékek beletörődtem, és örültem hogy ez végre segített. csak így már nem szülhetek az Uzsokiban a régi Mávban (ÁEK) fogok, végülis találtam magamnak egy másik dokit. a régitől elbúcsúztam. nagyon sajnáltam mert szerettem, elégedett voltam vele, de hát ez van. azt mondta azért hívjam fel, vagy küldjek sms-t ha megszületett a baba.

őszintén szólva csak felületesen olvastam vissza, de majd a napokban pótolom.

(volt két uh a kórházban, és ctg is.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry! Mar nem sok van hatra! A cel erdekeben ki fogod birni. Kitartas! A MAV jo hely, jo a csapat. Sajnos volt lehetosegem megtapasztalni. Ki az orvosod?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Syry!

Sajnálom az inzulint,de így biztosan jól lesztek mindketten!
Ha utoléred magad azért jelentkezz!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Syry! Sajnálom én is az inzulint, de a lényeg, hogy kezelhető a dolog!!! ----------- bocsin nem műxik az enterem -------------- hoztam pár mai képet: Kép Kép Kép 1etlen 1 falatot evett belőle ...

kacsa14
 
 


Jaj Kacsa!

Ez kínzás volt! Timi tortája gyönyörű és nagyon finomnak látszik!
Nekem elküldheted a maradékot! Milyen nagy már a haja! Ovi megy?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kacsa!
A Timi és a torta gyönyörűek. Nekem továbbra is tetszik, hogy tartjátok a feledik szülinapokat is, aranyos.

Amúgy Zalán sem ette meg idén nyárig a krémes sütiket tortákat. Tegnap meg vagy három szeletet is bevágott. Ilyenek ... én továbbra is bele tudnék fulladni az édességbe. :)


Nálunk amúgy semmi különös, a múlt ciklust ki hagytuk, mert ki kellett hagyni, most újra lehet próbálkozni.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Köszönjük a dicséreteket! :) Hát édesség nekem is bármikor bármilyen formában jöhet + Apjának is. KINGA! nyisd az ablakot, küldök egy kis tortát. Ez most csak egyszerű csokitorta volt, hátha abból eszik Timi ... de hiába ... mondjuk a sima tejcsokit is 3 napig ette volna non-stop, azóta meg, ha tukmálom, se kéri ... A haját meg kb. 2 hete levágtam kicsit, úgyhogy most elég rövidke, nem akartam ennyire, de annyit izgett-mozgott, hogy végül vagy bő 5 cm-t vágtam, de megnő gyorsan, csak sűrűsödnie kellene még nagyon, mert nagyon kevés haja van, nem is lehetne neki még copfot kötni, mert kiesne a gumi. -enter-em továbbra se műxik

kacsa14
 
 


Kacsa

Nekem még 5.-ben is rövid hajam volt,mert anyukám attól rettegett,hogy kopasz leszek! Alig volt pár szál hajam,az is vékonyka,aztán egyszer csak megfordult a világ és komolyan mondom annyi van,hogy a fodrász sokszor közli,hogy ezt nem vágni,hanem gyomlálni kéne! Sok és erős hajam lett. Mikor hosszú volt,esküvőre szerettem volna kontyot,de nem vállalták,csak félkontyot,mert a súly lehúzta volna az egészet,sorra lökte ki a csattokat!
Úgyhogy ne aggódj emiatt! Lehet pár év és nem bírtok majd Timi fürtjeivel!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, ez jó hír!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma egy új gyerekdokinál, mert a mi doki már hónapok óta nincs és már nem is igen lesz (műtötték a szívét mint kiderült és eladás szélén van a praxis) és eddig a 2 hét alatt 3 különböző helyettes orvos látta Timit ... illetve igazán az tette be a kaput, hogy tegnap este az általam is láthatóan (mutatta a doki Timi torkát) lepedékes mandulájú gyerekre azt mondja, hogy nem tüszős mandula, mert nem elég magas a láza ... és így gyógyszert sem ad ...
Konzultáltam egy gyerekorvos kismama barátunkkal, ő ajánlott egy dokit, akinek van CRP gépe + Strepto A gyorstesztje, be is ajánlott hozz. Leviziteltünk délelőtt, amint a szájába nézett, közölte, hogy ez tüszős mandula ... sőt az egész gyerek feje egy nagy gyulladás: középfül, arcüreg, tüszős mandula ... kaptunk új antibigyót 3 napig kell szedni, de 10 napos a hatása, jövő kedden kontroll, addig ovi kilőve ... :(

A CRP-je 11 volt, ami nem magas, de azt mondta a doki, hogy 8ig még vírus, 8 felett már baci.

Most du. már elég nyűgi volt Timi, fájlalta nagyon a fülét.

kacsa14
 
 


Kacsa

Az ilyen minek megy orvosnak? Főleg gyerekorvosnak? Szegény gyerek meg feleslegesen még többet szenvedjen! Sintér ez nem doki!
Barátnőm kisfiával addig szórakozott a gyerekorvos,míg a kisfiú teljesen kiszáradva került a kórházba és azt mondta az ügyeletes,ha netán elaludt volna,akkor nem garancia,hogy felkel. Minden nap 3 injekciót nyomott bele a dokijuk,hogy ez majd hat,mert nem komoly a baj! Ja és maszek orvosuk volt!
Már szerencsére hazamehettek!

Timi remélem hamar átesik a nehezén! Szegény kislány! Úgy sajnálom őket,amikor ilyen betegek,mert ez nem egy sima nátha!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kacsa!
Nagyon édes a lánykád, torta jöhet nekem is! ;) :D
Nekünk annak idején azt mondta a gyerekdoki (még tavaly, amikor sokat küzdöttünk mi is vírusos-bacis dolgokkal), hogy 20-as CRP-nél már valószínűleg bakteriális fertőzés van... :roll:

Kép
Kép
norwell
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: