Új privát üzeneted érkezett!

Babicsek,
nekem is jósteszt mutatta ki a babát először, nem volt itthon más. De nagyon erős csík volt rajta, erősebb, mint peteéréskor.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska: És hanyadik napon csináltad meg a jóstesztet? Nekem csak halvány a csík.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

ÚR ISTEN!!!!!!!!!!!!!!!! Még mindig ott tartunk, hogy a több kis tüszőre a huszon akárhányadik napon azt mondják, hogy jó?

Mimi!
Nem véletlenül csodálkozott Lina is én is csak kikerekedett szemekkel nézek. Mihamarabb menj el profi endokrinológushoz, mert nekem az a gyanúm, hogy PCOs-es vagy. A sok kis tüsző pedig nem fog megérni, ezek visszamaradt ciszták. És ugye azt írtad, hogy a pajzsmirigyeddel is probléma van? Hát sajna ez a kettő többnyire egymásból következik.
Nem akarok okoskodó lenni, de szeretnélek nagyon megijeszteni. Egyébként sok időd elmegy majd, egyre jobban kiborulsz úgy, hogy egy hozzáértő orvossal ez a probléma nagyon szépen kezelhető.

Ajánlom figyelmedbe a Mens Mentis-t és ott Tüű doktort. És ne hidd el, hogy a sok kis tüsző jó. Sok sikert!!!

Még 1 valami: ha ezt a szénhidrát anyagcsere problémát nem javítod ki, szinte biztos, hogy az inszeminációid is sikertelenek lesznek. Ha kijavítod, nem is lesz szükséged inszemre. Mert spontán babád fog megfoganni.

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Babikám!
Bárcsak, bárcsak!!!

Kiki!
Drukk! :wink:

Mindenkinek szurkolok, ügyesek legyetek!

KépKépKép
bikfy
 
 


Még 1 valami:

Viuskám!
Darinak nagyon sok szeretettel kívánok boldog 1. szülinapot! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Képzeljétek, Lilinek megint volt egy érdekes dolga...
Ugye bálban voltunk, és mikor mentünk, akkor mondta, hogy nyerjük meg neki a cicákat. Mondtuk, hogy milyen cicákat? Hát az élő kiscicákat... Mi meg mondtuk, hogy olyat biztosan nem lehet nyerni egy bálban (bár tavaly élő malac volt a fődíj :lol: ). Na erre lapoztuk a tombolalistát, és ott figyelt benne "Cicák kosárban". Szerencsére nem nyertük meg a két kutya mellé, ráadásul nekem két gyerek után, törpenyúl, tengerimalac tartás után is még mindig negatív a toxoplazmám, szóval most két cica nem hiányzott volna.

Mimilee,
én nem akartam ilyen "drasztikus" lenni, mint Bikfy, de szó szerint ugyanezt gondoltam. :lol: Én elmentem orvoshoz anno, kaptam megfelelő gyógyszereket, és 75 nap múlva minden fakszni nélkül babás lettem Lilivel. Levivel más volt, ott el volt záródva a petevezetékem, de most, hogy szépen kezelve van a bajom, a 2. próbálkozós hónapban sikerült.

Kiki,
a 29. napon reggel csináltam a jóstesztet, rá pár órára a terhességit. A jósteszt tényleg nagyon erős volt akkor. Kazettás Corax.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyors bekukk és üdv innen a kórházból! :D

Köszönjük a rengeteg gratulációt és jókívánságot! :D

Nálunk minden nagyon szépen alakul végre, Balázs szépen szopik, reméljük hamarosan hazamehetünk!!!
Bár volt egy kis fennforgás a szoptatás és az epillepszia gyógyszerem körül, először nem akarták, hogy szopi legyen. Aztán sajnos Balázs gyógyszermegvonási tüneteket produkált, mert az anyatejen keresztül sokkal kevesebb gyógyszer ér el hozzá, mint a pocakban.
Ekkor teljes gőzre kapcsoltunk és hirtelen mégis mindenki a szopi mellé állt, amit én saját felelőségre csináltam addig is. Nem volt könnyű két nap, de végre túl vagyunk rajta!

A szülés nagyon gyorsan lezajlott, pont úgy ahogy kívántam, nem lett maratoni, mint Boginál.

Most lépek, mert várom, hogy lassan felébredjen!

Puszi mindenkinek!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

hátha esetleg tudtok segíteni...
Kutyaszerető gazdit keresünk! Elajándékoznánk 4 éves fajtiszta Dobermann kan kutyánkat! Barátságos,törődést igénylő kutya.

Igazából nincs semmi gondunk vele,csak Grétát féltjük,csak 1 nagy testű kutyáról van szó,és sajna nem tudjuk elzárni sehova (nem is akarjuk).
Kérdezzétek meg légyszi ismerőseiteket,hátha kell valakinek...

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Lucuzs, gratulálok, sok boldogságot, tejecskét és örömöt kívánok ehhez a nagyfiúhoz!

Vius, Darinkának utólag is boldog születésnapot!

Kiki, neked megy a drukk ezerrel!!!!!!!!! Köszi a híreket Rodiról, puszilom őket! Igen, még mindig harántban van, és mivel nagyobb a koránál, lassan készülhetek a császárra. :(

Babi, köszi, nem vagyok türelmetlen, így is olyan gyorsan megy az idő.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Babi, természetesen drukk megy neked is nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Babicsek!
Hogy vagy? Teszteltél azóta terhesteszttel is?
Drukkolok nagyon!!!! :)
A ciklus 20. napján kellene dokihoz menni, és decemberben lombik? De jó, hogy nálad is van miért izgulni! :)

Bikfy!
Köszi. Sokat gondolok rád! Remélem, segít a lelkednek, hogy ritkán jössz. Hiányzol, de ha ez segít neked, hogy kevésbé görcsölj, akkor teljesen megértelek.

Linácska!
Lili nagyon nem semmi! Ezek a megérzések! Félelmetes!

LUCUZS!
Szuper vagy, hogy írsz! Sajnálom a nehézségeket, de nagyon örülök, hogy végül sikerült megoldani a problémát, és nyugodtan szopizhat Balázs! REmélem, hamar hazajutsz a picivel, Bogi biztos nagyon hiányol már titeket!

Beze!
Köszi.
Sajnálom a haránt babát, és kitartást! Tudom, nem vigasz, de így legalább lelkileg próbálhatsz készülni a császárra, és nem ér váratlanul. Ölellek, és kitartást!
Ettől eltekintve azért jól vagytok?

Lányok!
Én rádöbbentem, hogy a bordásfalat miért hívják bordásfalnak. Annyira lefogytam, hogy kilátszanak a bordáim. Már kezdek aggódni... :roll:
Most adom be a tüszőrepit mindjárt, aztán hajrá lombik!!!! :)

Babi, mintha te kérdezted volna, hogy táppénzen leszek-e. Holnap még dolgozom, aztán a héten már táppénzen leszek, jövő héttől pedig itthonról dolgozok, amíg ki nem derül, hogy sikerült-e, és akkor döntünk, hogy hogyan tovább.
A hangulatom tiszta kismamás, optimista, meghatódos... stb. :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki! Így elrohant az idő??? Te már tüszőrepesztessz???? :shock: :D Millió drukk!!! Sokat gondolok rád "Váltótársam"!!!! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kiki,
mondjuk Lilit megkérdeztük, és azt mondta, hogy nincs a pocakomban baba. Na azért nagy jelentőséget nem tulajdonítok neki, símán bezáródhatott két év alatt a 3. szeme, ha nyitva is volt eddig.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


sziasztok

Csak gyorsan bekukk mert Dari nem hagy békén

Amint lesz időm hozok képeket is

Nagyon jól sikerült a szülinap.
Mindenkinek köszönöm a köszöntéseket Darinka nevében!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Lucuzs!
Legutóbb is az extragyors lombik stimuláció vált be, így nem változtattunk sokat. Most 9 nap, napi 1-2 szuri után jött a tüszőrepi. Azért ma már nehezemre esik felállni is, meg menni, úgy feszülnek a petefészkeim. De azért nagyon jól vagyok! :)
Van hír rólatok, hogy mikor mehettek haza a kórházból?

Linácska!
Lilinél eddig is akkor működött a dolog, ha magától mondott valamit, nem? Mikor mentek megint dokihoz? Csütörtökön? Drukkolok!

Vius!
Gyere, mesélj! Remélem már meggyógyult a kisasszony! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Babikám mi újság? csináltál már terhességi tesztet?Nagyon drukkolok neked!!!
Kiki jól emlékszem, hogy ma lesz leszívásod? Hogy sikerült?
Lina lehet, hogy még ő sem biztos benne, úgy mint a doki. :roll:
Beze szurkolok,hogy még hátha megfordul Marci.
Nekem hajnalban megjött 25 napra. Hát nem a legjobb.... Ráadásul köhögök mint a marha már egy hete.... Még egy hónapom van és terhes kell hogy legyek, megmondta a jósnő :wink: Majd karácsony előtt tesztelek pozit.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok,

Babicsek, jelentkezz, ha van valami híred! :)

Kiki, sokat gondolok rád, de ez a bordásfal-dolog nem vicces, egy kicsit próbálj meg felszedni. én is vékony vagyok, és nekem is mindig ezt mondta a doki... ha egy kicsit kipárnázod magad, az a terhesség szempontjából is jobb...

Lucuzs, de jó, hogy ilyen könnyű szülésed volt! mikor mehettek már haza?

Bikfy, ha az volt a célod, hogy rámijessz, akkor maximálisan sikerült.(persze tudom, hogy abszolút jót akartál, csak kicsit talán túl drasztikusan.)
De felhívtam az egyik legjobb barátnőmet, akinek egyrészt szintén pajzsmirigy problémái vannak (és két gyönyörű gyereke), másrészt egy endokrinológus barátnője. Felhívta nekem a dokit, és ő azt mondta, hogy az ultrahangon látható kép teljesen más, ha PCO-ról van szó, és más ha tüszőkről. Szóval szerinte egy orvos azt nem keveri össze, mert nem hasonló annyira a kettő. Mivel az én dokim egy idősebb, tapasztalt nőgyógyász, és ráadásul mondtam neki, hogy fél éve derült ki nálam a pajzsmirigy alultermelés, és gyereket szeretnénk, remélem, nem erről van szó, mert akkor ő mondta volna.
Meg a neten megnéztem a tüneteket, és azok alapján nem igazán ismertem magamra.
Amúgy ma megjött, pontosan, a 28. napon. Szóval ebben a hónapban remélem, megcsinálják az inszemet. A 9-10. napon megyek orvoshoz, ott még egyszer megnéznek (majd ott rákérdezek a PCO-ra is). Már csak az a problémám, hogy a 14. nap az vasárnapra fog így esni.... vagy ezt hanyadik nap szokták csinálni?
mimilee
 
 


Mimilee,
a pajzsmirigy alulműködésre szedsz gyógyszert?
Amúgy továbbra sem értem, hogy hogy lehet ott sok kis tüsző, ami majd a következő hónapban megérik :shock:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Babicsek, mi a helyzet a pozi lh-teszt óta?

Mimilee! Háááát ilyet még az életben nem hallottam én sem, h több pici van és majd a köv. ciklusban fognak megérni. S bár nekem nem voltak petefészek cisztáim ("csak" IR vagyok, meg a prolaktinom volt magas), rögtön az ugrott be, mint Bikfynek és Linácskának; szóval azért csak kérdezz rá a PCO/PCOS témára, ha mész a dokihoz! Éppen nem baj, ha célirányosan megnéznek az elején, ne ezen múljon az időfaktorod!

Lucuzs! Húú, nem semmi izgalom volt az elején, de látom, kitartó vagy és ez így van jól, Balázs érdekében. Örülök, h tudsz jelentkezni a Nagyfiú mellől is néha! Bogi hogyan reagált eddig?

Linácska! A múlt heti méretek teljesen jók Csodababánál, csütörtökön pedig ott lesz a szívhang is! :) Lilid nem nagyon szeret a 3. szemével megnyilatkozni, ha "muszáj" Neki...Esetleg Levinél nem veszel észre vlmi viselkedésbeli változást az utóbbi 1-2 hétben? Barátnőm is a 3. babát várja, s mondta, h most is, előzőnél is a tesó(k) "zizzentsége" volt neki gyanús először, utána lőtte a pozi tesztet.

Kissedi! Meglesz az a zebrás teszt karácsonyig, hidd el!!! Gyorsan gyógyulj ki a köhögésből, az a fontos most!

Kikindám! Ami bevált múltkor, azon kár is lenne változtatni; kedves lassan 2 hetes Kismami! :) De ejnye no, nem kéne bordásfalra hasonlítanod!

Beze! Azért én még mindig bízok a befordulásban, helyetted is.

Vius! Örülök, h jól sikerült a szülinapozás, várjuk a képeket!

Én holnap telefonozok leletekért az immunológiára, remélem, megjöttek; a lisztérzékenység különösen izgat, azzal riogatott a doki. Kért nagyrutin labort is, abból tudom, a pajzsmirigyemnek semmi baja. Bár mostanság egyre távolabbi jövőbe helyezem a babásodást... :roll:
Vendég
 


Mimikém!
Tudom, hogy nagyon vágysz babára, ráadásul nagyon régóta. Én ugyan így voltam, mint te. Fél évig könyörögtem, hogy kapjak Metet. A helyi endokrinológus nő kiröhögött. Szó szerint idézek: Menjen haza, maga anorexiás. Haha.Ilyen súllyal nem szoktak az emberek sem PCOS-esek, sem cukrosak lenni. Hhhhhhahhhaaaa. Én onnan sírva, leforrázva jöttem haza. Eldöntöttem, megyek Pestre. Már másnap ott voltam. És akkor megcsinálták a cukor terhelésemet, ahol 120-as lett az inzulin terhelésem és 10-es a cukrom. Még 2 órával a lötyi megivása után is. 1 órával utána ....na arról ne is beszéljünk. Majdnem bekómáltam. Nekem nem is csinálták az óta sem a terhelést, mert nem bírnám ki. Emlékezz arra, hogy röhögött ki a bajai endokrinológus. Hát ennyi. És az, hogy nincsenek tüneteid?
-nincs peteérésed
-cisztás a petefészked
-alulműködik a pajzsmirigyed
-és nem maradsz terhes.

Milyen tüneteket hiányolsz még? Hogy nem vagy kövér és szőrös? Hát erre az én meddőségis dokim azt mondta, örülj neki. Szerencsés vagy. Én sem voltam az. Sőőőőőt.

Az idősebb endokrinológusok.... hát, volt nekem is olyan dokim, aki ezt a kategóriát képviselte és a cisztáimat éppen érő őstüszőknek minősítette. Még meg is inszeminált volna. Nem engedtem. Tudtam, hogy a stimu csak ronthat rajta. Aztán egy másik orvos megműtött. És az őstüszőim mind-mind ciszták voltak.

Tudom, hogy most utálsz. Tudom, hogy aki babára vágyik, az rögtön akarja, de már az is késő. Megértem, hogy inszemre vágysz. De ígérd meg, hogy legalább átgondolod, amiket írtam.

Én a 2 év alatt sok mindent megtanultam. Például azt, hogy jól esik, ha a többiek simogatják az ember lelkét, hogy igen, lesz babád, lesz, állj talpra! Lesz, valóban. De rengeteg türelem kell és az, hogy magától nem oldódik meg semmi. Nekünk az az utunk, hogy küzdenünk kell és menni utána. Ne fogadd el egy orvos véleményét! És kérlek ne haragudj meg rám!

KépKépKép
bikfy
 
 


Kissedi!
Holnap lesz a leszívás. 9-re megyünk.
Sajnálom a mensit. És drukkolok a karácsony előtti pozitív teszthez.

Mimilee!
Azért az ideális testsúly felső határáról kezdtem el fogyni pont a nőgyógyászom miatt, mert szénhidrát diétát meg testmozgást tanácsolt. Most a BMI index szerint még mindig az ideális testsúlyon vagyok, csak 8 kg-ot fogytam kicsit több, mint egy év alatt, most ősszel meg futottam is, és hát meglátszik. Minden esetre egyértelmű, hogy nem vagyok én sem anorexiás, mert inkább megijesztenek a bordák, mint hogy tetszenének.
Bikfy biztos, hogy jót akar, remélem sikerül utánajárni, hogy miket láthatott a doki. Tudod, biztathatjuk mi itt egymást maximálisan, de ha gond van, akkor hiába. :roll:

Agassi!
Remélem a leleteid rendben vannak! Lisztérzékenység? És most derülne ki? :shock: A babásodás miért tolódik? Nincs baj, ugye, "csak" fárasztóak a hétköznapok! Remélem, ha egyszer készen lesztek rá, hamar megérkezik a kistesó!
Azért pocakom már van, mondjuk nem is csoda ennyi tüszővel... Elképzeltem 15 1,5 cm-es üveggolyót, háát, nem csoda, hogy ennyire feszül... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki: Nagyon drukkolok neked a mai naphoz!
mné
 
 


Sziasztok!

Kiki: Nagyon drukkolok én is a mai naphoz! Gondolok rád!

Én ma felhívtam a kaálit, mert elegem van, hogy a 35. napon vagyok és piri sehol. Nem csináltam tesztet, mert szerintem nincs értelme. Csak megint szórakozik velem a szervezetem. Volt már 60 napos ciklusom is. Miéért is menne minden normálisan. Szóval csütörtökön megyek, ha addig nem jön meg és megvizsgálnak. Egyébként a menzitől számított 20. nap körül kéne mennem mert indulna az előkészület a lombikra. Szóval tiszta ideg vagyok. Lombik decemberben már nem lesz, mert állítólag bezárnak a Kaáli inézetek az ünnepekre és nem indítanak ciklust. Úgyhogy januárra készülünk. De nem baj, mert olyan gyorsan repül most az idő. Remélem így marad januárig. Az egyik barátnőm nemrég szült, a másik most fog vagy 2 hét múlva. ezen felbuzdúlva ragadtam telefont. Nem ülhetek nyugton, hogy majd csak sikerül, ezért telefonáltam. Az ilyen hírek mindig felérnek egy fenékberúgással nálam, hogy ébredjek fel.

Közben Marci tegnap beteg lett, így a héten nem megy suliba. Eddig még nem hiányzott.

Rodi: Annyira gyönyörű Kittike! Megnéztem az iwiwen! :D

Bikfy: Veletek most mi újság? Dolgozol gondolom. Milyenek a gyerekek?

agassi: Hogy vannak a gyerkőcök? A kétcsíkos LH után lett egy halványabb másnap, úgyhogy nincs itt semmi reménykedni való. :?

mimile: Az inszemit akkor csinálják, amikor a tüszőid elérik a 18-20 mm-t. Az nem biztos, hogy a 14. napra fog esni. Bízom benne hogy sikeres lesz ez a hónapod!

Kép
babicsek
 
 


Hahó! Sehol senki?

Kiki: Mi volt? Mennyi tüsző lett? Nem fájt? Hogy vagy?

Kép
babicsek
 
 


Mné!
Köszi! :)

Babicsek!
Sajnálom, hogy nem jött meg időben, és így csak januárba lehet a lombik. Remélem, csütörtökön megvizsgálnak és mondanak valamit. Azért nagyon-nagyon picit még bízhatok babában nálad?
Kell, hogy az ember lépjen néha, drukkolok nektek! Marcikádnak gyógyulást!

Rodi!
Kittike tényleg nagyon aranyos, formás kisbaba!

Lányok!
Köszi szépen a drukkokat. Megvolt a leszívás, minden rendben volt, kivéve, hogy csak harmadjára sikerült vénát szúrniuk, így tele vagyok kék foltokkal. Az alvás könnyen ment, csak arra nem emlékeztem legutóbbról, hogy utána azért rendesen feszül a hasam, meg leülni is nehéz, így itthon aludtam 3 órát, azóta egészen jól vagyok. :) (Hiába, csak a szépre emlékezik az ember az előző lombikból:))
Holnap kell érdeklődnöm az embriócskák sorsáról, remélem szépen megtermékenyülnek, osztódni kezdenek! A méhecském már biztos, hogy nagyon várja őket vissza! :) A doki szerint péntek vagy vasárnap az esélyes visszaültetésre, meglátjuk, nekem mindkét megoldás tetszik, mindkettőből el tudok képzelni egy-két csodás babácskát!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki: azt nem írtad hogy hány tüsződ lett? Örülök hogy minden rendben zajlott és ez így is fog maradni. Most már hagy dolgozzanak a kis sejtecskék szépen péntekig. :)

Kép
babicsek
 
 


Babikám!
16 tüsző lett. A műtétből természetesen semmire sem emlékszem, utána kicsit éreztem a hasam, de nem vészes. Nekem a sok tüsző miatt eleve jobban kell felfúvódástól tartani, de már egy délutáni alvástól is egészen rendbejöttem! Na meg sok folyadék, úgyhogy mióta csak felébredtem, iszok.
(És ma már két hetes terhes vagyok?! :lol: Na jó, ezt a dokik majd biztos átszámolják, ha alkalmuk lesz rá... :))

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!
Sokat gondoltam ma rád, minden drukkom a tiéd.

Babi!
Pedig én azt hittem, te valahol sunnyogsz azzal a pozi teszttel. Mit mondanak a változó hosszúságú ciklusra?

Agassika!
Hogyhogy egyre távolabb vagy a saját babádtól? Én is csak azt kérdezem, nincs semmi baj. Ugye?

Linám!
Te hogy viseled ezt a 3. terhességet? Jól bírod? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Köszi, Bikfy!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki: Nagyon örülök, hogy minden rendben volt. Hány tüszőt sikerült leszívni? Remélem, hogy a feszülés, és a kellemetlen érzés elmúlik hamarosan.

Babi: Mi ez a gyors váltás. Nem bírlak követni. A múltkor még a pozitív jós tesztet írtad, ma pedig már pirit várod? Nem értelek? Én tuti nem bírnám ki tesztelés nélkül. Bár Te tudod, Te ismered a szervezeted. Én csinálnék tesztet , és akkor semmi nem érhet váratlanul (illetve nagy valószínűséggel nem).

Bikfy: Mi újság a lakás felújítással? Vagy csak lemaradtam, és már írtad? Ugye van már fűtésetek?Mi van a sulival? Jársz most? Mikor kezdődik a vizsgaidőszak?

Linacska: Nagy - nagy drukk neked holnapra, és remélem, hogy egy (vagy kettő) szívdobogást fogsz hallani az UH-on a sajátodén kívül.  Gyere ahogy csak tudsz, és mesélj.

Kissedi: Jobbulást kívánok! Remélem, hogy a köhögés múlik már, és jobban érzed magad.

Mimilee: Sajnálom, hogy a HSG-d ilyen gyötrelmesen alakult. De legalább túlvagy rajta. Én pénteken megyek HYCOSY-ra. A dokim nekem is mondta, hogy HSG után inkább védekezzünk (ha azt választom átjárhatósági vizsgálatként), mert miután megröntgenezik a petefészkem, nem túl jó ha abból utána babó kerekedik… Én nem értek hozzá, de inkább az UH-osat választottam, kicsit ebből is kifolyólag.

Vius: Hogy van Darinka? Meggyógyult? Párod vezethet már egyedül? Mi ez a szerkezet, amit vettetek neki? Miben segít?

Beze: Hogy vagytok? Marci nem hajlandó befordulni továbbra sem?

Agassi: Gyerkőcök hogy vannak? Kicsi lányod buksija teljesen rendbe jött?

Timejka: Mi újság van veled? Voltál dokinál? Mi volt?
mné
 
 


Mné,
majd csak csütörtökön megyek 15:30-ra :lol:

Kiki,
drukkolok, hogy szépen osztódjanak a leendő babócskák :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska: Bocsánat! Tudom, hogy csak csütörtökön mész... Nagyon el vagyok tájolva. Olyan szerdai hangulatom van. Bocsánat!
mné
 
 


Bikfy,
köszönöm, egyenlőre semmi bajom. A másik kettővel sem volt semmi. Néha kicsit érzem a hasam, olyan, mintha izomláz lenne benne, de gondolom csak nő a méhem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kiki: miután elküldtem, utána láttam, hogy már írtál. Pfff. Ez nem az én napom... Inkább átadom neked. :-D
16 tüsző!!! Az rengeteg. Nem csodálom, hogy rosszul voltál utána. Úr Isten 16 tüsző. Nem térek napirendre-e felett. És megkérdezhetem, hogy mennyit szeretnétek visszakapni?
mné
 
 


Mné!
Drukk neked péntekre!
Semmi gond! Örülök, hogy mindenkinek írtál, és ilyenkor könnyen írnak közben mások, míg a hosszú hozzászólást megírod! :)
Azt hiszem legutóbb is voltak ilyen kellemetlen érzéseim, csak hát a cél érdekében mindent. És azért tényleg elég jól vagyok. Ha lenne egy gyerekem, akiről már most gondoskodnom kell a leszívás után, biztos sikerülne! :)
Legutóbb 2-öt kaptunk vissza, szerintem most is így lesz, mert azért direkt ikreket nem szeretnénk, és legutóbb is elég volt 2, nem ezen múlt, hogy nem maradt meg a baba.

Timelka!
Tényleg régen voltál, hogy van Bencéd a szünet után?

Linácska!
Köszi, és drukk neked csütörtökre! :)
A kis hasfájás tényleg belefér ilyenkor, a terhesség elején, de persze ezt te jobban is tudod! ;)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy: Nem sunnyogok! :D Remélem azért neked is hamarosan visszatér a régi éned! A változó ciklushosszra nem mondtak idáig semmit. Majd rákérdezek csütörtökön. Nekem még stimulációval is 32 nap körüli a ciklusom. :? De már ez tényleg frusztrál. Épp nézegetem, hogy az idén 36 napos volt a leghosszabb.


Mné: A jósteszt amit csináltam Lh-teszt volt, de ugye az csak akkor ad reális képet, ha folyamatosan minden reggel csinálja az ember első vizeletből, mint ha hcg lenne. De nekem a második napi sokkal halványabb volt mint az első, így tutira nem a baba miatt késik szerintem. Ha lenne valami, akkor erősödnie kellett volna.
Te most mire is készülsz? Az a vizsgálat mire jó? A megyeibe mész?

Kiki: Nekem egyébként valószínú a long protokolos lombik lesz, mert ma mondták, hogy ha a 20. nap körül kell mennem a dokihoz akkor ez az. Egyébként ha a menzi elején kéne, mint neked is ha jól emlékszem, akkor az a short protokoll. Két hetes kismami vagy! :D Már biztos zajlanak ezerrel az események a lombikokban! :wink:

MArci a Zeke és Luthert nézi a Diesnye chanelen, már legalább 15-ször láttuk. ÁÁÁÁÁ......

Kép
babicsek
 
 


Babi!
Nekem is a ciklus második felében nézte meg a doki, hogy van-e cisztám, persze akkor már fogamzásgátlót kellett szednem. Ezt persze nem minden Kaáliban kell, de esetleg kérdezz rá. Majd meglátjuk, milyen protokoll lesz, végülis ezt ők tudják! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Babi: Én most ultrahangos petevezeték átjárhatóságira megyek pénteken. Sajnos mi még nagyon az elején tartunk, de hiszem, hogy legkésőbb 4 hónap múlva én is kismami leszek! :-) Azért én nagyon szorítok helyetted is, hátha, mégis, esetleg... :-)
mné
 
 


Sziasztok!

Kissedi, Agassi, köszönöm szépen, aranyosak vagytok! :D

Mné, köszi, jól. :wink: Nem hajlandó továbbra se befordulni, és tudom, hogy nem is fog. :( Nekem is uh-ás átjárhatóságim volt, utána görcsöltem, de azért nem volt vészes.

Kiki, drukkhegyek mennek ezerrel!!!!!!!!!!+++++

Mimi, szerintem Bikfynek igaza van, ciklus 2. felében már nem szabadna látszódnia tüszőknek.

Bikfy, megértem, hogy ritkán jössz, de hiányzol. Puszi neked!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Kiki remélem szépen fognak osztodni az embriók nagyon drukkolok

Mné apának súlyos obstruktív alvási apnoéja van .A gége fedő bezár neki nem vesz levegőt és súlyos szövödményei is lehetnek agyvérzés szívinfarktus stb.mostmár vezethet egyedül nem horkol és kipiheni magát.ez a gép amit kiírtak neki nyomással nyitvatarja a gégégjét.
http://www.respiromed.hu/ itt meg tudod nézni pontosabban.

Bikfy nekem is hiányzol ám !!

Mindenkinek köszönöm a szülinapi köszöntéseket Darinka nevében !

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Mné!
Kitartást kívánok neked, és hogy ne legyen hosszú az út, ami a babához vezet! :)

Beze!
Sajnálom, hogy Marci haránt maradt, kitartást neked!
Köszi a drukkokat!

Vius!
Nagyon szép ez a kislány, és látom, jól sikerült a szülinap! Édesek a kis ünnepeltek!

És akkor az én mesém:
Mint tudjátok, tegnap leszívtak 16 menyasszonykát, és szerintem egyesével kaptak egy egy vőlegényt, hogy ha teszik, akkor osztódjanak, sokasodjanak, ha nem, akkor így jártak. Ma kaptam jelentést róla, hogy hány házasság született, eddig 9-en mondták ki a boldogító igent és 3 pár még gondolkodik, de mutat hajlandóságot, hogy igent mondjanak! :lol:
Pár napon belül kiderül, hogy mely szerencsés párok nyernek luxusutat kb. 38 hétre a világ egyik legbiztonságosabb bunkerébe, ahol kialakíthatják a legszimpatikusabb helyen a családi fészküket és aztán a luxusút végén egy újabb őrült utazással már egyesülve, egy testként és egy lélekként megszülethetnek a Földön a mi gyermekünkként! Most mondjátok, hogy ez nem csábító ajánlat? ;)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki ez tök jó remélem minden oké lesz és már pedig miért ne lenne rendben hiszen tudják hogy jó "bunkerben" a helyük

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius, köszi! :)

Lányok!
Eléggé feszül a hasam, így visszakerestem az áprilisi leszívás utáni napokat, és megnyugodtam, hogy akkor is éreztem hasonlókat... Képzeljétek, megmértem hétfőn és kedden este is a haskörfogatomat, és 5 cm-rel nőtt, persze, hogy érzem, hogy fel vagyok fújódva... De ez mind nem jelent semmit, ha végre megint babókat tudhatok a hasamban! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki: Nagyon jól hangzik a 9 pláne ha +3 is csatlakozik hozzájuk! írtad, hogy kettőt szeretnétek visszakapni. A maradékból fagyi baba lesz?
Jaj de szép a meséd. Kívánom, hogy váljon valóra!
mné
 
 


Kikikém!

Nagyon szurkolok nektek!
Nagyon jól hangzik a 9 házasság! Az a +3 is be fog indulni!
Meglátod, ebből baba(babák) lesz(nek).

Vius!
Darinkának nagyon boldog születésnapot kívánok! Nagyon jók a képek. Látom, nagyon szereti a tortát!

Mimi!
Hallgass Bikfy anyánkra! Engem is ő rugdosott el anno a Mensbe és 6 hét múlva terhes lettem. Én is PCO-s voltam, és IR-es, és több mint egy évig szenvedtem, pedig nagyon közel volt a megoldás!

Bikfykém!
Te hogy vagy? Nagyon sokat gondolok ám rád!

Babicsek!
Na, végül is teszteltél rendes teszttel?

Beze!
HOgy bírod, így a vége felé? Még mindig nem fordult meg? Sajnálom, de még van ideje rá! Kérd szépen, hátha hallgat majd rád!

Mné!
Szurkolok péntekre, de meglátod minden rendben lesz.

Linácska!
Nagyon szurkolok holnapra! Gyere majd gyorsan a hirekkel!

Agassi!
Milyenek lettek a leletek? Ti hogy vagytok?

Kissedi!
Hogy vagy? Gyógyulgatsz már? Remélem elmúlt a köhögésed!

rodina74
 
 


Lányok!

Nagyon szépen köszönöm nektek a gratulációkat! Nagyon boldogok vagyunk! Vannak nehézségek itthon, és úgy alakult, hogy segítségem sincs. Majd ha esz egy kicsit több időm, akkor részletesen írok a szülésről és az azt követő napokról!
Puszilok mindenkit!

Bikfykém!
Így virtuálisan szeretnék küldeni neked egy nagy lélek simit és egy hatalmas ölelést!

rodina74
 
 


Kiki a meséd csodaszép. könnyeket hozott a szemembe. drukk a sikeres házassághoz és fészekrakáshoz!
Rodi Kitti nagyon szép. Azok a nagy fekete szemek! szorítok,hogy minden simán menjen.
Vius a buli szupi lehetett! nagyon aranyosak a csajok!
Mné szurkolok pénteken! remélem neked nem lesz olyan rossz mint nekem.
Babi remélem csak jót mondanak holnap. Marcinak gyógypuszit küldök!
Tegnap nem tudtam jönni ugyanis apukám rosszul lett a munkahelyén. :cry: Most megfigyelésen van. Nagyon magas lett a vérnyomása, a pulzusa, fájt a mellkasa, zsibbadt a keze, remegett, meg hasonló nyalánkságok. Az infarktust kizárták, így reménykedünk hogy nem lesz komoly baja.
A köhögésem már kicsit jobb, most már a torkom fáj kegyetlenül, meg a fejem, meg a kezem-lában.... sorolhatnám!
Megyek mert már megsültek a tökeim! :lol: :wink: alig várom hogy egyek!

Kép
kissedi
 
 


húúúúúú! el sem hiszem laptető!! azt sem tudom mikor volt ilyenem 8) na akkor december+ :wink:

Kép
kissedi
 
 


Rodina
majd csak este leszek gépközelbe, vagyis apunál is, de ott még lehet, hogy nem akarok lebukni :lol:

Kiki,
9+3, szuper!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Mné!
Ha lesznek többen is, akkor igen, fagyibabák lesznek.

Rodikám!
Nem semmi egy nő vagy te! Minden elismerésem a tiéd, hogy egy másfél hetes gyermek mellől még mindenkinek írsz is, mielőtt magatokról írnál! Csodállak, és nagyon örülök, hogy jöttél!
A vonalzód nagyon szép lett, és Kitti pedig egy igazán formás, édes kislány! Többen meglestük az iwiwen. Gyönyörű!!! Kívánom, hogy minél hamarabb belerázódjatok a hétköznapokba!

Kissedi!
Köszi! Apukádnak gyógyulást és neked is múljon már ez a köhögés! Én is sütöttem ma tököt. Próbáltad már feta sajttal enni? Egész különleges íze van úgy!
Gratula a laptetőhöz! :)

Linácska!
Holnap várunk, még ha csak este tudsz jönni, akkor is! Drukkolok!:)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: