Új privát üzeneted érkezett!

Maci, Norwell

ezt találtam a méhszájról a neten:

3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi
2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi
1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi
3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

jó bonyodalmas. de 3200-ast én sem látok. (most vagy a neten írtak nem helyesek, vagy a doki írta el)

Juca
kitartás! epedve várjuk a baba nemét-nevét. (mármint ha világra jön.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


3200 gondolom 3 ujjnyi méhnyak, tehát nem rövidült, viszont a külső méhszáj 2 ujjnyira nyitott, a többi zárt

kacsa14
 
 


Syry, ez jó részletes! :)

Juca!
Én hótt nyugodt vagyok! ;) :twisted: :lol:

Kép
Kép
norwell
 
 

 
 

Sziasztok!

Timi oviban ...

Jelentem nem volt sírás! Se Timi, se én! :)

Gyereket óvónéni kezébe adtam (egyedül nem akart bemenni), aztán még 10 percig leskelődtem, egy ideig óvónéni ölében volt, aztán mellette ült, majd árnyékként követte és fogta a kezét, aztán hozták ki kezet mosni, hogy 10óraizzon, akkor jöttem el, mert felém jöttek és nem akartam, hogy meglásson.

Fél 1-re megyek érte.

kacsa14
 
 


Mikor mentünk, még evett Timi, egy kisfiú evett még, ők ketten voltak az utolsók. A teraszról leselkedtünk (Apával), aztán pár perc után meglátott Timi és mondogatta a dajkának: "Nézd, ott van anya!", de eszegetett még. Ennek már nagyon örültünk, mert neki a kajálás az allergiája miatt nehéz (tej-tojás-szója volt, kinőtte, de sok ételt nem ehetett és nem ismeri őket).

Aztán mondta az óvónéni, hogy evett szépen, levest is, viszont a WC-re ráültették, fogták rajta, először nagyon sírt, aztán már nem, de nagyon feszült volt, úgyhogy nem tudott pisilni. Mondta az óvónő, hogy próbálgassuk itthon is, de én itthon továbbra sem akarom már ezzel sokkolni + ugye tudja, hogy itt a bili. Szerintem, ha próbálgatják továbbra is, pár nap múlva menni fog már az is, legalábbis remélem!

Timi már a kocsiban mondta: "jót mulattunk óvodában", úgyhogy jól érezte magát :) bár azt mondta, hogy "nem beszéltem a gyerekekkel + a nénivel sem" :)

Nagyon örülök és büszke vagyok rá, hogy ennyire ügyesen vette az 1. napot!!! remélem, a folytatás is hasonló lesz :)

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Kacsa!

Nagy gratula Timinek az első naphoz!
Nálunk nem ment túl fényesen... Óriási és hatalmasságos bömbi volt :cry: Ott se tudtam hagyni, maradtam vele ebédig. Hazafelé jövet már megígérte, hogy holnap reggeli után hazajöhetek, hááát... Meglátjuk. Előbb-utóbb menni fog.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Sajnálom! Dóri akkor tényleg nem akarja ezt az óvódásdit ... De lesz ez még jobb is, csak kell neki még idő!!!

kacsa14
 
 


Lányok!

Az első nap nem mindig könnyű,ezt mi felnőttek is átéltük már párszor! Dóri is belejön majd anya elengedésébe, Timi pedig a pisilésbe! De már nagy lépés ,hogy bekerültek és innentől csak fejlődnek rohamléptekben! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Évi!
Szegény kicsi Dóri... :( Sztem egyértelmű, hogy amiatt válik el nehezen, mert sokáig volt otthon... könnyen beszélek, de nyugi, bele fog jönni!!! Sok simi a lelkednek (mer ilyenkor az anyának legalább olyan nehéz, mint a gyereknek...)!

Kacsa!
Büszke lehetsz a lányodra, nagyon ügyes volt! Az, hogy evett is, főleg jó jel, mert az első, ahol kijön a feszültség, az evés és a pisilés-kakilás (és a wc-zést is meg fogja szeretni Timi!).

Talán még nem is mondtam: Sacim is bölcsis lett!!! Én elkezdtem dolgozni, ezért kellett bölcsibe mennie (hú, pedig először de nem akartam beadni...). Szuperül vette az akadályt, egyáltalán nem sírt, evett és aludt szépen, szóval egyelőre könnyebb, mint Kendével volt tavaly... :)

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell!

Ti is ügyesek vagytok akkor Sacival! :)

Évi!!!

Mi újság???

---

Ma Timi szépen bement egyedül a csoportszobába, tanácstalanul bolyongott, aztán az óvónéni megölelgette és invitálta gyöngyöt fűzni. :)

kacsa14
 
 


Hű mennyi beszokó gyerkőc!
Kitartás az anyukáknak, akinek most sír (Évi) annak azért, akinek nem sír annak meg azért, mert ne lepődjön meg senki, ha később fog. Egyszer minden gyereknek lecsapódik, hogy ez nem átmeneti dolog lesz. Zalánnál is így volt, tök simán beszokott első héten, másodikon meg már volt kevés sírás, de akkor már nem volt vissza út, de pár nap után nem volt gond azért.

Norwell!
Mit dolgozol, ha lehetek indiszkrét? Ha jól tudom nem vissza mész régi munkahelyre, mert ha jól emlékszem határozott idejűd járt le.

Én meg tanulni kezdek megint ha minden igaz, tudjátok jó pap... mérlegképesre adtam a fejem, ráadásul a sürített 1 évesre. Hát majd meglátjuk.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Kancellár!

Nagy kalappal a mérlegképeshez! Én meló mellett a 2 évest csináltam, aztán végül 1,5 éves lett, hát nem volt egyszerű, de végül csak meglett. :)

kacsa14
 
 


Sziasztok Lanyok! :P

Olvasom a beszoko piciket...hat kepzeljetek mi is kezdünk hetfön! Olyan furi me'g a gondolat, hogy Davide ovis lesz de nagyon örülök neki!
Reggel 9-10-ig megy. Az elsö harom nap beszoktatas aztan majd meglatjuk. Ha minden jol megy delig marad majd.

Voltunk otthon is ket hetet, nagyon jo volt, nagyon sokat fejlödött Davide is a magyarral.

Talalkoztunk Kingaval is, remelem jol vagy Kinga, örülök, hogy megismertelek, remelem jövöre is sikerül majd talizni ugy, hogy ott lesz Maci is es az összes kisgyerek is.. :P :lol: 8)

Evi,

Sajnalom, hogy Dorikanak nehez volt az elsö nap es remelem ma mar sokkal jobban telt! Szerintem hamar belejön es jol erzi majd magat! :P

Kacsa,

Timi büszke anyukaja! :D Orülök nektek! :P

Norwell,

Nahat Sacika is! :P Jol van jol van, szep lassan minden topik baba ovis lesz.. :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lányok!

Drukkolok a sok beszokó Picúrnak :D

Kacsa!
Tök ügyik vagytok!
Gondoltam ám rátok sokat! :D

Évi!
Ti éppen azt a műsort adhatjátok elő, mint Pupy Zsófival, csak ők most a bölcsiben próbálkoznak!
De hamar belerázódnak majd a csajok :D

puszi

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Hűha! Nem gyenge az ovis-bölcsis arány!

Jucmuc
Jövőre itt tartjuk a topictalálkozót! :D


Eszter
Aranyosak a vonalzóid!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Eszter!

Köszi!!! Ideértek a gondolatok! :)

kacsa14
 
 


Timi fekvés előtt olyan kis elszontyolodott, kérdezem, hogy szomorú? azt mondja, igen
- miért?
- hiányoznak óvodás gyerekek ...

kicsi Drágám, ha meg ott van, akkor mi hiányzunk :)

kacsa14
 
 


Arany kicsi szíve!
De édes lehetett! Ez tök jó,hogy hiányoznak neki,ezek szerint elfogadta,hogy ő a társai és a barátai! Ez nagyon pozitív! :D
pisi hogy megy? nem mesél a wc-ről?

Évi
Dórinak hogy tetszik az ovis élet? jobb már a helyzet?

Norwell
Nálatok mi újság?

Jucmuc
Davide lelkes még?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!

Ma már ő fogta kézen az óvónénit/dadust, hogy próbáljanak pisilni. Ugyan nem sikerült, de ez is már nagy szó!!!

Most meg éppen vajas zsömlét eszik. Életében nem evett még. (ugye ő az allergiája miatt sok mindent nem ismer) és ma az volt a tízórai és ezek szerint bejött, pedig én is próbáltam itthon, de eredménytelenül.

Meg olyan szépen nevelik őket, rendre, fegyelemre, hogy még pár hét és szerintem mos, főz, takarít! :lol: De tényleg! Kaja után széket betolni, poharat elvinni, szalvétát kidobni, ételt megköszönni. Kedvesen, de erélyesen és nem engednek belőle, ha nem csinálja, visszaküldik.

kacsa14
 
 


Évivel váltottam más miatt privit, Dóri is szokik be szépen, de majd biztos jön Évi is és mesél bővebben!

kacsa14
 
 


De jó,akkor minden nagyon szépen alakul!
Anya lelke is megnyugszik lassan,hogy jó helyen van a kis drágasága? Ugye milyen jó,hogy nagy és komoly óvodásod van?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Jelentem, ma már nem volt bömbi egyáltalán :) Tegnap még volt egy kicsi, de ma már semmi. (Viszont tegnap is és ma is apa vitte) És olyan kis vidám, és lelkes mikor hazajön, és mesél, csacsog :) Ma evett is szépen (magához képest, de én büszke vagyok rá nagyon), játszott a gyerekekkel, óvónénikkel is. Már nagyon büszke, hogy ő középsős óvodás. Itthon még külön kérte is, hogy ne beszéljek az óvónénivel a bölcsis koráról, hogy nehogy azt higgyék, hogy ő még olyan kicsi :twisted: Önérzetes nagylány :twisted:

Norwell!

Gratula a bölcsis nagylánynak, nagyon ügyes! :) Mi lett a jele?

Niki!

Drukk a sulihoz, az én szememben mindenki félisten, aki elvégzi a mérlegképest! Nekem kockafejem van az ilyesmihez :oops: :oops: :oops:

Jucmuc!

Majd mesélj te is, hogy ment Davidenak a beszokás! Remélem minden simán megy majd :)

Eszter!

Köszi a drukkot! Olvaslak ám :twisted: :twisted: :twisted:

Na, felébredt az apraja, lépek :) Sziasztok :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Szívecske lett a jele a drágámnak, szerencsére a gondozónő pont beletenyerelt, mert ő itthon kijelentette, hogy "tislányos" jelet akar... :D
Szuper, hogy Dóri ilyen ügyes!!! :) Ott is fog majd aludni az oviban, vagy mindig hazaviszitek ebéd után?

Eszter!
Én is olvaslak... ;)

Niki!
Családi napköziben dolgozom, hirtelen jött a lehetőség és én megragadtam. Gyakorlatilag egy nap alatt dőlt el, hogy Saci bölcsibe megy, és három nap alatt bele is dobtam a mély vízbe... Remélem, nem lesz gond továbbra sem, bár ma egy kicsit jobban szorította a nyakam reggel, de nem sírt, és mondták a gondozónők is, hogy kicsit durcizott az ajtóban, aztán ment játszani.
Egyébként ugyanott van a csana, ahova ők járnak oviba, tehát napközben látom őket sokszor, Sacival tornateremben, udvaron szoktunk is együtt játszani, így talán könnyebb is kicsit. Kende már csak vigyorog, ha meglát, nagy puszikat dob, elvégre ő már középsős... :D
Hú, mérlegképes, ez nekem kínai... :D

Kacsa!
Látod, látod, micsoda ügyes ez a lyány! :)

Kinga!
Köszi a kérdést, egyelőre jól vagyunk, bár most iszonyú fáradtnak érzem magam... Bele kell még szoknom, az az igazság, négy és fél év után újra dolgozni járni kicsit még szokatlan. :)

Egyébként ma, amikor a tornateremből ment mindenki a saját helyére, Saci kicsit hisztizett a gondozónőnek, aztán hamar elfelejtette a baját, de kiderült, hogy délelőtt is már kicsit pityergett, mert az egyik kisfiú vég nélkül sírt és szerintem már nem bírta cérnával szegénykém... Szerencsére hamar megvigasztalódik és nincs gond az evéssel-alvással sem. Kende meg úgy ment, mintha nem is lett volna másfél hónap szüneten. :)

Kép
Kép
norwell
 
 


Hát milyen jó kis csapat van itt, ilyen szépen beszoknak a csemeték. Ügyesek vagytok ti is meg a gyerkőcök is.

Hát ha már ilyen jól beharangoztam a mérlegképest és mindenki megemelgette a kalapját, akkor elmesélem a fejleményeket, mert beintettek. A képző intézmény nem fogadja el a végzettségemet előfeltételnek, hiába tanultam egy évet a bp-i közgázon azt amit a közgazdászok 4 évig (persze én sallang mentesen tömörítve) mégsem gazdasági szakirány, mert végtére is programozó vagyok. Mindegy a lényeg mérlegképesre csak akkor mehetek, ha elvégzem előtte a pénzügyi és számviteli ügyintéző képzést, ahol még a számítástechnika alól sem kaphatok mentességet. Viccesek.
Még jó, hogy van egy jó főnököm, aki legalább azt kibulizza, hogy ezt is a munkahely fizesse. Most már csak azt nem tudom, hogy mi lesz, ha közben mégis lesz kistesó, de ezen asszem ráérek még agyalni.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Niki!

Én a 2 félévnyi közgáz fősulis jog tantárgyammal sem kaptam felmentést a jog alól és mivel úgy voltam vele, hogy ez nekem megy és fontosabb tanulnivaló is van, így az utsó jog-ról leléptem, a tanár berágott és naná, hogy bekérdezett olyat a vizsgán, amiről dunsztom se volt ... :evil:

Le van ejtve, nem azon múlik semmi, hogy hányas a jegy, vagy bizonyít az ember melóban jegytől függetlenül vagy nem ...

Én adótanácsadóit akartam csinálni mikor terhes lettem, de jó, hogy nem kezdtem neki, azt hiszem, a hajam téptem volna egy kisbaba mellett az adótörvényeket tanulva ...

---

Minket közben kicsit kiütött az ovi. Szombaton volt Timinél a mélypont, torokfájás, enyhe láz, taknyolás, rengeteget aludt, tegnap már sokkal jobban volt, kedve, étvágya is, ma meg már nyoma sincs, azért még maradtunk, had rendeződjön vissza minden! Közben éjjel nekem is elkezdett fájni a torkom ...

kacsa14
 
 


Kacsa

Ez sajnos várható volt,alkalmazkodnia kell a többi gyerek bacijához és sajnos sok anyuka van úgy vele,hogy nem baj az ha kicsit beteg a gyerek,menjen csak! Gyógyszert meg vitamint se adunk neki,mert az pénzkidobás! Nálunk ebből volt is balhé. Pár anyuka rendszeresen kikúrálta a gyerekét, 2-3 hétig otthon fogta,antibiotikum,stb és 2 nap múlva visszafertőződtek,mert 2 gyereket rendszeresen hoztak. Kaptak orvosi igazolást,hogy jöhetnek közösségbe,mert az orvosuk úgy adott igazolást,hogy anyuka telefonált,hogy náthás,ad neki homeos bogyókat,de az ovi kér igazolást! Doki bácsi megírta,elküldte postán,anyuka hozta a gyereket igazolással.
Ez ellen mi nem tehettünk semmit,mert volt papírja,aztán a főnököm bepöccent,mikor egyre több szülő háborgott és persze mi magunk is,felhívta a dokit és elmondta neki a valós helyzetet. először tök bunkó volt az orvos,de aztán belátta,hogy igaza van a főnökömnek. De nem ismerte el,hogy így adott igazolást! Csak sajnos már jól ismerjük a hírét.
Én inkább Timi is szokja meg most, a keményebb hideg előtt és a programikora már legyen fitt,mire jön a Mikulás, Jézuska,addigra belejön az egészbe.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Persze, bekalkuláltam, azért is nem kezdtem még dolgozni, mert új munkahelyen nem a legtutibb betegséggel kezdeni ...

kacsa14
 
 



Juca!

Gyönyörűek vagytok a képeken!
Nagyon jó látni ilyen harmonikusan és boldogan működő családot!

Szívből gratulálok Nektek! :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Juca!
Ezek szerint még egyben! Mindneképp várjuk a hireket, hogy egy harmadik csajszi erősiti a női szakaszt a családban, vagy végre megérkezik a trónörökös :)

Gratulálok a sok beszoktatós anyukának és gyereknek. Brill is most adta be Eriket oviba, de még részleteket nem tudok, hogy hogyan haladnak. Na majd fel is hivom őket a napokban.

Kinga!
Te elkezdted a tanévet, vagy már otthon vagy?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Eszter!

köszönöm! nagyon drukkolok holnapra.

Angie!

igen most voltam legkevésbé csotrogány, bár katóval sem voltam már olyan rossz bőr.
a fotók gödöllőn készültek ádám juditnál.
roppant életszagú kató morci picsogós, kinga meg mórikálta magát, én meg néha pusztán nem tudtam magammal mit kezdeni, de hát ez erről szól nem vagyunk profik. :twisted:

ez ha minden igaz az utolsó pocak, na meg kofa soha nincs a képeken, úgyhogy ez igazából nekünk ajándék, a lányokról millió jó kép van. :roll:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Angie

Nem,nem dolgozhattam a bevérzés után,azóta sem,most meg kaptam vasat és parancsot,hogy többet pihenjek.
Egyébként minden rendben,Bence már 1 kg és minden mérete megfelel a korának. Most nem nagyon mutogatta magát,de a héréjét láttuk. 1-2 héten belül megyünk 4d-re is.

Veletek mi újság? Megvan már a pici neve?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Eszter???

tjuca
 
 


mindenki körmöt rágva ül és várja a híreket Eszterről ...

kacsa14
 
 


hírek a BMC-s fórumról:

sikerült Eszteréknek!!!


Eszter!


Gondtalan, boldog pocakosodást!!! Májustól pedig hangos gyereksírást kívánok Nektek!!!

kacsa14
 
 


nagyszerű!!!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Ezek ám a szuper hírek, bevallom, én is olvastam a BMC-s fórumon. Alig vártam, hogy gép elé érjek végre :)

Juca!

Fantasztikus képek, nagyon szépek vagytok! A pocid gyönyörű :) Majdnem irigykedek :wink:

Norwell!

Ottalszik a Dóri az oviban, nagyon tetszik neki. Klassz hercegnős ágyneműt kapott, és rém büszke rá :)

Niki!

Ez tényleg vicc :evil:

Kacsa!

Hogy vagytok? Nálunk is taknyol minenki :( Miniwc-vel haladtok?

Ma reggel semmi sírdogálás nem volt már, de még egy könnycsepp se (először ezen a héten...) Egész más így eljönni :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Helló!

Micsoda jó hírek!


Eszter!
Azt hiszem mindenki úgy gondolja,aki ismeri a történeteteket,hogy borzasztóan örülünka hírnek és drukkolunk,hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen! Boldog pocakosodást kívánok nektek én is! :D :D :D :D :D

Évi
Ezek olyan igazi csajos dolgok! Jó ötlet volt az ágynemű! Talán ugyanennyire büszke lesz majd a kisasszony magára,amiért már nagy középsős óvodás!

Juca
Nagyon szépek letteka képek! Milyen aranyos formás pocakod van! És teljesen fitt vagy a képeken! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a támogatást és a drukkokat :D

Kacsa!
pü-re: hát persze hogy nem gond :D :D :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Eszter!
Nagyon gratulálok!!!!! Problémamentes hónapokat kívánok Nektek!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Eszter
szívből gratulálok! és nagyon szorítok, hogy ezúttal minden rendben legyen. Május gyönyörű hónap. :lol:

Juca
csuda klasszak a családi képek. tényleg csini kismama vagy. Kinga nagyon bájos a képeken. Jövőre meg lehet ismételni a fotózást, akkor már 3 gyerekkel. :wink:

Évi
de jó,hogy Dóri nem sír már!!!!!!!!!!! biztos belejön az ovizásba, a közösségbe. hamarosan emlegeti majd a barátokat. Máté 3-4 nevet emleget csak, ebből gondolom, hogy ők a fő játszótársai.
Most éppen beteg. köhögés, orrfúlyás, láz, levertség nélkül. a héten itthon van/lesz. Nagyanyóval, Apával, velem felváltva. Mostanában nagyon kis bújós lett, furi, mert eddig nem volt az. és nem a betegség kapcsán, már kb egy hónapja. régebben nem volt ilyen.

Cukrom továbbra sem jó. (bár inzulin nem kell egyenlőre.) étkezés után 7-8 as értékeim vannak, néha 8 fölött is (persze nagyon függ a kajától, azért 6-7 közötti jó érték is van). hétfőn vesznek reggeli és ebéd után is vért a kórházba. ha az sem jó, akkor az AMK-ba kell menjek. Bár a dokim azt mondja, mire időpontot kapok, már meg fogok szülni, akkora a várólista. :evil:

Még két hetet dolgozom, aztán készülődés, pihi.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Eszter! OK :lol:

Évi!

Haladgatunk, tegnap felavattuk az ovis WC-t egy hatalmas barna macival, de pisi még mindig nem volt. Azt hazahozza ...

kacsa14
 
 


Syry!

Máténak jobbulást!

Neked meg jobb cukor eredményeket!

kacsa14
 
 


Eszter!
Szívből gratulálok nektek! Kívánok minden jót és azt hogy minden rossz elkerüljön ezúttal Titeket!

Juca!
Nagyon jók a képek, tündéri a családod.

Az ovis/bölcsis csöppök beszokásához grtulálok mindenkinek!

Kacsa!
Ez érdekes, hogy épp a pisit viszi haza (hogy bírja?!). Zalán a "barna macit" (ez tecc) nem intézi oviban.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Eszter
Hatalmas gratula és nagy drukkok a májusi szülésig és a szüléshez! Épp a legszebb hónapot fogtátok ki! Ez csak jót jelenthet! :wink:

Kacsa
Nem semmi,nem pisil? De irigylem,én 15 percenként megyek! :D
De hogy mégis elmegy az nagy dolog! Büszke lehet magára! :wink:

Syry
Az nagyszerű,akkor számolgatnod kell,hogy miből mennyit ehetsz? Nálunk itt 7,8-ig elfogadják az értéket,utána meg egy brutál kemény diéta van,amit egy átlagember sem bír betartani,nemhogy egy kismama!
Szegénykém,hát nem irigyellek egy cseppet sem.
Máté meg talán érzi,hogy jön Luca és anya-apa figyelme megoszlik egy kicsit! Kis drága!

Kép
Kép
k_inga
 
 


:lol: :lol: :lol:
Timi meginvitálta reggel Éva óvónénit egy pisilésre és sikerült is neki!!! :lol: :lol: :lol:

Niki!

Timi ritkán pisil ... a rekord, mikor reggel 9-kor pisilt és legközelebb f6-kor ... szóval neki 6-8 óra simán megy, itthon is. :)

kacsa14
 
 


Köszi Lányok! :D

Kacsa!
Örülök, hogy most már talán életre szóló barátság köttetett Timi és a wc között :D

Évi!
Nektek hogy megy az ovi? továbbra is sírásmentes?

Igen Csajok, a május szééép :D Örülök is neki! A szívem mélyén mindigis májusi és szeptemberi babákat szerettem volna :D
Majd a tesóknál beiktatjuk a szeptemberi születést :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Bocsi Csajok...akkor lehet hogy tényleg terhes vagyok :D ez ma már a második :D :D :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Sziasztok!

Syry!

Ez a fránya cukor :( De az jó, hogy inzulin legalább nem kell. Hogy bírod a diétát?
Máténak gyors gyógyulást!

Kacsa!

Jajdejóóóóóóóóóóóó! De ügyes Timike! Nálunk is egyébként a barna maci jön haza, pisi van az oviban.

Eszter!

Hatalmas gratula, és drukkhegyek a továbbiakra!
Ma sem volt sírás, sőt, mosolyogva ment be a csoportba. Az óvónéni meg is jegyezte, hogy milyen jókedvű ma reggel a Dóri :) Egész más így ott hagynom, mint mikor könyörög, hogy ne menjek el :cry: Csak az evés is menne már végre, na de ne legyek olyan türelmetlen...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Ebéd előtt is pisilt Timi Évi nénivel! :) Egyelőre még csak vele ... :)

Évi!


Evés gondot mondtad az oviban?

Mondjuk nekünk ugye a diéta miatti sok étel ismeretlensége áll a háttérben, de így, hogy ezt elmondtam, külön odafigyelnek és igyekeznek vele megkóstoltatni mindent.
Ma pl. borsófőzi volt, itthon szokott enni vegyes egytálételt, amiben borsó is van, az utóbbi időben a borsót meghagyta, most az oviban meg csak a borsót ette ki ... :roll: reggelinél vmi. felvágottas kenyér volt, a felvágottat félretette, de a kenyeret azt megette (megjegyzem, azt a felvágottat én se ettem volna meg ...)

kacsa14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: