Új privát üzeneted érkezett!

Monic!
Nekem sincs semmi ellenérzésem a szuriktól. És már olyan, mintha terhes lennék... :oops: Folyton éhes vagyok, és tegnap olyan dolgon hatódtam meg, amin azért normális esetben tuti nem sírnék... Na jó, türtőztetni tudtam magam, terhesen meg 15 percet bőgtem hasonlóan ok nélkül, de azért már nagyon hangolódom a kismamaságra... :)

Beze!
Nagyon szép pocakod van! És szerintem is igazán csinos vagy! A hajad pedig nagyon jól áll, szépek vagytok Lexivel! :)

Linácska!
Örülök, hogy megúsztátok a vacsit magyarázkodás nélkül.

Mné!
Köszi!
Megértem, hogy aggódsz, hogy mi lesz az átjárhatóságin, meg utána. De azért ti is már sok mindenen mentetek át együtt, legutóbb a ciszták miatt. Bízz nyugodtan a férjedben, szerintem igazán szeret és kitart melletted. Egyébként az orvostudomány ma már annyira fejlett, hogy ne aggódj, hogy nem lehet gyermeked!

Babicsek!
De jó, hogy jöttél!
Nagyon izgulok a lombik miatt, de most nem tudok annyira pozitív lenni, mint eddig. Legbelül nagyon aggódom, hogy sikerül-e, megmarad-e, és így nagyon hamar felkapom a vizet. :oops:
Jó, hogy a párod rá van izgulva a dologra, irigyellek, mi most kicsit ritkán vagyunk együtt.
Húú, bocs, elfelejtettem a privit. Ne haragudj! Ugyanazok a szurik vannak most is, mint legutóbb, csak a GonalF-et csökkentettük 112,5 egységre. Mit kérdeztél még?

Rodi!
A szurizás jól megy, és érzem is, naponta többször is, hogy szúrogat a petefészkem mindkét oldalt, úgyhogy nőnek a tüszőcskék szépen! :) (Tisztára úgy örülök neki, mintha már a baba rúgdosna... :))

Kissedi!
Szuper, hogy megjön a gyógyszer, drukkolok, hogy segítsen!
Nagy igazság, amit írsz, hogy most csak várunk, várunk, de ahogy meglátjuk a pozi tesztet, onnantól csak izgulunk, és izgulunk az életünk végéig... :)

Lucuzs!
Sokat gondolok rád, hogy vagy? Továbbra is kitartást! Bennem is felmerült, hogy Rodikánk beelőz téged, de most már tényleg te vagy a következőőőő! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi drága, sok-sok boldogságot, tejecskét, kitartást és örömöt kívánok nektek, Isten hozta Kitti babát!

Kissedi, Kiki, nagyon kedvesek vagytok, köszönöm! :D
Kiki, hajrá tüszőcskék! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!


Micsoda hírekre jövök mostanában! :D

RODIKÁM!

ISTEN ÉLTESSE A KISLÁNYOTOKAT! SZÍVBŐL GRATULÁLOK NEKTEK! CSODÁLATOS ÉLMÉNY LEHET MEGLÁTNI ÉS MEGÖLELNI A KISLÁNYOTOKAT, AKIKRE ILYEN SOKAT VÁRTATOK! EL IS PITYEREDTEM ÖRÖMÖMBEN! nNAGYON SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!


Kiki: Annyira jó nektek, hogy már benne vagytok a dologban! Még azt elárulod, hogy az összes gyógyival kb. mennyi lesz a kidásotok?
Ne izgulj most sikerülni fog! Tudod pozitívan állj a dolgokhoz.

Kép
babicsek
 
 

 
 

Sziasztok!

Rodikám!
Teljes őszinte szívből mondom, a mai nap legboldogabb pillanatát Ti okoztátok nekem. Örülök, gratulálok és sírok. Ölellek benneteket, nagyon szép életet kívánok a kislányodnak. :wink:


Lányok!
Nem dacból nem jövök, egyszerűen nem tudok mit írni. Nem akarok folyton csak a babára gondolni, megpróbálom élni az életem. És ha teljesen őszinte akarok lenni, egy csomó minden fáj. Fáj az, hogy míg pl. Linácskával együtt kezdtünk annak idején, ő már másodszorra is anya lesz, nekem meg azóta sem, egyszer sem sikerült. És azért mertem ezt leírni, mert imádom Linát, és azt is tudom, hogy őszintén, teljes szívéből megért. Tudom, hogy igazán tudja, miről beszélek és nem haragszik rám. De emberből vagyok, és fáj, hogy mindenkinek sikerül, csak nekem nem. És nem az fáj, hogy nektek sikerül, hanem az, hogy nekem nem. Mondjuk kár is túlmagyaráznom a történetet, tudom, hogy megértetek. Engedjétek meg, hogy egy picit még távol maradjak. Ha elég erős leszek, jövök.

Mindenkit ölelek, mindenkinek drukkolok. Puszi: Bikfy :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, megértelek, és ölellek, így a távolból!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodi,
sok szeretettel gratulálok Kitti babához!!!

Bikfy,
persze, hogy megértelek, és eszem ágában sincs haragudni Rád!!!
Ismerem az érzést hidd el. Nekem talán annyiból volt könnyebb anno, hogy a második babáért küzdöttünk, és már tudtam, hogy lehet, de ha véletlen nem is, én már anya vagyok. Álmomban nem gondoltam volna, hogy ez a kis Csodababa csak így sikerül a 2. hónapban, mikor esélye volt rá.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bikfy!
Én ugyanezt éltem meg múlt hétvégén. Két babát jelentettek be a baráti körünkben, mindkettő váratlanul ért, és hiába tudtam, hogy már mindjárt lombikra készülünk, teljesen kétségbe ejtett a dolog. Hogy annyi babánál éreztem már azt, hogy mire megszületik, terhes leszek, és már a tesója is megszületett. Itt állok egy új lombik küszöbén, és már nem tudok abban hinni, hogy a most bejelentett babák amíg megszületnek, addig sikerülni fog. Úgyhogy tökéletesen megértelek, Bikfy, és ölellek. De azt is tudnod kell, hogy mikor meg kismama voltam, akkor olyan tehetetlen érzése van az embernek, hogy nem tehet semmit azokért, akik még itt küzdenek. :(

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

Bikfy
Úgyanígy vagyok én is! Persze nekem már van egy gyermekem tudom fogjam be a számat, de akkor is.

timejka
 
 


Linácska!
Hogy vagy? Mikor mégy dokihoz?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi nagyon sok örömöt, jó egészséget és minden jót kívánok az egész családnak!
Bikfy nyugi ismerős az érzés. Én anno akivel " együtt kezdtem" már 2 gyereken túl van.....
De nem adjuk fel és igenis nekünk is sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
kissedi
 
 


Kiki,
köszi, jól vagyok. Bár nekem soha semmi tünetem nem volt egy babával sem. Orvoshoz majd csak csütörtökön tudok menni.
Te hogy állsz a szurikkal? Mikor lesz tüszőkukucs?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!
Péntek reggel megyek a dokihoz, addig csak szuri. A közérzetem jó, bár nagyokat sóhajtozok, és délutánonként rendesen érzem a szúrogatásokat, hogy nőnek a tüszők, meg a petefészkeim is feszülnek már, pedig még hol a vége... Olyan, mintha plusz két hólyagom lenne a petefészkeim helyén, csak azokat nem lehet üríteni. :) De szeretem ezt a feszítő érzést, még ha nem is kellemes, mert így bizakodom, hogy megint lesznek szép tüszőim. Nem kell olyan sok, mint múltkor, mert a 18 túl sok volt, viszont remélem, hogy amik lesznek, azok szépen megérnek, és szépen fognak osztódni megtermékenyülés után. Viszont mától már csak egy-egy szuri van, az is spéci tollból, így már nagyon hamar megvagyok vele! :) A hangulatom jó, számolom, hogy már 1 hetes terhes vagyok... :lol:

Lucuzs!
November 9. van, kiderül, hogy Balázs tényleg ezt jegyezte-e meg... :) Drukkolok, és kitartást neked! Remélem kikívánkozik most már a kislegény!

Rodi!
Várunk haza titeket!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
akkor pont 4 hét van köztünk :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska! De jó lenne, ha így maradna még kb. 8 hónapig! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Úgy legyen!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok

Luczus ti még egyben ?ha még Balázs várat magára két napot akkor Darival egy napon születik


Kiki úgy várom már a beültit és a jó híreket!!!!

Linácska hogy vagy?

Bikfy megértelek én is!!!

Beze!
Szép pocak!!!
Sajnos Darinka Beteg.Tüszös mandula gyulladása van hétvégén egyik turnus bulizó jön pécsről is jönnek az ikrek együtt tartjuk a szülinapot!
Majd a másik fele 20.án jön 21.én meg apumat ünnepeljük.
Api megkapta az alvós gépet 130.000 volt de nem horkol és mostmár együtt fogunk aludni csak Darinak kell ágyat csinálni a mi ágyunk mellé mert kiságyban nem alszik.
Most megyek de majd még jövök!

Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
Jaj, de jó! Megszenvedtetek azért, hogy végre nyugodtan tudjatok aludni mindketten, remélem ez a gép most már véglegesen megoldja a problémát! Nincs a gépre támogatás, vagy azzal együtt volt ennyi? Sajnálom, hogy ilyen drága volt, de még így is nagyon jó, hogy végre megvan! És vezetni vezethet már egyedül? Vagy azzal mi a helyzet?
Sajnálom, hogy Darinka beteg. Küldöm a gyógypuszikat neki!
Köszi a bíztatást! :)

Monic!
Hogy vagytok?

Agassi!
Megnéztem a Hallowenes képeket, nem semmi buli volt! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok,

Rodina,

szívből gratulálok Kitti baba érkezéséhez, jó egészséget kívánok az egész családnak és sok boldogságot!

Beze,

nagyon szépek vagytok!

Lucuzs,

talán holnap jön el a nagy nap?

Linácska,

drukk a csütörtöki dokihoz!

Kiki,

köszi jól vagyunk, bár a derekam még mindig fáj.
A laptopomon valamiért nem tudok netezni, lehet, hogy vírusos, ezért nem tudok annyiszor jönni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monic80 2010.11.10 09:54-kor.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Vius, Monic, köszönöm szépen,aranyosak vagytok!

Vius, gyógypuszikat én is küldöm Darinak!

Kiki, drukkolok ezerrel!!!!!!!!!!!!!+++++++++

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Csodálatos SMS-t kaptam ma reggel:
"Ma reggel 5:44-kor megszületett Balázs, 4500 g-mal és 54 cm-vel! Nagyon jól vagyunk mindketten! :) Lucuzs"

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs!
Szívből gratulálok itt is nektek, jó egészséget és sok boldogságot a négy főre bővült családotoknak! :)

(És szuper, hogy a születési dátum rímel: 2010.11.10, könnyű lesz Balázsnak megjegyezni... :))

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok,

Kiki

köszönjük a jó hírt :lol:

Lucuzs,

nagyon jó egészséget és sok boldoságot kívánok nektek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lucuzs:Isten hozta Balázst! Nagyon gratulálok nektek!
mné
 
 


Lucuzs sok boldogságot, jó egészséget kívánok nektek!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok Lányok!

Laci vagyok, Lucuzs párja.
Szóval minden aránylag simán ment, mindenki jól van. Hosszú sztorit ne várjatok, mert előző éjjel nem sokat aludtam én sem, már alig látok.
Küldök két képet:
Kép Kép

Üdv mindenkinek!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs és Laci!
Gyönyörűséges és hatalmas kicsi fiatok van, nagyon édes a képeken! Nem lehet betelni vele! Köszönjük a gyors helyzetjelentést! Jó pihenést kívánok neked is, meg az egész családnak az izgalmak után, és várjuk vissza Lucuzst! :)

(Ez az 1000. hozzászólásom!)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok

Luczus tiszta szívemből gratulálok a nagy fiúhoz sok tejcsit egészséget és boldogságot kívánok!!!(pedig szurkoltam hogy holnap szülessen )na de se baj az a lényeg hogy mindenki jól van

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Lucuzs és Laci: Nagyon szép fiacskátok van. Még egyszer gratulálok!

Vius: Darinkának Nagyon Boldog Születésnapot kívánok! Remélem, hogy már jobban van! Azért küldöm neki én is a gyógypuszikat!

Szép napot kívánok mindenkinek!
mné
 
 


Vius,
sok boldog szülinapot kívánok Darinkának!!!

Lucuzs, Laci
sok szeretettel gratulálok a picifiúhoz, nagyon gyönyörű.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszönöm szépen Darinka nevében!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Szia Vius!
Isten éltesse Darinkát, ezt a gyönyörű kislányt! :) Kép

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Linácska!
Mikor mégy ma dokihoz? Vagy már voltál? Drukkolok, hogy minden rendben legyen! :) Jó az új vonalzód!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
15:40-re megyek, de utána még fogorvoshoz is, utána összeszedjük a gyerekeket, szóval szerintem este 6-7 előtt nem érünk haza.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hali!

micsoda hírek!

Rodina,Lucuzs

Kép
Mindkettőtöknek nagyon sok boldogságot,és sok-sok tejcit kívánunk!!!

Vius
Darinkának nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Monic
ha jól emléxem,Te írtad régebben,hogy Danci dugta le az ujjait a torkára,és öklendezett. Hogy sikerült leszoktatni róla? Gréta is ezt a szokást vette fel pár napja,és már teljesen kikészít.

Linácska

halk gratula! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Linácska: Nagyon várom a jó híreket!

Kik: Ha jól emlékszem, akkor Te holnap mész dokihoz. Sok szép tüszőt kívánok, és minél hamarabbi - mondjuk hétfői - indulást!

Üdv:
Mné
mné
 
 


Hahó!

Micsoda híreket olvasok itt?! :)

Rodináéknak és Lucuzséknak is szívből gratulálok az Új Családtaghoz; s lám, topikunk a 7en egy kislánnyal és egy kisfiúval bővült, ez egy remek széria kezdete!!!

Linácska, gyere a hírekkel, mert lyukad az oldalam!

Kikinda! Nektek is drukkolok ezerrel!

Vius! Darinkát, az 1éves nagylányt Isten éltesse Hozzál nekünk sok fotót az Ünnepeltről!

Nálunk nem sok újság van...bár ma nagyon meg lettek a Gyerekeim dicsérve a csanában, dagadt is a mellem (h milyen kis önállóak, meg ma ügyesen tornáztak is). Fiam a 7en dolgozott először rendesen, mióta járnak, eddig nem nagyon lehetett a kreatív feladatokba bevonni, de a 7en minden festés/rajzolás/ragasztásban részt vett. Be se áll a szájuk, rengeteget beszélnek Mindketten, s végre felismerhetően énekelnek, mondókáznak. Az élet apró örömei...

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk. Én úgy indultam, hogy ha Lili 5+4-en volt 5mm-es petezsák, Levi 5+4-en 6mm-es petezsák (bár ott tudtuk, hogy csak 5+2), akkor ha most is ennyit látok, akkor megnyugszom. Most van egy 8-9 mm-es petezsákom, de a doki azt mondta, hogy még ne bontsunk pezsgőt, majd jövő héten megnézzük újra. Ezt annyira nem értem, de most izgulhatok még egy hétig. Talán szikhólyag látszott a petezsákban. De amúgy elővettem Levi UH képét, amit ráadásul jó géppel csináltak, na látványra sem volt több, mint most ez a kisbabácska.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast!

littlebabymarket
Budapest
 
 


Linácska!
Szerintem ne aggódj! Látott petezsákot a doki, jó helyen látta, ennél most nem is lehet többet kívánni! Drukkolok, hogy minden rendben legyen jövő héten is! (Tegnap olvastalak a telefonról, de írni már nem tudtam, mert nagyon későn értünk haza, 11 után. De én így is nagyon örültem a hírnek!) Ölellek!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
én is így gondolom, úgyhogy igazából nem aggódom. Majd jövő hétre megnő a babácska annyira, hogy látható legyen.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Mné!
Igen, jól emlékszel, ma voltam dokinál. Hát a sok szép tüszővel nem lesz gond! Legalábbis számukban biztos nem, a szépségük: hát megmutatta a doki a nagy fekete gombócokat, nekem nagyon tetszettek... :) Bizakodom, hogy lesz köztük több, ami megtermékenyül és szépen osztódik, mert legutóbb is az osztódással voltak gondjaink, az 5 kis embriócskából egy osztódott csodaszépen. De most csak előre, most ez is jobban fog menni, remélem! :)
Optimista vagyok, bizakodó, reménykedő, kár, hogy a november is csak egy hónapig tart... Bár remélem, hogy az optimizmus, bizakodás kitart a szülésig... :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Ja, csak azt nem írtam, hogy kedden lesz a leszívás. :):):)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
tudod, pont 4 hét van köztünk, és ez így is marad még 8 hónapig :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát először is a hét két főhősnőjének, Rodinának és Lucuzsnak gratulálok, és sok-sok boldogságot kívánok a babákhoz! És várunk még több képet!!!

Kiki, minden rendben lesz ezúttal, kedden szorítok neked!

Bikfy, emélkszel, mi együtt kezdtük... olyan bő két éve... abszolút megértelek, és én is úgy gondolom, hogy nem lehet úgy élni, hogy az ember csak ezen kattog... persze, szeretnénk babát (lesz is), de annyi minden jó dolog van ezen kívül. és ezt nem szabad elfelejteni. megértelek, ha nem akarsz ezzel kelni és feküdni. én sem. ezért sem jövök gyakrabban, de persze mindenki sikerének nagyon örülök, sőt ez inkább erőt ad.

Linácska, én nem értem az orvosokat, hogy miért paráztatják be a nőket... Miért nem tudta volna azt mondani, hogy pont akkora a petezsák, amekkorának lennie kell, és minden renben?!? szerintem, ne izgulj, biztos, hogy minden oké :)

Most épp itthon vagyok, és elmentem rákszűrésre a régi orvosomhoz, akit - eddig - nagyon szerettem. Hát, talán utoljára, mert annyira felhúzott. Először is, mikor mondtam, hogy ebben a hónapban volt a HSG-átjárhatósági vizsgálat, akkor mondta, hogy reméli, védekeztünk. Mire én, hogy a kinti orvosom pont azt mondta, hogy mindent bele, ki ne hagyjuk ezt a hónapot. Aztán megvizsgált (a 23. napon voltam), és mondta, hogy úgysem hiszi, hogy most terhes lennék, sőt szerinte nem is volt tüszőrepedésem, ami nyilván pszichés, mert szerinte tudat alatt nem is akarok gyereket. és ha még egy ideig nem jönne össze, akkor menjek pszichológushoz. hát, ezen azt sem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek.... bár személyesen nem ismertek, de a barátaim szerint kevés olyan kiegyensúlyozott ember van, mint én. és őszintén szólva, én sem érzem magam túl problémás esetnek. na, mindegy... érdekes volt. de legalább látott az uh-n egy csomó kis tüszőt, ami majd jövő hónapban fog megérni.
szóval, ha jól látta, és ebben a hónapban sem sikerült (ami egy hét múlva kiderül), akkor következő hónap inszemináció! juhéj!
bár úgy vagyok vele, hogy nem is akarom azt gondolni, hogy elsőre sikerül, de azért remélem, hogy mondjuk max. 3-ból már igen.
mimilee
 
 


Linácska: Ne haragudj, én sajnos ezt még nem értem. Miért nem lehet pezsgőt bontani egy 8-9 mm-es petezsákért? Az nem jó eredmény? Nagyobb, mint Levi és Lili. Mi a baj vele? Bocsánat, de sajnos ehhez még nem értek...

Kik: Ezek nagyon jó hírek. És ha kedden van a leszívás, akkor mikor van a visszaültetés? Csütörtökön? Jaj, annyira örülök! Mennek a drukkjaim keddig, hogy a petikék szépen növekedjenek, de egyben maradjanak. :-)

Én délután hívom a dokimat, hogy mikor mehetek HYCOSY-ra, remélem, hogy jövő héten péntekre még beleférek a táncrendjébe. :-)
mné
 
 


Mimilee,
mi az, hogy több tüszőt látott, ami majd a következő hónapban megérik?????????? Szerintem 23. napon nem nagyon kellett volna semmit látnia. Az e havi tüszők már megrepedtek, a jövő havi még nem látszik. De ez csak az én véleményem.

Mné,
én sem értettem, de azért nem is nagyon agyalok rajta. Szerintem minden ok, és ez a lényeg.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácskám,
én is így gondoltam korábban, meg is lepődtem, amikor a doki mondta, de én is láttam ott a kis foltokat. ezt írta a papíromra: "2-3 kisebb, 3-5 mm átmérőjű folliculus látható" - megnéztem az orvosi szótárban, és a folliculus az tüszőt jelent.
és ezekre mondta, hogy majd jövő hónapban fognak megérni...

a fene sem érti ezt :)
mimilee
 
 


Lányok!

Beszéltem ma Rodival, nagyon jól van, és hiányzunk neki, sajnálja, hogy nem tud jönni, nem felejtett el minket, csak most még minden percét leköti a szoptatás, fejés, fertőtlenítés ... stb. Kittike kis súllyal született, így 2,5 óránkét kell ébresztgetni, szoptatni, és még hosszú időt vesz igénybe minden. De sokat gondol ránk, és ahogy tud jön! Mindenkiről kérdezett, hogy mi van vele, alig győztem válaszolni.
Tegnap óta már otthon vannak, és összességében nagyon jól vannak!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze!
Hogy vagytok? Marci még mindig haránt fekszik? Mikor mégy vizsgálatra?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

LUCZUS! GRATULÁLOK NEKTEK! CSODASZÉP A KISFIATOK! JÓ EGÉSZSÉGET ÉS NAGYON SOK ÖRÖMÖT KÍVÁNOK A FELNEVELÉSÉHEZ!

Lányok egyre fogynak a kismamiaink! De szerencsére Linácska korrigálja a hiányt! Majd utána KIKI is!

Kiki: Nagyon örülök hogy szép tüszőcskéket növesztettél! Nagyon nagyon szorítok a Keddhez! Jaj de szép időszak jön nálatok!

Velem anyi van, hogy ma vagyok a 32. napon és menzi jele még sehol sincs. Dehát nekem mindig ilyenek a ciklusaim. 30-34 nap között azért meg szokott jönni. Ma csináltam egy LH-t jóstesztnek de nem első pisiből, hanem a másodikból. Van rajta egy második csíkocska. de szerintem csak azt jelzi hogy a ciklus végén ismét erősödik az LH érték a szervezetben. Szóal kicsit reménykedem, de közben érzem hogy nem lesz ebből semmi. Igaz hogy ezt több napon keresztül is figyelni kell, én meg csak ma csináltam. Azért van egy kis reménysugár, mert máskor is csináltam ilyenkor LH-t jósként és akkor semmi sem volt rajta csak a kontrol. Szóval ez van.

Pedig már nagyon várom pirit is hogy gyorsan elteljen a 20 nap és mehessek én is a dokihoz.

Kiki: Köszi a hírt Rodiékról! Ha beszélsz vee én is sokat gondolok rájuk. :)

Bikfy: Remélem jól vagy te is. Látom te is ritkábba vagy! De tudod előbb utóbb ránk is ránk kerül a sor! Csak nem szabad feladni.

Nekem most az a jó, hogy nincs időm görcsölni a témán. Hagyom a dolgokat menni a maguk útján, bár időnként rám is rámtör a baba iránti vágy, de mindig van valami, ami eltereli a gondolataimat erről.

A 2011-es év a miénk lesz! :wink:

Most megyek, mindenkire sokat gondolok!

Beze: Kitartás, nemsokára te jössz! :D

Kép
babicsek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: