Új privát üzeneted érkezett!

Csak halkan! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Rodina!
Szűcshöz járok,van egy kis enyhe IR-m meg vannak/voltak cisztáim,most Norcolut,h megjöjjön!
Köszönöm,h ilyen részletesen válaszoltál!
Jaj most nézem mindjárt szülsz :D :D :D :D :D De jÓ!
Te kihez jársz?

Szép estét mindenkinek!
vikus82
 
 


Vikus!

Én Skriba doktornőhöz járok, és őt meg is tartottam szülő orvosomnak! Én nagyon szeretem őt, bár sokan nem kedvelik, mert nem mindig bratyizós, de nekem nem is ez a lényeg! Viszont összehozta Kittikét!

Mimi!
nekünk az 5. inszem jött össze. Igaz a korábbi inszemekből is lettem terhes, de sajnos azok a babák nem maradtak velünk. Ha gondolod olvass bele a blogomba, ott elég részletesen írtam ezekről a dolgokról!
Sajnálom, hogy ennyire rossz volt az átjárhatósági. A lényeg, hogy átjárható vagy! Igen, egyébként az inszemnek nincs sokkal nagyobb esélye, mint az együttlétnél, de mégis 1. a legjobb spermák jutnak be, és amelyek kevésbé jók, feljavítják, vagy kiszűrik, 2. egyből a méhbe juttatják, így ha a bejutással van gond, akkor ez a hiba faktor kiesik, illetve kevésbé fáradnak el, így tovább bírják a haladást a pete felé. (És valószínű, hogy többen is maradnak belőlük!)

rodina74
 
 

 
 

Sziasztok!

Linácska, halkan gratulálok, drukkolok, Levinek meg gyors javulást kívánok!

Rodi, aztaaaaaaa, mindjárt szülsz te is, hogy elrohant az idő! Utolsó pocifotót kérhetnék? Biztosan szépen kigömbölyödtél! :wink:
Én is rakok majd.

Mi jól vagyunk, sajnos lebeg a császár a fejem felett, mert Marci még mindig harántban fekszik, próbálom emészteni, de egyelőre nem megy... :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Linácska
Gratulálok!

timejka
 
 


SZiasztok,

Linácska,

annyira de annyira jó!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Persze csak halkan, nagyon-nagyon örülök!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Rodina!
olvastam a blogodban,h PCO-s voltál,én is az vagyok+IR és csak Norcoluttal jön meg!
elmúltak a ciszták?
folsavat nem szedhetek a Merckforminnal ezt olvastam! :D
vikus82
 
 


Monic,
én is örülök, de olyan nehéz elhinni, hogy csak így egyszerűen...
Viszont érzem, hogy kezdek beteg lenni, már fáj a torkom. Remélem nem kavar be.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

amikor kiderült, hogy Dávidkával várandós vagyok én is lebetegedtem, annyira, hogy antibiotikumot is kellett szednem, nem lett semmi gond.
Nyugi. Nekem a mai napig hihetetlen, hogy a 3 év szenvedés és lombik segítségével megszületett Dancinak ennyire könnyen és gyorsan, és titokban lett kisöccse :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Beze!
Még ne készülj császárra! Gondolj arra, hogy Marci szépen meg fog fordulni! Egyébként nagyon megértem, hogy nehezen emészted a császárt, én is el akarom kerülni. Meglátod minden rendben lesz, és még van ideje a forgáshoz!

Vikus!
Én meforalt szedtem az IR-re. Igen, a ciszták eltűntek, de szerencsére nem is volt velük gondom.
Neked akkor hasonló a problémád, és látod, nem reménytelen a dolog! Úgyhogy hidd el, hamar babás leszel!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Rodi, Lexi ilyenkor már jól feküdt, és nem harántból kellett befordulnia. Picit reménykedem még, de nagyrészt feladtam.
Hogy vagytok?
Pocifotót rakjál fel, kérlek! :wink:

Lucuzs, te is rakhatnál fel. Hogy érzitek magatokat?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Vikus,
nekem mind a két gyerekem met mellett fogant, meg most is szedem, és így lett a kis pocaklakó is.
Lili 75 nappal azután fogant, hogy elkezdtem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina rászóltam! Gratulálok! Tök jó! vigyázz magatokra!

Kép
kissedi
 
 


Mai pocakfotó:

Kép

Kép

rodina74
 
 


Teszek még fel képet a babasarokról és a fali matricákról:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bocsi, a sok képért! :oops:

rodina74
 
 


Rodi nagyon szép kerek pocid van. A gyereksarok pedig nagyon hangulatos, én biztos szeretném ha baba lennék, és így is nagyon tetszik. A színek nagyon nyugtatóak, hangulatosak.
Köszi kérdéseteket nagymamám már jobban van. Rajta is végigment a vírus amit hazahoztam oviból. :(

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Linácska, ha egyelőre csak halkan gratulálhatunk, én akkor is NAGGGYON örülök Nektek! :D Fiacskád ipari mennyiségben eszik mindent, amit talál? :)

Rodina! Szép-csini pocak! Látom, Micimackó és Barátai Nálatok is nagy kedvencek; kedves-hangulatos lett a Kitti-birtok! :)

Lucuzs! Erősen vuduzom, h Balázsotok holnap kikívánkozzon a napvilágra! Rengeteget vagytok eszemben!

Kikinda! Húúúú, végre ismét Érted is lehet izgulni, én abban úgyis jó vagyok ;)

Vius! Nem semmi bosszúságotok volt az autóval, de remélem, már a múlté és újra szuperál rendesen! Fotók megint szuperek (pontosabban Darinka); majd a szülinapi banzájról is kérünk képes beszámolót! Isten éltesse Darinkát és az Ikreket is!

Beze! Neked vuduzom, h abból a fránya harántból meglegyen a befordulás! Lexivel mi újság?

Mimilee! Sajnálom, h ilyen balul sült el az átjárhatóságid; de a lényeg a lényeg: rendben van odabenn minden; hajrá!!!

A 7en őszi szünet van, 7végén Halloween banzájkodtunk: jelmez, rémes muffinok, lámpások készítése, ijeszteni mentünk a Mamákhoz, meg 2 rokon családhoz; baromira élveztük mindannyian. Az óraállítás nem esik túl jól, mivel most minden reggel negyed7-kor jön a CsipetCsapat ébreszteni...Amúgy jól vagyunk; járom a köreimet kivizsgálás ügyileg, tegnap voltam vv-en (immunológiai és nagylabor), majd egyszer lesz belőle leletem is; remélem, azért jövő tavasszal már tudni fogom, amit kell...

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudok jönni, holnap próbálok, de addig is:

Linácska!
Halkan, de nagyon gratulálok, annyira jó veletek örülni! :)

Rodi!
Köszi, hogy válaszoltál, és megírtad az érzéseiteket is, nagyon sokat jelent nekem! És ezek a fotók nagyon szépek, mindkét Kitti-lak gyönyörű, zökkenőmentes átköltözést kívánok a kislányotoknak! :)

Mimilee!
Örülök, hogy visszajöttél. Sajnálom, hogy rossz volt az átjárhatósági, ezután az inszemet már észre sem fogod venni és jön a baba! ;)

Lucuzs!
Én holnap kezdem a szurit, kívánom, hogy most már kikívánkozzon a fiatalúr, ahogy szeretnéd! (Tudom, most nincs dokid, de te érzed, mennyire vagy(tok) türelmetlen(ek). Ölellek, és sokat vagy a fejemben!

Lányok!
Végre pörög a topik! Ez olyan jó, kár, hogy most nem tudok jönni.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Agassi!
Köszi szépen! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Rodina!
nagyon szép a pocid,meg a gyerekszoba... :D

Linácska!
én még csak 1hónap és 10napja szedem,de lehet az baj,h magas a prolaktinom :shock:
Neked is felfújodott néha a hasad?mert nekem néha beleszúr mint atom és felfújodik mintha 8hónapos terhes lennék :? :? :?
vikus82
 
 


Rodi, nagyon szép vagy te is és a szoba is, köszönöm, hogy felraktad! :D

Agassi, köszönöm, nagyon jólesik, puszi neked! Az óraállítás nekünk se jött jól, szóval megértelek teljesen!
Lexi egyre okosabb, ügyesebb és önállóbb, így már nagyon könnyű vele itthon. Hozza a tányérját a kajához kérés nélkül, levest, joghurtot is általában ügyesen eszik egyedül, szól 1 hete, ha kaka van, én meg persze nagyon büszke vagyok rá! Mindennap új szót mond, rengeteget fejlődött/fejlődik az utóbbi hetekben!

Kiki, ma 2 képet kicsinyítettem, felrakom, holnap megyek fodrászhoz, ha sikerül értelmes képet csinálni rólam, akkor azt is megnézhetitek. :oops:

Kép
Kép
így érdekesebb a bili :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Vius!
Én is sajnálom a kocsit. Kész lett tegnap végül?

Monic, Rodi!
Köszi a drukkokat! Aranyosak vagytok!

Rodi!
Teljesen rendbejöttem már, vagyis kicsit még köhögök, meg az orrom fújom, de ez már nem gond szerintem.
Rodikám! Megértem a vegyes érzelmeidet, szerintem ez ilyenkor természetes!
Aranyos a párod is, megható lehet, ahogy ő is készül az új szerepre.

Mimilee!
Köszi, most már kicsit kezdem összeszedni magam, de érzem, hogy nagyon-nagyon feszült vagyok, egy hatalmas nagy görcs van bennem, de próbálok lazítani.
Drukkolok nektek, hogy már ez a hónap sikert hozzon!

Bezém!
Nagyon sajnálom, hogy a császár gondolatával kell barátkoznod, megértem, hogy nehezen megy. Remélem, még befordul a kisfiad és mégsem lesz császárra szükség! Drukkolok nagyon! De tudod, a legfontosabb, hogy épen és egészségesen megszülessen Marci, ha ehhez császár kell, akkor nincs mit tenni! Sajnos ezt nem mi döntjük el. Ölellek!

Kissedi!
Örülök, hogy jobban van a nagyikád!

Agassi!
Sajnálom, hogy az óraállítás nem zökkenőmentes nálatok, bár még néha engem is megvisel, megértem, hogy a gyerekek lassan szoknak át. Szuper lehetett a Halloweenes buli! :) És örülök, hogy azért nálad is történnek kivizsgálások, hogy mire aktuális lesz, már minden készen álljon!

Beze!
Jaj de édes a kislányod!!! Annyira szeretem nézni a képeit! Köszönöm nagyon! :) Ez a második kép haláli!!! :lol: Annyira szép mosolya van! És mennyi mindent tud már! Kis édes!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki, teljesen igazad van, én is erre koncentrálok. Én is ölellek, és tudod, nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!!!++++++++++ Te leszel a következő kismami!!! :wink:
Köszönöm a bókot, és igazán nincs mit! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Agassi,
igen, Levike bármikor bármiből bármennyit megeszik... Nem lehet vele vásárolni sem, mert ott is "lopkodja" a kaját. Pedig bizony isten kap itthon is.

Rodina,
nagyon csini lett a babasarok.

Vikus,
nekem nincs semmi bajom a mettől, hasam meg sajnos eleve van. Bár látszik, hogy babát várok, rohamléptekben elkezdtem fogyni. Mire Lili kiderült, fogytam 5 kilót. Mondjuk Levivel eleve 12 kilóval kevesebbel kezdtem.

Van egy kis gondom: este apunak ünnepeljük a névnapját, és tatárbifszteket csinál. Alapesetben imádom, de most bajban vagyok, mert csak nem kellene nyershúst enni, ráadásul negatív toxoplazmával. Na de ha nem eszek, az gyanús lesz mindenkinek, pedig legalább a szívhangot meg szeretnénk várni ahhoz, hogy a családnak is elmondjuk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Mond azt, hogy nem szereted ha nem tudják, hogy imádod. Tényleg ne egyél tatárbifszteket. Én rápacsáltam. Ha meg tudják, akkor mond azt, hogy gyomorrontásod van valamit.

Kiki
Mikor lesz a lombik?

rodina
Tényleg nagyon jó lett a Kitti szoba.

Beze
Nagyon szurkolok, hogy beforduljon a bébi.

timejka
 
 


Timejka,
tudják, hogy szeretem. Engem amúgy nem zavarna, ha megtudná a családom, csak a férjemet. Pedig tuti nem ezen múlik, hogy szépen fejlődik-e.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Férjed teljesen biztos akar lenni, és úgy akarja tudatni a családdal? Az biztos, hogy nem ezen múlik a fejlődése. Olyan jó neked, hogy már a 3. baba jön

timejka
 
 


Linácska!
Nekem is gyomorrontás jut eszembe, mint legjobb érv, vagy hasmenés. Csak akkor enni is csak pirítóst szabad...

Timejka!
A lombikos ciklusom már elkezdődött, ma reggel adtam be az első szurit. Egy hét múlva megyünk a dokihoz, és akkor már remélhetőleg kiderül, hogy mennyi tüsző nő, mekkorák, mikor lehet a leszívás. Optimális esetben szerintem hétfőhöz egy hétre már lehet is a leszívás, pár napra rá a visszaültetés, két hétre rá a vérvétel. Én mindenkinek a Mikulást mondom, hogy mire jön, addigra kiderül. :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki
Akkor a télapó hozza a babát :D Annyit megtudtam, hogy az a doki, akihez most menni akarok, csinál átjárhatóságit, azt, hogy mennyiért azt nemtudom. Most éppen piroskázás kezdődik, de szerintem jövő héten lemegyek egy beszélgetésre hozzá, hogy tudjam, mit, hogyan csinál, meg mi mennyi.

timejka
 
 


Timejka!
Remélem szimpatikus lesz a doki és végre hozzásegít, hogy teljesüljenek a vágyaid! Drukkolok!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzskám!
Folyamatosan a fejemben vagy! Tegnap este kaptam egy SMS-t, és meg voltam róla győződve, hogy megszületett Balázs, de kiderült, hogy csak egy barátnőm kérdezett valamit. Kitartást kívánok neked addig is!

Rodikám!
Kívánom, hogy élvezni tudd ezeket az utolsó napokat is, mint a kismamaság eddigi részét, és azt hiszem, itt az ideje, hogy neked is szép szülést kívánjunk! A betöltött 38. hét után már bármi lehet! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok,

Linácska,

én biztos megmondanám az igazat, én a családom előtt még soha semmit nem titkoltam el, amit meg szerettem volna abba is belebuktam. :oops:
Azt hiszem Dávidka nagyon követi Lili fejlődését, cak 2 nappal hamarabb produkál, mert ahogy írtad régebben, hasról hátra Lili 2 hónap 15 naposan fordult, Dávid 2 hó 13 naposan, hátról hasra pedig 4 hó 8 naposan (Lili pedig 4 hó 10 naposan úgy emlékszem) :lol:

Kiki,

hajrá szurik :lol: Életemben akkor voltam szurikor a legboldogabb amikor a ombik szurikat adta a férjem, mert reméltem, hogy baba lesz belőle, és szerencsére nekünk lett :lol:

Rodina,

gyönyörű a babasarok, Kittike biztos nagyon jól fogja érezni magát benne :wink: Nekünk Micimackós goblein képek vannak a falon, hát nem győzöm magyarázni Danikának melyik képen melyik állat van, sőt, mostmár ő is mondja hogy beszélnek.

Timejka,

remélem az új doki meghozza hamar a sikert :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Timejka, köszönöm. :wink:

Kiki, itt vannak a képek, a második azért, mert ma voltam fodrásznál. :oops:

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Monic,
hátról hasra az 4 hónap 9 naposan volt :lol:
Majd megírom, hogy mi lesz a következő lépés :lol:
7 hónap előtt két nappal ült fel és mászott szinte egyszerre.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Amúgy nem volt gond a vacsival. Nagyon fáztam, és mindenki azt hitte, hogy lehet, hogy beteg leszek. Azért apu haverjáék pont mikor már a cipőmet vettem, hogy megyünk haza, megkérdezték, hogy és mikor jön a harmadik...

Barátok egyébként szinte mind tudják, csak a családtagok nem. Ugye volt már angyalka babánk, és nem akarom, hogy ők is izguljanak. Majd ha minden ok, akkor megtudják. Persze, ha mondjuk anyu rákérdez, nem fogom letagadni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Linácska: Először is nagyon - nagyon drukkolok, és csak csöndesen gratulálok! Lehet, hogy Lili a múltkor nem is júniust, hanem júliust mondott, csak félreértetted?

Kiki: Remélem, hogy teljesen meggyógyultál, és mennek a szurik! 2 hét és kismami leszel!

Beze:Egyszerűen tündéri a kislányod! Milyen hatalmas és csinos a pocakod. Hogy vagy? Hogy bírod? Már csak 3 hét? Atya Úr I-ten, hogy repül az idő!

Vius: Darinka minden egyes alkalommal elbűvöl. Olyan szép szemei vannak! Nagyon édes kislány! Még mindig azt mondja a védőnő vagy az orvosotok, hogy sovány? Szerintem annyira szép formás kis csajszi!

Timejka: Remélem, hogy minden rendben lesz a dokival. Urad tudja, hogy mész? Sikerült megbeszélni a dolgokat, és jobb belátásra bírni?

Bikfy: Hogy vagy? Mi újság a lakás felújítással? Remélem, hogy visszakaptátok a meleg vizet és a fűtést. Bár itt most nagyon szép idő van napközben, na de éjszaka. Vagy most máshol laktok a felújításig? Mi újság az iskolával? Kell még menned?

Rodina: Az elmúlt két napban a blogodat olvastam. Ha nyomtatott formában lenne, akkor azt mondanám, hogy nem tudtam letenni… Először is nagyon szépen KÖSZÖNÖM! Rengeteg erőt adtál vele. Minden egyes bejegyzés nagyon megérintett. Köszönöm, hogy leírtad, elmondtad, és én elolvashattam a megpróbáltatásokat, csalódásokat és örömöt, amin keresztül mentél/mentetek! Olvasva a blogodat jöttem rá, hogy én még erről tulajdonképpen nem tudok semmit. Nekem még nem kellett ilyen borzalmakon keresztül menni. De bízom benne, hogy - ezek után, hogy olvastam- ha nekünk is ilyen nehéz sorsot és elkövetkező 1 évet szán a Jó I-ten, akkor példát tudok venni rólad, és menni-menni és menni fogok tovább! Még egyszer köszönöm!

Eldöntöttük, hogy az UH-os átjárhatóságit választjuk. Meg is rendeltük a kontraszt anyagot, ami ha minden jól megy, akkor hétfőn délután meg is érkezik, és mehetünk érte. Most várom pirit. Úgy volt, hogy tegnap jelentkezik, de hát nem. De sebaj, majdcsak utolér nemsokára! Utána lehet telefonálni a dokinak, hogy mikor mehetek. Ti nem féltetek tőle? Mármint nem is a vizsgálattól, hanem az eredményétől. Én nagyon be vagyok sz@rva. Mi lesz, ha nem leszek átjárható. Nem fog-e a férjem elhagyni-e miatt!?
mné
 
 


Mné,
a férjed elhagyna-e miatt, hogy nem vagy átjárható??????
:shock: Hát nem tudom, nekem ilyen eszembe sem jutott. Én nem voltam átjárható, a következő hónapban megműtöttek, és ennyi. Azóta az vagyok.
Amúgy meg lehet, hogy nálatok is megtörténik a csoda, és annyira készültök a beavatkozásokra, hogy a végén spontán megfogan a baba. Nekünk Levi a lombik konzultáción már megvolt két napja :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Linácska: Asztaaaa!!!!! Gratulálok nektek! Nagyon szerencsések vagytok! :D

Látom babaügyben még nincs hír! Sokat gondolok egyébként rátok!
Szülés előtt álló kismamiknak nagyon szorítok!

Kiki: Jaj de izgalmas ez a hónap! Gondolom nagyon örülsz hogy már benne vagytok! :D A Beülti után táppénzen leszel megint amíg ki nem derül a pozi teszt?

Rodi, Beze: Nektek sincs már sok hátra! Nagyon szép a pocakotok!

Rodi: Én is szívesen lennék nálatok baba. Ilyen szép szobában.
Beze: Lexike milyen kis cuki!

Én Marcimat császárral szültem. Remélem Marci menetirányba áll. Ne aggódj még.
Nekem a barátnőm most szült pénteken. Úgy volt, hogy programozott császár lesz, de pénteken, de képzeljétek hogy péntek hajnalban magától beindult a szülés így természetes úton bújt ki a babájuk. Úgyhogy még bármi lehet látod 1 nappal előtte is.

Nálunk semmi változás, api teljesen be van indulva, megmondom őszintén időnként az agyamra megy. Nemtudom mi van most vele :D
Én ma vagyok a 25.n apon, remélem hamar betoppan piri. Elmentem a pajzsmirigyes eredményemért amin ez van:

Se TSH: 0,998 uIU/ml Ref: 0,27-4,2

Viszont a T4 és T3-hoz azt írták hogy csak akkor végezhető el ezzel a kóddal, ha a TSH eredmény a 0,5-2,5 tartományon kívül esik.

Úgyhogy most nemtudom mi van. :?

Kép
babicsek
 
 


Babicsek,
ez a TSH érték tökéletes, a babásodáshoz is pont ideális. Kétlem, hogy rossz lenne a T4 és a T3.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jaj, valamit rosszul írtam. Nem az átjárhatósági miatt, hanem ha kiderül, hogy nem lehet gyerekem... Ki tudja, hogy mikor dobja be a törölközőt. Én ettől nagyon parázok!
mné
 
 


Mné,
miért ne lehetne. Lehet, hogy valami baromi egyszerű oka van annak, hogy eddig nem jött össze. Lehet, hogy kell némi segítség, de megoldják.
Amúgy meg hány nő kitart a párja mellett, ha neki vannak spermagondjai, pedig akkor is a nő "szenved" a beavatkozásoktól.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Mné!
Nagyon jól esett, amit írtál! Köszönöm a visszajelzést, mert legalább tudom, hogy volt értelme leírnom a gondolataimat, érzéseimet! Remélem, hogy sok erőt tudtam adni neked. És ahogy írtad, ha akarsz valamit, akkor valóban menni, menni KELL! Sajnos nekünk nincs is más választásunk!

És, amit az én drága Bikfy és Kiki barátnőmnek szoktam írni, csak azt tudom ismételni, hogy bármin is megy keresztül az ember, ahogy babás lesz, minden kitörlődik, és mindent elfelejtesz, és csak a szépre és a jóra emlékszel.

Ja, és a férjed nem fog elhagyni! Átjárható leszel, minden rendben lesz!

Látod, egyébként nekem is két pitiáner dolog miatt nem jött össze a baba. Ahogy kiderült, hogy mi a baj, pár gyógyi és már a pocakban is a baba! Lehet, hogy neked is csak ilyen piti dolog lesz!

Kiki!
Hogy megy a szúrizás? Hogy bírod?

Babicsek!
Kicsit irigyellek a beindulás miatt! Nekem már nagyon hiányzik a keksz! :wink:

Linácska!
Nagyon szurkolok!

Beze!
Nagyon szép a pocid! Nagyon csini vagy a ruhádban is. A hajad is nagyon szuper! Lexike pedig gyönyörű! Nagyon jók a képek!
Szerintem szinte semmit nem híztál!

Timejka!
Remélem, végre megtalálod a dokid, akiben megbízol. Hajrá, nagyon szurkolok!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Mné, Babi, Rodi, köszönöm szépen, aranyosak vagytok!

Mné, ilyenek nekem is eszembe jutottak, de feleslegesen aggódtam, a mi kapcsolatunkat megerősítette a küzdelem Lexiért.

Babi, Kiki, drukkolok nektek nagyon!!!!!!!!++++++

Rodi, de édes vagy, de már annyi van rajtam, mint Lexivel összesen... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze a pocid és a hajad is nagyon csini. Lexi pedig gyönyörű
Kiki hogy állsz a szurikkal? már csak egy hónap és kismami leszel!!
Nekem még nem jöttek meg az injekcióim. Ha minden jól megy 10-én kezdik a gyártást, így remélem 2 hét múlva már meglesz az első szúrásunk.
Rodi drukk hogy könnyű szülésed legyen, így van ha menni kell akkor menni kell.
Hogy mennyit izgul az ember, nem? először, hogy összejön e, aztán a terhesség, a szülés, aztán meg egész életében.
Mné butaság amit írtál. Dehogy hagy el a párod. Egyébként teljesen igaza van szerintem Linának. Én is így gondolom ( ha a férfinek van baja akkor is szenved a nő is)
Babi a tsh szerintem is jó (már amenyire én értek hozzá). ne izgulj karácsonyra már 4-en lesztek! :wink:
Lina örülök, hogy minden rendben zajlott a vacsinál.

Kicsit fáradt vagyok, tegnap koncerten voltunk, és hajnali 1 óra körül kerültem ágyba. Ahhoz képest hogy mostanában már 10-kor kivagyok ütve, jól is bírtam.Már kb. háromszor töröltem az írásom, mert mindig elírok valamit (minden második szót :lol: :oops: )
Egyébként a koncert szupi volt!!![/b]

Kép
kissedi
 
 


"ma 12:45-kor megszületett Déri Kitti Anna, 2400 grammal és 50 centivel". baba és mama jól vannak!"

Rodina! Sok-sok boldogságot nektek Kitti babával!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nem tudom ki lenne a hivatalos hírhozó, de ezt most olvastam a babás topikban, remélem nem baj, hogy megosztottam veletek.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!!!

Rodina Nagyon sok boldogságot sok egészséget hosszú életet és persze sok sok tejcsi!!!Gratulálok!!!!

Luczus ti hogy Álltok Balázskával most te jöttél volna elöbb na de se baj nem sokára neked is megszületik a picur!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Mi várakozunk, néha türelmetlen vagyok kicsit, de engem is meglep mennyire jól viselem, hogy Balázs nem akar kibújni. Azt hittem sokkal hisztisebb leszek... :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodina: Nagyon nagyon gratulálok! Jó egészséget és sok tejcit kívánok!
mné
 
 


Rodikám!
Isten éltesse a kicsi lányt! Szívből gratulálok, és sok boldogságot kívánok Nektek!!!

Csodálatos élmény lehet végre megérinteni Kitti Annát! :)
Pont ma akartam kérdezni, hogy ki a kinevezett hírhozó, nagyon jó, hogy megosztottad velünk a hírt, Lucuzs!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: