Új privát üzeneted érkezett!

Na jó szuri kizárva alap állapotban vashiányos vagyok, meg a többi se túl kecsegtető, valószínű ezért nem ajánlgatta doki.

A hormonos spirált nekem is mondta a doki, de még tesót akartunk 5 éven belül. No meg utána se szeretnék 5 évente kés alá feküdni, mégiscsak kisműtét.

Mondjuk ez nekem még a jövő zenéje most :D

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Na ez megint tipikusan olyan dolog,hogy a pasik ebből mit sem éreznek! Mit dilemmázunk itt, hogy mi lenne a jobb és célszerűbb,egyikőnknek ezt nem lehet,másiknak azt nem lehet! Valami megoldás akkor is kell,ezzel is bajlódjunk mi! :?

Kép
Kép
k_inga
 
 


ha hormonos spirál, akkor már fogitabi, minek még a hormon mellél a méhet is piszkálni??? legalábbis én nagyon nem vagyok híve a méhet érintő beavatkozásnak, főleg, amíg gyerekesélyes a dolog, bármennyire rutindolog, azért csak belenyúlnak és ki tudja, mi hogy hegesedik/gyógyul/sérül utána

kacsa14
 
 

 
 

Nekünk is elég xar a helyzet, csak hogy hozzászóljak a témához... :lol: Ugyan gumizunk, de pfuuuuuuuujjjjjjjjj... Gyógyszert nem szeretnék szedni (szedtem öt évig és ugyan időlegesen rendben voltak a ciklusaim, de utána... :roll: ), a spirál még nem játszik, ha hármaskát akarunk, pharmatexben nem bízunk (két ismerősöm is babás lett a használata közben). A szuriról pedig csak annyit, hogy ugye írja, hogy a termékenység nehezen tér vissza. Szintén ismerős anyuka a szülés után adatta magának, a kisfia két éves korában elkezdtek próbálkozni a tesóval. Két év után jött össze nekik... :roll:

Kép
Kép
norwell
 
 


Szijasztok!

Csak egy fél szóval szeretnék hozzászólni a témához. Bnőm kényszerből kapta az injekciót, nem azért, mert így akartak védekezni, hanem egy missed ab után a doki rendelte el neki. Asszem 3 hónapig kapta és utána teljesen felborított odabenn neki mindent, mondta, h van, h 2 hetente vérzik 1 hétig, van, h egy hónapot kihagy, teljesen kiszámíthatatlan lett a ciklusa, pedig babát szeretnének...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát azt hiszem itt a kevésbé rossz variációt kell mindenkinek megtalálnia!

Zalán meg beteg lett:(, először azt hittük csak megnyomta a nap, de tegnap már 3. este volt, hogy belázasodott sőt tegnap már 39-ig ment neki fel. Délig dolgozok, aztán irány haza, addigra apa meg elviszi dokihoz.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Niki
Ez a hülye idő lehet az oka! Nálunk is sok gyerek beteg! Ugyanezekkel a tünetkkelküzdenek,kis köhögés még van,de ennyi. Pár napig tart!

Tegnap voltunk uh-n!
Nyitóképként elénktárult a gyermek 2 mogyorója és a lelógó kukaca! Doki kérdezte,hogy ismert-e a neme? Mondom eddig fiú volt! Erre felnevetett és közölte,hogy ezt elég nehéz lenne most is másnak nézni! :D
A csontok,fej rendben vannak,de az arcát nem láttuk,mert teljesen hason volt és fúrta magát lefelé!Majd legközelebb. Van egy sövény vagy ín vagy micsoda a méhem alsó felén,de nincsen belekeveredve,úgyhogy nem kell vele foglalkozni,meg nem volta családban nyúlszáj se, az eredményeim jók,reméljük minden ok a törpével!
Apa itthon 1 órán át tanulmányozta a képeket! Tök édes volt!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Holnap utazunk és végre, ha nem történik vmi. atomkatasztrófa, akkor TUTI EZERSZÁZ fok lesz, úgyhogy reszkess Timi! jön a bugyikommandó! :lol: :lol: :lol:

SzupiSzupiSzupi!!!! Csomagolni is könnyebb! :)

kacsa14
 
 


Kinga, grat a kisfiatokhoz! :)

Kacsa, jó bugyikommandózást :D és nagyon szép időt!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszi! Pakolnék, de Timire pont most jött rá a seggembe rohangászhatnék, komolyan rohan utánam és ugye, ha megtorpanok, akkor már landol is a tájékon ... :lol:

Volt ált. isk. barátnőm ma reggel szült. Jaj, annyira csodás lehet neki most!!!

kacsa14
 
 


Kacsa, gratula neki!!! :)

Horvátba mentek vissza?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kacsa
Jó kikapcsolódást nektek! Timi csak lehiggad és enged pakolni is! Hajrá bugyiék!!!!!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!
csak egy gyors bejelentkezés:
tegnap voltunk 4d-s uhn. (nem a saját orvosomnál.)
úgy tűnik KISLÁNYUNK lesz. :lol: hááááát nagggyon örülök.
de ami még fontosabb. Ez a doki nem látta azt a megvastagodott részt a szívbillentyűnél, amit az én dokim. azt mondta lehet hogy korábban tényleg ott volt, de magzati korban még minden gyakran változik. ő nem lát semmilyen problémát. a Down kórra meg azt mondta hogy az 1:130-as eredmény a koromhoz képest nem rossz. 07.29-én minden kiderül.

Kacsa
jó utat Bükfürdőre és kellemes időtöltést. most kárpótlást kaptok a horváto-i rossz időért.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry!
Szuper, szuper!!!! És akkor mi is lesz a neve a csöppségnek? :)

Kacsa!
Hajrá bugyikommandó! :lol:

Kép
Kép
norwell
 
 


Syry

Jaj de jó,Máténak kishuga lesz! Gratulálok! Tényleg,mi lesz a neve?
Akkor megnyugodtál egy kicsit?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Syry, gratula a kislányhoz!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner
Nem raksz képet a ruhádról? Biztos van róla fotód,ami a próbán készült! Kölcsönzöd vagy veszed?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, megvettem :)

Ma már minnyá megyek, holnap dobok fel róla, talán van a telómon :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszi, lányok a gratulációkat.

Biztos nevünk még nincs. A Luca, esetleg a Klára esélyes. meglátjuk, még van időnk...

Jeanner
ruhára én is kíváncsi vagyok. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry
Gratula a nunishoz!!!
gtünde
 
 


Hahó!
Immár hivatalosan is házas vagyok! Egész jól sikerült a tegnapi nap! El se bőgtem magam,de nagyon meleg volt,kis híja volt, hogy elvágódjak,de aztán időben kiértünk a levegőre! Képeim még nincsenek!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, gratulálok!!!!!!! Sok boldogságot nektek!!!! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
nem rakod fela ruhád? De ide tedd ám,hadd lássuk mind!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jujj, de jó, h szóltál :D

Máris csinálom!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kép

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jaj de gyönyörű eza ruha, milyen szép az esése!
Megvetted,ugye? Meg szabad kérdezni az árát egy ilyen csodának?
Én nem is kérdeztem,hogy ha megvenném az enyémet,akkor mennyi lenne

Kép
Kép
k_inga
 
 


Én 45ért vettem + 8000 az abroncs :)

Köszönöm a dicséretet :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Syry!

Gratulálok a csajszihoz! Akármit is láttak a kis szívénél, tök jó, hogy már nincs ott!

Kinga!

Élethosszig tartó boldogságot kívánok nektek!

Jeanner!

Ez a ruha tényleg nagyon szép!

Pár képet is teszek, hogy el ne felejtsetek :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 4.0834.jpg[/img]

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kinga, te nem teszel fel képet?

Évi, nagyon édesek a gyerekek!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Holnap megkapom a fotós képeit,majd abból rakok,mert ami van az nem túl jó!

Évi
Nagyon édesek a srácaid! Kis gengszterek lehetnek!
De pocifotótmég nem raktál!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Köszönöm szépen a kölykök nevében :)

Kinga!

Tényleg gengszterek :) Le tudnak izzasztani néha :twisted:
Pociképet tegyenek a kismamik :) Viccet félretéve még eléggé látszik rajta, hogy "mű", majd ha teljesen kikupálódik, akkor kérésre küldök mélben, aki szeretné. Egyelőre még alakulgat, hosszú folyamat ez.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi, mi mű? Lemaradtam... :oops:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Halihó!

Megvagyunk mi is!


Kinga! Gratulálok házasságkötésetek alkalmából! Sok boldogságot!

Jeanner! Csini leszel!

Évi! Én kérek majd képet!!!

Syry!Gratula a kis puncishoz!!!
---

Hát Csajok, na most megkaptuk, nem műxik a légkondi az apartmanban, péntek-szombat éjjel 32 fok volt, fent tetőtér ... szellőztetni alig tudtunk, mert nuku szunyogháló, Timi meg tök sötétben nem alszik ... Már hűlt tegnap, talán szerelő is ideér még idén ... Most mondja Zuram, hogy most meg melegvíz nincs ...

Na, megyek, mert mobilról van a laptopon net és elég bizonytalan.

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Evi,

Micsoda gyönyörüsegek a gyerekeid! Es milyen szökek! Dorika is igazi nagylany lett nagyon szep! :P Has temat ertem. Majd ha eljön az ideje en is kivancsian vagyok a kepre de termeszetes, hogy most meg korai.

Kinga,

Nagyon sok boldogsagot kivanunk nektek! :P Es most nezem mar felidös vagy!!! :shock: :D hogy szalad az idö...hogy vagy?

Jeanner,

Gyönyörü ruha! :P Neha en is elöveszem az enyemet gyönyörködni...bele sajnos most nem fernek.. :(

Syry,

Nem is tudod mennyire örülök a jo hireknek!! Es, hogy kislany! :P Annyira jo erzes, hogy mindket nemü gyerekem van. Majd meglatod mennyire mas egy kislany! Persze Davide is egy tünder es meg egy kisfiunak is nagyon örültem volna (mint, ahogy gondolom te is) . Megis most ugy erzem igy kerek a vilag egy kisfiu egy kislany. Igy teljesen megertem a boldogsagodat! :P Mate hogy van? :P

Kepzeljetek Sofikamnak jön alul az egyik foga! :P Mar kb. ket hete kel minden ejjel kb. ketszer igy mar szamitottam ra.

Davidevel a bili temat most egy kicsit lazabbra vesszük mert mar nagyon szenvedtünk mind a kette. Ket het pokol volt, es nem akartam mar eröltetni. Az elsö napokban minden siman ment aztan valamiert megvaltozott nem volt hajlando a bilibe kakilni/pisilni. Most nadragpelus, kerdezgetem mindig kell-e kakilni stb. a bili mindig keznel. Nem tudom igy beveszik-e az oviba. Szerintem az is ösztönözne', hogy latja a többiek wc-re jarnak.. :roll:

nnna most ennyi voltam.. :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kacsa

Az idén valahogy nincs szerencsétek a nyaralással,de legalább a bugyitéma működhet! :wink:

Jucmuc

Köszi szépen! Egész jól vagyunk,ez a meleg ugyan nem kéne semmire! Nagyon nem barátom! Olyan jó volt tegnap a lehűlés!
Baba jól van,már kétszer éreztem mozogni. Apa esküszik,hogy hallotta amint rúg,mert egész más hang volt,mint a beleim.
Mikor jöttök haza?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hoztam képeket!
Kép Kép Kép

Kép
Kép
k_inga
 
 


Szijasztok! :)

Kacsa, az tuti lehet, hát nem irigyellek benneteket!!!!!! :( Melegvizet megcsinálják legalább? Bár kénytelenek lesznek, mert kisgyerekkel vagytok, gondolom, nem hagyjátok annyiban...

Kinga, nagyon szépek voltatok!!! Sok boldogságot még egyszer!! :)

Jucmuc, csak ha pelusozni kell, az nem tudom, mennyire lenne ínyére az óvónőknek... vagy a dadusoknak... csak úgy bevinni egy délelőttre, hogy ismerkedjen a tereppel nem lehet? Akkor látná, hogyan mennek ott a dolgok, és elmondhatnád neki, hogy óvodában a nagy ügyes gyerekek már WC-be pisilnek, kakilnak, és neki így kéne... talán... :roll: gratula a fogacskához!!! :) remélem, hamarosan kijön rendesen és akkor nem kell majd kelnetek...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hali mindnekinek!

Syry!
Gratulálok a kiscsajhoz!

Évi!
Mekkorát nőttek a gyerekek azta!!! Nagyon helyesek!

Kinga!
Csini menyasszony voltál, sok boldogságot nektek!

Nálunk annyi újdonság van, hogy nem ide költözött egyik felszabadult gólya sem, ráadásul csökken a ciklushossz is.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Akkor estére is én egy kis gyerekszájjal:

Zalánt régóta foglalkoztatja a kistesó kérdés, most meg mégjobban, hogy egész lakás festés van és hát ki fog az üres szobába költözni, naná, hogy egyszer kistesó.
Zalán: Mikor lesz kistesóm?
Én: Hát még sokára, először anya hasába be kell költöznie, aztán majd "kiszületik" és akkor.
Zalán: Akkor menjünk el a babaáruházba és vegyünk egy kistesót anya pocakjába.

Naná cipőt a cipő boltból, gyereket a gyerek boltból...

Amúgy babona ide vagy oda, épp most végeztem a kistesó szobával. Fal lefestve, díszléc és bordűr fenn, kitakarítva. Csak épp most még Zalán költözik be amíg az ő szobáját csináljuk.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Édes lehetett Zalán!

Az én unokahúgom is nagyon foglalkozik a kérdéssel,várja Bencét! Egyik nap odaállt elém és elmesélte a pocakomnak,hogy mikor ő az anyukája pocakjában lakott, akkor az anyukája kőködén(köldökén) át szokott kuskuskálni(kukucskálni) és a megszületés nem is olyan rossz dolog,de mikor elvágják azt a sínt(köldökzsinórt) akkor az maháára fáj ám,de nem sokáig! Utána meg tök jó buli,mikor mndenki téged akar szeretni!

Na ezt álld meg röhögés nélkül! Nekem nehezen megy!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Jeanner!

A hasam a "mű", hasplasztikám volt 2 hónapja. Még gyógyul.

Jucmuc!

Én is elcsodálkozom, hogy mennyire mások a lányaim, mint a fiacskám. A csajoknak semmi életveszélyes hobbijuk nincs, szót fogadnak, viszont cserébe egy pillanatig sincsenek el nélkülem. Ádám hétördög, csak a rosszaságot csinálja, ha rászólok csak néz, hogy kit hívnak itt Ádámnak, kinek beszélek... 8) Viszont órákig elvan a kis dolgaival, és hisztizni is csak minimálisan szokott. Bezzeg az Eszti... A vércse hozzá képest ipari tanuló...
Bili: pár hét is sokat stámít még náluk, szeptemberre még simán lehet szobatiszta. Csak lazán :)

Kinga!

Hú, nagyon szépek voltatok! A te ruhád is csodaszép volt!
Unokahúgod hány éves? Állítólag a 4 évesek megdöbbentő dolgokat tudnak mesélni a pociban töltött időről, és a szülésről, mintha emlékeznének rá... Dórim csak annyit mondott, mikor szóba hoztam ezt, hogy ő ccsak arra emlékszik, hogy sötétvolt, és nem lehetett ott semmit csinálni, "csak lenni lehetett"

Kancellár!

De édes Zalán :) Ha ez ilyen egyszerű volna...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Meg is találtam a cikket, ha érdekel valakit:

http://felicitasz.blog.hu/2009/10/12/a_ ... zuletesere

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kinga,

Sajnos itt is borzalmas meleg van de talan a mult het volt a legelviselhetetlenebb..
Olyan jo erezni amikor mocorog a picurka, örülök, hogy erzed mar! Az elsönel nekem is a 18. het körül kezdödtek a ficankolasok.
Nagyon szep par vagytok, csodaszep menyasszony voltal! :P
Irok majd privit a tel. szamommal. Aug. 11.-en megyünk haza kb.10 napra max. ket hetre.

Jeanner,

Igen, pont a pelusozas miatt.. Elöször beszoktatasra csak par orara megy majd kb. egy hetig aztan pedig csak delelött. A pisi nem is lenne gond mert azzal kihuzza delig csak a kaki...nagyon szeretnem gyerekek köze vinni majd beszelünk öszinten az ovonövel csak talalunk valami megoldast.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Evi,

Mindig sikerul megmosolyogtatnod az irasaiddal! :lol: :lol:
Amit Adamrol irtal...Davide ugyanez...egyfolytaban azon tori a fejet, hogy mit lehetne rosszalkodni ugyanakkor egy tunder, segit ha kerem pl. paradicsomot szedni stb...es utana buszken mutatja apanak vagy a nagyinak. meg tudnam zabalni..a sofival is egyre tobbet tud 'jatszani' csak resen kell lenni mert adna neki oda a jatekait amik meg nem valoak neki...olyan jo oket egyutt latni. meg amikor reggel felkel es keresi a hugat...hat elolvad a szivem. nem megy ez az egykezezes...

igen, koszi a bilivel kapcs. azert vannak kicsi sikerek es en ennek is nagyon orulok. biztosan szepen majd kialakul ez is mint minden mas. pusszancs a picinyeidnek! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kinga!
Csini voltál! :)

---

Melegvíz nappal nincs, mert kifogy a tartály ... Klíma még mindig nincs, most van 31,5 fok odabent (erkélyen vGYÍOK MOST), süt a nap, tetőtér, izgi lesz estére ...

TegnP bÉCSBEN VOLTUNK, ZOO-ZNI. tÖK CUKI A PANDA + koala maci élőben! És őket nem mindennap lát egy magyar halandó! :D Lesznek majd képek is, csak ez most Apa gépe és az enyémen vannak + feltöltéshez lassú a net.

kacsa14
 
 


Kép egy pandamaci

kacsa14
 
 


Kacsa, szupi nektek *irigyirigy*

Jucmic, hát akkor drukkolok, hogy minden ok legyen!!! Remélem, normálisak lesznek az óvónők...

Évi, mielőbbi gyógyulást!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Laptetűűűűű!!! ;) :D Gyönyörű a ruhád, ilyenkor szeretnék még egyszer menyasszony lenni... :lol:

Kinga!
Nagyon szépek vagytok, sok-sok boldogságot kívánok! És héééééé, a pocidat hova rejtetted????? :lol:

Kacsa!
Ezt hívják csöbörből vödörbe-szitunak... :roll: Azért a bugyi-projekt halad?

Évi!
Gyönyörűek a gyerekeid, Ádám jó nagynak tűnik nekem!

Jucmuc!
Jó korán kezdi a fogzást Sofid! A pelussal sztem ráérsz, még akkor is, ha oviba menne Davide, lehet, hogy egyik napról a másikra fogja elhagyni.

Niki!
Van itt a közelben egy gólya, állandóan itt szálldos felettünk, már mondtam neki, hogy rossz helyen jár... :roll:
Az, hogy csökken a ciklushossz, jó vagy rossz?

Mi viszonylag jól vagyunk, bár Kende fosizik tegnap óta... :roll: Pár napja koszos volt a vizünk, de már csak későn vettem észre... Vagy ez, vagy valami más vírus, nem tudom, most kapja a normaflore-t, meg széntablettát adok neki. Enni sem eszik (pedig aztán ez nála ritkaság), inkább iszik... Remélem, nem lesz gond...

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell!
Eddig sem a gólya, sem a laptető nem jött be :evil:
Rövidülő ciklusok: hát orvosilag fogalmam sincs , de még a normál tartományban vagyok. Nekem anno anno mindig inkább harmincegynéhány napos ciklusaim voltak. Eddig egy jót tudok evvel kapcsolatban megemlíteni, mielőtt ráparáznék, hogy akkor most lesz-e baba vagy nem azelőtt megjön.

Jeanner!
Mai napig azon gondolkodom, hogy hol láttam én már a ruhádról készült fotót, ami egyébként tök csini. Mennyegző-e esetleg-e? :D

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Csajok! Ez a laptetű mire jó? Annyi helyen láttam már, és tudom, h szégyen, de nem tudom, miért írjátok... :roll: valaki homályosítsa fel elsötétedett elmémet plííííz!

Niki!

ez kölcsönzős volt valaha :) lehet volt már máson is. Én megvettem, mert bezárták a kölcsönzőt, és kiárusították, és beleszerettem :) meg egy másik weblapon is volt már fenn a rucim, házasodunk.hu-n :) csak utána elkezdett feljárni oda a vőlegényem is, így levettem a képet... ja téééééééééééééééééééééééééééééééééélllleg!!!!! :lol: :lol: :lol: jah, mennyegzőn is voltam egy darabig :lol: :lol: :lol: akkor nektek is 2010-ben volt az esküvőtök? :)

Norwell!

Jobbulást Kendének!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?