Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gyors helyzetjenetés: tök jól vagyunk, első két napban picit nyilalt a pocim időnként, azóta semmit nem érzek. Sokat fekszem, de 2-3 óránként felkelek azért egy 15 percre kb. Nem tudom jól teszem-e de megbeszéltük apával, ha kicsikék meg akar maradni, akkor úgyis megmarad, ha meg nem, tehetünk bármit.
Nagyon pozitiv vagyok, tuti minden rendben lesz, ez a baba élni akar! :lol:

Drukkolok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
noncsi32
 
 


Hajrá Noncsi!Tudtad,hogy a laptető szerencsét hoz??? :D :D :D
Vendég
 


Noncsi,
örülök, hohy jól vagytok, továbbra is csak pozitívan! drukk++++++++++

Nyulasz,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 

 
 

Nyulasz, +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Noncsi, +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mikor tesztelsz?

Kép
mazsi02
 
 


Noncsi, Nyulasz
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Csibe,
hajrá lombik!!!!

KépKép
tobi
 
 


Noncsi, Nyulasz
++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!
Szóval hármasikrekre hajtunk,de csak holnap derül ki,hogy sikerült a randi.Köszi a drukkokat!

Csajok,most alszom egyet,mert a Kaáliban nem hagytak sokáig :lol: :lol: :lol: ,meg eléggé fájok is,meg kis vérzés is van.Majd jövök,jók legyetek!

Noncsi!
babatapasztó drukkok!!!!
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Csibe
Teszteltél??????????????????????????????????????????????
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Drukk a randihoz!!!! :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Nyulasz,
drukk a hármasfogathoz, a randihoz és mindenhez+++++++++++ pihikézzél!

Ma voltam konzin:
szeptember 25-én kezdem a longot, indul a Supre, majd csatlakozik hozzá október 10.-e körül (ezt pontosan még nem tudni) a Merional (na ilyen felállás még nem volt, aztat nehéz kutyulni? Praktikákat kérek szépen.) és a Clexane szuri, hogy ne szenvedjek hiányt szuriból (3 szuri naponta jó lesz csakis az élvezeteknek élek).

Noncsi,
++++++++++++++++++++++++++ Hogy vagy/tok? :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok lányok!

Jajj, de jó, hogy mennyi "babásodás" lesz, a közeljövőbe remélhetőleg!!!
1 hét múlva megyünk a Krioba donort választani, meg tudjátok mondani, hogy anyagilag mennyire készüljünk?

Októberbe végre nekem is meg lesz az első inszem....

Mindenkinek nagyon drukkolok, sokat olvasgatlak benneteket!

Üdv,
Lugi
lugi
 
 


Lugi,
drukk az inszemhez+++++++++++++++++++++++++++++
donoros dologhoz nem tudok hozzászólni

Noncsi,
+++++++++++++++++++++++++ mizujs Veletek?

Nyulasz,
randizóknak+++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
Hívott a biológus,ez is fura,eddig mindig nekem kellett hívnom,szóval 2 szépen megtermékenyült,de szerinte még a harmadikból is lehet valami holnapra.Hétfőn fél2-re megyünk a nyúlbogyókért :lol: :lol:
Lugi!
Én sem tudok hozzászolni,de drukk az inszemhez!
Tobi!
Merionált nem nehéz kutyulni,én most luverist kaptan,ugyanaz.Kíhúzod a fecskendőt,ráteszed a nagy tűt,belenyomod az oldószeres üvegbe a tűt,kinyomod a levegőt az üvegbe,és a vákum miatt magától beszippantja az oldószert.Aztán belenyomod a poros üvegbe,én kétszer-háromszor felszívom,meg visszanyomom,hogy jól elkeveredjen.Aztán lecseréled kicsire a tűt,kilégteleníted,és benyomod.Ne felejts el kérni a Kaáliban fecsit meg tűket,mert az nagyon jó kicsi amit ott adnak,és kérjél plussz tűt,mert ha valamit elbénázol(én már jártam így)akkor nem biztos,hogy a gyógyszertárben is kapsz olyan kicsikét.Én legalábbis nem kapta,majdnem akkora beadó tűt adtak,mint a felszívó.
Noncsi!
Babaragacsok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ez az 5. nap a beülti óta, csodababa ma elvileg 9 napos. Köszönjük, jól vagyunk, sokat fekszem, a családom eléggé szigorú :lol: Esténként vannak enyhe görcsölések, de nem erős, és nem tart sokáig, így nem aggódom. Maximálisan pozitív vagyok, sokat beszélgetek a babámmal és azért rásegítésnek gyertyát is gyújtok Neki minden nap :D

Mindenkinek drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyulasz, hajrá beülti :wink: :lol:

Mazsi, tök jó hogy mindjárt kezdesz Te is :lol:
noncsi32
 
 


Noncsi!
Így van,csak pozitívan! :wink: Mazsinak már csak 28 napja van:shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha befogadtok a klubba :lol:
Rólunk röviden: Páromnál azoospermiát állapítottak meg, túlvagyunk a biopszián is, ami után azt mondták, hogy csak donor jöhet számításba, mert nem találtak benne kiskatonákat. Ti hogy tudtátok ezen a donoros dolgon túltenni magatokat? Kicsit magam alatt vagyok emiatt, mert nagyon bíztam ebben a biopsziában hogy sikeres lesz, hiszen annyi párnak segített ez már.
Szerintetek ezt az eredményen lehet valahogy javítani? Most donorral fogunk próbálkozni, de olyan jó lenne azért ha saját is összejönne a későbbiekben.

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Nyulasz, nagy drukk a nyúlbogyóknak++++++++++++++++++++++

Noncsi++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(Szerintem összekevertél Lugival, én nem kezdek, én már szülni szeretnék...)

Csibe?????????????????????????????????????????????????????????

Tobi, de jó, nem soká te is kezdesz :wink:

Lugi, hajrá inszem!!! Donorral kapcsolatban valaki biztos hamarosan ad infot.

Rony, sajnálom a biopsziát... Nektek mondtak lehetséges okot az azoospermiára? Most akkor donoros inszemre készültök? Hová jártok?

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!

Nem mondtak rá nekünk semmit, hogy mitől van ez. De hallottam pár olyan esetet is, hogy eredménytelen volt a biopszia és utána pár évvel később, mégis meg lehetett oldani saját lombik-babát. Szóval még teljesen nem mondtam le a saját gyerekről. Donor inszemünk lesz október elején. Mi a BMC-be járunk, azt ajánlották. Járt valaki oda közületek?
Látom Neked hamarosan már jön is a baba. Drukkolok, hogy minden simán menjen :wink:


Lugi!

Mi is jövő hétem megyünk :D Amikor olvastam a honlapjukat, 30.000 Ft-ot írtak, azt mondták, hogy a helyszínen kell fizetni.
Nézegetted a netes programjukat? Én akármilyen jellemzőt kiválasztottam mindi Kenau Reeves jött fel :lol: :lol: Erről ennyit.....

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Rony!
Szoktam zugolvasni,és rettentően sajnáltam,amikor írtad,hogy nem találtak semmit.Én asszem Mazsi tudna téged megnyugtatni.Ja,és még annyi,hogy először nálunk is úgy volt,hogy azoospermia,és biopszia kell,aztán a Kaáliban találtak néhány mozdulatlan kóros szerkezetűt,és akkor azt mondták,hogy a biopszia sem biztos,mert lehet,hogy pont olyan helyről vesznek szövetet,ahol pont semmi nincs.Aztán jöttek a vitaminos tuningok,és lett élő-mozgó is(persze csak látóterenként néhány darab),így ICSI-vel lombikozunk.Iagz még sikertelenül,ez már az 5.lesz.
És itt volt Princess is(remélem nem haragszik meg),náluk is ráírták a papírra,hogy donor vagy öribaba,aztán szintén vitaminos hónapok,majd 3milliós eredmény,és asszem 60% jól mozgó.Igaz utána megint romlott,volt 2milliós és volt pár darabos is.Szóval bízni mindig kell!
Vendég
 


És Rony,tündéri az avatarod :D
Vendég
 


Sziasztok

Csibe
merre jársz???????????????????????????????????

Nyulasz
mai helyzet??????????????
holnapra +++++++++++++++++++++++++++++++

Rony
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
csak pozitívan

Mazsi
már nincs sok hátra :lol:

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,

Noncsi++++++++++

Nyulasz++++++++++

Rony én is BMC-és vagyok :wink:

Erika sajna nem sikerült.:(

Mazsi, hogy megy az idő, lassan szülsz, izgi;-)

Princess pocikép?

Nem is meséltem Nektek, hogy a mostani inszem következménye egy 10-es hcg szint lett, ezért nem lombikozunk, azt mondta a doki, hogy próbálkozzunk még egy inszemmel. Hátha......

Kép

csibe
csibe32
 
 


Noncsi,
babaragi+++++++++++++++++++++++++

Nyulasz,
várunk a hírekkel és babaragi +++++++++++++++++++++++

Rony,
üdv! :P nálunk is azoospermia van de találtak kiskatonát mindkét biopszia során, most ezekkel próbálkozunk.
Nagyon drukkolok Nektek, hogy összejöjjön a saját baba. Donoros dolog nem könnyű de ha ez van a nagy könyvbe megírva ezt kell csinálnunk, sok-sok erőt Nektek!!!!

Csibe,
:( hajrá inszem, az nagyon bíztató, hogy elindult vmi :wink:

Mazsi,
most már a hajrában vagytok, drukk, hogy minden csudaszép legyen :)

Bella,
tüszőknek+++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Drága Mazsi! Bocsánat :oops: Neked természetesen a szüléshez megy már a drukk :wink:

Tobi! Neked szántam a hurrát, mindjárt kezdessz :D

Ma egy hete van a pocakomban fürtöske, én úgy érzem, hogy minden rendben. Néha picit befeszül a hasam, de ez már nem görcs, igaz, tegnap óta szedek napi 150 Magnéziumot, azzal ártani nem fogok és jobb a közérzetem. Ma hivaalosan is beszüntettem a fekvést. Persze azért sokat pihenek, de már nem nyomom az ágyat órákon keresztül. Fájnak a cicijeim és nagyon érzékeny a mellbimbóm, nem úgy mint mielőtt megjön, ez egészen más érzés, remélem jót jelent :lol:

Csibe, drukk a következő inszemhez :lol:

Bella tüszönövelő sugarakat küldöm :wink:

Nyulasz babatapik útjukra indítva, KISMAMI :lol:

Rony, üdv nálunk :)

Erika, neked is küldök sok pozitív energiát++++++++++++++++++

Puszi mindenkinek!
noncsi32
 
 


Noncsi!
Ez jó,tessék csak nagyon-nagyon pizitívan hozzáállni,és sétálgatni,hogy jó legyen a vérellátása a méhednek. :D
...és köszi :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Hú csajok, mindenki akciózik, vagy nem sokára fog :wink:
Ha jól számolom, akkor nyár elején lesz nagy babaeső. De jó, megússzátok a nagy hőséget 8)

Nyulasz, délután mentek a Kisnyuszikért? Háromért?!

Csibe :( . Nagyon szorítok a következő inszemhez!!!

Noncsi, drukk nektek továbbra is+++++++++++++++++++++++++

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok csajok!
Köszi, hogy ilyen jófejek vagytok, majd próbálok visszaolvasgatni és képben lenni, kivel mi van :D


Nyulasz!

Az a vitaminbomba, amit említettél, A,E meg cink? Valami ilyesmit hallottam már más fórumokon. Vagy van erre valami spéci vitamin-kombináció?
Jó, hogy írtad, hogy olvasgattad a BMC-s fórumot, eddig erre nem is gondoltam hogy a háttérből is szurkolnak. Jólesett :D
A lombikhoz kitartást és erőt kívánok, majd ha lesz.

Erika!

Ok, értettem, most jön a pozitív oldala a dolognak, mert már végre történik valami.

Csibe!

Mi már nagyjából összefutottunk más fórumon :wink: Kopa csinálta Nekünk is a biopsziát, ha jól tudom Nektek is?

Tobi!

Örülök, hogy Nektek sikerült néhányat találni.
Hallottam olyat is, hogy biopszánál egy (!) darabot találtak és abból sikerült összehozni a babát és meg is született egészségesen :lol:
Máshol meg írják, hogy 3 millió kevés, na hát én örülnék, ha annyi lenne.
Remélem hogy jó hírekkel tudsz majd beszámolni. :wink:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Rony,
mi is Kopások vagyunk :wink:
nagyon reménykedek eddig is ügyik voltak a kiskatonák :)

KépKép
tobi
 
 


Rony!

Sajnos az azoospermiával az orvosok sem tudnak mit kezdeni. De bízni azért lehet, mert sose tudni...Ha már felhoztad a "hallottam olyan eseteket...", dióhéjban elmesélem, hogy a mi történetünk ilyen... Mi nem tudtuk elfogadni a donor gondolatát, nekimentünk 3 biopiszának (értelmetlenül), de semmi.... Már feladtuk, kezdtünk megnyugodni, de azért mégis ott motoszkált mindkettőnk fejében a gyerek téma, s az utolsó biopszia után egy évvel elmentünk csak úgy egy spermiogrammra. És találtak néhány kiskatonát!!!! Úgy kellet minket fellocsolni, az örömtől és a csodálkozástól meg se tudtunk szólalni (a doki se nagyon). Gyorsan irány a Kaáli, de az első lombik nem sikerült. A második (nem volt egyszerű) eredménye, a kis csodánk, még itt lapul a pocakban, remélem mostmár hamarosan, egészségesen megérkezik. Hát ezért írtam az elején, hogy sose lehet tudni...
A vitaminokról pedig, a párom FER14-et szedett. Én fenntartásokkal mentem bele a megrendelésbe, mert akkor kezdték forgalmazni Mo.-on, gyógyszertárakban nem is lehet kapni. De a párom bevállalta, ettől rosszabb már úgyse lehet alapon... Ebben mindenféle vitamin benne van, ami kellhet. A honlapján esetleg több infót találsz: www.fer14.hu. Őszintén, mi nem tapasztaltunk változást, és nem is ismerünk mást, aki próbálta, de orvos ajánlotta, úgyhogy végül is mi vettünk 3 havi adagot. Esetleg megnézheted az összetételét, lehet szimpatikusnak találod majd.
Drukkolok neked is, hogy minden jól alakuljon, s mihamarabb boldog pocakos kismama légy!:wink:

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok!
2 nyúlbogyót kaptunk vissza.A harmadikkal nem tudjuk mi lett,nem osztódott.
Köszönöm szépen a drukkokat! :D :D :D
Mazsi!
Köszi,hogy leírtad Ronynak,és bocs,hogy fentebb veled példálóztam,dehát ti olyan sikersztory vagyto,hogy azt mindenkinek tudnia kellene.
Rony!
Eleinte c-,e vtamin,meg cink,szelén(szelenor),multi maca(flp) vitaminok mentek,aztán most én is rendeltem fer14-et,de csak egy havit,mert bár azt mondják,hogy 72 nap kell a spermium újratermelődésének vagy érésének,mi mindig csak lombik előtt egy hónappal kezdtük a tuningot,meg most kapott méhpempő kapszulát is,de multi macát nem,és hallottam olyanról is,hogy a folsav is nagyon jó!
Bizony,szoktam olvasni,és szoktam nagyon drukkolni.De tudod,már én is megtapasztaltam,hogy mennyien ismerik az én sztorym,és többször volt,hogy priviben jött egy két gratuláció vagy vígasztaló szó ismeretlen sorstársaktól.
Vendég
 


Nyulasz,
pici nyusziknak üzenem, hogy szépen tapadjanak meg és nagyon ragaszkodjanak anyánoz :wink: :) gratulálok a 2 picihez :)

KépKép
tobi
 
 


Nyulasz++++++++++.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Tobi,Csibe köszönöm :D
Csibe!
Már megy a stimu?Vagy inszemnél nincs?Mikor mész?
Vendég
 


Sziasztok

Csibe
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nyulasz

+++++++++++++++++++++++++++++++

Rony
azoospermia: nekünk azt mondta Papp prof. hogy génhiba és pont apjuknál jött ki :cry: , vagyis hogy örökölte az őseitől (eddig mindenki csak tovább adta, és sajna pont nála jött ki)
de legutóbb mikor Áronka után voltam a nőgyogyimnál a 6hetes kontrolon kérdeztem a nőgyogyimat hogy létezik e kettős csoda, erre ő elég furán nézett rám, de azt mondta hogy ha nem jönne meg akkor gondolhatok babára is, én azért reménykedem benne hogy egyszer valaki tesz velünk egy kettős csodát!!!!!!!!!!!!!!!!!
De ha mégsem akkor sem leszek már szomorú!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Noncsi, Nyulasz
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Erika,
kívánom, hogy legyen nektek kettős csodátok!!!!! :P
az az igazság, hogy én is mindig reménykedek hátha........

Csibe,
helyzet jelentés?

Rony,
Ti mikor kezdtek?

KépKép
tobi
 
 


Bella,
tüszőnövelő+++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Nyulasz, sokat gondolok rád, nagyon drukkolok +++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(Teszteket már beszerezted? :wink: )

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk, és pozitívak továbbra is, ez a 8. nap az ET óta. A hétvégén lehet hogy tesztelek :wink:

Nyulasz babatapik útjukra indítva :arrow:


Mindenkinek drukkolok!!!!!!!!!!!

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Közi mindenkinek!
Noncsi,neked meg ezt küldöm,mindet! :lol:
Kép
Vendég
 


Noncsi, Nyulasz
+++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Noncsi, Nyulasz
++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Csodababa ma rendesen ránk ijesztett. A reggeli séta után vércseppet fedeztem fel. :( Holnap lenne a punkciótól a 14. nap...
Azóta inkább csak barnázást véltem felfedezni a wc papíron, remélem ezt csak az utro csinálja

Drukk mindenkinek!!!!!!!!!!!!!

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Noncsi,
akkor tessék feküdni!!! minden okés, nyugi!

KépKép
tobi
 
 


Noncsi!
Nagyon drukkolok!Ha lenne még vérzés,dokit hívd fel,lehet,hogy emel a progipótláson!És Tobinak igaza van,nyugi,fekvés,és minden oké lesz.Ez a csodababa nagyon erős!
Vendég
 


Noncsi
+++++++++++

Nyulasz
+++++++++++++ nyúlbogyeszoknak:)
Vendég
 


KÖszi a drukkokat, jól vagyunk :)

Tegnap dél óta pecsételés megszűnt, egy icipici barna volt ma reggel az utro után, szerintem Ő lesz a bűnös :)

Szorítok mindenkinek!!!!!!!

Nyulasz! Babatapi a nyúlbogyóknak!!!!!!!!!!!!!!!!

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Noncsi, Nyulasz,
+++++++++++++++++++++++++++++

Noncsi,
örülök Neki, hogy jól vagy :)

KépKép
tobi
 
 


Noncsi!
Örülök,hogy elmúlt a a piros,tessék továbbra is sokat pihenni.
Tesztelni fogsz?Vagy vv lesz?
Mai babaragacsokat is küldöm.
Bella!
Neked meg tüszőnövelőket!
Tobi!
Neked meg egy hét kitartást!Kémény elkészült?Tudod,csak a gólyák miatt :D
Vendég
 


Nyulasz,
kitartás az van/volt/lesz :wink:
most már két kéményünk is lesz :D ha ez a fránya idő engedné, hogy csinálják. :? Szóval gólyabácsi válogathat, akár mindkettőn is beejthetne egy-egy csomagot, persze csak akkor ha olyan kedve van :P

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Süt a nap,tessék belehúzni a kéménycsinálásba! :lol:
Noncsi!
Nagyon drukkolok!Hogy vagy?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?