Új privát üzeneted érkezett!

lexa!
keresnek a családineten!nem írtam meg,hogy idecsábítottunk!amúgy mi van veletek?hogy vagytok?
én megvagyok.borzasztó, hogy 3 hétig nem fürödhetek!ez van.sok a meló,iszonyú fáradt vagyok,amúgy ezt úgy hívják munkaterápia.
sajnos a páromnak az új mhely még nem jeleskedik fizuosztásbna, úgyhogy most a lóvéban sem dúskálunk igazán.
de azért okt 24-én ott a helyünk a kaáliban.és lesz ami lesz novemberben stimuzom!
mindenkinek köszi a válaszokat,mindenkinek szorítok,és a legjobbakat!
tegnap este kisbabanézőben voltam!
lola29
 
 


Halihó,
Vikimi-virág: ti egy helyre jártok? Csak mert olyan hasonlóak a vizsgálataitok. Nekem semmiféle vizsgálat nem lesz egészen 24-éig, akkor sem lesz vérvétel ’csak’ uh állítólag. Elképesztő, hogy 7 nappal a beültetés után már ki tudják mutatni az eredményt, mi meg csak számolgatjuk mennyit kell még aludni a 14. napig – bár szerintem jó az a boldog tudatlan állapot, azt hiszem mi akkor is nagyon boldogok voltunk mindig. Tünetem semmi nincs, persze nagyon feszül a mellem, szépen megnőtt a bimbó meg az udvar, fel van keményedve rendesen a hasfalam, s egyetlen kellemetlen tünetem, hogy nagyon nehezen tudok nagyWC-re menni. Olvastam, hogy a progeszteron hatására a bélmozgás lelassul, s ez okozza főleg az első harmadban a székrekedést – na most ugye nem elég, hogy amúgy is megnő ez a szint, az utroval még meg is bombázzuk – de nem panaszkodom, sok almát eszem, mézes tejet iszom, ez legyen a legkisebb panaszom. Hányingernek a közelében sem vagyok, - pedig nem bánnám, akkor legalább még inkább hihető lenne - nagyon jól érzem magam, majd kicsattanok!!!! A hangulatom is mindig nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!

Vikimi – bízni, bízni, bízni!!!!!!!!Eddig szuper eredményeid vannak!!!!!!Így tovább! Gratulálok neked is, nagyon örülök!!!!!!!!! Ezt az éneklést mindenkinek be kellene vezetni, komolyan egészen klassz érzés – nekünk is!!!!

Virág – még valami: ha most pozitív lett az eredményed, akkor TESSÉK SOKAT PIHENNI, és nagyon komolyan venni, hiszen te is első beültetéses vagy, mint én, azt hiszem nagyon nagy ajándék ez nekünk, tessék nagyon vigyázni magadra, meg a picikre, meg apára, meg magadra, meg egyáltalán……………..Nagyon örülök neked, gratulálok ám!!!!!!!!!!!!!!!

Backa – méghogy röhögnek a babák????????????? Elolvadnak gyönyörükben apa orgánumától!!!!!!!! Tegnap este egy új altatót énekeltem – merthogy szorgalmasan tanulom őket, már könyvtárban is voltam, hogy teljes legyen a repertoár a születésre – apa bealudt rá…….persze ez nem mérce, de aranyos volt nagyon!!!!!!

Én is használtam Aloe készítményeket, meg a férjem is – mi még elég rövid ideje használjuk, méregtelenítő hatása félelmetes – de az íze valami borzalmas. Lehet, hogy iszogatnom kéne, csak megjönne az a hányás……………

Mindenkinek, aki a spontán projektben vesz részt, klassz kis összebújásokat, meghitt együttléteket, heves lepedőakrobatikát kívánok a hétvégére!!!!!!!!!! Aki közben pihenni szeretne, kőszeghegyalján, Velemben gesztenyeünnep lesz a hétvégén – kocsival csak a falu elejéig lehet közlekedni, de megéri, mert az egész faluban az utcán, a házak előtt gesztenyét sütnek, új bort kósoltatnak, mindenféle gesztenyés sütit kínálnak – nagyon jó kis program lesz, és hozzá gyönyörű idő! (onnan Cák, ahol lakunk csak 2 km, egy nádfedeles parasztház a mienk – otthon leszünk….)

(pszt:azért ma is csináltunk tesztet – na jó mert nekem nincs vérvétel ám. Csak úgy villognak a vonalak!!!!!!!!!!)
julika79
 
 


Sziasztok Lányok!

Virág!
Sajnos még nem jött át a privi :(

Julika!
Nagyon kedveset írtál mindannyiunknak :lol: Köszönjük :!:
A legjobb rész ami nekem tetszik: "Tünetem semmi nincs" :lol: majd felsorolsz egy csomó tünetet, amiket midannyian nagyon szeretnék! Olyan fantasztikus, hogy ennyire komolyan veszitek a babavárást és már dalokat tanultok meg minden :!: Sajnálom, hogy én nem ilyen típus vagyok. Szerintem kinevetne a párom, ha nekikezdenék itt dalolni :)
Tényleg bevált az Aloe Vera? Próbálom rávenni magam, hogy belekezdjek. Földre szállt tipus vagyok, nem igen hiszek semmiben, sajnos vannak rossz tapasztalataim a természetgyógyászat terén.... De ha az ember elkeseredett, akkor mindent megpróbál. Csak szeretnék az ésszerűség határán maradni. Virág nagyon ajánlja a készítményt és mástól is hallottam :roll:
dezsina
 
 

 
 

Szia Julika!

Nagyom köszönöm a biztatásaid,nagyon jól eset ilyenkor mindig új erőre kapok,hogy van remény :!: :!: :!: Én is sok kitartást kivánok neked :!: Én a Kállyba járok a Kovács doktorhoz ő nem szereti a teszteket, ragaszkodik a vérvételhez. Hétfön lesz vérvétel,utána uh. Az elsö vérvétel a 12 napomom volt a 2.17napomom lesz. Nekem csak annyi jele van hogy a hasam olyan mintha belülröl fújnák,mint egy lubbalon.Néha fel vagyok fújodva,de azt mondják ez csak azért van hogy a méh változik. Tudtátok hogy a beányazodás után a 7napon 2irányba fejlödnek? 1:embrió.2:méhlepény,magzatburok.köldökzsinór. Annyira jó :lol: :lol: Bocsi hogy ennyit irtam :oops:

Dezsina!

Megpróbálom mégegyszer! Mit szólsz hogy Julika is issza :?:
virág32
 
 


Jó reggelt!
Remélem még emlékeztek rám... :oops:
Mindenkiért csuriba a kezem ám!!! Folyamatosan olvaslak Titeket,csak nekem most nem volt mit írnom!De viszont most lenne egy kérdésem.Hó végétől kezdem a fogigátlót szedni.Szerintetek önszorgalombókl szedjek valamit?Vitaminra meg ilyesmire gondoltam,hogy felturbózná a szervezetemet.Vagy olyasmit ami segíti majd a beágyazódást?
andrea23
 
 


Virág!
Köszi, várom. Nem értem miért nem sikerült. A gépem jól funkcionál.
Jó jel, hogy Julika is issza, meg Te is, és Nektek sikerült :) Lehet, hogy tényleg van benne valami :?: :)
dezsina
 
 


Sziasztok!

Nem csinálta meg a doki. Úgy döntöttünk, hogy kifizetjük a mostani költségeket és akkor nem kell 3 hónapot várni. Persze ez se biztos a várólista miatt. Szóval lehet, hogy potyára fizetünk, mert igy is várni kell, de megkockáztatjuk.
Írt fel valami orrspray-t. Valaki használt már olyat?
Vendég
 


Sziasztok!

Virág!
Nagyon gratulálok!!! Ne izgulj ám, minden rendben lesz! Mi az, hogy "bocs, hogy ennyit írtam" ??? Nézz meg engem! Regény lesz megint! :oops:

Vikimi!
Szerintem elég magas az a hcg! Az ösztrogénről nem is beszélve! 1000 felett az már nagyon király!
Hogy bírod a várakozást? Ez kicseszés, hogy keddig várni kell! Pihenj sokat és gondolj pozitív dolgokra! Biztos, hogy sikerül!

Lola!
Hát, a munkaterápiát nem kívánom magamnak, maradok itthon még a jövő héten is. Csak 24-én kezdek.
Naná, hogy stimuzol novemberben! Mindjárt kezdheted is, onnantól meg megint könnyebb lesz! Ezek az üresjáratos hónapok a legnehezebbek! (legalábbis nekem)

Julika!
Téged öröm ám olvasni! :) Minden olyan remekül alakul!
Apa példája bizonyítja, hogy az altató-éneklés már profin megy! :lol:
A progi valóban okoz székrekedést, a Kaáliban tamarin lekvárt javasolnak meg joghurtot...de a mézes tej is bizi hatásos!
Írj ám sokszor, olyan jó kis hangulatot hozol! :)

Dezsina!
Milyen aloét akarsz inni? Én ezekről semmit sem tudok! :oops:

Andrea!
Még szép, hogy emlékszünk!!! Jól felszívódtál, hallod! :evil: :lol:
Akkor most long protokoll lesz nálad? 1 hó fogigátló és utána stimu?
Én a Kaális gyógyikon kívül Gravidát szedtem (olyan, mint az Elevit, de olcsóbb sokkal-1700-a Béres gyártja)
Sokan esküsznek a méhpempőre, vörösborra, stb. Szerintem mindent érdemes megpróbálni, ártani nem fogsz vele. Legfeljebb a pénztárcádnak. Bár minket, öreg stimusokat pár ezer ft a gyógyszertárban már nem ráz meg. Ja! És most szedem a Premens nevű tablettát, állítólag ez is jó hatással van.
Írjál kicsit gyakrabban!!!

Zsani!
Kár... :(
És a tüsződ mit csinál??? Nem lehet most egy spontán próbát beiktatni???
Mennyit kellett fizetni?
Én használtam persze orrsprayt is (mit nem használtam, azt kérdezzétek!) Suprefact a neve. Teljesen leállítja a petefészkeidet, aztán arra a nulla alapra kapsz egy kis stimut. De nem peteérlelőt, csak nyálkahártya-növesztőt. Szóval elvileg nem érik majd petéd, viszont lesz szép mnyh, én is így kaptam vissza a fagyikákat. :
1 cn-on (márc.21-én) kezdtem fújni a spray-t, 14. cn-on (ápr. 6-án) volt vérvétel. Aznaptól újra kellett számolni a cn-okat, tehát ápr. 6. lett az 1.cn. Aznaptól szedtem Progynova nevű bogyót, amit Németországból kellett rendelni. A 16. cn-on volt a beülti (ápr. 21-én) Az orrsprayt ápr. 30-ig kellett fújni, a Progynova-t a 12. hétig kellett volna szedni, de biokémiai terhesség volt, így az 5. hét után abahagytam.
Bocs, ha bonyolult lett, kérdezz ám, ha esetleg kíváncsi vagy még valamire!
backa
 
 


Wandrea!
Mielőtt reklamálsz, hogy neked nem írok, gyorsan pótolom is.
Illetve megelőzlek : miért nem írsz??
Nem érsz rá a nagy gyerekgyártás közepette, mi??? :lol:
Én ma vagyok a 9. napon, de a biztonság kedvéért tegnap intézkedtünk. Nehogy lemaradjunk valamiről! :lol: Ezentúl pedig megpróbáljuk a kétnaponta-módszert, akkor biztos nem mulasztjuk el a pé-t. Márha lesz egyáltalán. :roll: Mindenesetre rajtunk ne múljon..Igazán nem áldozat! :oops: :lol:
Képzeld, a jövő héten megyünk felétek! Ha nem jön közbe semmi! A papa szüleihez szeretnénk menni egy-két napra. Ők Kisbudméron laknak (Bóly mellett, talán tudod) 6 éve költöztek oda, de most már nagyon visszajönnének, csak nem bírják eladni a házukat. Nagyon hiányoznak, ritkán tudunk menni!
backa
 
 


Backa!

Hogy hogy ma a 9. napon vagy? Itt vagy közvetlen mögöttem? Én ma vagyok a 10.en. Mi is kétnapozunk :lol:

Andrea!
Már azt hittem nem fogsz írni :!:

Mnzsani!
Sajnálom :( nekem nem volt még ilyen orrspray-m, úgy hogy nem tudok hozzászólni...

Wandrea!
Mi újság :?: Csatlakozom Backa kérdéséhez :lol:
dezsina
 
 


Szia Dezsina!

Megpróbáltam ma is el küldeni de azt irta ki hogy hibás az oldal :cry: Próbáld meg légyszives te elküldeni az email cimedet, hátha neked sikerül :!:


backa!

Köszi a biztatást :!: :D
virág32
 
 


Backa! Hát a fene sem tudja milyen protokoll lesz ez.De a múltkori lombik is ugyanígy kezdődött.A Marvelont kellett szednem huszonvalahány napig,aztán Suprefact,aztán GonalF... Igaz,pár ezer forint nekünk már nem oszt nem szoroz.

Szia Dezsina! Dehogynem!!! Csak eddig nem volt mit!

Jó éjt Mindenkinek!
andrea23
 
 


mi van?kihalt a topik?mindenki szüretel?
én tiszta para vagyok.hétfőtől új főnök lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SOS!
figyeljetek már,lehet hogy hülyeség,de egy dolgon gondolkodom.
többen mondták, hogy ez a gyógykaparás amit csináltak nem is rossz dolog.tény, hogy egy hétig zuhi közben furcsákat láttam.ha belegondolok,2*2 embrió lett a két hóban betéve,azok a mensivel elmentek?most egy vadiúj mnyh nő?
lola29
 
 


látom mindenki week-end-el.
Lexa!
beszéltetek dr. K.-vel?hogyan tovább?
lola29
 
 


Lola! Mikor nekem nem sikerült és megjött,én is elég furcsákat láttam... Szerintem is ilyenkor távozik a kis embrike belőllünk... :cry:
andrea23
 
 


Sziasztok csajok!
Nem jutottam géphez... Annyit dógzom :oops: :lol:
Nem történik velünk semmi különös, elvagyunk mint a befőtt.
Csináltunk magunknak egy kis döglős hétvégét, apa sütött két fajta sütit is, yammi...

Egy barátnőm hívott és azt mondta, állítólag jövőre csak egyet fognak támogatni. Két helyről is hallotta. Letörtem, mint a bili füle.
Nem akartunk idén már belekezdeni egy újabb projektbe. De ha ez így van, akkor talán muszáj lesz :cry: Azt is mondta, ha a stimuláció az ünnepekre esne, már nem vállalják a dokik. Nem hallott valaki erről? Jól felhúztam magam ez miatt.
Na, megyek, javítok meg készülők jövő hétre, még nem csináltam semmit.

Mindenkinek szép estét, majd jelentkezem, de hétközben tényleg alig van időm.
wandrea
 
 


Szasztok Csajok!

Backa!
A köv. akció attól függ, hogy mi lesz ezzel a támogatási rendszerrel. Őszintén szólva megint pihennék kicsit, de majd a K. doki mond valami okosat. Próbálunk még az idén bejelentkezni hozzá - bízom benne, hogy sikerül - főleg, mert dec. 10 után Győrben nem csinálnak beültetést... legalább is ezt mondták.
Sajnos a spontán kizárva, bár az élvezet nekem is jár! :oops: :lol:

Virág! Vikimi!
Óóóriási gratula! :lol: :lol: :lol:

Lola!
Köszi :D Egyébként a családineten annyian akcióznak most, nem akartam senkit lelobozni a rossz hírrel :( , uh lapítok... itt meg ugye - sajnos - megalakult a siratófal egyesület, amit gyors ütemben és közös erővel leromboltunk, bár még a morzsái felett néha üldögélek picit... meg hát annyira megszerettelek benneteket, hogy ide járok töltődni! :D

Julika!
Téged annyira jó olvasni! :D Nyáron készülünk arra a környékre, mert én még soha nem voltam Kőszegen. Remélem már nagypocak, vagy babanézőbe is mehetünk! :D

Zsani!
Sajnálom :( de az jó, hogy nem kell várni. Karácsonyi ajándék... :D

Megyek melózok kicsit, délután benézek!
Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

köszönöm a biztató szavakat! de ha lehet még ne gratuláljatok, hiszen még nincs miért... lehet félreérthető voltam, de ezek az eredmények még nem jelentenek semmit.Majd esetleg holnap kiderül.

Mindenkinek minden jót.
Vendég
 


Sziasztok!

Backa
A tüszőm vissza felé fejlődött, mert azt írta a papíromra, hogy max. 11 mm-es látható. Én nem igazán hiszem, hogy az itthoni dolgokból bármi is lehetne.
Két vérvétel és 3 uh. volt csak most a próbálkozásnál, így 29500-at kellett fizetni. Na meg pechemre ugye most jár le a fagyasztás is, ami egy 20-as. Most már csak azt remélem, hogy a várólista nem húz keresztbe semmit.
Köszi, hogy így leírtad a sprés kezelést. Amit a németektől kellett rendelni, azt neked kellett intézni? Vagy a gyógyszertár megrendeli?
Drága? Már kérdeztem a gyógyszertárba, hogy a spré mennyi, azt mondták, hogy 20 körül van. Szombaton nem volt nyitva Győrbe a gyogyitár, itt nálunk meg nem akarják megbontani a csomagot. Szóval lehet mehetek érte Győbe.
Érhető volt amit írtál, így legalább már tudom miért fujóm az orromba majd. Egy valamit nem tudok, amit már most szégyenlek, de azért megkérdezem. Mi az a biológiai terhesség? Elvileg nem vagy az, de a vérvételből mégis úgy tűnik? Vagy tök más?

Dezsina
Aranyos vagy :) Igazából nem tört össze a dolog, mert tudtam, hogy ez így nem fog menni. Szóval nem is éltem bele magam, és így nem volt olyan rossz. Korábban az inszemekben sem bíztam, csak a beültit vártam már, mert tudtam, hogy majd az fog sikerülni és hát tényleg....itt a Máté :)

Lexa
Remélem igazad lesz! :) Persze ehhez az kell, hogy tényleg kezdhessem a kezelést - a várólista miatt. Ha azt számolom, hogy okt. végén megjön, akkor elkezdem a kezelést. Ahogy Backa írta az kb. 1 hónap, az már november vége...hát tényleg karácsonyra derülne ki, hogy mi van :)
Tényleg dec. 10 után nincs beülti a Kaáliba? A Körösihez jársz? Én a Bogához. Bár elképzelhető, mert mikor a Mátéval jártam oda, akkor nyáron volt olyan, hogy nem kezdhettem a kezelést, mert akkor meg festési szünet volt. Hát ki is akadtam rajta.
Mikor mentek hozzá?

Na megyek, mert lassan ébred a Máté.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

remélem mindenkinek eredményes volt a hétvégéje :lol:

Vikimi!
Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!
dezsina
 
 


Sziasztok Lányok!

Dezsina!
Ma már a 12. napon vagyok, mostantól nagyüzem! A fertin sikerült görbét csinálnom, már jelzi zölddel, hogy lehet próbálgatni! Bár nem is görbe, hanem egyenes, totál lent a hőm. Remélem, ez nem azt jelenti, hogy semmi sem történik. Az a baj ezzel a fertivel, hogy ez is csak utólag mutatja, mikor volt pé. Egyenlőre reménykedem, hogy lesz egyáltalán!

Virág!
Mi van veled??? Tünetek???

Andrea!
Ez long protokoll. Kiszámoltad már, hogy kábé mikor lesz beülti?

Lola!
Az, hogy kijöttek a furcsa dolgok, szerintem jó. És asszem vadiúj nyálkahártyád lesz. Talán most majd nem fog olyan erősen megjönni, a következő ciklusban meg majd szupi friss lesz minden. Egy hét múlva mész a Kaáliba? Gyorsan megy az idő!

Wandrea!
Ne dógozzá má annyit!
Meg ne ijesztgess, hogy csak egyet támogatnak! Nekem ez lesz a harmadik! Bár én olyat is hallottam, hogy ez csak arra vonatkozik, aki most kezdi el, aki benne van már, arra nem. Ennek ellenére nem lepne meg, ha mégis kicsesznének velünk. :evil: Én már nemigen kezdhetem az idén, mert dec.18-án telik le a 3 hónap.
Írj ám azért, ha tudsz!

Lexa!
Tudsz valamit az új támogatásról??? Miért nem lesz dec.10. után beültetés???
Mikor beszélsz a dokival?

Vikimi!
Érzel valamit??? Holnap kell menned vérvételre, ugye? Nagyon izgulok!

Mzsani!
A német gyógyszert a Pharmafutártól kellett megrendelni (Kaáliban adták meg a számukat), 10 ezer volt, meg 3ezer a postaköltség. Jegyzem meg, a Pharmafutár kért 800-at, a többit a nagyrabecsült Magyar Posta. Pofám leszakad! Németo-ból elhozzák 800-ért, Pestről ide meg 2200-ért. Jó, mi?
A spray két üveggel volt 18ezer nekem, szerintem nem drágult.
A biokémiai terhesség az olyan, hogy elkezd termelődni a hcg, vagyis elindul a beágyazódás, aztán meggondolja magát. Nekem akkor jött meg, mikor 5 hetes múltam pár nappal. Ne szégyelld, hogy nem tudod, inkább örülj neki! :)
MILYEN VÁRÓLISTÁRÓL ÍRSZ TE FOLYTON??? Már egy csomószor meg akartam kérdezni, mert én most teljesen le vagyok maradva!
backa
 
 


Sziasztok lányok!

Vérvételen voltam ma és sajnos rossz hirem van. Nem úgy fejlödtek ahogy kellet volna ezért ki fognak löködni. Nagyon szarul érzem magam már át sirtam a délutánt. :cry: Mindenkinek szoritok tovább hogy minden rendben legyen :!:
Majd jelentkezem.
virág32
 
 


Backa!
3 táblázatot is sikerült letöltenem, ami a höm-et mutatja. Egy angolt, meg 2 németet. Nekem a német szimpibb, mert csak úgy beszélni, angolul nem érteni :wink:
Ma a 13. napon vagyok! Mindent bele. Persze nincs már kedvem. Megint kezdődik ez a borzalom, hogy amikor kéne, akkor begörcsölök, pedig, már azt hittem túl vagyok rajta.

Wandrea!
Úristen! Mit hallottál :?: ez ugye csak rémhír :?: Ebbe komolyan beleroppannék :!:
dezsina
 
 


Virág!
Ezt nem hiszem el! Nálad tuti biztosnak tűnt!
Nem is tudok okosat írni, csak annyit, hogy pontosan tudom, mit érzel! Épp az előbb írtam a biokémiai terhességről. Vagy 5 poz. tesztet csináltam, és utána még 3x mentem vérvételre, mire kiderült, hogy biztosan elhaltak. Nagyon szar volt. Amikor már azt hiszed, végre sikerült, és kiderül, hogy mégsem...
Bíztatásul annyit : állítólag a szervezet emlékszik a terhességre, így utána könnyebben megy!

Dezsina!
Én a Fretilityfriend-en vezetem, mert csak angolul tudok, a másik angolon meg nem tetszett a táblázat.
Nincs kedved? Az nem jó. Én olyan típus vagyok, hogy szinte bármikor el lehet csábítani. Szerencsére. Már ha ébren vagyok. :lol: Mert tegnap éjjel a papa közeledni próbált, de állítólag kézzel-lábbal hadakoztam, így saját testi épségének megőrzése érdekében inkább békén hagyott. Reggel persze nem is emlékeztem, most meg sajnálkozom, hogy lehettem ilyen hülye! De majd ma este... :oops:
backa
 
 


Backa!
10 évvel ezelött még jobban bíramm :lol: De igazából, nekem rányomja bélyegét az, hogy most kell :cry: Az, hogy ma kell, és az hogy szerdán is kell :!: Már reggel így ébredtem, hogy jaj akkor most kell. Görcsösen akarom ezt a lurkót! Annyira izgulok, hogy sikerüljön. Olyan jó volt, hogy a beülti után más volt, felszabadultabb volt :oops: Aztán most elkezdtem számolni a napokat és a páromnak már előre bejelentettem, hogy akkor, ekkor és akkor kell produkálnia magát. :( Próbálok nem görcsösködni, de nekem a sex már 4 éve csak a számolgatásból és most kell-ekből áll (kivéve 1szer most a beülti után :oops: ) Már alig várom, hogy túllegyek ezen a héten!

Virág!
Ezt egyszerűen nem is hiszem el! :( Nem is tudok mit írni, vigasztalhatatlan vagyok, borzasztóan sajnálom! :(
dezsina
 
 


Dezsina!
Nem írom azt, hogy nem szabad görcsölni, meg ne gondolj rá, mert tudom, hogy nem így megy! Ez tényleg rossz lehet.
Lehet, hogy hülyeség, de mi lenne, ha innál valamit este az uraddal? Egy kis romantikus vedelés, aztán hátha megjön az ihleted!
Lehet, hogy mi is iszunk ma egy kis vörösbort, maradt még a beágyaztatós borból egy üveggel. Mikor igyuk meg, ha nem most? :lol:
A férjed hogy bírja a kötelező szerelmeskedést?
backa
 
 


szia lányok!
végre nemcsak én monológozom.tegnap du anna geddes képeket nézegettem.annyira édes képek!egyet kiválasztottam,most az bennt a háttérképem:3 baba egymáson.rózsaszín,sárga kék plüsstipegőben.
ezért járok be dolgozni!
amúgy rajtam is rajta van a munkaundor.egész nap ezt a képet nézegetném...mit nekem holmi munkáltató,ügyfél.
ja!ma új főnök!vagyis mától új munkatárs,de mindenki tudja mi lesz a szitu.ahhhhhhhhhhhhhhhh.
már megint hallottam egy 6 sikertelen lombikos emberről,remélem ez ua.
néha azonkapom magam, hogy már az öribabán gondolkodom...
szombaton ment egy csapat a házunk előtt.2 szülő.egy csomó gyerek,mondom mi ez,ezek egy alomból valók?
erre mondta anyukám, hogy hivatásos nevelőszülők voltak.
virág,nagyon sajnálom!ez is szar lehet,beleélted magad....
lola29
 
 


sziasztok!:)

Virág!:(
el sem tudom mondani mennyire sajnálom... de menni kell tovább és küzdeni mert nekünk ez a sorsunk.Elöbb utóbb mindenki kismama lesz! Sírd ki magad, vegyél magadnak valamit egyél sok sok csokit! Fel a fejjel!

Backa!
Igen holnap kiderül nekem is minden... nem is tudom, olyan furán ürsnek érzem magam.Valahol olvastam, hogy lombik esetén mindenféle tünetet csak a kapott hormonok okoznak, így erre nem kell adni.Kinek hogy reagál a szervezete.igaz a mellem feltünően megváltozott, a bimbóudvar nagy és barnább az alapnál... de ezt is csak a gyogyeszek okozzák....
Nekem is az előző lombik ugyan úgy zajlott ahogyan te is leírtad az esetedet...kémiai terhesség... ugye a teszt már kimutatja a kémiai anyagok változását, de az embrió fejlődése csak azután kezdődik..... ilyenkor felmerül a kérdés, hogy mások akik csak úgy csinálnak egy tesztet mert késett egy-két napot és pozitív lesz persze ... ők onnantól valóban kismamák, nem gondolkoznak azon hogy ez csak kémiai terhesség fejlődik e odabenn valaki...hanem tök természetesre veszik az egész dolgot.... jól elkalandoztam.Bocsi

Spontán babások!!!!Akcióra fel!!!! Kép
Vendég
 


vikimi,dezsina,backa!

Köszönöm az együtt érzéseteket!Nagyon aranyosak vagytok. :) Próbálom össze szedni magam. Nov. végén kell hivnom a dokit idöpontért.

dezsina!

Mindent bele :!: :lol:

vikimi!

Ilyen tüneteim nekem nem voltak, ezért holnap pozitiv dolgokal gyere :D
virág32
 
 


Csak egy gyors irka, mert már szaladok szunya, csak eddig nem engedett be.

Várólista - a tb nem fizet olyan ütembe, ahogy a beültiket csinálnák, ezért csak meghatározott számú beültit csinálnak meg egy hónapban. Azt nem tudom, hogy mennyit.
Nekem is az első cn-on kell telefonálnom, hogy beleférek-e a keretbe, kezdhetem-e a kezelést.
Hát ezért háborgok, hogy kifizettük az elöző kezelést, hogy kezdhessünk és lehet, hogy mégse....

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Backa! December közepére fog esni a beülti,ezt a doki is mondta meg számolgattam is.

Virág! Őszintén sajnálom és fel a fejjel! A következő sikeres lesz!
andrea23
 
 


Sziasztok Lányok!

Backa, Zsani!
Miért nem lesz dec. 10 után ET??? Valszeg az ünnepi rohamot akarják elkerülni... vagy más is lehet a dologban... nemtom :roll:
Támogatásról ezernyi kósza hír...1, 4, 3... repkednek a számot, biztosat senki nem tud, még az orvos, OEP-es ismerős sem... no commet... én már csak K. dokinak hiszek és azt csinálom amit ő mond.
Nincs még időpontom, csütörtökön kell telcsiznem és akkor mondják meg. Mivel fagyis-fizetősek voltunk nem kell várni semmit.
November közepétől elindítjuk az öribaba dolgot is :D
Tegnap azon kaptuk magunkat Férjjel, hogy a gyerekszobák színét és a mesefigurákat tervezgetjük :D

Virág!
:cry: Annyira sajnálom... Tudom közhely... de az idő segít és csak előre szabad nézni, a múltból csak annyit kell vinni ami a jövőt szebbé és jobbá teheti!

Vikimi!
Drukk! Drukk! Drukk! :arrow: :arrow: :arrow:

Lola!
Lelked hogy van ma? :?:
Vendég
 


Jó reggelt!

Lola!
Milyennek tűnik az új "munkatárs" így első látásra? Normális lesz?
Nekem is kétoldali munkaundorom van, pedig csak egy hét múlva kezdek. Megyek 3 napot, aztán őszi szünet, utána "csak " 6 hét és téli szünet. Valahogy majd kibírom. :roll: :shock:
Az Anna képei szerintem is irtó aranyosak, a Kaáli is azokkal van tele!

Vikimi!
Valóban sok tünetet a gyógyik okoznak, de a bimbóudvar sötétedése szerintem nem olyan! Legfeljebb olyat csinálnak a bogyók, hogy megnő és feszesebb lesz a melled, de nem barnul!
Ma úgyis kiderül, nagyon izgulok érted, gyere ++++++++ hírekkel!

Virág!
Most nagyon nehéz, tudom, de hamarosan jobb lesz és új erővel kezdheted újra! Az majd tuti sikerül! :)

Zsani!
Köszi a felvilágosítást! El vagyok borzadva! :shock: Ezek szerint cseppet sem biztos, hogy januárban próbálhatom újra??? És ez csak az első cn-on derül ki??? :evil: Hihetetlen, hogy mindig van valami gátló tényező! :(

Andrea!
Nálatok nincs várólista? Vagy már be vagy kalkulálva?
Ezek szerint Karácsonyra szép ajándékod lesz! De jó! :)
backa
 
 


Lexa!
Elkerültük egymást!
Én is csak most tudtam meg Zsanitól a várólista-dolgot. A december amúgy is necces, az ünnepekben biztos nem akarnak a műtőben matatni! :lol: Erre számítottam is, de a várólista ledöbbentett!
Nekem nov. elején kell időpontot kérni december közepére. Megbeszéltem a csajjal, hogy a decemberi mensimnél elintézem a 3. napi hormonvizsgálatokat Zircen, és az eredményeket viszem magammal. Remélem akkor megcsinálják a cisztakizáró uh-t és akkor januárban kezdhetnék. Persze ha lehet! :roll:
Sejtelmem sincs, mi lesz ezzel a támogatás-üggyel. De hogy semmi jó nem sül ki belőle, az biztos.
Hát, ez az öribaba-dolog is olyan bonyolult és hosszadalmas! Az sincs ám kitalálva! Százával várnak a szülők, a csecsemőotthonok meg tele vannak...Nem megy semmi normálisan!
backa
 
 


Sziasztok Lányok!

Backa!
Nem sikerült a tegnap este. Nekünk ez már nem megy :( Próbáltam inni is, közösen főzőcskéztünk, vacsi, iszogatás, de mire oda kerültünk, hogy akcióba lendüljünk, már elmúlt minden romantika.... Képtelenek vagyunk rá :( Nem csak nekem rossz, hiszen én csak kijelentem, hogy akkor ma kell és végül is úgy mond "nekem könnyebb", de a férjem sem bírja így. Ez már nem élvezet, hanem kötelezettség. Lehet, hogy az is baj, hogy már nem vagyunk 20 évesek :roll: Most a mai napot kihagyjuk és holnap újra. addigra feltöltődük és én is lenyugszom. Ilyenkor iszonyú lelkiismeretfudalásom van, hogy majd pont e miatt nem fog sikerülni. Ugyanakkor lehet, hogy nem is lesz peteérésem a lombik után. Le vagyok most pangva :(

Lányok!
Nekem szept végén lett áprilisi ET időpontom. Ez ugye azt jelenti, hogy márciusban kezdhetek (long protokol) Tehát, tényleg van várólista és pontosan azért, mert csak 20db-t tudnak megcsinálni egy hónapban, ennyit fizet ki nekik a TB. Legalább is így emlékszem. Persze amikor mondták, akkor nem figyeltem, mert azt hittem nekem elsőre sikerült.

Vikimi!
++++++ :?: Remélem sikerült :!:

Virág!
Hogy vagy?
dezsina
 
 


Backa!
Hogy kell belépni arra az angol höm görbés oldara. Nem tudom kitalálni, hogy kell elkezdeni :evil:
dezsina
 
 


sziasztok!

Köszi a drukkot, de nincs valami jó hírem. Ugyan nem mondták, hogy nem, de.... az előző lombikom is így alakult, szerintem szép lassan leáll ismét.
a hCG 48,5-ről csak 72,1-re nőtt, ami jó lenne, ha 60%-a nem szuri lenne...vagyis a saját hcg-m kb.40,ami valljuk be őszintén,beülti után 12.napon nem valami fényes eredmény,hiszen ilyenkor már 100 felett kéne lennie(még akkor is, ha a sejt csak 1,5 napos volt amikor visszakaptam).....Az E2:1820 lett.Most még várunk péntekig,akkor ismét randi a tűvel és a dokival.
ja és görcsöl a hasam, valószínűleg azért mert ma kéne megjönnie...de az utrok kitartanak és nem engedik :)

Mindenkinek minden jót!
Vendég
 


Sziasztok!
Én már 1000 éve nem jártam erre, viszont a várólistával kapcsolatban, azt hallottam (remélem csak pletyi) h. januártól az eddigi havi keretszámot kb. a felére csökkentik :cry:
szóval ha ez igaz, akkor sz.tem mindenhol lesz várólista. Eddig nem is tudtam h. már van.
Vendég
 


na, most olvastam pár hsz-t, tejóég :shock:
Dezsina!
hová jársz :?: :?: :?: :?:
szeptemberben kaptál áprilisi ET-re időpontot :?: :shock:

akkor összerakhatom a kezem h. megyek novemberben :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Vikimi!
Ez a 40 nem is rossz! Én nem értem, mi itt a bizonytalan!? A hőmérős topikba írt egy csaj, asszem ő is a 12. napon volt és asszem 37-et mértek neki. Nála egyértelmű, hogy terhes! Szóval nem értem. Remélem pénteken már 100% lesz! Nagyon bízom ám!!! :)

Dezsina!
A Fretilityfrienden rákattintasz arra, hogy login, utána :register now for free. Ott beírhatod a nickedet meg az email-címedet. Ezután kapsz egy emailt a belépési jelszóddal. Innentől beléphetsz, ki kell választani, hogy Chart, ezután van pár kérdés, hogy milyen hosszú a ciklusod, hol méred a hődet, stb. Majd jön egy kis táblázat, ahova a napi adatokat írhatod. Utána Save-azzal elmenti, vagy Save and next-azzal elmenti és egy nappal tovább lép.
Remélem nem írtam nagyon bonyolultan és sikerül. Szerintem jó ez a tábla, a hőmérős lányok is leginkább ezt használják.

Lányok!
Ma délután elutazunk a papa szüleihez! Olyan jó lesz!!! Asszem vasárnap jövök, addig ügyeskedjetek! :wink: :lol:
Puszi mindenkinek!
backa
 
 


Zozo!
A Forgács Intézetbe járok Budapestre. Az első időpontomat júniusban kaptam szeptemberi ET-re. Ez sajnos nem sikerült. Így szept. végén kaptam az áprilisit. A doktor Úr azt mondta, hogy ha negatívan változik a lombik programm támogatása, akkor akár már márciusban esetleg februárban sorra kerülök. Remélem marad az április és nem mernek hozzányúlni a támogatáshoz.

Backa!
Jó hoszzú hétvégét :!: Aztán ne feledd, hogy mi a kötelességed :)
Köszi, értelmes volt a leírás, be tudtam lépni :)
dezsina
 
 


Virág!
Te megkaptad a privi e-mail-m? Vagy most ne zaklassalak :roll: Olyan biztos voltam, hogy sikerül! Annyira sajnálom.... :(
dezsina
 
 


Backa,
jó szórakozást vagy inkább kellemes pihenést nektek. Élvezd ki minden percét annak, hogy nem dolgozol. Már alig várom az őszi szünetet. Itt tiszta bolondok háza van nálunk :twisted: Hétvégéről hétvégére élek.

Dezsina,
én sem tudom, mit tanácsoljak. Itt nem lehet okosnak lenni... Sajnos egyáltalán nem könnyű minden gondolatot kiiktatni. Azért ne adjátok fel. Mi elhatároztuk, hogy nem is számoljuk a napokat, eddig elég jól műkszik a dolog. Így belegondolva azt hiszem, épp hétvégén volt "elvileg" peteérésem, erre apa belázasodott a Gynevac után, plusz úgy fájt neki a szuri helye, hogy minden mozdulatra jajgatott. Ugye férfiből van, ne felejtsük el :wink:
Akciót így lefújtuk, legalább is 2 napig.

Vikimi,
nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen :D Jelentkezz, ha meg van az eredmény. Persze a pozitív, mert csak az lehet! :lol:

Virág,
én is nagyon sajnálom a történteket. Csak elképzelni tudom, mit érezhetsz... Próbáld meg magad minél előbb túl tenni a dolgon, töltsetek sok időt együtt a pároddal, nekem ez mindig bejön. Ha most majdnem összejött, legközelebb biztosan sikerül. Nekünk is lesz babánk, mint mindenki másnak. Erre szabad csak gondolni :D A fődoki is tegnap mondta kolléganőm férjének a beülti előtt, hogy nincs olyan betege, akinek az ötből ne sikerült volna. Csak nekünk nem olyan gördülékeny az odavezető út.

Mi nem tudjuk, menjünk-e neki most még egyszer. Úgy elhatároztuk, hogy csak spontán (a lombikra gondolva elmegy a kedvem mindentől)... de ha esetleg tényleg bevezetik az egy támogatott stimut, akkor meggondolandó, hogy még idén nekiugorjunk. Ha egyáltalán még beférünk decemberben, mert ahogy mondjátok, meg itt is hallottam, hogy az ünnepek alatt nem "dolgoznak". Holnap azért kérek időpontot, majd eldől.
És ráhajtunk még jobban, hogy azért mondhassam vissza, mert már nincs rá szükség :lol:

Lexa,
mire kérsz időpontot pontosan? Bizti lemaradtam :oops: új stimura? Mikor mehetsz legkorábban?
wandrea
 
 


Szia Dezsina!

Sajnálom a tegnap estét,de remélem ma sikerül. Mindent bele :lol:
Privibe küldtem az email cimemet,ott fel veszük a kapcsolatott,a tiédet nem kaptam meg. Remélem most sikerült át küldenem neked :!:

vikimi!

Nagyon együtt érzek veled,de nem szabad föladni :!:
Miért 1.5naposan kaptad vissza öket?És hány sejtesek voltak? Te hova jársz :?:

Lányok!
Köszönöm a sok biztató szavakat,jól esik hogy ennyien együtt éreztek velem.

Mindenkinek jó éjt :!:
virág32
 
 


Sziasztok Lányok!

Wandrea!
Próbálok megnyugodni, igazából velem van a baj....
szerintem mindenképp kérj időpontot, legfeljebb lemondod :) Ki tudja mit hoz a jövő. Én már nem is idegesítem magam, hiszen, ha mégis behozzák a törvényt lehet kiesek. Persze erre nem gondolok. Mert ezt nem tudom elképzelni.

Virág!
Végre megkaptam az e-mail címed. Nemsokára jelentkezem, a délelőtt folyamán..... 8)

Vikim!
Várom a pozitiv híreket :!:
dezsina
 
 


Dezsina,
nem hiszem, hogy akkor kiesnél. Azt mondták, ez az egy mindenkinek járna, attól függetlenül, hogy volt-e már lombikon vagy sem. Tehát ha lehet ilyent mondani, "az jár jól", aki már többet igénybe vett. Persze ez baromság! Itt senki senki sem jár jól, pláne az nem, aki már több támogatottat is igénybe vett :cry: De annak, aki csak jövőre indul neki, össz-vissz csak egyet fizetnek.
Persze ez még mindig csak pletyka szinten működik, mint a háromra csökkentés is... Ki tudja, a nagyokosok megint mit találnak ki?! :twisted: Az lenne a legjobb, ha maradna az öt.
Annyira igazságtalan. Itt egy csomó nő, aki hosszú ideig próbálkozik, esetleg inszemezik - nem is egyszer, majd jön a lombik. Ráköltött eddig már vagy pár százezret és most jön csak a java a szurikkal! Erre néhány nagytudásúnak szemet szúr, hogy itt pénzt tudnak "megspórolni", ahelyett, hogy maguk húznák be a gatyaféket... :evil:
Ha bevezetik a csökkenést, ki fog itt szülni? Gondolom, nem sokan. Most mi tartjuk el az időseket, minket ki fog?! A meg nem született gyerekek biztos nem.
Jaaaaaaaj, csak felhúzom magam. Na, lelövöm magam... És nem panaszkodom :D Hiszen nem festjük az ördögöt a falra!
És.... még idén összehozzuk azt a babót! :lol:
Ma egyébként nem tudtam időpontot kérni, lebetegedett a csajszi. Holnap azért megpróbálom még egyszer és legfeljebb lemondom, ha addig sem nem tudnék vele megbarátkozni :roll:

Vikimi????
wandrea
 
 


dezsina!

Vártam ma hogy jelentkezz! :?:
Hogy vagy? Miért nem irtál :?: :?: :?:

vikimi :?: :?: :?:
virág32
 
 


Sziasztok!

Virág!:)
én itt vagyok,csak nagyon nagyon magam alatt vagyok.
Számomra olyan elfogadhatatlan, megemészthetetlen, feldolgozhatatlan, hogy már kezd beindulni alami odabenn és mégsem...
tudom van még remény hiszem az mindig van, de ezt most nem tudom hova tenni.Az ész meg a szív egymás ellen hadakozik.Péntekig halovány remény marad...
majd még írok.
Vendég
 


sziasztok!
most jöttem meg a nőgyógyásztól a változatosság kedvéért.
ideadta a szövettan eredményét.azt mondta egészséges vagyok,de le van írva vmi miómás szarság,azt mondta azzal nem foglalkozzak, azt mindenkinek beírja.megvizsgált,újabb 4000 ft.
ez van mit csináljak,így megy a magánrendelés!
ma felhívtam a kaálit,az időpont egyezteteés miatt.maradt a kedd?igen mondják,és átfaxolták győrből a papírokat?ja,jó hogy szólok,majd most telefonál.mondom,még jó hogy szólok.
ennyi a hír a tanyáról.bővebben majd a keddi nap után!
lexa!
feltétlen írj mit mondott a doki!
lola29
 
 


szerk előszó: a Julika legutóbb csak a kedd délutániakat olvasta, mert tegnap nem tudtuk kimásolni.

Hahó lányok,

Vikimi, Virág- döbbenet, amiket írtok!!!!! Napokig nem is tudtam mit kezdeni a híreitekkel. Nekem úgy tűnik, nálatok kicsit körültekintőbb a vizsgálat, mint nálam, merthogy én már egy hónapja túl vagyok a beültetésen, de még vért nem vettek egyáltalán, s csak a tesztekben bízhatok, merthogy azok rendületlenül pozitívak!!!! Kedden én is okosabb leszek!!!!!! FEL A FEJJEL!!!!!!!!

A várólista borzasztó, az időpontok és a törvényjavaslatok elkeserítőek, mégis mindenkinek fel a fejjel: jönnek a hideg, hosszú téli összebújós-dédelgetős-kényeztetős-babakészítős esték, oszt’ az újévet már csak kölyökpezsgővel ünnepelheti mindenki!!!!!!!!!!!!! Nagyon klasszul gondolkodtok, öröm olvasni a soraitokat – főleg mikor jókedvűek vagytok!

Dezsina – mi ’csak’ március óta vagyunk a folyamat része, de eljutottunk mi is idáig, ahova ti apával – mármint az összebújás terén. Aztán a második inszem után ki kellett hagyni egy hónapot a lombik előtt, hát az maga volt a mennyország!!!!!!! Nagyon szerettük egymást abban a hónapban – szerintem, ha ennyire kiéleződött nálatok is babára a dolog, próbáljatok meg legalább a két lombik között CSAK magatokra gondolni, s újra nagyon szeretni a másikat- csak a másikért, csak magadért, csak az érzésért…..tiszta szívből kívánom, hogy sikerüljön!!!!!

Lexa – várlak titeket, ha nyáron tényleg erre jártok – érdemes, most újították fel Kőszeg főterét, csodaszép lett, nagyon sok látnivaló van a környéken, s remélem te is pocakosan érkezel – tudod, csak úgy szolidaritásból (na persze….)

Backa – oltári, mennyi erő van benned, hogy mindenkihez tudsz valami kedveset szólni – bár apa azóta skáláz itthon, mióta feltételezted róla, hogy kiröhögik a gyerekei. Most legújabban a köldököm környékén próbál benézni, arról beszélgettünk, hogy ha megyünk kedden, megmondjuk Péter bácsinak, nem is kell az uh, csak simán csatlakoztassa a képernyőt apa fülére, s máris minden tisztán látható lesz – lehet még az HBO is……….

Voltam itthoni dr. bácsimnál – mert elfogyott az utro-m – naggggyyyyon kedves volt velem (ő volt az, aki egy hónap után már a Kaáliba tanácsolt minket), őszintén örül az örömömnek, csuda egy emberke ő is. Persze mentegetőztem, hogy mostanában nem biztos hogy találkozunk, csak majd, ha a Kaáliban végeztünk (úgy tudom 12 hét után), de úgy tűnt nem bánja -vár. Mindenkinek ilyen dr. bácsikat kívánok, mint az enyémek!!!!!!!4

Ezer puszi mindenki pocijára-pofijára!!!!!!!!
julika79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: