Új privát üzeneted érkezett!

Fleur
Nagyon szépek a képek, és tök jók a beállítások! Dani sokat változott, de Lilla semmit! Nagyon gyönyörű a haja!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Angie
Persze küldöm :D
1 Point 4 Fotó amúgy

KépKép
KépKép
fleur
 
 


És nem mellesleg a fiam 6 hónaposan mászik, felül és feláll :lol:
Lillának kicsit új a helyzet, hogy Dani mindig a nyomunkban és természetesen mindenbe belemászik így sokat nyafog, de remélem 1-2 hónap és ezt is megszokja.

KépKép
KépKép
fleur
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi, de haldoklik a netünk, valószínű, hogy a modem adja meg magát. :?
Voltam AFPs vérvételen, egyelőre úgy fest, hogy nem kell mennünk genetikai tanácsadásra. :)
Levit ma vittük vissza orvoshoz, jobban van már a náthája, de még hétfőig szednie kell az augmentint. Én még mindig nem érzem magam valami fényesen, jól kifogtam én is a megfázást. :?
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, de haldoklik a netünk, valószínű, hogy a modem adja meg magát. :?
Voltam AFPs vérvételen, egyelőre úgy fest, hogy nem kell mennünk genetikai tanácsadásra. :)
Levit ma vittük vissza orvoshoz, jobban van már a náthája, de még hétfőig szednie kell az augmentint. Én még mindig nem érzem magam valami fényesen, jól kifogtam én is a megfázást. :?
Vendég
 


Bocs, nem akartam kétszer. :oops:
Vendég
 


Jeges macika, semmi baj :)

Netet sajnálom :(

Fleur ezek a képek isteniek!!!! Nagyon szépek vagytok :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lányok!

Táblával kapcsolatban - ha már szóba került - tartozom egy vallomással:
sok idő után a múltkoriban feltettem egy kismamisat, többek közt Eszterrel is bővítve, akkor még nem tudtuk, de pont akkor vesztette el a babáit, így nekem most ez a tábla téma kicsit olyan rossz ómen, azért is nem mertem azóta feltenni ...

Ha vki. folytatná, szívesen átadom, mert én már csak ilyen hülye babonás vagyok ...

Egy excel tábla, abban kell módosítgatni, aztán meg képként lementeni és kicsinyítve felrakni ide.

kacsa14
 
 


Fleur!

A képek tényleg gyönyörűek és persze a modellek is rajta! :)

Látom, Te Zurad is "fehér póló"t hord pucéran is. :) Meg gondolom "fehér rövidnaci"t is. :lol: :lol: :lol:

kacsa14
 
 


Maci
Nálatok az Isten megállt pihenni mostanában! Mondjuk nálunk is! :(

Ma elvittem anyut bevásárolni,de úgy elfáradtam,mint korábban egy nap alatt, Manó éreztette,hogy anyának pihiznie kéne már egy kicsit! Meg éhes is voltam,csináltam gyorsan levest,ahogy hazaértünk! Várom,hogy hűljön
Vettem Hipp Natalt,mert amit a dokim mondott az a LAdeevit nem volt. Valaki ivott már ilyet közületek? Tiszta gyümi kivonat,hamarabb szívódik állítólag, és nincs benne ragasztó meg semmi ilyesmi. Csak nem hányom ki ezt is!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Maci
Betegséget sajnálom :( poci kép????

Meg a többi kismama is tehetne, csak Angie tett mostanában. Irigykedni szeretnék.

Kacsa
:lol: na ja. Azokon én is röhögtem nagyon. De ha jól emléxem a te férjed is bringázik, így gondolom ismerős a jelenség :lol: Minden nyáron ilyen....:)

Amúgy én annyira örülök, h ismét kicsit fellendült a topik és kezdünk egyre többen lenni :)
Mi még szeretnénk babát így addig időnként biztosan boldogítalak majd titeket :wink:

Mellesleg pont tegnap volt egy fura elszólásom közöltem a bnőmmel, hogy terhes vagyok (azt akartam mondani, h terhes voltam). Hát remélem nem történik velem ilyesmi, mert most igazán nem érzem az erőt két kicsi mellett egy harmadik kicsi ellátására.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur!

Igen, mi Apánk is bringázik, csak ő triatlonozik, országútival nyomul, a Tietek meg, ha jól emlékszem inkább bike, legalábbis az egri bike maraton-ra emlékszem, amin indult (mi barátunk is ott volt akkor, én Zuram meg ment vele, de csak országútival, szerencsére sikerült lehoznom a bike-os irányvonalról, nekem az már túl veszélyes, főleg, hogy triatlonoznak és a barátja is pont egy egri versenyen esett úgy, hogy utána az egész versenyszezonja kimaradt, Zuram meg most olyan kategóriában van tri-ban, hogy a múltkor is dobogóra állhatott Tiszaújvárosban).

Syry!

Sajnálom, hogy nem lettek túl jók a SZÁMíTOTT eredmények, de a mért adatok mind biztatóak. Biztosan nem lesz semmi gond! A pocakszurihoz pedig megy a drukk, mert elhiszem, hogy nyugtalanít maga a tény is, hogy szurkálnak. Nézd a jó oldalát: a kromoszómavizsgálat után tutira meggyőződhettek róla, hogy kék vagy rózsaszín babaszobát fessetek-e. :D

---

Na, nekem meg megjött ... Még lenne 6 tabim, de a műtét előtti hányás, aztán a műtét, stb. miatt nagyon kuszán szedtem a gyógyszert, most meg itt a hatása, legalább túl leszek rajta, csak az aggaszt kicsit, hogy kapom (Zuramtól) a vérhígító szurit és valószínű, hogy lassabb lefolyású lesz a dolog, mert irtó híg és antialvadékony most a vérem.

kacsa14
 
 


Ja és Fleur!, mikorra tervezitek a 3. babát?

Nekünk bő 1 év múlva lenne jó kezdeni ...

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Kacsa!

Csak érdekességképpen: én vérhigító mellett produkáltam életem legrövidebb és leggyengébb mensijét. :roll: Pedig arra számítottam, amire Te.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


hmmm ...

nu, majd meglátjuk :D

kacsa14
 
 


Kacsa, nem azt mondtad, h Timinek nem lesz kistesó? :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


nem
azt sosem mondtam, keress vissza, mikor jöttél, még azt beszéltük, hogy együtt kezdünk 1 év múlva

kacsa14
 
 


Úúúúúúúú, de hülye vagyok.... :oops: :oops: :oops: :oops:

Nézd el, vizsgaidőszak van :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Én is örülök, hogy belendült a topik. Mit szolnátok egy talihoz? Vagy ez egy elvetemült ötlet? :roll: :roll: :?: Én olyan kíváncsi vagyok már a gyerkőcökre, na meg persze az anyukákra is (főleg a megújult bombázó Évinkre :wink: ). És hát nem is tudom, mikor sikerült utoljára összeszervezni a csapatot.
Ha valakinek tetszik az ötlet, jelezze......................

Ma doki! Majd jelentkezem utána!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Nagy-nagy drukk!!! Uhu is lesz??? Megkukkoljátok ám a kistesót!!! ;)

Kép
Kép
norwell
 
 


Angie
Dokihoz++++

Évi
Jut eszembe Lilit sem vették fel oviba :( de nem is gondoltam, h valami csoda történik.
Viszont van egy ismerősöm egyedülálló anyuka Lilivel egy idős kislánya van és nem vették fel a kislányt oviba...hát nem tudom....neki mit mondanak ő sem rászoruló Ja és mellette egy másik ismerős aki protekcióval kisebb tesóval, mint Dani bejut oviba. Nincs itt igazság :evil:

Kacsa
Igen hegyi kerékpározik. Bár idén nem nagyon fog maratonozni úgy tűnik.
És 3. baba hát nem most az biztos
:wink: nem lenne türelmem hozzá. Most idegileg kissé labilis vagyok. Mióta Dani mászik Lilla megint nyafogós és féltékeny Danira...:( ezt az időszakot most túl kell élni. Szóval majd úgy 4 év múlva. Most így gondolom aztán majd meglátjuk.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok! :P

Köszi mindenkinek a gyerekek dicseretet! :D

Kinga,

Köszi szepen kedves vagy! :P Igen, tulajdonkeppen vegig aludta a szertartast.. :lol: nem ugy Davide aki vivat-ozott minden dal utan. Sogorom gitarozott, me'g meg is tapsolta...a templomban... :lol: :lol: Nagyon örülök a kombi teszt eredmenyenek, gondolkodtok mar neveken?

Syry,

Draga Syry minden rendben lesz ne aggodj! A hormon eredmenyek elterese mas okbol is lehet. Föleg, hogy van orrcsont es a tarkoredö is jo lett! Nyugi! Akkor holnap telefon a dokinak. Szoritok nagyon az amniohoz nyugi!!! :P
Koszi szepen neked is a dicsit! Nem, nem volt senki otthonrol, a legkedvesebb barataink a keresztszulok, nagyon szeretjuk oket, es nekik is van egy Sofijuk csak o mar 18 eves. :lol: nagyon szoritok pussz!

Norwell,

Köszi szepen! :P Jot mosolyogtam... :lol: igen, jo magas a lelkem en pedig nagyon alacsony vagyok igy meg feltünöbb a különbseg...mi mar megszoktuk de aki elöször lat minket csak les.. :lol: :lol: :lol:
Nalunk nagyon meleg van, szivesen küldök nektek belöle! :P Egyik nap mar bekapcsoltram a kondit is de csak a paratartalom csökkentesere mar az is nagy segitseg volt. Ezt sohasem fogom megszokni. Borzalmas magas sdzokott lenni a paratartalom föleg augusztusban.

Jeanner,

Koszi szepen ari vagy! :P

Fleur,

Koszike, :P sokszor eszembe jutsz mert kb. egyidosek a gyerkoceink csak nalunk forditva van, a fiu a nagyobb. Olyan jo latni amikor Davide puszilgatja a Sofit.. :D
Dani nagyon ugyes, Davide sokkal kesobb kezdte..a kepek gyonyoruek, nagyon szep csalad vagytok! :D

Evi,

Kosszke! :P Hogy van a poci? Gondolom minden nap jobb valamivel.

Kacsa,

Hogy vagy? Sokat kell meg pihenned gondolom.

Mi keszulodunk a tengerpartra, szombaton indulunk egy hetre mar nagyon varjuk jo lesz egy kicsit egyutt lenni. Davide nagyon megsinyli, hogy apukaja sokat dolgozik viszont amikor szabin van, szet sem lehet oket robbantani akkora a szerelem.. :lol: :lol:
Egyre tobbet beszel, nagyon okos kis buksija van. Csutortokon megyunk szuloire az oviba, hihetetlen,hogy mar csak ket-harom honap es Davide ovis lesz.. :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jaj de jó,hogy ilyen termékenyek vagyunk megint!
Beűzött mindenkit a meleg? Én majd megpusztulok,aztán még nem is híztam semmit. Vettem is ma egy szoknyát,mert az szellősebb a gatyánál!
Kimostam ma a babakocsi azon részeit,ami levehető,de merevítős. A többi még hátra van,azt holnapra hagyom. Elrakom a szekrénybe,aztán nem koszosodik tovább.

Jucmuc
Én úgy irigyellek,tengerpart,pihi. Én ma a terszon ücsörögtem, egy kád hidegvízben volt a lábam, mert úgy hűtötte az agyamat a víz!
Nevünk már van! Bence lesz vagy Bettina, de sokan leszavaztáka Bettinát,a család viszont ragszkodik hozzá.

Sehol nincs cseresznye,ami van,meg rohadt :evil: :evil: :evil:

Sajnálom ezt az ovi dolgot veletek! Nem egyszerű eset,az biztos!

Jeanner
Rajta vagytok a bébi témán?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!

Csak, hogy irigykedj:
megyünk mi is tengerezni nemsokára!!! :lol: :lol: :lol:
Csak mi Horváto-ba.

Bár nekem most ez nem lesz olyan felhőtlen, se nem ehetek még normálisan, se nem emelhetem még Timit. :( De remélem, legalább szép idő lesz (tavaly kifogtunk egy elég rossz 1 hetet) és a tengerzúgás feledteti a dolgokat!

Neveket illetően már nagyon jól álltok! :) B-s lesz a vez.név, hogy mind2 név B-s vagy ez csak véletlen?
Zuram csak azután volt hajlandó keresgélni, mikor a neme eldőlt, hogy csak 1 félét kelljen kitalálni.

Jucmuc!

Köszi, javulok.
Ma kiszedték a varratokat, holnap már zuhizhatok rendesen, de jó is lesz 1 hét után megmosakodni normálisan! :lol:
Sajnos a gyulladás miatt kicsit nagyobb hozzáférés kellett az epehólyaghoz, így van pár belső varrat is és azok miatt még pár hétig nem emelhetek. Ez a legvacakabb, mert bár Timi nem ölbebaba már, de azért olyan jó néha felkapni, megölelni + így kötve vagyok Apához, mert fürdetni se tudom egyedül, játszóra vinni (hintára, játékra feltenni), stb. + amúgy is utálom, ha ki vagyok szolgáltatva.
Na, de lesz ez még jobb is! :)

Évi, Fleur!

Sajnálom az ovit!!! Ez annyira igazságtalan! :evil:

Nálunk annyi volt a protko, hogy átjelentkeztünk körzetbe, így a rangsorban 1. helyre kerültünk. De volt körzetes ismi, akinek okt-ben lesz 3. a kislánya és anyuka otthon a kicsivel, na őket pl. elutasították ...

Angie-tali!

Én szokás szerint passzolom, ha csak nem jöttök Db-be talizni! :lol:
Én évi 2x járok Bp-n, Horvátba menet és jövet. :) És gondolom vas. reggel 7kor, a kutya sem lesz kíváncsi ránk. :D

kacsa14
 
 


Jucmuc, Kacsa, de jó nektek :lol: én csak a céges légkondi örömeit élvezem... élvezem? :? na jó... :lol:

Kinga, émelyegsz? Vagy hogy hogy nem híztál? Bár ha nem vagy rá hajlamos... én szerintem 9. héten már akkora leszek, mint egy bálna :lol:

Babán rajta vagyunk, az ovumon túl vagyunk 3 napja, bár a hőm meg nem akar felmenni, így erről a hónapról most lemondtam... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Angie!
MIZU??? Ugye minden rendben volt/van?

Kacsa!
Nagyon irigyellek... :)

Jucmuc!
Ideért a meleg...

Fleur!
Szuperek a képek, Dani micsoda huncut!!! :D Lilla totál olyan, mint Te! :)

Kinga!
Nemsokára talán Nálatok is kiderül, hogy kukacos-e a cseresznye... ;)

Tali nálunk is kilőve... :roll:

Nem értem, hogy lehet, hogy nem veszik fel a gyerekeket oviba... :O

Saci öt órakor hányással ébredt... :( Azóta viszont jól eszik, jó a kedve, szóval lehet, hogy csak a náthától volt...

Kép
Kép
norwell
 
 


hahó!

Igen,ideért a meleg, kicsit sok is nekem.
Tali sajnos nekem is kilőve, Pest nem az én világom, a buszközlekedés meg nulla ami felénk van.

Irigykedek is mindenkire,aki megy csobbanni,bár nekem lehet azt se szabad,ezt nem kérdeztem még. Remélem kiderül mit rejt a pocakom! A Bettina nekem még nem biztos,az még alakulhat. Egyébként csak úgy jött, hogy B betűs,nem direkt.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga,

Nagyon szep neveket talaltatok, nekem a Bettina is tetszik. :P
Cseresznye: negy eve terem a cseresznye nalunk de csak az iden sikerült belöle enni mert a madarak mindig gyorsabbak nalunk.. :evil: :lol: 8) az iden azt mondtam ha kell akkor eretlenül eszem meg :lol: de aztan sikerült elcsipnünk eretten me'g a madarak elött. :D
Probalunk minden evben egy hetet menni, Caorle-ban egy kempingben szoktunk mobil hazat berelni. Tenyleg jo egy kicsit kiszakadni a mindennapokbol. Ti nem terveztek a nyaron egy kis szabit?

Kacsa,

Horvatorszagban meg nem jartam de sok ismerösünk jar oda es mindegyik dicseri. :P Ti sem elöször mentek ha jol emlekszem.

Orülök, hogy jobban vagy, es gondolom mar a azuhizason is tul vagy.. :lol: Tudom milyen sokat szamit. A csaszik utan en sem tudtam, mütet utan 8 nappal szedik ki a kapcsokat addig csak reszleges mosakodas... :)
Sajnos rengeteg olyan helyzet van amikor emelni kell, eröt kifejteni csak ezeket eszre sem vesszük a nap folyaman. Ilyenkor viszont legaprobb dolog is naggya növi ki magat mert segitseg kell hozza. Megertelek de, ahogy te is irtad nap mint nap jobb lesz es többet birsz majd! Kitartas! :P
Timi varja mar, hogy utazzatok? Szereti pancsolni gondolom. Davidet tavaly ki sem lehetett rangatni a pancsolobol.. :D

Jeanner,

Ceges legkondi.. :lol: :lol: Jaj, azt soha nem szrettem..
Azert majd mentek valahova gondolom a nyaron. :P
Erröl a honaprol lemondtam....tudod hanyan maradtak igy terhesek? :P :lol: 8)

Norwell,

Jaja, közben leesett, hogy odaert a meleg.. :lol:

Maci,

Sajnalom a betegseget es a netet is viszont nagyon örülök a jo eredmenynek! :P

akartam feltenni kepeket is de borzalmasan lassu most a netem..majd legközelebb.

Puszi lanyok mindenkinek! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!

Caorle-t én is nézegettem, de nekünk nagyon nem jön be ez a napernyő-napernyő-napernyő tengerpart, úgyhogy maradt Horváto. Igen, mi visszajárók vagyunk. Tavaly + előtte ugyanabban az apartman-ban voltunk, de tavaly eléggé kiábrándultunk belőle, mert nagyon le lett lakva, úgyhogy új helyre megyünk, ide:
http://www.vilasmolic.co.uk/gallery.html , a 2 hálószobásba.
Kicsit messze van a tengertől, de legalább a ház az megfelel az igényeinknek, úgyhogy kompromisszumot kötöttünk. :)

Timit még nem fűtöttük be utazás ügyileg, mert így a műtéttel bejött egy kis bizonytalansági faktor ...

Timi inkább csak pancsizott + kavicsozott, kimondott fürdés nem volt, tavaly elég rossz hetet fogtunk ki, az első napokban alig volt 25 fok kint, a víz is elég hűs volt még, én is talán 3x ha belementem úszni az 1 hét alatt.

---

Igen, zuhi megvolt. Végül nem akartam leszedni még a tapaszokat, de aztán elbénáztam és képen fröcsköltem magam, így muszáj volt nekik esni, mert 2 is tocsogott.
Hát nem mondom, hogy jó most magamra nézni ...
Timike is közölte: "Anya, csúny hasad!"
Zuram is: "Jé, csillagképek vannak Anya hasán!"
Azt hiszem, én leszek majd a tengerparti vágott hasú rém! :lol:

Na, ledőlök, mert még mindig görnyedt a tartásom a "seb-védelem" miatt és iszonyat hamar megfájdul a hátam.

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Sajnos, nem jutottam géphez tegnap óta, és most is csak beugrottam mondani, hogy minden rendben volt tegnap a dokinál. Szépen mozgolódott. Nem mérte le, de megnézte, hogy mindene rendben van. Elég gyenge felbontású az uh készüléke, így azt sem tudta megnézni, hogy mi van a lábaközött. Annyira bújt most is, és szokásához híven hassal lefele belefúrta magát a burok falába, hogy a lába közé esélyünk sem lett volna benézni. Ma voltam AFP vérvételen, elvileg ezen a héten elkészül, és hív a dokim.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kacsa
Én úgy sajnállak! Nagyon rossz lehet most! De majdcsak javulgat a helyzet

Jucmuc
Tavaly sem terveztünk nyaralást,mert sok minden összejött, így anyuék után mentünk le Harkányba csüt este,de mivel lerobbant a kocsi, éjfél volt mire odaértünk,kocsocsere,tesómék jöttek menteni... Másnap beleléptem egy méhecskébe,de legalább klassz idő volt és tényleg pihentünk egész nap. Anyuval piacoztunk, a fiúk söröztek, dumálgattak,ettek...

Idén meg szerintem sehova nem jutunk el. Apuka új munkakört kapott, 1 hét leállásuk lesz talán,akkor meg aratni kellene a gabonákat,ha lesz mit...
Meg aztán készül a házikó, talán holnap kész a villanyszerelés,jövő héten felszórják a kartont, aztán taposót kell venni,meg csempét,az is minimum 150-200 ezer. Lesz hova tenni a nyaralás árát, meg ugye azért a babának is kell venni 1-2 dolgot. Örül apa,hogy lyuk van a fenekén,jól el van maradva a dolgaival itthon.
Majd ha anyuék viszik unokahúgomat csobbanni,talán elmegyek velük,de ez a meleg nem barátom. Hétfőn már a mi lányunk lesz a kiscsaj,vége a sulinak,már nagyon készül, kiadta a feladatokat nekem, mit kll majd együtt csinálnunk. Imádom a kis fejét! Olyan kis tündér! Pedig már 9 éves,de a mi leányunk!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jucmuc, sajnos nem tudunk menni sehová, mert nincs szabim :( én a céges szabikból járok suliba, a cégem nem igazán díjazza, h iskolába járok...

A babáról azért mondtam le, mert jobb szeretem a kellemes meglepiket, megint csalódni nem nagyon akarok...

Amúgy komolyan, azon agyaltam, milyen érzés lehet erős +-t tesztelni... olyan még soha nem volt.. v látni a kisbabát az UH-on... amikor tudatosul benned, h babát vársz... hát egyszer cska ki tudom majd próbálni :)

Kinga, nem semmi nyaratok lesz akkor, úgy látom, jó mozgalmas... Barnázgatás elmúlt?

Angie, majd legközelebb csak nem lesz ilyen kis szégyellős :) én lányra tippelek :D ők ilyen kis titokzatosak :D

Kacsa, sajnálom, azért remélem, hamarosan csak jobban leszel... mit mondott a doki, mennyi idő, mire meggyógyul? Vagy már legalább nem fáj annyira...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Angie!

Ha még egyszer úgy kezdesz egy hsz-t, hogyy "sajnos", én veszélyességi pótlékot kérek!!! Már a szívroham kerülgetett!!!

Örülök, hogy minden rendben!!!

Kinga!

Teljesen új ház lesz vagy csak felújítás?

Kinga! Jeanner!

Köszi a részvétet!

Fájni már nem igazán fáj, ill. csak a legfelső, ahol a belső varratok vannak, azt érzem, ha esetleg úgy mozdulok és tényleg, ahogy Jucmuc írta, ilyenkor érzi meg az ember, hogy mihez mennyi izomerőt használ, mert pl. az előbb a széket húztam be magam alatt és azzal rántottam meg a sebet. :shock:

Doki annyit mondott, hogy még PÁR hétig ne emeljek, na ez a pár a jó kérdés, hogy mennyi, de a csaszis sebből kiindulva, inkább kivárom a 6 hetet, de az meg pokoli hosszú ... én meg pokoli türelmetlen vagyok! Össze is kaptunk Apával, mert ahogy ő csinál dolgokat az nekem nem tetszik és vagy szólok, az meg neki nem tetszik vagy nem szólok, akkor meg ugye nekem nem tetszik, én meg ugye nem tudom csinálni ... Á, azért is ültem le kicsit, hogy összeszedjem a gondolataimat, mert most tényleg nagyon dühösen-hisztisen-türelmetlen vagyok. Sajnálom az elvesztegetett időt, amit heverészéssel töltök, közben meg annyi dolog lenne nekünk is az utazás miatt + a múlt heti kiesés miatt szalad a lakás és semmi nem halad. Zuram segít, amennyit bír meló mellett, de most ugye Timit is ő sétáltatja + szinte minden az ő nyakában van és ő se bír mindent + hát neki is csak 24 órából áll egy nap.

Na, nyafogás befejezve, remélem, kialszom magamból reggelre ezt a pocsék hangulatot!

kacsa14
 
 


Jajj Kacsa!!!! :( 6 hét az rengeteg... :( hát azért remélem, gyorsabban fog gyógyulni... amikor nekem a vakbelemet műtötték, ugyanez volt, megértelek nagyon....

Lányok, nagyon rosszul vagyok, és ma mennem kell vizsgázni... megy a hasam, hányok, meg picikét barnáztam is reggel, bár csak elhanyagolgatót, ha ma megjön, hát nagyon morci leszek... nem az a baj, h megjön, hanem ne ma... görcsölök is rendesen, szóval esélyes a dolog, bár a hőm nem esett le, de bármikor lezuhanhat... :( drukkoljatok plíííííz!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
Menneka drukkok ezerrel,nem lehet,hogy az izgalomtól vagy rosszul? Nálam mindig ez volt!

Barna azóta nem volt,nem is hiányzik!!!! :wink:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kacsa,

Ez nagyon szep! :P Ehhez kepest kis lyuk ahova mi megyünk. http://campeggio.homair.com/mobil-home_ ... viera.html Ez egy kis mobil haz, 29 m²+15² terasz. San Francesco kemping Caorle mellett. A kemping területen van negy vagy öt strand es a tengerhez is le lehet setalni. Itt nincsenek napernyök csak homok, es szerencsere tömegnyomor sem. Azt en sem szeretem. Persze mi mindig juniusban megyünk. Augusztus az nagyon gaz mert az olaszok zöme akkor van szabin. A ferjem is csak akkor mi haza megyünk.
Jot nevettem a ‘hasi’ megjegyzeseken… :lol: egy kis idö es szepen elmulik alig fog valami latszani.
Most olvasom csak az ejfeli hsz-t. Detto csak annyi különbseggel, hogy nekem nincs friss sebem. De en is ugy erzem, hogy nem eleg a 24 ora annyi dolog van es tudom, hogy nem varhatok többet a ferjemtöl sem pedig a lelket kiteszi megis sokszor bunkon szolok hozza…sajnos.. :(
Tök nehez, hogy egyszerre aludjanak akkor pedig ezer dolog van. Tudom nem könnyü de probalj meg nyugizni egy kicsit minden rendben lesz meglatod az utazasra is. Mikor mentek azt nem is kerdeztem ?

Kinga,

A Harkanyi kiruccanas esemenydus volt… 8) Bocsi, nem tudtam, hoy epitkeztek akkor sajnos oda kell a penz...Azert majd unokahugi karpotol benneteket! :P

Jeanner,

Ertem. Hat igy mas a helyzet. Igen, manapsag mar nem olyan elnezöek az emberrel..
Erös pozitivot tesztelni es az uh-n latni felemelö csodalatos es boldog pillanat! Majd meglatod! :P
Jaj, ez nem hianyzik vizsga elött! En akkor jartam igy amikor felsöfoku irasbeliztem…eppen elkezdödött a vizsga en pedig ereztem, hogy döl belölem. Valamelyik egyetemen volt. A vizsga 4-5 ora, szemelyivel tudsz kimenni etc…etc…nagyon rossz volt de legalabb sikerült a vizsga…
:lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


:lol:

Vizsga nekem is meglett, a barnázást felváltotta valami átlátszó folyás... nem tudom, mi lehet az, de ez van... végül tegnap nem öltöztem csinibe, pont azért, mert ha megjön, az gáz... de nem jött meg, sőt :D viszont a hőm visszaesett, így peteérés sem lehetett...

Biztos, hogy nem az izgalomtól voltam rosszul, ugyanis ma is ugyanígy indult a reggelem, én inkább a vizsgamenüre gyanakszom (azt eszem, ami a kezem ügyébe akad, főtt kaja nuku, mert nincs időm főzni, cserébe kávézok reggelente), így holnaptól nincs kávé, majd iszok teát, hátha, meg elmegyek a srácokkal a cégmenzára ebédelni, mert idejét se tudom, mikor ettem utoljára főtt kaját... :roll:

Na most már én is úgy mennék nyaralni, de nem baj, megbeszéltük párommal, hogy ha lemennek a vizsgák, pihiképpen elmegyünk a rómaifürdői strandra segget mereszteni :lol: olyan jó lesz, végre pici pihenés, rám fér már... tegnap is elaldtam 6kor, 8kor felébresztett párom, kivonszoltam magam enni, még felvetette a drága a szeretkezzünk egyet témakört, de mondtam, hogy felejtsen el, visszadőltem az ágyba és reggel 4ig húztam a lóbőrt, párom mondta, hogy nagyjából úgy, mint akit agyonvertek... befeküdt mellém, arra még emlékszem és elkezdte olvasni a kismama könyvemet, de ennyi... párnát ért a fejem és végem volt.. most viszont legalább olyan álmos nem vagyok, mint eddig :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Mondjuk egy beágyazódási barnázás? ;) :) Gratula a vizsgához! Milyen suliba jársz?

Angie!
Nagyon örülök, hogy jó az eredmény! :)

Kacsa!
Nem kicsit vagyok irigy... :oops: :D

Kép
Kép
norwell
 
 


Szija norwell!

Tuti, h beágyazódási volt, mert a hőm is visszább esett ma kicsit, és holnaptól megint sportmelltartóra kell váltanom, szétrobbannak a melleim, és olyan kemények, mint a kő... de hogy baba lesz-e belőle, vagy csak a barátcserje miatt szórakoznak a hormonjaim, ez majd kiderül... :) Ja meg megint fáj mindenem, szúr és olyan kellemetlen, de nem olyan, mint amikor meg akar jönni, annál tompább, és tök más... megőrülök tőle :evil: :evil: ma kezdte... elegem van... :evil: remélem, nem fogja kihúzni ezt így két hétig, mert feszült leszek...

Saciék hogy bírják ezt a hőséget???? Nagyon meleg van... szegény manók, szerintem őket viseli meg a legjobban...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, hát nehezen, mindketten iszonyat izzadósak, éjjel csak azért tudnak aludni, mert bukóra hagyom az ablakokat... :roll: Jobban bírnánk lenn a Balcsin... :D

Kép
Kép
norwell
 
 


Azt elhiszem... szegények, tudom, mit éreznek, én is ragadok minden nap, mire hazaérek ... nem sokat javít a helyzeten, h feketében járok mindig... :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Hát a fekete most tényleg nem nyerő... kivétel a bikini... :D:D:D

Kép
Kép
norwell
 
 


Na, bikinim pont rózsaszín van :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Halihó!
Na de jó,megint lesz kiért szorítani a hónapban! Jeanner drukkolok nagyon!

Reggel kiugrottam piacra,minden bugyim szorít,kellett vennem újat! Majd megpusztultam mire hazaértem. Légkonditól beteg vagyok,ablakok fullon leengedve a kocsiban,de akkor meg a szél csapta a fülemet...
Alig vártam,hogy hazaérjek, befeküdtem a hűs szobába. Apuka úgy leégett mint a hering,kint szerel az udvaron,hát irigylem érte! Izgi lesz 3 számmal kisebb bőrben élni! Vittem neki inni,de aztán jöttem is be,ezt nem fehér embernek találták ki. Holnap gyereknap az oviban,bemegyek,megnézem őket. Szegények,alig van árnyék,ott lesznek a kézműves foglalkozások,de a légvár meg a tűzoltóautó a napon fér csak el. Sok gyereken se egy sapi,se naptej,hogy be lehetne őket kenni,pedig szívesen megcsináljuk,nehogy leégjenek!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, szerintem kár, állítólag csak a barátcserje, bár titkon még reménykedek... minőségi változások mentek rajtam végbe, eltűnt minden a fejemről, se pati, se mitesszer, a melleim meg majd' szétszakadnak, de azt mondták, ez sajna csak a barátcserjétől van... :(

Mindegy, mi aktívkodtunk, csak sajna nem megy fel a hőm :( mármint magasra...

Olyan rossz, néha tök olyan érzés, h nekem nem is lehet gyerekem :( és am ha igaz, amit írnak, akkor pont emiatt nem lehet majd... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja, és a legrosszabb, hogy nem nagyon tudok erről beszélni senkivel, párom nem vevő rá, amúgy meg nagyon szégyellem :cry:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Akkor beszéld ki velünk! Az én párom is kicsit zárkózott volt,aztán ahogy eldöntöttük,hogy nekünk baba kell,fokozatosan kinyílt,mindent megmondok neki.

Rakok pocifotót, fél üveg koviubi megevése után! :D
A másik pedig a 12 hetes uh kép, kicsit rossz,mert telóval fényképeztem. Kép Kép

Kép
Kép
k_inga
 
 


Olyan,mint egy delfin,nem?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Édes nagyon :)

De nem is delfines, egészen baba formája van :lol:

Én szerintem holnap reggeltől maradok a teáknál, mert ha ez így folytatódik... az nem lesz jó... és mondta a csaj, hiába szedte a barátcserjét, nem maradt babás... ezt sok más helyen is olvastam... emellett azt is olvastam, sajnos a psziché nagyon sokat befolyásol, és én az utóbbi időben egyre inkább úgy érzem: nekem nem lehet gyerekem :cry: ez pedig sajnos azt fogja eredményezni: valóban nem lehet...

Én próbáltam vele beszélni, de mindig csak azt kapom, hogy túlreagálom az egészet, meg h azért nincs, mert rástresszelek, meg stb stb... és a félelmeimről igazából nem tudok vele beszélni, mert mindig ez van... ő nem érti, mert nem érzi...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Én nem hagytam annyiban a dolgokat,ha én bepörgök,ami ritkán van,akkor kő kövön nem marad! Ajtócsapkodás,ordítás,minden!
Én leültettem és addig mondtam neki,míg úgy nem éreztem,hogy kibeszéltem magam! Vele nehéz veszekedni,mert nem szól vissza,csak dünnyög! Én azért mondom rendesen,ha tetszik,ha nem, ami a szívemen a számon! Ha beteli a pohár,kiborítom! De mondjuk mindenkivel szemben! Sokszor mint az olaszoknál! Én Harkányban is ordítottam, nem nagyon érdekelt senkinek a véleménye,aztán csak eljutott az agyáig a miért és onnantól egyenesben volt! Kell ez időnként,ha máshogy nem megy!
Mióta terhes vagyok nem volt még balhé,nem idegesít fel, mert tudja,hogy árt a babának,mindent megvitat velem,ha kezdeményezem,nem kell kérlelni se...

Nem tudom a te párod milyen temperamentum,nekem ez jött be,ez az egy módszer.

Kép
Kép
k_inga
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: