Új privát üzeneted érkezett!

Norwell!
Még egy nap, és betöltöm a 15-öt, és belelépek a 16. hétbe. Én így gondoltam a majdnem 16 hetet :wink:

Kacsa!
Na ezt jól megkaptad :lol: :wink:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


kacsa14 írta:azért én is be tudnék fizetni 1-2 alakításra


ki beszélt itt LEalakításról???????????????????

nem LE, hanem FEL, mondjuk 1-2 méretnyi cicit :lol: :lol: :lol:

meg le is, de azt az orromon lévő görbületből :)

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Gondolom, emlékeztek még Tündire. Most olvastam a blogjában, hogy a pocakjába új lakó költözött!!
gtünde
 
 

 
 

Ez csodálatos!!! Meg is könnyeztem a bejegyzést!

Gondtalan hónapokat Tündi!!!

kacsa14
 
 


Tündi
jaj, de szuper!!!!!!!! gondtalan pocakosodást és probléma mentes 9 hónapot.

Réka
köszi a hírt. nem tudod most hány hetes? én már nem tudom a blogja címét. annak idején sokat olvastam, de már nem.

Angie
hú, nem tudom mit ígértem. :oops: jövök amikor tudok. várom a keddet, az uh-t. már eléggé úgy néz ki, hogy néha érzem a babát mocorogni. most már egyre egyértelműbb. :lol:

Évi
tök jó, hogy sikeresen túl vagy a műtéten. :lol:

Jucmuc, nagyon cuki a lányod ruhája, de majd olyan képet is tegyél a keresztelőről, ahol látszik is, hogy milyen csini benne.

Tegnap állatkertben voltam Mátéval. jó volt, de le is fáradtunk. (én jobban, mint ő.) a végén kapott egy motoros formájú lufit, nagyon boldog volt vele. de a hév-végállomáson, pár pillanatra nem figyeltem és bizony elszállt az "öröme". bánatosan nézett utána, (héliumos volt.) még ma is emlegette. (nem sírt, de kis híja volt.) Most elmentek Apával itt a kerületi gyereknapra. Én meg nekiállok takarítani.

Este 20 éves :oops: érettségi talira megyek. kíváncsi vagyok!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry
A Réka az én akartam lenni? Mert én Tünde vagyok. :lol:
Tündi oldala: http://www.tundi30.blogol.hu/ Azt írta, januárra várható a baba.
gtünde
 
 


Sziasztok!

Nem vesztünk el, másfél hetet nagyszülőknél voltunk, nagy szülinapi banzáj is volt.
Apa "drága, kedves" főnöke elfelejtett fizut utalni, így apa maradt itthon, holnaptól intenzív melókeresés lesz.
Voltunk dokibácsinál is, a tesóval minden rendben van, 35 mm-es kobakja van. :) Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy még mindig kukacos-e. :D

Tündi
Megkönnyeztem a blogod! Nagyon boldog és gondtalan babavárást kívánok!

Majd később még jelentkezem.
Vendég
 


Szia mindenki!
Syry
Jó kis programotok lehetett,elhiszem,hogy elfáradtál! Szegény Máté,a lufi nagy kedvenc lehetett,de nagyon kis ügyes volt,hogy nem sírt! Igazi nagyfiú!

Maci
Apátok aztán jól megszívja ezzel a munkahellyel! A keresgélés nem lesz egy leányálom,az biztos! de KITARTÁS NEKTEK!
Gondolom már látszik a pocid, dobsz egy fotót?

Nekem még nem nagyon van,csak ha jobban odanéznek,mintha lenyeltem volna egy meggymagot! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem.

TEgnap voltam megint uh-n, és újabb rossz hírrel lettem gazdagabb. A PCOS mellett fejletlen (hipopláziás) méhem is van :cry:

Kismamik?

Syrynx uh után gyere!
Vendég
 


Kitty, és azon nem lehet valahogy segíteni? :cry:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Syry!
Mi volt uhun??????

HKitty!
Az orvos nem mondott semmilyen kezelési módot? Pont azt akartam kérdezni, amit Jeanner, hogy nincs segítség? :roll: Biztosan mondott a doki valami biztatót...

Lányok, mi ez a pangás????

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell, ahogy olvastam, nagyon sok dolgot benéznek manapság a dokik, és nagyon sok mindennel nem törődnek, mert hanyagok :(

Babám készül már, főboszi? ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner írta:Babám készül már, főboszi? ;)


Most esett le, hogy ez kicsit félreérthető volt... szóval átfogalmazom: gólyákat izzítottál? ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát a gólyákat vagy elkergette ez a rossz idő, vagy én olvasok rossz mesét, mert én csak Piroskával találkoztam...
:lol:

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Jeanner, naná... ;) :D De azért egyedül nem megy ám, Nektek is tenni kell érte... :twisted: :lol:

Niki, sztem most TE is soron vagy épp... Letelt már az egy hét, amit a múltkor említettél?!?!?!

Kép
Kép
norwell
 
 


Vááááááááááááá, ezt a telepátiát... :shock: :lol:

Kép
Kép
norwell
 
 


:lol:

Tudsz valamit :lol:

Ja, nekem is az a bajom esik, de hátha jobban kelnek a magok ilyen esőben... apa majdnem minden este elszór egy marékkal :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, akkor már csak ki kell keltetni őket... ;) :lol:

Kép
Kép
norwell
 
 


Jeanner, Norwell
doki az égvilágon semmit se mondott. Meg ezt is latinul írták csak le, itthon kellett kikeresnem, hogy mit is jelent.
Remélem, az endos doki többet ért hozzá, mert ez semmit, és csak azzal tud jönni, hogy fog. gátló... :evil:
Vendég
 


Csajok!

Kérnék egy kis drukkot, most készülök vissza a klinikára, valszeg érzékeny búcsút veszek az epehólyagomtól ...

kacsa14
 
 


Kacsa, jujj, jó korán kezded... :( Sok-sok drukk, hogy minden okés legyen!!!

Syry?!?!?!?!

Kitty, ez szomorú, ki nem állhatom az ilyen orvosokat... :roll:

Kép
Kép
norwell
 
 


Kacsa, drukk megy ezerrel!!!!!!!

Kitty, az ilyen dokiktól kiráz a hideg :( hát akkor reménykedjünk az endos orvosban, hátha...

Norwell, lassan elkezdek melegíteni idebenn ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kacsa
drukkolok! Remélem, hamar és fájdalommentesen túl leszel rajta!

Norwell, Jeanner
én is remélem, hogy végre találok normális dokit, kezd elegem lenni az összesből :roll:
Vendég
 


Am endokrinológus nincs magánba? Múltkor mondta bnőm, h elment a kórházba, fél napot ült a rendelőben, majd kijött az asszisztens, h kérné a pajzsmirigyesek papírját... mondta bnőm, h ő nem pajzsmirigyes, de mára van időpontja... azt mondta neki az asszisztens, h sajnálja, de a doktor úr ma csak pajzsmirigyesekkel foglalkozik... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is. Hétfőn Szilárd belázasodott, 39-ig ment fel. Kapott kétszer Panadolt, és utána teljesen rendbe jött. Fogalmam sincs, hogy mi lehetett. Talán a torka volt egy picit piros, de se hasmenés, se köhögés, semmi. Tegnap már virult, ma meg ment oviba. Én is munkába :)

Kismamiknak örülök, hogy mindenkivel minden rendben. Pocakképekhez továbbra is ragaszkodom!!! Ime egy tegnapi az én első fertályomról :)
Kép

Niki!
Hát te igencsak eltévesztetted a mese címét! A fenébe is! De majd jön a jó idő, és hátha a gólyamese is eszedbe fog jutni :)

Kitti!
Sajnálom az orvosod bunkóságát. Én is ezt utálom a legjobban, amikor kiskanállal kell kivakarni belőlük. Mert én bizony kivakarom, és addig nem távozok, amíg kielégítő választ nem kapok. Rám aztán nézhet undokul, maximum még be is szólok :twisted:

Kacsa!
Műtenek?!?!?!? Nem is említetted eddig, hogy ilyen gondjaid vannak. Sajnálom, és mennek a drukkok!!!

Syry!
Mi volt az uh-n? Gyere, plííííííízzzzz!!!

Kinga!
Az a meggymag hamarosan dinnyévé növi ki magát. Tüneteid még vannak?

Maci!
Apának sok sikert a munkakereséshez!!!

Gtündi!
Köszi az infot! Sokszor eszembe jut Tünde, és épp készültem feltenni a kérdést, hogy van-e valakinek infoja róla. És pont azt az hírt kaptam, amiben reménykedtem. Neked boldog névnapot!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie, jobbulást Szilárdnak!!!!! Nagyon szép poci :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Kacsa!

Drukk, hogy minden a legnagyobb rendben menjen! Jelentkezz mielőbb!

Angie!

Nagyon-nagyon csinos kismama vagy, jó rád nézni :)

Hkitty!

Remélem, hogy a másik dokid mond valami biztatót! Én ismerek valakit, akiről tudom, hogy fejletlen a méhe, de azt sajnos nem tudom pontosan, hogy hogyan hozták helyre. Ha akarod utánakérdezek szívesen! Ja, és napokon belül szül az illető, úgyhogy van segítség, ez biztos!

Tündi!

Köszi a híreket Tündiről, annyira örülök nekik!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Majdnem elfelejtettem a nap hírét... 3 oviba jelentkeztünk, ma mindháromtól megkaptuk az elutasító határozatot :evil: :evil: :evil: Most komolyan csak 5 és fél évesen fog a lányom közösségbe kerülni?! Az idén is fellebbezek, bár sejtem, hogy hiába... :evil: :evil: :evil: Legszívesebben tüzet okádnék :evil:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi, ez komoly????? :shock: az állam azt sulykolja, hogy az anyukák mihamarabb menjenek vissza dolgozni... ok és a gyereket hová tegyék????? :shock: :evil:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Kacsa!
Gyors javulást!

Évi!
Ez már durva, mert 5 évesen kötelező bevenni a gyereket, nem öt és fél, hanem 5 évesen!!!

Norwell!
Én nem telepátiának mondanám a Te esetedben... :D

Üdv, Niki

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Jeanner
de van magán endos doki is, csak a nőgyogyival is úgy jártam, hogy hiába fizettem neki, nem vele se többre, mint az sztk-sal. Ezért gondoltam,hogy megpróbálom először így. :roll:

Angie
Szilárdnak jobbulást! Nagyon csini a pocakod!
Eleinte még én is harciasabb voltam, de ez h*lye, hányszor ugassam még el neki, hogy nem, nem, és nem szedek fog.gátlót. Belefáradtam, ezt a dokit hagyom a fenébe, remélem, az endos normálisabb, és jobban ért a szakmájához :roll:

Évi
nagyon megköszönném, ha megkérdeznéd.
Durva ez az ovi dolog, felénk szerencsére nincsenek ilyen gondok, itt a faluban amúgy is kevés gyerek születik (tavaly pl 15).
Vendég
 


Ja, jól van akkor ;)

Drukk megy ezerrel, remélem mond valami okosat!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Itthon, kedd éjjel sürgősségiben megműtöttek, laparoszkópiával, pá epehólyag.

Én sem tudtam, hogy ilyen gondom van, azt hittem, gyomorsavas vagyok, mint Uram, ettem a savlekötőket már jó ideje, aztán lehet, végig az epe volt a baj.

3 lyukon matattak + 1 lyukon kivezető cső, úgyhogy 4 lyukkal van tele az egész jobb hasi részem, 1 a köldökben, 1 gyomorszáj, 2 oldalt. Sose altattak még, borzalmas volt utána az ébredés, de 6 óra múlva már kisétáltam pisilni, na azóta is kb. olyan tempóban közlekedek. :(

Timi főleg Anyóséknál, estére hozta haza Apa, még most is odavan, majd 4 körül jönnek haza, várom már nagyon, de még csak meg se tudom majd ölelni rendesen.

Közben meg diéta, jó időre pá csoki, tejszínes termékek (süti, sajtkrém), zsíros, cukros dolgok, puffasztó növények ...

Na, megyek fekszem kicsit, mert már szanaszét elfeküdtem odabent mindenem, éjjel semmit nem tudtam aludni, pótolni kellene.

kacsa14
 
 


Jajj, szegény Kacsa... mielőbbi jobbulást kívánok neked!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kacsa!
jaj Nekem,ezt még hallgatni is rossz!De legalább van segítséged! Pihenj,amennyit csak tudsz! Gyors javulást kívánok!

Angie
Cuki a hasad. Tüneteim néha vannak még,főleg gyomorégés,de van,hogy egész nap semmi. Ez a rohadt vérnyomás nem akar javulni,kávé nélkül nem létezem. A digitális mérő meg se méri,olyan alacsony. Kávé után 1 órával 90/60 vagy jobb esetben 105/60,de soha nem normális!

Évi
És a pocid hogy van?
Ez ellen azért nem igaz ám,hogy nem lehetne tenni,hogy nem veszik fel sehova a gyerekedet. És mi az indok,hogy otthon vagy? És ha mondjuk kapnál bölcsit és mennél dolgozni? Akkor kösd kia gyereket a kauhoz,aztán pá? Ez undorító,ami ebben az országban működik! És 2 év a GYES! Se ovi,se bölcsi elég! Sőt a falvak még rosszabb helyzetben vannak,mert ott esélyed nincs bölcsire!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok! :P

Jeanner,

Köszi szepen!

Kinga,

Hu, ez tenyleg eleg ijesztö volt olvasni de a lenyeg, hogy minden rendben! :P

Norwell,

Köszike, :P lesznek kepek is! De jo, hogy jol vannak a gyerekek! Most az en Sofim is nagyon bepöttyösödött, az egesz hata, mellkasa, nyaka szegenykemnek…azt mondta az orvos, hogy a melegtöl es azert is mert ducika…vettem nagyon jo bepanthenol kremet ragyogoan helyrehozta mar csak picit latszik. Ja, es olyan erdes is volt szegenynek a böre. Erdekes Davidenak ilyen sosem volt.
Egyebkent annyi minden mas a ket gyerköcnel. Gondolom nalatok is.

Evi,

De jo, tul vagy rajta! :P Sokat gondoltunk Rad super, hogy jol sikerült! Mi az, hogy nem veszik fel a Dorit? Egy negy eves kislanyt milyen indokkal utasitanak el? Nincs hely? Vagy azt mondjak ha nem tetszik vidd maganba? Undorito…

Nagyon örülök a Tündiröl szolo hirnek, Tünde köszi az infot! :P

Syry,

Köszi szepen, igyekszem a fotokkal is! :P En is nagyon hamar ereztem a mozgast Sofival, 15+2 hetes voltam. Mi is szeretnenk majd allatkertbe menni nyaron de lehet, hogy csak a veszpremibe az közelebb van talan. Milyen volt az osztalytali?

Maci,

Szimpatikus a ferjed fönöke :twisted: …sajnalom! :(

Kitty,

Nagyon sajnalom! :( Remelem mielöbb lesz megoldas valami jo doki keze alatt…


Kacsa,

Pihenj amennyit csak tudsz, mielöbbi felepülest! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Es akkor kepek..

Nagyon jol sikerült a keresztelö, az idö is jo volt. A templomi resze is nagyon jol sikerült a korus is ügyes volt. Utana pedig mentünk ebedelni ott is minden szuper volt. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc
Nagyon jók a képek! Davide sokat komolyodott,olyan tipikus olasz szívtipró ezzela hajjal! Lesz egy pár menyed,az az érzésem! :lol:
Sofi édes volt a szereléséban és ahogy írtad jól viselte! De jó! :D

Megjött a kombinált eredménye:
A szűrővizsgálat eredménye: negatív
Kockázat a Down-kór előfordulására: 1: 1 900
Kockázat Edwards-kórra: 1: 50 000

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

én is teszteredménnyel jövök (integrált). csak sajnos nálam nem jó az eredmény. 1:130. Bár a telefonban a nő nyugtatott, hogy azért nálam az életkor is megnyomja ezt a számot. Vérvétel nélkül ez lenne az eredmény: 38 évesnek - 1:190; 39 évesnek 1:150. és az enyém kicsit ennél is kevesebb (három hét múlva leszek 39 éves). úgyhogy javasolják az amniocentézist. amúgy a tarkóredő tökéletes: 0.55 MOM, afp is jónak mondható: 0,74 MOM. viszont két másik hormonnál nem jó az eredmény. szóval vegyes.
a dokim hétfő estig külföldön van, most felhívtam és azt mondta kedden hívjam újra és akkor megbeszéljük mikor és hol csinálják az amniocentézist. úgyhogy most hol bizonytalan és letört vagyok, hol bizakodó.

Bocsi hogy most nem írok külön.
Ha megvan az amnio eredménye mindenképp írok!

(amúgy a keddi uhn a doki mindent rendben talált. korának megfelelőlen növekszik, látszódott a telődő gyomor, hólyag.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry!
Az orrcsontot nézték az uh-n? Mert az is egy fontos része, hogy meglegyen ennyi hetesen. Nagyon-nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!!

Jucmuc!
Csodaszép a lánykád, a fiad meg nagyon vagány! ;) Látom, a férjednek sem sok emberre kell felfelé néznie... :lol: Nálatok meleg van???? Ide is kérünk egy kicsit belőle... :roll:

Kinga!
Örülök a jó eredményeknek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Syry
Azért bízzál nagyon! Ha eddig minden rendben volt,most is az lesz! Pont olyan szép és egészséges gyerek lesz,mint Máté!
Én is aggódtam,de most ok minden

Kép
Kép
k_inga
 
 


Norwell,

igen, orrcsont látszik. ez is egy jó jel.

Kinga
köszi. igyekszem pozitív lenni. csak már túllennék a vizsgálaton és tudnám az eredményt. örülök, hogy nálad legalább minden rendben.

Jucmuc
aranyosak a gyerekek. Davide nagyon elegáns a kis mellényében. Magyarországról is voltak rokonok? Keresztszülők férjed részéről vannak, vagy a te rokonaid, esetleg barátok?

Kacsa
jobbulást! mielőbbi felépülést. (nem is tudtam, hogy az epehólyagot ki lehet venni.
:oops: )

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx, nyugi, majd mi izgulunk helyetted is!!!

Kinga, örülök a jó eredményeidnek! Barnázgatás elmúlt már?

Jucmuc, tündériek a gyerekek!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Írtam is gyorsan Tündinek :D ez annyira jó :D

Kacsa
:( :( szegénykém.......

Syry nyugi minden de minden rendben lesz.....

Angie
Nagyon csini pocó...emlékeim szerint nekem is kb ilyesforma volt Danival a 16. hétben. Hehe te is novemberre vagy kiírva???? :D

Jucmuc
Nagyon szépek a keresztelős képek és Davide abban a nyakkendőben :) kész pasi

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Syry!
Szerintem ne aggódj. Én már SAJNOS profi vagyok a témában. Tarkóredő és orrcsont rendben van, akkor minimális az esélye, hogy beteg legyen. A hormonok sok mindentől csúszhatnak ki a normál tartományból. Nálunk sajnos nem volt orrcsont. Az orrcsont a down-kórosok nagyon nagy százalékánál nem alakul ki még a 12. hétre. Talán csak pár százalékuknak van orrcsontjuk. Úgyhogy nyugi-nyugi!! Hol csinálnák az amniót? Én nagyon drukkolok.
Nemrég írtam neked egy sms-t, de nem ment el. Változott a közelmúltban a tel.számod? Jó lenne megkapni, ha gondolod, dobd át priviben.

Fleur!
Annyira kis angyalkás a kis Hiszti Csigád. Azokkal a fürtökkel hihetetlenül gyönyörű. El tudom képzelni, hogy rázza, amikor hisztiztik :) Nem dobsz egy nagyobb képet róla, na meg persze Dani mazsoládról is :) Te hanyadikán is szültél? Nem dobsz táblit?

Kacsa!
Jajj te szegény!!! Gyors felépülést, és sok kitartás a diétához. Szerintem ez a legnehezebb része a dolognak.

Évi!
Hogy van a pocakod? Fáj még? Ez most olyansmi érzés mint a császár?
Ez az ovis dolog furi. Nem is tehetik meg, mivel törény írja elő, hogy öt éves kortól kötelesek bevenni a gyereket. Tehát ha tört évben lesz Dorci 5 éves, akkor ott kötelesek bevenni. Ne hagyd magad!!! Csapj oda az asztalra, vagy fordulj olyan szervhez, akiknek ez a hatáskörükbe tartozik. Ilyen nincs, komolyan!!!

Juhéé! Én jövő héttől szabin leszek másfél hétig. Megyünk a Balcsira, és milyen jó, hogy pont mostanra szedi össze magát az idő!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Kacsa!

Örülök, hogy túl vagy a műtéten! Nem lehetett egy leányálom :( Az altatás utáni ébredést még én se "szerettem" meg, pedig most volt részem benne harmadszor.

Kitty!

Megkérdeztem az ismerősömet, de neki nem fejletlen volt a méhe, hanem összeesett, mint egy klimaxközeli korba eső nőnek. Erdélyben járt utána, és valami iszapkezeléssel tették rendbe. Viszont nagyon hatásos volt. Ennyit tudtam meg.

Jucmuc!

Nagyon szép család vagytok!

Kinga!

Örülök a jó eredménykenek!

Syry!

Drukkolok nagyon, hogy minden rendben legyen! Vagány kis kölök lesz ő is, mint a bátyó, csak még húzza az idegeidet egy picit :)

Angie!

Már nem fáj sehol, csak itt-ott elég érzéketlen még, és ez elég furcsa. A császárhoz nem tudnám hasonlítani, mert ez sokkal nagyobb műtét volt, és összetetteb is. Kb 100-szor volt ez gázosabb... :( DE túl vagyok rajta, és az eredmény mindenért kárpótol ám! :)


Köszönöm a biztatás ovi ügyben, nem ilyen "egyszerű" a helyzet. Akkor lennének kötelesek az idén felvenni, ha dec. 31-ig betöltené az 5. évet. Ha nem, akkor a következő tanévre. Értelme se lenne évközben márciustól beszoktatni, és júniusban kivenni az oviból, mert nyárra úgysem vinném. Ha másképp tudjátok írjátok meg légyszi!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kitty!
Én tudom, hogy hol csinálják ezt az iszapkezelést. Nagyon hatásos, több ismerősöm is van, akinek ott babát hoztak össze ilyen vagy olyan problémák mellett. Szovátán van ez a hely. Interneten biztos tudsz keresni róla még több infót. A Medve tónak olyan összetételű a vize, és az iszapja, ami női meddőségre messzeföldön híres. Szerintem érdemes utánajárni. Ez egy fürdőhelység, és már magyar Hungest szálloda is üzemel ott.

Évi!
Elég furi törvény! Akkor ha valaki január 1-jén született, az csak szept 1-jével mehet, amikor már majdnem 6 éves. Milyen idiótaság!!! Lényeg az, hogy a lányodnak tényleg közösségben lenne a helye, mert egy csomó mindenről így lemarad, és nem biztos, hogy be fogja tudni pótolni egy év alatt a 3 vagy 4-et. De nem akarlak még pluszba bosszantani, gondolom, így is elég dühös vagy. Még az jutott eszembe, hogy a nagycsaládos törvénynek is utána kellene nézni, mert a mi falunkban is van egy ilyen szabály, de a három gyerekesekre nem vonatkozik még akkor sem, ha otthon van az anyuka. De lehet, hogy ez csak a helyi szabály. Mozgass meg minden követ!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Az iszapról én is hallottam,elég közeli ismerőstől,ugyanis a barátnőm is úgy lett terhes.
Romániában nyaraltak és elmentek oda fürödni. Neki konkrét baja nemvolt,hanem nem vette be véletlenül időben a gyógyszerét,hanem megkésve. Azonnal terhes maradt,mondta is neki a doki,hogy 80%,hogy az iszap az oka!
Egy próbát megérne!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Angie
Kacsa átvette tőlem a táblát. Nov. 16ra voltam kiírva és 18án szültem :D
A férjem pont ma töltött fel képeket. Nemrég voltunk fotósnál:

http://picasaweb.google.hu/gikan76/Foto ... directlink

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Virág!
De gyönyörűek ezek a képek! Azonnal mond meg, hogy hol csináltattátok!!! Én is, én is! Tervben van nagyobb pocakkal és a családdal csináltatni, és már néztem is pár helyet, de ez nagyon tetszik. Priviben dobsz árakat?
Kislányod továbbra is favorit azokkal a fürtökkel. Szép család vagytok!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: