Új privát üzeneted érkezett!

Noncsi!
Ne izgulj,elegendő lesz ez a négy.Te mondtad,hogy 3-nak is örülnél :wink: Drukkok mennek!
Mazsi!
Micsoda sztárfotó a pocakból :D ...és a pocakról :wink: így van,csini vagy,és mi mind csak irigykedünk :wink:
Tobi!
Igen,clostit már egyet bevettem,6körül meg szuri :D A következő hónap pedig tudod melyik???OKTÓBER!!! :D
Csibe!
Babaragacsok!!!! :D
Vendég
 


Nyulasz,
itt sikerült Laptetűt kapnod :wink: ez már vmi :D
nőjetek, gyarapodjatok petikék+++++++++++++++
igen OKTÓBER :wink:
én is szeretnék csatlakozni Hozzátok a babásodás útját!!!! :P

Noncsi,
drukk++++++++++++++++++++++++++

Csibe,
babaragi++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,

Noncsi, Csibe, Nyulasz
+++++++++++++++

Mazsi,
Nagyon szépséges a pocakod már.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Lányok, köszi a pocakdicséreteket..

Csibe, Noncsi, Nyulasz, Bella DRUKKKK++++++++++++++++++++++

Látom, szoktatok írni egy másik topicba is, hát beleolvastam :oops:
S látom, Bella te is elkezdted a stimut. Hajrá!!!!!
Mostmár gyertek gyakrabban helyzetjelentésre :wink:
Nagyon szorítok mindenkinek!!!!!

Megjegyzés a másik topic utolsó írásaihoz, amikbe belekukkantottam: én is szedtem aspirint, egész pontosan Aspirin Protect-et, s ha jól emlékszem a második alkalommal már stimu előtt felírta a doki, meg a Rutascorbint is.

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem írtam pár napig, de sok volt a melóm, ma volt az utsó munkanapom, remélem jó időre :wink:
Nagy újság van ám: visszajött szabiról a doktorom és ennek örömére megtáltosodtak a tüszőim :lol: Van összesen 8 darab, képzeljétek! A bal oldalon is beindult egyszemke és nőtt mellé még egy. A jobb oldalt pedig egész hadsereg van, a legnagyobb 17-es volt hétfőn, a többiek pedig 16, 15, 14, 13-asok. Ma adom az Ovitrelle-t este 11-kor és csütörtök reggel punkció. A doktor úgy saccolja, hogy legalább 4-5 egészséges pete lesz. Megbeszéltük az urológussal a biopsiát is, az reggel fél 8-kor lesz csütörtökön. Természetesen biztosra akarunk menni így lesz donor is. Fele-fele arányban kértük a megtermékenyítést. Na és most bizi kinevettek, de megkértük az orvost, hogy nem szeretnénk tudni,hogy végül az ET-nél kiét kaptuk vissza. Mármint hogy apáét vagy a donorét? Így az illúzió megmarad örökre :wink: :lol:

Mindenkinek megy a drukk és a pozitív energia!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
noncsi32
 
 


Noncsi,
ezek szuper hírek!!! látod-látod, bízni kell a tüszőcskékben :wink:
Csütörtökre apának is, meg neked is nagyon drukkolok!!!!!!!

Csibe,
+++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Hű Noncsi,ezek ám a hírek :D nagy drukk csütörtökre! :wink:
Mazsi!
Te is csavarogsz néha,nem?
Tudod,volt hogy majdnem kihalt ez a topic.Mikor én kezdtem irogatni,azért írtam ide,mert se a férfimeddőség,se a spermagondok,apabaj című topic nem működött.És bár nem volt szükség donorra,mégis itt lehetett olyanokkal beszélni,ahol tényleg ez a baj.Aztán meg mindig volt kiért izgulni,mindig jöttek újabbak,akik tanácsot kértek,így végül fél lábbal itt is vagyok.
Pocaksimi :wink:
Csibe!
ragacsok +++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat! Aranyosak vagytok :)
Várom a holnapot, szeretnék már túlleni rajta :lol:

Megy a drukk mindenkinek! Legyetek jók!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
noncsi32
 
 


Noncsi,
drukk mára!!!!!!!!!!!!!!!!

Csibe,
baba++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz,
petike+++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,

Noncsi, Nyulasz, Csibe
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat mindenkinek!
Na a hírek: 11 petesejtet szívtak le, magam sem tudom, hogy honnan :lol: A minőségüket még nem tudni, majd holnap 11-kor kell telcsiznem :)
Apának is megvolt a biopsiája, ami szintén nagy örömre adott okot, mert a biológus látott a mintában élő alakot, ami eddig sosem volt még! :lol:
Baromira fáj a hasam, de kárpótol a szép eredmény :wink:

Drukkolok mindenkinek ezerrel!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
noncsi32
 
 


Noncsi, ezek aztán a hírek!!! :D Nagyon ügyesek voltatok!!!
Feltétlen jelentkezz az újabb hírekkel!
Nagy-nagy drukk a a randihoz+++++++++++++++++++++++++++

Kép
mazsi02
 
 


Noncsi!
Ez igen :shock: 11 peteset?Hol dugdostad őket? :lol: Gratulálok,az élő kiskatonákhoz,és nagyon jó randit!!!Várunk a telefon után!!!!!
Vendég
 


Noncsi,
Ez már döfi! Szuper eredmény Mindkettőtöknek!!! Jól összeszedték magukat a petikék :) és apa is büszke lehet magára :D Gratulálok!!!
Drukk a randihoz!!!!

Nyulasz,
petikeszám növelő+++++++++++++++++++++++++

Csibe,
hogy vagy?
babatapi++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Noncsi,
Micsoda hírek! Nagyon várjuk, hogy a telcsizés után jelentkezz.

Csibe,
Mi újság?

Rólunk:
Ez a 22. hét, megvolt a genetikai uh, minden rendben van a babával. Már mocorog, néha a párom is érzi. Kislány lesz, annyira boldog vagyok. Mindketten lány babát akartunk. A császáros szülés már biztos, nemcsak a méh rendellenességem miatt, hanem mert a méhlepény a méhszájnál van megtapadva. Párom készített tegnap pár pocakfotót, remélem este áttölti a gépre és akkor láthatjátok Ti is.

Mindenkinek szurkolok!
princess
 
 


Noncsi!
Merre vagy???Nagyon várunk!
Princess!
Gratulálok a kis suncáshoz :D :D :D ...várjuk a pocifotót is! :wink:
Csibe!
Mikor kezdesz tesztelni?Nagyon drukkolok!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos korai volt a nagy öröm :(
Összesen 10 szép érett petesejt volt, egy volt éretlen. 5-öt apa sejtjeivel, 5-öt a donorral oltottak be, ICSI-vel.
Sajna csak egyetlen egy termékenyült meg :cry:

Köszi mindenkinek a drukkokat!

Én is küldöm Nektek!
noncsi32
 
 


Noncsi!
Tudom milyen érzés ez.Nekem is volt amikor csak egy lett.De fel a fejjel,ha maradni akar,és miért ne akarna :wink: ,akkor egy babával is boldog anyuka leszel.

Mondjuk az érdekes,hogy 5-öt donorral oltottak,és mégsem termékenyültek meg. :roll: Eddig azt hittem,hogy a rossz minőséű spermiumok miatt van ez,dehát a donor gondolom kiváló anyag.
Doki mondott valamit?
Beülti mikor lesz?
Nagyon-nagyon drukkolok,és nem szabad szomorúnak lenni,mert egy baba sem akar szomorú anyukat.Oké?Koncentrálj erre az egyre.Még akár egypetéjű ikrek is lehetnek :wink:
Vendég
 


Nyulasz!

A biológus csajjal beszéltem ma, ő azt mondta még beindulhatnak talán..
Holnap 11 után kell hívnom a dokimat, Ő lesz az ügyeletes, akkor rájuk néz és megmondja mikor lesz a beülti.

Drukk Neked az ultrahanghoz, jó tüszőnövesztgetést!
noncsi32
 
 


Noncsi, én is csodálkozom, amit Nyulasz is írt... :shock:
A lényeg, egy embrike van, s tényleg arra kell koncentrálni. Egyébként pedig, nekünk is volt, hogy kettő mellé egy később kezdett osztódni, szóval holnapra még bármi lehet :wink:
Drukk ezerrel++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz, neked is ++++++++++++++++++++++++++++++++

Csibe??? +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Princess, gratula a kiscsajhoz :D

Kép
mazsi02
 
 


Tobi!

Ezt nem értem én sem, hogy oké, ha apa sejtjei mégis rosszak voltak, na de a donor? Azért ez elég gáz :roll:
Mindegy, még reménykedek a holnapban, hátha csak tényleg lusták, mint a tüszők voltak és holnapra beindul még 1-2.

11-kor telcsizek, jövök majd a hírekkel.....

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
noncsi32
 
 


Sziasztok!

A hírek ma sem jobbak :(
Ma a dokival beszéltem, azt mondja talán kettő mutatja megtermékenyülés jeleit, viszont nem osztódik. Érthetetlen számára is a dolog :roll: Annyit mondott, hogy szépek a sejtek, nem barnultak be, vagyis élnek még. Félek ez kevés vígasz :cry:
Holnap 9-kor kell újra hívnom.
noncsi32
 
 


Sziasztok

Noncsi
a petesejtjeidet simán termékenyítik meg, vagy ICSI-vel?????
Mert nem mindegy!!!!!!!!!!!
nekem Ákosnál volt 13 leszívott petesejtem, de másnapra csak :shock: 1-etlen 1 termékenyült meg :shock: donor spermával!
Ezért mondta a doki beültinél, hogy meg kellett őket (petesejteket) szúrni - ICSI - és így lett végül 4 megtermékenyült amiből 3 volt szép, és ebből a 3-ból tapadt meg Ákos, és ezek után Áronkánál már eleve ICSI-sen kezdtek, egyszer valaki azt mondta hogy valszeg az én petesejtjeimnek a burka vastag-kemény vagy mi baja van, és így a spermák szegények nem tudnak rajta áthatolni.

Sziasztok

Erika

Ui: mindenkinek ++++++++++++++++++++++++++++++
Csibe - mikor tesztelsz???????????????????????

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!

Mind a 10-et ICSI-vel termékenyítették meg :roll:

Ma 9-kor kell újra telefonálnom. Végülis ennél rosszabb már nem lehet úgysem. AZért jó lett volna legalább az esélyt megkapni.....
Ezt így elég nehezen tudom elfogadni :(
noncsi32
 
 


Sziasztok

Noncsi
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
hát akkor nem értem
ki a dokid????
bizti ki fognak találni valamit majd a biológussal, hogy mi lehet a gond!

Sziasztok

Erika

Mindenkinek szép napot!
Én úúúúúúúúútálom ezt a meleget!

Kép

Kép
erika13
 
 


Noncsi!
Nagyon-nagyon drukkolok!
Vendég
 


Sziasztok,

Noncsi drukk+++++++++++

Nyulasz holnap remélem jó hírekkel jössz++++++ :wink:

Erika, elvileg 12-én kell tesztelni mennem.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Ez sajna nem sikerült :cry:

Majd a következő........

Drukk mindenkinek!
noncsi32
 
 


Sziasztok

Noncsi
nem fejlődtek tovább??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
és tudnak valamit mondani, hogy mi a baj??????

Csibe
húúúú addig már nincs sok hátra!!!!!!
otthon pihizel?

Nyulasz
++++++++++++++++++++++++

és persze mindenkinek +++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Noncsi nagyon sajnálom :cry: :cry: , mit beszéltetek meg, hogyan tovább?

Erika dolgozom, szerintem nem fog a menstrim 12-ig várni, érzem, hogy kezd görcsölni a hasam :( ,ez van. Nem szeretnék mégegyszer inszemezni, jó lenne lombikkal folytatni.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Lányok!

Köszönöm az együttérzést.

Igazából a pontos okát senki nem tudja, holnap beszélek majd azért a biológussal...
A dokim szerint mégiscsak a petesejtekkel volt a baj, még ha látszólag egészségesnek is tűntek :roll:
Talán túl sok volt a 18 nap és a rengeteg szuri....

Holnap kérek új időpontot is, de most nagyon agyalunk egy donoros inszemen, hátha. Kevesebb a hormon, mert nagyon nehezen voltam stimulálható és lóadagot kaptam.
Talán elég lenne a closti is, amúgy is van spontán peteérésem....

Majd jelentkezem ha tudok már többet. Az biztos, hogy most 2 hétig még itthon maradok. Nincs elég erőm egyenlőre visszamenni dolgozni és nézegetni a kollégák szánakozó és együttérző képét :oops:

Csibe, ne add fel!!!!!!!!! Nagyon drukkolok! Küldöm a ragacsokat :arrow:

Megy a drukk mindenkinek!
noncsi32
 
 


Sziasztok

Csibe
mensis fájás: ez van terhesség alatt is: nő a méh!
én nagyon remélem ez van neked is!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Noncsi,
:cry: :cry: :cry: nem könnyű, amin most átmehettek, sok-sok erőt kíánok Nektek! Nagy ölelés!!
Látom, hogy feladásról szó sincs, előre néztek és ez nagyon jó!!! És tuti, hogy lesz Babátok!! Csak sajna nincs az addig tartó út kikövezve hanem saját megunknak kell kirakni. Nagyon drukkolok Nektek, hogy a következő próbálkozás sikerrel járjon!!!!

Csibe,
én nagyon drukkolok Neked, hogy a beágyazódás miatt görcsölgessen a pocid!!!! +++++++++++++++++++++

Nyulasz,
holnapra annyi tüszőt kívánok amennyit szeretnél +++++++++++++++++++

Erika,
jól vagytok?

KépKép
tobi
 
 


Noncsi :cry: :cry: :cry:
A biopszia után szalmát nem tudtak fagyasztani?

Csibe, a görcsölgetés tényleg lehet jó jel is... Drukk++++++++++++

Nyulasz, holnapra++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok

Tobi
köszi szépen jól vagyunk! Most éppen "nyaralunk" a szüleimnél, holnap megyünk haza!
Szeretnék már nagyon aludni éjjel, tudom - Ti pedig NEM! De Áronkám még 1 éjszakát sem aludt még úgy sem át hogy csak 2x-3x kellt volna :cry:, az átlag az olyan 5-6. De volt már olyan is hogy éjfélkor már 6szor kelt :cry: . Pedig már rengeteg dolgot kipróbáltunk, kivéve a sírni hagyást, de valszeg ez vár rá, és az hogy éjjel csak vizet fog kapni. Mert szerintem az ő kis szervezetének is nagyon hiányzik egy jó kiadós alvás időnként. Mert sajna a nappali alvások sem olyanok amilyennek lennie kéne. És persze enni sem akar újabban, csak cicizni, de a cicin meg van hogy csak szórakozik, és közben nagyokat kacarászik az én káromra (mert ilyenkor karmol és harapdál) de ezt ő nagyon élvezi, csak én nem (már 3 kibújt foga van, most jön a 4.)

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,

Csibe, Nyulasz
+++++++++++++++

Noncsi,
Sajnálom, kicsit érthetetlen ez az egész.
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi a drukkokat,sajnos nincsenek túl jó híreim :cry: :cry: :cry: nem én leszek az akupunktúra reklámarca :evil:
jobb oldalon van 2 db16mm körüli,egy 12mm körüli,egy 8mm és talán pár pici,ami nem hiszem,hogy már beérik.Bal oldalon még a petefészkemet sem találta. :shock: ...szóval ott semmi.Pénteken lesz punkció.Most mennem kell,majd még jövök.
Noncsi!
Végtelenül sajnálom :cry:
Csibe!
Drukk továbbra is :wink:
Vendég
 


Nyulasz,
péntekig még összeszedik a picik is magukat, nem elkeseredni!!!! :wink: továbbra is küldöm a tüszőnövesztőket ezerrel ++++++++++++++++++++++

Csibe,
+++++++++++++++++++++++++++++

Erika,
húúú, akkor jó kis éjszakáid lehetnek. Azért kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön vmit kitalálni, hogy mindketten kialudjátok magatokat! Ákos odavan Áronért?

KépKép
tobi
 
 


Nyulasz, ne lógasd az orrod, ez már 4 tüszőcske, s még 2-3 napi szuriadag is megteheti a hatását a kisebbekre :wink:

Erika, nem semmi éjszakáid vannak! Én is remélem, mihamarabb beválik valami módszer, s kialhatjátok magatokat.

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Elmesélem Nektek a mai napom történetét....

Reggel 9-kor hívtam a biológust. Azt mondta nagyon sajnálja a történteket és igazából ilyen még nem volt az ő praxisa során, talán összeférhetetlenség volt a donorsperma és a petesetjeim között.
Nyugodtan abba hagyhatom a gyógyszereket, amit én már tegnap délben megtettem amúgy...
Elhullattam még pár könnyet, aztán vártam a kárszakértőt az autó miatt.
Fél 10-kor csörgött a mobilom, felveszem, bemutatkozik a biológus hölgy és közli, nem akar belőlem hülyét csinálni, de éppen ki akarta dobni a sejteket, de mivel bántotta a kudarc, még egyszer betette a mikroszkóp alá. Na mit látott szerintetek? Egy gyönyörű szép 16 sejtes embriót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azt hittem elejtem a telefont :)
Villámgyors zuhany, pakolás és tűz a klinikára :lol:
Az én kicsikém nagyon élni akart, és már a pocimban is van :D

Vannak még csodák! :wink:

Olyan, de olyan boldog vagyok!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Köszönöm Nektek a sok drukkot és imákat, jelentem hatottak :lol:
noncsi32
 
 


NONCSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hát ilyet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem találok szavakat.....

Drukk a kicsikéteknek+++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
mazsi02
 
 


Köszi :lol:

Ja és a biológus csaj örömében kikotyogta, hogy ez bizony apa babája ám :lol:
noncsi32
 
 


Sziasztok

Noncsi
CSAK ÍGY TOVÁBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Élej Éljen Éljen Éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz
Péntekig még nagyon sok minden történhet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tobi
Ákos és Áron szeretik egymást, már sokszor ha tudnának együtt rosszalkodnának, de azért már meg is szokták egymást gyepálgatni, ami még most abból áll Áronka részéről hogy taszigálja Ákost, illetve ha valami nem tetszik neki akkor visít 1000-el, ill. tépi Ákos haját. Ákos pedig próbálja nevelni Áront, hogy mit szabad és mit nem :lol: + ő is szokta odébb taszigálni Áront, én szerintem jól ki fognak később jönni, + rendesen lesz verekedés is :cry:

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Noncsi HURRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Így kerek a történet :lol: :lol: :wink:
(Akkor valószínű, hogy tényleg összeférhetetlenek voltak a sejtjeid a donorspermával, csak az apáét akarták, de azt nagyon) :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Noncsi,
HÚ, nagyon szorítok, biztosan sikerülni fog! Ez az egy pici nagyon ragaszkodik az élethez!

Erika,
Na akkor jó kis bulik lehetnek már most nálatok!:)

Nyulasz, Csibe
+++++++++++++++++++++
Vendég
 


Noncsi,
Vannak bizony még csodák és a csodátok a pocidban van!!!! :P Nagyon drukkolok! Rettentően örülök nektek és a vége bizony egy tündéri baba lesz!!!!!

Csibe, Noncsi,
babaragi++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz,
tüszőknek+++++++++++++++++++++++++++++++++

Erika,
Édesek lehetnek! A verekedés meg belefér mindenhol jelen van (mi is a hugival gyepáltuk egymást) :wink:

KépKép
tobi
 
 


Noncsi!
Én sem találok szavakat :D :D :D Bizony ez nem véletlen történt így :D Rettentően drukkolok,ebből bizony szarospelenka lesz :lol: :lol: :lol:
Erika!
Nem semmi,hogy éjszaka még mindig felkel.
Vendég
 


Noncsi!
Babaragocsak küldöm!!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Noncsi drukk egyyszemkédnek+++++++++++++3

Kép

csibe
csibe32
 
 


Noncsi, Nyulasz
++++++++++++++++++++++
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: