Új privát üzeneted érkezett!

Backa,
most olvastalak. A premens gyogyit nekem is említette a régi dokim. Elvileg a mensis tüneteket enyhíti, mint a fejfájás, derékfájás, puffadás, görcsök, mellfeszülés, nyafkázás (ahogy apa mondaná), de azt mondta, ajánlják pco-s és pajzsmirigyes betegeknek.
wandrea
 
 


Szia Wandrea!
Hiányoztál! :)
Most hozott nekem az öcsim kecskerutát, meg cickafark-teát. Én nem nagyon hiszek ezekben, de a lányok odaát esküsznek rájuk. Hát, egy próbát megér! Csak ne úúútálnám ennyire ezeket az egészséges gyógynövényeket! Brrr! Már előre félek! :lol:
Megpróbálom a premens-t is, ahogy elnézem, clostym most nem lesz. (holnap kéne kezdenem :? )
Valhogy most nem esek neki apának! Bár pár napja meguntam a szűzies életet, és akkor már tudtam, hogy nem jött össze, úgyhogy... :oops:
Te milyen bogyókat szedsz? És apát mivel eteted?? (a jó hatása miatt kérdem-számító módon :lol: )
backa
 
 


szia lányok!
hát túl vagyok a mai napon is.ezt szeretném megosztani veletek!
6-kor jött értem a doki a ház elé.késésben volt,eért futottunk a nőgyógyászatig a bejárattól.ott körbekaptak,uh,stb.
fél 12-kor mentem a műtőbe.semmi nem volt.
hál istennek nem találtak semmit.ilyen gyógykaparás is volt vagy mi, most nagyon vérzek utoljára 1,5 éve véreztem így.
du már jöhettem is haza, mert a dokival jöttem,és még mentünk átvemmi az
új autóját.kalandos volt.10000 et adtam neki.remélem elég.
+ a magánrendelés volt 3500,ott 5000-et.
3 hétin no sex,no fürdés!!!!
ezért mondhatták az egy hónapot!
pedig tökre örültem, mert most a jó oldalon érik, na majd összehozzuk a spontán babát,gondoltam!
na mindegy,ha megyek 24-én akkor már viszem a leletet,ezen már túl vagyunk.mégse 40 ropi volt,meg nem 3 győri út.
lola29
 
 

 
 

ja!
gyengébb idegzetűeknek nem ajánlott amit most leírok:
rengeteget dumáltunk ugye a dokival,ma is 7 abortusz volt.
évente 4000!iszonyú!!!!!!
azt mondja a 12. héten már mikor elveszi a gyereket,van olyan hogy látja fiú, vagy lány.
azt mondja ne ítélkezzek.mondom nem ítélkezem,de én azért más szemszögből látom a dolgokat.
megyünk le 4-en a műtőbe.jön egy c. lány.azt mondja.neked is abortuszod lesz.?
mondom nem.de ebben a nem ben benne volt az összes f.jgyűl.etem,meg az elmúlt két év keserűsége.
szóval borzasztó!
ja a szobatársam is elmesélte az életét.méhenkívüli,sikertelen lombik, sikertelen örökbefogadás,most pakolták ki a mindenét.
szép kilátások!mondom.
azt mesélte hogy ez az örökbefogadásos buli se egy leányálom.rengeteg a c,meg a legnagyobb baj, hogy nem mondanak le a gyerekről.sokszor a szülésnél ott az örökbefogadó, és ott gondolják meg magukat.
ez is gyerekkereskedelem,és itt is zsebbenyúlós dolgok mennek.
nem biztatott nagyon!
na de hát itt szerencsére itt még nem tartok.most örülök, hogy ezen túl vagyok.
csá!
lola29
 
 


zsani!
nekem úgyanígy volt 2*!nem lesz beült,nem lesz peteérés, mondták.aztán mikor mentem következőre,minden okés volt.
lola29
 
 


Lola!
Na látod! Túl vagy rajta és legalább megnyugodhatsz! Sokkal rosszabb lett volna, ha a Kaáliban kérik a vizsgálatot és emiatt veszítesz mégegy hónapot!
Nem is fájt? Vénás altatás volt, mint punkciókor?
Nekem azért volt 3 nap kórház, mert rendes mélyaltatás volt, mert előre tudták, hogy vagdalni is kell bennem. Mégse volt vészes, alig fájt utána!
Hát, látom csupa kellemes élményben volt ma részed! :shock:
Az örökbefogadásról mi is sokat beszélgettünk mostanában. Végül arra jutottunk, hogy ha másfél évet várni kell mondjuk, akkor abba még hat lombik is beleférne...Pénzt meg az is visz eleget, ha jól hallottam.
Persze meggondolnám, ha azt mondanák, hogy 1-2 hónap múlva kapok egy babát! Ráadásul én csak teljesen "újat" akarnék, arra meg egy örökkévalóságig kellene várni..
Nem könnyebb ez se így, se úgy... :(
backa
 
 


Lola,
akkor megérte kis mezei kórházban csináltatni :D Látod! Minden jól alakul, nem találtak semmit, most ennek is lehet örülni.
Biztos a kaparás miatt van ez a türelmi idő, nálam azt mondta a doki, a laparos sebek miatt ne áztassam magam nagy vízben, a méhtükrözés meg smafu... :lol: Mi már lombikon edzett csajszik vagyunk 8) egy-két bekukkantás meg sem kottyan...
Mikor felvételre jelentkeztem a klinikán leszívásra, láttam, hogy van jó néhány dosszié, amire lapar, ivf, nagyműtét stb. volt írva. Na, mondanom sem kell, hogy az abortuszos tele volt :twisted: Ez tényleg szörnyű! Utána meg felmegyek a másodikra és körülnézek. Igaz, ott is teltház van, csakhogy ott a nők lombikra jöttek. Elszomorító...
Erre ez még nem elég, a sok hülye megszavazza, hogy kis 18 éves éretlen csitrik elköttethessék magukat. Hogy lehet ilyent megengedni? Egy 18 éves még azt sem tudja, ez sokszor milyen visszafordíthatatlan következményekkel járhat.
Na, csak jól felhúzom magam ezen a baromságon...

Backa,
apa a MACA Vibe-ot szedi, 3x1-et. Tényleg nagyon jó a hatása :lol: nem hiszem, hogy csak bemeséljük magunknak, túlságosan is egyértelmű... Ezenkívül szed még C vitamint (Cetebe cinkkel), Q10-et és E vitamint. Na, meg kapja velem együtt a Gynevacot. És úgy férfimód tud szenvedni tőle, aua-aua :lol: Pedig nudli az egész.
Én is szedem a Macát, 2x1-et, a krómos C vitamint, mint apa. A Gravidát abbahagytam, elég lesz, ha jön a baba :D
És tegnap óta 2x1 merckformint. Felemeltem az adagot, mert semmi mellékhatás nem jelentkezett. Iszunk cickafark teát is, 2 naponta egy pohárral. Többre nem bírjuk rá magunkat, én ha az ízére gondolok, már rosszul vagyok.
Egyébként van egy német házidoki ismerősünk, ő azt mondta, az agnus castus (barátcserje,szűzbarsika, barátbors) nagyon ajánlott babásodáshoz. Hasonlóan működik mint a closty, növeli a női nemi hormonok termelését, de azt is mondta, jobb a nőgyogyival megbeszélni a dolgot.
Most kerestem rá, és látom, ez a Premens hatóanyaga is. Na, elküldöm a szöveget csatolva, nem akarok itt lefoglalni egy egész oldalt :D már így is fél regény...
:oops:
Megnézem holnap a bioboltban, van-e. Ismeri valaki közületek?
Akartunk menni akupunktúrára is, de azt hiszem meséltem, hogy kiakadtam a dokin.
Meg próbálunk egészségesen élni. Apa már június óta nem iszik egy csepp alkoholt sem, pedig német :lol: Ez magában is elég lenne ahhoz, hogy ne bírja ki... de naaaaagyon ügyes.
Csak ne főztem volna ma is chili con carne-t :roll:

Na jó éjt mindenkinek. Olyan jó, hogy péntek van :lol:
Kövessük Julikát... :D 1160168655.59.doc
wandrea
 
 


sziasztok!
köszi a válaszokat!
Backa!vénás altatásban csinálták!
Wandi!
nekem anyósom akupunktúrázik,és azt mondta sok mindenre jó,de erre...
gondolhatod hogy szurkálna engem is ,szeretne unokát....
za allergiából mjadnem kigyógyított...
nálunk most sex tilalom van!
biztos most lenne rá kedvünk!
lola29
 
 


lányok!nyugtassatok meg:
ez a gyógykaparás ugye nem olyan durva beavatkozás,mint amit abortusznál csinálnak-ugye?mert most ezen jár az agyam.mondta adoki, hogy abortusznál két rossz dolog történhet,kilyukadhat,vagy bennt marad vmi.
remélem nekem nem estek ilyen durván.mondja anyósom, hogy már ne engedjek magamhoz nyúlni,most ezen rágom magam.
remélem ez csak jót tett nekem!!!
lola29
 
 


Sziasztok!
Szomorú vagyok, a férjem ma is dolgozik, pedig azt hittem együtt leszünk! Remélem, hamar végez!

Wandrea!
A Maca-ról én is hallottam, hogy jó katonagyártó, de Te miért szeded? Lányokra is jó hatással van? Mennyibe kerül? Bár a papát csak dícsérik folyton, neki nem hiszem, hogy kellene, de én megenném, ha használ valamit!
Ma hoz anyu premens-t, Pápára ment a húgommal meg a kislányával (imádom azt a kis macsekot! :) ) Győrben láttam a patikában, gondolom akkor Pápán is van. Biztos elég drága lehet! :(
Apa egy hős! Német létére sör nélkül! :lol: Az enyém magyar, azt mégis sörözik. :lol:

Lola!
Egy ilyen gyógykaparás nem is hasonlít az ab-ra, ne aggódj!
Szerintem biztos jót tesz, szépen letisztul a méhed és kezdheted növeszteni a vadiúj pihepuha mnyh-t! Abba aztán majd szívesen belebújnak a babák! :)
Szerintem igaza van anyóskádnak! Most már kivizsgáltak alaposan, nem hiném, hogy kellene tovább kurkászni!
Megnyugodhatsz, hogy minden oké és mehet a gyerekgyártás!

Képzeljétek!
Van egy nagyon kedves kolléganőm, ő is lombikozni fog.De találtak nála egy cisztát, mondták, hogy laparral meg kell műteni. Tegnap ment a kórházba.
Erre hajnal fél 4-kor írt egy sms-t, hogy fel kellett vágni a hasát és ki kellett venni a jobb petefészkét. Nagyon szenved, nagyon fáj neki! :cry: Megszakad érte a szívem, úgy sajnálom! Szegény, ő is annyi mindenen keresztülment, és még ez is! :( Nem is tudom, mit írjak neki...Nehéz ilyenkor bármit mondani...
backa
 
 


Backa,
a Maca állítólag jó a nőknek is. Mnyh növesztő és nyákosító vagy mi a szösz. Írtad, hogy hőmérőzni akarsz. Én is elkezdtem, pár hónapig bírtam csak. Minden reggel arra ébredni, hogy méregeted magad, elvileg mindig azonos időpontban kellene, különben nem megbízható. Beleuntam, mert amolyan ágyban döglős fajta vagyok, akinek fél órába telik, mire magához tér :roll: Inkább a cervix váladékot figyelem, ez nagyon jól bejön. Érzem is mindig a peteérést, szurkál a hasam, feszülnek a melleim és fáj a derekam. A váladék pedig mindig jelzi 2-3 nappal előtte, és látom, ha már nem olyan, mint amilyennek lennie kellene. És ehhez nem kell azonos időben méregetni.
Na, csak azért írtam, mert mióta macázok, ez is megváltozott. Úgy látom, több a váladék és más a minősége is. Talán könnyebben feljutnak a kis fickók, még a hátrahajló méhembe is. Mert ugye még azzal is dicsekedhetek :twisted:
Ha megkaptam mind az öt gynevacot, vissza akarok menni és megnézetni, nincs-e valami bacim. Azt hittem, mindent néznek a rákszűrésen, de a fenéket. Múltkor mondta a gyogyitáros, hogy van valami készletük, ami nézi a chlamidiát vagy hpv-t (nem tudom pontosan)de kb. 5000 forint. Talán a doki is megcsinálja.
Nem volt még méhszájsebed? Nekem van már vagy 10 éve, talán a szülés után alakult ki. De mindig azt mondta a doki citológián, nem kell vele csinálni semmit. Pedig azt mondták egy másik topikon, így magasabb a fertőzés lehetősége :? Jónak biztos nem jó...

Lola,
biztos nem ugyanaz mint egy abortusz! Nekem Mirenám volt és miután levették, nagyon véreztem. De tényleg annyira, hogy majdnem elájultam, szó szerint a bokámig... (bocsi). Bevittek a kórházba, a dokim épp szabin volt, egy másik pedig akart egy ilyen küretet csinálni. De nem engedtem, hazamentem saját felelősségre. Mikor hazajött a dokim, azt mondta, ő nem híve a dolognak, de több nőgyogyi is ajánlja a nőknek, ha nagyon véreznek. Nem értem, nálad miért volt rá szükség? Nem mondta?
wandrea
 
 


Backa,
lemaradt az ára, a gyogyitárban majdnem 5000, de a dm-ben 3990, mégis valamivel olcsóbb :D
wandrea
 
 


Sziasztok!

Wandrea
Igazából nem kell a tüsző, csak magának a folyamatnak kell lezajlani bennem, ami a spontán terhességhez is kell. Megpróbálja a doki igy simán visszaülti a babókat.

Backa
Hat ezt csak a Boga tudja, hogy mit miért. 11. napon voltam. Jól gondolod, a kilökődés utan lesz a beülti a 3. napon, mert 3 naposan lettek lefagyi.

Lola
Remélem én is így járok majd....kedden valami jó hírt szeretnék hallani a dokitól.
Már így is kezdem azt hinni, hogy tök feleslegesen vettem el a tejcit a Mátétól, mert csak mennek majd a hónapok a nagy semmivel és közben Ő meg még szopizhatna nyugodtan:(

Dezsina
Köszi a drukkot....most rámfér, mert kicsit lehangolt a doki a nem biztos kijelentésével.

Majd kedden okosabb leszek már....írok délben, ha elaludt a Máté.

Jó hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Ja még annyit, hogy mire jó az a Maca? Még nem hallottam róla. Érdemes szedni bárkinek, mert ez csak amolyan vitamin féle?
Vendég
 


Wandrea!
Köszi a Maca-infokat!
Én tudok hőmérőzni, ha akarok, mert mindig fél 6-kor kelek. Szeretek korán fenn lenni.
A nyák engem átver. Szépen látni, hol áll a ciklus, középtájt van tojásfehérjés, nyúlik is szépen, stb. Aztán kiderül, hogy pé nuku. Emiatt akarok hőmérni, hátha kicsit megbízhatóbb.
Szóval lehet, hogy nekem nem is jó a maca, pé-t biztos nem csinál, nekem meg az a bajom.
Nem volt méhszájsebem, sőt, semmim ebben az életben a pco-n kívül. Mondjuk elég ez nekem!
A zirci nődokim nagyon alapos, rákszűrés mellett mindig nézet egy csomó mindent. Bacit, gombát, többféle kórságot. Ez a heppje. Csodálkozik is mindig, hogy nekem soha semmit nem "fog". Azt mondta, ritka az ilyen. Biztos, mert olyan szűzies életet élek :lol: :lol: :lol: Emlékszel pár hete a stimu alatt! :oops: :lol: :lol:

Zsani!
Nekem sosem volt ennél nagyobb tüszőm a 11. napon! Aztán mégis megnőttek, még olyan is volt, hogy 24-esre! (még a lombikok előtt)
Legfeljebb kicsit csúszik a dolog, és nem a 15., hanem mondjuk a 18. napon lökődik ki.
Várom a keddet! Kíváncsi vagyok, mennyit nőtt!
backa
 
 


Backa
Tök jó, hogy ezt írtad! Akkor most megint reménykedek! :)
Sokszor olyanokat írtok, hogy fogalmam sincs, hogy mit....mi az a nyák? Az egy valami, ami a peteérést mutatja? Húúú....lehet, hogy nagyon melléfogtam :)
Vendég
 


Sziasztok,
Csüt-és hétvége=5 teszt. Ez már a nem normális határát súrolja nem? De még mindig alig hihető az eredmény. Se hányinger, se más tünet, nagyszerűen érzem magam – a melleim feszülnek, meg a hasam olyan, mint egy labda, de az gondolom nektek is a hormonok miatt. Ma bemegyek a suliba, kicsit összepakolgatok, megbeszélem igazgató nénivel, hogy én mostantól otthon szeretnék maradni. Clau – teszteltél már??????????? Kibírtad a hétvégét, vagy ma reggel????????????? Van még hátra valaki? Backa, írtad, hogy neked is volt pozitív eredményed – mitől változott meg? És mikor? Volt jele? (ne haragudj, ha érzékeny témát bolygatok, ha nem akarsz, ne válaszolj) Szóval, ki kezdi legelőször, kinek kell újra nagyon szorítani???????????????? Vagy most jön a spontánok hónapja????? Én azt is nagyon szeretem!!!!!!!!!!!!!!!!! Köszönöm szépen mindegyikőtöknek a türelmes válaszokat, apa terhességi-tesz-oktatását, a bíztatás, a velem örülést, a drukkokat, a mindig megnyugtató szavakat – holnap is írok!!!!!! Puszi mindegyikőtöknek
julika79
 
 


Sziasztok!

Julika!:)
tiszta szívből gratulálok és jó egészséget kívánok, pihenj sokat!!!!!!

Lányok!
Szeretném megkérdezni, hogy kit mivel stimulálnak?milyen hormonnal?

Én most vagyok túl egy programon, és amilyen jól indult olyan sz.. lett a vége.Gonal-F-t(elég nagy adagban)és decapeptylt kaptam,... és a vége "csak" 4 petesejt, ebből 3 volt érett ebből 1 kezdett osztódni...a világ összeomlott bennem...másnap telefon az érettlen sejt megérett az is elkezdett osztódni az is, másnap ET ... már csak 1 sejt maradt, az amelyiket előző nap termékenyítettek meg.... így 4 sejtesen visszakaptam, de hát olyan kis picike még?! nagyon rossz érzés ,ne nézzetek ki , de egy kicsit sem reménykedek.Az eddigi tünetek a mellfeszülés elmúlt, így teljes lemondással várom a csütörtöki az eredményt.
Nekem mindig kevés sejtem lett,max 6.Tudom hogy ez szerveztefüggő, de abban reménykedek hátha másféle hormonnal más eredményt kapok.

Mindenkinek minden jót!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Clau!
:?: :?: :?: :D

Wandrea!
Köszi a biztatást! Próbálok pozitiv lenni. Azt hiszem menni fog, legalábbis a ciklus közepéig. Utána mindig átesem egy 2 hét depibe, mert nem jönnek a jelek, amiket szeretnék :( Tegnap volt elöször, hogy a párommal végre úgy sikerült "turbékolni", hogy ne arra gondoljak, hogy gyereket csinálunk. Ez most volt 4 éve elöször. Talán ez a kezdet, hogy helyre jöjjek. Próbálom beszerezni a házi orvostól a Gynevac-ot, mert nőgyogyihoz biztos nem megyek el ezért.
Ti meddig spontánoztok? Mikor lesz a köv. lombik?

Backa!
Neked is köszönöm a biztatást.
Jó lenne, ha együtt sikerülne spontán :) Hőmérőztem már 3 éven keresztül, minden tökéletes volt. A görbe, ahogy kell, minden, éreztem a peteérést, még azt is mondom, hogy a tüszőrepedést is. És semmi. Most újult erővel újra elkezdem. Talán most lenyugodtam, a tegnap estém igazán jól sikerült :oops: Végre nem a babára gondoltam (közben).

Vikimi!
Átérzem miért gondolod, hogy nem fog sikerülni! Ne add fel, mert ismerek egy hölgyet, akinek 1et ültettek vissza és sikerült neki.! Neked is sikerül! Pont azért, mert olyan reménytelennek érzed! Tessék pozitivan gondolkodni :!: :!: :!:
A stimum:
Decapeptyl, Puregon 300NE, Merional

Mnzsani!
Látod, remény mindig van! Tudnak itt a lányok segíteni! Pozitiv gondolatok kellenek....
dezsina
 
 


Julika!
Meg van az a baba! Ne stresszelj!!!! :D
dezsina
 
 


Sziasztok!

Nem bírtam ki! Tegnap reggel megcsináltam, egyértelműen pozitív volt, rögtön kimutatta mind a két csíkot. (pregi max teszt)
Ma reggel is csináltam,de az negatív lett (clear blue).
Most tiszta ideg vagyok! Pedig már repkedtünk tegnap az örömtől,most meg... :cry:
Reggel megint tesztelek,aztán meglátjuk.
Szerintetek ez miért van???
Puszi
'clau'
 
 


Szia Clau!

Szuper :lol: :lol: :lol:

A Clear Blue csak 50 felett mutatja ki! Pozitiv az a pozitiv :!:

Annyira örülök!!!!!!!!!!

Semmi izgalom! :D :D :D :wink:
dezsina
 
 


Szia Dezsina!

Aranyos vagy! Remélem igazad lesz!
Reggel szivenütött a dolog, de most adtál még egy kis reményt! KÖSZI! Puszi
'clau'
 
 


Clau!
El sem hiszed mennyire örülök!
Vegyél egy Gabriel-t az 25-től mutatja ki! Bizti sikerült!
Igérd meg, hogy nem tünsz el, és írsz még :!: :!: :!:

Lányok!
Úgy számoltam kb 11-en indultunk neki párhuzamosan (ki előbb, ki később) és Julikának és Claunak sikerült :D
Hozzuk a statisztikát 20-30%.... No comment....

Vikimi!
Tessék bejönni 3. nak. A bronzérem Rád vár :lol:
dezsina
 
 


Sziasztok!
Végre egy kis felélénkülés! :)
Na, haladok sorban:

Zsani!
Reménykedj is szépen! Minden rendben lesz!
A nyák az a méhnyak-nyák, aminek a milyensége mutatja, hogy hol áll a ciklusod. Mindig másmilyen. Mensi után szinte semmi, aztán elkezd képződni. Áttetsző, színtelen, olyan nyálszerű. Peteérés környékén megnő a mennyisége, nyúlós lesz, olyasmi, mint a tojásfehérje, de tök színtelen. Ebben az anyagban remekül közlekednek a fiúk felfelé. Ha ilyet látsz, akkor kell ráugrani apára! :lol: A ciklus második felében a nyák sűrűbb lesz és fehér. Na, az már nem jó semmire.
Elég macerás beszerezni a mintát, mert túrkálni kell, de általában megbízható módszer. Mondjuk peteérésnél még pisiléskor is látszik a papíron,olyankor elég sok. (a többi meg úgyse érdekes)

Julika!
Ne kergülj máá meg! Semmi gond a picikkel! Pihenj szépen és meséljetek nekik minden este! Mondtam : ilyen családba én is megtapadnék a helyükben! :)
Nálam úgy volt, hogy a 12. napon (beülti után) lett + a teszt, a 16.-on csak halvány volt. Ezután mentem vérvételre a 18. napon kb., akkor lett 10,5 a béta hcg. Erre még azt mondták, nem egyértelmű, de tudtam, hogy elhalt. A 22. napon meg már csak 1-et mértek. A 23-on jött meg. Amúgy semmi tünetem nem volt. Ez a biokémiai terhesség, mikor elindul a hcg-termelés, de meggondolják magukat és mégsem maradnak meg. Ez baromi hamar kiderül, mire az 5. hetet elérnék, mindenkinek megjön.(Nekem a 39. ciklusnapon)
Remélem, látod, hogy ez rád abszolút nem vonatkozik, nekem ilyenkorra már bőven halványodott a teszt. (Napról napra kevésbé volt látható a 2. csík)
Ne sajnáljátok a pénzt tesztre, vegyetek csak és gyönyörködjetek benne! :) :lol: Rég óta vártátok már, hogy dupla csíkot láthassatok, hát élvezzétek ki! :lol:

Vikimi!
Az egyik ismim a 4. lombiknál egy szem petesejtet bírt összehozni. Nagy nehezen megtermékenyült, két (!) sejtesen kapta vissza. Nem is reménykedett, mert előtte az összes beültinél 3-at kapott, és semmi. Most meg abból a kis nyavalyásból nagy-nagy pocija van! :)
Nem szabad ám feladni! Ejnye! :evil: :lol:
A stimum legutóbb : Napi 1 Deca, az első 3 nap napi 3(!) Gonal F (injekció, nem pen!), utána napi 4(!) Menopur. Így is a 17. napon volt csak punkció, 20-on beülti, 5 sejt lett és 4 embrió. Szóval nehezen ment.

Dezsina!
Csak ügyesen, spontán !!! Mi is azon vagyunk! :oops: :)

Clau!
Szeretettel gratulálok! :) A clear blue az egy nagy szar! :evil: Asszem 50-es "érzékenységű. Minden más teszt legfeljebb 25-ös!
Örülj a ++++++ eredménynek!!!
Megnyugvásképp csinálj egyet holnap, de szerintem nem kétséges az eredmény!!! :)
backa
 
 


Vikimi,
ne légy elkenődve. Sikerülni fog! Ne akarj olyan sok babót, a terhességhez egy pöttyike is elég :D Csak pozitívan, szorítok neked. Biztos nem baj, hogy még csak 4 sejtes, ha már bent van, felturbózza magát egy-két pillanat alatt. Fel a fejjel :lol:
Nálam mind a kétszer „óriásiak“ voltak, mégsem sikerült. Az, hogy hány sejtesek, még nem dönt el mindent. Annyi sok mindentől függ ez az egész. Te add hozzá azt, hogy pozitív vagy és bízol a sikerben, meglátod, meg lesz az eredménye.
A nagy sikertelenség széria után kijár nekünk egy-két ..... kismami :lol:

Stimum: nekem Deca volt az első naptól, a harmadiktól Gonal, 150-es kezdés után 225 volt az adag, lórúgásnyi... plusz 5 napig Merionalt is kaptam. Folyamatosan szedtem a Prednizolont. (A stimu előtt volt Gynazol és valami gyogyi is fertőzésekre, amit apának is be kellett szednie.)

Clau,
gratula. A ClearBlue tényleg csak magasabb szintet mutat ki, holnap már az is pozitív lesz :lol: Mindenképpen jelentkezz, ha tudsz bővebbet. Ez már csak pozitív lehet! 8)

Julika,
élvezd ki a terhesség minden percét :D Akkor ezek szerint, már nem fogsz visszamenni dolgozni. Talán jobb is. Ha nem is a stressz miatt, de ahol sok a gyerkőc, főleg az ilyen kicsi mint nálad, ott könnyen elkaphatsz valami kis bacit. Az most nem hiányzik!
Én sem éreztem egyébként semmit, sőt nem csak az elején, de három hónapig sem! :roll: Tehát nem baj, sőt, ne is akarj a wc csésze fölé hajolni hetekig :D

Dezsina,
nem tudom, meddig spontán. Jó lenne, ha jönne a babó. Mi mindent beleadunk, az biztos :lol: Annyira jól működik most minden, nem tudom magam rávenni arra, hogy megint hetekig stresszeljünk. Apa nem erőlteti, én még kevésbé. Először karácsonyra terveztük a következőt, de most úgy gondoljuk, inkább várunk.
Akármilyen fura, mi igazán még nem is próbálkoztunk spontán :shock:
Januárban mentünk el vizsgálatra és rögtön ki is derültek a gondok. Kezelés apánál, hisztero és lapar nálam. Minden hónapra jutott valami finomság :evil: Valahogy nem is reménykedtünk abban, hogy összejöhet, így nem erőltettük a dolgot, májusban már kezdődött is a lombik. Szerencsére (még) nem tudom, milyen az, hónapokig/évekig "spontán gyerekre gyúrni" - na ez jó ronda... Mindenesetre hülyén hangzik, mert a dologban gondolom, nem sok a spontán :? Na, a lombiknál még úgy se :roll:
Egy próbát mindenképpen megér. A nőgyogyim azt mondta, van rá reális esélyünk, ha úgy látná, felesleges bizakodni hónapról-hónapra, nem köntörfalazna. És én bízom benne; a lapar után is megkérdezte, mondja-e azt, amit gondol vagy inkább azt, amit minden nő hallani szeretne...

Backa,
te, engem meg kihagytá', mi???? :twisted: Minnyá kapsz...
Gondolhattam volna, hogy neked fekszik a hőmérőzés! Aki reggel nem tud aludni... Irigyellek, én ma is úgy éreztem magam, mint aki le sem feküdt. Pedig fél kettőkor már aludtam. Általában helyrejövök egy óra alatt, de ma végig égnek a szemeim. Biztos azt gondolták a srácok a suliban, hogy a tanárnő jól betépett a hétvégén :wink:
Dolgozol már? Ti hogyan tovább? A pco-son írtad, hogy ti is megpróbáljátok spontán. Elvileg neked "csak" ez a nyavalyád van, nem?? Az nem is rossz (ha magunkat nézem...), nyitunk mi még itt óvodát! :lol:
wandrea
 
 


Wandrea!
Cserébe most csak Neked írok!
Még nem dolgozom, jövő héten aszem megyek, nemigen húzhatom tovább..Pedig a hátam közepére se kívánom!
Ja, spontánozunk ezerrel. Igaz, hogy ma csak az 5. cn, de nem lehet elég korán kezdeni, nehogy lemaradjunk valamiről! :wink: :lol:
A betépett tanárnénin jót röhögtem! :lol:
Szedem a metformint ezerrel, meg a premens-t is elkezdtem tegnapelőtt. Remélem, használnak valamit!

Na, megyek, fincsi pogit sütök, nehogy elégjen!
backa
 
 


Sziasztok,
Köszönöm a kedves gratulációkat mindenkinek!!!!!!!!

Backa – a hőmérőzés és nyákfigyelés spontán, vagy a tcst módszert használod? Mi januárban kezdtük el a tcst-t (természetes családtervezés), azért, hogy megtudjuk, melyek a legtermékenyebb napok. Aztán egy hónapig ügyesen mértem, figyeltem, de a hőm csak nem emelkedett, inkább csak stagnált. Így aztán a hónap végén, a néni, aki segített a módszert tanulni, azt mondta, baj lehet, mert ha nincs hőmérséklet-emelkedés, akkor valszeg nincs peteérés, na én ekkor kerültem orvoshoz, aki mondta a pco-t. Ez egy nagyon klassz és hatékony módszer, ha megírod a címedet szívesen elküldöm neked a könyvemet, ha gondolod. Remélem sikered lesz benne. Minket ez indított el a jó úton, nektek meg azért lenne jó, mert így a spontán babákra nagyon jól rá lehet készülni – mármint az alkotás időpontjára.

Clau - remélem azóta már megnyugtattad magad, és csináltál új ++++ tesztet/teszteket!!!! Gratulálok, nagyon vigyázz magatokra!!!!!!!

Képzeljétek, tegnap este az Este jó, este jót énekeltük apával a babáknak, és ő – mivel már rettentően elálmosodott az első versszak után – folyamatosan az utolsó versszakot akarta énekelni – ez így most kevésbé mulatságos, mint élőben, de higgyétek el, bűbájos koncertet adtunk apa vokálozásával.

Amikor válaszoltam a Fejős Évának – ő az aki boncolgatja a Nők Lapjában a fagyasztást, és azok sorsát – leírtam neki én is, hogy ő ugyan azt írja, 47 embrió vár megsemmisítésre, és hogy azt milyen szívesen kihordaná valaki stb. , de vajon hány abortusz van évente, és azokat hány ember szívesen örökbefogadná???? Erre aztán kaptam egy válaszlevelet, hogy más lombikost nem érint ennyire érzékenyen a téma mint engem, az ő ismeretségi körében sokkal rugalmasabbak a lombikosok – hát nem tudom. Bizonyára mindenkit érzékenyen érint, csak nekem volt túl sok időm ahhoz, hogy válaszoljak, és valszeg más anyagi helyzetben én, és mindannyian rugalmasabbak lennénk…….A mi egyik rokonunk-nak (ők még csak nem is kisebbségiek), is eldöntötték a szülei, hogy nem tarthatja meg a babát (18 éves), elvetették tőle, tőlünk pedig kérték, hogy értsük meg, sőt vegyünk részt abban az ócsárlásban, ami a kórházra vonatkozott, merthogy így, meg úgy beszéltek a kislánnyal…………….fura helyzet volt, röviden: nem tudtuk őket megérteni, gondolhatjátok a következményeket………….

Nagyon bátrak és ügyesek vagytok, hogy ilyen orvosi vizsgálatoknak, beavatkozásoknak vetitek magatokat alá. Minden elismerésem a tiétek!!!!!!! Rengeteget tanulhatnának tőletek a ’sima’ anyukák!!!!!!!!!!!!!!!!!!
julika79
 
 


Sziasztok Lányok!

Pár napra lerobban a netem és megváltjátok a világot, feljavítjátok a statisztikát és leromboljátok a siratófalat! :lol: :lol:
Na ha valaki megint tesztelni fog szóljatok és ráengedek egy vírust a gépemre, hogy mire visszajövök csak +++ híreket olvashassak! :lol:

Julika!
Én annyira, de annyira örülök Nektek! Külön gratulálok a szerk-UHszeműApunak, aki végig tudta, hogy ott vannak a babók! :D Azóta szóbeszéd lettetek a családban, hogy máris mesékkel nyomjátok a picurikat :D Férjem tegnap kérdezte hogy álltok, biztosan nagyon boldog lesz, ha elújságolom neki a jó híreket! Szorított ő is mindenkinek!

Clau!
Igen, igen, igen! :lol: Bízni, bízni, bízni! Most kell az erősítés! Minden rendben lesz! Nagyon szorítok és gratulálok Nektek is! :D

Vikimi!
Az én ismerősőm is 2 sejtest kapott vissza, annyira reménytelennek érezte és feleslegesnek az egészet... persze hogy bébi lett belőle! :lol: Nekem a doki azt mondta, hogy a 4 sejtes az jó (nekem is volt 4 sejtes embrióm), mindannyian így kezdtük!
Szóval csak vigyázni rá, dédelgetni, mesélni neki (Julikától lehet leckét venni :lol: ) és meglátod minden rendben lesz! Fogsz te még a sok-sok billió sejtes Manókád után rohangálni! :lol:

Zsani!
Engem visszatáncoltatott egyszer a K. doki a fagyis visszaülti előtt, de ciszta miatt. Azt mondta, sebaj, akkor a petefészket kiiktatjuk és ösztrogén tapaszt nyomkodtam a hátsómra. A férjem minden este azon röhögött, hogy úgy nézek ki hátulról mint egy bélyeggyűjtemény! :twisted: Szal, nem parázni, ha eddig eljutottál már nem fogja leállítani. Azt már az elején könyörtelenül közli! :twisted: Kitartás! Eszkimóbébire előre! :lol:

Lola!
Hős vagy! :D Ügyesen, gyorsan és pozitív végeredménnyel! Ez annyira jó! Végülis egy menzit kell várni és jöhet a következő nekifutás. Nekem azt mondta a dokim, hogy van egy un. méhdugó ami a méhünket védi mindenféle baci ellen, egy védelmi vonal és a hysteroval ezt kiütik. A köv. menzivel viszont visszaépül és mehet minden tovább. Hajrá! :D

Andi!
Turbékolás? Látszat betépés? Há mi jöhet még tantónéni? Mit szólnál egy bébihez?! :lol: Igazatok van, ha vártok egy kicsit, ami most jól működik azt ki kell élvezni! :wink:

Backa!
Na én sem rajongok mostmár a melóért! :twisted: Inkább otthon semmittenék, de nincs mese jönni kell. Abból a pogiból küldhetnél egy kicsit ép reggeli előtt vagyok és a gyomrom a hátamat súrólja! :D

Na én most hormon-kitakarításra gyúrok. Aztán megpróbálunk időpontot kérni K. dokihoz és megbeszélni vele hogyan tovább.
Szorítok mindenkinek és remélem megint ilyen fantasztikus hírekre jövök!
Pussz!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a biztatást!
Igazából ma se kaptam semmi jó hírt. A 11. napon volt 10,5 a tüszőm, ma meg a 15. napon 12,2. Hát ez elég kicsi növekvés. Azt mondta a doki, hogy naponta azért 1 mm-t kéne növekedni. Pénteken kell megint mennem uh-ra, de hát ha eddig nem növekedett rendesen, akkor már péntekig nem fog csoda történi. Szóval én már lemondtam azt hiszem most erről. De azt mondta, hogy pénteken már mindenképpen eldől, hogy beérik-e addigra az az 1 tüsző vagy sem.
De igazából engem nem is ez hangol nagyon le, hogy így simma ciklusba nem sikerült, mert már az elején se hittem, hogy így lehetne, hanem azt tartom hülyeségnek, hogy most 3 hónapot kell majd várnom, mikor nem történt velem semmi. Semmi injekció, semmi kezelés, semmi.....
Na persze lehet itthon próbálkozni, de hát ha még a clostival se volt peteérésem, akkor nélküle???
Máshol is kell ilyenkor várni, vagy csak a Kaáliba?
Hát majd pénteken már okosabb leszek, majd írok.
Vendég
 


Sziasztok!

Reggel megint csináltam 2 tesztet, biztos ami biztos, és mind a kettő +++++++!
Annyira hihetetlen!
Beszéltem a Dokival, hétfőn kell mennem UH-ra.

Lányok!

Nagyon szépen köszönöm MINDENKINEK a drukkokat, és a bíztató szavakat!!!

Nagyon sok erőt, kitartást és mielőbbi pocakosodást kívánok Mindenkinek!!!

Majd még jelentkezem!
Puszi
'clau'
 
 


Sziasztok lányok!

szeretném megkérdezni Julikát és claut hogy nem is volt semmi vér vagy barna? Éreztettek valamit pl:mellfeszülés,vagy has feszülés stb ilyesmiket? köszi a válaszotokat!
virág32
 
 


lányok!
sziasztok !gratula a ++++osoknak!végre már!

tökre kivagyok.,most mondja a férjem, hogy beszélt egy sráccal,5 sikertelen lombikon vannak túl,2 milliójuk ráment.semmi.20 éves kocsival járnak.ez iszonyú.mi van ha tényleg az ember hiábavalóan küzd????????,
pénteken beraktak egy olyan nő mellé a kórházba,aki szintén így járt,48 éves.
sokan mondják,hagyjak ki egy évet,de én nem bírom ki.mire várjak?
nem tudom mi a megoldás.
mit kéne csinálni?hogy lehet ezt feldolgozni,ép ésszel kibírni?
lola29
 
 


Lola,
ne borulj ki. Ez az, amit mi nem engedhetünk meg magunknak, ha sikeresen akarjuk zárni a projektet... Nézd pozitívan: nem vagy még idős és csak egy sikertelen stimun vagy túl. A legközelebbi biztos tuti :lol:
Írtad, hogy nem álltok meg. Ha anyagilag bírjátok, az csak jó. De arra azért vigyázzatok, hogy ne ez köré épüljön fel az egész életetek. Nem csak anyagi megterhelésről van szó, lombikról lombikra élni, az a házasság rovására is mehet. Ha pedig úgy döntötök, hogy mégis kihagytok egy kis időt, gondolj arra, hogy szinte hónapról-hónapra valamivel többet tudnak az orvosok, a tudomány folyamatosan fejlődik. Apa azt mondja, biztos hamar eljön az idő, amikor nem a sikeresség, hanem a sikertelenség aránya lesz 20-30%. Gondolj csak bele, öt-tíz évvel ezelőtt csak álmodtak ezekről a százalékokról...
Ne azt nézd, hogy annak az ismerősnek nem sikerült, hanem, hogy Julikának, Claunak igen. Akinek velem volt beültije, annak is és biztos tudsz még olyanokról, akiknek ott a babájuk :D
Ránk is várnak a babók, ne törj le, csak pozitívan!!!!!

Zsani,
nem értem, miért kellene most 3 hónapot várnod... Ennyien lennének, akik lombikra várnak?! :shock: Nálunk azt mondták, fagyibabával nem kell hónapokat hihagyni. Talán nem is lesz gond és visszakaphatod a fagyibabákat. Ne legyél olyan negatív! :lol:

Vikimi,
mikor tesztelsz? Nagyon szorítok neked, hogy csatlakozz a kismamikhoz! :D

Backa,
mennyibe került a Premens?
Te milyen sűrűn jársz inzulint nézetni? Nekem két hónap után most kell visszamennem (egy hét múlva), már nagyon kiváncsi vagyok. Nem kell ezt is sűrűbben megnézetni? Az inzulin szint ingadozni szokott mint a pajzsmirigy eredmény vagy nagyjából állandó?
Már érdeklődtem, a védőnő azt mondta, nem lehet kapni otthoni inzulinmérőt, csak vércukrosat, de az nekem mindig jó volt. Rossz, hogy minden kis szir-szarra beutaló kell :twisted:
wandrea
 
 


Backa,
most ahogy olvastam az 5. napodat, jutott eszembe, hogy azt sem tudom, én hol tartok :? ciki... Na, kiszámótam, mer matekbó olyan okos vagyok: 10. nap :lol: :D A hétvége tehát nyerő lehet. Apa - meg a metformin - csodát tesz :lol:
wandrea
 
 


Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat,jó volt olvasni ilyen sikersztorikat is.Nem tudom, hogy vagytok vele,de az ember legbelül tudja és érzi,hogy nincs változás a testében.

Wandrea!:)
nekem nem kell tesztelni, mert a ET után 1 hétre behívtak vérvételre,így hamarabb tudjuk meg a hírt.ami azt jelenti hogy csütörtökön volt a transzferem, és már 1 hétre rá most csürötrökön vérvétel.Ez jó.Prednizolont mire kell szedned? Nekem folyamatosan bromocriptint kell szedni napi fél szem, a magassabb prolaktinom miatt..persze mindig jó értéket kapok a vérvételnél. :)
Sok sikert a spontánhoz!

Lexa!:)
Köszike! Tudom, hogy a négy sejtes nagyon jó állaőpt főleg haazt nézzük, hogy a találka utáni napon kaptam vissza.Kis pindurika.
Fura,hogy már így hogy a szívéhez nő az embernek.
jó hormontakarítást!

Backa!:)
előre a spontán babóért! a metformin meg a premens mire jó??? még nem is hallottam róla.

Dezsina!:)
nekem is elég lenne bronzérem, de majd máskor most átadom valakinek! :)

Lola!:)
"jön egy c. lány.azt mondja.neked is abortuszod lesz.? " ez iszonyatos lehetett én nem is tudom kibírtam e volna egy kis enyhe fejmosás nélkül.Jó tudom vannak akiknek nincs más választásuk,betegség stb...de miért kell ezzel dicsekedni???
Hogy vagy?Pihensz még?

Clau!:)
gratula és boldog videózást hétfőre!:)

Julika!:)
jó lehetett a férjed az éneklés közben...te a tesztgyártók álma vagy...sok tesztet fogyasztasz és pozitívan értékeled azokat!
sok sikert!Jó éneklést!:)

mindenkinek minden jót!:)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Wandrea!
Olyan megnyugtatót írtál! Úgy feldobódtam! Reményt ad, ha az embernek a lelkére beszélnek! Ugyan nem személyszerint nekem írtál, de nekem is kell a biztatás :!: Amúgy én most a 9. napon vagyok, tehát kb megint együtt vagyunk, gondolom Backa sem marad le nagyon :lol:

Wikimi!
Te pont olyasmi lehetsz, mint én. Annyira ismerem már a szervezetem és az ET után 6 nappal annyira éreztem, hogy nem történt semmi.Úgy átérzem amit írtál, de nagyon drukkolok, hogy holnap pozitiv legyen a teszt!!! :wink:

Lola!
Tényleg fel a fejjel! Nekem meg sem fordul a fejemben, hogy nem sikerül! Ugyan én is stresszelek, de azon hogy minnél hamarabb sikerüljön, és ne kelljen sokat fizetni! A végén úgy is sikerül :!: :lol: Olyan nincs, hogy ne! Tessék így neki állni :!:

Virág!
Most hol tartassz? Most fogsz tesztelni?

Backa!
Nemsokára spontánozunk itt a Wandreával :lol: Hőmérőzöl már? Hogy haladsz?

Clau!
Írd le a siker storyd! Mit tettél és mit nem tettél az ET után?! Hagy tanuljunk!!!! :lol:

Mnzsani!
Nem értem én sem miért kell várni :evil: szerintem kérdezz rá! Csak a lombik után kell a három hónap!

Lexa!
Ti most spontánoztok?
dezsina
 
 


Sziasztok!

Julika!
A hőmérést meg nyáknézést csak úgy simán csinálom. Az az igazság, hogy closti nélkül nincs is sok értelme, valószínűleg nem lesz nekem spontán pé-m. Még clostival sem vennék rá mérget. Persze azért próbálgatjuk, hátha!
Ti meg csak énekeljetek, hadd röhögjenek a picik! :lol: Vizuális típus vagyok, ahogy ezt elképzeltem... :)
Egyébként hogy vagy? Van valami tüneted?

Lexa!
Már azt hittem, elvesztél!
Mikorra tervezed az újabb akciót?
Öribaba ügyében elkezdtétek már a szervezkedést?

Zsani!
Lehet, hogy beindul az a tüszőcske péntekig! Nekem is ilyen, nagyon lassan indul, aztán hirtelen nő egy nagyot! Végül is 15 mm körül már jó! Annyit simán nőhet!

3 hónapot csak akkor kell várni, ha a tb finanszírozza a kezelést!!!
Ha mégsem lenne ebből most semmi, akkor megteheted, hogy kifizeted az eddigieket (vérvételek-3500/db és uh-k-7500/db), akkor nem jelentik le a tb-nek és akár a következő hónapban mehet újra!
Szerintem ha így alakul, inkább fizessétek ki, mert akkor nem megy el egy újabb lehetőség az 5-ből. Így nem lesz olyan borzasztóan nagy összeg. (persze nem kevés ez sem)
Én pl. kifizettem a fagyis beültetést, ott is a vérvételeket meg az uh-kat kellett, na meg a felolvasztást-transzfert, ami maga volt 35 ezer akkor! 57-et fizettem végül. (asszem az olvasztás+transzfer most 50) Nem bántam meg, inkább ezt fizetem, mint a teljes stimut punkcióstól, mindenestől, ami 300 felett lenne jóval.
Ezeket meg tudod beszélni a Kaáliban, ha kiderült, mi lesz. Maguktól is meg szokták kérdezni, hogy tb-s legyen-e, vagy fizetni akarom.

Virág!
Hol tartasz? Beülti megvolt már???

Clau!
Mondtam én! Kár volt izgulni! A clear bluet kerüljétek el jó messzire!
Vigyázz nagyon magatokra! Mikor lesz uh???

Lola!
Úgy lehet ép ésszel kibírni, hogy nem gondolsz olyanokra, hogy sosem sikerül!
Én biztos nem várnék. Dehát ismeritek a nevezetes türelmemet! :roll: :lol:
Mindamellett lehet egy kicsit lazítani is. Úgy repül az idő, hamarosan újra kezded! És nagyon nem tesz jót, ha ennyire negatív vagy! Tessék bízni, mindjárt újra beülti, és a picik nem csípik a depis anyukat! :)

Wandrea!
A premens kétezer egy-kétszáz volt, egy havi adag, napi egyet kell szedni.
Inzulint augusztusban néztek utoljára, épp arra gondoltam, kéne már nézetni. Fene tudja, hogy állok, pedig nem mindegy! Csak engem is elrettent a tortúra : házidokihoz beutalóért, laborba Zircre, eredmény ezer év múlva, stb. Pedig muszáj lesz! :roll:
Hú, de jó nektek! Már a hétvége műsoros! Mindent bele! :lol: Nekem még sajna van vagy 10 napom! Addig is gyakoroljuk, hogy addigra jól menjen! :oops:

Vikimi!
Holnap kiderül???
Nagyon izgi!!! Azonnal jelentkezz, ha megvan az eredmény! Ezer drukk :++++++++++++++ :)
A metformin a pco-ra meg az inzulin-rezisztenciára jó, mert nekem amiatt nincs peteérésem (a Kaális dokim írta fel). A premens meg igazából a mensi előtti tünetek javítására szolgál, de tapasztalatok szerint sokat használ gyerekgyártásnál is (recept nélkül lehet kapni). Hát, kipróbálom, hátha...

Dezsina!
Az ám! Nem sokkal maradtam le, ma vagyok a 6. napon!
A hőmérést próbálgatom, bár olyan béna vagyok, hogy nem tudok táblát csinálni magamnak a ferty-n, úgyhogy kockás papírra rajzolom. Gyakorlatilag ugyanaz. Egyenlőre hideg vagyok, mint a béka, de ennek így is kell most lennie. Aztán kiderül, lesz-e egyáltalán spontán pé-m. Igazából nemigen van rá esély, de én már csak ilyen optimista vagyok... :roll:
Akkor neked is forró hétvégéd lesz, ugye?
Na, úgy el lesztek foglalva Wandreával együtt, hogy errefelé sem bírtok nézni! Nem baj, ennyi áldozatot meghozunk a cél érdekében!
backa
 
 


Sziasztok lányok!

nekem ma volt a vérvétel pozitiv lett,én nem teszteletem.szept.29volt a beülti 4sejtes fagyibabák. Azt mondta a Kovács doki hogy a beányazodás az biztos de picik kicsik mondtam neki lehet mert ketten vannak :lol: én bizom benne hogy itt maradnak.
nekem ez az elsö beültim volt. Nem sokat pihentem nagyon rendszertelenül eszem lehet hogy ez is az oka hogy picik de szerintem nagyon picik is voltak amikor beültették öket. De tudo hogy erősek a fiúk!!!!!!!!!! :D
virág32
 
 


Virág!
gratulálok :!: :!: :!:
Szuper, hogy erősíted a pozitiv csapatot!!!! Vigyázz magatokra!

Backa!
Szuper forró hétvégénk lesz, de én már ma is erősítek, mert amikor egyszer véletlenül összejött, akkor a 10. nap voltunk utoljára együtt és még is "beporzódtam" :lol: Úgy hogy hátha... :lol:
dezsina
 
 


Virág!
beszéltünk az Aloe-ról pár napja. Tudnál árakat mondani?
köszi!
dezsina
 
 


Virág,
nagy-nagy gratula! Jó az ilyen pozitívumokat olvasgatni :D Mikor mész legközelebb? Uh-d mikor lesz?

Remélem, hamarosan csatlakozhatok hozzátok én is. Na meg a többi spontános. Na és lombikos. Na és úgy mindenki... :lol: aki úgy gondolja, hogy nincs több esze annál, mintsem, hogy hetekig hányjon, azután magára pakoljon egy jó pár kilót, mikor már olyan mint egy gömböc, egy napig elszenvedje a kínok kínját, azután hetekig ki legyen mint a malac, ne aludjon rendesen hónapokig, és egy bömbölő kis szörnyeteget tudjon maga mellett a nap 24 órájában. És, és, és ezt a kis szörnyeteget - ha! esetleg nagyon jól csinált valamit, akár kettőt-hármat egyszerre - nevelgesse-ápolgassa élete végéig! :lol: :wink:
Nem ezé' vagy azé", de én má' szívesen hánynék reggelente... :lol: sőt! még azokat a plusz kilókat is magamra ragasztanám, ha csak azon múlna 8) pedig már igen csak gondolkodnom kellene, hová is férnének el :shock:
SZÓVAL! Kalandra fel! :lol:
wandrea
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm a sok gratulációt nagyon aranyosak vagytok.mindenkinek szoritok!!!!!!!!!!!!!


Dezsina!

Az ALOE gél 1l 6900ft a propoliszos krém 4900ft. tudom hogy nem a legolcsobb de hidd el használ.Én nagyon sokat köszönhetek ennek a terméknek, a sok éveken tartó gyulladásaimat is ez hoszta helyre. mert ha gyulladás van a szervezetbe az nem tesz jót a magzatnak.
virág32
 
 


Sziasztok!

Virág!:)
gratula, csak így tovább.

én ma voltam vérvételen ET egy hete volt,és ezt 7.napi vérvételnek számolták.még nem tudok semmi biztosat,eddig jók az eremények, de mivel kaptam hcg szurit,így a 48,5 értékből, nem lehet tudni hogy mennyi a szuri és mennyi a saját.Kedden kell mennem ismét.addig pihenek,és reménykedek.

mindenkinek minden jót!:)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Virág!
Köszi az infót. Elég húzós valóban, erre még aludnom kell egy párat. Azért biztonság képpen kaphatok egy telefonszámot, hogy ha egyszer mégis rászánom magam és tudok hinni ezekben a szerekben, akkor mégis csak rendelnék.....

Vikimi!
Nagyon drukkolok :!: Jó lesz ez. Bronzérem!!!! :D

Backa, Wandrea!
Nem tudom mi van velem, de úgy látszik matekból nem vagyok valami jó :lol: Ugyanis ma vagyok a 9. napon. :roll: Hogy hogy számoltam ezt ki tegnapra, azt nem tudom? Úgy látszik nagyon akarom már a forró hétvégét! :oops:
dezsina
 
 


Szia vikimi!

Mi a 48.5 értéked? Nekem a 12 napon volt az elsö vérvételem.szoritok de ugy is minden rendben lesz! :lol:


Szia Dezsina!

Megadom az én tel.számomat.Internetten is meg nézheted hogy milyen hatóanyagokat tartalmaz.Én a gyulladás csökkentö,vírus, baktérium ellenes,gomba és csíraölö hatóanyaga miatt kezdtem el szedni.De a kismama oldalon is tudsz róla olvasni.
virág32
 
 


Dezsina!:)

köszi, de reménykedni nem nagyon tudok, mert az utolsó is így indult...

Virág!:)
a hcg értékem 48,5 az E2 1260
Neked mennyi volt?
Vendég
 


Virág!
Köszi, akkor várnám a számod, gondolom priviben küldöd. Az internet címet is add meg légyszi. Nem tudom mikor szánom rá magam, de megnyugtat, hogy legalább a lehetőség megvan.

Vikimi!
Kitartás!!! Pozitiv gondolatok!!!!
dezsina
 
 


Vikimi!

Nekem az orvos csak HCG mondta de csak annyit hogy egy kicsit alacsony. Ezért kételyes hogy meg maradnak. Annyit fűzött még hozza hogy a fagyasztott embriók nem minden esetben olyan erősek,de én hiszem hogy minden rendben lesz,itt vannak és én nem engedem el őket :!: :!: :!: :lol: Hétfőn megyek vérvételre.
virág32
 
 


Dezsina!

El küldtem amit kértél
remélem megkapod :?: :roll:
virág32
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: