Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy! én mondom ez már nem véletlen. Laptető!!!!!!!! hajrá!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Köszi a Bogi és tortadícséretet! Hát én nem is az mondtam, hogy csúnya lett, hanem nem olyan finom, de ez a képen nem jön át. :wink:
Ja és ma megvolt a védőnő meg a doki is, minden ok, semmi extra, vártam sokat ennyi.

Kissedi! Szép méretek!!!! Hajrá repiszuri és szerdai inszem!!! :lol:

Bikfy! Van, hogy nem megy az oldal, épp az előbb próbáltam nekem sem jön be. Nyugi, nem vagy kiutálva! :wink: :lol:

Nálunk szaraxik a nagygép, így apa laptopján kellett netet csiholni és most itt pötyögök, de ez elég kénylemetlen, a kistesónak is. :?

puszi!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rég jártam erre, pedig most már nálunk is aktuális a kistesó újra.
Lili mondjuk megmondta, hogy neki június 3-án születik a kislány kistesója, úgyhogy még van 2 hónapom pocaklakó nélkül :lol:

Felteszem ide is Levi 1 éves képeit.

Levi 1 éves :D
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Szia Linacska! Szép gyerkőcök! Boldog szülinapot Levinek!Látom ízlett a torta! :lol:

Kép
kissedi
 
 


Linácska!

Na, remélem hamar összejön! Nem is tudtam, hogy három babát terveztek! De, jó!

Levinek boldog születésnapot kívánok! Látom ízlett neki a torta!

rodina74
 
 


Kissedi!
Látom, pont ugyanaz jutott eszünkbe a képről!

rodina74
 
 


Császtok!

Rodi!
Mi nagyon belehúztunk, ha látnád, milyen kócos a hajam. :lol: Api szerint túl vagyunk az évszázad hajkócolásán. :oops:

Linus!
Levinek boldog szülinapot, gyerkőceid nagyon szépek. Ajjaj! Lilivel nagyon kell vigyázni a jóslatok terén, én még emlékszem, ő annak idején is megmondta a frankót. Na most kíváncsi leszek. :lol:

Edi!
Te is szuribajnok vagy? Egyedül adtad be magadnak? Jájj, ti olyan bátrak vagytok.

Rodim!
Babakocsi ennyiért simán megérte!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodikám!
Poci fotót mikor kapunk? Kíváncsi vagyok, mennyit nőtt az esküvő óta. Öcsém, nemsokára szülni fogsz és még csak most lettél terhes. Ilyenkor mindig csak ámulok, bámulok. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


És még valami: akartalak már többször is kérdezni, hogy mit tudsz Natikánkról.

KépKépKép
bikfy
 
 


Pocifotó? Na, mindjárt csinálok!

Natiról? Hát csak annyit, amit múltkor ő is írt ide a közösbe. Majd 23-án megyünk le Velencére, és akkor összefutok vele, és dumcsizunk egy jót. Sajnos mást nem. Majd jönni fog, biztos vagyok benne, csak még kell neki egy kis idő! Nem tartom kizártnak, hogy egyszer csak egy pozi teszttel fog jelentkezni!

rodina74
 
 


Magam csináltam, hát ekkora:

Kép

Kép

rodina74
 
 


Hát a szülés még odébb van, de tényleg nagyon rohan az idő.
Már lassan sajnálom, hogy kifelé megyek a terhességből! Ha éppen nem izgulok valami miatt, akkor nagyon élvezem! :lol:

rodina74
 
 


Na, mindenki eltűnt?
Azt hiszem megyek aludni! A mai nap után jót fogok aludni!

rodina74
 
 


Jó éjt!

rodina74
 
 


Itt vagyok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Ne már! Elmentél? Épp hazaért a férjem, meg kellett hallgatnom az élménybeszámolóját.

Gyönyörű a pocakot, szépséges kerek babalak. Annyira irigyellek. De azt mindig hozzáteszem, hogy a szó jó értelmében. :wink: Cépséges vagy, no. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Linus!

Levi mögött nem Lili van a képen, ugye? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
nem, ő a barátnőm kislánya. Egyszerűen annyira körülülték Levit a gyerekek, hogy nem tudtunk róla olyan képet csinálni, amin csak ő van.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Rájöttem, hogy nekem nem szabad jönnöm és akkor jó dolgok történnek itt.
Kissedinek szerdán inszem, Bikfyék kócolják egymást, mindjárt megint 2 kismama lesz.

Luczus
Végülis ha nem volt gond nektek az utazás Tatára, csak az bánom, hogy hamarabb nem néztem, mert köszönésre odaszaladtam volna hozzátok. Na majd legközelebb.

Rodi
Jó a babakocsitok és tényleg nagyon jó áron vettétek.

Bikfy
Nekem elvileg 20-a körül kell megjönnie (vagy nem megjönnie), 30-ra kaptam időpontot a dokitól. 30-án leszek kb. elvileg 3-4. cn-on, szerinted ne menjek később, vagy a dokinak így is jó? Így is látja amit kell?

Kata
Most épült a sorház? Végülis februárig van még idő.

Linácska
Most eszembe jutott a Bence 1. vagy 2. szülinapja, ahogy mászik bele a tortába. Annyira édesek. Gratulálok Levikének! Komolyan mondom, hogyha június 3-án kislányt szülsz, akkor elmegyek jósoltatni Lilihez. :D

timejka
 
 


Timejkám!
Hogy mondhatsz ilyen butaságot? Agyonütlek, te lány! Gyere csak, mert igenis hiányzol, mint régi motoros. :wink:

Nem értem a kérdésedet. Ha 20-án jön meg a mensid, akkor 30-án már a 11. napon leszel. Ha 5 napot késik, akkor is a 6. napon. Ha meg 10 napot késik a mensid, akkor mindenképpen kell a kivizsgálás és örülj, hogy sikerült bejelentkezned. Mondjuk én mensi alatt nem mennék, de ezen most még ne izgulj. Ha úgy látod, hogy ez a helyzet, akkor kérsz egy másik időpontot. De csak nyugi, ez még messzi nóta. Mindig örülj a mai napnak. Ki tudja, mit hoz még a holnap? Mindent a maga idejében!

KépKépKép
bikfy
 
 


Lina!
Bocsi, de azt hittem, hogy Lili változott ekkorát. :shock: :oops: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Hogy én milyen hüle vagyok! Én azt számoltam, hogy ha elmúlik a bajom, szóval nem vagyok normális. Visszaszívom az előző kérdésemet.

Egyébként a Bence nem is annyira hisztis, hanem pillantok alatt felhúzza magát kis hülyeségen és mire megnyugszik az egy kicsit sok. Azt mondták, hogy van kiskamasz kor is. Jobb lenne ha nem lennének ilyenek, illetve legalább van mire fogni az éppen aktuális nem normális állapotukat. (azt hiszem ma nem vagyok jó fogalmazásból :oops: )

timejka
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak röviden tudok jönni, mert Marcim a nap minden percében biciklizni akar. Emiatt a ház is szalad. Szóval leszereltük a régi kisbicajról a pótkereket és most minden áron meg akar tanulni 2 kereken menni. Nagyon kitartó. A lába szára kék-zöld folt, meg tiszta csikarás. Időnként bepöccen és odacsapja a bicajt, de végül is egész jól megy neki, már tud menni vagy 10 pedálozásnyit.
Tegnap meg vettünk neki egy komolyabbat és nagyobbat, de azzal még nemnagyon megy, először a kicsin próbáljuk hogy biztonságosan menjen.

Szóval ezért vagyok ilyen ritkán. Nem hiszitek el, este negyed 9-kor úgy kellett berimánkodnom az utcáról. Utána meg már kivagyok.


Most szaladunk a városba is, mert tornacipőt kellene még venni, egyébként minden készen áll a sulira. Mi lesz ott Istenem? :roll:

Rodi: Gyönyörű a pocakod és szép nagy!

Kissedi: Drukkolok holnapra.m Ilyen hüvelygélről még nem is hallottam. De tényleg kényelmesebbnek hangzik.

Bikfy: Remélem az évszázad hajkócolása meghozza a gyümölcsét! :)

Most szaladok, mert hisztizik a drágám.

Kép
babicsek
 
 


Babicsek
Most kezdi a gyermek az iskolát? Én nagyon paráztam, amikor Bence kezdte a sulit. A bicózás jó dolog, mi is szoktunk sokat. Hál'istennek van egy nagy tó, amit körbe lehet bicózni, se autó, se semmi és tök jó.
A takarítás megvár. :D

timejka
 
 


Sziasztok!

Monic,
A múltkor nem írtam a dátumot: febr. 18.

Lucuzs,
Nagyon helyes a kislányod :lol:
Mi a baj a tortával, szerintem még akár egy cukrász is megirigyelhetné a külsejét és gondolom finom is volt, mert mondtad hogy gyorsan elfogyott.

Agassi,
Egészségedre, remélem valami fincsi pezsgőt ittál :wink:
Privit nem kaptam, elfelejtettél küldeni? :roll:

Kissedi,
Holnapra egy óriási kalappal Nektek! Nagyon szépen alakulsz, és holnapra még vastagabb lesz a nyálkahártya a tüszőrepesztőtől.


Rodi,
Szegény, anyós jól lefáraszthat. Én anyósom egész jó fej, szerencsém van vele, sok mindenbe beleszólni sem akar, vagy csak nem mer, nem tudom, de így a jó. Nálunk após szokott nagyon ritkán olyan témákat felhozni, amitől égnek áll a hajam… Nem szeretem azt hallgatni, hogy milyen rég voltak már úgy együtt anyóssal. Jó, nem sokszor van ilyen téma, de én ilyenkor baromira zavarba jövök. :oops:
Én azt sem tudom mit kell nézni egy babakocsin, gondolom nem csak a szépségét, pedig én tuti azt nézem először. :oops: :lol:
Nagyon csini vagy!!!

Linácska,
Hajrá 3. gyerek! Én sem emlékszem, hogy hármat szerettetek volna, de drukkolok.
Levi nagyon édes pofa.

Bikfy,
Még ha túl is vagytok az évszázad kócolásán, akkor is még biztos azt is lehet überelni, úgyhogy hajrá. :lol: :wink:
Nem olyan nagy dolog az a szuri. Nekem az elsőnél úgy remegett a kezem, hogy alig tudtam beszúrni, de minden egyes szuri után egyre könnyebb, de ha lehet ne kelljen kipróbálnod!

Timejka,
Nem, a ház már 2 éve épült, csak ezt még nem tudták eladni. Nem valami extra kívülről, de végül is nem az számít.

Babicsek,
A 7 éves hugom is állandóan bringázik, tegnap meg is lett az eredménye. Állítólag ment lefelé egy lejtőn, begyorsult, és ijedtében a lábával akart fékezni. Persze nagy perecelés lett a vége, és felszakadt az álla, kitörött egy tejfoga és az egyik őrlő fogából is letörött 2 darabka, és állítólag tele van horzsolásokkal, sérülésekkel. Anyja azt hitte szétesett az álla az eséstől, olyan durván nézett ki.
:roll:

i.kata
 
 


Bumiról tud valaki valamit???

i.kata
 
 


Sziasztok,

Kata,

jól gondoltam én, hogy közel állsz a Danika a február 15-höz amior az én drága imádott Danikám született :wink: Én már a lombikodkor is éreztem, hogy ez most jó lesz :wink: Lehet, hogy elfogult vagyok, azért éreztem így, de mégis bejött :lol: 8)
Viszont én neked kislányt érzek, kíváncsi vagyok, hogy bejön-e :?:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Levi és Bogi is nagyon szép gyerekek! Érdekes, hogy a topic összes gyereke annyira szépséges, jó rájuk nézni nagyon :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
abban nem tudsz esetleg nyilatkozni, hogy minden rendben van-e a pocaklakómmal? Annyira parázok, már bánom hogy megvettük azt a magzati szívhang figyelőt.

Linácska,
most jut eszembe, hogy neked is volt olyanod. Te számoltad a szívverést? Hányadik héttől használtad?

i.kata
 
 


Sziasztok! :)

Itt vagyok. 7- kor megyünk biciklizni, addig gondoltam benézek.

i.kata: Nyugi minden rendben van. Mikor kell menni legközelebb?

Timejka: Igen most kezdjük. Jó lett volna ha iskolakezdésre terhes lettem volna és itthon tudnék lenni vele, amíg belerázódik, dehát ez van. Jaj nagyon izgulok már én is. Egyébként az én gyerekem olyan kis anyámasszony katonája, hogy el sem hiszitek. Csak itthon nagy a szája velünk. Én nemtudom mi lesz ott vele, egyáltalán nem önálló, mindent 6-szor a szájába kell rágni, hogy mit hogy csináljon stb....
Lehet hogy mindenből duplát kéne vennem, mert szerintem első héten már mindent el fog hagyni. Az iskolatáska meg ahogy áll a hátán hát az kész röhej. Ki sem látszik a nagy táskából. Szerintem a táska fogja vinni őt iskolába, nem pedig ő a táskát. :oops: :)

Egyre jobban akarom hogy végre legyen baba. tudom nem jó ez, de most valahogy ezt érzem. Aztán van amikor teljesen másképp gondolkozok. Már én saját magamon sem igazodok el.

Most elhatároztam hoy a föld alól is kerítek méhpempőt és azt fogom szedni. Apus holnaptól szabin van, így hátha kapok néha egy kis kimenőt.

Szerintetek hormonvizsgálatra beutalót a háziorvos is felírhat? A Kaáliba ugyanis nem adtak, csak összeírták miket kéne megnézni.
Elméletileg még 1 nap van menziig, azaz ma vagyok a 30. napon, de eddig ennek semmi jelét sem érzem. Remélem nem tolódik ki a ciklusom vagy 60 napra, mert régen olyan is volt. Úgyhogy nagyon várom már hogy megjöjjön.

Tényleg mi lehet Natival? Olyan régen volt már. És Bumi is! Eclipse te is ritkán jössz.

Kép
babicsek
 
 


i.kata: Jaj szegény hugicád! Gondolom volt nagy sírás. Szegénykém.
Gondolom hogy megijedhettek mindannyian.

Nekem ma a kis drágám a boltban a mozgólépcsőn lefelé jövet zihált egy nagyot. Nem jól lépett rá a lépcsőre, pedig mindig mondom neki, hogy a közepére lépjen. Úgy üvöltött, alig tudtam menet közben összeszedni a lépcsőről. Szét se mertem nézni. Gondolom mindenki minket nézett. :oops: :oops:

Kép
babicsek
 
 


Babi hormonvizsgálatra én a megyeiben kértem beutalót, az elsőn a nőgyógyászaton. MOndtam az asszisztensnek,hogy ezek kellenének, és írt beutalót. 10 perc és kész.
Ne izgulj majd feltatálja magát a fiad, és kinyílik a suliban is!
Kata szegény hugod :? Ne izgulj nincs semmi gond a pocaklakóval!
Timejka reméljük úgylesz!
Bikfy hajrá kócolás!!Remélem 9 hónap múlva felsír a kis kócos!
Rodi nagyon cuki a pocakod!
Most megyek készülök holnapra! szorítsatok! puszi

Kép
kissedi
 
 


Kata,
azt írják a szívhanghallgatóra (mármint a mienkre, AngelSound), hogy 12. héttől jó. Nekem igazából a 16. héttől hallatszódott valami. Lehet, hogy már a 14-en is, nem emlékszem pontosan. De az biztos, hogy nagyon sokáig nagyon lent kell keresni. Szinte a szeméremcsontod felett, és ott fogod megtalálni.

Mi úgy vagyunk a 3. gyerekkel, hogy szeretnénk, de csak ha jön magától, inszemeket, orvososdit már nem annyira. De épp ma gondoltam rá, hogy lehet, hogy még azt is bevállalnám újra.

Babicsek,
háziorvos nem nagyon tud felírni beutalót, csak egy-két hormont kérhet talán.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Timejka,
nem tudom, emlékszel-e, hogy Lili Levit is megmondta, hogy látja a hasamban.
Az egyik ovistárs anyukája kérdezte tőle, hogy mikor lesz nekik kistesó (már régóta szeretnének, és egyre türelmetlenebbek), és Lili sokáig nézett felfelé, hogy nézi, hogy gondolkodik, és utána nem válaszolt semmit. Mert szerintem nem érzett velük kapcsolatban semmit, viszont nem is kamuzott valami dátummal.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linácska, kissedi: Köszi az infókat. Lehet hogy nem is próbálkozom nála. Majd visszamegyek a régebbinőgyógyászomhoz, aztán m egkérem írja fel.

Nemrég jöttünk be, kint voltunk. Hát ne tudjátok meg mennyi szúnyog van. Szinte megettek minket.

kissedi: Jaj már annyira izgulok. De jó lesz a holnapotok. Valami elindul..... :)

Kép
babicsek
 
 


Linácska: Isten éltesse az 1 éves "nagyfiút"!
Kép

Kép
babicsek
 
 


Kata!
Szegény húgod! Biztos szépem nézett ki! Ahogy leírtad, az alapján én is elájultam volna!
Mondjuk én így törtem ki 12 évesen a metszőfogaimat! Igaz, az a jégen volt, de hasonló módon ügyeskedtem!

Majd kérünk képet a házról!
Ne izgulj, a babával minden rendben lesz!

Linácska!
Hát, nagyon drukkolunk nektek. Reméljük, most Lilinek megint igaza lesz! El sem hiszem, hogy Levi már egy éves! Még csak most született!

Kissedi!
Nagyon szurkolunk holnapra, de minden rendben lesz! Holnap már kismami leszel!

Babicsek!
Én magánban csináltattam meg a hormonokat, így nem tudom, hogy háziorvos is felírhatja-e. Azért mentem oda, mert 1 héten belül meg lett az eredmény, még tb alapon hónapokat is kell várni. Persze ez kórház függő!
Bence nagyon ügyes lesz az iskolában! Okos kis gyerek, nem lesz semmi baj! Az elején lehet, hogy kicsit nehezebb lesz, de simán veszi majd az akadályt!

Timejka!
Bizony, van kiskamaszkor! Könnyen lehet, hogy csak ilyen vérmérsékletű. Könnyen felhúzza magát, aztán hamar le is nyugszik. Én is ilyen vagyok, kicsit olaszos mentalitás! :lol:

Bikfykém!
Hát, remélem Kissedivel megkezditek a sort a pozi tesztekkel!

Holnap is jön az anyósom, úgyhogy nem tudom, hogy fogok-e tudni jönni!

rodina74
 
 


Ma voltam először a János kórház szülésfelkészítő tanfolyamán. Pont ma kezdődött a vajúdás, szülés témájával, és nagyon jó volt! 2 órán át tartott, és nagyon élveztem! Ha valaki a Jánosban szül, nagyon ajánlom! A jövő héten a relaxációról, és a légzésről lesz szó a vajúdás alatt.

rodina74
 
 


Babicsek,
csütörtökön megyünk kombinált tesztre, úgyhogy már csak kettőt kell aludni. Utána majd csak szept. 1-én megyünk a dokimhoz.
Szerintem nem lesz gond a suliban, nagyon erős a "csorda szellem" Nagyon tudják húzni egymást a gyerekek, igaz az én unokahugomat általában a rosszba viszik bele :lol: :roll:
Hű, a mozgólépcső sem lehetett kellemes, az olyan durva recés ráadásul, én mindig a sarkamat húzom le rajta, én is sokszor rosszul lépek rá lefelé menet :oops:

Linácska,
nekem is az a készülésem van. Mi hallottunk is szívverést, de lassú volt egy babához. Megnéztem a videót és azon gyorsabb a dobogása. Rodi írta, hogy lehet a saját szívemet hallom, de azzal sem igazán egyezik és hát helyileg sem stimmel :lol: És csak 1 ponton halottuk, ott ahol te is írtad.
Arra is gondoltam, hogy mivel elég vastagon vagyok kipárnázva a hasamon, lehet azért nem műkszik rendesen? :roll:
Levinek is úgy indultatok neki még anno, hogy spontán. :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Kissedi! Drukk hegyek holnapra!!! :lol:

Rodina! Nagyon szép a pocakod!!! :D

Kata! Ne idegeld magadat a szívhang hallgatóval! De ha nem bírsz megnyugodni akkor menj el a védőnődhöz, ő bármikor meg kell, hogy nézze neked, feltéve, hogy már hallható.
Hugidat sajnálom. :(
Ja, és eddig nekem is egyértelmű volt, hogy lányod lesz, csak most esett le, hogy ez még nem is téma. :oops: :lol:

Babicsek! Hát nem irigyellek a sulikezdés miatt!!! Nekünk még 2 év hátra van, de már most izgulok. :oops:

Linácska! Mi még nem nagyon ismerjük egymást, én jóval később érkeztem ide. :wink:
De sok-sok drukk nektek a kistesóhoz!!! És utólag is boldog szülinapot a fiadnak! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi,
úúú, 12 évesen törted ki? Az durva lehetett. Nem tudom hugomnak mozgott-e az a foga, de neki még legalább tejfoga volt. Én nem láttam őt, de gondolom hogy nézhetett ki. Na meg apum fejét is el tudom képzelni, ahogy meghallotta mi történt. :roll:
Rodi, akkor sipirc aludni, holnap minden csepp energiádra szükséged lesz :lol:

Lucuzs,
védőnőm csak péntekenként van bent a rendlőben, úgyhogy az már mindegy. Csütörtökön remélme úgyis kiderül, hogy ismét fölöslegesen paráztam :roll:
Olyan furi, eddig mindenkinek egyértelmű, hogy lányom lesz :lol: A családomat még megértem, mert nálunk csak lányok vannak. 4-en vagyunk lányo tesók, nővéremnek is lánya van, apumnak is csak nővérei vannak, anyumnak is csak huga van... Apósom meg állandóan nyomatja, hogy neki fiú unoka kell :evil:
Olyan mindegy mi a neme, a lényeg hogy minden rendben legyen. Én mindennek örülni fogok. :lol:

i.kata
 
 


Kata,
símán hallhatod a saját szívverésed, mert az hallható a hasi erek áramlásából is, én is sokszor összekevertem. Nekem mondjuk könnyű volt, mert én már Lilivel voltam ctg-n, és tudtam, hogy mit kellene hallanom. Pont ugyanúgy hallatszódik ezzel is. Kb. kétszer olyan gyors, mint az emberi szívverés.
Kistesóügyileg ugye én kétszer lettem már spontán terhes, ok, hogy az egyik nem sikerült túl jól, de volt. A dokim sem gondolta, hogy két terhesség után elzáródik mindkét petevezetékem. Az inszemben azért volt némi "anyagi" megfontolás, dec. 20-án lejárt volna a munkajogi védelmem Lilivel, és megszűnik a munkahelyem, az inszem már védelmet jelentett. Na meg ugye az, hogy a férjemnek, pont jókor össze is jöjjön, az ugye elég esetleges, így az inszem tűnt biztosabbnak. Lehet, hogy e miatt inkább megint nekivágok, de úgy, hogy minden szuri nélkül (végül is működök), csak jókor tegyék oda a másik felét. Levi is így fogant, mikor sok tüszőm volt, nem lett semmi.
Nálunk is Levi az első fiú, anyu azt mondta, hogy olyan fura volt először pelenkázni, azt sem tudta, mit kenjen, mit töröljön.

Lucusz,
köszönöm szépen. Olyan jó lenne még egy kis puncis :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bikfy,
még neked akartam írni, hogy pont azt vettem észre, mint Te, hogy én is ehetek bármit, csak fehér kenyeret ne. Én a súlyomon veszem észre, hogy ha véletlen este azt eszek, reggel legalább fél kilóval több vagyok. Ha Grahamet, akkor meg nincs semmi gond. Talán szépen lassan el is kezd lefele menni az a csomó kiló.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linus!
Jó reggelt!

Ugye, nekem is ez a tapasztalatom. Ha fehérkenyér, vagy bármi fehér lisztes étel, hát a pulzusom máris az egekben. Még ekkor sem vészes a cukrom, de az inzulinom nagyon magas lehet. Mondjuk így érzek akkor is, ha görögdinnyét eszek többet a kelleténél (sárgát nem is merek).
Cukorról nem nagyon tudok nyilatkozni, mert azt évek óta nem eszek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem lehet, hogy Lili azért nem mondott semmit az anyukának, mert nem lesz nekik több? Nem biztos, hogy nem érzett semmit, csak nem volt mit éreznie. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Olyan jó lesz, ma barátnőzök egyet a délelőtt folyamán. 2-en akartunk talizni, de mindig csapódott hozzánk valaki, így most leszünk vagy 6-an. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kissedi!
Kívánok nektek a mai napra minden szépet és jót!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
lehet, de nagyon szurkolok azért nekik, hogy mégis legyen. Ha valaki, akkor azt hiszem itt mindenki megérti, hogy milyen lehet várni hónapról-hónapra.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Persze, hogy emlékszem, azért írtam, hogy megyek majd Lilihez. pont az jutott eszembe, mint Bikfynek, hogy lehet, hogy nem látott, nem érzett semmit. Nagyon kíváncsi vagoyk mi lesz Liliből. Mármint ezen a téren.

Babicsek
Volt, hogy Bencének beraktam egyik reggel az új ceruzát, délután már nem hozta haza, úgyhogy készülj fel. GYerekem kissé szétszórt. Bezzeg a játékaira emlékszik, tudja, hogy hol, kinél hagyta el, dehogy a ceruzái merre vannak arra nem. Nem egyszerű az első osztály. Gyereknek se, szülőnek se. Bence most megy 2-ba. Na majd kérem az iskolai beszámolót. Nem lehet, hogy baba van a pocakba?

Kisedi
MEgy a drukk!!!

Nem akarok kiskamasz kort Rodikám. És nem nagyon bírom már a Bencénél az olaszos viselkedést. Nem annyira hamar nyugdzsik le, mint ahogy én azt szerentém. Most lekopogom, pár napja nem igazán volt olyan, hogy hamar felhúzta magát.

timejka
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm a drukkot!
Túlvagyunk rajta. Apának 24 M/ml lett. :( Nem tudom miért ingadozik neki, mikor az andrológus semmit nem talált. Na elég az a lényeg.
Inszem előtt nagyon izgultam asszisztensnő kérdezte, hogy mi van mert látta rajtam hogy mindjárt összeesek.
Mondta, hogy nem fog annyira fájni, mint a hsg-m. (elmeséltem neki milyen volt). aztán jött a doki, jól kiröhögtük magunkat, szerencsétlenkedett egy kicsit (lepocsolta magát a vízzel, elejtette a kesztyűt...)
Aztán jött a fecskendő és nem tudták feltolni. Mondom nem igaz, hogy én mindig megszívom. Aztán volt közben egy uh, hogy miért nem megy fel, és kiderült, hogy van egy görbület a méhnyakcsatornámban. Az asszisztens csak bólogatott, hogy szerinte ezért nem sikerült spontán. Aztán éreztem egy kis szúrást és akkor már fenn volt a katéter és vonultak a katonák!!!
20 perc pihi. Mikor már kellően elzsibbadtam akkor felálltam és mindent elmagyaráztak. 2 hét múlva vv.
Dehát gondolom ezen mindenki így esett át, úgyhogy bocs ha valakit untattam.
Nos az a lényeg, hogy túlvagyok rajta, nem igazán görcsölök, próbálok vigyázni, nem vérzek. És boldog vagyok, hiszen már olyan közel a cél!!! :wink:

Kép
kissedi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: