Új privát üzeneted érkezett!

Tobi várom, hogy megjöjjön, napok kérdése a dolog. A 2. napon kell elkezdeni a Menopur adását. Azt beszéltük meg, hogy 2 inszemet végigcsinálunk, ha nem jönn össze 2 alkalom alatt akkor lombikozunk.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
Remélem, hogy sikerül az első inszem nektek! És amikor ott lesz a kis babóca a kezetekben akkor a párod is megbékül ezzel a helyzettel. Tudom nem könnyű ...
Vendég
 


Sziasztok

Csibe
Hajrááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

 
 

Csibe!

Drukkolok nagyon! És küldök egy nagy virtuális ölelést. Kívánom, hogy elsőre sikerüljön az inszem.

Lányok! Engem tegnap padlóra küldött az urológus, szerinte a 10% esély az lóf@sz, szó szerint ezt mondta, bocsi.
Holnap megyünk a lombikos dokihoz megbeszélni mi legyen? Azt hiszem most jön a donor-keresés, mert 12 nap múlva kezdődik a stimu...

Mindenkinek minden jót!
noncsi32
 
 


Noncsi, Tesés lombikozással kapcsolatban nagyon eltérőek a még meddőségi orvosok között is a vélemények. Például az első lombikos dokim elutasította, míg a mostani dokim nagyon bízott ebben a lombikban. Végülis az tény, hogy vannak olyanok, akiknek ilyen modón összejött a saját baba, de utólag kiderült, hogy azoknak akiknek így sikerült, a férfi partnernek nem veleszületett meddősége, hanem szerzett pl. trauma miatt kialakult meddőségük volt. Mondjuk, ha az a tudat megnyugtat, a külföldi irodalom azt irja, hogy ha megtermékenyül a petesejt, akkor az esélyek olyanok, mint sima lombik esetén. Nehéz döntés, mondjuk mi 4 programot és 5 beültetést végigcsináltunk, ezután hoztuk ezt a döntést, amit hoztunk.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok

Ezt most találtam, de lehet hogy már ti is olvastátok!

http://egeszseg.origo.hu/cikk/0832/0137 ... ogen_1.htm


Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukkantottam és jöttem a fejleményekkel.
A bunkó urológus után a lombikos doki magam volt a megtestesült nyugalom és csoda.
Szerinte a 10% esély is esély.
Abban maradtunk, hogy belevágunk, 6 nap múlva indul a stimu. Lesz biopsia, de lesz donor is. A petesejtek számának függvényében aztán fele-fele arányban történik majd a megtermékenyítés. Vagyis felét a donorral, felét apa szövetével. Azt is megbeszéltük, hogy nem akarjuk tudni végülis kiét kaptuk vissza, a legszebb és legegészségesebbnek tűnő 3 legyen, feltéve ha lesz annyi. Tök mindegy apáé-e vagy a donoré, akkor is a MIÉNK.
Így nagyon megnyugodtam és bízom a sikerben :wink: :)

Valamennyiünknek drukkolok nagyon!
Minden jót Nektek!
noncsi32
 
 


Noncsi hajrá lombik++++++++ :wink: .

Kép

csibe
csibe32
 
 


Noncsi!
Drukkk!!!
Csibe!
Magadról?
Vendég
 


Sziasztok,

Nyulasz, mától indul a stimum. Nekem a stimu résszel semmi bajom, de a lelkem....Egyrészt szeretnék gyereket, megtudni, hogy milyen várandósnak lenni, szülni, de ennyi próbálkozással a hátunk mögött, amin mi túl vagyunk rá kellett ébrednünk, hogy a természetet megerőszakolni nem lehet. Amikor a párom az ölembe teszi a fejét, és babusgatom, akkor az a gondolat fut át rajtam, hogy milyen jó lenne Tőle egy rá hasonlitó babyt szülni, és akkor összeszorul a szívem, sőt pityereghetnékem van. Tehát nagyon ambivalens érzésem van témával kapcsolatban. Szúlökkel sem lehet kibeszélni ezt a témát, mert ők nagyon elutasítják a dolgot. Nekik az a véleményük, ha saját nem lehet, akkor fogadjunk örökbe.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Remélem szept.-okt.-ben megindul a babaeső :wink: Ahogy emlékszem, és olvastam mindenkinek ősszel lesz beülti.

Csibe++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Hol tartasz most?

Bella, Tobi, Nyulasz???? Kezdés, konzik? Hogy vagytok?

Erika, gyerkőcök?

Noncsi, drukk nektek is+++++++++++++++++++++++++++++++

Rólunk: babóca szépen gyarapszik (meg és is), csak a 28. heti uh-n már érni látták a lepényt, ami a 33. hét körül lenne normális... Járni kell gyakrabban ellenőrzésre emiatt. Azt mondják, míg a lepény ellátja a feladatát semmi gond, ha meg tovább érne, hamarabb megszülesztenének... Kicsit magas lett a terheléses vércukrom, de a kontrollon már jónak mutatkozott. A hőséget nem bírom!! :evil:

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!
A meleg monjon le,babócád meg maradjon jó sokáig odabenn. :wink:
Csibe!
Annyira megértelek :( :( :(
Vendég
 


Csibe, látom közben írtál... Én is nagyon átérzem a helyzetet :(

Nyulasz, magadról? :roll: Milyen protokollod lesz? Jut eszembe, long-od volt már?

Kép
mazsi02
 
 


Csibe,
komolyan, megértelek, iszonyú nehéz!!!! Mert az ember eldönti, hogy jó akkor legyen és jönnek a kétségek aztán alátámasztja, hogy más választás nincs és akkor megint jönnek a de-k..........
Sok-sok erőt kívánok Neked/Nektek és biztos vagyok abban, hogy nagyon fogjátok várni majd a közös babót, hiszen együtt fogtok mindent csinálni.

Mazsi,
örülök, hogy jól vagytok és kívánom, hogy a babó még maradjon benn néhány hetet :D

KépKép
tobi
 
 


Mazsi!
Shortom lesz,longom még nem volt.Most szedem a fogigátlót,és 27-én megyek konzira,akkor kiderül,mikor kezdünk pontosan.
Vendég
 


Sziasztok,

Nyulasz, érdemes lenne rákérdezned a dokidra, hogy mi lenne, ha antagonista protokollt csinálnátok, mert Konc szerint ha magas az FSH akkor csak az jöhet szóba. Anikó barátnémnak is ez a problémája, ami Neked és most félidős terhes a 2. babával. Végülis egy kérdést megér a dolog.

Mazsi, hogy mennyire repül az idő már 31 hetes terhes vagy, nem semmi.

Tobi :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Csibe, nagyon együttérzek veled! Mi egy hónap múlva megyünk inszemre! Tényeket nagyon nehéz elfogadni.

Kép
kata05
 
 


Szia Kata,

Akkor Ti is most kezdtek. V égülis melyik intézet mellett döntöttetek?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Kaáli lett belőle, de csak szeptemberi mensinél kezdünk.
Hsg-m tökéletes lett, viszont az ir-pco-t megnyertem sajnos. :cry: Már 3 hónapja szedem a gyógyit és 10 kg-t fogytam.
Ha jól olvastam most már csak donoros lehetőségetek van? Milyen volt a Krió?

Kép
kata05
 
 


Kata, elvileg van még egy stimus lombikra lehetőségünk, de csak friss anyaggal javasolják a folytatást (fagyasztóba van még 1 1/2 szalmánk), de mivel csak 1 operálható szervünk van és azon már volt 2 biopsia, azt mondta Kopa, hogy a következő biopsiánál ki kéne venni az egész herét. Krióban nem történik semmi különös, időpontra kell menni, elvisznek egy külön szabába ahol csak mi vagyunk, megkérdezik, hogy milyen kritériumok szerint akarsz választani. Pl. vércsoport, ...stb. Előszednek a megadott kritériumok alapján kartonokat, és otthagynak, kettesbe a pároddal, hogy válasszunk donort. Utánna menni kell fizetni, és ennyi.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!
És azt a szalmát,ami le van fagyasztva,nem szeretnétek felhasználni?
Milyen az az antagonista protokoll?
Vendég
 


Sziasztok,

Nyulasz, finoman tudtunkra adták, hogy az elöző lombik sikertelenség (7 petesejtből csak 1 termékenyült meg, az is csak épp hogy jó volt) után max. frissel próbálkozzunk. Hasonlit a shorthoz, de adnak mellé egy Orgalutran nevű szurit is, mondjuk ez a legdrágább protokoll kb. 200000 ft körüli a gyógyszerár.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!
Én megértelek.Gondolom ezerszer átbeszéltétek már.Drukkolok nagyon az inszemhez és hogy úgy tudjátok majd elfogadni,mint Erikáék,vagy Nyuszifülék.Így is ajándék,a párodé lesz és a tied,és biztos nagyon-nagyon fogjátok szeretni!
Rákérdezek a dokimtól erre.Érdekes,hogy ő magától nem mondta :?
Vendég
 


Nyulasz, egy kérdést szerintem is megérnek ezek a protokollok... Nekem is van egy barátnőm, 3 short-tal mindig 2-3 petikéje lett, aztán longgal 10, így lettek fagyibabák is. Mondjuk nekem egyszer short, egyszer long volt, s majdnem ugyanannyi sejt lett (egyiknél sem szedtem előtte fogigátlót :roll: ). Szóval mindenre van példa.. Nem tudom mitől függ, hogy a dokik melyiket alkalmazzák, de tényleg csak egy kérdés. Hátha megtudsz valami okosat :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok Lányok!

Próbállak visszaolvasgatni benneteket, én kb. egy éve beszélgettem veletek röviden, aztán pihenő pályára raktuk a babadolgot, mert kiderült, hogy magas a vérnyomásom, és azt kezelgették, de remélem, hogy most ismét elkezdjük....

A párom azoospermiás, nálunk tuti a donor, sajnos. Én jódérzékeny vagyok és nem lehet röntgenes HSGt csinálni, csak UHval, most azt kergettem, hogy hol vállalnak...ha az rendben van akkor semmi nem állhat az utunkba:) remélem :D

Az lenne a kérdésem tőletek, hogy mikor kell kiválasztani a donort, elég a stimu alatt, vagy már most késésben vagyunk?

Minden jót kívánok nektek! Üdv! Lugi
lugi
 
 


Üdv Lugi,

Donort az inszem napjáig kell kiválasztanotok, Töletek függ, hogy mikor teszitek meg, egy a lényeg, hogy az inszem napján reggelt már a meddőségi központba legyen. Drukk a hsg-hez+++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés: két napja bököm a Deca-t, marhára csíp :lol:
Szombaton ultrahang. Saját dokim szabadságon, kérte várjam meg a punkcióval, jó fej :roll: Mintha rajtam múlna :lol:

Drukkolok akinek kell!

Vigyázzatok magatokra és a babáitokra!
noncsi32
 
 


Noncsi,Csibe!
Drukk!
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek szurkolok!

Mi jól vagyunk, ez már a 19. hét, jövő héten lesz genetikai UH. Állítólag akkor már a baba nemét is megtudom. A meleget nehezen viselem, de munkát még bírom.

Noncsi!
Mi volt az ultrahangon?
princess
 
 


Sziasztok! Ma megvolt a második ultrahang is, ez a stimu 9. napja. Hát túl jó híreim nincsenek, bár a doktorban is kezdek kételkedni már...
Az én dokim szabadságon van még ezen a héten, ezért helyettesítik.
Vasárnap azzal kezdte, hogy a bal petefészkem nem működik és nincs is a helyén, mert a méhem mögött van. Na ez maga volt a hidegzuhany :( A jobbra akkor annyit mondott, hogy ez lesz a befutó, azt látja amit kell a 7. napon.
Na ehhez képest ma közli, hogy látja feltett szándékom megvárni a saját dokimat :roll: Akkor már éreztem, hogy gond van. A tény az, hogy a jobb oldalon egy darab kis 8 mm-es tüsző van. :( Ami viszont roppant érdekes, hogy a bal oldalon is van egy 12 mm-es. Na akkor mit látott vasárnap? :?
Maradt a fél Deca, a 150 Gonal, de mától kapok mellé 150 Merionalt is. Csütörtökön megyek újra.
Kicsit el vagyok keseredve, de remélem, hogy növekszik mellé még legalább 2-3 és akkor már nagyon boldog leszek :wink:

Drukkolok mindenkinek!
Küldöm a pozitív energiát!
noncsi32
 
 


Sziasztok,

Noncsi drukkolok++++++++++++++++++++++ Melyik protokolt csinálod?

Princess, hogy megy az idő már lassan félidőben vagy.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Csibe, short protokollom van, kezdtem napi fél Decapeptyllel és 150 Gonallal, ma van a 9. nap, mától megy ezek mellé még a 150 Merional, mert ezekre gyatrán reagáltam sajna...
Bizakodok még azért, legalább még két tüszőt szeretnék :wink:

Ti hol tartotok?
noncsi32
 
 


Noncsi, ma lesz az inszem :lol:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
Drukk ezerrel!!!!!!!!!! :D babatapi indítva ++++++++++

Noncsi,
Neked is drukk!!!!!! Szépen növekednek a tüszők! :wink: tüszőnövesztő +++++++++ csak pozitívan :)

Princess,
atyagatya, hogy megy az idő, gratula Nektek! Továbbiakban is minden jót! :D

Mazsi,
mindjárt kibújik a babó :D jól vagytok? pocifotó?

KépKép
tobi
 
 


Csibe, ujjaim keresztben egyfolytában, nagyon drukkolok! :)

Tobi, köszike, remélem, holnap már nem csak kettőt lát ez a drága jó doktor :wink:

Princess, kérünk fotót :)

Mazsi, Tőled is!

Nyulasz, hogy vagytok?

Mindenkinek drukkolok ezerrel!
noncsi32
 
 


Csibe, Noncsi DRUKKKK ++++++++++++++++++++++++++++++++
Gyertek a hírekkel!

Pocifotót majd dobok, még nincs a gépen...

Nyulasz???

Bella???

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok!
Hétfőn indul a stimu.
Noncsi,hajrá tüszők,drukk,hogy még beinduljanak :D
Csibe!
Tegnap meginszemináltak??? :shock: Akkor indul a hipermegagigadrukk!!!!!!!!!! :D :D :D
Mazsi!
Még 44 nap.Vagyis már csak :wink:
Vendég
 


Csibe,
babatapi+++++++++++++++++++++++++

Noncsi,
tüszőnövesztő+++++++++++++++++++++

Nyulasz,
hajrá stimu!!! :)

Lányok,
Babásodás muködj!!! :D

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
És neked mihez lehet drukkolni?
Vendég
 


Nyulasz,
hogy épüljön a házunk és beköltözhessünk decemberben :wink:
aztán majd szeptember közepétől kezdődik a stimu ha nem jön semmi közbe.
Most én drukkolok értetek aztán becsatlakozom én is :D

KépKép
tobi
 
 


Köszi a drukkokat, aranyosak vagytok!

Talán lesz hatása is. A mai ultrahangról: a bal oldali kis szerencsétlen egyszem még mindig csak 12-es, nem nőtt egy picit sem :( A jobb oldalon kettő van, ez már önmagában is jó hír a keddihez képest :wink: Az egyik 14-es a másik 12-es. Szurit nem emelt, szombaton megint UH. Legkorábban szerdán lesz punkció, de hétfőtől már van a saját dokim végre :)

Csibe, babaragacs ezerrel :arrow: :arrow:

Mindenkinek megy a drukk!
Ne feledjétek, csak pozitívan!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
noncsi32
 
 


Tobi,remélem pocakosan karácsonyoztok az új házatokban :D
Noncsi,drukk továbbra is!Ki az orvosod?
Vendég
 


Csibe???? +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Noncsi, drukk a tüszőkhöz++++++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz, HAJRÁ STIMU!!!!!!!!!

Tobi, de jó, hogy építkeztek! Én is kívánom, hogy pocisan karácsonyozzatok az új lakotokban :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Köszi Nyulasz, Mazsi drágák vagytok! :P Úgy legyen! :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Úgy lesz,legalábbis rajtunk nem fog múlni :lol:
Mazsi!
Köszi :D ...pocaksimi,és kitartás,mostmár talán nem lesz olyan nagy hőség.Még mindig olyan bomba kismami vagy?Fotót kérhetnénk?
Vendég
 


Nyulasz, hogy én bomba kismami???... Az már rég volt, tán igaz se volt... Aranyos vagy, de ha látnátok élőben! Szélem-hosszam egyforma, már 11 kilónál tartok, s nem vagyok 160cm :? Úgy tűnik a szülőszobára gurulni fogok :)

Pocifotó, s a 28. heti UH-ról egy sztárfotó: Kép
33+6

Kép

Nyulasz, mikor lesz tüszőkukucs?

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok,

Tobi, hajrá október+++++++++++++++ Jó lenne majd egy kicsit dumcsizni. :wink:

Nyulasz lassan kezded a stimut izgi, mennek a tüszőnövesztök+++++


Mazsi mekkora pocid van :shock: , irigy irigy. Hátad, hogy birja?

Princess pocifotó?

Noncsi Neked mennek a drukkok, kiváncsi vagyok, hogy mit mond a dokid.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Mazsi, ez csudiszééép. Én is akarok! :)

Csibe, babaragacs ezerrel!

Tobi, akkor Neked őszre drukkolunk :wink:

Nyulasz, mindjárt itt az idő, de jóóó. :)

Na és akkor a hírek: a bal oldali kis szerencsétlenem úgy tűnik nem él, továbbra is 12-es :( A jobb oldalon van 1 db 16-os, 1 db 14-es és két db 8-as. A doktor is tehetelen. Nem érti, azt mondja. Felemelte a merionalt 3-ra. A Decat nem meri elvenni, mert attól fél a két nagyobb megreped akkor. A nyálkahártya 10-es. Szerdára sacc a punkciót. Hétfőn újabb UH és akkor már a saját dokim lesz.

Ja Pécsre járok, Mánfai doktorhoz :)
noncsi32
 
 


Mazsi,
gyünyörű poci és semmi baj nincs az alakoddal mert csini vagy :) és a pocaklakó is nagyon helyes :)

Csibe,
babaragi+++++++++++++++++++++++++

Noncsi,
egy babához elég egy petike (még 1 petéjű ikrek is lehetnek :wink: ), Neked meg van 4 és hátha lesz még. Tudod csak pozitívan!!! Drukk Nektek!!!

Nyulasz,
ugye mától indul a stimu? jó szurkálást! és elkezdődött!!!! :)

KépKép
tobi
 
 


És köszi Lányok az októberi drukkokat!!!! :wink: :D

KépKép
tobi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: