Új privát üzeneted érkezett!

Hétfő délutánra kérnék majd egy kis szurkolást! Köszönöm!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Látom, tegnap este volt klub...lemaradtam. Mióta itthon vannak Barátnőmék, bandázunk szinte minden nap a Gyerekekkel, este ágyba dugom Őket és aztán csinálom a csendes házimunkákat.

Ma végre jött Öcsém, lenyírta a füvet az utcán...egy ideig esőben (mert már égett a feje, h eddig nem csinálta). Azt nem állítom, h szép lett, de klasszisokkal jobb, mint volt.

Velem semmi extra, szerencsére. Barátkozom a gondolattal, h a majom M-hoz kell mennem magánrendelésre, mert egyedül neki van UH-ja a városban (gondolhatod, Bikfy, mekkora kedvvel megyek).

Ez a Fülöp doki nekem főleg azért szimpatikus, amit Bikfy is írt, h nincs laca-faca...az alapvetően ad az embernek egy lendületet, újra bizakodást, életkedvet, ha a dokija hozzáállása ilyen. S ha meg van az ok, kiküszöbölhető, akkor minél előbb. Elfogyasztottam egy pár dokit, de nem találkoztam még ilyennel, aki alapos is, gyors is. Ilyen tekintetben nekem bármennyit megérne (ill. meg fog érni kb. 1 múlva), h Ő vizsgáljon.

Beze! Örülök, h MarciPocakbabával minden rendben! Most már nyugi!!!

Kata! Nektek meg csodaszép tervezgetést, átalakítást ahhoz a sorházihoz! Mi kiköltöztünk falura, senkink nincs itt. Igaz nem egy nagy távolság (kb. 10 km) a várostól, de pl. most, h nincs autóm, elég gázos így. A kert meg a konyhám boltíve, a ház alapterülete (kb. 170 nm lakótér) az egyetlen, amit élvezek itt; amúgy visszahúz a szívem a városba...na majd ha nyerek a lottón!

Kiki! Hmmm, ez a pogi nagyon jól néz ki! Gondolom, már mindet elpusztítottátok a bulin...kellemes Balcsizást! És összeteheted a 2 kezedet, h ilyen anyósod van (én legalábbis összetenném, ha az enyém ilyen lenne). Nekem marad a távolság megtartása, mint elviselési módszer.
Vendég
 


Rodina! Hétfőn minden drukkom-vudum a Tiétek! :wink:
Vendég
 

 
 

Jó reggelt!

Hadd számoljak be egy újabb csodáról! Talán a tulaj nem haragszik meg érte.
Kikim, ez főleg neked szól. Sok évi küzdelem után, PCOS, IR egy kedves ismim elment átjárhatóságira. Itt derült ki, hogy egyik petevezetője sem átjárható. Kiborulás, sírás, rívás, majd jött 2 lombik. Egyik sem sikerült. Feladni nem tudták, mert az orvosok megmondták, nekik NINCS máshogy esélyük. És tegnap olvasom róla, hogy spontán terhes lett. Még ő sem tudja elhinni. :lol:

A másik tegnapi Csodababa élményem egy olyan lányé, akinek a 4. lombik sikerült, de úgy, hogy kimerülőben vannak a petefészkei, már lombikkal sem nagyon bíztatták. Nem tudtak nála petesejtet érlelni. Most terhes, hiper-szuper magas HCG-vel.

Ezeket csak azért írtam le, hogy nehogy elfelejtsük: VANNAK CSODÁK! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bezém!

Nagyon boldog névnapot kívánok Neked! :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!

Kép

Nagyon boldog névnapot kívánok!

rodina74
 
 


Beze köszi a biztatást és Kép
Bikfy! ez igen. Nagyon ügyes takarítók vagytok. Néha jöhetnétek hozzánk is. Egyébként már nálunk is volt ilyen. Szóltak az ismerősök,hogy jönnének, kb 15 perc múlva. Na akkor aztán beindultunk.... :lol:
Én is sütöttem ma pogit. Nagyon szeretem, és sztem fini lett. Ablakot nyissatok és küld fény post :lol:

Kép
kissedi
 
 


Ma végre voltam nagydolgozni :oops: . Még a Guttalaxot nem próbáltam. Az a gond, hogy a terhesvitaminok fogják meg. Elevitet ezért nem vettem, mert már egyszer mikor szedtem így jártam. Most Femibiont szedek és úgy látszik ennek ez lesz a hátránya. Api mondta, hogy többet kéne ennem, meg főleg rostosat. :roll:
Bikfy kösz a csodatörténeteket. Ezeket olyan jó olvasni!!!! Nekem erőt adnak :!:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok lányok,asszonyok!

Örömmel értesítelek benneteket,hogy megnyílt Budapest legújabb komplex meddőségi intézete a VERSYS CLINICS Humán Reprodukciós Intézet. Ha felkeltette érdeklődésed nézd meg a honlapot: http://versysclinics.com/ vagy írj privit. Ha őket választod nem bánod meg, garancia rá a maximális orvosi szakmai múlt, odafigyelés, a mosolygós munkatársak.
az élet csodája
 
 


Sziasztok


BEZE nagyon nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!!!!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Bikfy, Rodi, Kissedi, Vius, köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodi drága, kérésed számomra parancs. :lol:

Kép

Mai névnapi. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze! Nagyon boldog névnapot neked! :D
Csudaszép kismami vagy! Nagyon csini a pocakod! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Beze!

Nagyon szép a pocakod! Szerintem akkora, mint az enyém! :wink: :lol:

Marcinak nagyon jó kis lakja van!

rodina74
 
 


Képzeljétek egy Barbis mesét néztem a tv-ben , tök jó volt, jobban élveztem, mint Marci. :D

Beze: Boldog Névnapot Kívánok Neked! És nagyon szépen alakul a pocakod! :)

Rodi: Te is küldessz nekünk pocifotót?

Kiki: Hogy sikerült a hétvége?

Én még nem értem utol magam takarításilag. Még holnap is lesz mit csinálni. azaz most is kellene, de nincs kedvem hozzá.

Ja és én is úgy vagyok, mint Timejka: Egyre inkább érzem a késztetést hogy ismét minden erőmmel babát szeretnék. Lehet hogy a hormonjaim most indultak be. Apus mindig mondja nekem hogy hormonzavaros vagyok, persze csak poénból.
Minden nap ellenőrzöm hogy szedi e a vitamint. Nagyon kiváncsi vagyok lesz e eredménye, mert hát ugye az is egy kisebb vagyonba került.

A másik meg hogy észrevettem, hogy nagyon hullik a hajam. Nektek nem? Nemtudom minek tulajdonítani. Már vettem Bánfi sampont, ami kifejezetten hajhullásra van. Ha nem javul kérek beutalót egy vérvételre. Lehet hogy vashiányos vagyok, vagy tényleg hormonzavar. :oops: :) Mert ilyet is olvastam a neten.

Na jó nem untatlak titeket tovább, megyek bevágok egy dinnyét.

Kép
babicsek
 
 


Ja Rodi: Holnapra mennek a drukkjaim ezerrel! Majd siess és mesélj hogy mi volt!


Bikfykém: Annyira jó ilyet olvasni amiket írtál. Örülök hogy jól érzed magad és optimistán látod a dolgokat. Mondom én hogy a kövi ciklus sikeres lesz figyeld meg. Ezt érzem veled kapcsolatban! :wink:

Na most már tényleg elosonok! :)

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok! Most nem tudok visszaolvasni, csak egy dologért jöttem:
Beze, Lucuzs! Boglàrkàknak boldog névnapot! ;-)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Luczus Bogikának is boldog névnapot!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Lucuzs!

Boginak is nagyon boldog névnapot kívánunk!
Sok puszi neki!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Babi!
Hajhullásnak megéri utánajárni. Lehet pajzsnirigy probléma és PCOS is.

Beze!
Hogy te milyen vékony vagy. A pocakod meg gyönyörű. :wink:

Edi!
Én terhesvitamint nem akarok szedni. Engem frusztrál a dolog. Inkább szedek sima Béres Cseppet. Abban is van sok minden, na meg E és B vitamin komplexet.

KépKépKép
bikfy
 
 


Képzeljétek lányok, a doktornőmről van egy cikk a neten!
Ha valakit érdekel:

http://www.anyalettem.hu/egy-orvosrol-a ... tunk--cikk

rodina74
 
 


Nagyon köszi lányok! Bogi nevében is! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Luczus: Isten éltesse Bogikádat névnapja alkalmából! :)

Rodi: Eelolvastam. Tényleg nagyon jó orvos lehet. Gondolom te is ezért választottad őt. Szerintem mindenki ilyen orvosról álmodik, csak sajnos kevés van belőlük.

Kép
babicsek
 
 


Mit csináltok Csajok?

KépKépKép
bikfy
 
 


Csak egy gyors bekukkra...

Bogiknak nagyon sok boldogságot kívánunk!!!!!

már visszaolvastam, remélem hamarosan írni is tudok.. puszi, jó éjt!!
Vendég
 


Sziasztok!

Boglárka a Boglárkáknak, szeretettel:
Kép

Rodina! Dokinő szimpi így a cikk alapján, az fontos, h mindig elérhető és érdeklődő is. :)

Bikfy! Csodák pedig vannak, íme! Nekem is van barátnőm, akinek egy spontán lány, egy méhenkívüli miatt elveszített petevezeték után 5 évvel dokik szerint csak lombikkal lehetett babája; lett is lombikkal egy gyönyörű kisfia, s rá 10 hónappal ott volt a spontán pocakbaba. :D
Vendég
 


Bikfy!
Csodák mindig vannak! :lol:

Én az atlétikai eb-t nézem! Imádom, hiszen sport!
Hogy tetszett tegnap a film?

Nati!
JAj, de jó! Most jöttetek meg Ho-ból?

rodina74
 
 


Rodi! Drukk neked holnapra!!!

Lányok! Igazán tündérek vagytok, annyira hogy el is érzékenyültem. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jó reggelt!

Vius,
Tájrendező vagyok, általában kerteket, játszótereket tervezek.

Kissedi,
Székrekedésre nagyon tuti az aszalt szilva és az aszalt sárgabari. Én is femibiont szedek, de nekem semmi bajom. Igaz én rengeteg gyümölcsöt eszem.

Bikfy,
Az ilyen turbó takarítások nekem is ismerősek. Mi elég kupisak vagyunk minden ok nélkül is, így mi is mindig kapkodunk, ha valaki az utolsó pillanatban bejelentkezik. :oops: :lol:

Timejka, Bikfy,
Nekem az átjárhatóságit a saját dokim a sotén csinálta ingyen. Nekem is 5 perc volt a vizsgálat, de bent kellett aludnom. De Timejka, neked nem lesz már átjárhatósági, nem?

Rodi,
Mennek a drukkok délutánra, nyugi, minden rendben lesz :wink:

Beze,
SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK A NÉVNAPODRA!
Nagyon csini a névnapi pocid. :lol:

Babicsek,
Nekem is hónapokig hullott a hajam, még fogorvosnál is voltam, kihúzattam 2 bölcsességfogamat, amik nem tudtak volna soha kibújni a helyükre, nehogy később begyulladjanak. Most hogy babás lettem, abbamaradt a hajhullás. Szóval mindent bele! :wink:

Lucuzs,
BOLDOG NÉVNAPOT BOGINAK!
Hogy sikerült a találkozó?

i.kata
 
 


Bikfy
Nem is kell a laca-faca, ha belevágunk, végig is kell csinálni és a doki is jó, hogy ilyen. Majd beszélek párommal, hogy elmenjek-e ehhez a dokihoz.

Kata
Kétszer volt átjárhatóságim, egyszer átjárható voltam, másodikra meg nem voltam az, de átjárható klettem.

timejka
 
 


Sziasztok,

Beze,

sok boldog névnapot kívánunk! Nagyon szép a pocakod!

Lucuzs,

kislányodnak is sok boldog névnapot!

Visszaolvasni nem tudtam, fáradt vagyok, nehezek az éjjelek. Danci újabban üvölt és zokog amikor éjjel szoptatok, egyszerűen felébred rá pedig síri csönd van, aztán hajnal 3-kor és 5-kor is felébred és sír, 2-kor és 6-kor a kicsit szoptatom, ráadásul Dancinak hasmenése lett, éjjel is folyamatosan tisztába kellett tennem.
Úgyhogy nem vagyok a toppon, de mindenkit puszilok!

Ráadásul ma fel kell mennem a két gyerekkel egyedül Pestre kocsival, nem is tudom elképzelni, hogy bírják majd ki az utat. De kénytelen vagyok, páromat kell lehozni.
Danci a Szeged vagy Baja utakat jól bírja már kiskora óta, ezek 1 óra oda-vissza, Pest pedig 2-2. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok

Monic sajnálom az éjjeleket!!!

I Kata az tök jó én virágkötö berendező vagyok:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Timejka!
Hogyhogy egyszer átjárható voltál, egyszer meg nem?

Én nem mondom, hogy hozzá menj, de kérdeztél és őt meleg szívvel tudom ajánlani. Engem ha valami kiborított, hát a tehetetlenség az volt. És itthon csak ebben volt részem. Aztán nála minden úgy felpörgött. Még észbe sem kaptam és máris kész voltam mindennel. Ez nekem azért is jó volt, mert az én férjem nyugodtan lehet a tiéd párja. Naaaaagyon nehezen viselte a vizsgálatokat, műtétet. Így meg seperc alatt túl voltunk mindenen és ő sem stresszelte magát tovább. Na azóta nyugalom van nálunk itthon is. Ez nekem mindent megért.

És a másik: Lehet megköveztek érte, de ha valahol ennyi ideig nem jön a baba, ott valaminek lennie kell. A szaporodás a legősibb ösztön. A női szervezet arra van kitalálva. Én TUDTAM, hogy nálam is lennie kell még valaminek. Éreztem, hogy ez már nem csak a PCOS. Rendes peteéréseim lettek, normál ciklusom, másfél éve szedem a Met-et. Mégsem jött a baba. Talán azt mondhatom, hogy a rettenetes görcseim is elmúltak már, nem fájt annyit a lelkem. És valami súgta belülről, hogy mennem kell tovább. Most nyugodt a lelkem és érzem, hogy rendben vagyok. Nagyon fontos, hogy az ember megtalálja azt az orvost, akinél megnyugszik. És még 1x mondom, ha nem ő, akkor keress mást, de ne hagyd annyiban a dolgot. Ne fogadd el, hogy hozzánk nem jön a gyerek. Ott valami hiba van. Lehet, hogy piti kis galiba az egész, amit gyorsan lehet orvosolni. És tudod mit? Ehhez még a férj támogatása sem kell. Én így csináltam végig. Nagyon szorítok, hogy erős és bátor légy. Különben sosem fog megnyugodni a lelked. Szorítok!!!! :wink:

Katus!
Tudom, hogy a röntgenes ingyenes, de én ultrahangos átjárhatóságin voltam. Egyrészt 5 perc múlva jöhettem haza, ami a vizsgaidőszak miatt és a munkahelyem miatt is fontos volt, másrészt azt mondták ez az eljárás sokkal pontosabb képet ad a méh állapotáról. Nekem így találták meg a sövényt.
Mondjuk azt már akartam tőletek kérdezni, hogy hogyan tudtátok összeegyeztetni a meddőségi kezeléseket és a munkahelyet? Én még nem tudom elképzelni sem. Most pénteken kontroll, de a suliban még szünet van, de például Tüű doktorhoz már csak szeptember 15-re van időpontom. Tehát megint el kell kéreckednem. Kíváncsi vagyok, mikor unnak rám.

Moncsi!
Hú, te szegény, hát nem irigyellek. Ráadásul Pestre ebben a melegben egyedül, két pici gyerekkel? Félig sem tréfa. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Nem tudom, hogy hogy lehetett az átjárhatóság. Ma felhívom a pesti dokit, kérek időpontot, egy próbát megér. Most tök mindegy hogy helybe megyek vagy pestre megyek dokihoz.

lehet, hogy hülyeség, de már arra is gondoltam, hogy a párom nemigazán akarja a babát és pszichésen is lehet ez?

timejka
 
 


Bikfy
Kértem időpontot, augusztus 30.

timejka
 
 


Monic,
remélem legalább napközben szoktál kicsit pihenni. Vigyázzatok az úton.

Vius,
hűű, a te szakmád is szuper :lol: Mi pontosan a berendező? Virágdekorációk?

Bikfy,
hát, nekem nem volt olyan vészes összeegyeztetni a lombikot. Decemberig egyetemre jártam és mellette néha terveztem már, de pl. télen nem dolgoztam egyáltalán. A suli miatt meg: nekem a legtöbb órám gyakorlati óra volt, amin névsor volt, és 1 félévben 2x lehetett hiányozni. Mindig bementem, hogy megmaradjon az a 2 hiányzási lehetőségem. :lol: Januártól meg anyummal dolgoztam a családi vállalkozásban, ő meg elengedett :lol:
Amúgy mindenkitől azt hallom, hogy vagy szabit vesz ki, vagy elmegy táppénzre.

i.kata
 
 


Monic
Nem lehet egyszerű. Beni 3 óránként felkelt kajálni éjszaka is, az is nehéz volt, de az, amikor egyik elalszik, a másik felkel. Kitartás! Lesz ez jobb is :D

Bikfy
Neked nem kell lombik :lol: 15ezer a regisztrációs díj, meg is vizsgál, régi leleteket kell vinni és majd meglátjuk hogyan tovább, mit mond.

timejka
 
 


Timejkám!
F@sz@ csajszi vagy, jól belecsaptál a lecsóba. Csak arra gondolj, hogy nincs veszíteni valód. Innen csak nyerni lehet. Ráadásul ez a konzi még nem kötelez semmire. Ha szerencséd van megtalálja a hibát és neked sem lesz szükséged lombikra.

Érdekes amit írtál, én is sokszor gondoltam már erre a lelki teher dologra. Nálunk talán nem arról van szó, hogy a férjem nem akarja a gyereket, csak nem úgy, mint én. Nekem minden vágyam ez, ő meg mindig mondja, ha lesz lesz, ha nem, akkor azt is elfogadja. Neki ez nem központi kérdés. Nekem az. És az, hogy nem támogat mindenben és nem érzem rajta azt a vágyat, sok mindenben visszavet engem is. Sőt ilyenkor mindig megfordul a fejemben, hogy biztosan őt akarom apukának, nyugodt életem lesz vele? Az én apukám egy csoda pasi, aki csak a családjának és a két lányának él. A popónkat kinyalja a mai napig. És én ilyen apukát szeretnék a gyerekemnek. De a férjem nem ilyen. Ő más családi példát hozott. Sajnos. És ez olyan teher, lelki gát ami mélyen érzem, hogy bennem van, ezt egy-egy vita alkalmával már fel is hoztam neki. Sok tisztázó beszélgetésen vagyunk túl, hol ordítva, hol sírva, de ezeken túl kellett esnünk. És ha hiszed, ha nem, lassan de közelítenek egymáshoz az érveink. El kell fogadnom, hogy ő más, máshogy vágyik dolgokra. Attól, hogy nem teljesen olyan, mint én, még nem rosszabb, csak másabb.
Nehéz dolgok ezek, pláne, mikor látom, hogy a kórházban szorongatják egymás kezét a párok. De ezen a dolgon muszáj túl tennem magam. Nekem ezt dobta az élet.

Katus!
Akkor neked mázlid volt a munkahellyel. Sulit én levelezőn nyomom, csak hát az iskola, ahol dolgozom nem tud leállni azért, mert én babát akarok, pedig milyen jó lenne. :lol: Sajna kevés a kolléga így a helyettesítést is egyre nehezebb megoldani. Na mindegy. Úgy ahogy Timejka is mondja, nekem nem lesz szükségem lombikra. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, Timejka,
szerintem azokban az esetekben, amikor semmi szervi akadálya nincs a teherbe esésnek, lelki gondok állhatnak. Bikfy, ahogy írtad is, hogy a férjed nem hajszolja annyira a gyerek témát, az rád is kihat. Te mondjuk baromi erős nő vagy, így ezen felül tudsz kerekedni, de a többség nem ilyen karakán :roll:
Nem feltétlenül kell, hogy a férj legyen a lelki ok, lehet bármi más is, amit nem tudunk magunkban sokáig feldolgozni. Én pl. így voltam a nagypapám elvesztésével és a mai napig nem tudtam teljesen megemészteni hogy nincs velünk, pedig annak pont a héten lesz 4 éve. :cry: Ha egy férj "akadályoz" az álmaidban, az sokkal rosszabb szerintem.
Nálunk sem állt meg az élet, amíg én lombikoztam, naponta több órát telefonáltam anyummal, mit hogyan kell csinálni. Még szerencse, hogy ingyen beszélünk. :lol:

Timejka,
kértél is időpontot a dokihoz? :lol:

i.kata
 
 


Katus!
Dehogy vagyok karakán, nehogy ám azt hidd! Sírok annyit mint a zápor eső. De rájöttem már arra is, hogy az nem visz előbbre. Na ilyenkor szokott az előfordulni, hogy a férjem elé állok, és megkérdezem,hogy hajlandó változtatni, vagy elhagyom és keresek másik apukát. Általában szokott érteni a dologból. Mert ha én kitörök, ott nagyon komoly dolgok vannak. Azon látja, hogy ez nem csak hiszti.
Az mindösszesen a bajom, hogy a néma jelzéseimből nem ért. Kár, hogy mindig ki kell törnöm ahhoz, hogy rám figyeljen. És durva, de ilyenkor jövünk rá arra, hogy nem is állnak olyan messze egymástól a nézeteink, mint azt eleinte hittük. Most vagy én nem tudok jól jelezni, vagy ő nagyon férfi, de tényleg nem megy a néma kódok küldése. :lol:

Engem már nem akadályoz senki az álmaimban. Így 2 év elteltével már nincs olyan ember, aki elém akadályt tudjon görgetni. Csak saját magam vagyok képes gátakat szabni önmagamnak, de azt meg már nem hagyom. Nincs már önsajnálat, nincs már fölös könny. Csak török előre. :wink:

Mi is órákat tudunk beszélni anyummal. Természetesen mi is ingyen. Mindig csodálkoznak is a telefon boltosok, hogy a telefonom úgy néz ki, mint akit ma csomagoltak ki a dobozból, az akkumulátor mrg annyira lestrapált, mintha már 5 éve használnám. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Amúgy csak csendben jegyzem meg, hogy az adott doki klinikájának van pszichológusa és pártherapeutája is. Állítólag sok meddő párnak segítettek már. Ezt nem a doki mondta, csak hallottam róluk.

(Mondjuk az más dolog, hogy az én férjem ide sem jött volna el velem. ) :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok Lányok!
Visszaolvasni még mindig nincs időm, de Rodi, gondolok ma rád, várunk a hírekkel!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy,
szerintem karakán vagy, és te magad is leírtad ezt azzal, hogy elé mersz állni és kiállsz vele szemben az álamidért. :lol:

i.kata
 
 


Először is Natikám!
Bencének boldog szülinapot!!!! Hogy feledkezhettünk meg róla tegnap a nagy névnapozásban! :oops: De ami késik, nem múlik, Isten éltesse sokáig!!!!
Hogy ünnepeltétek?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kissedi!
Székrekedésre nekem is az aszalt
szilva jön be mindig. Csak mióta barna és rozskenyeret eszek csak, azóta inkább hasmenésem van, így sosem merek enni aszalt szilvát... :? Meg azt ajánlotta nekem egy doki, hogy reggel, még éhgyomorra igyak meg 2 dl vizet, és az is segít. Ezt még nem próbáltam, de ha ilyen gondom lenne, biztos kipróbálnám.
Köszi a pogit, finom! :)

Babicsek!
Jó az ilyen ágvágó, ami mindent vág! :) Elmennek a vendégek, és máris nekiestek a kertnek? Ti aztán aktívak vagytok! :)
A hajhulláshoz nem értek. Remélem beválik nálatok api vitaminja, és jön a kistesó! :)

Timejka!
Örülök, ha kezdesz megnyugodni, és alakul a helyzet a pároddal. Nagyon drukkolok neked! Szuper, hogy már időpontot is szereztél a dokihoz!

Bikfy!
Örülök, hogy ilyen jó dokit találtál! Már annyiszor leírtad, hogy mennyire elégedett vagy vele, hogy azt hiszem, tényleg a lehető legjobb doki, akit találhattál. Illetek egymáshoz, mint páciens és doki. :) ) És olyan szépen leírtad Timejkának, hogy lépni kell!
Nekem a munkahelyen meg van beszélve, hogy a vizsgálatokra eljárok, és ledolgozom később. De azért nálam ez könnyebb, mert te nem tudsz tovább bent maradni, hogy vigyázz a gyerekekre... :? Nem tudom, mi a megoldás.
Örülök, hogy alakultok a pároddal is! Meglesz ennek a gyümölcse! :)

Beze!
Pocakod szépséges! Igazán csinos kismami vagy!

Aagassi!
Sajnálom, hogy doki ügyben meg van kötve a kezed.
A kiköltözés tényleg érdekes. Mi Budapest szélén lakunk, a munkahelyre kb. 1 óra eljutnom minden nap tömegközlekedve. A nővérem, és a férjem bátyja is Bp-en él családostul, de autóval is fél-egy óra eljutni hozzájuk, nagyszülők vidéken (kocsival 2-2,5 óra). Úgyhogy mi sem tudom, kire számíthatunk majd, ha gyermekeink lesznek.
Anyósommal kapcsolatban alapvetően tudom, hogy nagyon jó dolgom van, főleg, mikor olvasom itt a fórumon, hogy milyen problémáitok vannak a sajátotokkal. De azért nagyon bosszantó tud lenni, mikor egy meglévő tulajdonságodat kívülről megtapasztalva idegesít... És rádöbbensz, hogy vajon hány embert idegesítesz te is vele... (Ilyenekre gondoltam a nagy hasonlóság alatt.) :oops:

Babicsek!
A hétvégénk elég jól sikerült, szombaton buli a férjem munkatársaival, tegnap meg Balaton. Egészen jó idő volt, bár a víz nagyon hideg. Kb. 10 percet úsztam benne, és kifelé már olyan érzésem volt, mintha sípolna a tüdőm, pedig nekem ilyen még sosem volt (férjem miatt ismerem ezt a hangot... :(). Szerencsére nem lett bajom, de a férjem ma már otthon maradt, mert beteg lett. :(

Nati!
Jó, hogy jöttél! Bencus mosolya alapján jól sikerült a vakáció? ;) Na jó, tudom, hogy ezek régebbi képek... :)

Monic!
Kitartást! Kívánok neked nyugisabb éjszakákat! Hogy sikerült a pesti út?

Dy!
Hogy vagytok? Mit mondott a doki? Aggódunk érted, gyere, kérlek!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Tegnap megint elkeseredtem. Sógoromék felhozták, hogy nem megyünk-e el velük a velecei karneválra márciusban. Tavaly is beszéltünk velük róla, de végül ők sem mentek, meg mi sem. Mi még sosem voltunk.Éjszakai vonattal mennének oda, éjszakaival vissza, így egész olcsón kijön, biztos jó buli. Beszéltünk arról is, hogy kicsit drágábban véve a jegyet vissza lehet váltani, ha úgy adódna. Mindannyian tudtuk, hogy miért kell ezen is gondolkozni, de nem mondta ki se sógorom, se anyósom az okot (ők ketten, meg én a férjemmel beszéltünk erről). Aztán később megjegyezte anyósom, hogy mennyire örülne, ha vissza kéne váltanunk a jegyet, és biztos mi is azt szeretnénk leginkább. És utána elgondolkoztam, hogy tényleg, évek óta mindig, mindent úgy tervezünk, hogy ha sikerülne a baba, akkor max. nem megyünk el, visszamondjuk ... stb. És évek óta sosem kell semmit sem lemondani, pedig már annyira, de annyira lemondanék bármilyen ilyen programról, még ha a pénzt sem kapnánk vissza, akkor is, csak jönne már össze a baba. Ezzel csak az a baj, hogy nem tudok semminek sem örülni igazán. Azt hiszem, pár napja megint negatív hullámaim vannak. :cry:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
mi is mindig így voltunk. Már jó előre gondolkodtunk... Még év elején: menjünk síelni áprilisban? Á, nem lehet, mert márciusban lombik, és ha sikerül... Nálunk mindig a síelésnél volt ez most hogy így belegondolok. :lol: És mi mindig elhalsztottuk :roll: És ez szerintem nagyon rossz.
Nem szabadna előre gondolkodnunk, majd lesz ami lesz. Kit érdekel akkor már a pénz, ha mégis lemaradsz egy utazásról a pocaklakód miatt?! :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok,

újra itthon, gyerekek tündérek voltak, szinte végig aludtak. Pontosabban Dávidka végig így a szoptatással sem volt gond, fél órás késéssel ugyan de már itthon megejtettem.

Bikfy,

ahogy a párodról írtál teljesen az enyémre ismertem...
Mondjuk a gyerek kérdés gördülékenyebb volt mint nálatok, de az élet más területein teljesen olyan mint ahogy te a párod leírtad. Pl én is ahhoz vagyok szokva, hogy apum nekünk is mindig kinyalta a popónkat, most is az unokák körül rengeteget segít ha itthon van.
A párom nem ilyen... Pl ha nem állok elé és nem közlöm sokszor sírva vagy kiabálva a problémát ő azt hiszi, hogy minden rendben van. Semennyire sem tudja beleérezni magát a helyzetembe, és náha már eléggé unom, hogy mindenre úgy kell nekem felhívni a figyelmét.

Kiki,

fel a fejjel, mi is ugyanígy voltunk évekig, most meg újra, csak a kérdés annyiban változott, hogy vajon két kisgyerekkel el tudunk-e menni ekkor vagy akkor ide-oda...
Án is szívből kívánom, hogy vissza kelljen váltani a jegyet :wink:
A tavalyi nyaraláson is Danci még cak 5 hónapos volt és esküszöm, vele volt a legkevesebb gond, jobban évezte az egészet mint pl a férjem lánya aki annyira látványosan szenvedett a 4 csillagos szuper helyen, hogy miatta kellett 1 nappal hamarabb hazajönnünk...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok, hogy ezek a pasik milyen egyformák. Szörnyű!!!

Páromnak még nem szóltam, hogy van időpontom, majd megmondom. Augusztus 30-án megyek, úgyhogy holnap elindulok :lol:

Bikfy
Legfeljebb Te meg én ülnénk a kóráz folyosón egymás kezét szorítva. Egyébként mindenben telesen igazad van. Én már éreztem úgy, hogy na most megtaláltam az a dokit, aki segít és bízok benne, aztán nagyot koppantam. Most igazából izgatottan várom azt, hogy menjek, valahol bízom is benne, de ezt csak nagyon halkan merem egyenlőre mondani. Még jó, hogy mi nők ilyen erősek vagyunk.

Monic
Danika és Dávid rendesek voltak, tudták, hogy anya fáradt, vezet.

timejka
 
 


Rodi! Egész nap a fejemben vagytok!!! Várlak már nagyon! Gyere a hírekkel! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: