Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

köszönjük szépen a köszöntéseket, nagyon kedves tőletek :lol:

Rodina,

nagyon sok boldog születésnapot kívánunk utólag is!

Nati,

jó nyaralást nektek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Danika!

Nagyon boldog névnapot kívánok Danikának!

bocs lányok, hogy este nem jöttem. Délután aludtam egy nagyot, majd hazajött a párom és szülinapoztunk. Kaptam vörös rózsát, sütit, finom vacsit, és egy brendonos szopi párnát! Szóval, minden szupi volt!

rodina74
 
 


Hahó!

Nati! nohát, milyen jó hatással volt Bencédre a gyerektársaság...már wc-be bűvészkedik Ő is! Kis ügyes! :) Nagyon szép és kellemes nyaralást Nektek a nagymosás utánra! ;) És akkor Bencust is a nyaraláson éri a szülinap? Akkor előre is Isten éltesse!

Rodina! Ne izélj már...a romantikás szülinapozás mindenek előtt! Itt úgyis uborkaszezon van éppen.
Vendég
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Bocsi, hogy nem tudtam jönni tegnap, de padka partit tartottunk a szomszédokkal.

Az olyan, hogy veszünk sört, leülünk az útpadkára a ház elé és pletykálunk. Fent a lakásokban úgysem lehet megmaradni. Így általában este 11-kor még kint ülünk. Utána apival ettünk egy nagy dinnyét, hajnalig TV aztán pisilni jártunk reggelig szóval agyon vagyok pihenve. Na sebaj, mindjárt itt a hidegfront.

Nati!
Remélem azóta már Ho-ban vagytok, fürödjetek sokat a tengerben és pihenjetek nagyokat!

Rodi!
Örülök, hogy férjecskéd ilyen kis figyelmes volt.

Aagassi!
Hogy bírod a gyerekekkel? Mit tudtok nap közben csinálni: Kiengeded őket? Nem félsz, hogy leégnek?
Mit szólsz ehhez a bátmonostori gyilkososhoz? Nekem félelmetes, hogy egy 18 éves gyerek ölni képes. Mostantól nem packázok majd a 20 évesekkel, mert még fejbe lőnek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Jöttem picit...hivatalosan gázóraállást jelentettem be (de tééényleg) :)

Bikfym!

Milyen bátmonostori gyilkosság??? Hallod, én 2 hete be se kapcsoltam a tv-t, híreket sehol nem hallgatok.

Egy ilyen padka buliban nagyon benne lennék már én is...kezdek befordulni. :roll: Mondjuk a sárgadinnye adagomat befaltam tegnap éjjel is. :wink:

Délelőtt bent vagyunk, én főzök-mosok-takarítok, Ők atomrobbanást modelleznek a lakásban. Mondjuk ma el akartunk menni Bajára busszal, de Lányom pont induláskor produkált egy remek hisztit, így lekéstük volna a buszt. Barátnőmékhez mentünk volna játszani.

Csak olyankor megyünk, ha intézni kell vlmit (bolt, posta, zöldséges); amúgy délutáni alvás után megyünk ki, akkor már árnyékos az udvar, lehet nyugodtan vandálkodni. Nem égnek le, kb. 2. alkalommal felszedték a jelenlegi színüket, én meg hófehérke vagyok mellettük. :lol:

Zuram aug. 5-én ér haza; végre vett kompjegyet. Vasárnap nem megyek sehova, mert nem merem itt hagyni Anyut 2 macsekkal, mivel egyiket se szabad kiengednie (csak hámmal, pórázzal, ahhoz meg én értek), meg amúgy is jönnek Húgomék aznap a maguk macskájáért, meg iderendeltem Öcsémet füvet nyírni az utcán. Tróger már a ház környéke...az öreg sváb szomszédbácsi már vissza se köszön...biztos böki a szemét. De én az utcán nem nyírok; az udvart meg tudom csinálni a Gyerekek mellett, de ki nem megyek.
Vendég
 


TNati,
élvezd a nyaralást!

Bikfy,
a 18 éves nem gyerek, a rétinégerből meg már a 12 évesnél is pillangókésnél és nem fél használni.
A 12-14 évessel is bánj körültekintően, vigyázzál magadra!!!!!

Mi ma estünk megyünk fel kunyhóhoz, ha megjön a hidegfront.
Ha nem jön, akkor csak apáék mennek fel haverokkal.
De vasárnap megyünk a Börzsönybe, apáék futnak, addig én kisvasutazok egyet :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam olvasgatni, írni nemnagyon tudok mit, nem történik semmi.
Apusom most dolgozik ezerrel, vasárnap is mennie kell, úgyhogy mi meg punnyadunk Marcimmal.

Marciról jut eszembe, hogy képzeljétek vagy 3 bárányhimlónek meglátszik a helye. Az egyik a hátán van, de akkora krátert csinált hogy csak na.

Várom már én is a holnapot, mert végre jön a nekem való idő. Legalább felpörgök egy kicsit, mert ebben a melegben semmihez nincs kedvem, meg erőm.

Rodi, Kata, Luczus, Beze: Hogy vagytok?

Úgy volt hogy jönnek a sógoromék hétvégén, de méfsem jönnek most, mert a kisebbik gyereknek kötőhártyagyulladása lett.

Mondjuk ahhoz képest, hogy semmi különös nincs jó sokat írtam. Egyébként most itt vagyunk anyukáméknál.

Jók legyetek! :wink:
babicsek
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok
Bocs hogy a képekkel kezdtek de 5.neki futásra sikerült elküldeni.
Sajnos továbbra sincs időm ha egy nap 24 órából állna talán elég volna.
AMúgy élünk és virulunk Darinka a fönők.Ma meg még este meló is lesz.
Darinka egyre elevenebb sokat beszél már mint az ő nyelvén és olyan eleven hogy nem tudom mi lesz ha megtanul járni lehet kap pórázt :)

Bikfy hogy vagy?

Rodina Beze IKata Luczus és a többiek (bocs de kihagy az agyam) hogy vagytok?

Aagassi apa hiány hogy áll?


Beze vettetek klímát?

Többiek hogy bírjátok a meleget?

Hoztam pár képet ha nem baj remélem nem haragszotok érte hogy mindig hozok képet!?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


vius: egy nap 24 órából áll :lol: :lol: :lol: :) :wink:

Kis cukipofi ez a leányzó, édi lehet ahogy beszélget.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok

Bocs 48 at akartam írni.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Vius!
Dari nagyon cuki. És milyen jól áll neki a kék body. :wink:

Többiek merre vagytok?

Nálunk már jobb az idő, most mondjuk éppen esik, de ez nem is baj. Ma grillezünk anyuéknál, este azt hiszem leszek. Mindenkinek puszi :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Katus, Rodi!

Helyzetjelentést kérünk! Babák jól vannak? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok lányok!
szeretnék csatlakozni hozzátok.
Mi augusztusban megyünk az első inszemre. szeretnék kérni tanácsot, mit tegyek, mit nem?
előre is köszönöm

Kép
kissedi
 
 


Szia Kissedi!

Isten hozott Nálunk, mielőbbi babásodást kívánok Neked!

Mi már ismerjük egymást a 2009. április-júliusra babát szeretnénk fórumról. Hogyhogy inszemre mentek? Kiderült nálatok is valami geb@sz?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2010.07.25 20:17-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok! Jelentem megjöttünk a nyaralásból! Szuper volt, nagyon jól éreztük magunkat, és jól elfáradtam. :lol:
Tegnap este értünk haza, ma mamáztunk, meg aludtunk, délután meg elpakolásztunk.
Egyenlőre képet még nem hoztam, de ígérem lesznek azok is! :lol:

Sokat nem volt időm olvasgatni titeket, de abból sem maradt meg sok, bár asszem nem is volt nagy forgalom.

Ami most hirtelen eszembe jut:

Rodi! Isten éltessen utólag is! :D

Danika! Neked is puszi a buksidra! :lol:

Kissedi! Üdv itt is!!! :lol: Megyek lejelentkezek a férfimeddőségesben is! :wink:

Puszi!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Luci!
Isten hozott itthon. Jó volt?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! De jó ám!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Amint tudsz, mutizz légyszi képeket! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mi ez a pangás itt? :shock: :?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Na csak mert olyan szépen kérted! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Mi is élünk még, csak hol magam alatt vagyok, hol meg van itt valaki...ezért nem jöttem eddig.

Ma éppen volt itt jópár valaki. Reggel fél10-kor estek be Húgomék a görög nyaralásból, elvileg csak a macsekjukat felszedni, de láttam, h kivannak, úgyhogy maradtak pihenni-ebédelni. Anyum meg Öcsémék délben jöttek, Anyu hozta ma az ebédet. Gyerkőceim meg élvezték, h ki van nyallintva a senekük.

A lehűlés végre itt van, én az esőt se bánom; végre nincsenek klimaxos tüneteim (hőguta érzése). :)

A mai szabadnapomat elcseréltem Anyuval holnap délutánra. Így megyek csavarogni, ügyeket intézni. Jobb is, h nem kánikulában.

Lucuzs! Nagyon csinosak vagytok!!!
Vendég
 


Bikfy (és persze Mindenki) figyelmébe:
tettem a ma du-i "kreatív foglalkozásunkról" pár képet picasa-ra.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam, amíg van rá lehetőségem.
Szóval megjöttek az unokatesók, 3 gyerek + Marcikám. Na most van egy gépünk, meg egy notebook-unk. Szóval esélyem sincs hogy géphez jussak. Plussz a sógorom, na ő is egy gépfüggő.
Gyorsan kihasználtam míg alszanak és írok. Mellesleg az egyik gyerek köhög mint a kutya, a másiknak meg fülgyulladása van a strandon szedte össze, így minden nap orvoshoz szaladnak, mert valami gyógyszeres vattával tömik tele a fülét. Először csak az egyik fülével volt gond, most már mind a kettő fáj neki. Úgyhogy remélem Marcim nem szed össze tőlük valamit.

Luczus: Mekkora nagy a hasad már. Aszta!! :shock:
Örülök hogy jól éreztétek magatokat. Olyan kis bájos a kislányod! Neked pedig milyen szép hosszú hajad van!

Aagassi: dokinál voltál már? Elmúlt már a barnázás?

Ennek a lehűlésnek én is nagyon örülök, teljesen felpörögtem tőle.

Tegnap anyósom főzött, ma elvállaltam én, úgyhogy lassan leköltözöm a konyhába. Rántotthúst csinálok, krumplival, rizzsel, meg túrófánkot fogok sütni.

Megyek bekkikkantok megnézem a kreatívoskodást! :)

Tényleg bikfy: Te hogy vagy? Fáj még a hasad? Mikorra várod menzit?

Kép
babicsek
 
 


aagassi: Nagyon édesek, és látom bátor vagy, hogy filctollaztok. :)

Na megyek, mert elfő a teavizem :?

Kép
babicsek
 
 


Jó reggelt!

Vius,
Darikna nagyon édes, szerintem unokhugomnak is ugyanilyen etetőszéke volt :lol:

Lucuzs,
látom jól sikerült a nyaralás, nagyon jók a képek, és te nagyon csini kisamami vagy :lol:

Mi jól vagyunk (amennyire így kívülről meg tudom állapítani). Az émelygést felváltotta a sok gyomorsav :roll:

i.kata
 
 


Lányok!
Üdv újra itthon!

Timejka!
Sikerül elvinni Bencust megvizsgáltatni, hogy rendben van-e a mandulája?
Nektek hogy telt a nyaralás? Melyik részén voltatok a Balatonnak?

Lucuzs, másik nyaraló társam! :)
Látom, a nagy hőséggel ti is megszenvedtetek, mi is nyitott ajtó, ablak mellett aludtunk a nyaralás alatt.
Bogi még mindig nagyon édes! Szuperek a képek!

Rodikám!
Isten éltessen sokáig! Nagyon szép születésnapod lehetett, még ha feküdnöd is kellett és kell! Hidd el, hogy idejében észrevették a méhszáj rövidülését! Nehéz lehet úgy nekimenni a hónapoknak, hogy végig feküdni kell, de napról napra nagyobb a kislányotok, és minden rendben lesz!

Bikfy!
Hogy vagy így műtét után 13 nappal?
Ez a padka parti jól hagzik. Ott nincsenek szúnyogok? Mi most a Balatonnál azért költöztünk be a házba napnyugta után, mert elözönlötték a terepet a szúnyogok. Off nélkül ki sem lehetett mozdulni. Viszont olyan kellemes esték voltak, hogy még éjfélkor sem fáztam topban, szoknyában, pedig azért én mindig pulóverben vagyok... :P

Monic!
Danikának utólag is boldog névnapot!
Hogy vagytok? Dávidkával is megszenveded a szoptatást? Danika kezdi megszokni a kistesót?

Vius!
Darinka édes nagyon a képeken! Olyan nagy lány már! :) Anyukádnak javulást a válla miatt!

Nati!
Szuper, hogy tudtál jönni! Bencus nagyon ügyesen oldja meg a szobatisztaságot! Jó nyaralást nektek is! Teljes kikapcsolódást kívánok, hogy aztán újult erővel eshess neki a nagy projektnek!

Aagassi!
Öcséd tudott füvet nyírni, nem esett az eső?
Hogy telik a szabadnapod?

Eclipse!
Hogy telt a hétvége? Mentetek a kunyhóhoz?

Babicsek!
Hol vannak a himlőhelyek? Feltűnő részen?

Szia Kissedi!
Üdv köztünk! Kívánom, hogy sikerüljön az inszem! Mesélsz egy kicsit magadról, miért lesz inszemetek? Vannak kérdéseid? :)

Dy!
Merre jársz? Régen írtál! Jól vagytok? Miket tud már Gréta?

Bumi!
Még mindig sok a munka? Mentek valamikor nyaralni?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Ha nem gond, én is hozok pár képet a nyaralásról... :P
Mondjuk csak azt tudom, ami a telefonomon van, mert még a többi kép nem lett lementve...
Kép

Kép
Az egyiken még a strand is látszik a háttérben, pár pont a víznek háttal fotóztam, így csak a part és a strandolók. Öö, ez hétfő déli fotó, mi is keveselltük a strandon lévő emberek számát (kicsit családias, előszezoni hangulata volt), de délutánra már többen lettek.
És a téma a fűben hevert, nem lehetett nem lefotózni! ;)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Szia Kiki! Üdv itthon!!! Mesélj, milyen volt a nyaralás!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Egészen jól sikerült, bár voltak összezördülések. Minden évben egy hetet együtt nyaralunk az anyósommal, ez az a hét volt. Nem panaszkodom, összességében jó volt, de azért nem ugyanaz, mint ha csak kettecskén vagyunk. De két hét múlva szerencsére kipróbálhatjuk ugyanezt kettesben is! ;)
A hőség miatt szombaton volt az egyetlen kulturális programunk, Balatonfüreden megnéztük a Jókai múzeumot, 20 évet élt abban a házban Jókai, ahol a múzeum van most. Csak ajánlani tudom, minden szobában regény-idézetek, az egész szerintem nagyon jól van megkomponálva! :)
És ti? Milyen volt kismamaként a nyár? Biztos sokat gondoltatok arra, hogy jövőre ilyenkor már négyen lesztek!!! :) Tudtatok pihenni?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki! Jó lehetett a nyaralás, bár az anyós nem mindig kellemes társaság ilyen sokáig... :roll:
Akkor két hét múlva ketten újra! :lol:

Pihenés, hát azért a parton mindig pihentem, de persze Bogin mindig ott volt a szemem. Egész nap strandoltunk, végig ugyanott, egy családbarát, játszis, szépen felújított strandon.
Vasárnap voltunk Keszthelyen a Festetics-kastélyban Bogi kérésére, az nagyon szép volt.

Igen szívesen ábrándoztam a sok szép kisfiút nézve, milyen is lesz jövőre, ha már 2-2 lesz nálunk a nemek aránya. :lol:
Kismamaként olyan a nyár, hogy nem zavar annyira az úszógumim :oops: :lol: , mert nekem most felmentésem van. :lol: Amúgy minden ugyanolyan, leszámítva, hogy utolsó éjjel alig aludtam a meleg miatt, de asszem ez pocak nélkül sem lett volna máshogy.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Örülök, hogy jó strandot találtatok! Gondoltam, hogy a kastélyban jártatok, az egyik fénykép is onnan, ugye? :) A Bogi és a te hajad mit szólt a Balatonhoz? Az enyém annyira tud csomósodni tőle, nem tudom, hogy a hosszúság miatt, vagy a göndörsége a hátrány... :roll:
És köszi a nyaralós képek közé rejtett pocak-fotót is! Igazán csinos vagy, én nem is látom az úszógumit. Jó ilyenkor megszabadulni a bűntudattól miatta.

Többiek!
Hogy vagytok? Ez az enyhülés nem sok már kicsit?

Beze!
Epéd rendbe jött végre? Hogy vagy? És Lexi? Régen írtál te is, megviselt a meleg téged is?

Rodi!
Hogy vagy? Sikerül fekve maradni? Hogy telnek a napjaid?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


köszi a lányok a szíves fogadtatást.
Nekem ma megjött 26.napra. Persze eddig rendszeres volt....
Mesélek. 3 és fél éve próbálkozunk. Először apinak volt egy vizsgálat kiskatona 0. feladtuk... aztán egy év múlva újabb katonaszámlálás akkor volt 10 M/ml. kapott clostit api, erre lett 1M/ml.
Megint szünet :oops: .
Idén elmentünk a Kaáliba. Jah előtte szedtünk Nutrilite vitaminokat kb. fél évig. SZóval Kaáliban katonák 36 M/ml, 70 % mozgó. eredmény szupi a doki szerint.
Aztán engem vizsgáltak. Véreredmény jó, a prolaktinra mondták, hogy kicsit magasabb 13.6.
UH-n ellenőriztek, nincs pco, pém is volt. Két pete indult, de egy maradt ami megnőtt a 14.napra 18mm-re, mnyh volt 11mm. úgyhogy előző ciklusban, a nyaraláson szú

rtam ovitrelle-t aztán akció, de nem jött össze.
Ma hívtam a Kaálit és megyek szerdán uh-ra, és kapok clostit.
Aztán ahogy én számolom, és minden rendben lesz akkor augusztus 6, vagy 9 inszem. Közben 7-én szülinapom :wink: Hát jó ajándék lenne!!!
hát röviden ennyi..bocs ha valakit untattam.
Kérdésem van sok..... :lol:
- inszem után mennyire kell kímélet? Óvónő vagyok, mondjuk csökkentett a létszám, így nincs "csak" 15 gyerek, de akkor sem tudok feküdni. Mondjuk 15-től itthon leszek szabin.
- előtte kell e házasélet tilalom?
- hétvégén igaz nem csinálnak inszemet?

köszi a válaszokat.

Kép
kissedi
 
 


Kissedi!
Nem untatsz, örülök, hogy írtál magatokról, örülök, hogy javultak a párod eredményei.
Hú, sok olyan kérdést tettél fel, ami teljesen dokitól, vagy intézettől függ...
Én az inszemknél általában munkahelyről besétáltam a meddőségi központba, ott megvolt az inszem, pihentem 15 percet, és visszavillamosoztam dolgozni... Mondjuk ülőmunkát végzek, de egyik doki sem ajánlotta, hogy pihenjek. Olyan is volt, hogy az inszem napján táppénzen voltam, ami persze annyit jelentett, hogy az inszem után nem a munkahelyre mentem, ami 20 perc, hanem haza, ami 1 óra... De szerintem nem ezen múlt, hogy nem sikerült egyik sem.
Amikor legutóbb jó eredményeket mértek a párodnál, akkor előtte volt házasélet tilalom? Én megpróbálnék mindent úgy csinálni, hátha az is hozzájárult a jó eredményekhez! :)
Az, hogy hétvégén csinálnak-e, szintén meddőségi központtól függ, és azt már megtanultam itt a fórumon, hogy két Kaali között is nagy különbségek vannak, így nem tudok válaszolni erre a kérdésre. :oops:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Hazajöttünk.

Kiki
Holnap megyünk dokihoz. Tegnap este megma reggel hőemelkedése volt Bencénk, fáj a feje. Alóőrsön voltunk. Jó időnk volt.

Hát csajok eddig tartott a leszarom az egészet. Már hétvégén kibuktam, hogy 1 héttel hamarabb bejött és összesen 5 salád volt lent és mindenhol 2 gyerek van. Erre találkozom ma a szomszéddal, aki azt mondta, hogy neki elég egy s terhes. Majdnem elbőgtem magam előtte. Persze örülök, csak szar. Még nem tudom, hogyfogok ismét beszélni a párommal erről, d az tuti, hogy megmondom, ogy elválok, ha nem megy bele.

timejka
 
 


bejött = megjött. Már nem vagyok teljesen normális. Jaés szerdán orvosnál voltam mert úgy köhögtem, hogy nem tudtam aludni, írt fel dokit, azóta meg taknyos lettem.

Rodina

Boldog születésnapot!

Danikának boldog névnapot!

Timikének meg egy levél nyugtatót!

timejka
 
 


Timejka!
Hát akkor ott voltunk egymástól 15 percre kb.!!! :)
Remélem jól telt a hét. Az én férjem is jól megfázott a végére... :( Sajnálom a köhgést is. :(
Megértem, hogy kiakasztott a sok gyerek. Mi is irigykedve néztük a sok kismamit, meg a sok édes apróságot, és sóvárogtunk nagyon... De kell néha az ilyen "pofon", hogy az ember újult erővel ugorjon neki! Nagyon drukkolok, hogy a párod komolyan vegyen, és minél hamarabb küldhesd te is a kismamafotókat nekünk! :) Kívánom, hogy jó pillanatban találd meg az ötlettel, hogy mindenképp szeretnél kisbabát!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Babicsek!
Szuper vonalzód van, annyira teszik!

Kata!
Sajnálom a gyomorsavat, de persze ez tényleg terhes tünet. Persze attól még nem könnyű élni vele. Dolgozni nem mentél vissza, ugye? Csak már kicsit mozgékonyabb vagy? Vagy azért nagyrészt fekszel?

Aagassi!
Még mindig gyönyörűségesek a gyerekek! Nagyon jók a fotók! A halászleves Kiscsaj tényleg nem semmi! Meg a hatalmas legó-torony! Édesek!

Lányok!
Merre vagytok? Ma kb. minden második hozzászólást én írok! :roll:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

megjöttem a csavargyárból :lol:

Kiki, azért nem semmik a nyaralós fotóid :wink:

Betegeskedőinknek gyors gyógyulást kívánok!

Kissedi! Üdv itt, a legjobb helyen vagy, itt nagyon jó a csapat!

Timejka! Vannak ilyen időszakok, nem vagyunk gépek, se robotok, h ne eshetnének bizonyos dolgok időnként rosszul. Beszéljetek róla Pároddal, az is segíthet picikét! Nem jó, ha tüske marad Benned.

No a fűnyírás még tolódik, mert bár jött a Tesóm, csak épp ugye zuhogott aznap. Majd most a héten kijön vlmikor. Szerintem a szomszéd bácsi már azt fontolgatja, hogyan tegyen el engem láb alól...tény, h tényleg nagyon gázos/gazos már a részünk. :roll:

Mai "kimenőm": könyvtár, fénymásolás, bank, posta, patika, bevásárlás...mindez séta tempóban; közben összefutottam kedvenc volt Kolléganőmmel és a Fiával, akikkel jól bejegeskávéztunk és egy jót dumáltunk; ez igen jól esett a szervezetemnek. Itthon Anyum pásztorkodott addig, Gyerekeim meg délutáni aludtak. Az egész össz. kb. 3 óra hossza volt, de megérte. :)

Többiek?
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudtam jönni, mert nagy beszélgetés volt nálunk. Jót tett, mert nagyon eltávolodtunk egymástól, ráadásul anyósom a napokban megint alakított. Pujgatja az uramat, nekem meg elegem lett. Nagyon sokszor megfordult a fejemben mostanában a válás gondolata. Remélem sikerül megoldani a dolgainkat, mert érzem, hogy ez így nem lesz jó. Talán ő is belátja. Hála Istennek ma már magától mondta, hogy ha kell elmegyünk lombikra is. (Timejkám, neked üzenném, hogy ezért a mondatáért konkrétan 3 éve küzdök. Én megértelek, de ne add fel az álmaidat! Különben sosem leszel boldog!)

Na szóval ennyi van minálunk, a hülye iroda elvitte a pénzünket, ez sem segíti elő a happy hangulatunkat.

Aagassi!
Cukikák a kisgyerkőcök, ha jól látom, Lánykád balkezes lesz. Szinte minden nap megnézem, tettél-e fel képeket Róluk, de ha ezt most nem írtad volna, talán észre sem veszem őket. Nagyon nevettünk a férjemmel, aki megkérdezte, hogy mennyi idő alatt firkálták öszze ennyire az asztalt? Mondtam, szerintem kb. 10 perc volt. Ő azt hitte, azért ez hoszabb meló volt nekik. 8) :lol:

Katus!
Nem akarlak kínozni, de örülök a gyomorsavadnak. És annak, hogy mindjárt túl vagy az 1. trimeszteren. Istenem, Te lány én pezsgőt bontok érted. Drukkolok minden percben értetek. :wink:

Luci!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás, a képeken nagyon szépek vagytok. És hát ez a pocak, ez valami fenomenális. :wink:

Kikim!
Téged is Isten hozott itthon, már nagyon hiányoztál nekem. Jövő nyáron már mi is boldog pocakos kismamik leszünk. A türelemnél nincs fontosabb. Meglesz hamarosan a mi ajándékunk is. :wink:

Babikám!
Azért remélem tudsz majd hamarosan jönni, és hogy az uncsitesóktól nem kapja el a fülfájós nyavaját a kisfiad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2010.07.26 21:20-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Aagassikám!

Örülök, hogy jól sikerült a mai napod, kell néha az ilyen. A nagy búbánatra és veszekedésre ma én is fogtam magam és elmentem a T. Ancsihoz. Jó volt kicsit látni, dumcsizni, annak ellenére, hogy szégyelltem magam, hogy jó sokat panaszkodtam. És elfelejtettem felköszönteni a névnapján. :oops: Aztán persze felhívtam, de még a telefonon keresztül is elpirultam a bocsánatkérés közben. :oops: Hát nincs mit tenni, ilyen hüle vagyok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kissedi!
Az én uncsitesóm minden kérés ellenére elment a lombik beültetés után dolgozni. Pedig egészségügyes, konkrétan gyógytornász, szóval mozgott is eleget, de ő azt mondta a dokinak, hogy idegileg nem bírná máshogy. Ha otthon kellett volna lennie, befordul lelkileg. Persze nem örültek a döntésének ,de nem tudtak vele mit tenni. És gondolhatod, hogy 10 év után ez a terhessége maradt meg először, úgy, hogy rögtön ikrek. Már meg is születtek azóta a fiúk. Most olyan 6-8 hetesek és gyönyörűek. Ő állítja, hogy az segített, hogy nem spilázta túl a dolgot. Nem kell annyira törődni a dologgal.

De mást mondok. Kérdezd meg Viust, ő szokott ide írni. Inszem után konyhát festett, bútort pakolt, rámolászott. Nem bírt nyugton maradni a bugyeszában. És melyik inszeme sikerült? Hát perrrrrrsze hogy ez. Van egy csoda mókás huncut szemű kicsi lánya, Darinka.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kissedi!
Házasélet tilalom: szerintem nem kell. Max. 2-3 nap, de nem több. Ha túl sokat váratod a spermákat, bizony azok megöregednek és nem lesznek olyan életképesek. De gondolom ezt a doki majd úgyis mondja előtte.

Dita is írt ide, de már ő is babázik. Ők a tilalom ellenére inszem előtt együtt voltak, és az inszem napján apijának csúcsszuper eredményei lettek. Olyan, mint addig soha. Ő ezért esküdött arra, hogy nem kell 3-4 napokat kihagyni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfym!

Ne aggódj, én vasárnap bőgtem egy sort Anyumnak meg a Húgom leendő Anyósának, pedig elvileg semmi okom rá, meg nem is szoktam én ríni valami gyakran; csak kicsit ki voltam már merülve.

Ma amúgy elégtétel volt, h Anyum azt mondta, eléggé elfáradt, pedig sem nem öreg még, sem nem csináltak semmi extrát. És igen, úgy tűnik, a Leányzó balkezes lesz. Az irkafirka nagyrésze megvolt 10 perc alatt, összességében bő 2 óráig elvoltunk így az asztalnál maszatolva.

Az én kedvenc volt Kolléganőm történetesen pszichológus és imádom! Megvolt a gyorstalpaló terápiám ma. :lol:

Kedves Mama itt is alakított szombaton, de én csak röhögni tudok rajta. Tied is marhául unatkozhat...

De az nagyon jó dolog, h beszélgettetek s pláne, h Embered már ilyet nyilatkozott. :wink:
Vendég
 


Aagassim!

Hát te is ríttál? Keblemre Cimbora, ma én is megitattam az egereket.

Te én nem tudom. Ezek az anyósok. De csak a fiús anyukák ilyen izések. Versengenek a menyükkel. Most rögtön picsi-pacsizd le, és ígérd meg, hogy Te sosem leszel rossz anyós. Merthogy Te is fiús anyuka vagy ám, egyszer neked is lesz menyed. :lol:

Anyud egyébként tényleg fiatalos, csak hát nincs ehhez már hozzá szokva. Hidd el, Te is bele edződsz lassikán. Amúgy meg 2 gyerekkel egyedül? Mitől ne buktál volna ki?

Barinőd is nálunk dolgozik?

KépKépKép
bikfy
 
 


Erősen gondolkodom, hogy kiugrom a Tesco-ba dinnyéért. Megőrülök, annyira ennék egyet. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mensid hogy áll? Pecsételsz még? Dokihoz sikerült esetleg bejelentkezni?

KépKépKép
bikfy
 
 


Végre egy laptetű!

Én nem tudom, de olyan hosszúnak érzem ezt a ciklusomat. Előbb mensi, az eltartott vagy 5-6 napig, aztán 11. napot kivárni, utána műtét, mintha már 1000 éve lett volna. És még mindig csak a 25. napon vagyok. Remélem hamarosan megjön, azután kontroll, és újra próba. Tényleg, mintha már hónapok óta nem mensiztem volna.


Rodikám!
Ugye minden rendben? Csak egy okét dobj, hogy megnyugodjunk! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lassikán elköszönök.

Jó éjszakát, szép álmokat Mindenkinek! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


No én mensiztem helyetted is...14. napon megjött rendesen. Mára elmúlt. Homeopátiás bogyóztam közben kínomban, h az mennyit lendített a dolgon, nemtom. Dokinál nem voltam, még fel kell térképeznem, h az itteni felhozatalból mégis kihez menjek...akit hirtelen akasztottam volna, annak nincs uhu magánrendelésen, meg nem is értem el; de amint a Zuram hazaér, már megyek is. Felváltva agonizálok, h vajon klimaxolok vagy rákos vagyok. :roll:

Van itthon sárgadinnye, gyere hozzánk! :lol:

Hát remélem, nem leszek ilyen gázos anyós...eddig aszittem, csak azok ilyenek, akiknek kizárólag fiuk van, de ezek szerint nem.

Nevelési tanácsadós Kolléganő.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: