Új privát üzeneted érkezett!

Rodi!
Újabb betöltött hét! :)

Kata!
Bízom benne, hogy minden rendben lesz! Csak rákapcsol a pocaklakó idővel! Mennek a drkkok továbbra is!

Lucuzs!
Jó vásárlást mára!
Megpróbálok én is jönni este.

Beze!
Egy ideje már engem is foglalkoztat a pszihológus, hogy tudna-e segíteni. Eddig nem voltam nagyon elkeseredve, és még most is kezelhető a helyzet szerintem önerőből, de biztos tudna segíteni egy-két dolgot a helyére tenni, ha rászánnám magam.
Nálad kiderült valami, ami okozhatta a vetéléseket? Változtattatok valamit, hogy végre megfogant és meg is maradt Lexi? (Bocs, nem kell válaszolnod, ha nehéz.) :oops:
Beze, azért már alakul az a pocak, ne dugdosd előlünk! :) Szépséges! Lexi pedig egyszerűen gyönyörű!!! :) Nagyon jó ez a megközelítés! Azok a gyönyörű barna szemek! Nem lehet betelni vele!

Bumi!
Ez is elég gáz, ilyen beszólás.
Most, hogy gondolkoztam ezen, bántottak-e meg ezzel engem, eszembejutott, nekem is mondta egy rokonom, ráadásul pasi, hogy nem meddőségi központba kell járni, inkább félrelépni... Neki már van azóta 3 gyereke, gondoltam rá, hogy egyszer megkérdezem, hogy vajon az övéi-e, vagy csak a felesége megfogadta a tanácsát. De nem akarok az ő szintjére süllyedni, meg ezzel a kérdéssel a feleségét is bántanám, amit főleg nem szeretnék... Szerencsére ezeket a megjegyzéseket jól kezelem, nem marad tüske, tényleg egyik fülemen be, másikon ki.
Mondjuk volt egy kifejezetten viccesnek nevezhető eset, mikor egyik kollégám gyermekének akartunk ajándékot venni, mikor született. Bababoltot kerestünk a környéken, mire az egyik férfi kollégám előállt, hogy babát szereténk venni? (a bababolt olyan üzlet, ahol babát lehet venni típusú szójátékból kiindulva), hát csinál ő nekünk, és mutatta a referenciaképeket a gyerekeiről... Viccnek szánta, és jó poén volt. Persze, ha az ember évek óta, vagy esetleg már donorral próbálkozik, akkor ez a téma sem feltétlenül poén... A pasiknak kicsit más az elképzelése a poénokról, de mondjuk pasikkal dolgozok, így elég edzett vagyok.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki drága, bármit megkérdezhetsz, ha tudok, segítek. :wink: A fő ok az volt, hogy a szervezetem kilökte az épphogy beágyazódott kicsi embriókat, és Lexi azért maradt meg, mert egyrészt pont egy torokgyulladás után voltam, másrészt kaptam kilökődésgátlót, mivel pluszban legyengítették az immunrendszerem, így ő tudott továbbra is fejlődni.
Köszönöm a bókokat, nagyon aranyos vagy! :oops: :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
És kiderült valahonnan, hogy ez a gond? Vagy csak próbálkoztak a kilőkődésgátlóval, és bejött?
Hát, Marci akkor tényleg nálatok is csodababa! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

 
 

Kiki, a 2 vetélésem már a mostani dokimnál történt, ő következtetett rá velem együtt, mert én is utánaolvastam. Van egy nagyon jó könyvem: Zita West: Gyereket szeretnék, avagy hogyan essünk teherbe. Ebből én rengeteget tanultam.
Marcinál és garatgyulladás után voltam, plusz ott volt ugye a húgyúti fertőzés. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Értem, köszi! Az biztos, hogy nem jutna eszembe, hogy a garatgyulladás meg felfázás előny is lehet. De a lényeg most ott van a hasadban! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze!
Nagyon szép pocak! És már jól látszik!
Lexike tündéri, ahogy eszi a pizzát! Nagyon édes! Húú, megkívántam a pizzát!

Tegnap esti témára visszatérve, nekünk szerencsén volt, nem kaptunk beszólásokat. Csak a szülők mondogatták, hogyha unokájuk lenne…., de nem volt bántó! Ezek szerint nekünk szerencsénk volt! Sajnálom, hogy nektek ezzel is meg kell küzdenetek!

Kata!
Küldöm a babaragacsokat! A hányinger nagyon jó jel! Mikor mész legközelebb dokihoz?
Nagyon szurkolok értetek!

Kiki!
Prolactinodat nézték már?

rodina74
 
 


Rodi!
A Sotén még kellett szednem napi fél Bromochriptint, aztán itt a Kaaliban a hormonvizsgálatok után már nem kellett semmit, gondolom, akkor jobb lett a prolactin szint.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze,
amikor erre a kilökődésre gondolt a dokid, milyen vizsgálatokat csináltatott?

Rodi,
16-án megyek legközelebb. Ma délután szörnyen fájt a hasam, igaz így már korábban is fájt a pozitív teszt óta. Kényelmesebb volt járkálnom, mint ülni, vagy feküdni.

Beszólásban nekünk is volt részünk, ráadásul a gyávább fajta emberektől, mert csak a hátunk mögött merték...
Férjem egyszer elmondta egyik haverjának, hogy már ő is volt kivizsgáláson (ez évekkel ezelőtt volt, és már akkor is 1,5 éve próbálkoztunk), erre az továbbmondta és akiknek elmesélte, azok elkezdték mondani a barátainknak, hogy én milyen idióta vagyok, hogy ilyen helyre küldöm a férjemet. Hát tényleg, mekkora köcsög vagyok!!!! Ja, és persze nekik az első pár hónapban sikerült a gyerek, akit anyuci nagy ívben leszar!!!
i.kata
 
 


Kiki, igazán nincs mit! :wink: Hát, én se gondoltam volna, de sőt, kizártnak tartottam, de erre még biztosan emlékszel.

Rodi, nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen! Ettél pizzát? :D

Kata, külön már nem voltak emiatt vizsgálatok, addigra hormonálisan rendbe jöttem, átjárhatósági már rég megvolt, tehát minden mást ki lehetett zárni. Majdnem megkaptuk a beutalót lombikra, én voltam, aki kérte a 4. inszemet, amikor Lexi megfogant.
Egyszerre megyünk uh-ra. A hasfájás ilyenkor normális, bár tudom, nem könnyű elviselni. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jelentem megérkeztünk!!! :D
Van még valaki a közelben??? :wink:

Lakás még fut, de a romlandó legalább már a hűtőben, Bogi meg ágyban, de ahogy hallom épp mesél. :D
Remélem a mai éjszakánk jobb lesz mint az előző! Pár napja a sötétség teljesen felzaklatja, retteg, fél, sír, nem akar aludni, velünk akar lenni, pedig van nála éjszakai fény, mindent látni a szobában. De így is 3 órába telt mire éjszaka megnyugodott és visszaaludt, ezt is úgy, hogy már kislámpát is kapcsoltam neki.
Mi most ezzel küzdünk... :(

Na megyek visszaolvasok, mert van vagy két nap lemaradásom. :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kata!
Sajnálom a pocifájást, remélem, már jobb! Nagyon izgulok érted, remélem, szépen nő a baba!
Valahogy az emberek egy része bele sem gondol, hogy mibe üti az orrát, mire tesz megjegyzéseket...

Beze!
Igen, aranyos volt, hogy mindannyian elhittük már itt a fórumon, hogy teljesül a vágyad az áprilisi fogantatással, csak te nem merted elhinni! :lol: Annyira drukkolok neked, hogy minden rendben legyen, és egy szépséges, egészséges kisfiúval gyarapodjon a család! Remélem, nem lesz több ijesztő nap!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Szia Kiki! Épp a te módszereddel próbálok reagálásokat írni (két böngésző fut), mikor látom, hogy itt vagy! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Elfelejtettem válaszolni még érdésekre:

Ma megvolt a kontroll homeos dokinál, nem kell műteni, azért még viszem a gégészetre is biztos, ami biztos. Aztán, nehogy minden jó legyen: kukijánál lett egy szemölcs, na erre is kaptunk homeos bogyót. Kiíváncsi vgyok hogy teszi rendben.

Igen, munkahelyem megvan, bár munka nincs, 4 órába vagyunk. Gyerekem nincs táborba anyagi okok miatt. Amikor párom délutános akkor vele van, ha délelőttös, akkor papával van. 2 hét múlva megyünk Balatonra nyaralni, remélem jó idő lesz.

Bikfy
Természetesen megy a drukk!

Kata
Én megvagyok, telik nyár, mindjárt vége és kezdődik megint a suli. Gyerekemmel nem tudom mi van, de vagy tök aranyos, vagy tiszta őrült, pillanatok alatt felidegesíti magát, nem fogad szót, mondtam már megőrüök én is. Persze ilyenkor is legtöbbször nyugodtan szólok hozzá, de így is sok idő kell, hogy lehiggadjon. Azért nem egy tomboló őrült, de nem tudom mitől lett ilyen. Kérdeztem, nem mondja, vagy nem tudja megmondani. Remélem elmúlik. Meg egyéb gondok is vannak, azért nem vészes.

Én voltam pszicológusnál, kineznél, jósnál, ami éppen eszembe jutott ha szar hangulatba voltam és ha nem is örökre, de napokig jobban éreztem magam. Szerintem egyáltalán nem szégyen. Aki meg beszól, az elmehet a sunyiba.

timejka
 
 


Lucuzs!
Sajnálom a rettegős éjszakákat, elég fárasztó lehet nektek is. Mitől fél vajon Bogi? Rosszat álmodhatott? Vagy ez az éjszakai félelem is kor függő, és előbb-utóbb általában beköszönt?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs!
Szerintem tök jó így, mert nem elolvasol mindent, és aztán összezavarodik minden, hogy kinek mit akartál írni, hanem rögtön tudsz reagálni, és egyben elküldöd. :)

Timejka!
Jaj, de jó, hogy nem kell műtét! Bízom benne, hogy a gégészeten is ezt erősítik meg. A szemölcsöt sajnálom, remélem hamar rendbejön!
Örülök, hogy a munkahely megmaradt, bár a 4 óra anyagilag megterhelő lehet. De örül az ember, ha egyáltalán van munkája.
Lehet, hogy Bencus már elkezdett kamaszodni? :shock: Hogy telik az idő.
Szerintem is jó, ha az ember odafigyel a lelkére! ;)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Végül kedden mégis eljutottunk a strandra! Hirtelen kiviggyant, és már indultunk is! Bogi egy vizipocok! Csaka mélyvíz kell neki, a lényeg, hogy ne érjen le a lába! Karúszóval kepeszt tök gyorsan.:lol: :lol: :lol:

Rodina! Nehéz lehet ennyire távol a szeretteidtől! :( Én nem is tudom milyen az, nekünk mindenki Sopronban maradt... eddig.
Ja, és a wc-papír-nézegetés szerintem ki fog tartani szüléseig, én se tudok róla leszokni...
Mi már voltunk 4D-n a 18. héten, többet nem készülünk.
Pocakos képet már raktam fel, majd megkeresem, vagy csinálok újat! Végülis épp ma vettem egy tuti pocakos rövidnadrágot!:wink:
Viszont a 4d-s kép miatt most elbizonytalanodtam, már nem elmékszem, hogy mutattam-e, na majd feltöltöm, biztos ami biztos.
Azóta nem kaptam új képet.

Monic! Csodaszépek a fiaid!!! El vagyok olvadva a képektől! Mutattam a páromnak is, és csak úgy kibuggyant belőle, hogy milyen szép baba Dávidka! :D
Nekem a babakocsis kép a kedvencem!
És milyen nagy Danika a kistesó mellett! :shock: Bogi mekkora lesz, hiszen nálunk 4 év lesz a korkülönbség...

Vius! Csini a lányod a nyakláncban! :wink: :lol: Remélem segít!!!

Beze! Nagyon aranyos pocakod van már!!! :D :D :D

Babicsek! Jó, hogy nem húzodott el ez a bárányhimlő Bencénél!
Ja, és a clamidia szűrés egy sima hüvelyváladék-levétel.

Timejka! Boginál is műtétet javasoltak, neki orrmandulát. De az írásaidon felbuzdulva most tovább fogok keresgélni, mert nekem sem fűlik hozzá a fogam. Viszont szeptembertől újra ovi és nem akarom, hogy hetente itthon fetrengjen valami betegségtől, főleg ha már meglesz a kistesó is.

na ezt most elküldöm, mert már rengeteg, és bocs ha már nem aktuális, még csak a 918. oldal felénél tartok :oops: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kiki! Hát igen, nekünk sem könnyű, de Bogit iszonyúan sajnáltam, majd megszakadt a szívem...
És a korral legtöbbször minden gyereknél előjön ez a fajta félelem, mert ilyenkor kezd a fantáziájuk elszabadulni, és annak nincsenek határai, főleg nem sötétben vagy félhomályban. :(

na megyek visszatérek az előző oldalhoz! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Édes lehet a fürdőző Bogi. Te nem csináltál esetleg fotót róla? Benne is szívesen gyönyörködünk! ;)
Drukkolok, hogy nektek is sikerüljön megúszni a műtétet, és kevesebbet legyen beteg Bogi.
Sajnálom nagyon Bogi félelmeit. Remélem hamar túljut ezen az időszakon. Tényleg, ő várja már a kistestvért?
(Na tessék, vissza sem tudsz olvasni, és már is ellátlak újabb kérdésekkel... :))

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki! Sajnálom, hogy ilyen beszélgetésnek voltál fültanúja, amikor neked ez most nagyon nehéz, és korai volt... :cry: :cry: :cry:
Ölellek!!! Meglásd neked is eljön a szép babavárás ideje!!!

Most olvasom a kérdésedet:
Igen KISFIÚ!!!! :lol: :lol: :lol: Balázs volt az első ötlet (nálunk is még Bogitól maradt), de aztán elbizonytalanodtunk, de mivel azóta sem találtunk jobbat és Bogi olyan szépen mondja, hogy "Balázs" ezért egyre inkább úgy tűnik, hogy az is marad. :lol:

Bikfy! Jövő keddi műtétre már most indítom a drukkjaimat, a napján meg majd megsokszorozom!!!
És hajrá Spanyolország!!! Tegnap nem is tudtam jönni fórumozni, mert leragtam mind a tíz körmömet, mire végre lefújták a meccset!!!:wink: :lol:
Ja és az anyósok már csak ilyenek, én is milliószor megkaptam, hogy ne akarjam már annyira, mert azért nem sikerül...:evil:

Topiktalit én is szeretnék!!! De akkor tényleg ne legyen kora ősznél később!!!! :wink: :lol:

na lapozok! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kiki! Fürdőzös Bogi kép még nincs mert egyedül vittem, így nem volt lehetőségem kattingatni. De holnap mamástul megyünk, akkor mindenképp csinálok majd!!! :lol:

És igen, nagyon-nagyon várja már a kistesót Bogi. Mindent kitalált már, hogy hol és mit fog segíteni, mit fog odaadni a kistesónak, mikre fogja megtanítani, hogyan fogja megvígasztalni...
Illetve naponta többször odafut hozzám, átöleli a pocakomat és megpuszilja. :D :D :D Én meg olvadok.
Tegnap a puszi után ezt mondta a köldökömbe:
"Szia Balázs, Bogi vagyok!" :D :D :D Hát nem tagadom, hogy gyűltek a könnyeim...
És még a félelem miatt is jó lenne már ha nem lenne egyedül a szobájában, nagyon várja, hogy együtt aludhassanak, őt a kistesó is megnyugtatná.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Köszi az ölelést neked is!
Nagyon szép név a Balázs! Gratulálok még egyszer a kisfiúhoz, ha még nem tettem... Édes lehet Bogi, ahogy bemutatkozik neki! :) Megértem, hogy meghatódsz rajta!
De jó lenne, ha holnap tudnál csinálni fényképet róla! Édes, ahogy tervezget mindent...

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Ma túl vagyok egy nehéz napon. Meséltem már, hogy a férjem mennyire betoji már egy vérvételtől is. Na mára fogta fel, hogy engem kedden műteni fognak. Cirkuszolt, hogy erre nincs is szükség, meg utálja, hogy kísérleteznek rajtam, meg ilyenek. Én ezen persze rögtön bőgtem. Igen, lehet azt mondani, hogy félt, meg ilyenek. Na de ugye tudjátok, hogy nekem most k...ra nem erre van szükségem.
Minden beavatkozásnál ilyen cirkuszokat csinál. Elegem van. Műtét akkor is meglesz, aztán ha nem változtat magán, akkor elválok. Szóval ez a műtét minden téren vízválasztó lesz nekünk. Rólam most ennyi, aztán mindjárt visszaolvasok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze! Lexi zabálnivaló a pizzás képen!!!! :lol: :lol: :lol:

Kata! Sokat gondolok rátok!!! És a hasfájás a hányingerrel jó jel!!!

Timejka! Örülök, hogy Bencussal kapcsolatban jó híreket kaptatok!!!

Mint már írtam, ezt a homeos vonalat akkor mi is el fogjuk indítani!!! Köszi az ötletet! :wink: :D

na asszem végeztem, már csak a képek vannak hátra! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy! Sajnálom, hogy ilyen nehéz apával! :cry: De én azt látom, hogy inkább fél, szeretne minden elől elbújni, mert akkor nem történhet nagyobb baj. Lehet rosszul gondolom, akkor bocs... :oops:
De azt értem, hogy neked most nagyon nem erre lenne szükséged... ölellek, és remélem sikerül jobban rádhangolódnia!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bezém!
Pocakod tényleg gyönyörűséges. Bikfyke irigy-mirigy. :wink:
A pszichológuson már én is gondolkodtam, sajna nagyon sok bennem a görcs. Jó mélyen beágyazva. Érzem, hogy ezen muszáj lenne segíteni.

Bumikám!
Olyan érdekes, mert nekünk meg a barátaink azok, akik abszolút nem kérdezgetnek. Beszólni meg depláne. Pedig tudják, hogy mi a baj, mert én nem titkolom senki elől. Mi a tuskó öregasszonyokkal vagyunk körbebástyázva.

KépKépKép
bikfy
 
 


Luci!
Balázs nálam is egy nagy favorit. Húgom kisebb korában azt mondta, nincs szebb név annál, hogy Magyar Balázs. Mondtam neki, öcsém, kicsit beszűkül a köröd ha csak a Magyar vezetéknevű pasik jöhetnek szóba nálad mint potenciális férjjelöltek. :lol: -legyen elég annyi, hogy azóta is keresgél. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!
Nem, végül nem ettem pizzát, majd holnap!

Lucuzs!
NAgyon szép a Balázs név! Olyan jó, hogy Bogi már így szereti, pedig még nem is látta. Neki ez még olyan felfoghatatlan lehet- gondolom én - mert még nekem is az, nem hogy még egy ilyen pici, édes lánynak!
Várjuk majd a pancsolós képeket!

Bikfykém!
Én is osztom Lucuzs véleményét. Szerintem is félt, és a strucc politikát folytatja, mert abból baj nem lehet. Sajnálom, hogy a gyerektémában nem vagytok egy hullámhosszon, de majd túl leszel a műtéten, és jöhet a spontán baba, és nem lesz ebben a témában több gond.

Timejka!
Örülök, hogy Bencussal minden rendben van, remélem, majd a gégészeten is megerősítik a gyógyulást!
4 órában dolgozni nem lehet felemelő anyagilag, de az ember örül, ha van állása. Aztán majd csak rendbe jön minden, visszaáll a 8 órás munkarend és jobb lesz! Kívánom, hogy minél hamarabb így legyen!

Lucuzs!
Én nagyon félős gyerek voltam, és a húgom is. Voltam vagy 12 éves, amikor végre sötétbe mertem aludni! Pedig nem volt okom rá, hogy kialakuljon bennem, bennünk a félelem.

rodina74
 
 


Kikim!
Nem volt jó a prolactinod? Ezt nem is tudtam.

Katusom!
Nagyon örülök a hányingerednek. Mármint nem úgy. Na érted, hogy hogyan gondoltam. :lol: Meglásd utoléri magát a kisfiad. Merthogy az lesz. Csak a fiúk kicsit lustábbak. Nyugi. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


és akkor egy mostani pocak, az új gatyóban :wink: :

Kép

és Balázs 18 hetesen (bocs, ha már volt, nem emlékszem :oops: ):

Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfykém!
A tuskó öreglányoktól vedd el a tuskót és verd őket fejbe!
Úgy látszik az emberekből teljesen kiveszett az empátia érzék. Sajnos, ez van, ilyenkor kiderül, hogy tényleg ki áll az ember mellett, ki az igaz barát, vagy jó rokon!

rodina74
 
 


Bikfy!
Nagy ölelés neked! Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen félelmetes nap előtt nem melletted áll, hanem támad. De figyeld meg, a műtét napjára összeszedi magát. És rá kell jönnie, ha tényleg szeret, akkor abban kell segítenie, ami neked mindennél fontosabb, és hiába félt ennyire téged, pont ezzel veszít el! :(

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs!
Nagyon csinos vagy, szép pocak! :)
Édes Balázs is, tényleg ismerős, lehet már küldted, de nem baj, legalább újra megcsodálhatjuk, már én sem emlékeztem, hogy elküldted-e a képet!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Szia Rodi! Igazából Bogi sejti milyen is egy kistesó, mert a nagy barátnőjének már egy éve van, és nagyon "irigyli". Illetve itt van most tesóm féléves kisfia, úgyhogy kisbaba-minta van bőven körülöttünk. :lol:

Csajok! Köszi a név-dicsit! :lol: Egyre inkább erősödik bennem a gondolat, hogy nincs is miért tovább keresgélni. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodikám!
Nem lehet mindent arra fogni, hogy félt. Inkább még mindig nem fogta fel, hogy nekem a baba ügy kardinális probléma.

Azt mondta, nekem nincsenek határok, és ez már idegesítiés fél tőle. Kérdezte, ha a fél karomat kellene odaadnom egy gyerekért az már végre gát lenne? Én meg értetlenül néztem rá. Előttem tényleg nincs akadály. Ha kell, hát tényleg beáldozom még azt is.

Csajok de őszintén? Én vagyok fanatikus? Én ezt még csak áldozatnak sem értem. Nekem ez a műtét sem egy akkora tragédia. Ezt is legyőzöm oszt jó napot. Vagy bediliztem? Nekem nem ezek a gátak. De mondjátok meg, ha hülye vagyok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Jaj, olyan jó végre megint élőben dumálni veletek!!! :D Olyan régen volt már részem ilyenben! Pedig emlékszem még a sütizős-kakaózós traccspartikra! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy!
Aranyos lehetett a húgod már kicsinek is! :)
Lehet még nem írtam a prolaktin gondot, de most nem is szedek rá semmit.

Rodi!
Gyerekkoromban, én is mindenféle rémképet képzeltem magam elé lefekvéskor, nálunk az előszobában égett a villany és nyitva volt a szobaajtó, úgy aludtam el.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy! Nem vagy hülye!!! Itt mindannyian hasonlóan gondolkodunk, bármit és bármeddig megteszünk a babáért, mert feladni nem lehet!!! És bár van esély csodára, de ha adott a lehetőség megkönnyíteni a gólya dolgát, természetes, hogy megtesszük!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Menten keverek egy adag kakaót. Bár sütim nincs. :oops:

De majd jön Aagassi, neki mindig van finom sárga dinnyéje. Aagassika, kerülj elő!!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!
Én is így gondolom, de fene sem tudja. Ő ezen meg volt döbbenve. Mármint a fél karomon. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Elszaladok enni, mindjárt jövök. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ja, és még valami! Bikfy! A te állapotod nem normális, nem természetes, ezen segíteni kell. Hála az égnek, hogy lehet!!! Ez nem fanaizmus, hanem kiderült nálad egy probléma és most azt orvosolják. De ugyanígy megtennéd, ha mondjuk a fogad fájna, azt sem hagynád annyiban, mennél és rendbetetnéd.

Mikor két éve az agyműtétemről kellett dönteni, én is féltem, a párom is, a családom is, de inkább a műtéti kockázatot választottuk (ami nem volt kicsi), mint hogy egész életemben rettegve éljek. Ezt osztotta nekem a sors, ezzel kell megkűzdenem, és meg is tettem, mert élni akartam! És itt szó sem volt babáról, de a helyzet mégis ugyanaz, kiderült a hiba, hát rendbe kellett hozni, ennyi.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


már én is éhes vagyok! harapok valamit! :D jó étvágyat nekünk! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy!
Egyszerűen ő nem nő, és nem érzi azt a nagyon erős vágyat, ami miatt bármit hajlandó egy nő beáldozni, hogy gyereke legyen. Csak attól, hogy különbözőek vagyunk, még el kell fogadnia, hogy ez neked ilyen fontos. És ez a műtét tényleg nem olyan gáz, hogy ne vállald be. Oké, neki is rossz lesz, amíg műtenek, de egy szülés is végződhet császárral, és akkor se mondhatja majd, hogy akkor inkább mégsem kéri a gyereket, mert túl veszélyes... :?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lenyomtam 3 őszibarackot :oops: , bár most nem ez volt az ideális étkezés számomra, de már napok óta éheztem rá.

Ja, nem is mondtam, hogy megvolt a kontroll cukorterhelésem (tesztreggelis 30 g ch-val, nem cukorlötyis) és tökéletes lett!!! :lol:
éhgyomri: 4.1
60 perces: 4.7

Írtam is a Mensnek és ez a válasz jött vissza:

"Tűű dr válasza az alábbi:

- tökéletes értékek, a bevezetett diéta elegendő.
- több kontrollra nincs szükség, szülés után fél évvel ill. a szoptatás befejeztével vércukor terhelés inzulin szintekkel 0 és 120 percnél."

annyira boldog vagyok!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jól van csajok, meggyőztetek. Akkor ő a hülye és kész. :lol:

Jelentem 1,5 szelet májkrémes kenyeret leküldtem. Isteni volt. Már csak a dinnye hiányzik. :lol: -na meg Aagassi

KépKépKép
bikfy
 
 


Luci!

Ez gyönyörű!!! És nem is szedsz most Met-et?

KépKépKép
bikfy
 
 


A metet a 12. héten elhagytam, aztán a cukorlötyis terhelésnél 7.2 lett a terhelt cukrom, akkor a Tűűvel megbeszéltük a diétát, illetve, hogy több cukros próba nem lesz. Most kellett kontrolálnunk, és igen jól sikerült!!!
Igaz kis bűnözések vannak:oops: , ilyenkor mindig meglódul a súlyom, de az már biztos, hogy a baba nem károsodik a magas cukromtól!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Egészségünkre!!! :wink: :lol:

A tető a kövié!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Nagyon szép a pockod! Nekem még megközelítőleg sincs ekkora pocakom! Nagyon jó az új gatyód!
Balázs nagyon helyes kisfiú lesz! Ha jól látom, szopizza az ujját?! Szerintem nem volt fent ez a kép, bár nekem most több hét kiesett!

Bikfykém!
Nem vagy fanatikus! Én is majdnem ezt a példát hoztam fel anno a barátnőmnek, csak a lábammal.
Hidd el, hogy jól gondolkodsz! Nekünk valami miatt többet kell megtennünk azért, hogy babánk legyen. És ha legyőzzük azt, amit ránk mért a sors, akkor megkapjuk. Sajnos valakire többet mér, valakire kevesebbet! De célja van vele! Lehet, hogy magasztosan, vagy elvontan hangzik, de szerintem így van! Én legalábbis így tapasztaltam! Jó úton haladsz, ne add fel!

Kiki!
Szerintem nézesd meg újra a prolaktint a biztonság kedvéért!

Jó étvágyat lányok!

Én már begyümölcsöztem! Megettem egy fél sárgadinnyét, egy sárgabarackot és 3 őszit! Tele is vagyok, mint a déli busz!

rodina74
 
 


Rodim!
Nincs egy kis maradék? Ez mind jól jönne nekem is. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: