Új privát üzeneted érkezett!

Lucuzs!
Sajnálom a cukrot, megértem, hogy néha nehéz tartani, és azt is, hogy be-becsúszik egy-egy kis vétek is. Igen, elég hosszú még az idő, kitartást!

Babicsek!
Drukkolok, hogy a fülével ne legyen gond Marcinak, azért az már tényleg sok lenne egy nyárra. :( Mikor mentek vissza a dokihoz?

Aagassi!
Előre is gratulálok a fiadnak! Még sok-sok közös szülinapot kívánok nektek!!! :) Annyira tetszenek a kimenős napjaid, így nem őrülsz bele a hirtelen rádszakatt nagy melóba! :)
Nem, hiszed el, de teljesen meghatódtam azon, hogy ennyire izgulsz! Megértelek, és biztos nagy élmény lesz! Gondolok rátok holnap.

Kata!
Lehet nem tudok jönni a hétvégén, de imádkozok értetek! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy idáig nem jelentkeztem, de kicsit el voltam havazva.
Államvizsgáztam, és persze orvosokhoz jártam.
Babaprojekt most nálunk is standby-o van, mivel kiderült, hogy a férjem katonái lassúak, és szerkezeti problémák is vannak, így viszont engem nem vizsgálnak tovább. Andrológushoz majd csak augusztusban tud menni, akkorra volt csak időpont.
Nálam a vérvétel eredmények is rosszak lettek, legalábbis, amit én le tudtam olvasni róla...

Annyira hihetetlen. hogy két hónappal ezelőtt úgy gondoltam, elmegyünk a dokihoz, kb 1 hónap alatt megvannak a vizsgálatok, és utána inszem. Most egyre jobban kezdem azt hinni, hogy ennek soha nem lesz vége, pedig mi még csak most kezdtük. Minden elismerésem a tiétek!

Bikfy: Nagyon gratulálok a vizsgákhoz! Nem semmi teljesítmény!

Kiki: Örülök, hogy ismét itt vagy!

Rodina: Nagyon gratulálok az esküvőhöz!

Monic: Isten hozta Dávidot! Gratulálok!

Szép hétvégét kívánok mindenkinek!

Mné
mné
 
 


Babicsek,
remélem pici fiadnak nem lett végül fülgyulladása. Szenvedés lehet szegénynek ebben a szép időben betegnek lennie.

Kiki,
én elég gyakran vagyok egyedül, párom rengeteget utazik. Bár sokszor csak úgy, hogy reggel megy és este már jön is haza.

Aagassi,
boldog szülinapot kisfiadnak! :lol:

Köszi Mindenkinek az imádságokat, nagyon ránk férnek :roll:
i.kata
 
 

 
 

Sziasztok,

csütörtökön hazajöttünk a kórházból, azóta egy üvöltős és egy nyugodt éjjelünk volt, két gyerekkel elég nehéz, de nagyon jó érzés, hogy ketten vannak :lol:
Próbálom összeszedni magam, még visszaolvasni sem tudtam, kell néhány nap azután remélem már tudok majd jönni.

Addig is mindenkinek puszi

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok

Bocsánat hogy eltüntem de csütörtöktől még jobban besűrűsödött a program.

Apát kellet csütörtök péntek kísérnek Cegléd Budaörs Budapest útvonalon(nem vezethet egyedül.)
Minden nap 4kor keltem és este 7-8 felé értünk haza addig a picikém anyummal volt de nagyon hiányzott.
Tegnap este meg még dolgoztunk is (bazseváltunk)úgyhogy egy 24 órát fent voltunk az uram ma csak ebédelni kelt fel (fél óra)reggel 5 óta alszik.

Darinka már jól az orra még picit folyik de semmi vészes.

Jah és persze itt van most tesom kisfia is és most alszik itt először éjszaka így most anyum se tud annyit segíteni mert segít az öcsémnek(tapasztalatlan nagyon)

Holnap pedig szeretnék kimenni a motorcsónak versenyre(ma is akartam de api aludt ).


Rodina nagyon szép voltál!!!!!!!!!!!!!!

Aagassi boldog szülcsit a pici fiacskádnak.!!!

Monic Nagyon várunk és a képeket is.

Most csak ennyit olvastam vissza de ha lemegy ez a kavalkád ami megy akkor jövök és olvasok és persze írok is


Puszi csajok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!
Látom, csak bejelentkezések voltak hétvégén.

Mné!
De jó, hogy jöttél! Jó, hogy túl vagy az államvizsgán!
Sajnálom, hogy gond van nálatok is. Igen, én is mindig optimistán kezdek bele a dolgokba, és már évek teltek el, minden évben újabb és újabb nehézségekbe ütközünk, de nem szabad feladni, csak menni tovább az úton... A legfontosabb a hit az egész sikerében!
De most még ne arra gondolj, hogy milyen sok idő lesz. A kivizsgálásoknak időt kell hagyni. Mi amikor orvoshoz fordultunk, januárban bejelentkeztünk egy meddőségi központba, áprilisra kaptunk időpontot és októberben volt az első inszemináció... De most nyár van, pihenjetek, töltődjetek fel, és aztán bízzatok benne, hogy hamarosan jön a baba! :) Drukkolok nektek.
Hogyhogy téged nem vizsgálnak tovább? Vagy összevárják az összes leletet? Nálunk is az volt, hogy nekem hormon, férjemnek két andrológus vizsgálat, egy ott helyben, egy külső dokinál, és aztán ültek le megbeszélni, hogy hogyan tovább... Kitartást!

Kata!
Ma mégy dokihoz, jól emlékszem? Egész hétvégén az eszemben voltál.

MONIC!!!!
Gratulálok még egyszer! :)
Jaj, de jó, hogy hazamentetek. Megértem, hogy fárasztó de felemelő érzés egyben! Kérlek, ha van egy kis időd gyere, és írj pár sort, küldj képet, alig várjuk a fényképeket a fiúkról! És engem nem zavar, ha most csak magadról írsz, meg nem tudsz minket végig olvasni (bár téged lehet zavar :oops:), csak gyere, ha tudsz és írj! :)

Vius!
Fárasztó lehet ez az egész napos távollét. Alakul a párod? Van remény, hogy újra rendben lesz, és vezethet egyedül?
Örülök, hogy Dari legalább jól van.

Babicsek!
Hogy van Bence? Gyógyul már? Ki tudtokmenni, vagy még mindig karantén van?

Aagassi!
Milyen volt a szülinap, hogy sikerült?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


hahó!

Monic! Örömmel olvasom, h már otthon vagyok :) Csiszolódjatok, hangolódjatok össze, majd jössz, amikor tudsz, megvárunk ;)

Mné! Tudom, h nehéz, mindig kapsz új lendületet, új jelet a sorstól, menni kell előre ezen az úton, de néha sokat kell várni, annak is oka van. A lényeg a CÉL!

Vius! jaj, Ti szegények, jó húzós napok vannak mögöttetek! Remélem, azért jut idő lazításra-pihenésre is! Elhiszem, h hiányzott Dari, meg nyilván Ti is Neki.

Köszönjük a köszöntéseket, aranyosak vagytok!

Szombaton délelőtt a falunapon kódorogtunk, megcélozva a gyerekprogramokat, de csalódás volt...az ugrálóvár egy bazimagas kötélhágcsón felmászós csúszda volt, h Fiamnak esélye sem volt a nagyok között felküzdenie magát, pedig megpróbálta. A kreatív fajátékok még úgy-ahogy lekötötték a figyelmüket. Az arcfestésre nem tudtam rávenni egyiküket sem :) Lovagolni megint csak esélyük sem volt, mert kilométeres sorok álltak. Viszont Fiam felült egyedül egy kis körhintára, egy retro autóba, nagggyon élvezte, baromi büszkén feszített benne :D
Majd a vendégek du. 4 és 5 között jöttek. Lányom simán vette az akadályt, nem nagyon izgatta magát, h sokan voltunk. Nem úgy Fiam...szegényem egyre inkább bújt belém, már majdnem sírt a tortabontás előtt. Ehhez mondjuk Anyám meg Anyósom is hozzájárult, mert nem hagyták békén; végül nekem kellett erélyesen rájuk szólnom. Szerencsére a tortázás után már nem volt gond, feloldódott Ő is. Annyi ajándékot kapott, h nem győzte átvenni. Ezért a mi ajándékunk az esti fürdés utánra maradt, nem akartuk már összezavarni délután azzal is, meg azért önző módon azt szerettem volna látni, h érti és élvezi, h pont tőlünk kapja.
Tegnap fürdeni voltunk, D-on, Fiam már lebeg a nagyvízben is, nagyon vagány. Lányom eddig a bokáig érő vízben is üvöltött, mint akit nyúznak. Tegnap már egyedül csúszdázott a gyerekmedencében. Annyira édes volt, mert amikor lecsúszott, mindig megállt és megtapsolta magát :)

Képeket tettem picasa-ra, új albumba, de csak pár darab van, amiket mi csináltunk; majd lesz még, ha Öcsémtől sikerül elkérnem, mert jobbára Ő fotózott a bulin, csak frankón hazament anélkül, h a képeket a gépemre tette volna...mindig ezt csinálja.
Vendég
 


Rodi!
Ma mégy uh-ra? Drukk, és gyere a hírekkel!

Aagassi!
Sajnálom a falunapos programokat, kár, hogy nem gondoltak a kisebbekre a csúszdánál.
Hát, a kis ünnepelteknek sokszor nem esik jól a nagy figyelem. Nem értem, ezt miért nem értik meg a felnőttek, nagyszülők. De örülök, hogy végül sikerült feloldódnia. Édesek lehetnek a fürdős képeken, mindjárt rájuk nézek! :)
Hogy a lányod megtapsolja magát, haláli lehet! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Megvan a vérvételem eredménye. Megszakértitek? ;)

eltelt idő: 0. perc / 60. perc / 120. perc
cukor........:5,01 ./ 5,62 ...../ 5,35 (mmol/l)
inzulin.......:3,39 ./ 28,55 .../ 15,73 (mIU/l)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Aagassi!
A lufibulis képek annyira átadják a hangulatot! :)
Szép kis torta volt, és nagyon jó az a kép, ahol együtt vagy az ünnepelttel! :) És az az elmélyült vonatozás!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Később visszaolvasok, most csak beugrottam. Hétvégét végigfeküdtem, csütörtökön éjjel fél 12-kor elkezdtem vérezni, fenyegető vetélést állapított meg a szekszárdi kórház ügyeletese és a dokim is. A vérzés vasárnap délben elmúlt. Ma megint voltam uh-n, szerencsére minden rendben, veszély elmúlt, már nem kell egész nap feküdnöm, csak sokat kell pihennem. A méhszáj is zárt maradt. Kérlek benneteket, szorítsatok, hogy minden rendben menjen a továbbiakban!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hú, Beze!
Nagyon megijedhettetek! Örülök, hogy rendben van a baba. És kiderült a neme?! :) Gratulálok! És mostantól érted, értetek is imádkozom, hogy minden rendben legyen! Nagyon szép nevet választottatok! Puszi neked és ölellek! Remélem, sikerül megnyugodnod!
És nagyon szép a vonalzód, végre!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze,
nagyon drukkolok, hogy semmi gigszer ne legyen ezek után!

Kiki,
igen, ma voltam dokinál és sajnos nem kaptunk jó híreket.
Alig 1 mm-t nőtt a baba múlthét szerda óta, így még csak 6 mm-es. Ott van mellett még mindig az a valami, a dokim szerint bevérzés, és ahogy elnéztem, még nagyobb lett, mint múltkor volt. 16-án kell legközelebb mennem, de sajnos nem számítok túl sok jóra. Ma már 7+3 lennék, jóval nagyobbnak kellene már lennie a picinek.
Az inzulinod szerintem csodás :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára i.kata 2010.07.05 20:06-kor.
i.kata
 
 


Beze! Jajj, ez nem hangzott valami jól... :( , de hála az égnek, már minden rendben!!! Mi sem természetesebb, hogy nagyon-nagyon szorítok!!!
Végre van vonalzód!!! :D Nekem ez új, hogy kisfiú és már neve is van!!! :shock: :lol: A Marci nagyon aranyos névválasztás!!! :lol:

Kiki! Én is be-be kukkantok akár napjában többször, de írni nem megy, nagyon sok a dolgom, nyaralás szervezés, építkezés irányítás (ez apa kedvence :wink: ), háztartás, Boginak programszervezés, dokihoz mászkálás... most hirtelen "csak" ennyi jut eszembe. És akkor hol van még a kistesó, akire nem sok időm jut... :oops: :( .
De most apa fürdet, én meg gyorsan írok, bár főznöm kéne holnapra, ha szeretnék délelőtt strandolni, feltéve, hogy az idő kegyes lesz hozzánk.
Szóval a hétvégén strandoltunk, gladiátor-játékokat néztünk, fagyiztunk, sétáltunk a belvárosban, végre együtt voltunk, lazítottunk.
Még csütörtökön kint voltunk a Volt-fesztiválon, 2-kor kerültem ágyba, de nagyon megérte, sokat töltődtem ez alatt a pár óra alatt. :D

Aagassi! Nagyon jó lehetett a szülinap!!! A képeket is meg fogom kukkantani! :wink: :D Megható olvasni, ahogy készültél a fiad első szülinapjára, amelyen már 3 gyertya volt a tortán. Hasonló izgalommal szoktam én is a lányom buliait szervezni. :D

Kiki! Az eredményeid nekem teljesen jónak tűnnek, bár nem vagyok igazi profi. :D

Rodina! Asszem még nem is gratuláltam a félidőhöz!!! Most pótolom: Rodina! Gratula a félidőhöz!!! :lol: :lol: :lol:

Monic! Dejó rólatok hallani!!! Szuper, hogy már csütörtökön hazamentetek!!! :D :D :D Torkomban dobog a szívem és elöntenek az emlékek, érzelmek, ha rátok gondolok.
Tejci ven bőven?

Vius! Végre, hogy Darinka jobban van!!! :D

Kata? Jelentkezz, ha tudsz!

Babicsek! Bárányhimlők múlnak már? Vagy ez hosszabb betegség? Nem is tudom, hogy zajlik ez, nekem már nagyon rég volt...:oops:

Bikfy! Nati! Többiek?

most búcsúzom, talán még főzök, vagy mégsem... :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kata! Közben látom, hogy már írtál!
Sajnálom a rossz híreket... :cry: :cry: :cry: Megtöbbszörözöm a drukkjaimat, hogy 16-ra behozza a lemaradást!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Katus!
Sajnálom nagyon, hogy nem jó híreket kaptatok. Mekkorának kellene lennie most a babának?

Beze!
Jujj, akkor érted is nagyon szorítunk. Reméljük Marcika kapaszkodik jó erősen. Pihizz sokat!

Kikim!
Nincs gond a cukroddal és úgy látom IR-ed sincs. Ezek nagyon szép értékek. Mit nem adnék én ilyenekért? Nem csodálom, hogy nem viselt meg a cukros lötyi. Jól kezeli a szervezeted. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!
Hogy álltok a babaszoba berendezéssel?

Aagassi!
Nagyon örülök, hogy jól sikerült a szülinap. Torta milyen volt? Fini? Rájöttek a többiek, hogy diabetikus?
Néztem a képeket. Csak annyit tudok mondani, mint eddig is, el vagyok tőlük olvadva. :wink:
Alexnek nagyon boldog szülinapot kívánok utólag is.

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
táblázatok alapján már 11 mm körül kellene lennie, és ma volt a a csajszi is uh-on, akivel egy napon volt a beültetésem és neki azt mondta a doki, hogy 11 mm és a korának pont megfelelő.

Lucuzs,
köszi :lol:
i.kata
 
 


Sziasztok

Beze sajnálom a vérzést de bizom benne minden rendben lesz a picurral!!!

Kiki sajnos apa dolgai maximum szeptemberben rendeződnek akkor kell visszamenni Pécsre addigra kielemzik a dolgokat és akkor talán kap gépet.

Bikfy Bocsi de tegnap nem ismeretelek meg hírtelen el voltam mélázva. :oops: De utánna már kapcsoltam.BOCSÁNAT

Holnap után megint megyünk kör útra megen kísérnem kell apát.(Budaörs Törökbálint Szigetszentmiklós és utánna még Győr)Szegény babucim már most hiányzik ha belegondolok hogy menni kel és ráadásul nem is keveset.
Hétvégén meg vendégeink lesznek lesz gyerkőc bőven Jön a volt szobatársam a 3 gyerkőcével (ikerlányok Darival egyidősek a kisfiú meg 5 éves.)meg kíséri őket a csajszi anyukája.
Úgyhogy leszünk bőven.

Most megyek fürcsizni és pihizni majd jövök még.
Mutizok pár képet is ha nem baj
!!!!
Jó éjt csajok
Kép Darinka a rendőre Kép Kép pakolok a konyhában Kép ilyent is tudok Kép Kép irány a fürdő Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
Vasárnap nem is ismertél meg a motorcsónak versenyen. 8) Jól gondolom?
Dari gyönyörű és meglepődtem, szerintem te is nagyon sokat fogytál. És a hajad is szuper. :wink:

Moncsim!
Isten hozott Benneteket itthon. Örülök, hogy jól vagytok. :wink:

Mné!
Hááááááát, ez nem egy könnyű menet. Mi 2 éve küzdünk, de még 1 inszemre sem jutottunk el. Mire elhatározzuk magunkat, hogy jó, irány a mesterséges út, mindig találnak valamit. Most éppen a méhsövényt. De hidd el, ezt a helyzetet is meg lehet szokni. Én például már annyira belefásultam, egy ideje sírni sem tudok. Nincs miért. Megyek előre mint egy robot, nem teszek fel kérdéseket, hogy miért én miért nekem nem, stb? Már lesz@rom. Ami tőlem telik megteszem, és ennyi. Aztán majdcsak lesz valahogy. :wink:
Valahogy én úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy ma már annyira fejlett az orvostudomány, hogy mindenkinek lehet babája, akinek van méhe. A többi gebaszt meg lehet orvosolni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!

Akkor jól éreztem? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babikám!
hogy vagytok? Allergia és bárányhimlő?

KépKépKép
bikfy
 
 


Eclipsem!

Bocsi, hogy csak most írok, de napok óta nem voltam gép közelben. Remélem, tudok még segíteni.

A hagyatéki eljárás megsürgethető, ha bemész a helyileg illetékes önkormányzat megfelelő osztályára, és megkeresed az ügyintézőt. Mindenképpen érdemes sürgetni őket. Mondd el a problémádat!

A munkáltatói igazolásról: Hm. Ez már nehezebb buli, ezt mindig az adott banktól kell megkérdezni. Ők mondják meg, hogy milyen munkáltatói igazolás kell. Általában az utolsó 6 hónapról szoktak kérni kereset igazolást, de mondom még 1x, ez bank függő.
Most bekeményítettek, és egy csomó esetben visszadobják a GYED-esek papírjait. Nem kapnak hitelt. Neked viszont szerencséd van a Fundával, az megkönnyíti a helyzetet. Mielőbb beszélj és lehetőleg minél több bankkal!

Ha van még kérdésed, megpróbálok segíteni. Pusz. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bekukk...

...ahhha, ezek szerint kint voltatok a motorcsónak versenyen, Viusék és Bikfyék?! :D

Vius! Darinka már micsoda mutatványokat művel az ágy mellett...hamarosan nem győzitek üldözni, úgy szalad majd. No de nekem most a rend őre a kedvenc fotóm Róla :) A sok utazásért és távollétért nem irigykedek. A 7vége látom, Nálatok is banzájkodós lesz.

Bikfy! A tortát úgy falták, hoccsakna ;) Mondjuk Fiam úgy kezdte, h leszedte róla a marcipán mozdonyt és rögtön szétkumveniálta és felét megette...másik felét odaadta a Húgának.

Beze drága! Nagyon drukkolok Nektek, Marcell baba vonalzója nagyon tetszős és őszintén, a neve is. :)

Kata, megduplázom az ima-adagot Nektek!

Kiki! Lufibuli úgy lett, h amíg du. aludtak, Apjuk fújt 20 lufit, a szobájuk melletti, nem használt szobában. Amíg a buli tartott, hátralopózott és átdobálta a lufikat a szobájukba...esti fürdés előtt találták meg (ezért vannak kisgatyában/pelusban). Azóta is élvezkednek a lufikkal.

Háááát...a mamákra nagyon mérges lettem; direkt gy ültettük őket, h ne közvetlenül a gyerekek mellé kerüljenek, erre mindkettő feszt ott ugrált a nyakukban, meg "adjegypuszitamamának"...szegény fiam csak lesekedett, h milyen sokan lettünk hirtelen, erre még zaklatják is. Anyós csak erőltette a puszit, a gyerek meg mondta, h nem. Erre az öreglány: "deháténvagyokacsöpimamitudoooood"...na őt ekkor tettem helyre. Anyut meg akkor, amikor majdnem megitatta a lányomat fantával. A tortát már úgy hozta Apjuk, h Fiam az ölemben ült, szorongatta a kezeimet, rettegett. De mikor meglátta a tortát, felderült az arca. Enni már a saját székében ette. Később már minden rendben volt. Ajándékok: nem lehetett már olyan építőkockát kapni, amilyenünk volt, ezért anyósék sógoromékkal karöltve egy alagutas játszósátrat hoztak (ebben egyeztünk meg utolsó pillanatban). Ezt is nagyon élvezik, ki-be hordják belőle a lufikat, kúsznak-másznak az alagútban, nagyokat kacagnak. Anyuék hozták a vasúthoz az extrákat.

A 7vége nálunk is mozgalmas lesz, halfőző...mi Anyunál bulizunk, ott jön össze a család, jönnek Húgomék is. Meg ma írt egy régi barátunk, aki Kaliforniából most jön haza, h jön Ő is, vlhogy össze kéne futni Vele is, 7 éve találkoztunk utoljára.
Vendég
 


Aagassi!

Na akkor ez egy jól sikerült buli volt. Örülök.

Már akartalak is kérdezni, hogy hogy van a húgod? Műtét után vannak most már 3 hónappal? Vagy hogy is? Valamikor húsvétkor volt a műtét. Ugye? Merre, hogyan mennek tovább?

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata!
Nagyon sajnálom, hogy nem kaptatok megnyugtató híreket. Szívhangot néztek? Nem is tudom, mit mondjak, imádkozom továbbra is.

Lucuzs!
De jó, hogy ilyen sokat tudtál jönni, írni! :)
Hát, tényleg nem pihensz te sem, bár nem is gondoltam. Hogy halad az építkezés? Tetőtér, ha jól emlékszem?
Nyaralás: jelentem, a Balaton még mindig tuti jó hely, a víz egész jó, nagyon jól érkeztük magunkat hétvégén... Hasonló jókat kívánok a "közös" nyaralásunkra isa! Nekünk ez volt most az előnyaralásunk! :) És tök jó, hogy pár óra is fel tud tölteni, én is éreztem így, meg egy balatoni hétvége után úgy érzem magam, hogy kell két nap visszarázódni a munkába, mintha szabin lettem volna... :lol:

Lányok!
Köszi a szakértelmet! :) Holnap azért elfaxolom a dokimnak is! :D

Beze!
Gondoltam rád ma, hogy régen kaptunk Lexi képet, csak nem akartam még plusz feladatot adni neked a meglévők mellé. De nem is gondoltam, hogy a hétvégétek ilyen nehézkesen telt.

Vius!
SAjnálom, hogy csak szeptemberben várható a "megoldás". Kitartást nektek addig is. Nem semmi, hogy meddig elhúzódik, hisz már nagyon rég tudjátok, hogy gond van. :(
Sajnálom a DArinka nélküli napokat is.
Gyönyörű ez a kislány még mindig!!! :) És milyen ügyes már!

Bikfy, Vius!
Találkoztatok tegnap?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikim!

Taliztunk, köszöntem is Viusnak, ő visszaköszönt, de éreztem a hangján a bizonytalanságot. Jól van, na, napszemüvegben voltam, és a hajam is más volt, mint lenni szokott. És a nép is sok volt. Nem csodálom, hogy nem ismert meg elsőre. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki, Lucuzs, Bikfy, Kata, Vius, Aagassi, nagyon szépen köszönöm, aranyosak vagytok! :wink:

Kata, én azért még drukkolok nagyon, ilyenkor se lehet szerintem őket összehasonlítani! Mikor mentek legközelebb?

Aagassi, utólag, de annál nagyobb szeretettel kívánok Alexnak nagyon boldog születésnapot! Milyen nagyfiú már! A képeket majd megnézem!

Vius, hú, látom, Dari is beindult. Innentől vége a nyugalomnak. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Aagassi!
És a fiad magától ilyen osztozkodó, vagy kellett egy kis támogatás hozzá? Szuper, hogy ízlett mindenkinek a torta! :)
Köszi a lufis sztorit! Annyira édesek!!!!
Talán az anyósnak is meg kellene érteni, hogy ezek a gyerekek már örökre veletek maradnak, nem kell most kiszipolyozni őket, ráérnek még kifejezni, kifejeztetni a szeretetüket...

Bikfy!
És nem volt egy nagy katica a fejed helyén? Én is csak úgy ismernélek fel! :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!

8) :lol: :lol: 8) :lol: :lol: 8) :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ó, hát anyósom szerintem csak elő akarta adni magát a tágabb család előtt, h ő már milyen jóban van a gyerekekkel...hát most nem jött be. :D

Fiam ilyen alapból, ha kap vlmit, megkérdi, h a Húgának is van-e. Ha nincs, ad a sajátjából. No persze ez nem jelenti azt, h pl. játék közben ne veszekednének. De többnyire ilyen jólelkű.

Bikfy! Húgomnak egy nappal utánam volt randija Tűűvel. Teljesen jók lettek a hormon leletei. A meddőségibe most, júliusban mennek ismét, és kiderül, h hogyan tovább.
Vendég
 


Lányok!

Próbálok visszaolvasni, de nincs semmi időm! A legfontosabbak!

Kata!
Nagyon szurkolok továbbra is! Imádkozom értetek! Küldöm a babaragacsokat!

Bezém!
Hát jól megijesztettél! Pihenj sokat, és nagyon vigyázz Marcira!
Nagyon szép a vonalzód! Nagyon szorítok, hogy továbbra is minden rendben legyen!

Monic!
Örülök, hogy otthon vagytok! Nagyon gratulálok még egyszer! Várjuk majd a képeket!

Magamról most csak tőmondatokban:
Mi jól vagyunk, uhun minden okés. HOlnap reggel repülnek el húgiék - 5-re kell kiérnem a reptérre a búcsúzáshoz - utána már fogok tudni jönni, lesz időm! Mindenkire sokat gondolok és mindenkit puszilok! Holnap végre normálisan jelentkezem!

rodina74
 
 


Aagassi!
Ha hiszed, ha nem, a fiadnak az arca is olyan aranyos, jó szándékú. Látszik, hogy jó lelkű gyerek. És ő felnőttnek is ilyen lesz. Valahogy az ő arcára szó szerint kiül a jóság.
Akivel itt gondjaid lesznek, az a lánykád. Ő olyan kis huncut, rafinált csaj, hogy csak na. Életre való kis bige. De az ilyen emberek szokták sokra vinni az életben. Milliószor rohannak fejjel a falnak, de millió egyedszerre célba érnek. Közben az anyukájuk meg halálra izgulja magát. Ilyen a húgom is. Nagyon vicces, de nekem éppen olyan a kislányod, mint amilyen az én tesóm volt kicsinek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Aagassi!
Ez nagyon jó. Ismerek önzetlen, és nehezen osztozkodó gyereket is. Aranyos, hogy magától eszébe jut a tesó. Látszik, hogy köztük is szoros a kapocs! :)

Rodi!
Köszi a gyors bejelentkezést, várunk holnap! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodina, holnapra inkább pihenést kívánok Neked; ilyen korai kelés után. Majd jössz, ha már utolérted magad.

Bikfy! Hááát, Kiscsajszi nem egyszerű eset, a szeme se áll jól, nagyon tudja tenni magát és rajtam kívül a családban gyakorlatilag mindenki beeszi a műsorait: pillog kettőt és fekszik tőle mindenki még akkor is, ha fél perccel korábban ördög volt; engem meg ostoroznak, h miért vagyok szigorú vele (szerintem meg azzal vagyok szigorú, akivel éppen kell). Annyira érdekes volt eleinte, h külsőre mennyire hasonlók, amúgy meg ég és föld.
Vendég
 


No én lépek, még szeretnék olvasni. Jó éjt, Csajok!
Vendég
 


Jó éjszakát, és jó olvasást! Nem is írtad: sikerült valami klassz könyvet találnod?

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodim!
Alig várjuk a hivatalos, fényképész által készített képeket, na meg a beszámolót mindenről.

KépKépKép
bikfy
 
 


Hello lányok

Igen Bikfy jól gondoltad. :oops: Bocsánat mégegyszer
Lányok Darinka megint beteg.Ma reggelre 38,6 a láza.
Én nem tudom mi baj lehet pedig vigyázok rá.
De mindig akkor betegszik le mikor a fogai jönnek.Múlthéten is kijött egy foga .
Most elmegyek és veszek neki borostyán láncot hátha segít!

Igen Kiki taliztunkde félve köszöntem nem ismertem meg mert mint írja is nem olyan volt a haja mint szokott :)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok! Hát volt itt forgalom az este! :shock: Én h...e még aludni mentem, ami persze nem sikerült, csak forgolódtam fél éjjel. :evil:

Bikfy! Kiki! Jelentem még sehogy sem állunk, vagyis az új szoba eddig jól haladt, de most megtorpanni látszik, mert az elkövetkező hónapban nincs aki jönne betonozni. Család nyaral, a szakembert meg nem akarjuk megfizetni (az anyagra van csak pénz), de lehet mégis az lesz belőle...
A baba-szoba, Bogi régi szobája lesz, itt fognak ketten aludni. Végülis ide majdnem minden megvan, Bogi cuccai, csak át kell rendezni a szobát, meg összeépíteni néhány bútort.
Én szeretném szeptemberben birtokba venni mindkét szobát, de úgy tűnik ez csak álom marad... :roll:

Rodina! Örülök, hogy az uh-n minden rendben volt! :D
Várunk türelemmel, ha lesz időd és erőd dumcsizunk! :D

Sajnos a mai strandolást lefújhatom... :evil: , 22 fok van és teljesen befelhősült. Pedig ezért keltem korán, hogy megfőzzek előtte. Na mindegy, talán ma este majd jobban alszom! :wink:

puszi! lépek főzni! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Katám!
nagyon sajnálom a rossz híreket. Ez azért nem igazság. :(

Aagassi!
Jól teszed, ha a sarkadra állsz. A nagyszülők néha elvetik a sulykot. Biztos édesek voltak a gyerekek.

Kiki!
Jók az eredményed. Legalább ezzel ezt is kipipálhatod.

Beze!
Remélem minden rendben lesz ezek után. De persze szorítunk is értetek.

Bikfykém!
Már csak 8 nap és remélhetőleg minden elhárul a babátok útjából. Egyébként látod, hogy mi is igen lassan jutunk egyről a kettőre.

Luczus!
Biztos kész lesztek időben a szobákkal.

Rodi!
Örülök, hogy minden rendben van veletek!

Vius!
Nagyon jók a képek!

Moncsi!
De jó, hogy már otthon is vagytok! Ha lesz időd, akkor tegyél fel képeket!

Rólunk: mi szombaton a hobbi rendberakásával fáradoztunk. (lehet még nem is mondtam, hogy május végén vettünk egy horgásztanyát a Keleti mellet). Vasárnap meg Nyíregyen, az állatparkban találkoztunk a barátainkkal. Ha valaki akár gyerekekkel együtt el akar tölteni egy hosszú hétvégét valahol, annak nagyon tudom ajánlani Sóstót. Mert ugye ott az állatpark, a skanzen, meg még fürdő is van. Tuti jó.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jó reggelt Csajok!

Bumikám!
Hát ja, mi aztán tényleg lassan haladunk. De én akkor is hiszem, hogy lesz babánk. Most nézem, Te is már 2007. júniusban csatlakoztál? Hát nem ma volt. Én tán 1 évvel később, de én is régebb óta olvasgattam. Szóval mi vagyunk a nagy öregek. De sebaj, egyszer ezen remélem majd mulatunk. :lol:
Örülök, hogy jól telt a hétvégétek. Hogy állsz a munkahelyeden? Javult már valamelyest a helyzet?

Luci!
Jaja, traccspartit tartottunk. És kár, hogy nem voltál. Legközelebb ne forgolódj, hanem nézz fel ide!

Vius!
Darinak jobbulást! Remélem a borostyán nyaklánc segíteni fog. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nekem nem számol ez a nyüves vonalzóm? Tegnap is 8 napot írt, ma is. Most akkor mi van? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Aagassi, Bikfy!
Mindig, mikor elkezdtek a gyerekek egyéniségéről beszélni, megijedek, hogy jó anya leszek-e, fogom-e ismerni a gyerekeimet. :oops: Az alapján, amit beszéltek, a bátyámék gyerekei jutnak eszembe, ott is a nagyobbnak, a fiúnak hatalmas lelke van, a két évvel fiatalabb huga pedig nagyon szeret a középpontban lenni.

Vius!
Gyógyulást Darinkának! Nekem is úgy rémlik, hogy a borostyán láccal mindenki elégedett, hátha tényleg segíteni fog! Megmutatod majd, milyet vettél?

Lucuzs!
Sajnálom, hogy nem tudtál aludni. Lehet, érezted a hidegfrontot?
Kár, hogy le kellett állni a szobával. Hátha mégis tud valaki jönni segíteni! Drukk, hogy kész legyen időre.
Az idő most tényleg romlott, most láttam az előbb, hogy narancssárga riasztás van az egész országban a közelgő vihar miatt. :(

Bumi!
De jó, hogy jöttél te is!
Köszi. Ma rákérdezek a dokinál, hogy ajánl-e még valamit. Aztán most leállok, és bízom a következő sikerében.
Nem emlékszem, hogy írtad volna a horgásztanyát. Még csak 10 éve élek Budapesten, de a Keletiről először a Keleti pályaudvar jutott eszembe (nem is tudom, mire lehetne ott horgászni... :)) és nem a Keleti főcsatorna, pedig debreceniként tudom is, hogy miről beszélsz! Biztos jó ez a horgásztanya, gondolom, gyakran jártatok ki oda horgászni eddig is.
Jaj, Nyíregyházát nekem is nagyon ajánlgatták az ismerősök. Én 4 éve voltam ott a Sóstónál egy hétvégére, és már akkor is nagyon jó volt, pedig azóta sokat fejlődött még.

Timejka!
Hogy vagytok? Mikor is lesz/volt Bencus műtétje? Úgy emlékszem, valamikor nyáron. Minden rendben veletek?

Aviubi!
Nagyon régen jártál te is erre. Mintha szabadságon lettetek volna, de azóta már visszajöttetek, nem? Adj hírt te is magadról, hiányzol!

Beze!
Remélem, azóta is minden rendben!

Kata!
Drukkjaim és imádságaim mennek!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Kiki, van pár új kép, de még nem kicsinyítettem őket.

Bumi, Rodi, köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok!

Rodi, gratula Kittihez, és nagyon szépek voltatok! :D

Bikfy, Pesten műtenek? Ott is kell maradnod aznap, vagy pár óra múlva jöhetsz haza?

Monic, ha van egy kis időd, gyere, várjuk a képeket és én kíváncsi lennék a szüléstörténetre is. :oops: Illetve arra, hogy Danci hogy viszonyul Dávidkához.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy, Bumi!
Mint törzs-gárdatagok (lehet még ezt a szót manapság politikai tartalom nélkül használni? megpróbálom) már nagyon megérdemlitek a sikert! :) Kívánom, hogy minél hamarabb eljöjjön a mulatós rész, mikor ez már mind a múlt, és a baba/babák ott vannak a kezetekben! :)

Bikfy!
Nyertél egy napot. Bár gondolom már inkább túllennél a műtéten és nem halogatnád. Tényleg, hol lesz?

Beze!
Szuper, várom! ;)

Monic!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen a tejjel, és a szoptatás szebb élmény legyen, mint Danikánál volt, írtad, hogy azt megszenvedted annak idején!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki, igen, minden rendben, köszi. :wink:

Vius, jobbulást Darinkának!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak lestem, hogy mik történtek.

Monic!

Gratulálok Dávidkához. Sok Boldogságot Nektek!

Kata!
Szívből örülök és nagyon-nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Bikfy
Akkor már megvan a műtét időpontja?

Nagyon nem olvastam vissza, mert nemtudtam. (Így jár az, aki lóg mindig és nem tudja követni az eseményeket)

A kismamák is nagyon csinosak.

Puszi mindenkinek

timejka
 
 


Timejka!
De jó, hogy jöttél, pont hiányoltalak!
Veletek mi van? Mi van Bence mandulájával? Túl van a műtéten?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Halihó lányok!

Annyi elmaradásom van, hogy azt sem tudom, hogy hol is kezdjem.
Ma reggel reptereztünk, és hát persze, bőgtem, mint egy óvodás. Mindenki engem nézett, de nem tudtam- és igazából –, nem is akartam megállni. Talán jövő nyáron is hazajönnek, akkor már kicsit hosszabb időre, mert ez a szűk két hét, a két esküvővel nagyon hamar elment.

Nagyon jó volt együtt lenni! Még délelőtt is pityeregtem, hogy elmentek, de a lényeg, hogy épségben és egészségben hazaérjenek. Aztán valóban aludtam is egy kicsit. Már összedobtam egy lecsót, de hegyekben áll a szennyes, mert nem voltunk annyi időt itthon, hogy kimossak és legyen még időm kiteregetni is. Úgyhogy most megy a mosogató és a mosógép is. Szóval két napig csak rendrakás lesz. Jó sok egyéb tenni való is felhalmozódott, de majd szép lassan mindent elintézek!

Levelezésben is jó sok elmaradásom van, van olyan kedves lányka, aki már azt hiszi, hogy haragszom rá, pedig nem. Csak semmire nem volt tényleg időm.

Monic!
Nagyon várjuk majd a születéstörténetet és a legkisebb családtagról a fényképeket! Danika mit szólt a tesóhoz? Féltékenykedik? Ha jól emlékszem, írtad valahol, hogy az utolsó időkben éreztél ilyesmit Danikán! Biztos most is nagyon ügyesen szültél, emiatt nagyon büszke és irigy vagyok rád!

Bikfykém!
Hát, mindjárt itt a műtét. Még egy hét! Ne félj, minden rendben lesz. Ez egy mérföldkő lesz a ti életetekben, hiszen, még pár hónap, és felteszed nekünk ide a csíkos tesztedet!
Tényleg, jó kérdés volt, hogy több napot fogsz kórházban tölteni? Pesten a Róbert Károlyban műtenek? Ha több napig lennél bent, és nem bánnád, akkor szívesen meglátogatnálak! De ha most nem aktuális, akkor azt is megértem, nincs semmi gond. Nagyon szorítok neked! Mikor mész szabira? Mentek a műtét után valahova nyaralni?

Beze!
Jaj, tegnap este óta is annyit gondoltam rád, hogy minden rendben legyen! Gondolom, hogy jól megijedtetek. Tudod, én is ezektől a vérzésektől féltem a legjobban. Remélem, nem nevetsz ki, ha azt írom, hogy én a mai napig nézegetem a wc papírt… :lol: Szóval ez a félelem, végig itt van bennünk! Lexike, mit szól a gömbölyödő pocakodhoz? Hogy bírod a terhességet Lexi mellett? A vesegörcsök elmúltak, vagy még szenvedsz tőlük? Néznék tőled is egy pocakfotót!

Bumi!
Gratulálok a telekvásárláshoz. Hát én is a Keleti pályaudvarra gondoltam először, de aztán rájöttem, hogy valami másról lehet szó, és Kiki adta meg a végleges, és teljes választ az értetlenségemre! Hogy sikerült Lengyelország? Szép volt? Merre voltatok, mit láttatok? Bocs, ha már leírtad, akkor utalj vissza, és én megkeresem.

Timejka!
Jaj, de jó, hogy rólad is hallani! Hogy vagy, mi van veled? Megmaradt az állásod, vagy sikerült újat találni? Bencus, hogy van? Megy táborba, vagy a nagyszülőkhöz? Nektek milyen nyaralási tervetek van?

Vius!
Jaj, szegény Darinka! Remélem, hamar lemegy a láza! Mikor mentek doktor nénihez? Küldök sok gyógypuszit! Tényleg, mi lett a víkend házzal? Nagy károtok lett?

Lucuzs!
Vigyázz magadra! Én másfél hét múlva megyek vv-re, kíváncsi is leszek az eredményre! Ranitának én is gratulálok! Mikor mész 4D-re? Jó lenne rólatok is már pocak és uhus felvételt látni!

Babicsek!
Ó, a fiadnak is sok gyógypuszit küldök. Remélem péntek óta már javult. A fiukra felnőtt korban tényleg veszélyes a bárányhimlő. Nekem 28 évesen volt, hát az sem volt egy leányálom!
Hogy van az allergiád? Mire vagy ennyire allergiás?

Kiki!
Szerintem is nagyon jó kis eredményed lett! Hogy van a lelked? Készülsz már lelkileg a következő beavatkozásra? Majd írd meg, hogy mit mondott a dokid az eredményekre! Ti merre mentek nyaralni?

Aagassi!
Szégyellem bevallani, de a gyerekeid fényképeinek a nézegetésével nagyon le vagyok maradva! Igyekszem majd bepótolni, mert tényleg olyan kis édesek! Bikfynek szerintem igaza van, a lányoddal több „bajod” lesz, ő nagyon kis eleven, látszik a képeken! De ez a jó! Én is ilyen voltam, bár ennek anyukám kevésbé örült.

Utólag is, de boldog születésnapot a kicsi fiadnak! Sajnálom, hogy a nagyok nem engedték fel az ugráló várra. Majd a fiad is jobban hozzászokik a nagyobb társasághoz. A szülők, meg olyanok, amilyenek. Én is a kislányomat már most féltem az anyuéktól, hogy hogyan fogják nyúzni a gyereket! :lol:
A lányod édes lehetett, amikor tapsikolt a csúszda alatt! remélem a fotók között lesz majd ilyen kép!

Mné!
Gratulálok az államvizsgához, nagyon ügyes vagy! Nagy küzdelem ez, de megéri, és itt támogatjuk egymást. Sok erő kell hozzá, de mindent megér, és ha már benne leszel, akkor meglátod, hogy valóban milyen sok erőd is van a küzdéshez! Szorítok neked!

Kata!
Hát, mit is mondjak! Nagyon szurkolok nektek! Küldöm a babaragacsokat továbbra is, de most már extra adag mennyiségben! Mikor mész legközelebb uhura? Nagyon sokat gondolok rád, már megérdemelnétek a sikert!

Remélem, senkit nem hagytam ki, és jól emlékeztem a dolgokra! HA nem, akkor bocsi, de vissza kell rázódnom!

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: