Új privát üzeneted érkezett!

én még a munkahelyen vagyok, de már hamarosan indulok haza.

Bikfykém!
Hajrá műtét!Szerintem jó döntés.

Kiki!
Jó hogy jössz, és persze, hogy beszélsz magadról is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumikám!

Én is úgy gondolom, hogy ennek most már meg kell lennie. Remélem, nem fogom megbánni.

Bezém!
Amit hozol, azt eszünk. Én piskótatekercset sütöttem, bele finom gesztenyekrémet töltöttem, meg lesz epres-habos süti. Mindegyik diétás, nyugodtan ehettek belőle. Lesz hozzá kakaó, kávé, citromos Radler sör, limonádé, szóval ki mit kér. Ma itt dajdajozunk, de nem szabad sokat ennünk, mert holnap meg megyünk Rodihoz lagziba. Gondolom ott is finom lesz a kaja. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bumikám!

És legalább megfizetik, hogy ennyit dolgozol? Szegénykém.

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Viusom!
Akkor Te ma nem is tudsz jönni? Mentek dolgozni apival?

KépKépKép
bikfy
 
 


Meccset nézek, sörözök és várlak benneteket.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem mára terveztük a bandázást?

Ha nem jöttök, én elköszönök. Jó éjt!

KépKépKép
bikfy
 
 


Jelentem, megjöttem. Sárgadinnye, meggy, barack, esteleg vanília fagyi, jeges kávé, bio málna-citrom szörp a mai kínálat nálunk. Ki mit kér?


Bikfy, a műtétig már nincs hosszú idő, nagyon örülök, h ilyen gyorsan megy minden! Az anesztes is biztos kedves lesz.

Vius! Jó bulizást, zenélést Nektek; Darinkának meg szép álmokat; kár, h nem tudsz jönni az esti klubba.

Bumi, azért remélem, nem tart sokáig ez a munkahelyen élés.

Bazsát sajnálom, h nem jön, hiányzik a vidámsága; de ha újra feltöltődik, remélem, megjelenik ismét!
Vendég
 


Sziasztok

Sajna nem tudok jönni Bikfy!
Megyünk igen Kamarásba discozni.
Lányok ma nya gon rosszul lettem és meg is van a baj forrása. a cukrom 9,1 volt igy jövö héten megyek terhelésre.
Megyek is mert készülni kell

Jó csevegést!!!

Pusza

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius! Vigyázz magadra! Remélem, kitalálnak vlmi okosat a cukrodra gyorsan! Jó diszkózást mára, épp kérdezni akartam, h hol lesz buli!

Többiek?
Vendég
 


Sziasztok,

én is itt vagyok, jelenleg még vendégeink vannak, de utána próbálok jönni :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vius,

jó bulizást nektek, sajnálom a cukrot :cry:



Hűűűűű micsoda kínálat, ha végigeszem a rengeteg enni-innivalót Dávidka már nem is fér a pocakomban :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Épp nézem a vonalzómon, hogy már a kék cipellők lassan letipegnek a képről, nem ártana már, ha Dávidka szépen megszületne.
Persze semmi jel továbbra sem, hasam is fent, szám sem dagadt be...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!
Hazaértem, visszaolvasok!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze!
Köszi. Megyek egy terheléses vérvételre. Ennyi szerintem a következő lombik előtt.

Bikfy!
Kezdhetem a piskótatekerccsel?

Aagassi!
Sárgadinnyét szereték kérni... :)

Vius!
Sajnálom a cukrot. :(

Monic!
Akkor csak válogass! Bár, ahogy látom, nem bánnád, ha Dávidka már nem férne, és szépen kibújna! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy!
Kész a káposztasali? Már nagyon éhes api, kéri a vacsiját... :P Mondtam neki, hogy ma Te csinálod neki, a tojáskrém után most már nagyon lelkes, és kíváncsi, hogy mi lesz! :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sárgadinnye tálalva :) Kép
Vendég
 


Köszi, köszi! Isteni finom! Hú, hogy szeretem én ezt! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Hol voltatok eddig? Már azt hittem, nem is jöttök. Nekem meg majd leragad a szemem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kikim!

Apidnak:

Kép

Többiek mit kértek?:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Azt sem tudom, hol a fejem, egész nap sütöttem, főztem, erre sehol senki.


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Köszi, Bikfy! :)
Én mondtam, hogy kések. :oops:
Káposzta, Káposzta... :) Hú, így hívták az első szerelmem! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kajcsi megy virtuálisan, de az ablakot ne felejtsétek el kinyitni! Nehogy a lendület beverje. Kaja indul!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Én megkóstolnám a piskóta tekercset, ha lehet. :oops:

Kiki! Mármint TÉNYLEG ez volt a neve? Úgy mint pl. Káposzta János? :shock:
Vendég
 


Huh! Ez a sárgadinnye tényleg nem néz ki rosszul.

KépKépKép
bikfy
 
 


Aagassi!
Picit lágy lett benne a gesztenyekrém, de nagyon finom. És diabetikus. Na nyisd az ablakot!

Káposzta János? :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem, nem ez volt a neve, de én így hívtam. :) Az egész egy csúfolódásból indult, engem csúfoltak Karfiolnak, mert a hajam arra emlékeztette őket (nálam egy évvel nagyobb fiúk), hatodikos koromban...

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy!
Ez isteni süti! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Karfiol János és Káposzta Kiki. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Örülök, hogy ízlik. Mindjárt hozok magamnak is. :wink:

Mit csináltatok ma?

KépKépKép
bikfy
 
 


Furcsa, mert kedveltem őket, kedvesen csúfoltak. Aztán az egyikből Káposzta lett, én meg jól beleszerelmesedtem... :) Plátói szerelemnek is lehetne nevezni, bár nem tudom, hogyha beszélgettem vele néha 6-8 percet, akkor az még plátói? :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Inkább Karfiol Kiki... Egész jól hangzik... :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Ahaaaa, már értem. És az ő haja meg káposzta-szerű volt? :)

Enyém első szerelmem a padtársam volt...addig húztak minket a többiek, h szerelmesek vagyunk, h végül azok lettünk (negyedikben), pedig a tanítónk ültetett így minket. Annyira összeszerelmesedtünk, h keresztnevünkön szólítottuk egymást és ha bárhová ment az osztály, fogtuk egymás kezét (mondjuk, nálunk az volt a szabály, h a padtárs kezét fogva kellett vonulni). :D
Vendég
 


Bikfy!
Mindenképp kóstold meg te is!! :)

Hát, én ma dolgoztam, aztán meg beszélgettem a megbocsájtásról.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


hmmm, de fincsi ez a süti; én pont így szeretem, köszi Bikfy!
Vendég
 


Aagassi!
Ez aranyos! Jók ezek az első szerelmek! :) Én nem jutottam a kézfogásig sem. :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bocsi Kikim, összekevertem a két nevet. Elmegyek és iszok egy jó kis capuccinót, mert tényleg leragadok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Semmi gond! :)
Sajna nekem lassan mennem kell aludni, mert holnap korán kell kelni viszonylag.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Délelőtt Gyerkőcöket pásztorkodtam, mostam, teregettem. Lányomat hurcibáltam a klotyóra, mert erősen beindult a szobatisztaság projekt, csak még nem megy egyedül.

Délután főztem holnapra, közben elvileg a Zuram pásztorkodta Őket az udvaron...gyakorlatilag beült a műhelyébe makettezni és a Gyerekeim nyakig kikenték magukat sárral...alig győztem kifüröszteni belőle Őket. A ruháik még áznak...
Vendég
 


Ti ilyen sokáig bírtátok szerelem nélkül? Akkor csak én voltam feslett életű óvódás? Nekem már ott is volt pasim. Sőt igazándiból férjhez is mentem hozzá egy jelmezbálon. :lol: :lol:

Jól néztünk ki. Nekem a szomszéd néni varrt a függönyéből egy menyasszonyi ruhát, az "uram" meg cowboy ruhát öltött. :lol: :lol:

Múltkor megtaláltam a fényképeinket az ominózus napról. Hááááát, odab...sz. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Aagassika!

Nem megmondtam, hogy ne fáradjatok a főzéssel? Holnap Rodi féle lagzis menüt eszünk! :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kikim, jó pihenést!

Nekem se ártana aludnom, de nem megy...még korán van. Reggel piacra megyünk, Zuram szerint korán kéne kelni...szerintem meg Lányom úgyis 9-ig alszik. :lol:
Vendég
 


Kikim!

Későn jöttél és korán mész. Hogy van ez? :?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Most, hogy mondod, óvodában már én is csókolóztam, tényleg, ott is volt szerelmem!! És esküvő nélkül... :lol:

Aagassi!
Nincs fotó a sáros gyerkőcökről? Bár biztos nem ez volt az első gondolatod...

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy!
Itt sorakozik a férjem is, és nem tetszik neki, hogy csak a második mögöttetek... Folyamatosan beszél hozzám, és egyre nehezebb abban a hitben tartanom, hogy egy nő egyszerre több dologra is tud figyelni... :lol:

Bikfy!
Szupi lehet az az ovis fotó! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Én is akarok menni a piacra. Kellene zöldség, gyümölcs. Mondjuk 1 hete piacozás után még el kellett mennem a Tescoba, mert ott szebb gyümik voltak. És olcsóbban. Jó, tudom, az külföldi, meg permetes....na de mit van mit tenni, az jobban tetszett.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kikim!

Kapsz fél órát. Intézd el aptyukat és gyere vissza. :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kikim!
Akkor te még feslettebb voltál, mint én. Mi legalább szentesítettük a kapcsolatot. Valamilyen Péter volt. Már nem is tudom. Tán Varga.

KépKépKép
bikfy
 
 


Csajok, most jut eszembe! Ez most Rodikánk lánybúcsú bulija is lehetne?! Miért nem hívtuk őt is? :)
Csak csajok vagyunk, első szerelmekről mesélünk... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Hívtunk mi mindenkit, de Rodi most válogat zenét. Szerintem. Na meg izgul a holnapi nap miatt. Sebaj, mi bulizunk helyette is. :lol:

Akit holnap elverünk, az Dy lesz. Megsüttetett velem egy csomó sütit, aztán ő meg sehol. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Most pont fordítva van, én kaptam kb. fél órát rátok. Hiába, ő az úr, na! :)

Bikfy! Én legalább emlékszem a teljes nevére! :P :lol: Még ismerősöm is iwiw-en mindkettő, a csókos is, meg Káposzta is... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: