Új privát üzeneted érkezett!

Bogi, nyári papucs itt tuti nem kell az elkövetkező napokban...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: bocsi, de vizuális típus vagyok és látom bencét a tűlevelekkel. Azért sajnálom, hogy hisztis, de Nekik sem egyszerű ez a 15 fokos ingadozás. Kitartás!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, óriási fenyőfákat képzelj el, kb 20 m magasak és teljesen fel vannak nyírva, úgyhogy csak a törzsük közé zúgott be Bence. 8) Még jó, hogy overált adtam rá, így viszonylag puhára esett és nem zúzta össze magát.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

 
 

szegénykém!!! Azért el is felejtettem írni, hogy sajnálom ám!
Megyek zuhanyozni és kicsit szépítkezek is, aztán törődök Bogi apukájával is egy kicsit. 8)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati! csak így tovább!

Csillag! szegény Gergő!

nekem se látják pulcsiba,mellénybe meg főleg nem:)

képzeljétek 3 hete feltettem a vaterára pár nem hordott ruhámat, és ma jártak le a licitek éééééééééééééééss 44500ft-ot kerestem vele,olyan boldog vagyok:)

KépKép
dike
 
 


Virag, ne haragudj de elkepzeltem Bencet amint szaaaallll!!! Tudod innen kivulrol vicces am a dolog! DE nagyon sajnalom is szegenyt, ez nagy trauma volt am neki, sajnalta magat nagyon es gondolom fajt is neki!! Egesz jol birtad a napot!! Tokjovagy!!!!

Na, akkor a nyari papucsrol lemondok. Jolvan,jolvan csak tenyleg olyan hirtelen be tud jonni a 100 fok....de ezek szerint errol lemondhatok!!
Koszi mindenkinek az infot!!

Dike, Te is tokjovagy ennyi penzt bezsebelni...nem semmi!!!!
Vendég
 


ja, és vki kérdezte nekem Majga száma van meg, neki fogok smst küldeni,ő pedig remélhetőleg közvetít:))

KépKép
dike
 
 


MAJGA OLYAN :D

ÉS MAJD VISSZAFELÉ IS REMÉLHETŐLEG :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


jó reggelt!!!

dike: ügyes voltál a ruhákkal!

majga: hogy vagytok?

mindjárt falra mászok! Piri anyó befigyelőben!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi, jóóóóóóó utat!!!!!!!!!!!! Puszillak!!!!!!!!!!!

Dike, nagyon ügyi voltál a rucikkal!

Kati, piri anyó... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Én ma főleg ezért fogok felíratni a gyerekorvossal pépeket (hipoallergént), hogy a következő piri látogatáskor ne éhezzen Gergő. Elvileg 5,5 hónapos lesz, úgyhogy simán adhatok neki ilyeneket. Valahogy úgy vagyok vele, hogy amíg van tejem, addig nem szeretnék tápizni.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: már tegnap is kérdezni akartam ezeket a pépeket, mert tápit nem szeretnék adni, ha még az evések nagy részét tudom tejjel fedezni. Almával már sztem olyan 3,5 hónaposan megkínálom majd.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Én is visszatértem a tegnapi sulizásból, egészen sikeres napot zártam, 4ből kettő biztos siker :D

Virág, én azért sajnálom Bencét, anno hugom is esett ilyeneket, így x év távlatából már persze vicces, ott akkor nem volt az... de ugye nem ütötte meg magát nagyon?

Dike, remek üzletet csináltál!!!!!!!!!!

Mi remekül vagyunk hála égnek, és már mindjárt hétfő :) akkor UH :) utána teszek ki vonalzót is :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kati, a pépek amiről írtam drágábbak, mint a boltban kapható tejpépek, viszont jobban megfelelnek a 6 hónapnál fiatalabb babáknak, mert nem tehéntej alapúak, nincs bennük tejpor. A Milupának van ilyenje sima és vaníliás ízben, illetve a Humananak is. 4 hónapos kortól adhatók. A héten láttam ilyet a Rossmann-ban 2000 pénz volt egy doboz, de megnéztem neten és ha a gyerekdoki felírja, akkor csak 1300 Ft körül van az ára. Nekünk mivel ekcémás Gergő bőre, így mindenképpen ajánlatos ilyen fajta péppel kezdeni.
A másik amiről írtam a Sinlac, ebben sincs tej, tojás, szója, meg glutén, mert rizsből és szentjánoskenyérmag alapból áll. Ebből lehet készíteni egy alap pépet, amibe aztán keverhetsz gyümölcsöt vagy zöldséget. Bencénél kipróbáltuk, de nem jött be neki... bár az is igaz, hogy vele a kínok kínját éltem át a hozzátáplálás során. Ő még 6 hónaposan se volt hajlandó kinyitni a száját, hogy betegyem a kanállal a falatot, így esélyem sem volt arra, hogy megkóstoltassak vele bármit is. AZ almát meg egyenesen utálta. Egy éves elmúlt mire végre megette. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet, hogy Te eltervezed, hogy 3,5 hónaposan elkezded a hozzátápit, de Bogica majd másképp dönt.
(A személyes véleményem mondjuk az, hogy a 3,5 hónapos kor nagyon-nagyon korai. A babák emésztőrendszere ilyenkor még nagyon fejletlen. De ez az ÉN véleményem, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit csinál.)

Jeanner, vizsgáid voltak??????
Örülök, hogy jól érzed magad, ezek szerint nem volt folytatása a barnának. (Ne is legyen!!!!!!!!!!!!!!!!) Egyébként sugároznak a boldogságtól a soraid! Ez szuper!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág, semmi folytatás, görcseim vannak, de szedem a magnéziumot, most önhatalmúlag megemeltem az adagot 3x1-re meg szedem a rutascorbint is, a baba pedig lelkesen bugyog, már ha éppen ébren van, szóval biztos vagyok benne, hogy jól van :)

Hát már ugye a finishben vagyunk, ilyenkor feltolulnak a vizsgák, előrehozottak, meg laborzárók, de nem adom fel, mert tényleg, már csak 2 nap :D vagyis csak másfél, és vége :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem. Nincs semmi baj velünk, csak mozgalmas napjaink vannak.

Csillag! Aranyos vagy, hogy hiányoltál. Tesómék pontosan egy hét múlva érkeznek, már nagyon izgatott vagyok.
Sajnálom Bencus biciklis balesetét. Gergőci szépen növekszik hallod! Én is töröm a fejem peluscserén, Bálint most 4,5kg és már neki is nagyon bevág a 2-es méret, és tegnap a pocakját is eléggé megnyomta, de ha meg nem szorítom meg neki, akkor kifolyik a pisi. Szerintetek a 4-9kg-ig pelus még nagy lenne? Mondjuk van még 48db a 3-6kg-ból, azt azért jó lenne elhasználni.

Kati! Örülök, hogy Bogi már nem sír annyit. Viszont nagyon sajnálom, hogy nem hajlandó cicizni. Azért mégiscsak jobb lenne, ha inkább abból enné ki az adagját.
Sajnálom piri anyót!

Ági! Üdv köztünk! Gratulálok Nektek! Gyere és mesélj egy kicsit magatokról!

Dike! Hú, ez szuper, hogy ennyit kerestél, ügyes vagy. Én sajnos képtelen vagyok rávenni magam a netes vásárlásra, pedig tudom, hogy nagyon jó áron lehetne hozzájutni dolgokhoz.

Lanyus! Nagyon sajnálom, hogy így érzel. de egyet kell értsek Csillaggal. Amíg efféle gondolatok kavarognak a fejedben, addig nem fog sikerülni a baba. Hidd el nekem, én tapasztalatból írom ezt!

Mia! Hát gyönyörűséges ez a Lili baba. Szerintem Rád hasonlít, bár nem ismerem a férjed! Úgy látom, hogy Tomika is oda van érte.

Nita! Én sem tudtam, hogy szemüveges vagy. Ne aggódj a pszichológus miatt, inkább most mint később!

Mona! Még hogy nem történik Veletek semmi! Hát az, hogy Lara hullámzik a pocakban, na az a vmi! :wink: Imádtam, amikor Bálint mocorgott.

Mi jól vagyunk. Tegnap voltam a 6hetes kontrollon, minden a legnagyobb rendben. Annyira jó fej volt a doki. Voltak előttem, de engem hívott be. Én meg kérdeztem, hogy én jövök? Mondja, hogy:"maga megy szoptatni"! Erre odafordult az előttem következőhöz és mondta neki:"Igaz, hogy nem látszik rajta, mert annyira csinos, de a 6hetesre jött!" Hát, lányok, annyira jól esett ez a bók. Azt mondta, hogy odabent minden a legnagyobb rendben, szépen helyre jöttem. Bálint nagyon nagyon édes volt. Végül jött velünk az anyósom is, Ő volt vele az autóban, amíg felmentünk Zolival, meg egy kicsit nézelődtünk, és vettünk kajcsit a mekiben! :D Olyan jól esett kimozdulni.
Bálint egyre többet van fent. Mindig nagyon jó kedvűen ébred, nagyon sokat mosolyog. Viszont esténként már vannak nyűgösebb pillanatok. Ilyenkor anya karja a mentőöv. Éjszaka továbbra is ébred egyszer, megeszi a kis adagját, és már alszik is tovább. Vettem neki egy ágyzsákot, mert már többször is arra mentem be, hogy lerugdosta magáról a takaróját.

pedi
Kalocsa
 
 


Jaj, hát bocsi, aki kimaradt!

Jeanner! Örülök, hogy minden ok, és gratula a 2tutihoz, biztos a másik kettő is megvan.

Majga! Ti hogy vagytok mostanában?

Hoztam egy-két friss Bálint fotót!
Kép

Kép

Kép

pedi
Kalocsa
 
 



Sziasztok!

Tegnap voltunk tanácsadáson + 2 oltás. Zalán ügyes volt, csak az első oltásnál sírt, a másodiknál már alig, és amint felvettem már nem is sírt. Regi még az öltöztetésnél is üvöltött.
Estére kicsit belázasodott, illetve 37,9 lett neki, de érezhetően meleg volt, kapott kupot. A védőnő azt mondta, hogy az ilyen piciknél, főleg ha nyügös (nyügös volt) lehet adni a hőemelkedésre is.
Viszont hajnalban 37,6 volt, reggel 37,4 de nem volt nyügös, vigyorgott, úgyhogy több kupot nem kapott.
Csak súlyát mérték, 6300 g.

Csillagvirág
Zalán már csak 2-3 naponta kakil. Most lett volna a 3. nap, de szerencsére a reggeli lázmérőzés meghozta azt is.

Kati
Nálunk dettó, nyelvével kipiszkálja a cicit, és rám néz, vigyorog. Nagyon aranyos, sőt a másfél-két órát be is tartja, mert már tudja, akkor pocifájás lehet. Neki zöld kakija sincs nagyon. Regivel nehezebben ment ez a dolog.
Látod, én pont így jártam két hete, de aztán a derékfájáson kívül, meg egy pár csepp barnázáson kívül nem volt semmi. Előtte mi is együtt voltunk a párommal. Nekem ez egyébként is megszokta hozni a menzeszem másnapra.

Bogárka
„kell egy csomó ruha”…. Képzeld el ezt két gyerekkel, néha két szatyornyi ruhát viszek, ha valahova elmegyünk. Utálom ezt az időt. Aztán néhány hét tavasz, és már itt is a nyár.

Mona
Szép a szoba.

Pedi
Nagyon helyeske Bálint baba. Szeret hason aludni?
Vendég
 


Rita! Jó nagyot nőtt Zalán! Ügyesek vagytok. Jaj, én is félek a 2hós oltásoktól, remélem, nem fogja nagyon megviselni Bálintot. Neked akkor szerencséd volt, ha Zalán ilyen jól viselte. Bálintnak minden nap van zöld kakija, de nekem erre a védőnő azt mondta, hogy túleszi magát, és attól. Pont olyan színű volt a múltkor mikor itt volt. Mondjuk eszi is rendesen. Tegnap kíváncsiságból lemértem egy evését, 200ml-t evett az én szegény kis "éhenkórászom"! :lol:
Rita! Bálint nemhogy szeret hason aludni, csak úgy alszik! Az oldalt alvás csak akkor van, ha bealszik a szopiba, de olyankor mindig ébred is, ahogy megmozdítom.

pedi
Kalocsa
 
 


Rita, nem semmi súlya van Zalánnak! Gratulálok az oltásokhoz is, nagyon ügyes volt, hogy csak picit sírt! Nálunk Bence volt ilyen, Gergő addig bömbölt amíg ki nem mentünk a rendelőből... 2 hónaposan legalább is igen, aztán 4 hónaposan szerencsére már akkor abbahagyta a sírást amikor felvettem az ölembe szuri után. Kíváncsi leszek ma melyik énje jön elő. :twisted:

Pedi, szerintem nyugodtan válthatsz pelenkát, legalább éjszakára adj rá nagyobbat, hogy kényelmesebb legyen Bálintkának. Gergőnél is kb 4,5 kg-os korában váltottunk és nem volt nagy rá a 4-9 kg-os pelenka. A 4-es méret 7 kg-tól van, mi nem sokkal vagyunk fölötte, de már ez kell. A kisebb méret bevágott a husi combikáiba.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Bogi köszi hogy ezt leírtad...remélem Máté is megjavul..már csak a suli miatt is!!!!!

Kati örülök a szuoer napotoknak!!!!!!!
köszi a megerősítést........

Mona nagyon szép lesz a baba szoba!!!!!!!!!!:))))

Dike jó kis eladást csináltál!!!!!!!!!!

Kati fene pirit....nekem is meg jött ma reggel.....de legalább pontosan....1 hónapja volt a vetélés.......

Jeanner szuper.......ügyes vagy!!!!!!!!!!!:))))

Pedi...most már tudod!!!!!!!!!!!:)))))))
GYÖNYÖRŰ Bálint....kár hogy nem láthatom élőbe:(((((és Bogikát:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi, nagyon szép Bálint :)

Brita, Zalán nagyon ügyes :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Pedi, gyönyörűséges Bálint!!!!!!! Úgy tetszik a frizurája!!!!!!!!!!

Megjöttünk az 5 hós vizsgálatról, Gergő 7240 g (pedig most nem tele pocakkal mentünk). A szurinál az üvöltős formáját hozta, a kezemben váltott át "panaszkodásra", és addig nyomta ezt a hüppögős panaszáradatot amíg el nem kezdtem öltöztetni. 8) 8) 8)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


HOZTAM NEKTEK EGY POCAKOT :D

Kép


ÉS A MÉRLEG +17 KG-NÁL TART :roll:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 



Pedi! örülök h minden rendben volt a 6 hetes kontrollon!!!!!
nagyon nagyon édes Bálint,pussszantás az édes pufijára!

Kati! sajnálom pirit!

Rita! nagyon szép a súlya Zalánnak, és ügyes volt az oltáskor is!

Csillag! szépe növöget Gergőci is:))) sajnálom h sírt:(

Majga! és hol az a 17 kiló? nagyon szép a pocid!!!!!!!!!!

Vérkép jó a hemoglobin 106 volt 24 hetesen most 113 tehát kicsit jobb, de örülök h nem rosszabb!!!:)))

KépKép
dike
 
 


Csillag pusszantom a kis hőst!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majga édes a Lackó lak:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sziasztok!

Keresztelő lefixálva, május 22-én lesz délben.

Dike
Jól kerestél, ügyes vagy!

Pedi
Lehet több „cukros” tejed van, azért zöld a kakija. Ez attól van, ha kevés zsírosat eszik hozzá.

Csillagvirág
Ha így haladunk Zalán is kinövi a midi (4-9 kg-os) pelust. Pl. a Lidl-s, a combocskájánál azért pont passzol, de hátul meg látom, hogy eláll egy kicsit.
Egyébként Zalán sem telepocóval ment, mert egész délelőttöt átaludta, aztán meg délben annyi időm volt, hogy 5-6 perc alatt gyorsan szopizzon valamit, és rohantunk a tanácsadásra, persze amit mohón megevett abból is bukott vissza egy kicsit az autóban. Mennyi lett volna tele pocakkal??? Szép súlya van Gergőnek is. Regi 9 hónaposan volt 7 kiló, Zalán meg néhány hét és annyi lesz, vagy kb 3 hósan.
Átjöttök a nyúli doktornőhöz? Nem kér pénzt az oltásért.
Egész jól haladnak a szurdikkal, annyira kivájták a löszfalat, hogy három autó is elfér egymás mellett, úgyhogy remélem egyik oldalt elválasztanak egy kicsit a bicósoknak, meg a gyalogosoknak.

Nita
Következő hónapban próbálkoztok megint? Az legalább jó, hogy pontosan megjött, így biztos helyreállt a szervezeted.

Majga
Ne viccelj! Hol, mennyi? Nem is látszik rajtad az a 17 kiló.
Vendég
 


Visszatérve a hajas témára....itt egy kép, ahol rövid volt a hajam, szerintem nem állt rosszul, úgyhogy még könnyen lehet, hogy levágatom majd ha lenő valamennyire a hullám. Ha nem is ennyire rövidre.
Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!

én is decemberi bébit szerettem volna......de most nem jött össze..........majd legközelebb:)))))

Rita igen próbálkozunk ameddig lehet:)))))

húúú ez a rövid haj NAGYON jól állt!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


rita: nekem nagyon tetszik a rövid hajad! Ügyesek vagytok, hogy Zalán ilyen szépen hízik. Bogi most olyan 4,5 körül van.

pedi: 200???????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Valószínű, hogy sok a cukros tej az elején és a kakija is ezért zöldebb és az nem is hízlal, mert szinte átmegy rajtuk. (a doki ezt mondta), mert súlyban pedig nem őrült sok kiló Bálint.
Egyébként nagyon helyes pofa!
Képzeld, tegnap pont úgy találtam Bogit a kiságyban, mint amit feltettél képet Bálintról. Kint a lába a rugiból két pattent között. Nem tudom, hogy sikerült neki, mert vissza nem tudtam ott dugni neki.
Bogi mostanság olyan 120 körül eszik.

majga: te most szórakozol velünk? Hol vannak azok a kilók??? Tegyél már egy egész alakosat, mert így kénytelen vagyok azt hinni, hogy a fejed a nagy!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

csillag: köszi a pép infot. Régen már 2 hetesen is tápláltak hozzá. Engem is etetett anyukám almával, mert akkor az volt a "divat". Én persze nem ettem meg, de a védőnőnek az orvos utasítására azt kellett mondani, hogy persze kapok.
Még húzom, ameddig tudom, legjobban szeretném 4 hóig kihúzni a dolgot.
Neked pirinél nem csökkent a tejcsid? Én még nem veszem észre. kopp-kopp.

nita: örülök, hogy piri időben, szépen tudta a dolgát és helyre állt a szervezeted. most peedig erősen drukkolok!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


BRITA HOGY TE MILYEN SZÉP VAGY.... Kép
HA PASI LENNÉK,MOST BELÉD SZERETNÉK Kép

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


majga: honnan vannak ezek a smilik?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Majga, én sem tudom elképzelni,hogy hol van rajtad az a 17 kg. :shock: :shock: :shock: Nagyon szép a pocid!!!!!!!!!!!

Rita, most hogy feltetted ezt a rövid hajas fotót, azt mondom, hogy ez tuti nyerő Nálad! Nagyon tetszik!!!!!!!!!!!!
A dokiváltással most nem volt időm foglalkozni, de szerintem át fogunk menni. De ezt majd valószínűleg csak nyáron tudom kivitelezni amikor a Férjem vigyáz a gyerekekre én meg bejelentkezek az új orvosnál. Ha jól tudom neki kell kikérnie a gyerekek papírjait a mi dokinktól Tegnap egyébként elfelejtett pénzt kérni a doktornőnk az oltásért, nekem is csak itthon jutott eszembe.

Kati, ilyet még nem hallottam, hogy 2 hetesen hozzátáplálnának... :shock: :shock: :shock: Anyukám nekem 4 hónapos koromtól adott anyatejen kívül mást, mert addigra kevés volt a teje.
Piri anyótól nekem sajna kevesebb lett a tejem, így napközben kb 2 óránként szoptattam, de átvészeltük, most már minden OK. Azért is írattam fel tegnap a pépet meg a Sinlacot, hogy ha megint ez lesz, akkor ezekkel kínálom meg Gergőt.
A pépekről annyit még, hogy tegnap mondták a gyógyszertárban, hogy a Milupának már megszűnt a sima HA pépje, csak vaníliás ízben kapható. (Árban kb egyforma a Sinlac és a Milupás pép, 1300 Ft körül van.)

Nita, az jó, ha piri anyó pontosan jött, hidd el, hamarosan Te hozod a zebrás tesztet ide!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


KATI:GOOGLE KÉPEK KÖZT KERESS ÉS BEÍROD,HOGY CSODÁLKOZÓ SMILEY,VAGY SZERELMES,STB... Kép

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Majga
8) :lol:
Egyébként a kép Ágiék esküvőjén készült. Majd remélem ő is jelentkezik még.

Csillagvirág
Majd ha a hullám megadja magát, akkor levágatom. Egyellőre csak ritkíttatok, meg talán a hosszából egy kicsit. A rövid hajat azért szerettem, mert egészséges volt. A hosszabb évekig nő, szóval a vége már sokat megélt. Főleg aki rendszeresen fest...
Szerintem nála is úgy lehet, kikéri majd a papírotokat. Én falun belül mentem át az egyik házidokitól a másikhoz, ott is egy kikérő papírt írtak, meg általános adatokat vettek fel súly, stb. Pont már 2 trimeszteres kismama voltam, úgyhogy azt a súlyt írták fel.

Kati
Nekem szerencsére sok a zsíros tejem is, ráadásul Zalán 1-2 naponta kakil csak, úgyhogy jól raktároz, ennek is köszönhető ez a szép súlyfejlődés. Regi teljesen más volt, ő még fél évesen is napi többször kakilt.
Vendég
 


ÚGY EMLÉKSZEM,ITT TÖBBEN IS ARRA PANASZKODTAK,HOGY NEM TUDJÁK ELŐRE RAKNI A BABÓT A KOCSIBA. EZT MOST TALÁLTAM:

http://baba-mama.teszvesz.hu/egyeb/baba ... 06813.html

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Rita, ezt a "kaki" témát elfelejtettem megkérdezni tegnap a doktornőtől... Gergő annak ellenére, hogy naponta 4x tutira rottyant, szép teljesítmény a 600 g-os hízás. Nem is értem hogy csinálja.
Egyébként megnéztem Bence kiskönyvét és ő pont fél kg-mal volt nehezebb 5 hónaposan, de ő 30 dkg-mal nagyobb súllyal született, úgyhogy nagyjából egyformán fejlődnek.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


DRÁGA MÁR BABÁZÓS KISMAMIK...

EGÉSZ VÉLETLENÜL NEM HASZNÁLT VALAMELYIKŐTÖK POCAKTARTÓ PÁNTOT?
TISZTA SELEJTESEN VAGYOK ÖSSZERAKVA...A DOKI SZERINT KINYÚLTAK A MÉHTARTÓ SZALAGOK ÉS ÍGY HARMADIKRA MÁR AÚÚÚÚÚÚ

ALIG BÍROM ELVONSZOLNI MAGAMAT AZ OVIBA A SRÁCOKÉRT,ANNYIRA FÁJ A POCAKOM.

HELPPPPP

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Ha jól fejlődik, akkor teljesen rendben van, hogy sokszor kakil. Reginek is napi több kakija volt, fél éves koráig tuti. Zalán teljesen más. Ő most pontosan 2 hét alatt 550 g-ot hízott. 5 hét alatt meg 1300 g-ot. Az egy hós tanácsadáson, március 9-én volt 5 kiló.
Vendég
 


Majga
Én nem használtam. Az milyen? Csak kismama bandázsom volt, de az nem tartott semmit sem, inkább csak a felsőket hosszabbítottam vele.

Itt egy másik kép a rövid hajamról.... 2009.
Kép
És a faültetésről.
Kép
Csak egy kis nosztalgia, most lesz a hétvégén, de nem megyünk, mert azért rendesen volt ott kullancs, Zalán pedig még nem kaphat oltást.
Vendég
 


Majga! nekem van, barátnőm adta kölcsön, de még nem használom....

Rita! huu de tetszik nekem is a rövid hajad!

Voltam ma fogorvosnál, egy kis fogkövem van,amit le kell majd szedni,de egy rossz fogam sincs!

KépKép
dike
 
 


sziasztok!

huh! megjártam Bogival csak ketten Kecskemétet. Egy tündér volt. Szinte végig aludt. Voltunk dm-ben pelusért, meg turiban, meg kik-ben, meg Zsoltinak hoztunk anyagokat a munkához.

majga: azért mertem pontosan elindulni egyedül Bogival, mert vettem a héten egy tükröt a kocsiba. Szuper dolog. Simán láttam a babámat.
mindenkien javasol, akinek a hátsó ülésen lesz a hordozója.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Rita! Ez a rövid haj nekem is nagyon tetszik! Viszont a fekete szín az nem annyira. De nagyon helyesek vagytok Regivel. Annyira édes kisbaba volt, most pedig egy édes kiscsaj! :wink:

Csillag! Köszi a hozzászólást pelus ügyben! Ma vettem is a DM-ben egy 120-os Pampers premium Care-t. Akciós volt, meg beváltottam hozzá a 25%-os kupont és még a vásárlás végösszegéből is lejött a 15%. Jól jártam.

Kati! Örülök a útnak! Nem hízik sokat Bálint, éppen amennyit kell. Bár az első hónapban magára "rántott" majd egy kg-t. Neki is még napi 5-6szor van kakija, de van, hogy egyszerre három adag! Viszont Ő napi 5-6szor eszik csak, így ahhoz, hogy meglegyen a napi adagja, sokat "kell" egyszerre ennie. Mondta a védőnő, hogy nagyon szépen nő, és megjegyezte, hogy hosszra is nőtt. Mondtam neki, hogy ezt most én is nagyon észre vettem. Azt hiszem, még talán egy hétig tudjuk használni a 62-es rucikat, a body-k, rugik már nagyon neccesek. A kétrészesek, felsők, pulcsik még jók lesznek.

Kati! Rita! Én nem értem, a védőnő mindig azt mondja, hogy ha zöld a kaksija-amit Ő egyébként látott is-akkor azt jelenti, hogy túleszik magát.

Dike! Neked akartam még a múltkor írni, hogy én is úgy tudom, hogy a gátvédelemre lehet készülni. Nekem van is gátmasszázsolajam, ha gondolod, elküldöm Neked! Maradt belőle majdnem fél üvegnyi. Esetleg beszéld meg a szülésznőddel, és ha Ő is azt mondja, hogy lehet, szívesen elküldöm Neked.

Nita! Azért az jót jelent, hogy pontosan megjött. Ha most belehúztok még lehet decemberi babátok! Drukk, drukk!!

Nekünk tegnap is szuper napunk volt. Bálint most már minden ébredésnél dumál, mosolyog. A védőnő is megjegyezte, hogy nagyon kiegyensúlyozott baba, és ez elsősorban azért, mert rajtam is ezt látja. És tegnap este 9kor szopizott, majd 5:10kor még nem jelzett, csak mocorgott, de nekem már majd szétdurrant a cicim, és én vettem ki. Nagyon meglepődtem!
Ma voltam egy kicsit magamra is költeni. Turiztam magamnak 2nadrágot és egy kis nyári ruhát. Ez válfás turi, kicsit drágább, de nagyon igényes, és csak márkás dolgokat lehet kapni. Bálintnak meg vettem a bababizományiban egy Gap rugit, nagyon vagány.

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi! nagyon örülnék ha elküldenéd!:)milyen van?mennyibe kerülne?bár mindegy, jó lesz:)biztos lehet,miért ne lehetne gátmasszázst csinálni,majd a 36. héttől. de majd megkérdezem jövő hét pénteken:)
biztos csini dolgokat vettél:)

KépKép
dike
 
 


Annyi van ráírva, hogy Adrienne Feller, alatta, hogy Budapest. Igazából nekem a jógaoktatóm ajánlotta, és nem nagyon tudtam, hogy hogy kell használni, ezért nem fogyott belőle sok. Állítólag egy embernek elég egy fél üveg. Szóval, hagyd az árát. Majd írd meg priviben a címed, és már megy is! :wink: Csak azért mondtam, hogy beszéld meg a szülésznőddel, hátha Ő jobban elmagyarázza Neked a technikát! :lol:
Majd hozok képet az új cuccokról!

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi, itt van szó a zöld kakiról:
http://www.babanet.hu/hetrol-hetre.php? ... icles-3030

Az szuper ha Bálintka csak 5-6x szopizik egy nap! Irigy-irigy... nálunk már csak a tornáztatás miatt is sok-sok szopi van, mert a végén szüksége van Gergőnek egy kis "jutalomra". Mindig a cicin vigasztalódik. Éjszaka most Ő is ügyes volt, fél 7-kor evett, rögtön elaludt és 3/4 4-kor kelt fel először. Ez már több, mint 9 óra szunyálás egyben! Ezután aludt még reggel fél 8-ig.
Az új szerzeményeidről várom a fotókat. Én is vállfás turiban szoktam venni magamnak cuccokat. Itt úgy van, hogy a felnőtt ruhák vállfán vannak, a gyerek rucik vegyesen (vállfán és ömlesztve) a játékok szintén ömlesztve.

Dike, gratula a jó fogaidhoz!

Kati, ügyes voltál, hogy ilyen sok dolgot tudtál intézni Bogival! Turiban találtál valami jót?

Majga, én nem használtam ilyen haskötőt, sajnos nem tudok segíteni Neked.

Én ma délután "elmenekültem" itthonról a fiúkkal. Apa itthon volt, így leléptünk játszóterezni, utána pedig felmentünk a Szüleimhez. Jó volt kicsit kikapcsolódni. Gergőt ott is meg tudtam tornáztatni, így emiatt sincs lelkifurim.
A térkövezés majdnem kész, holnap még a kapunál kell 3 lépcsőfokot megcsinálniuk éééééééés ami jó hír, hogy nem kell várnunk májusig a kocsibeállóval, hanem jövő héten hétfőn kezdik is csinálni! Képet majd akkor csinálok, ha az egész kész lesz!
Emellett kitaláltuk, hogy meg fogjuk nagyobbíttatni a teraszunkat. Fából van és simán lehet még "növeszteni". Most kb 30 m2-es és ehhez teszünk még 15 m2-t. Így kényelmesen elfér majd a medence a gyerekeknek meg a hintaágy és még a napozóágyaknak is lesz hely.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


sziasztok!

pedi: én is ma vettem pelust és én is ma váltottam be a 25%-os kuponomat a dm-ben és én is turiztam magamnak is pár rucit és boginak is egy next bodyt és egy szintén next piros-fehér strasszos csíkos vagány hosszú ujjú felsőt. Képzeld, nekünk még vannak 56-os cuccaink is, pedig Bogi 3 hét alatt 4 cm-t nőtt.
Már többször akartam kérdezni, hogy amikor Te nem vagy az emeleten, hanem mondjuk a konyhában vagy, vagy a nappaliban, akkor Bálint hol van?
Milyen ügyes volt Bálint, hogy ilyen sokáig hagyott aludni! Nálunk menetrendszerű az 1-2 óra közötti ébredés, de egyáltalán nem zavar, főleg most, mert legalább akkor sokat cicizik, de az egész nem több, mint 15 perc.

csillag: Én is turiztam magamnak is, Boginak is. Pedinél leírtam, hogy mit.
Gratulálok Gergőcinek is a hosszú alváshoz!!! Legalább Te is tudtál egy hosszút pihenni. Bár én annak örülök, ha kel, mert én úgy sem alszok mélyen vissza. Amikor egyszer Bogica is csak 4-kor ébredt én már 2-től nem aludtam, csak felületesen, mert megszoktam. Mondjuk hamar megtudnám szokni ha aludna 6-ig.
Mondjátok, hogy nekem semmi nem jóóóó! :lol:
Már alszik a kislányom.

ÉÉÉÉÉÉÉÉs!!!! Ma már kétszer MAGÁTÓL aludt el!!!! Beszélgetett, dünnyögött, majd nagy csend és látom, hogy alszik.
Ébredni még mindig sokszor sírva ébred. A védőnő szerint, mert ennyire türelmetlen.
Nem is meséltem, hogy már 2 kilóval vagyok kevesebb, mint mielőtt terhes lettem. Tegnap találkoztam a védőnővel az utcán és ő is megdicsért.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag: elolvastam én is a linket.

Nálunk a kaki szinte valóban kirobban Bogiból Hatalmas hanggal. Nálatok ez, hogy van?
Bogi is napi sokdzor kakil.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: