Új privát üzeneted érkezett!

Az első 20 mp-et leszámítva nekem is ez van meg....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


És mindíg sírok rajt.... :oops: :oops:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


szép :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 

 
 

Valakitől elvettem a laptetőt bocsánat...
Igen énekkaros vagyok már 10 éve,kis falusi csapat,de aranyos nagyon ja és imádott sógornőm a karnagy...
Nem egész napos,délután 3kor kezdődik a koncert,utánna vacsora és tánc ki meddig bírja....én mindíg ott jövök rá,hogy már megint eltelt egy év.....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Kicsit katolikus beütése van,de az üzenete szép szerintem is...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon jó lehet. Ált isk koromban még én is jártam, altos vltam
De szerintem mostmár nem választanának be egy énekkarba sem :oops:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Bocs, de el kell mennem lerakni a fejem, hulla vok :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Dehogyis nem!!!Én is altos vagyok....Szólót akart velem énekeltettni a banya sógornőm,de közöltem vele,hogy én aztán nem sresszelem magam vele... :D énekeljen ő,ha annyira akar!Na anyósom jól ki is akadt rám...Most jön először velünk a férjem is,hát nem tudom,hogy fogja bírni...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Jó éjt,pihenj sokat!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Én meg azt hittem ott ismerted meg az uradat. Hát ha a végén lesz kajcsi, meg tánc csak kibírja :lol:
Te is pihend ki magad holnapra, hogy bírd az estét :lol:
Szép álmokat Vernike , és mindenkink aki itt van :P

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Szép álmokat neked is...a páromat ismertem régebbről,látásból 1 utcával lakott odébb,aztán írtam neki és így jártunk.. :D

Vernike

Kép
vernike25
 
 


jó pihenést!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj, köszi, köszi mindenkinek, olyan aranyosak vagytok, hogy így örültök velem! :) (Amúgy egész nap a vécére rohangáltam, hogy nem jön-e meg mégis, tiszta hülye vagyok...)

Luli,
köszi a zebrát! :)

Nitácska,
éljen, akkor apára fel! :wink:

Irdab,
én is úgy tudom, hogy a Tamarinlax használható terhesen is, de azért érdemes a dokit is megkérdezni. Az elsőmmel nekem is borzasztó székrekedésem volt, nekem a lenmag is segített (egy kanálnyit szendvics tetejére rakni, vagy joghurtba, müzlibe keverni). Árpára nagyon jó a homeos Apis mellifica (már ha használsz ilyet). Nálunk a lányomnál pikk-pakk elmulasztotta két alkalommal is.

Vernike
de jó, énekkar! :) Nekem úúúúúgy hiányzik, a gyerekek előtt én is énekeltem (általánosban és gimiben is, aztán meg az egyetem végétől). Most éppen azt tervezem, hogy ha a legkisebb is elég nagy lesz, akkor néptáncra fogok járni, van is a közelben. De lehet, hogy az énnekkart is újra bevállalom, nagyon-nagyon szerettem.

Na, azt hiszem befejezem mára, a kicsim négy örlőfogat növeszt egyszerre, az 4x4=16 csücsök, ebből összesen 5 van kint. Nem könnyű egy kisgyerek élete (meg az anyjáé sem, hihi).

Jó éjt!

E.
euonymus
 
 


Sziasztok!

Irdab, nagyon örülnék a doki nevének és elérhetőségének! Sőt, ha lehet megkérdeznéd a barinődtöl, hogy írhatnék e neki emailt? Csak hogy konzultáljak vele, hogy neki mekkorra, merre van, nőtt e a terhesség alatt stb..... Ha azt mondja, hogy írhatok, akkor elküldenéd priviben az emailcímét??? :oops:

Nagyon köszönöm előre is!

Puszi mindenkinek, mennem kell mert vendégségeskedni vagyunk egész hétvégén és csak meglógtam a gép elé!
:lol:

Kép

Kép
luli
 
 


Hiába, nem tudok meglenni nélkületek! :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
luli
 
 


Luli írtam privit :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 




Halihóóóóó!!! Köszi a drukkot! Nagy hírek vannak lányok!

A Mikulás csomagocskát hozott nekünk: van egy 4 mm-es picurkánk 24 mm-es petezsákocskában!!! :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D :D :D :D :D Nagyon örülünk, 3 hét múlva kell újra menni, addigra már reméljük lesz szívhang is. 6 hetesnek mondott az orvos!!
Üdv mindenkinek és köszi-köszi még egyszer, hogy gondoltatok rám!


Euonymus!! Mit látnak szemeim?? Neked nagy-nagy halk gratula, remélem rendben lesz Veletek minden, nagyon örülök Nektek is!!!

Bocs ha most nem írok mindenkinek, majd jelentkezem, üdv: J :D :D :D :D :D :D :D

Kép
judi79
 
 


Judi! Gratula! Mindenkinek ilyen mikut kívánok!!!Ennél szebb ajándék nem is lehet.
POcaksimi neked. Vigyázz magatokra. puszi

Kép
kissedi
 
 


Hello lányok! sehol senki? nagy pangás van itt...

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Judi, hatalmas gratula! Problémamentes boldog pocakosodát kívánok!

Dobok egy táblát.

Kissedi, mi újs Veled?

Kép

Kép

Kép
luli
 
 


Megnéztem és amikor elkezdem a táblát csinálni, mégycsak 3 babásunk volt benne. Szeptember 22-én. Azóta 13 van és csak 3 hónap telt el. :) :)
Szép arány!

Kép

Kép
luli
 
 


Kissedi, Luli, köszönöm szépen, aranyosak vagytok!
Tényleg jó sok kismami lett közöttünk! :shock: :shock: Lányok hajrá, a következő három hónapban mindenhol gólyás-jelet szeretnék látni a táblázatban!!!! Nagyon drukkolok!

Amúgy ki tesztel most, kire kell gondolni?

Kép
judi79
 
 


Jucc, Lou, Bea nagyon letűntek. Nem tudunk róluk semmit.

Princzike is tesztgyanús, de ma dokinál van ha jól tudom. Aztán Pruci jön.

Nekem ilyenkor szokott kezdődni a barnázás. Szóval én is kérem a drukkokat, hogy most jó messzire kerüljön el! :lol:

Kép

Kép
luli
 
 


Judi nagyon örülök nektek és boldog babavárást kívánok.

Euo neked is gratulálok, szép a teszted :lol:
nyanya77
 
 


Luli! kösz kérdésed megvagyok. egy kicsit kezdek "depis lenni". nem igaz hogy mennyire nincs melóhely. :twisted:
Képzeljétek ma olvasgattam a neten (én hülye) és azt találtam, hogy hsg után ha átjárhatóvá teszik a petevezetéket, az nem maradandó, hanem összenőhet újra. hallottatok már ilyet? akkor most meddig lesz átjárható? én mégegyszer nem csinálom ezt végig, tuti :evil:

Kép
kissedi
 
 


sziasztok.....
judi gratula a kis csomagocskához!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Hát jó buli volt ez a Bős,párom is elég jól érezte magát...de hát egy nap kellett míg kipehentem magam... :oops:
Judi tök örülök én is nektek,kívánok nyugis babavárást neked.....
Kissedi fel a fejjel,lesz munkahelyed hamarosan....kitartás én ne legyél depi,azt a kiskatonák se szeretik... :(
Húú lányok én holnap megyek védő nénihez,mi mindent fog csinálni velem???Be vagyok tojva.Neki van valami hallgatója mivel egyszer nekünk is meghallgatta a szívünket,akkor azt mondta kismamáknál szokta haszmálni,szerintetek mikortól hallja ezzel?Még 3 hét uh-ig,csak ne legyen baj....parázok ám :oops: :oops:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike mergméri a vérnyomásod...sullyod....kikérdezget családi dolgokat.....és ha van az a készülék akkor meghalgatja a kicsi szívhangját...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


húúúúúúúúú és már hallani fogja????Mármint ez nem uh gép,csak ilyen kisbaba szív hallgató??!!4Akkor holnap megtudhatom minden oké-e?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Nekem miért ilyen nagy keretbe ír a gép mindíg?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


igen hallani fogja vele......itt nálunk is van a védőnőnek ...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jupi jejejejejjjeeee....bár a barátosnémat most kérdeztem meg aki 2 éve szült...nála nem használta.....de majd holnap kiderül...vagy beborul...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


szerintem ha elfelejtené használni akkor kérdezz rá nyugodtan,..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Remélem nem kell majd rákérdeznem.... :? A down-kór szűrést szeretném még vele mindenképp megbeszélni,mit ajánl vagy,hogy ajánlja-e egyáltalán,mert annak lassan ideje lesz...meg majd még ami jön....nem úszom meg hamar az tuti.Utánna majd jövök írok mi volt...
Úgy kihalt a fórum....nem tudom hova tűnt mindenki...vagy a karácsony miatt nem ér ide senki??? :cry: :cry:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Nekünk az egész hét a Mikulás jegyében telt. Voltunk kétszer Miki ünnepségen, meg az uncsitesóknál. Szóval volt nagy öröm.

Köszi az öcsikéhez a gratokat. Holnap megnézzük őt megint, mert megyek dokihoz. :)

Euo: hatalmas grat nektek! Dokihoz mikor mész?
Fogzás miatt részvétem…

Judi: nektek is most már hangos hurrááá!!! És gratulálok! A kis 4 mm-s babóhoz!

Ranita: hogy vagy? Milyen volt a Mikiünnep?

Teri: köszi a szemészetes infót! Szuper, hogy egyenlőre nincs semmi baja Petra szemének!

Nita: szép az eredményed! Reméljük karira baba lesz a pocidba!

Enci: voltál cukorterhelésen? Eredmény?

Luli: szuper, hogy jó lett apa második eredménye. Legalább ebből a szempontból megnyugodhattok. Most mi a következő lépés? Neked mi lesz a miómával végül?
Mennek a drukkok neked, reméljük piri elkerül!

Edi: nevünk az még nincs. Szerintem soká lesz, ahogy magunkat ismerjük.

Vernike: 4D-re a 18-20 hét körül érdemes elmenni először. Ekkor rendesen meg tudják nézni a belső szerveket is! És kiderülhet a neme is, ha a baba is úgy akarja ;)
A védőnő nem fog megenni. :) Vigyél pisit magaddal, mert az enyém mindig kér. Meg vérnyomit, súlyt fog mérni, meg kiállítja a kiskönyved amibe beírja az összes adatodat. Nekem szívhangot csak az utolsó hetekben nézet a kis kütyüjével. Azt nem tudom ilyenkor már meg tudja-e nézni, de ha esetleg nem találja meg majd a szívhangot nehogy betoj!!!!!!!

Irdab: igen én kispasit akartam, apa meg kiscsajt. Én nyertem, de egyébként felőlem a kiscsaj is jöhetett volna. Őt is imádtam volna.
A székrekedés engem is utolért. Én még nem próbáltam semmit rá, de a kamillatea jól hangzik. Rókakoma kerülget???

Jucc, Loulou, Bea mizu veletek? Tesztelés????

Princzike, Pruci nektek is megy a drukk!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisvirág_30 2008.12.08 20:07-kor.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


A táblázatba is vagyunk 24-en elvileg...én se sokat jövök...de azért ne szűnjön meg a fórum lányok..... :cry: :cry: most tiszta depi lettem emiatt.... :cry: :cry:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike: egyszerre írtunk :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Tényleg...de jó,hogy írtál már itt teljesen magamba voltam roskadva.4 d-vel még várni akartam mindenképp,de így már tudom mikor menjek kb.
Védőnénink aranyos ám,masszíroz is,régebben sokat jártam hozzá,szerintem nem fogja megnézni a szívhangot,barátnőmnél se tette pedig 2 fiúcskája is van...
Hogy,hogy fiú után megint fiút vártál?Én nagyon szeretnék egy kislányt,de nem érzem annak,szerintem kisfiú lesz a miénk is...
Jobban vagy már,nem fáj a hasad?Nekem egyszer egyszer még belegörcsöl,de remélem nem bajt mutat....csak telne le ez a kritikus 12 hét már....úgy félek,hogy elmegy....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike ilyenkor ünnepek fele mindíg kevesebben írunk....... :wink:
virág nem tudom hogy mi lesz mert most kisé megvagyok fázva.....pé-nek mostanába kell lennie.....remélem ma már együt leszünk mert pár napja nem voltunk együtt..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike: néha keményedik a pocim, de igyekszem pihizni napközben. Az oldalam meg rájöttem mitől fájhat időnként. Azt vettem észre, hogy ha pár napig nem tudok nagywc-zni utána kezd fájni. Gondolom feszít odabenn a cucc. :( Ezért is örülök, hogy Irdab írt egy két okosságot. :)
A fiút csak szimpla anyagiak miatt vártam. De a kiscsajjal is kiegyeztem volna :)

Nita: akkor hajrázzatok szépen ;) És igyál sok forró teát, de a páros izzadás a legjobb gyógyszer ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


remélem ma ösze tudunk melegedni mert api fél 2-re jön haza......... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


huh jó későn. De próbálj fent maradni! ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


ha el is alszom fel kell kelnem mert különben kint alszik...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajszik, csak kicsit bekukk. Ma elég szar napom volt. Egész nap megint azért küzdöttem, h róka ne találjon meg. Ha hagynám magam jobb lenne? Ha hagynám magam megkönyebbülnék vagy nem? Tapasztalat? A hideg tej az ami jó, lehet h holnap melóba viszek be kb 2 l!? Állandóan kinyitom az ablakot a többiek meg már majd szétfagynak, már biztos utálnak :oops: De ha már róka megtalál, remélem nem a melóban lesz, mert 12 hétig szeretném titokban tartani :roll:
Ráadásul a héten helyettesítek is, és itt az évvége, sok a meló. Álomkór is letanyázott nálam már a 1,5 hete.
Judy de örülök, remélem megnyugodtál :wink: . Én is megyek most csütörtökön UH-ra. Nagyon izgatott vok. Majd jövök a képpel :wink: Ha belegondolok ez a 9 hónap nagy aggódás, mindig van valamiért izgulni, megnyugodni csak akkor fog az ember, ha már a babót a kezében tartja. És erre azt mondják a terhesség alatt kerülje az ember a stresszet.
Vernike örülök, h jól sikerült az énekkarozás :lol: Van megérzésed a baba nemére? Virág Te is érezted, h kisfiú lesz?
Virág gondold el nekem, hogy fájt a hasam amikor 5 napig nem voltam. És én nagyon odafigyelek a folyadékmennyiségre, rostra, gyümölcsre. De sajnos nekem ez egy állandó probléma, de most a terhességgel felerőssött sajna.
Nitácska jobbulást, és apira fel, mert ez lesz a Ti hónapotok :lol:
Tényleg nem tudom hova tünt mindenki :?: :?: :?:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


irdab ez egy megérzésed hogy ez a mi honapunk lesz? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bocs, most gyorsan csak egy kép a mai tesztről (30. nap) a péntekivel (26. nap) összehasonlítva (a képen érdekes módon nem annyira látszik, pedig van különbség, meg most meg is jelent a csík nagyon hamar).
E.

Kép
euonymus
 
 


Sziasztok! Már egy ideje olvasgatok, de még nem írtam. Olyan jó látni, hogy így drukkoltok egymásnak. Nekem egy 5 éves kisfiam van, szeretnénk ha lenne tesója rövidesen. Adtunk is esélyt. Ezen a héten esedékes a nem várt mensi. Helló
naegele78
 
 


Szia Naegele!Üdv itt közöttünk,és reméljük a héten már hozod is nekünk a jó hírt!!Megy a drukkkkkkkk!!!
Mindjárt megyek védőnénihez itt parázok csak tudnám mitől...a kilóimtól úgy is kiakad,de hát ez van...majd jövök utánna beszámolni...
Euo csuda szépen erősödik a teszted,ha ma megkapom a kiskönyvem én is eldobom a tesztjeimet,csak a legelsőt tartom meg! :wink:
Irdab!Egy ideig én is küzdöttem vuk ellen,de nem érdemes.2 perc alatt kijött,néha csak egy kis nyál,vagy folyadék (bocsi),és utánna semmi bajom nem volt egész nap.Szerintem nem érdemes annyyira küzdeni ellene,én is tök rettegtem tőle,mert nagyon nem bírtam a hánykolódást,de ezek nem olyan mint a heveny,vírusos hányások,legalább is nálam gyengébbek voltak.Én már lekopogom 4 napja nem láttam vukot,reggelente még mindíg nem olyan jó a közérzetem,meg hányingerem van,de már közelébe sincs Vuknak.A nagymama receptem úgy tűnik bevállt...
Kitartás Irdab,ez sajna ezzel jár.... :cry: :cry: Gondolj a babóra ilyenkor!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok

Lenne egy gyors kérdésem.
A héten megyek genetikai ultrahangra.
Tisztában vagyok vele, hogy az egy komoly vizsgálat, amit nem is a saját dokim csinál, hanem genetikus, és nem babamozi, de ettől függetlenül apát beengedik? Mert ő biztosan nem zavarna sokat, csak nézelődne csendben...
Szegény annyira izgul hogy bejöhet-e, én meg nem tudok neki választ adni...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?