Új privát üzeneted érkezett!

Desviki: az a baj, h a mostani nődokimnál úgy van ingyen a vérvétel, h elküld a szt istvánba vvételre, majd visszamegyek hozzá és ott megkapom. 6000 és pl nem kérhetek szabad tesztoszteron indexet, tesztoszteron totált.
mindegy, most úgy vagyok vele, h nem érdekel a pénz, csak mihamarabb szeretnék babát a pocimba, h mihamarabb rinagathassam a kezemben. a párom most rengeteget dolgozik, így kicsit jobban keres , legalább most megengedhetjük magunknak a kaálit. :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic!
Nem volt egy huzamban, mert volt mikor közbejöttek dolgok.

Májusban, júliusban, szeptemberben és novemberben volt.

Júniusban is kaptam stimut, de akkor megrepedtek maguktól. Augusztusban szabin volt a doki, októberben nekem volt határidős munkám, ezért maradt el.
Megmondom őszintén én örültem, hogy ha 1 hónap kimaradt, mert a sok stimu sem jó.
20150601134430
 
 


Kata,

én is rendületlenül mérem a hőt, reggelente azon szoktam magamban nevetni, hogy nehogy kiessen a számból a hőmérő, vagy ráharapjak.
Attól, hogy a hő a pét két nappal az inszem utánra teszi szerintem nincs nagy gond, mert ha a tüszőid ki lettek repesztve szurival akkor azok ki is jöttek.

Nemone,

drukk, hogy apa bacimentes legyen, és jöhessen a következő inszem! +++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Monic!
Neked miért kell az emelt adag? Nekem azért mert "2*1 closty mellett is homofázisos ciklusok" voltak. Gondolom magyarul ez azt jelenti, hogy nem volt pé-m!

dita75
 
 


20150601134430
 
 


Dita,

nekem a progeszteronom volt nagyon alacsony, először 2X1-et kaptam, aztán amikor a progi már elérte a jó értéket akkor felemelte az adagot, hogy nagyobb legyen az esély a teherbe esésre. Azóta is 3X1-et kell szednem, de baba nincs. Engem az zavar, hogy a Clostin kívül semmilyen más gyógyszert nem kapok, és nem tudom, hogy ez rendben van-e így.

Viki,

én szeretném, ha megcsinálnák a 3. inszemet ebben a ciklusban, mert a Clostit ígyis-úgyis kell szednem, más stimu nekem nincs.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Én félálmomban 4 lázmérőt törtem össze egymás után. Apa nem győzte a higany golyókat söprögetni. Most már nagyon profi vagyok benne, bár még most is néha elalszom. A hétvégén elaludtam megint lázmérés közben, nem tudom mennyit aludhattam szerintem egy 20 perc lehetett és mikor kivettem a lázmérőt 41 fok köröl volt. :lol:
Ha a nyelved alá teszed, hogyan haraphatod el? A nyelveddel együtt max. :roll:

dita75
 
 


Desviki: :shock: , azért köszi! most kicsit le lettem törve! akkor egy inszem így vagy 70 e-re is kijöhet. ha nem több.mert hát kell uh egy ciklus alatt vagy 2-3.
hát nem keres ennyire jól az ember, de nem baj, majd kinyögjük vhogy. most a baba az első!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita,

el lehet harapni, mivel a számat nem nyitva tartom, és pont a fogaim közé esik a lázmérő.
Jövő ciklusban váltok majd a digitálisra, csak ebben a ciklusban hagyományossal akartam először megpróbálni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Én viszont csak puregont kaptam, a dokim nem csipi a clostit, meg amúgy sem vagyok egy nyálkahártya világbajnok.

A hőmérőket én is törtem rendesen..... :oops:
20150601134430
 
 


Czinki!
Nem kell annyi Uh. Majd Évit kérdezd ki.
Sajnos a magán intézmények drágák. :cry:
20150601134430
 
 


Én sem kapok mást, és ezért is bőgtem a múltkor amikor a doki azt mondta, hogy még két ilyen ciklus és utána beszélhetünk az inszemről. Az inszem sem biztos, de így még inkább úgy érzem, hogy csak a szarnak adunk egy pofont.
Ezért kérdeztem, hogy mi kell még az inszemhez, mert a köv. hónapban én már szeretném ha történne valami, ami egy kis reményt adhat legalább....
Holnap elmegyek a vérvételre, ha még a 4. nap belefér. Ma örültek háza van itt a melóhelyen, nem hagyhatom őket itt.

dita75
 
 


Egyébként nekem a dokim azt mondta, hogy lehet, nem jó választás a closti... mert ő a 7 mm 15. napon kevesellte, azonban ha azt nézzük, hogy csak a 20. napon repedt meg addigra már lehet, hoy vastagabb lett.

dita75
 
 


Dita!
Én kaptam mindig +-t a nyálkahártyára, tapaszt / tablettát.
20150601134430
 
 


Én meg szerintem a következőbe már másik gyógyszert fogok kapni. Majd ha Vicus megjelenik végre megkérdezem tőle, hogy neki mit írt fel a dokink!

dita75
 
 


Dita!
Nekem a doki a 9. napi 7 mm-et keveselte. :roll:
20150601134430
 
 


én nem értem , az én dokim meg a 7 mm-re azt mondta, h az jó. bár az én dokimnak mindig minden jó volt, no comment! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Lehet, hogy jó a 7 mm, csak azt gondolta jobb lenne ha több lenne, és szerintem ő nem vette számításba, hogy nekem 35 körüli a ciklus, ő azt gondolta, hogy a 15. napon megreped a tüsző, ezért is nem adott repit, erre fel a 20. repedt meg. Azért gondolom, hogy addigra már vastagodhatott, nem?

dita75
 
 


Dita!
Elvileg naponta akár 1 mm-t is vastagodhat, elvileg.

Czinki!
Az inszemhez min. 7 mm kell, de persze a vastagabb a nyerő.
20150601134430
 
 


A 11. napon volt 6 mm, aztán a 15.-en 7 mm, ha ez alapján számolom tovább akkor a 20.-on már valószínű, hogy 8 felett is lehetett.... uh akkor már nem volt..... bár ezen filózni már nincs mit, hisz nem sikerült a babásodás.
De legalább ezek az eredmények jók az inszemhez, ez a lényeg, mert én már csak abban bízom. Ha 4-re, vagy 6-ra sikerül nekem az is jó, csak sikerüljön. Igaz várni nagyon nehezen tudok, ebből a szempontból olyan vagyok mint egy gyerek, de ez két év után már szerintem érthető. Amúgy 5 éve nem védekezek már.

dita75
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan Czinkének írok, aztán visszaolvasok rendesen.

Írtam priviben is, hogy nem kell az uh-ért külön fizetni az inszemes stimu alatt! Benne van az árban. Mondjuk még szép... Ennyi pénzért... Csak a gyógyszerekért kell külön fizetni.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
LEsz időd, mert itt mindenki ebéd utáni siestázik! :wink:
Teljesen el vannak pilledve. :roll:

dita75
 
 


Én is pilledek! Dolgozni végképp nincs kedvem :lol:
20150601134430
 
 


Én nem is nagyon kezdek bele semmibe, mert ahogy leteszema telefont már csörög. 5 féle munkakörbe keresünk dolgozókat, és ma kb. 30 titkárnőnek, 10 művezetőnek, 6 kőművesnek, stb. adtam infokat. Utódjelölt van bőven, most már muszály megbabásodnom, mert különben sokan leszünk.

dita75
 
 


Sziasztok!

Ma mentem csak UH-ra, mert pénteken sok sürgős munka volt, és nem fért volna bele 2-3 óra várakozás a BMC-ben.
Ma mnyh 8 mm, jobb oldalt 15 mm, bal oldalt 28 mm :shock: . Ma este kell beadnia tüszőrepit, szerdán inszem, de azt mondta a doki, hogy lehet, hogy már holnap megreped, ezért ma este legyünk együtt apával, az inszem meg a rádolgozás lesz. Nagyon kíváncsi leszek, mi sül ki ebből. :roll:

Most nincs időm visszaolvasni, de küldöm mindenkinek a drukkokat, kinek mihez kell! +++++++++ :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Deni!
Ezek szuper eredmények! Hajrá hajrá!
20150601134430
 
 


Ha a cápa a tenyeredbõl eszik, a lábadból is fog. Viki miért ez az idézet, :roll:
Vendég
 


Boni!
Sztem már leírtam valamikor, vagy legalábbis úgy emlékszem. A céges viszonyokra utalok ezzel. :wink:

Jól vagytok? Voltál AFP-n?
20150601134430
 
 


Denika: ++++++++ :!: :wink:

Évi: köszi, most visszaolvastam a privit! ok! :oops: és még csak annyi, h ebbe benne vannak a vérvételek is? áh mindegy, úgy is fizetni kell! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Desviki: igen, én kértem számon tőled az idézetet! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Sztem a vv-t külön kell fizetni.
20150601134430
 
 


viki bocsi, cask az elmút időszakban nem nagyon voltam, így nem néztem :oops:

voltam afp-n szerdán, és 11.én megyek genetikai uh-ra
Vendég
 


Sziasztok!

Itt is vagyok :) Még fel is mostam gyorsan, hej, ha láttátok volna hogy nézett ki az erkélyünk a hétvégi vihar után :shock: Mindent oda fújt a szél :evil:

Kata!

Nem a párom az első szerelmem, mert én már bölcsiben is szerelmes voltam. Meg is beszéltük, hogy ha megnövünk, összeházasodunk 8)

Viki!

Miért nem kicsinyíted le a képeket, és akkor fel tudnád tenni ide is. Vagy direkt nem is akarod?
Szülinap jól sikerült, köszi szépen!

Monic!

Teljesen rendbe jött a kutyusod? Tényleg sokat kell várnod májusig, na de addig annyi minden megtörténhet...:wink: :wink: :wink:

Czinke!

Legjobb kezekbe kerültél! És tényleg hamar kaptál időpontot, tök jó!
Minden vizsgálatért, vérvételért külön fizetni kell, és az első konzultációért is. Viszont ha elkezdődik a stimu, akkor az uh-kért már nem kell fizetni, és a hcg mérésért sem. Azt hiszem azt is írtam (vagy csak akartam?), hogy a vizsgálatoknál és vérvételeknél is minden esetben felajánlják, hogy csináltathatod máshol, TB alapon is! És aláíratnak veled egy papírt, hogy hálapénz elfogadása az orvosoknak tilos.

Dita!

Sajnálom... :( :( :( Az tényleg jó lenne, ha holnap el tudnád intézni a vérvételt! Drukkolok!

Nemone!

Drukk a férjednek a bacimentes eredményhez! Neked pedig az uh-hoz :)

Denika!

Legalább már tudjuk, hogy nem repedtél meg idő előtt. Mármint a tüsződ :wink: Lehet, hogy nálatok most pont ez a fordított sorrend hoz szerencsét. Eddig először volt inszem, aztán otthoni rádolgozás. Most otthoni paplan alá nézés, és utána az inszem a rádolgozás :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Boni!

Majdnem elfelejtettem neked írni :oops: Tök jó, hogy benéztél hozzánk, de nem felejtettél el valamit elmesélni, bébi? 8) :wink: :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Tényleg kismamik!

Anyo, Bettike merre jártok? Hogy vagytok?

Évi!
Jól iskerült UH fotó a 12. heti volt utoljára, a 16. hetin hátulról sikerült csak. Hátha a héten már egy szépségeset tudok hozni.

Örülök, hogy jól sikerült a szülinap. Kérünk képeket a szépséges ünnepeltről.
20150601134430
 
 


Évi!
Ha holnap de. nem leszek biztos kapni fogok, de megmondom őszintén nem érdekel. Akkor is elmegyek a vérvételre ha cigánygyerekek potyognak az égből. Nekem ez most mindennél fontosabb. Nem szeretném még hónapokon keresztül telesírni a párnám.
Nálunk a vihar most nem csinált semmit pedig felkészültünk az áramszünetre. A múltkor egy teljes napig nem volt villany.

dita75
 
 


Évi,

a kutyának ma már kutya baja :lol: , úgyanúgy rosszalkodik mint a betegség előtt.
Milyen volt a szülinap? Nem írtál róla semmit. Jól sikerült?
Mikor mész dokihoz?

Dita,

igazad van, hogy elmész vérvételre, a munkahely nem fog összedőlni amíg nem vagy ott.
Nekem 10 mm volt az utolsó inszemnél a méhnyálkahártyám, nem moindtak rá se jót, se rosszat.
Ugyanaz a dokid mint Vicuskának és neked nem akar inszemet csinálni? Biztos megvan rá az ok, hogy miért nem.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Denika,

drukk az inszemhez!+++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Denika!

Akkor mindent bele ma este :oops: :lol: És nem érzed azt a nagy tüszőt a petevezetékedben? Te szoktad érezni amikor megreped? Remélem, nem lesz késő a szerdai inszem!

Nálam nagyon dolgozik a merional, minkét petefészkem folyamatosan bizsereg :wink: , de szerdán kiderül, hogy mennyire...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic!
Én még csak most kezdtem hozzá járni, és még nem volt meg minden lelet, meg a párom vizsgálata. Megmondta előre hogy kb. 2 ciklus fog lemenni mire minden meglesz.
Ezért is voltam kiakadva, mivel én azt hittem, hogy ennyi idő után már rögtön bele is kezdhetünk. Hisz más dokiknál már minden lehetségesen túlestem.

dita75
 
 


Csajszikák, nagyon jól esik, hogy érdeklődtök a szülinapról :) Csináltunk egy csomó képet, az ünnepeltről is, a tortáról is és a díszítésről is, de nem töltöttük át a gépre a képeket, utána délután még vendégségbe mentünk, és ott is akartunk fotózni, ezért vittük a gépet. Ami aztán jól ottmaradt. Most amíg nem tudjuk hazahozni a gépet, addig nem tudok képet feltenni :evil:

Monic!

De jó, hogy meggyógyult a kutyus! Jövő kedden tervezek vérvételre menni, és még aznap meg is lesz az eredmény. Remélem okés lesz a TSH, és akkor következő ciklusban folytathatjuk az inszemet!

Nemone!

Mennyi Merionalt kapsz? Azért kérdezem, mert én is azt fogok kapni a Closti mellé.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Azt hiszem 75 NE van a dobozon, és minden nap egyet kell beadnom, de eddig a puregonból csak 50 egységet kaptam, így most ez 1,5x adag, valószínűleg azt érzem. Egyszer kaptam a puregonból is 75 egységet, és akkor volt is 6 tüszőm, de most ezt az olcsóbbat írta fel a dokim. Így a tüszőrepesztővel együtt fizettem 16.000 Ft-ot, ha a puregont kapom, akkor majdnem 60.000 Ft lett volna... :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemoné!
Akkor már rockiznak a tüszők a pociban. Pénteken akkor már akár lehet inszem is. Tök jó!
20150601134430
 
 


Hát, én inkább hétfőre gondoltam, mert a péntek még csak a 11. nap lesz, de persze ezt majd a doki mondja meg...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


De jó, hogy ti legalább már itt tartotok. Azt akartam még volt kérdezni: inszem előtt apának mikor kell menni leadni a katonákat? Vagy ez hogy működik?

dita75
 
 


Dita!
Nekünk úgy volt, hogy 8ra kellett vinni a katonákat. Ott előkészítették, és mikor ez kész volt fellőtték.

Nemoné!

Nekem változó volt, volt 12. ,, de 17. nap is inszem.
20150601134430
 
 


tehát az inszem napján apának is ott kell lenni, ha testben nem is :wink: jól értettem?

dita75
 
 


Hát igen! Ott kell lenni, legalábbis az anyagleadásnál! Magánál a beavatkozásnál nem lesz ott, csak a doki és az asszisztens.
20150601134430
 
 


Dita,

nálunk ez úgy van, hogy apa leadja reggel a mintát aztán kitisztítják, és a mintavételtől számítva kb 1 órán belül megcsinálják a inszemet. Azt hiszem, hogy a minta leadásától 2 órán belül mindenképpen meg kell csinálni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


anyu ..... akkor ki fogja a kezem? :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: