Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Csajok a pihizésre vonatkozó részt. Kapálok, padlólapot teszünk le, takarítunk.....kutyával játszok szóval aktívan pihenünk :P (néha lóg a nyelvem de sebaj :) )

Nyulasz,
Te kis tesztelő mániás Csajszi, remélem jó hírt fogsz mondani hamarosan :) lemaradát bizti behozod :)

Törpe,
tényleg hiányzol, remélem "jól" vagytok, költözködés megvolt már?

KépKép
tobi
 
 


Nyulasz, mai DRUKKKKKKKKKKKKKK++++++++++++++++++++++++
Ha a vonalzód alapján jól számolom, akkor ma 8. vagy 9. napon vagy? Szóval holnap tesztelsz? Nagyon szorítok, majd jelentkezz!!!
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így eltűntem, kicsit felpörögtek itthon az események, mióta Manócska mászik és vezetgetni kell.

Mazsi! Szép pocak!! :lol:

Nyulasz! Hajrá!!!! Jövök vissza nézni az eredményt!

Törpe, sajnálom!

Valaki kérdezte korábban, hogy mikor kezdjük a tesóprojektet. Hát, eredetileg őszre terveztük, de mivel a kicsi lány még mindig lelkes szopizó és biztosan nem lesz szívem elválasztani egyik napról a másikra, így lehet, hogy visszamegyek 4 órában dolgozni és csak jövő tavasszal vágunk bele.


Ezt a cikket meg olvassátok el: http://velvet.hu/poronty/2008/05/07/mes ... /#comments[url]

üdv Mindenkinek:
nyusziful

nyusziful76
 
 

 
 

Sziasztok,

Nyuszifül de jó téged látni. Örülök, hogy jól vagytok.

Törpe hiányzol nekünk.

Nyulasz,
én még mindig küldöm a babaragacsot neked.

Mazsi,
vigyázz magatokra.

Csibe, Tegnapelot, Princess
:?:
Vendég
 


Szia Nyuszifül!
Örülök,hogy jól vagytok,és hogy benéztél.
Nincsenek jó híreim,negatív a teszt.
Bella,Mazsi,Tobi
köszönöm.
Vendég
 


Nyulasz,
francba................. háthát is el kell vetni?

Nyuszifül,
pusszantás Nektek, biztos tündéri Manócska:P

KépKép
tobi
 
 


Nyulasz,
én még nem adom fel!!! Te sem, oksi? szóval babaragi++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Nyuszifül, biztos nagyon édes a kis Manócskád :)

Nyulasz, gondolom, hogy el lehetsz keseredve, de ez még nem biztos!!! Én a 11. nap voltam vérvételen, akkor 168 volt a hCG-m. Másnap csináltam egy Gabriel tesztet, ami 20-as érzékenységű, és tök halvány volt a másik csík. Fotón is alig látszott, be kellett scannelni és nagyítani, hogy jól látható legyen. 13. nap csináltam mégegyet, az egy enyhe fokkal volt sötétebb. Szóval a vérvétel a tuti! Csatlakozom Bellához és Tobihoz, még drukkkkkkk neked!!!!!!!!!!!!!!!
mazsi02
 
 


Nyulasz,
szupermagahiperdrukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Nem feladni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
tobi
 
 


köszi csajok...igyekszem
Vendég
 


Sziasztok!
A tesztem negatív maradt,ha összekapartam magam,majd jövök.sziasztok.
Vendég
 


Nyulasz, annyira átérzem!!! :cry: Kívánom, hogy lelkileg mihamarabb kapj új erőre, és jelentkezz.
De a vérvételre menj el, az mutat biztos eredményt.

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok

Nyulasz
ez már halál bizti???????????? :cry:
Szerintem is menj el vérvételre, az a tuti!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Nem mentem el vérvételre,nincs értelme.A teszt kimutatná,eddig mind a háromnál bementünk,de most nem volt lelkierőm hozzá.Dokimmal beszéltem,kértem vidítson fel egy jó közeli időponttal.Kedden megyek be,és megbeszéljük mikor mehetek az 5.lombikra.Megkérem ne legyen szívtelen,és ne kelljen a kötelező időn túl várni.Nem tudom sikerül-e.Asszem elmegyek még IR és leiden szűrésre,majd a lányokat megkérezem a kaális topicban,ők nagyon vágják,hova és hogyan kell menni.És megkérdezem a dokimat,ha megint csak néhány embriónk lesz,hogy kérhetem-e,vigyék el az ötödik napig,még ha esetleg nem is marad embrió,inkább ne legyen beülti,de nem akarjuk az utolsó támogatott lehetőséget elrontani.Nem tudom hány embrió felett viszik csak el 5.napig,de ha valamelyik kibírja,nagyobb az esély a megtapadásra.Lehet picit kevesebbet jövök majd,de igérem nem tűnök el!
Ja,és nagyon köszönöm a sok drukkot és rámgondolást,aranyosak vagytok.
Vendég
 


Nyulasz,
ölelés neked!
Vendég
 


Nyulasz,
kitartás és hatalmas ölelés!!!!

KépKép
tobi
 
 


Nyulasz, kitartás!!! Ha hamarabb nem is, azért a konzi után gyere, és mondd el, mit beszéltetek a dokival.

Kép
mazsi02
 
 


Nyulasz én is nagyon sanálom :cry: , na de a következő sikerülni fog.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Köszi lányok.

Igen,bár mindig ezt mondjuk,el kell hinnünk,hogy a következő sikerül.Jó lenne egyszer más mondatot is hallani.
Vendég
 


Mazsi!
jó a vonalzód,örülök,hogy csináltál. :D
Vendég
 


Nyulasz,
és mi rendületlenül hiszünk mert mást nem tehetünk!!!!
És bizti, hogy fogunk II csíkosat tesztelni és babázni.
puszi

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, próbáltam összeszedni magamat. Sokat gondoltam Rátok, szorítottam Mindenkinek, de kellett egy kis szünet a baba témában.

Megvolt a válásom, a papírok beadása utána 7 hónapot kellett várni a tárgyalásra. Most már azon is túl vagyok. Már egy ideje új kapcsolatban élek, a páromat régóta ismerem, ő azt mondja, a sors akarta, hogy így alakuljon az életünk. Nem volt könnyű lezárni a múltat, kimondani, hogy vége, elválni és új életet kezdeni. Megint mindent előröl.

Beletemetkezetem a munkába, közben belevágtunk egy tetőtér felújításba, fal bontás, járólap lerakás, tapétázás, stb. Remélem a jövő hónap végére elkészül.

A hosszú hétvégén Olaszországban voltunk, olyan jó volt kikapcsolódni. Látni a divatos Milánót, a romantikus Veronát, sétálni a Dolomitokban.

És közben észre sem vettem, hogy késik a mensim. Kedden csináltam egy tesztet, pozitív lett. Gyorsan elszaladtam két másikért, azok is pozitívak. Még el sem merem hinni, hogy velem is megtörtént a csoda. Az átjárhatósági vizsgálat után mondta az orvosom, hogy mivel osztott méhem van, fele akkora helye van egy babának, ezért nagy a vetélés esélye. Megfogadtam, hogy emiatt nem nagyon élem bele magamat a helyzetbe. Szerintetek be tudom tartani? Magamban folyamatosan beszélek hozzá, hogy már most mennyire szeretjük, legyen erős és a rendellenes méhemben is próbálja meg jól érezni magát.
Kedden kell hívnom az orvosomat, hogy mikor menjek az első vizsgálatra.

Princess
princess
 
 


Nyulasz!

Írtam Neked privit!
princess
 
 


Princess,
nagyon drukkolok Neked, hogy minden rendben legyen!!!!!

KépKép
tobi
 
 


Princess, csatlakozom Tobihoz: drukkk neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mazsi02
 
 


Tobi, Mazsi!

Köszönöm a drukkokat!
princess
 
 


Sziasztok

Princess
Éljen Éljen Éljen Éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Akkor most minden rendben az életedben?
Mostmár ügye gyakrabban fogsz jönni?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Princess
Éljen Éljen Éljen Éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Akkor most minden rendben az életedben?
Mostmár ügye gyakrabban fogsz jönni?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,

Princess,
Örülök, hogy sínen van az életed. Remélem minden rendben lesz a babócával. Egy másik topikon is van egy lány, akinek osztott méhe van és júliusba fog szülni, rendben van nála minden.
Vendég
 


Sziasztok

Princess
a Kaális topikon - babás - Nőknek is ketté osztott méhe van és augusztus közepén fog szülni, úgyhogy kitartás, tuti minden rendben lessz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, a múlt héten elmentünk a kötelező 18. heti genetikai uh-ra, ahol jó alaposan meg kell mérni a baba méreteit, szemügyre venni a szervecskéket, szívhangot hallgatni stb. Hát nekünk az egész uh 1-2 percig tartott, és csak a fejecskéjét mérte meg a doki. Én a monitort nem is láthattam, pedig erre vártam, hisz a 12. heti uh óta nem láttuk babócát. Látni akartam, hogy mekkora, meg a mozgását stb. Szóval nagyon mérges lettem, és persze nyugtalan, úgyhogy bejelentkeztem egy magánrendelőbe, ahol egy 15-20 perces uh során a hölgyemény mindent megnézett, megmért stb. Olyan megnyugtató és örömteli volt! Mi végig egy nagy monitorra szegezve a tekintetünket, néztük babó minden mozzanatát. Olyan édes volt, végig izgett-mozgott. Lábbal együtt 19 centi! A párom fogta a kezem, végig meg se nyekkent, csak áhítattal nézte a kis mazsolánkat és mosolygott. A felemelő látvány láttán mindkettőnknek ugyanaz járt a fejében: szinte hihetetlen, hogy végigküzdött évek és kudarcok után megadatott..... És a végére hagytam: Jelentem, a lábak kötött fütyikét láttunk!!
Minderről 2 vagy 3D-s felvétel, meg fotó is készült, bár én ezekhez nem ragaszkodtam, hisz későbbre terveztem egy 4D-s Uh-t. Most az volt a fontos, hogy megmérjék, megnézzék mindenét, és a szüleit megnyugtassák. Szóval a felvétel még nem olyan látványos ilyenkor, de nekünk már most gyönyörű. Teljesen beteltünk vele, és persze minden nap megnézzük.
Végül halkan megsúgom nektek, hogy a mérhetetlen öröm mellett felmerült egy kérdés... Tudjátok, az azoospermia. Igaz, apának minden vizsgálati eredménye, így a genetikája is negatív, nem is tudták megmondani mi miatt lehet. A doki azt mondta, nem valószínű, hogy -nem genetikai okról lévén szó- tartanunk kellene örökletességtől.

Tudom, mostanában ritkán néztek be- érthető okokból. El sem hiszitek, hogy miközben "áradozok" nektek, mennyire azt kívánom, hogy MINDENKINEK SIKERÜLJÖN VÉGRE EZ A CSODA!!

Princess+++++++++++++++++++++++++++++ és nyugi!!

Nyulasz, konzi után gyere!

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi,
Szívből gratulálok a kisfütyishez. Remélem egyszer majd mi is tudunk így "áradozni". Többek között Te és a beírásaid is erőt ad itt mindannyiunknak. Ebből látszik, hogy nem teljesíthetetlen célért küzdünk! :wink:
Vendég
 


Lányok!
Köszönöm a drukkokat. Most beszéltem az orvosommal, jövő kedden megyek uh-ra.

Mazsi!
Gratulálok a kisfiúhoz! Már választottatok nevet?
princess
 
 


Sziasztok,

Princess micsoda hírek :D :D , szoritok nagyon, hogy minden rendben legyen+++++++++++++++

Mazsi gratulálok a fütyishez. :wink:

Nyulasz mi volt a konzin?

Erika gyerköcök?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!
Teljesen elromlott a babanetem,most is már harmadjára zárja be az oldalt.
Október 12-re írt be a doki,aztán még alkudoztam vele egy picit,szept vége,okt eleje lesz a következő.Szerencsére tekintettel volt arra,hogy már az 5.jön,mert valahol decembernél tart a sor vége.Küldött hormont nézetni,kariotípust ott rögtön levettem,mondtam neki elmegyek IR vizsgálatra,és még pszichomókushoz is elküldött.Azt mondta a nyarat nem javasolja olyanoknak,ahol rossz a spermakép,mert a meleg még ront rajta,de azt mondta,ha voltam jósnőnél,és azt mondta augusztusban terhes leszek,akkor megcsinálja.Mondtam neki,akkor felírom a listára a jósnőt is,hátha... :lol:Najó,ez csak viccből mondta,mert nem lehetne augusztusban,legalábbis úgy telik le a következőig amit kötelező kihagyni.

Mazsi!
Szívből gratulálok,nem győzöm mondani,hogy a ti esetetek nagy reményt ad nekünk.Ezen mi is elgondolkodtunk,hogy öröklik-e majd a gyerekek.A párom mondta is,hogy inkább kislányt szeretne,hogy ne kelljen neki is a Kaáliba járnia.De mondtam neki,hogy attól mert kislány,még nem biztos,hogy nem kell oda járnia.Hiszen én is oda járok,ki tudja ki lesz a férje,milyen eredménnyel.No meg addigra szerintem minden második pár oda fog járni,bár gondolom addigra kitalálják,hogyan tapadjon meg,lehet,hogy huszonakárhány év múlva már annyira profin csinálják a lombikot,hogy azt mi el sem tudjuk képzelni.
Princess!
Feltétlen jelentkezz mi volt,nagyon drukkolok nektek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi csajok a gratulákat.
Nyulasz, a meddőségről nekünk is hasonlóakat mondott a doki...
Remélem, még sikerül alkudoznod a dokival, s kezdhettek szeptemberben.

Bella, ti mikorra kaptatok időpontot? Nektek augusztusban jár le a 3 hónap? Neked kell menned valamilyen vizsgálatra?

Tobi??

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi
októberre kaptam, de próbálok majd alkudozni, addig szerintem lesz lapar+hisztero
Vendég
 


Sziasztok,
gyors bekukk.......

Mazsi,
gratula a fütyis babátokhoz :P cseperedjetek szépen, pocakos képet kérünk :wink:

Nyulasz,
mi is októberre vagyunk beírva és mi nem akartuk előrébbhozni
drukk, hogy kapjatok korábbi időpontot :)

Princess,
drukk és tessék jelentkezni :)

Bella,
jó alkudozást :wink:

Csibe,
pusszantás :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,
meglett a genetikai vérvétel eredménye: Leiden mutációm van, legalább vmi kiderült :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,

Tobi nekem is találtak valamit, ami miatt fraxit kell szurnom. MHTFR génem lett pozitív. Péntekre meg majd kideritik a genetikai, immunológiai eredményeimet is. Leszidott az angiológus, hogy már rég Fraxit kellett volna szurnom :oops: , na ja na de ezt honnan tudtam volna.

Princess?????????

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Ma volt az első vizsgálat. 6 hetes terhes vagyok, már hallottam a szívhangot. Még mindig nem merem elhinni, pedig megvannak a jelek. Egész nap émelygek.
Holnap megyek vérvételre.

Tobi!
És ez a Leiden mutáció mit jelent?

Csibe!
És erről az MHTFR génről mit lehet tudni?
princess
 
 


Princess,
GRATULA KISMAMA :P

Hajlamosító tényező a trombózisra, embóliára és bejátszhat a megtapadásban is (persze nem tutkó, hogy emiatt nem sikerültek a lombikok). Heparin szurival növelünk az esélyeken.

Csibe,
mit jelent, mit okozhat ha a MHTFR géned pozitív?

KépKép
tobi
 
 


Princess!
Kép

Legyetek nagyon-nagyon boldogok!!!Rátok fér!
Vendég
 


Sziasztok

Princess
csak így tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Princess
Gratulálok! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Princess GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!! Vigyázz magatokra!

Tobi, meddig kell szúrnod, és naponta? :shock:

Bella, te mikor mész hiszterora?

Csibe, írj valamit erről a génről. Neked is szuri?

Nyulasz?? Te bejelentkeztél már valamelyik vizsgálatra? Hogy vagytok?

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!
Először is gratulálok a 20.héthez!Még vetetek le APC-t,hormont és pajzsmirigyet,meg szombaton futok egy kört a dokimnál,és megbeszéljük a cukor és inzulin terhelésem,mert nem lett jó.
Vendég
 


Mazsi,
csatlakozom Nyulasz gratulációjához!!! :P rettenetes megy az idő, atyaég mindjárt 21 hetes leszel :D

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Az APC-t vetetted le,amiből kiderült?
Vendég
 


Nyulasz,
Nemes dokikoz mentem a Honvédba :wink:

KépKép
tobi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: