Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Szerintem velem izgultok, mert sajna helyettem nem tudtok, nem hagyja magát a tudatalattim. Igazad van nemsokára már 26/27, már csak fél óra Kép.

Ha nem is lesz baba, azért mindenképpen öröm ez a hónap. Most végre normálisig bírta. Ha egy két nappal előbb jön meg akkor nem annyira érdekes, mert annyi előbb később akármitől is lehet. Úgy örülök Kép.

Jó sokáig voltak a vendégek. Bár még most élvezzék ki a helyzetet, mert ha baba lesz, nem lehet senki ilyen sokáig nálatok Kép.

Na lassan megyek tudolni, de szerintem még egy negyed órát leszek

Puszi mindenkinek, ha addig nem írtok akkor jó éjszakát

Hajni lassan 26/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na jó, ha már mindenki alszik, akkor egyedül uncsizom itt, míg a párom szüttyög az új alaplappal Kép.

Bocsika mindenkitől, de nem szóltatok, hogy teljesen félre vagytok tájékoztatva Kép. Nem tudom mikortól, de ma már ugye csütörtök van? Ha igen akkor ma már a 27. napon vagyok Kép.

Nem tudom hol csúsztam el, de tényleg Kép.
Most leellenőriztem a naptáramat, ugye van az X-elgetős, azt összehasonlítottam a sima naptárral, amibe a számolást írom, és minden ok. Tehát ma a 27. nap Kép. Szóval itt csúszhattam el, pedig elég sűrűn ellenőrzöm, hogy jó helyen járok e agyilag Kép. Most majd végignézem az összes hozzáböfögésemet és kiderül Kép. Majd írom az eredményt Kép.

Na ennyit mára a matektudásomról Kép.

Pusz
Hajni 27/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Megtaláltam Kép December 27-ei 17.03 órai hozzászólásomban 23. napon vagyok csak, pedig az előbb kelt ugyanaznapiban már a 24-en. Teljesen megnyugodtam. Mondjuk legalább nem izgultam annyira. Főleg hogy azt sem tudom időnként hányadika, meg milyen nap van, így nem vettem észre, hogy holnap kellene nem megjönnie Kép.

Na, már tényleg befejezem, mert kiraktok innen, hogy egy ilyen kis hülyesés miatt ennyit írok Kép.

Puszi
Jó éjszakát nektek, vagy reggelt Kép

Hajni 27/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Sziasztok!

Ez tenyleg egyre izgibb Hajni, a szilveszter tokeletes "urugy" a tesztelesre, igazan nem mondhatja senki, hogy korai, stb, muszaj megcsinalni Kép

Gondoltam holnap kuldok neked kepet ami most karacsonykor keszult (en+ hazineni kutyaja+ karifa), mert olyan hulyen erzem magam hogy en kukkoltam a te keptaradat, rolam meg semmi... De nem akarom a netre feltenni, viszont masnak is szivesen elkuldom Kép

Zafir, remelem jobban haladsz a tanulassal, mint en, kitartas!

Puszi es jo ejszakat

Poci
pocika
 
 


Ok, küldj nekem sok-sok képet. Legalább megismerlek képekben.

De jó, hogy írtál, még akartam írni csak nem mertem, mert reggelre a lányok nem tudják végigolvasni és teljesen megútálnak Kép.

Ilyenkor amikor közeledik a menzi, biztos már írtam, hogy kijjebb szoktam tágulni ott lent. Most is nézegettem, mert ugye teljes izgalomban vagyok és mintha lett voltna valami, de lehet hogy rosszul éreztem vagy más pózban voltam. Ez semmi belső vizsgálat, csak kívülről, de eddig bejött. De ugye most mindent úgy érzek hogy meg fog jönni és lehet hogy csak bebeszélem magamnak, mert nem annyira egyértelműek mint szoktak Kép.

Ja és megkérdeztem a páromat hogy szerinte, erre kis gondokodás után közölte hogy szerintem meg fog Kép. Remélem ez az a pillanat, mikor végre nem érzi meg hogy mi van Kép. A topik elején sokat beszélgettünk erről, hogy a fiúk mindig tudják, hogy meg fog jönni Kép.

Mire végre rendeződik a menzim egy picit, máris teljesen ideges vagyok, hogy most akkor mi van Kép. Normális vagyok én? Meg azt is elárulhatáná valaki hogy most akkor végülis lány vagy fiú vagyok Kép.

Útálok idegeskedni Kép

Puszi
Hajni 27/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok Lányok!

Úgy néz ki ma, de legkésőbb honap meg fog jönni. Nagyon görcsöl a pici pocak. Azért veszünk tesztet és ha nem jön ma, akkor holnap reggel megcsinálom. Remélem kibírja addig. Úgy elkeseredtem ma reggel mikor elkezdett görcsölgetni. Na mindegy, legalább ez már egy értelmes hónap, és ez is valami.

Ti hogy vagytok?
Miért nem írt még senki?

Puszi
Hajni 27/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na, vége az izgulásnak Kép

Csöpög a drága vérem. De legalább ihatok egy csomó pezsgőt. Egyedül meg fogok inni egy üveggel Kép. Most meg megyek Cataflamért, teszt helyett az is megteszi Kép.

Puszi
Hajni 1/27

Ui: attól függetlenül hogy ez csak 26-os volt, még kitartok a 27-nél Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Miután egy órája próbálom visszaolvasni ezt a temérdek infót, a párom megengedte, hogy két mondatban válaszoljak, ezért jó hosszú mondatokat fogok írni. Most meg azt mondja, hogy áramszünet lesz. Kép

Óóóóóóóó, jó hírek! Végre, egy decemberi zebra!!! Nagyon örülök! (a párom is, csak nem meri bevallani) Kép

Sajna tényleg nincs időm, majd hétfőn (3-án) jövök, csak a zebra miatt mindenképp akartam veletek örülni!

Puszi!
A.

Kép
baba888
 
 


Sziasztok,

Hajni, itt is leírom, sajnálom, hogy nem tudtál tesztelni. Tudom mennyire vártad a holnap reggelt. A férjed ismét jól megérezte a dolgokat. Kép De legalább beállt a ciklus. Kép

Nekem jó híreim vannak. Ma lett meg a hormon eredményem. Néztek prolaktint, progit, ösztrogént, LH-t, FSH-t, stb... minden OK.
És csinált a dokim UH-t is. Jobb oldalon van egy 26mm-es tüszőm!! Úgy látszik a 2*1 Clostilbegyt megtette a hatását.
Holnap akció!!!
A baj ugyan annyi, hogy azt mondta, nem szabad szaunázni a páromnak nehogy lelassuljanak a spermiumok, amiknél 3 hónap alatt fejlődik ki egy generáció (?).
Sajnos novemberben 2X is szaunázott. Hát majd meglátjuk...

Pocika, küldj nekem is képet magadról.
E-mail a profilomban.

Üdv: Cirmike
13/26-32

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Zafír,
bocsi, akartam válaszolni, csak gáz volt a gépemmel, és örültem, hogy ennyit el tudok küldeni. Amúgy én lányt szeretnék, a férjem pedig fiút. Egyelőre csak lánynevünk van: Noémi. Csak annyit kértem a páromtól, hogy várjon még 10 hetet, amíg megtudjuk (talán), hogy fiú-e vagy lány, és utána kezdje el tervezgetni, hogy horgászni megy vele, meg együtt fognak csajozni Kép, stb.

Pocika,
én csak azoknak vagyok "Nati", akik még nem ismernek. Amikor megismernek, rájönnek, hogy nem Nati vagyok, hanem Nata. Ezt nem tudom elmagyarázni, de így van.

Nolina,
köszi az infót. A doki is azt mondta, hogy addig szedjem a MagneB6-ot, amíg rosszul vagyok, úgyhogy abba fogom hagyni.

Hajni,
nem akartalak a herpesz dologgal megijeszteni, de mivel most hallottam, gondoltam, megosztom veletek az infót.
Sajnálom, hogy megint megjött, de annak örülök, hogy rendeződött a ciklusod. Zafírral úgyis azt beszéltétek, hogy a január lesz a te hónapod Kép

Cirmike,
örülök, hogy minden rendben van, és nem haragszunk, ha azért nem írsz, mert éppen akcióztok a pároddal. Ez az egyetlen kifogás Kép

És akkor leírnám, hogy mi is volt az UH-n ma. Nagyon fel vagyok dobva, és hihetetlenül boldog vagyok, mert 6 cm-es babám van, 2 cm-es a feje, van két keze, két lába (én csak egy lábat láttam, de a doki szerint ott van a másik is), ver a szíve, hallottuk a szívhangját is, sőt a doki csinált 4D-es felvételt is, amin láttuk, hogy éppen ül a baba. Gyönyörű volt!!!!!!!!!!!!!!!!!
1,7 mm-es a nyaki redője, ami jó, mert csak 2 mm felett mutatja a Down-kór valószínűségét. Tök sokáig nézte a babánkat, és nem is nekem, hanem a férjemnek magyarázott folyamatosan. Majdnem megszólaltam, hogy hé itt vagyok én is Kép
Egy csomót mozog a pocakomban, kár, hogy még nem érzem. Látható volt a szemgödre, a füle, az orra. Egyszerűen nagyon boldog vagyok!

Szóval ennyi. Ha lesz időm, jövök még ma. Ha nem, akkor csak holnap.

Nata
nata
 
 


Sziasztok!

Nata, gratula nektek, nagyon szép élmény lehetett.

Köszi, hogy ilyen aranyosak vagytok, de nem az a legnagyobb baj, hogy megjött, hanem hogy annyira görcsöl, hogy bele fogok halni. Ennyire nem szokott. Már bevettem két Cataflamot, de nem akar még csak enyhülni sem. Nem merek bevenni harmadikat, mert ezt a kettőt is egy óra különbséggel vettem be és nem hiszem, hogy lehetne még egyet. Pedig szokott hatni. Olyan édes a párom, itt ül mellettem és nézi hogy hogy bőkök és könyörgök neki,hogy vegye ki a méhemet. Kicsit kezd ebből elegem lenni. A telekről is miattam kellett hazajönni.

Nolina, van ennél erősebb fájdalomcsillapító, ami esetleg használna? Még Flektort szoktam ilyenkor bevenni, de azt most a hányingerem miatt nem merem meginni.

Na, legyetek jók.

Nem fogok ma sokat írni, mert csak nyafogok itt nektek. Majd holnap bepótolom, addigra elvileg már csak kicsit fáj Kép

Puszi
Hajni 1/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,

én sem maradok már sokáig, mert a főnököm helyett lévő csajszi azt mondta, hogy 3-kor hazamehetek. Csak azt akartam még írni, hogy ne vegyél be túl sok fájdalomcsillapítót, mert nagyon rontja a vérképedet! És különben is, ha terhes leszel, akkor nem vehetsz be szinte semmit.

Én is most szenvedek, mert nagyon fáj a fejem. Sajnos van egy vérbetegségem (errő már írtam), és emiatt nagyon sokat fáj a fejem, és nem kicsit. Tavaly volt olyan, hogy májustól novemberig (5 hónapon keresztül) fájt a fejem. És ez nem sima fejfájás (bár nem is migrénes), hanem olyan, mintha a szememen és a homlokomon akarna kijönni az agyvelőm. Szóval nem kellemes. Már egy ideje nem veszek be fájdalomcsillapítót, mert úgysem használ, de amióta baba van, azóta rossz érzés, hogy nem is vehetem be. Nolina biztosan tud olyan fájdalomcsillapítót, amit bevehetnénk, de megmondom őszíntén, hogy nem akarom. Minél kevesebb mérget szeretnék bejuttatni a szervezetembe, és mérgezni vele a babát.

Szóval vigyázz ezekkel a szerekkel.

Holnap jövök, most nemsokára megyek haza.

Nata
nata
 
 


Sziasztok!

Hajni, sajnalom nagyon! De legalabb tenyleg ugy tunik rendezodik a ciklus es a jovo honapban mar kiprobalhatod a nagymamad altal vett tesztet Kép
Jo, hogy a ferjed ennyire figyel rad es megerzi mi tortenik veled, az enyemrol ez egyaltalan nem mondhato el...

Miota + lett a teszt, furcsan viselkedik, vagy csak en lettem erzekenyebb? Ugy vettem eszre nem olyan kedves velem, mint regebben Kép Lehet, hogy meg mindig nem dolgozta fel a tortenteket...De hat korabban tenyleg annyira akarta! Na mindegy, nem nyafogok.

Cirmike, biztatoan hangzik, hajra, remelhetoleg nincs nagy hatasa a szaunanak. Akiknek egyszer mar sikerult egy ilyen szep kisfiu... Kép Kép Kép

Puszi mindenkinek, Hajninak muljon el minel elobb,
(Ja Hajni, nem talalom az email cimed, azt hittem ott van a profilodban...)

Poci
pocika
 
 


Szia Nata,
Gondolom hogy most nagyon boldog vagy... Kép
Hányingered megszűnőben már?

Pocika,
Remélem csak te lettél érzékenyebb és nem a férjed változott meg.
Nem lehetne vele erről beszélgetni?
Enyébként nekünk nyugodtan nyafizhatsz is... Kép

Sziasztok
majd este is visszanézek ha megjövök tornáról és leraktam a Manót. Párom ugyis focizni fog.

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Ez itt egy elkésett levél. Tegnap próbáltam válaszolni, azt hittem, hogy el is ment a levelem, aztán rájöttem, hogy csak az előnézetig jutottam. No comment.

Cinca!
Kb. vizözön előtt kérdezted, hogy meddig száritottam a PG-t. 5-6 percet ir a használati utasitás, de általában nem volt elég ennyi, úgyhogy tiz percet száradt általában. Közben persze folyton néztem, hogy jó-e már.

Zafir!
Örülök, hogy pozitiv élménnyel gazdagithattalak, remélem, hamarosan sikerrel használod! Láttam feljebb, hogy még semmi páfrány, de ez most kb. négy nap ahhoz képest, mikor először kérdezted, ugye? Szerintem ez még rendben lehet - mondom én, mint nagy szakértő.....
Egyébként kicsit izgulok, mert ma volt egy enyhe görcsöm, csak épphogy, de azért megijedtem, hál'istennek egy csepp vér sem volt.
Nagyobb pocik, nektek volt ilyen? Mi most a hetedik hetet tapossuk.

Ha addig nem találkozunk, BUÉK mindenkinek és vigyázzatok magatokra!

Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 


Jajj, én olyan bunkó vagyok. Cirmike, nagyon örültem ám hogy minden leleted rendben Kép. Már tényleg csak egy jól időzített akció kellene Kép.

Pocika, lehet hogy mind a kettő közrejátszik. Furi neki a helyzet, nem tudja hogy hogy viselkedjen, nem akarja, hogy úgy érezd beteg vagy, azért kényeztet, neked meg a figyelmed központjába kerültek az érzelmei és érzékenyebben reagálsz. Szerintem ha már nem lesz ilyen friss az élmény visszaváltozik Kép. Szerintem is beszéljétek meg, hogy mit vársz el tőle viselkedésileg. Úgy neki is könnyebb. Az egyik barátnőm párja, azt kérdezte tőle, hogy nem fáj e ha rugdos a baba. Aranyos kérdés, honnan is tudhatná mit érez. Te is mondj el neki mindent aprolékosan, hogy mit érzel. Nem csak fizikailag. Na jó, én nagy öreg bölcs elmondom a véleményemet Kép.
Nyafizz nyugodtan, így legalább én is merek.

Puszi
Hajni

Ja, én is azt hittem hogy benne van Kép vkhajnalka@mailbox.hu
Ui: a görcseim most csitultak egy picit, egyből jobb kedvem is van.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Had kérdezzek mást.

Szerintetek mit jelent I'll send a unit to open it up for you. Ez a helyszinelős játékból van, és egyszerűen az összes tudásunkkal nem tudjuk lefordítani Kép

Bocsi és köszike ha valaki tudja

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

Koszi a biztatast, majd meg biztosan fogok nyafizni kicsit Kép
Lehet egyebkent, hogy az is baj, hogy ezen a heten itthon vagyok, ezert is irigykedik ram, en meg unalmamban hulyesegeken ragodok Kép A beszelgetesnek meg tobbnyire csak az az eredmenye, hogy "dehogy vagyok mas, minden rendben, csak ne szekalj mar " Kép

Hajni, fontos lenne ehhez a mondathoz a szovegkornyezet is, nem tudnal tobbet irni? Par mondta elotte, utana... vagy csak ennyi az egesz?

kuldom majd a kepet, egyenlore csak egyet talaltam ami kevesbe rohejes Kép

Puszi,

Poci
pocika
 
 


Nincs sokkal több. Ez egy párbeszéd a játékból. Majd leiratom a párommal az egészet és csak bemásolom. Mára elegem van a fordításból. Teljesen elfáradt az agyam mire összeraktam a mondatokat. De sokat segített a görcsök elmulasztásában. Végülis nem vettem be több bogyót, majd éjszakára.

Erről jut eszembe, Nata, én sem szedek semmit, csak havonta ezen az egy napon, mert gyógyszer nélkül szerintem belehalnék. Nem tudom mi lesz, ha ennél jobban fáj a szülés. Bár azt mondják, aki erősen görcsöl, az könnyebben szül.

Nálunk a beszélgetés úgy szokott működni, hogy én beszélek ő hallgat és mindennel egyetért, utánna minden megy tovább úgy mint előtte Kép. Bár már kezdek rájönni időnként hogy hogy lehet a lelkére hatni Kép. De tényleg lehet hogy igazad van és túl sok időd van gondolkodni Kép.

Várom már nagyon a képeket Kép. Küldhetsz röhejeset is Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Előbb fél óráig írtam egy hosszú levelet és elszállt az egész, amikor a küldésre klikkeltem. Most épp menten megüt a guta. Ha összeszedem magamat, majd újra íromKép

Csak annyit, hogy Hajni nagyon sajnálom, hogy megjöttKép Úgy bíztam a szilveszeteri zebrádban. Maradjunk hát abban, hogy havi 1 zebra és a január lesz a Te hónapod!Kép

Poci én is kérek képet!!! (faragozso@freemail.hu)
Ígérem majd én is küldök holnap Nektek!
A párodnak meg még adj egy kis időt, ahogy a szavaidból kivettem, amúgy se vagytok könnyű élethelyzetben,egy baba érkezése nagyon nagy változás, sok mindent megváltoztat. De az mindenképpen jó, ha jelzed, hogy Neked rossz, ha így viselkedik.
Én ezt szoktam, a támadásra csak támadás a válasz.

Cirmi végre egy jó hír! Most aztán mndent bele az a nagy tüsző csak arra vár, hogy Rolika kistesója lehessen!! Kép

Kinga, sajnos a Pg53 most is negatívat mutat, már kezd aggasztani a helyzet. Lehet, hogy nincs is tüszőrepim? Nem lepne mondjuk megKép
A kis görcs miatt ne aggódj szerintem, tágul a méh, a baba fúrja bele magát a nyálkahártyába, szóval nem jelent rosszat, amíg vér nincs.

Na gyorsan elküldöm, mielött ez is elszáll.


Zafír 16/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Szia Zafír!

Végre van itt valaki. Annyira belemelegedtünk a családdal a messengerbe, hogy el is felejtettem hogy görcsölget a hasim.

Remélem lesz kedved beírni mégegyszer amit írtál, mert minden szavadra kíváncsiak vagyunk Kép.

Kíváncsi vagyok nekem mit alkot a Pg53. Nemsokára kiderül. Majd már lehet hogy holnap elkezdem nézegetni vele. Még jó hogy annyiszor lehet ahányszor akarom.

Na megyek mert zizeg a család
Azért írjatok még ide nézek időnként Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Bocsi, hogy bepofátlankodok!

Hajni!
A párom azt mondta, hogy:
Küldök egy egységet, hogy ki nyissa neked.
Azt hiszem, vagy valami hasonló, de ő is azt mondta, kellene a szövegkörnyezet.

Mindenkinek boldog, babás újévet!

Nina
nina79
 
 


Köszönöm!

Elvileg mi is valami ilyesmire gondoltunk, de nem tudtam értelmes mondattá varázsolni. Elvileg így már jó lehet. Minden jelentés változattal megpróbálkoztam és elég furi dolgok jöttek ki Kép

Mégegyszer köszike

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Poci megakaptam a képet, köszi! Nagyon helyes kismama leszel!
Holnap majd én is küldök,ha tudok!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Cirmike,
úgy érzem, talán múlnak a rosszullétek, remélem igazam lesz. Ha a jövő héten vagy azután teljesen elmúlik, akkor jó, mert az azt jelenti, hogy nem fog többet előjönni.

Kinga,
nekem is szokott fájni a hasam, de hamar elmúlik. Én valahogy emiatt sosem ijedtem meg, mert nem volt nagyon erős. Nekem sokkal rosszabb, hogy fáj a medence csontom. Megkérdeztem a sógornőmet (2 hete van hátra a szülésig), és azt mondta, hogy neki is fáj a kezdetektől, úgyhogy megnyugodtam, de ha sokat fekszek háton, akkor nem bírok felkelni, csak ha előbb oldalra fordulok. Elég szar érzés.

Zafír,
nekem is elszállt párszor amit írtam, de rájöttem, hogy hogyan tudom megmenteni: mikor megírod a levelet, jelöld ki az egészet, és jobb egér gomb, aztán "Copy", vagy "másol". Ha ilyenkor elszáll, akkor egy "Paste"-tel, vagy "Beillesztés"-sel újra be tudod írni egy másodperc alatt. Bocs, hogy ilyen szájbarágósan írtam le, de máshogy nem tudtam.

Csajok,
én próbáltam a profilomba betenni képeket, de sajnos még egyet sem volt hajlandó elfogadni, mert limitálva van a méret. Megpróbálom Hajni és Zafír e-mail címére elküldeni, hátha...

Ma már valószínűleg már nem jövök, mert lett egy kis melóm, és délután 1-kor haza lehet menni. Szóval mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok! Akinek már van baba a pocakjában, annak nagyon boldog babavárást, akik még csak próbálkoznak, azoknak azt kívánom, hogy minél hamarabb bezebrásodjanak.

Mindenkinek puszi!
Nata
nata
 
 


Szia Nata!

Tegnap az elszállt levélben egy csomót írtam Neked, többek között, hogy nagyon szeretném látni a kis Hatcentiméteres Babátokat és légyszi tegyél fel vagy küldj képet! Szóval nagyon megörültem, hogy kérés nélkül is küldöd.Kép Remélem sikerrel jártál, mindjárt megnézem a címem.
Még annyit, hogy nagyon jó volt olvasni a tegnapi beszámolódat és a Noémi gyönyörű név!!!
Még pár óra és belépünk abba az évbe, ami a babád születési dátuma lesz! Kép(Azért remélem ezzel mi többiek is így vagyunk!Kép) Kívánom, hogy egy nagyon szép és boldog év várjon Rátok!

Köszi, hogy részletesen leírtad a mentést, legalább megértettem Kép és fogom alkalmazni, mert tegnap nagyon dühös voltam.
Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Megint én... Megvannak a képek, nagyon köszönöm! Gyönyörű mennyasszony voltál és irtó édes a koszorúslánykád! És a férjed is nagyon helyesKép
Majd egyszer, ha nagyon ráérsz küldesz a babáról is képet? (Bocs, hogy ily telhetetlen vagyok. Kép)
Érdekes látni azokat, akikkel már hónapok óta levelezek.
Ha felébred a párom és segít keresni képet, majd én is küldök.

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír,
a babáról egyelőre csak videókazin van kép, de mivel a férjem digitalizálni akarja, számítógépen biztos tudok csinálni belőle állóképet is, és akkor elküldöm nektek a 2D-set és a 4D-set is. Fel is írom magamnak, hogy ne felejtsem el.

Nata
nata
 
 


Nata, én is megkaptam, köszönöm szépen. Nektek is boldog újévet. Mond meg az albérlődnek is hogy ez bulizós nap, és tessék sokat táncolni. Kép

Zafír, ugye nekem is küldesz? Nem ám kimaradok valami jóbol Kép.

Ja, ma kipróbáltam a kütyüt, csak csúnya cseppecskéket mutatott, de legalább látszik Kép. De hogy fogom én bírni ezt a mindennapos szüttyögős elmosogatást Kép. Ma még leszek, nem tudom meddig, mert egyszercsak jönnek a vendégek. Ja, mondtam már, hogy egy pocaklakós házaspárral bulizunk? Remélem ragad rám valami Kép.

Na, aki nem lesz ma, annak jó bulizást, és boldog újévet kívánok.

Puszi
Hajni 2/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nem is modtam hogy milyen édes volt a párom. Mondtam nekei, hogy nem a kávét kérem először hanem a pg-t. Odaadta, és ott állt mellettem és néz. Kiérdeztem tőle hogy mire vár ilyen furin. Erre közli, hogy ő is meg akarja nézni Kép. Mondtam neki, hogy meg kell várni, hogy megszáradjon, utánna nézheti. Jött is tíz perc múlva, hogy mi van. Olyan édes amikor így érdeklődik, olyan mint egy kisgyerek. Imádom Kép.

Pusz

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Mi lassan indulunk, még végiglátogatjuk a szülőket, aztán megyünk a barátaimhoz. Én már azt hiszem írtam, hogy Levi babával (és szüleivel) töltjük a szilvesztert. Szóval én is remélem, hogy ragad rám valami!!Kép

Ma először mutatott páfrányosat a PG 53!! Kép Kép
Nagyon megörültem neki. Az én párom is élénken érdeklődik a mikroszkóp iránt, most 2X csináltatta meg velem, hogy biztos-e. Tegnap este akcióztunk, az remélem még most is jó, és megbeszéltük, hogy az újévet is ezzel kezdjük. (Amint hazajöttünk.) Remélem nem maradunk ki semmiből. KépTényleg elég későn kezdődik a peteérésem, ez már a 17. nap! De legalább úgy néz ki, hogy van...Kép
Így én is ihatok nyugodtan, mert még biztos nincs baba.Hajni még ma este élvezzük ki utoljára ezt az állapotot, aztán remélem pár évig ebből úgyis kimaradunk.

Ma már nem fogok tudni képet küldeni, mert a párom csak süti a kenyereket Kép, amit viszünk el a buliba és nem foglakozott a képpel, de állítólag holnap megcsinálja! Persze Hajni mindneképp akartam Neked is küldeni.

Végezetül kívánok Nektek ma egy nagyon kellemes estét, 2005-re pedig azt, hogy mindannyian anyukák (illetve Cirmi kétgyermekes anyukaKép)legyünk. Plusz ezen kívűl is mindenféle szépet és jót: felépülő házikókat, letett vizsgákat, boldog párkapcsolatot, stb...

Szeretettel:

Zafír 17/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok,

Én csak most értem ide.
Igazolt a távollétem. Ugye tudjátok miért?
Roli épp alszik.
Majd újévben is akciózunk egyet.
Szerintem jelent vmit az, hogy reggel még nagyon fájt a jobb oldali petefészkem ahol a 26mm-es tüsző van (volt) és már egyátalán nem.
Remélem, hogy már gurul lefelé és találkozik a kisfickókkal.
Most teljesen előttem van a "Nicsak ki beszél?" jelenete.

Pocika,
Köszi a képet, megkaptam én is.
Szerintem is nagyon jól fog állni egy kis plussz többlet.
Majd küldök olyat ahol ketten vagy hárman vagyunk a kisfiammal.

Nata,
Légyszi nekem is küld át a képeket.
Cím a profilban. Én úgy tettem fel képet a profilba, hogy lemódosítottam kisebbre a képszerkesztőben és elmentettem másképp, majd azt tallóztam.

Zafír,
Hajrá akkor neked és párodnak.
"Babásodjunk egyszerre!"- lehetne a mottónk

Hajni,
Jó pezsgőzést a buliban!

Mi itthon leszünk, de anyósom és a párja átjönnek hozzánk. A pezsgők nálunk is a hűtőben sorakoznak már.

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!
2005 legyen babáink születési éve!!

Cirmi

UI: Anikóval mi van?
Nolina majd biztos akkor jelentkezik, ha ismét ügyeletes lesz.

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Már megint itt vagyok Kép. Feldíszítettük az étkezőt, meg felmostam, meg még összedobtam egy keksztekercset. Már csak magamat kellene rendbe szedni, és jöhetnek a vendégek Kép. Igazad van Zafír, egy pár évre előre kell innunk pezsgőt Kép. Húúúú mi lesz itt Kép.

Cirmike, én is remélem, hogy jelent valamit, és a randi is meglesz. Kép

Viszont kívánom a jókívánságokat, én nem tudok ilyen jókat kitalálni.

Még leszek szerintm éjszaka is, de majd meglátjuk

Puszi

Hajni 2/27

Ui. Csak az a baj, hogy még mindig fáj egy picikét a pocikám Kép. Erről jut eszembe, milyen jó Pocikának még egy csomó ideje van készülődni Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Zafir, nagyon jo jel, orulok a pafranyoknak Kép
Hajninak is hasonlokat kivanok Kép

Cirmike Nektek is drukkolok nagyon es varom a kepeket Kép
Nata kepeit is nagggyon szeretnem am megnezni, de ha gondolod kuldok elobb magamrol, bar tenyleg szegyenlem, hogy nincs normalisabb kepem. Nem vagyok egy fotogen alkat kulonben, a parom pedig minimalis erofeszitest sem tesz, hogy megprobaljon elonyosebb kepeket kesziteni Kép
Volt egy erdekes tortenet meg tavaly (par honappal az eskuvonk utan), kuldott egy kepet a sogornomnek, amin ki volt gombolva a nadragom (vacsi utan), kapasbol azt hittek, hogy terhes vagyok Kép

Ha jol ertem mindenki csak szolidan bulizik, en is ezt szeretnem. De ha a ferjem be lesz indulva muszaj lesz vele kimenni az utcara, bar nem sok kedvem van hozza... Meg allitolag veszelyes is.
Egyebkent tegnap aranyos volt, ugyhogy ma nem nyafogok Kép

Nagyon sok boldogsagot kivanok mindenkinek az uj evben,

Poci
pocika
 
 


Hi-Hi egyszerre írtunk Kép.
Én sem szeretem a nagy bulikat, meg az olyanokat, ahol senkit nem ismerek. Azért hagyd a párodat is egy kicsit tombolni Kép. A képeid pedig nem olyan rosszak mint ahogy itt lefested nekünk. Szerintem nem nézted meg azokat amik rólam készültek. Úgy örülök, ha némelyiken nem boszorkánynak néznek Kép.

Én az egyik 14 éves képemen nézek ki babásnak Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Zafiiiiiir!

Hát látod, hogy érdemes kitartani, és nem is kellett sok idő. Én meg vagyok róla győződve, hogy meglesz a nagy találkozás a fiúkkal! Ez most tök izgi lesz, de kb. két hét múlva már lehet eredmény.....

Köszi mindenkinek a hasfájásra vonatkozó infokat, máris jobban lettem.
Képzeljétek, a húgom vett nekem karácsonyra egy tök érdekes könyvet, a cime: Lelki köldökzsinór. A gyermekek születés előtti élményeivel foglalkozik, ezen keresztül rámutat, hogy számos gyermek - és felnőttkori probléma eredeztethető magzati kori stresszhatásból. Néha kicsit ijesztő, de az a lényege, hogy nagyon fontos kommunikálni a babával már születése előtt is, hogy megismerje a hangunkat, érintésünket és a zenét is, ami késóbb sokat tud segiteni megnyugtatni a kicsit.
Én most ezt olvasom, hát ha ez tényleg igy van és a gyerekek már a negyedik hónaptől minden ingert tökéletesen tudnak fogni, akkor a nevelést kicsit hamarabb el kell kezdeni. Ide akartam rakni egy smiley-t, de béna vagyok és nem sikerült.

Hát lányok, mi nemsokára indulunk a barátainkhoz egy szolid kis esti bulira.

Mindenkinek nagyon boldog, babákban gazdag újévet kivánok - ez utóbbit magamnak is.

Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Nálunk most mentek el a vendégek. Mi is lassan megyünk aluszkálni. Végülis csak egy üveg pezsgőt ittunk hárman. Nem jutott olyan nagyon sok, de azért ez is megártott egy picikét Kép.

Remélem mindenkinek jól telt/telik a szilveszter.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jó reggelt!

Azt hittem enyém lesz az év első hozzászólása, de Hajni megelőzött. Kép
Remélem mindnekinek jól sikerült a szolid bulija, nekünk is az volt és elég klassz volt.Zenét hallgattunk, beszélgettünk, ettünk, ittunk egy-két dolgot megnéztünk a tévében és persze játszottunk Levi babával, ha épp ébren volt. Az apukája papírcsákót hajtogatott neki az ünnepi alkalomra, annyira édes volt benne! KépAmúgy is érezte, hogy "buli van", most nagyon jó fej volt, sokat vigyorgott és a 10 óra alatt, míg ott voltunk egyszer se sírt. Rám olyan csibészesen tud mosolyogni, miközen nyújtja felém a kicsi kezét, teljesen levett a lábamról!
Remélem az egész évem olyan lesz, amivel kezdődött sok-sok babázással!(S nemcsak Levivel Kép)
Cirmike nekem tetszik a szlogen-babásodjunk együtt ! Kép
Kinnga a próféta szóljon belőled! A lelki ködökzsinór c. könyvről sokat hallottam, még nem olvastan, de kedvet csináltál hozzá. Amikor nekikezdtünk a babaprojecthez, akkor mindenféle könyvet meg újságot begyűjtöttem a témában, aztán, hogy jöttek a kudarcok, már egyre kevésbé vettem ilyeneketKép
Nektek mennyi idő után jött össze a baba? Jobban van már a pocid?

Poci, szerintem aranyos az a kép. Pocakkal pedig még ennél is aranyosabb képeid lesznek! Kép Mikor mész orvoshoz?
Lányok, hogy telt az estétek?
Hajni,nagyon szolíd voltál azzal az egyharmad üveg pezsővel! KépÉn komolyabban kihasználtam az "utolsó" alkalmat!

Zafír 18/32 (Ma mégnagyobb páfrány!!Kép A párom meg csak alszik...)

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok,

Jól telt az év utolsó éjszakája nálunk.
Négyen ittunk meg négy üveg pezsgőt. Más nem is fogyott.
Roli is fent volt fél 11-ig (a szokásos fél 9 helyett), mi 2-ig bírtuk. Sajnos ő reggel viszont a szokott időben kelt (7:20), ami nekünk nagyon korán volt így.

Délelőtt tök fáradtan nekiláttam takarítani (porszívóztam és felmostam), hogy gyorsabban teljen az idő. Várjuk anyukámékat, de most telefonáltak hogy még a vendégek náluk vannak így csak estefelé jönnek.

Cirmike

15/26-32

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Hogy ti milyen frissek vagytok Kép. Mi annyit csináltunk egész nap, hogy elmosogattuk azt a pár poharat ami maradt, meg leszedtük a díszítést. Ja, meg kiugrottunk a mamáékhoz BUÉK-olni. Az összes többi időben az ágyikóban fetrengtünk. Most is csak kíváncsiságból néztem be, hátha írtatok.

Asszem semi más nem jut az eszembe, egy kicsit agyatlan vagyok ma Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, 3/27. Megcsináltam a 2005-ös menzis naptáramat is, remélem ez a mai X lesz az utolsó Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni: én is remélem! Kép
Nekem is van már új naptáram, remélem nem nagyon fogom a használni. A régit még novemberben elhagytam.
Cirmi, le a kalappal. Én csak vegetálok egész nap, pedig minket hagytak aludni délig! Kép Még tanulni se tudok, olyan kába vagyok...

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Én sem tudom hogy mi lesz ha nem hagy jövőre aludni a gyerek. Szerintem belekötözöm a kiságyba Kép. ÚÚÚÚÚtálom ha valaki nem hagy aludni. Nem tudom mi lesz velem. Ettől félek a legjobban. A szülést már ugye átéltem 30-án Kép.

Úr Isten, össze-vissza beszélek. Annyra szétszórt vagyok ma.
De a díszítést, vagyis a szerpentíneket, ma összetekergettük a párommal, jó lesz még a házavató bulira. Abba a nagy nappaliba úgyis kell sok-sok Kép

Na már tényleg abbahagyom mert nem tudtok követni Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na, mi van csajok, ennyire kidőltetek? Időnként benézhetnétek ám ide is. Vagy az volt az újévi fogadalom, hogy nem jöttör erre annyit? Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Sajnos en ma nem nagyon ferek hozza a gephez, most is csak titokban tudok irni egy picit, amig a parom WC-n van Kép
Amugy meg szigoruan ram lett parancsolva, hogy tanulnom kell Kép

Mi nagyon szolidan toltottuk a szilvesztert, vegul itthon maradtunk, es teveztunk.

Abba kell hagynom, jon vissza Kép

Puszi mindenkinek,

Poci
pocika
 
 


Igen-igen tessék csak tanulni. Végre beszigorított a párod Kép.

El is felejtettem mondani, hogy ma azt hittem páfrányos a nyálam. Aztán megpróbáltam mégegyszer mert gyanús volt a dolog, és még csak pöttyös is alig Kép. Bár így a harmadik napon még elég korai lenne a páfrány, de ki tudja Kép.

Jó tanulást aki tanul.

Hajni 3/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na jól van, csajok ha nem jöttetek akkor vessetek magatokra. Én megyek tenti. Élvezem, hogy elmúlt a hasfájásom, meg lassan a menzim is, bár ennek nem annyira örülök, mert nekem ugye 6-7 napig szokott tartani. De majd ez is rendeződik, vagy nem mert nem kell neki. Annyira bízom ebben az évben. Még olyan hosszúúú Kép.

Puszi mindenkinek
Jó éjszakát
Hajni 3/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Poci, jó szigorú a párod.Kép Az enyém is próbálkozik néha, de aztán mindig meggyőzöm, hogy pihenés nélkül nem lehet tanulni. Ma sajnos egyáltalán nem tudtam tanulni, egyszer megpróbltamcsak a tételeket olvasgatni, de közben mindig leragadt a szemem. Holnap viszont egész nap tanulni fogok, mert már nincs hova halogatni..Kép
Hajni a 3. nap még igen korai páfrányosnak, bár én már nem csodálkoznék semmin se. Cirminek mintha lett volna ilyen...de lehet, hogy keverek valamit.
Na megyek aludni! Jó éjt!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Jutalombol meg kicsit irhatok igy a nap vegen Kép

Hajni, csak szorgosan nezegesd am a mikroszkopot, asszem egy masik topikban olvastam talan, hogy felsz hogy megunod, hat meg ne halljam ezt megegyszer Kép

Zafir, Neked holnap lesz a vizsgad ugye? Akkor aztan tenyleg mindent bele, ugyes legyel!

Orvoshoz valoszinuleg majd csak a vizsga utan megyek, remelem addig nem lesz semmi gond. Eloszoris meg be kell gyujtenem az infokat, hogy egyaltalan hova menjek... Otthon mennyivel egyszerubb lenne...
Nagyon sokszor volt honvagyam az unnepek alatt, remelem javul majd lassan. Vegulis ha csak atmenetileg is, de majd valamikor hazalatogatok a tavasszal Kép

Puszi es szep almokat mindenkinek,

Poci
pocika
 
 


Sziasztok!

Most pihenésképp benéztem ide, dehát nincs nagy forgalom. Ma reggel óta tanulok, már eléggé elegem van és semmi kedvem holnap vizsgázni menni Kép

Poci, persze még ráérsz az orvossal, azt szokták mpndani, hogy a 6.-8. hét után érdemes először elmenni. Megha nem ismersz ott senkit, akkor sokkal nehezebb lehet.
Én csütörtökön megyek dokihoz, nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit fog mondani. (Arról volt szó, hogy ha 3 hónapig nem jön össze a baba, akkor menjek vissza és utánanéz egy-két dolognak.) Most a vizsgaidőszak miatt zömmel otthon leszek, jobban ráérek a kivizsgálásra.Hátha februárra már meg is lesz a "konkrét" eredmény.Kép

Hajni a háromnapos menzi elvileg a normális. nekem hol ilyen, hol olyan, legutóbb nagyon hosszú volt, majdnem egy hetes. De jó lenne már ebből kimaradni!
Azért mert tegnap du. csendben voltunk még ma írhatnál egy kicsitKép
Pg53: néha elegem van belőle, reggel valami egészen fura képet mutatott, se igenre, se nemre nem hasonlított, most én láttam benne páfrányokat, a párom még most sem...Kép

Zafír (19/32)

Kép
Kép
zafír
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: