Új privát üzeneted érkezett!

Akkor amikor voltam akkor a doki azt mondta h ö inkább peteérésnek mondaná. De az a durva h még most is érzékeny a mellem szinte már fáj és napközben elöfordul h hányingerem van ha kajaidöhöz közeledek. hnap akarok még egy tesztet csinálni hátha két csik lesz
brigi0524@freemail.hu
 
 


Na, csináltál tesztet Brigi?


Én itt tartok jelenleg: http://www.fertilityfriend.com/home/4b3b26


Nagyon eltűnt mindenki. Biztos mindenki kirándul.:)

lepke83
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvége?

Mi tegnap telken voltunk a barátokkal, ma pedig a Szüleimnél.

2 nap múlva tesztelhetek, kíváncsi vagyok mi lesz. Tegnap meg ma pecsételgettem picit, de azért még bízom benne, hogy lakik valaki a pocakban. :)

Szép estét mindenkinek! :)



Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Második hónapja hőmérőzök, és úgy néz ki, hogy késői ovulációm van, 20. nap környékén. Lehet ez volt eddig az ok. Hátha most jobb lesz! 8-9 nap, és kiderül:)
Üdv nektek!
mese86
 
 


Lányok, nem bírom tovább magamban, hogy ...


pozitív a tesztem!!!! :))))

lepke83
 
 


Lepke!

Juhuuu!!!Nagyon örülök neki! :):):) Gratulálok! Én ma tesztelek, tessék drukkolni! :)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Tünde, kösziiiiii!!!! Nagyon drukkolok ám!!!!:))))) Írd ám meg!:)))
lepke83
 
 


Köszönöm! :) Este, ha hazaérek megcsinálom, és írok, hogy mi a szitu.:)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Szuper!:)) várom!:)
lepke83
 
 


@lepke83:


Na, itt is vagyok. :) Negatív lett, de nem keseredtem ám el. Majd legközelebb sikerül.

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Sajnálom, de ne add fel azért, simán lehet még pozi, amíg nincs mensi. Mikorra nem várod?
lepke83
 
 


Mára nem vártam. :) Én is így vagyok vele, hogy ha nem jön meg pár nap múlva újra tesztelek és meglátjuk.

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Na, mi újság? :) Amúgy rendszeresek a ciklusaid?
lepke83
 
 


Hááát, úgy fest, hogy , meg fog jönni, de meglátjuk. Egyébként rendszeres igen. :) Te hogy vagy? Mikor mész dokihoz?

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Egész jól most már.:) Amúgy amikor hazaérek kész vagyok. :)
10-edikén.:)

lepke83
 
 


Kismamák hol vagytok? Mi újság veletek? Jó lenne hallani felőletek.:)


Rókatünde, mizujs? Megjött vagy..?:)

lepke83
 
 


Mese86, te is a nemvárt környékén jársz, mizu?
lepke83
 
 


Szia Lepke!

Hááát, azt nem mondanám, hogy megjött, de pecsételés van illetve volt kb tegnapig. Azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy ez végül is a mensim volt, csak ennyire gyengén...nem tudom hova tenni. Minden esetre lehet, hogy csinálok még egy tesztet jövő hét elején.

Te jól vagy? :)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Húha, hát érdemes lenne.:) drukkolok!:) amúgy vmi tünet?


Én jól Köszi!:) Kezd nagyon fájni a mellem, de nem bánom, kibírom.:) Most néztem az Örömapa2-t és hát...nagyon meghatódtam..:)

lepke83
 
 


Tünet nem igazán. Néha megkívánok ezt-azt, de más nem igazán. Ez is csak lehet, hogy azért, mert annyira szeretném már... Múlt héten én egyik pillanatban úgy nevettem, hogy a könnyem folyt, majd két perc múlva megszólalt a fülesemben egy szám,amitől meg úgy meghatódtam, hogy csak nyeltem a könnyeimet, hogy ne bőgjek, mindezt a metrón. :D Biztos pislogtak körülöttem, hogy mi a bajom. :D

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


De gondolom nem egyedül nevettél, vagy igen?:)

Nekem narancslé..!!!!:)))) amúgy alig van étvágyam, émelygés miatt eszem inkább. A kecskesajt és a kínai, ami nagyon ízlik.;)


 

lepke83
 
 


Mármint ezekért odavagyok az elmúlt napokban.:)
lepke83
 
 


A telefonomat nyomkodtam és ott ment az eszmecsere a barátokkal, úgyhogy végül is kívülről azt láthatták, hogy egyedül vigyorgok.:D

Ha csak émelyegsz, az talán egy fokkal jobb, mintha ki is jönne. Bár amíg nem tapasztaltam nem nyilatkozom. :)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


A hőmérséklet még mindig fent van, előző ciklus 31 napos volt. Ma van a 28. nap, úgyhogy még nem bízom el magam:) De reménykedek, és mindenhol jeleket látok. Lehet bediliztem:) Alig várom, hogy hányingerem legyen:)
mese86
 
 


Sziasztok! Én29 éves vagyok.eddig mindig rendes volt a mensim,de sajna nem estem teherbe.decemberbe sok stressz ért és azota nem rendes.
decbe 2 szer volt meg januárba egyszer azota nem.
februárba irattam fog gátlot,de nem vártam meg a mensut elkezdtem.2 hétre rá terhességi tüneteim lettek.az 1 hetes szünet 3 dik napján belenyillalt a petefészkembe és kicsit görcsöltem.gondoltam megjöttehellyett barnás folyás lett.még mindig nem aggodtam.másnap reggel kiesett belölem valamu,nem hinném h nyálkahártya lett volna,mert hús szerű volt.elmentem dokihoz vettek vert.azt mondtak gyulladás...nem mutathato ki se terhesség.persze ultrahangot nem csináltak és nem tudják mi.este egy szinte fekete valami is távozott.2 nap mulva pici pár csepp rózsaszin vr utána még 5 napig barnáztam.azota se jött meg.az orvos meg semmit nem csinál mindván ha nagyob vérzek akkor mennyek vissza.semmi bajom.a terhességi tünetek elmultak.a gyogyszert nem szedem tovbb csak 1 levéllel szedtem.lehetett beágyazodottlan korai vetélés a gyogyszertöl,vagy mi?
valaki ha tud tippet adni vagy megélt hasonlot irjon.
timcsi84
 
 


Sziasztok! 
Én is nagy reményeket dédgetek. Párommal 4 hónapja próbálkozunk. Sajnos a ciklusom hosszúnak mondható 36 napos.Dokinál februárban voltam, ott minden oké volt.  A legutólsó mensikor 03.04. elkezdtem hőmérőzni, amiről elég sokat elolvastam előtte.Kiokosítottam magamat. Sajnos az előző hónapokban csak egy alap ciklusos naptárt használtam arra hogy kb. belőjjem az ovumat. Időpocsékolás volt.  Váltottam fertilityfriend-re. Most úgy fest hogy a hőgörbém alapján pont jókor voltunk együtt 2 naponta. Sajnos nem tudom beilleszteni mert nem jelenik meg másnak  Nem tudom hol lehet beállítani. Ma a 9. DPO -nál járok, néha olyan mintha enyhe émelygés éreznék. Szurkál a hasam alul. Nem merek még tesztelni mert korainak gondolom. A nem várt napja még több mint egy hét 04.09-re esik. 5 napja folyamatos 36,8 a hőm. Ami gondolom normális   Nem kérdezek olyat hogy szerintetek babás vagyok-e... csak érdekel más véleménye. 


ariola
 
 



Szia Ariola! Szerintem jövöhéten csinálj egy tesztet reggeli vizeletböl!sok sikert

timcsi84
 
 


@timcsi84:


Szia! Gondoltál másik nőgyógyászra? Mert az nem normális, hogy aztmondta ha nagyon vérzel akkor menj vissza... Azzal is kéne foglalkozni, hogy ne legyen ennyire rendszertelen. Mert úgy szerintem nehézkes lesz a teherbe esés   Szomorú hogy ennyire nem foglalkotak veled! Magán rendelésen voltál?  Tudom sokan azt gondolják a nődoik az nődoki, de sajnos saját tapasztalatból mondom hogy sima sztk-s rendelésen nem mindig úgy foglalkoznak az emberrel ahogy az elvárható lenne.
ariola
 
 


Jelenleg így fest.
ariola
 
 


ariola
 
 



 


Igen korházba is voltam,de csak vizelet,vért vettek.még a szövettant se kérték,mondván nincs gyulladásom,fertözésem.. A HCG szintem nem mutatta Ki h lett volna esetleg terhesség.
szóval veszekedés árán se csin ultrahangot.most teszek még egy probát csütörtökön. Ez a högörbéd Ariola?

timcsi84
 
 


@timcsi84:


Szia!  Sajnálom :(  Nagyon rossz lehet,hogy senki nem mond semmit, én tuti felrobanék a pipától.
Remélem kiderül mi a gond. Lehet tényleg csak a stressz zavarta össze a ciklusod. Igen ez a hőgörbém. Ma reggel is 36.8. Csak így tudtam feltenni, mert nem tudom, hogy az FF oldalán hol lehet beállítani azt, hogy más is lássa. Ez az első hónap, hogy vezettem. Majd kiderül mi lesz. Ma úgy ébredtem hogy nagyon fáj a buksim.
ariola
 
 


Szia.sajna én se tudom h kell.a fejfájás nem tünet.de ha valaki nagyon szeretne már babát akkor sokféle tünetet produkálhat.a biztos h csinálj tesztet reggel meg rá 2 nap mulva is.majd ird mi lett!
timcsi84
 
 


Sziasztok!:)

Nekem egy kérdésem lenne! A gyomorégés és a mell barnás színe jelenthet valamit vagy csak már fantáziálok?? Másfél hete volt az aktus és ezeket feltételezem az első tüneteknek. Szerintetek mikor csinaljak tesztet?
edusz93
Darmstadt
 
 


Sziasztok! 32. napon vagyok, teszteltem, de negatív. Itt a hőgörbém. Van még remény?:)

mese86
 
 


Sziasztok! Én jelenleg így állok. Tegnap negatív tesztem volt reggel. Este viszont alig bírtam úgy ellazulni, hogy ne érezzek szurkálásokat a hasam  alján. Egyszer egyszer kisugárzott a hüvelyembe, de a derekamba is. Kicsit fáj a derekam, de nem olyan mint mikor meg akar jönni. Fura ez a szurkálás.  Még nem éreztem ilyet.

 
ariola
 
 


Kedves Ariola!

Úgy néz ki, nagyjából egy cipőben evezünk. Kicsit megijesztett a hőmérséklet csökkenés, de még mindig semmi. Szurkolok nekünk:)
mese86
 
 


Kedves Mese!

Igen úgy fest... De biztos, hogy nem csinálok több tesztet a nem várt napjáig.  Kicsit muszály lesz lenyugodnom :)  Már ez lehetséges a szurkálás mellet.  Szorítok én is nekünk  ;)
ariola
 
 


Sziasztok!!
Légyszí írjatok valami véleményt ...annyira izgulok. Ma hajnalban írtam a kérdést!

Köszi-köszi! :wink:
edusz93
Darmstadt
 
 


@edusz93:


Szia! Szerintem várj még. Tegnap én is csináltam tesztet, de negatív lett pedig volt enyhe émelygés, mellérzékenység, alhasi szurka (ami ma is van) .Sajog a derekam. A mell elszíneződése szerintem később jelentkezik ahogy olvastam, de ki tudja. Én megvárom a " nem várt"-at a következő tesztel. Te mikorra nem várod? Egyéb tünetek?
ariola
 
 


Szia Ariola!

6 nap múlva kellene megjönnie . Egyéb tünetet nem vettem észre csak az akció után 5-6 napra volt egy jö két napos gyomorégésem. De akkor még nemtudtam,hogy akció volt mert a párom meglepetés ként csinálta..:) Ezen kívül egy hétre rá miutan volt az aktus éreztem ilyen enyhe szurkálódást a köldökömnél.És épp tegnap kezdődött ezért is írtam ide ,hogy pirospozsgás az arcom ami sosem volt mert mindig sápadt vagyok. De életemben talán ha 2x voltam lázas akkor sokat mondok..szóval nemtudom. Ja és amióta piros az arcom azóta picit többet járok wc-re.. De attól tartok ,hogy már túl lihegem és csak képzelem a dolgokat
Remélem a következő teszted 2 csíkos lesz.:) Te mikorra nem várod és milyen tünetet érzel?
edusz93
Darmstadt
 
 


@edusz93:

Nekem még 7 napom van a nem vártig . Az én ciklusaim hosszúak. 35-36 naposak. Így állt be a fogamzásgátló után amit már tavaly január óta nem szedek. Ma én is sokat jártam wc-re, de sokat is ittam. Próbálom nem bebeszélni a tüneteket magamnak   Gyomorégésről nem hallottam, hogy tünet lehet-e :) Majd a teszt megmondja :) 

ariola
 
 


:) Ne is mondd a bebeszélést!! Igen én is már csak a tesztre várok addig is figyelem magamat ,ha esetleg érzek valami akkor azt felírom. Én Németországban élek és itt még nincs nőgyógyászom mert eddig mundig csak rákszűrésre kellett mennem azt pedig otthon szoktam csináltatni. Úgyhogy majd a teszt eldönti mi legyen a továbbiakban. Most utána olvasva páran beszámoltak gyomorégésről a fogantatás utáni napokban.. én már tényleg nem tudom. Neked is ő lenne az első?
edusz93
Darmstadt
 
 


Na ma volt egy kis meglepetés. Bent a melóhelyen kimentem a mosdóba és ilyedten tapasztaltam hogy ici-picit barnás folyás van a tisztaságimon. De most mikor itthon elmentem már nem volt semmi. Van még 6 napom a nem vártig. Meg egyébként is elég rendesen érzem mindig mikor meg akar jönni. Most csak kicsit fájdogált a derekam.Sírógörcsöm volt az idegtől mert úgy felhúztak, pedig álltalában csak jól kipuffogom magam és kész. Most meg úgy ég a gyomrom, hogy levegőt alig tudok venni. Csak hasalok az ágyban, hátha segít de nem akar múlni :(
ariola
 
 


Szia!

Ugye -ugye!?:) Én áttestem ezen a gyomorégéses történeten ,tényleg nagyon kellemetlen! :( A barnás dologról azt hallottam,hogy ha korábban jelentkezik és csak úgymond "pecsételős " akkor az lehet a beágyazódás . Azthiszem ,hogy ilyenkor 8 vagy 10 napot kell visszaszámolni és ha akkor voltatok együtt akkor kezdhetsz reménykedni!:) Remélem ez a kellemetlenség az ő jele lesz!:) Nálam nincs változás. Ugyanúgy csak ez az állandó "melegem van" érzésem maradt meg. Az álmosság lehet tünet? Mert én amúgy is szeretek aludni..és állandó éjszakásban dolgozom már fél éve de általában 9 órát alszom most pedig már 3.napja 12 óránál elöbb meg sem ébredek.
edusz93
Darmstadt
 
 


Ez olyannyira pecsételős volt, hogy épp csak látszott valami, Aztán cseréltem, de mikor itthon kimentem a mosdóba, azon már semmi nem volt. A gyomrom nagyon nem jó. Próáltam leerőltetni egy kis kaját, hátha változik, de nem. Tényleg pocsék. 23.-án voltunk együtt az pont 8 napja volt.21.-én is. Az meg 10. Viszont ma reggel leesett a hőm 36.7-ről 36.4-re. Bár nem is ugyan akkor mértem mivel ma 6-re mentünk dolgozni.2,5 órával korábban a szokotthoz képest, + pocsékul aludtam.
ariola
 
 


De érdekes!!:) Én nem mértem a hőmet mert nincs lázmérőm...mint mondtam soha nem voltam lázas beteg. Egyszer egy két oldali tüdőgyulladást is csak arról vett észre anya ,hogy nem ettem semmit még baba koromban. Elvitt dokihoz ,hogy mit csinaljon velem és kiderült ,hogy gáz van. Én vettem be a gyomorégésre egy db 25 mgos quamatelt. Állítólag az nem gyógyszer csak gyomorvédő! :) És próbalj meg enni egy két falatot.
edusz93
Darmstadt
 
 


Basszus most szamoltam át a ciklusaimat ami azt jelenti ,hogy 24 naposak azaz már csak 3 nap van a nem vártig ugyanis eddig mindig rendszeres volt amióta nem szedem a fogamzás gátlót kivéve az utolsoót ami kicsit korábban jött mert kismedence gyulladásom volt. De a duphatson szedése szerint még 3 nap és nem kellene megjönnie.:):):)
edusz93
Darmstadt
 
 


Kíváncsian várom a tesztedet. Remélem + lesz   Én betáraztam belőle  Végre elmúlt a gyomorfájás. Ettem egy kis kekszet meg volt itthon quamatel ugyhogy bedobtam egyet. Drukkolok nagyon :)
ariola
 
 


Örülök,hogy jobban vagy!:) Köszönöm ,hogy szorítasz! Lehet meg nem fogja kimutatni ,de egy próbát megér.:) Én most jól vagyok nem érzem ,hogy melegem lenne és mindjárt megyek dolgozni. Reggel mindenképp írok,hogy mi lett az eredmény! Jó éjt!
edusz93
Darmstadt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: