Új privát üzeneted érkezett!

Szia Pannus!

Annak örülök,hogy végre megjött,de annak már nem,hogy te is padlón vagy :(
Én is épp ebben vagyok,hogy idén már tuti nem tudunk kezdeni és kivagyok tőle teljesen!Nem értem,hogy miért nem úgy jönnek össze a dolgok ahogy mi szeretnénk!De próbálok abban hinni,hogy ennek is meg van az oka!Valamiért még nem jött el a mi időnk.Nekem is megint csúszik a menszim,most is késett 3 napot...Én próbálok pozitív lenni,de valahogy most nem megy.Nagyon reménykedtem benne,hogy idén végre egy pozitív teszt is kerül a fa alá,de sajnos az sem lesz meg.De remélem jövőre már egy babát tehetünk a fa alá :) Most próbálok erre koncentrálni.Meg megmondom őszintén úgy leköt a meló,hogy még a szerdára sem nagyon tudok gondolni.Most úgy minden összejött nálunk is.Plussz pénz kiadások stb... Remélem jövőre több szerencsénk lesz csajok és végre mindenki babás lesz!
Ha lehetne egy kívánságom én azt kívánnám,hogy mindenki aki babát szeretne sikerüljön neki!!!Annyi sok meddő pár van aki küzd egy babáért!Teljesüljön mindenkinek!
Bocs,hogy áttmentem kicsit csöpögősbe,de még én is kicsit padlón vagyok!

Puszi csajok!
szisza87
 
 


@szisza87:


Sajnalom hogy ilyen rosszul erintett, nekem is igy volt a mult honapban :(  mindenki mondogatja es a vegen ugysem jon ossze :(
Amugy korant sem biztos h. en elobb kezdek..
eleg sok gondom jott elo epp mosst, egyfolytaban barnas folyasom van.. ill csak barnas nyak.. tegnap este is,igaz csak egyszer de akkor is ott van es nem tudom mitol.
ha igy vizsgalt meg az a faszfej, akkor elkapom egyszer es agyonverem!
Most mar nem akarok meg egy masik dokihoz megint elmenni hiszen 27 en megyunk, akkor elmondom a panaszaimat aztan majd kitalalja h. mi legyen.. a hormonjaimmal nem tudom lehet e baj.. alt azt irjak h. ez a barnazas inkabb a lutealis fazis ban jelentkezik nekem meg az epp elkezdodott csak..
remelem nem valami komoly baj, dehat az utobbi honapban annyian vizsgaltak, csak kiderult volna..
majd meg olvasom a tobbit is es hozzaszolok :D

20140211131327
 
 


@pannuska12:


Nagyon sajnalom hogy igy padlora kerultel :( nem konnyu ez amikor nem tudod befolyasolni a dolgokat es hulyeseg miatt felretesznek :( ettol en is total ki tudok borulni, de van egy baratnom mindig azt mondja ilyne miatt ne idegeskedjek, ez el kell fogadni hogy igy van. Persze mindig elmondja h. szerencsere o nem erti igazan h. min megyek keresztul, neki gyorsan jott mindegyik gyerek (2). Bele kell ebbe torodni, es elfogadni. En csak azon vagyok kibukva miert nem mondjak ez elore. Ha igy lett volna gondolom mar elmentel volna egy ilyen szar vizsgalatra, nem ?

Lanyok lehet mind egyutt kezdunk majd Januarbn :) ami azt jelenti h. akkor mindenkinek tuti sikerul!! :)

nem tudom mi ez a barnazas, Anyu azt mondja lehet az idegessegtol mar.. nem tudom.. ki fog derulni sztem elobb utobb..

20140211131327
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!!!!

Nem tüntem el csak dolgoztam és nem tudtam írni sajna.
Úgylátom tényleg együtt kezdünk de jó is lenne,és az meg haba tortán hogy mindenkinek sikerül majd!!!
Ma este megyünk át a sógorékhoz megt szülinapja volt tegnep,holnap főzök mert kedden melózok,szerda pedig megy ki a párom türkibe megint.És vasárnap jön is haza!!!
Már nagyon várom a januárt,de akkor ti is !!!!!
De jó lesz!!!!!
Úgyhogy mindenki nyugodjon meg és a 2014. a mi évünk lesz!!!
Puszi mindenkinek!!!!Csók

gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Mostmár én is kezdem elfogadni,hogy ebből január lesz :) Na de sebaj,együtt csináljuk végig  és mindenki babás lesz,mert a 2014 lesz a mi évünk!

Regi nem tudom mitől lehet ez a barnázás  szegényem,neked aztán tényleg minden összejött most!Epéddel mizus?Azzal voltál dokinál,vagy megpróbálod a diétát és ha nem javul csak akkor mész?Remélem még időben észe vetted és elég lesz a diéta!

Pannus hogy vagy?Te is össze szedted már magad?Azért most mentek majd erre a visgálatra nem?Vagy azt se csinálják meg?

Gabci te is jó sokat dolgozol!Én is tegnap egész napos voltam,ma meg takarítottam eddig,mert szombaton nem voltunk itthon és már futott a lakás.Most délutános vagyok és hulla fáradt 

Csajok én már nem foglalkozom az új lánnyal.Azt csinál amit akar,nem vagyok az főnöke.Amit kellett én elmondtam neki,agyat sajnos nem adhatok.Azt a 15 percet meg kibírom vele amíg együtt vagyunk.Mondtam a többieknek,hogy neveljék  El sem hiszitek,de az a csaj aki az elején annyira fúrt,most tök jóba vagyunk!Egy csomót röhögünk,meg amikor kimegy cigizni hív magával,hogy addig dumáljunk :D persze én nem gyújtok rá,csak kimegyek vele.De annyival jobb így dolgoznk,de komolyan!Nagyon tetszik ez a hely,szeretek bejárni és nálam ez a lényeg.Persze máshol kaphatnék többet is,de 10-20 ezer nem ér annyit,hogy tönkre tegyem magam idegileg.Tapasztalatból mondom.Sajnos volt egy olyan hely ahol 2 évet voltam és szinte bele rokkantam.Állandóan beteg voltam,gyomor ideggel mentem be....stb...
Szóval jó ez a hely,már több mint egy hónapja itt vagyok Remélem maradok is 

Szerdán ugye megyek dokihoz,akkor nem megyek dolgozni,viszont csütörtökön meg egész nap leszek...Nem baj hamar eltelik.Viszont most lépek!

Vigyázzatok magatokra!

Puszi
szisza87
 
 


Sziasztok,
tök jó, hogy mindenki nyugtatja saját magát, meg a másikat.
Pénteken fogtam magam és elmentem a nődokimhoz. Vettem neki ezt-azt, mert sose enged fizetni. Meglepődött és alig tudta,hogy segítsen. K...va rendes volt, tök lehiggadtam. Azt mondta, így vagy úgy fél éven belül terhes leszek... és most így tök jó! Mondta nézzem meg, milyen vizsgálat mikor jár le és csináljuk azonnal! Vasárnap ügyel a kórházban és néz peteérést. 11. napom lesz, kíváncsiságból jobb is megnézni, nem?
Megyünk 12.04-én.Párom azt mondta, ha decemberben nem lesz inszem,ott helyben agyonüti az orvost, én mondtam oké, addig kimegyek és RÁHAJTOGATOM A PULTOT A RECEPCIÓSRA !
Már mindegy, elfogadom a januárt, muszáj, hiába ugrálok.
A ház romokban, minden csupa por. Én nem tudom, mikor végzünk a konyhával meg az étkezővel. Baszok rá!!!! Majd meglesz. Addig meg koszosak leszünk. Igaz, próbálom a hálószobát meg a fürdőt tisztán tartani, de most is a fal csiszolásakor az a finom por mindenhova bejutott. Baszok rá!!! Jó helyen van. Ezt a baszok rá dumát most tanultam a festő haveromtól. Olyannyira készen van ( lakástörlesztés,volt feleség provident hitelje+3 munkahely, hogy ezeket fizetni tudja), hogy már mindenre ezt mondja. Én is !
Szétdolgozom az agyam most is. Az előbb hagytam abba. Le vagyok maradva, rengeteg a melóm.

Regi, ez a barnázás már engem is idegesít. Nem gomba? Ismerősöm Tapolcán vizsgálat után szedett össze egy kis gombát. Előfordulhat ez nálad? Intim zuhanyt nem próbálod ki? Vegyél egy canesten kombit, ártani nem árthat, de szüntesd meg a cuccost.

Szisza, örülök a munkahelyednek. Az embert már reggel feldobja, hogy ahova megy, jól fogja érezni magát! Igazából tök jó napod van, mikor dolgozol, amikor nem, az meg még jobb. Maradjon ez így!
Meg legyél bátran csöpögős, én szívesen olvasom... jól esik nekem (is).
Feltöltök...
pannuska12
 
 


Sziasztok,
vegul csak ideertem- Olvastalak titeket, de nem tudtam irni. Ma is tegnap is elmentem tornara, most kiprobaltam a walkenergiet, annyira bejott tegnap h. ma is mentem egy orara :) ha van lehetosegetek probaljatok ki, sztem tok jo :) igaz azt utalom h. sok idom elmegy:( de nem tudok hol futni:( utalom ezt a varost, mindenhol budos van, es mire hazaerek sotet, es felek is..

Szisza, kivancsi vagyok mit mondanak holnap, meselj!:)
Az jo ha jol kijottok a munkatarsaddal, sokkal jobb igy, nem ? Az epemmel nem tudom mi van. ettem mar mindent, nem csinalok nagy dietat ( zsiroskenyeret azert nem eszek:))
es nincs semmi bajom. Ettem mar szalonnat is egy keveset, de az sem kavart fel.

Jaj, megjottek az eredmenyek a mult heti vizsgalatrol es minden negativ :) ugyhogy a barnazas nem lehet gomba miatt. Megkerdeztem az asszisztenst, es mondta h. ne izguljak lehetseges h. attol volt. Es azota tenyleg nincs semmi... legalabbis eddig. Ahogy latszik meg egy hetet kell kihuznom barnazas nelkul :)

Gabci, milyen volt a szulinap? volt jo kaja eves ivas ?:)

Remelem a jovo ev tenyleg jo lesz, bar a mult evrol is azt hittem :(
Pannus, azert ne hajtsd tul magad mert az sem tesz jot! Orulok, hogy kicsit jobb szinben latod a vilagot! :)

Gabci, milyen volt a vacsi? eves ivas? minden megvolt?

20140211131327
 
 


Allandoan ledob ez a szar net..:( utalom
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Lassan indulok,nagyon izgulok,hogy mi lesz  Ha haza értem jövök a részletes beszámolóval!
szisza87
 
 


Sziasztok,
jobban vagyok lelkileg, amúgy meg fáradt. Tegnap beájultam 9-kor, reggel 6-kor magamtól keltem, és elkezdtem pörögni: rakodtam, mosogatógép indít, szilvásgombóc megfőz, kávé lefőz, ruhát összeszed és a végén zuhanyzás, negyed 8-ra kész! Most pihenek.
Amúgy okés vagyok. Most meg én barnázok, nem akar elmúlni a menzesz. Múlt csütörtökön kezdődött az erős vérzés, vasárnap óta meg csak pötyögök. Mindegy, ez is csak elmúlik egyszer.
Regi, és már van hatása aktív sportóló életednek? Én meg flabelost akarom kipróbálni, tök punnyadt vagyok!
Megyek, imitálom a munkát!
Puszilok Mindenkit!
pannuska12
 
 


Hahó Lányok!!
Itt vagyok!!
 Csak dolgoztam tegnap is és én reggel  tíztől este nyolcig vagyok és nem tudok írni mindíg sajna. De ma itthon vagyok holnap és holnapután megint megyek.
Na szóval jó volt a szülinap ettünk ittunk dumcsiztunk.
Szisza tök jó hogy szivesen jársz melózni ez így helyes,legalább nem vagy stresszes és így a baba is hamarabb jön majd.
Regi,jól teszed hogy mozogsz egy kicsit majd megnézem én is hogy mi ez amit csinálsz,de nekem is kéne egy kis mozgás!!!

Pannus,megint túlpörgeted magad,ejnye-bejnye!!!!!!Nemszabad!!!!
Tudom ha kosz van én sem tudnék pihenni,ugyhogy megértelek.

Szisza!!! Ugyan mit mondanak!!! Olyan kíváncsi vagyok!!! Írj!!!

Ma SZULEJMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁN!!!!!
YESSS!!!
Puszi!!Csók

gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Bocsánat,hogy nem írok most senkinek,de életemben nem voltam még ennyire magam alatt!A doki közölte,hogy bele se kezdünk inszembe,hanem egyből lombikra küld,mert a páromnak annyira rossz a sperma eredménye,hogy felesleges lenne.Lányok nekem itt apró darabokra hullot a kis lelkem... Bele se gondoltam én soha a lombikba és egyszerűen nem tudom felfogni.De azért még egyszer megforgatta bennem a kést a doki,amikor közölte,hogy a FEBRUÁRI menszeszkor találkozunk!!! Hazáig sírtam és üvöltöttem a kocsiba.Nem hiszem el,hogy ennyire szerencsétlen vagyok,hogy semmi nem jön össze!Ja és mellesleg,ha februárba nem sikerül a lombik akkor 2014 sem lesz az én évem...Én ebbe bele őrülök.Most kell egy kis lelki pihi úgy érzem!Pár napig tuti nem leszek....

puszi
szisza87
 
 


Szisza!

Nem is tudom mit mondjak... Nagyon sajnálom ami veletek történik, biztos nem könnyű ezt feldolgozni. Próbáld nézni a dolog jó oldalát. Ha tényleg ennyire rossz a spermakép, legalább nem "hitegetnek" feleslegesen egy sikeres inszem lehetőségével. Igaz messze van még február, de legalább lesz időd lelkiekben felkészülni. Most biztos kell pár nap mire ezt feldolgozod, aztán karácsony, szilveszter, és a január meg gyorsan elrepül... Kitartást és sok erőt Neked! És igenis 2014 lesz a mi évünk!!!! :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Szisza,
szornyen sajnalom hogy igy letortel! Pihenj egy kicsit, majd szebb szinben fogod latni a vilagot, nyugi. Addig meg ha teheted keress vmi sportot, jot tesz, tenyleg, lelkileg is.. bar eleg faraszto rohangalni ide oda, de megeri . Magadert , magatokert:)
Fel a fejjel, egy kis eltavot kapsz ;)
Egesz nap rad gondoltam, hogy mit fognak mondani, hogy fog tortenni, de erre nem szamitottam :( Jo volt amugy a mintavetel? nem is javasolt a doki vmi vitamint? nem tudom mennyire rossz az eredmeny, de a fer 14 tuti hat, kozvetlen kornyezetembol tudom. Bar a parom nem azt szedi hanem amit o kitalalt...
Csak ilyenkor megy nehezen az ido, aztan ha sikerul akkor mar pikk pakk rohan. Ugyhogy meg elvezd ki ezt a kis idot:)

Mostanra meg ahugika hozzaszolasat is elolvastam, igaza van!

Nezd ma a sorozatod :D
Remelem mielobb viszontlatunk
20140211131327
 
 


@szisza87:



Nagyon sajnálom Szisza,tudom ilyen rossz most,nekem 4sikertelen inszemem volt nagyon magam alatt voltam mindegyik után. Most meg ez a 3hónap várakozás ez is kikészített. De elmegy gyorsa meglátod. De miért nem január???
Én ma hívtam a klinikát és a decemberi ciklus első napján kell hívnom őket,de decemberben meg kell csináltatnom a lombik előtti kötelező vizsgálatokat. És a 20-ik napra kapok időpontot az kb január 6. Akkor írják fel a szurikat és kezdődik a mindennapos szuri. Majd a januári peteéréskor lesz a lombik,az kb. január 23. Jó messze van még!!! Már nagyon várom!!
Együtt érzünk veled szisza!!!

Sok puszi.Csók
gabci75
Érd
 
 


Gabci, azert most igy belegondolva, mar mindjart itt az idopont nem? nemsokara mesz. Es amikor mentel, mar szisza is uton lesz :)

Pannus, mikor is mesz most? mi lesz ezzel a lejart eredmennyel?
Lanyok en olyan nem normalis vagyok.. Mint akit megbabonaztak. Felrebeszelek, elfelejtek mindent- vag ylegalabbis sokmindent. most megint levert a viz h. vmi kajat odaegetek :(

Szoval ha visszakerdezek, nezzetek el: szitaagyu lettem :(

Ja, Pannus, nincs meg eredmenye ennek a csodatornanak :) meg csak 2 szer voltam :D es jovo het a kov. idopont, vagy holnap meg nem tudom:)
jaj, holnap tuti nem, mert keszulni kell a hetvegi utazasra :D

megyek eszek jo kis enkeszitette hazisajtot :D nyami:)
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Szisza, NYUGI-NYUGI-NYUGI. Én a helyedben örülnék a lombiknak!!!! Nézz meg engem meg Gabcit!!!! Mióta kinlódunk!!!!! Te ezt az időszakot nyugiban eltöltheted!!!! Mi meg rohangáltunk inszemre reménnyel tele és MI LETT????? MI LETT AZ EREDMÉNYE???? Te mindezt átléped!!! Nem lesz eredménytelen inszemed, nem lesz méhen kívülid, nem lesz műtéted stb. HANEM EGY SIKERES LOMBIKOD !!!!!!!!!!!!!! A LOMBIK TUTI LESZ ! Remélem nem a pénz miatt aggódsz. Lásd be, szerencsés vagy ebből a szempontból. Gabci is 4x reménykedett és 4x padlót fogott, én meg úgy benyaltam az inszemet, mint annak a rendje és módja. EZT AKAROD???? Nem ! Hát akkor? Tessék örülni egy kicsit! Februárig 3 hónap van: teendők: 1. most kibőgöd magad és kikiabálod magadból az ideget. 2. mindent rendbe teszel magad körül ( szarrá nyalod a lakást ). 3. kitalálod a karácsonyi ajándékokat és meg is veszed ( közben arra gondolsz, mennyi örömet fogsz ezzel szerezni ) 4. kipihened az ünnepi pörgést és lefogysz a kezdeti súlyra. 4. itt van február eleje !!!! 
5. MEG NE TUDJAM, HOGY NEM TARTOD BE !!!!!
Kifogás????!!!!
Nézd meg Gabcit. Ő is türelmesen vár, mint mindannyian.
És ha februárig valami csoda folytán teherbe esel????? Na? Akkor mi lesz??? Ennyi.  A remény hal meg utoljára!
Puszi
pannuska12
 
 


Sziasztok,
Nah epp most akartam irni, hogy valszeg nalunk sem lesz semmi mar iden..:(  :) nem csinalnak semmit karacsony kornyeken a BMC ben es ha most nem kezdjuk el ( sztem nem akarnak mar belekezden epp a karacsony miatt) akkor a kov. ciklusban sem fogjuk tehat marad a januari ciklusom..

Szoval szisza ne aggodj h. lemaradsz, nagyon ugy tunik, hogy szepen bevarjuk egymast :)

Hogy nekem meg mi lesz nem tudom, de ahogy mondtam en a lombikot nem vallalom be, kulonbozo okok miatt, egyszoval ez egyeselyes nalam..

reginand1pont0
 
 


Sztetek mennyit kell irnom ahhoz hogy ismet laptetom legyen??!  :D
reginand1pont0
 
 


@reginand:


Na sziasztok!!!!

Hazaértem,holnap pihi de főznöm kell valamit. Párom hétfőn jön haza. Vasárnap-hétfő dolgozok,de kedd-szerda itthon leszek vele!!! 

Igen Regi nemsokára eljön a január,és mindenki sorrakerül!!!!
Regi miért nem vállalod a lombikot??

Pannusnak igaza van Szisza!! Nyugi!!!!
Mi itt vagyunk,és leszünk is végig amíg mindenkinek nem lesz baby!!!!

Puszi mindenkinek!!!!Csók




gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek,hogy próbáltok össze szedni,jelentem már jobban vagyok :)
Páromnak is az a véleménye,hogy örüljünk neki,hogy nem húzza az időt feleslegessen.Mostmár én is kezdem felfogni,hogy a doki jót akar nekünk és bízom benne,hogy sikerülni fog!Egyébként nem a pénz miatt aggódom,mert azt össze tudjuk rakni (már el is kezdtük) hanem lesokkolt,mert én úgy mentem oda,hogy megbeszéljük milyen gyógyszerek kellenek majd az inszemhez...és hát iszonyú volt mikor közölte,hogy ő egyből lombikra küld.Na mindegy,ma beszereztünk E vitamint,C vitamint,szelént és Maca Vibét páromnak,mert ezek állítólag jók a kis katonáknak.Feltúrbozzuk őket februárig :) Azért február,mert ahogy írta Regi is,már decemberben nem kezdenek bele semmibe,januárba meg már be van táblázva a dokim.Ezért a február.Most a progim a fogyi és a jóra koncentrálás.De még az a szerencsém,hogy nincs időm annyit ezen agyalni.Most még azért van görcsbe a gyomrom,mert párom el akarja moondani a szülőknek,én meg nem nagyon szeretném.Anyóssal nem vagyunk túl jóba és tuti mindenkinek úgy fogja előadni,hogy én nem tudok teherbe esni...Ami igaz is,de velem szinte minden rendben...Nem hibáztatom a párom és ha nem is lehetne sehogy se gyerekünk is vele maradnék,mert imádom!!!Nehogy félre értsetek!

Na mindegy,megnyugodtam túl vagyok rajta és készülök a februárra ezerrel :)Ahogy már mondtam ez nem verseny!

Köszi csajok,hogy itt vagytok velem!

Puszi és vigyázzatok magatokra!!!!
szisza87
 
 


Szisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Örülök hogy megnyugodtál és hogy összeszedted magad,én is így tettem.
Azért a lombiktól kicsit tartok,vagyis nem magától a beavatkozástól,hanem a szurik!!!!! Meg kell tanulnom beadni,úristeeen!!!!! Már most félek!!!! De valahogy megtanulom úgyis!!!
Kb. 100-120ezer lesz a szurik ára,nekem anyukámék kifizetik hála a jó istennek.
Csak sikerüljöööön!!!!!!
Nekem is fogyni kell addig,de nagyon nehéz!! De valahogy akkor is lefogyok nem érdekel!!!!
Anyósoddal pedig ne foglalkozz,a párod elrendezi úgyis!!!
Meglátod az első lombik sikerülni fog mindkettőnknek!!!! Én bízok benne negyon!!!
És már várom is!!!
Puszi!Csók

gabci75
Érd
 
 


Gabci én is nagyon félek a szuriktól!Nem tudom,hogy fogom megoldani,mert még attól is félek,ha más megszúr...De majd megszokjuk,ugye???
Nektek is menni kell ilyen csoportos tájékoztatóra?Vagy Ti már voltatok?
Csajok,tudom nem fogyókúrás,de kalácsot sütök (fahéjas) és olyan isteni illata van :D már nagyon várom,hogy kisüljön :D

Csajok írjatok magatokról!
Regi tornáztál ma is?
Pannus hogy vagy?
szisza87
 
 


Lányok! Szuritól ne parázzatok! Szerintem nálam jobban senki nem félt tőle. Az első kb 1/2 óráig tartott: szúrjam, ne szúrjam, nem merem!! Aztán tövig bedöftem a hasamba és semmit nem éreztem. Nem mondom, hogy nem parázok azóta, de meg lehet szokni. :)

Rólunk röviden. Pár hete eltűntem, kicsit besokaltam az egésztől. Végre rászántam magam, és elmentem egy nőgyőgyászati endo dokihoz. Átnézte az elmúlt 4 év leleteit(volt mit), Aztán rámhozta a szívrohamot: Tsh enyhén emelkedett, ez a legkisebb gond, de mivel már 4 éve nincs baba ezért pajgymirigy uh, majd gyógyszer. Metet megemelte napi 3*500mg-ra, ettől 2 hétig állandó puffadás és szélgörcs :( Ehyhén emelkedett a prolaktinom(szerintem írtam már), erre Bromot szedtem. Endodoki abbahagyatta velem a szedését, mert annyira kevéssé emelkedett, hogy ezt szerinte a pco és a magas TSH okozza. Aztán nézegette a vérvételi eredményeket: minden évben voltam 3.napi vérvételen, és az fsh-m egyre emelkedik. Jó az érték(mármint felső határon van mostanában), de mivel folyamatosan emelkedik, rámijesztett, hogy esetleg nem korai petefészekkimerülésem van e. Ezért AMH vizsgálatra küldött, ezt nálunk az ÁNTSzben nézik. Elvileg minden nap van vérvétel, de majdnem 2 hétbe telt mire végre találtam ott valakit, az előre kiírt vérvételi időpontban. Már szét tudtam volna robbani az idegtől. Ma megjött az eredmény:3,1 ez elvileg koromnak megfelelő :) Megvan a pajzsmirigy uh is, ott is rendben minden. Remélem most péntek este tud fogadni az endos doki, és elkezdhetem a pajzsmirigy bogyót. Viszont így 3 hónap pihi, nincs addig inszem. Legalábbis nem akarok felesleges köröket futni, amíg rendben nincs a tsh-m. Majd el is felejtettem,kiírt nekem még egy vérvételt: thrombophilia panelt. ennek 2 hónap!!! mire lesz eredménye. Igazából nem is tudom ennek mi köze a meddőséghez, még nem volt energiám utánanézni.
Szóval most várunk, remélem hétvégétől szedhetem a bogyit, és így márc végén, ápr elején inszem(micsoda szülinapi ajándék lenne )
Közben uncsitesóm hívott, hogy nincs e kedvünk elmenni vele síelni egy hétre. Évek óta soha nem voltam, mert mi lesz ha babás leszek, de most nem érdekel. Szükségem van az egy hét téli hegyvidékre :) Ha meg mégis csoda történne majd sétálok a párocskámmal(ő nem síelhet egyébként sem) Igaz pénzünk nem sok, de mivel insezm nincs, doki nincs(magánba járok uhkra), gyógyszerek sincsenek, így majd megoldjuk valahogy!

Szóval lányok, úgy tűnik, majd csak utánatok jövök valamikor, és nagy valószínűséggel már 2015ös babával

Bocsi hogy hosszú lettem

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Na csak eszembe jutott még valami. Mostanában sokat lehet hallani a D-vitaminról, hiánya sok mindent okozhat, többek között meddő nők esetében is alacsony szokott lenni. Mivel mentem AMH vizsgálatra ami fizetős, mondom megnézetem már a d vitamint is. Majd leestem a székről: 36nmol/l (<50Dvit hiány. 50-75 között: elégtelen, 75 felett megfelelő) Kezdhetem enni a Dvit-t amíg 2x-esére feltornázom :D Ez a fehér bőr, vörös haj átka, nyáron nem nagyon mehetek napra, így nem is csodálkozom, hogy nem megfelelő a szint. De hogy ennyire

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok, olvastalak titeket, de nem voltam egesz hetvegen, mivel kirandultunk. Tegnap este sem birtam magammal, elo sem vettem a gepet :( mar 7 kor aludtam, olyan faradt voltam. Meg vasarnap is szinte egesz du..:( vmi bujkal bennem, remelem nem leszek beteg . Tegnap megmertem a homet, du. 37,2 volt.. nem jo. pedig mar kezdtem remenykedni hatha baba vana adologban de ma reggelre leesett a hom, 36,75 volt, igaz nem mertem eddig, de gondolom sokkal feljebb volt, tapasztalatbol tudom. Igy holnapra varom, nem hiszem hogy ma mar megjonne, bar nincs kizarva. Na megint remenykedtem, nyilvan nem ok nelkul. Amikor felebredtunk a szallason szombat reggel, olyan hanyinger jott ram, h. azonnal pattan
reginand1pont0
 
 


szoval pattannom kellett ablakhoz, friss levegoert.. egesz nap ment a disznooles, nyilvan a kaja is olyan volt, delben sult husi, maj, este pedig kolbasz, hurka, na abbol is ettem persze, majd kezdtem bufizni tole, ereztem nem jo a gyomromnak. majd az egyik srac beleult az olembe, mivel nem akartam vele tancolni menni :) ahogy felallt, egybol wc, olyan hanyinger jott ram mint a fene. Vmikor ejjel le is fekudtunk, felkeles, reggeli, vasarnap 11 kor mar otthon voltunk. ebed, 1 kor mar aludtam ismet, egeszen 5ig:) meg este 9 tol reggelig.. Elegge reszletes voltam, de ezekbol azt gondoltam, remeltem talan most sikerult. Hat nem:(
Sajnalom :(
tegnap nem voltam tornan, nem ertem oda, mivel a keresztgyereknek vettem jatekot, ma 5 eves. meg elinteztuk a papirokat a BMC hez a kozjegyzonel.

ma sem megyek mivel sztem felmegyek a gyerkochoz :) majd szerdan, meg talan csut.

Ja, amit kihagytam: mult heten eleg erzekeny voltam, majdnem 2x is elbogtem magam a melohelyen. Es ez nem volt annyira szokvanyos, de ugy latszik most ez ilyen ciklus csak :(

Holnap megyunk, irto kivancsi vagyok az eredmenyeimre! Remelem semmi rossz nincs. Kivancsi vagyok a tshmmal mit csinalnak, adnak e gyogyszert..vagy mar visszaalhatott..

Szep napot,


puszi

reginand1pont0
 
 


Sziasztok!

Ahugika sajnálom a TSH eredményed,de viszont az AMH eredményed szupi!Tudom,hogy nehéz kivárni,de igazad van abban,hogy megvárjátok amíg helyre jönnek az eredmények!

Regi!De jó,hogy párod aláírta azt a fránya papírt!Emlékszem menyire nem akarta :D Ennek most nagyon röülök!:D
De jó lehetett akkor a hétvége,most irigykedem!Imádom a disznóvágást! :)

Gabci gondolom nállatok megy a turbékolás :D De azért majd gyere mesélni magadról! :)

Pannus,veled mizus?Megint dolgozgattok valamit?Pihizzél ám közbe!

Megyek csajok,mert sok dolgom van még!

Puszi :)
szisza87
 
 


Szisza, ez nem olyan disznovagas volt:) csak vendegeskedtunk, ill fizettunk erte, ez amolyan falusi turizmusos ize volt :)
de ettol meg persze jo volt, tavol a varos zajatol!

Holnap 11 re megyunk.. kivancsi vagyok mit fognak mondani :D
20140211131327
 
 


akartam mondani: szoritsatok hogy holnap csak jo hireket halljunk!!
20140211131327
 
 


Regi mennek a drukkok,ne izgulj!
szisza87
 
 


Koszi Szisza :)
Mar reggel ota megy a hasam..nem tudom mitol lehet csak attol h. megjott :( remelem azert pestig kibirom az utat :D
20140211131327
 
 


Sziasztok,
2 napig okosodtam-kötelező továbbképzés. Tök okos lettem vazze!!!
Nagyon ki vagyok merülve. Ingerült vagyok, agresszív, türelmetlen. Leszarom.... Valahogy nem vagyok túl a dolgokon. Bőgjek???? VAgy mit csináljak? Dolgozom,mint az állat, hogy eltereljem a gondolataimat. Lehet nem kéne?
Ezt a D vitaminos dolgot én is megfontolom, veszek is. Vagy árthat is? Én is fehér bőrű vagyok, kerülöm a napot nyáron, mert rohadt meleg!
Ma voltam nődokimnál. Adott beutalókat vérvételre. Megbeszéltük, hogy előre dolgozunk. Januárra lejárnak a vérvételi cuccaim is, ezért kiszurom a szemüket vele!!!! Ne, itt van, e!!!! Nesztek! Szóval holnap reggel elmegyek vérvételre. Jövő szerdán meg megyünk Tapolcára, ott meg leveszik a baktériumra a mintákat.
Megyek, mert munka van....
Regi, jelentést kérünk!!!
Szisza, örülök a pozítiv hozzáállásodnak! Küldjél belőle nekem is.
Gabci ne félj a szuritól, nem fog fájni és gondolj arra, hogy MEGÉRI az áldozat.
Puszi nektek!!!!
pannuska12
 
 


Hali Lanyok, megjottem!
Szisza, biztos gondoltal ram, es szoritottal, mert sikerult! kezdjuk is az inszemet azonnal :) azt mondta a doki, h. minden eredmenyunk jo, a prolaktinom nem lett az, szedjek tobb bromot. A TSHm! na most figyeljetek 1,66! hat ez csodas, A progeszteronom pedig 86 lett ami szinten nagyon jo. A tobbit nem kerdeztem meg, de gondolom szolt volna ha vmi nem jo.
Szoval ha most nem vagyok terhes megsem, mert meg nem jott meg, de persze reggel volt vmi kis barna, es gorcsolget a hasam tegnap leesett a hom, sztem, de nem tudom ma mar nem mertem, es ma faj a mellem de ott fent es egyre jobban, pedig most nem is tornaztam, akkor penteken mar megyunk is a programra. Azt mondta a doki h. 3. +- 1 nap, szoval csak a pentek johet szoba ha megjon ma ha holnap!
Hurra!! Remelem lesz vmi meglepi a fa alatt :) es eppen karacsonykor derulne ki :) mivel a kov. mensim akkor esedekes, a mai allas alapjan, dec 23.
es sikeres inszem eseten a sajat szulinaponom szulethet az elso gyermekem! :)
Ugye ti is orultok?

egyre jobban faj a mellem..:(
20140211131327
 
 


@reginand:


Na végre egy jó híííír!!!!
Jóhogy örülünk neki Regi!!! Csak sikerüljön!!!!!
Én ma főzök a páromnak mert holnap megy vissza,ésn is megyek csüt-péntek. Majd szombaton leszek itthon!!!!
Akkor majd takarítok meg mosok.
Pannus,jól teszed hogy előre megcsináljátok a leleteket. Tegnap én is voltam a háziorvosnál és elkértem a beutalókat amik kellenek majd az altató orvosnak.
Szisza!
Nekünk nem volt csoportos előadás majd amikor megyek a profhoz a 20.-ik napon akkor kapok valami papírt és le lesz írva minden.
Jók legyetek!!!
Puszi.Csók

gabci75
Érd
 
 


Gabci, jo fozogetest, meg jo utat.. Eleg gyakran mesz te is nem ?

nekunk nem volt semmifele eloadas, legalabbis nem mondtak h reszt kell venni rajta. Ki van irva, de senki nem kerdezte meg h. voltunk e..

20140211131327
 
 


Sziasztok!

Regi ez nagyon jó hír!Szurkolunk,hogy sikerüljön!NA csajok remélem Regi elkezdi a zebrásodást és mindenki szép sorban követi! :D Ja és kezd el enni majd a sok husit és 2 liter víz minimum!De gondolom ezt mondták,nem?Meg lehet inni fehérje port is,ha már nem bírod a husit,de csak olyat amiben nincs SZÓJA!!!Ezt azért kell,hogy ne legyen sok hasi folyadék,mert akkor nem tudtok kezdeni!Majd akkor kell amikor kezdetek,(szuri)napi fél kiló husi!Ezt nagyon sok helyen olvastam,meg volt lombikos barátnőm is mondta!Meg fogsz tőle undorodni,de kell!

Gabci csodálom,hogy nektek nem lesz előadás!Mert úgy tudom,hogy aznélkül sehol nem kezdik el...
Regi ez csak a lombikosokra vonatkozik!Inszemnél nem kell menni.
Elvileg arról lesz szó,hogy milyen "mellékhatásai" vannak a szervezetünkre a plusz hormon amit kapunk,meg a leszívásról,punkció,meg ilyenek.Azt tudtátok,hogy nekünk előbb kiürülhet a petefészkünk?A plusz hormon szurik miatt!

Pannus,szerintem jól teszed,hogy előre dolgoztok!Legalább nem tudják tovább húzni az időtöket! Küldök egy kis pozitív energiát!Be kell venni a leszarom tablettát addig amíg el jön a mi időnk! :)
Én is januárban majd felhívom őket,hogy van e olyan leletem amit meg kell csináltatni,mert lejár!A hüvely váladék tenyésztés és a kenet erdmény meddig érvényes?6 hónap?Mert akkor az kellene...

Jók legyetek csajok!

Puszi
szisza87
 
 


Szisza,
koszi, ezt a hus dolgot nem mondtak es annyit nem eszem osszesen, nemhogy csak husbol fel kg..

Kivancsi vagyok mert megyunk penteken, akkor derul ki minden..
20140211131327
 
 


Regi olvasgass utána!Volt egy cikk nem is olyan régen ahol egy vega csaj nyilatkozta,hogy több ilyen kezelésen is túl esett sikertelenül,amikor egyszer csak nagyon meg kívánta a husit.Elkezdett napi szinten húst enni elég nagy mennyiségben és láss csodát sikerült is neki! :D Nagyon sok helyen írják is,főleg a lombikosoknál ajálják,de szerintem az inszemnél sem árt!Azért is írtam ezt a fehérje port,ha már nem megy a husi!De mondani kell az üzletben,hogy nem lehet benne szója olyat adjanak!Van vanilliás,csoki,epres... :) Mondom nézz utána!HAJRÁ! Remélem megjön most időben és tudtok kezdeni :D De szép karácsony is lenne :D

Puszi!
szisza87
 
 


Ja a szülészetek-korházak-ban van vegy topik: Dévai intézet vagy ilyesmi.Ott nagyon jó tanácsok vannak,olvasgasd vissza őket is! 
szisza87
 
 


Sziasztok,

na ma voltam megint. Jo sokat kellett varni.. de nagyon sokat. KB 11 kor kezdodott a rendeles, meg 9 kor 4 embert megvizsgalt, majd elment a doki, es 1 ora alatt kiszort mindenkit. Huvelyi UH ( na szisza itt csak rad gondoltam :) meg a multkori megjegyzesed h. meg miket kell kibirni), aztan bediktalta az adatokat tuszok, mehnyalkahartya, mindez 1 perc, vissza oltozes, majd odaadta a receptet, elmondta mennyit hogyan szurjak, kivaltani, vissza az also szinten levo vervetelesekhez, ok megmuttattak hogy kell es jottunk haza. ekkor volt fel 1...
igy ma mar nem mentem vissza melozni, es nincs mar eleg szabim..:(

Nade, en nagyon remenykedem h.sikerul az elso, bar mindenhol azt irjak h nem sikerul az elso, raadasul nekem meg nem is volt terhessegem :(
20140211131327
 
 


Szia Regi! :) 

De jó!!!Mennyibe kerültek a szurik?Sokat kell adnod majd?Gyógyszert is kaptál,vagy csak szurit?
Azt meg meg sem akarom hallani még egyszer,hogy nem fog sikerülni!!!SIKERÜLNI FOG!!!!Csak pozitívan szabad hozzá állni,meg nálatok nem is voltak nagy gondok.Csak rá kell segíteni egy kicsit!Szóval sikerülni fog és nincs vita! Rendes volt a doki uh alatt?Most ugye úgy kellett menned,hogy megvan...Nagyon kellemetlen volt?

Hajrá szuri!!!

Puszi
 Csajok?Ti merre?
szisza87
 
 


Szisza, koszi, hogy szurkolsz es bizol benne, en is nagyon amugy, csak felek h nagyon osszetorok ha nem ugy lesz ahogy elkepzeltem..:( de sikerulni fog, amugy nyugodt vagyok es nem is varok mast.
Csak egy fajtat kell szurni, azt sem egesz adagot, vagyis 1ml, hanem csak2/3-ot.. na ezt oszd el..
Hat nem volt eppen olcso:( 27 ezer volt, most mar nincs semmi penzem karacsonyra :(
Ez lenne az ajandek mindenkinek szoval ha nem jon ossze az szar, mert nem lesz csak 1 csik a fa alatt es az keves lesz ennyi embernek :)
es meg van egy recept, de azt mondta a doki h. azt ne valtsam meg ki csak cipeljem magammal:)
Mindennap kell egyet, egeszen csut.ig aztan majd meglatjuk mit mutat, gondolom attol fugg majd. Es kell bromot szedni amit eddig, ezen kivul nincs mas.
hat rendes e? nem segitett se fel, se le ha erre gondolsz :) mert csak gyorsan benetett beolvasta amit latott, lepattantam ees kesz, az egesz majd 1 perc volt, szoval kellemetlen az volt h. vartam ra 2 orat.. vagy 3 at. Meg amig ott altam az ajto mogott, de idom nem volt gondolkodni. Sot, ez egy kis szoba, vagy fulke volt, es itt meg be is van kicsit sotetitve, mintha a lenyeg az lenne h. jol lasssa a kepernyot. Szoval annyira nem volt gaz.. Nem is lattam sehol nyomokat, se a muszeren sehol, olyan gyorsan tortent minden. Ja, amit sztem vigyel BE magaddal ha mesz es nem szolnak elotte: PZS ha ilyen van, legalabb vmit magad ala tudj tenni ha vegeztek. En is ezt tettem, egy csaj mondta h legalabb papirt adhatnanak. Na mondom jo, h. szolsz, mert kene akkor PZSt bevinni.
Bar nem tudom nalatok mi lesz a protokoll de gondolom ugyanez, meg kell hogy nezzen..

Varom a csutortokot, kivancsi vagyok mi lesz az eredmeny, kell e meg szurni vagy tuszorepi, mikor lesz az inszem, lekessuk e ?:) bar mindegy, mert szombat munkanap, sztem akkor is vissza kell mennem, ha vasarnap megrepedek akkoris megcsinaljak hetfon! es onnan mar csak 10 nap es lesz egy bogyom! :)
Jaj, de varom :)
20140211131327
 
 


Na ezt a hozzá állást már szeretem! :D 10 nap és lesz egy bogyóm :D Ez nagyon tetszik!Nagyon szurkolunk!Szerintem nyugodtan írhatom a csajok nevében is 
Jajj én azt az egyet nem várom,mikor uh-ra kell menni :(De ez hozzá tartozik...Az én dokim szobája is be van sötétítve teljesen le van fóliázva az ablaka.Úgy szeretném ha már február lenne és mehetnénk!De ha bele gondolok,vasárnap már dec.1! Szóval megy az idő!
Akkor a tüszőrepesztőt nem váltottad még ki?Vigyázzál ám mostantól az emeléssel,mert ugye át van állítva a szervezeted gépire,amit annyit tesz,hogy a doki irányít a gyógyszeekkel.Nem természetesen nő egy vagy két tüsző,hanem több és nagyobbra.A lényeg,hogy feszülhet a méhed tőle és ha megemeled magad,akkor idő előtt megrepedhet!Szóval nincs torna!
Persze Gabciék már profibbak a témában én csak azt tudom tovább adni amit hallottam!

Csajok megyek babázni hétvégén :) Már alig várom,hogy tesóméknál legyünk!

Vigyázzatok magatokra!

Puszi
szisza87
 
 


ezek szerint nem valtottam ki :) Asszzem az egyik puregon, de az nem is tuszorepeszto ahogy olvasom.. a masik charegon vagy micsoda. asszem az a tuszorepeszto.

En ezt nem hallottam h. elobb megreped es semmi emeles.. dehat torna kozben nem emelek. setalok :) el kell mennem, mert ha nem megbolodulok. max nem ugy csinalom majd.

Ne izgulj a vizsgalat miatt, mert annyira masra fogsz koncentralni h. nem is veszed eszre es gyors lesz, sztem.

Dejo neked, h. mesz babazni:( nekem is mar idoszeru lenne elmenni a baratnomhoz..

Lanyok, nyilatkozzatok ezekrol a szurikrol stb! :) meg masrol is persze, mit csinaltok? en ma meg nem ettem csak egy szendot es most mar ehes vagyok kemenyen.. na megyek melozok is vmit.. a mai takaritas elmaradt..
20140211131327
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Itt vagyok már,csak dolgoztam megint 2 napot,ma itthon vagyok és megint megyek kettőt majd. Már nagyon unom. 
Nekem az inszem így zajlott. Mikor megjött telefonáltam,és a harmadik napon bementem uh-ra hogy kezdhetem-e a bogyó szedését,én clostibegit szedtem ez pé.stimuláló,5napig szedtem,és ha beszedtem utánna megint uh. hogy megnézze van -e érőben pete ,aztán volt hogy még az nap kaptam szurit fostimont meg másnap is,és meg volt a nap és az idő hogy mikor krllett a repesztő(choragon),és hogy mikor kell mennünk inszemre. Reggel 8-ra kellett menni a páromnak levették a cuccot tőle,12-re kellett mennem nekem és akkor volt az ondó felhelyezés.Olyan mint egy rákszűrés nem fáj egy kicsit sem,katéterrel felteszi és utánna 15percig még feküdni kell,a fejemet nem szebadott felemelni .Utánna hazaértünk és egész nap oópihi,és kiírattam magam táppénzre mert emelni nem szabad,és vártam a 14-ik napot hogy tesztelhessek. És ezt sajna 4-szer megcsináltam.
De neked Regi sikerül az elsőre nyugi!!!!! Örülök hogy kezditek még idén!!!vSzurkolok nektek nagyon nagyon!!!!!!
De majd most a lombik sikerül már nagyon várom!!!!

Jaaa,voltam speed fittneselni ,tudjátok az amikor olyan mellénybe vagyunk és árrammal mozgatnak meg 20perc 2óra edzésnek felel meg,hááát kedden voltunk este de még most is izomlázam van,nem tudtam felvenni a zoknimat,főleg a fenekem és a combom fájt nagyon,ugyhogy bitzos hatásos,majd még megyünk!!!
Ma takarítok meg főzök.
Szép hétvégét mindenkinek!!!!
Puszi!Csók
gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci, KOszi az infokat, ugy tunik nem ugyanaz a protokoll.. it4 t nincs tabi,csak szuri. Meg mast is adnak. Hmm remelem is h. sikerul elsore. Mar megint "biztattak" hogy az elso csak proba :( persze gondolom azert mondjak h. az ember ne legyen megzuhanva, de sztem olyan mindegy, nem ? kezdhetnek egybol a 2. al is , nem? ha mindenki tudja h. az elso nem sikeres :) 14 nappal az inszem utan lehetett csak tesztelni? tenyleg, megvaltozott a ciklusod ezektol a szaroktol? marmint nekem eddig 26-27 naposak voltak a ciklusaim. De neked mindig mindenbol ugyanannyit kellett szedni?? alt. szoktak az adagot valtoztatni.. En ezt meg nem probaltam..kicsit tartok tole.

Mivel nincs tobb szabim, mar nem maradok otthon. Se tp-n Jaj, es azt nem is mondtam h, a kolleganom mar kezdi az agyalast..:( hogy mar biztos terhes vagyok stb. Nem tok mindegy neki? ugysem lesz semmi, mert ha minden jol megy akkor epp akkor zarnak be amikor szulnek.. szoval tokre mindegy, nem lesz se eloleptetese, se tobbmunkaja, se semmi. Bezarunk.. meg mindig nem fogja fel.. na mindegy, csak utalom amikor agyalnak ami nem ra tartozik, nekem meg a nyomorom :(
20140211131327
 
 


@reginand:


Igen ahány kórház annyi szokás,mindenhol máshogy csinálják.Én is nagyon reménykedtem és hittem hogy ez első sikerül,de nem sikerült. Igen két hét múlva kell tesztelni de én is egy-két nappal hamarabb csináltam de csak 1csík volt. 
Nekem nem zavarta be a ciklusomat ,az elsőnél reggel este kellett szednem a clostit,a másodiknál már csak este,úgyhogy nem volt egyformán nekem sem. 
Ne foglalkozz a kolléganőddel,nem éri meg hogy miatta idegeskedj,hagyd rá.Bunkó!!!
Van neked nekünk éppen elég bajunk!!!!

Jó éjt!!!
Puszi.Csók

gabci75
Érd
 
 


Akkor nekem majd nem is kell tesztelnem :) mivel nekem akkor szokott megjonni, a 14. napon :)
Es vajon mindenkeppen be kell menni? csinalnak mast is azon kivul h megnezik a tesztet?

Kitalaltam egy meset, h. van vmi bajom ezert kell jarnom felulvizsgalatra. Vegulis ez nem is annyira mese :D
20140211131327
 
 


@reginand:


Ha otthon pozitívan tesztelsz akkor be kell menni és csinálnak ők is meg vérvétel.de ha megjön  akkor nem kell bemenni. De itt inszemnél nem kell szünet hanem lehet a következő ciklusban csinálni a másodikat.A lombiknál pedig 3hónap szünet és csak akkor jöhet a következő. Reméljük sikerül neked is az első és sziszának meg nekem is az első!!!!

Puszi.Csók
Jó éjt.
gabci75
Érd
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: