Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Era! Édes vagy! Egyébként nem vagyok letört csak olyan nem is tudom! Inkább erre a fránya időre fognám a hangulatom!!! Valahogy nem vagyok a toppon! De letört nem vagyok, de a vidámságot köszönöm! Minjá nyitom az ablakot, had jöjjön be!!! :lol: :lol: :lol:
Nos hát igen nekem a szülés után a baba érkezése nem ment simán, de a szülés nem viselt meg csak hát a körülmények mancika miatt! De elmúlt csak egy rossz emlék maradt!!! :wink: Szerencsére!

Holnaptól nem tudom mennyit leszek, mert délelőtt megyünk barinőmékkel Pestre a sárkány centerbe aztán usgyi haza neki kell állnom a takarításnak, mert telnek a napok és nem csináltam semmit! És szombaton meg lesz a nagy szülinapi banzaj! Ja és holnap délután meg még szülinapra is megyünk!!! Szal ma nagyon neki kéne állni a dolgoknak! Pedig délelőtt meg is főztem, hogy utána csináljam a dolgom, de..............! Pedig meg kell erőszakoljam magam!! Meg hát péntekre kell még maradjon a vásárlás is! Szal, ha úgy veszem 1 napom van mindenre! No igyekeznem kell! meg hát igazából szeretnék ablakot is pucolni azt eleve is szerettem volna, mert húsvét már rég volt, de félek, hogy meg csinálom és akkor tuti esik, mert ez mindig minden körülmények között így van!!

Na megyek, mert itt csak nyafogok azt közben szalad a lakás!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


bocsi csajok hogy nem vagyok csak 6 gyerekre vigyázok:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Bocs, hogy nem vagyok mostanában! Most is csak gyors helyzetjelentésre van időm!
Próbálok intenzíven tanulni, mert holnap írásbeli vizsga, jövő pénteken meg szóbeli. Izgulok, mint állat!
Ciklusom aránylag király, ovuteszt szerint szombaton volt pé-m! :) Volt akció is, most meg várakozás 2 hétig!
Jónásmódszerről már olvastam, engem nem győzött meg. Én hőmérőzök és ovutesztelek. 2 hónap tapasztalat után, eddig bejött. Annyi, hogy nekem mensi előtt nem esett le a hőm, hanem nagyon is fent maradt és szép lassan csökkent. Én digitálissal mérek szájban. Szerintem érdemes kipróbálni!
Sajnos most csak ennyi fért bele az időmbe!

Mindenkinek nagy puszit küldök!
csycsy
Székesfehérvár
 
 

 
 

Sziasztok!

Csycsy!
Örülök, hogy azért egy pici helyzet jelentésre volt időd!
Holnapra is és jövő hétre is nagyon drukkolok csuriban mindenem! De remélem utána tudsz jönni majd és majd együtt izgulhatunk veled a 2 hét múlva esedékes pozi teszt kivárására!!!
Holnap tudom, hogy ügyi leszel!!

Nita! No ezt hogy csináltad, hogy gyorsan 6 gyerköcöd lett??? :lol: :lol: :lol: :lol: Jó értem én gondolom valakinek a cseppségeire vigyázol!!!

Ja igen ezt a Jónás módszert én is nézegettem míg vártuk a csodát, hogy velünk is megtörténjen, de nem igen győzött meg!!! Kábé 2 hónapig hőmérőztem és az uccsó hónapban LH teszteket csináltam és utána karácsonykor meg a fára tettem a pozi tesztemet!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok lányok!

De jó csycsy, hogy legalább helyzetjelentésre volt időd, mert már éppen gondolkoztam hol is tartanak a vizsgáid és a ciklusod.
A vizsgához sok sikert, biztos menni fog:)
Hát a pozi tesztért meg még nagyobb drukk és remélem te leszel az első aki zebrásodik közülünk. Annyira izgik az ilyen helyzetek.

Na hát nóci akkor külön még több pozitív gondolkodásmódot kívánok neked, mert ezt a programsorozatot amit leírtál épp ésszel kibírni igen nehéz.

Ahogy leveszem a hozzászólásokból a hőmérőzés mindenkinek pozitívumként van jelen az életében, én is elkezdtem a következő ciklustól, kíváncsi vagyok hogyan alakulok. A LH tesztet meg majd ha az első 1-2 hónapban nem jön össze magától akkor tervezem bevezetni.
Az az igazság, hogy nekem jövő év októberéig-novemberéig el kellene jönnöm Gyedre, tehát januárban-februárban meg kéne fogannia a picinek.
Férjem szerint már decemberben babás leszek, mert hát ő csak tudja :o

Nita neked is kitartás, mert hát azért 2 helyett 6-ra vigyázni ahhoz is kell ám kitartás.
erika82
Erdőkertes
 
 


Nócika a kerilányomra és a testvéreire vigyázok:))

Era köszi neked is:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Na csak ide értem egy pár szó erejéig!
Nos már szinte kész vagyok a nehezével már csak a fürdő van amit igazából holnapra tartogatok aztán a kis szobában le kéne szedni a száraz rucikat és bevasalva berakni a szekrénybe a konyhában leszedni a pókhálót lepucolni az ablakot felseperni és felmosni! De ezt mind jó lenne, ha 2-ig végeznék, mert utána van a sorozat amit szeretek és mancika is szeret a zenéjét és aztán várom tesóm, hogy jöjjön vigyen el barinőmöz, mert meg kért menjek el venni vele ajit mancinak, mert ruhát akar venni neki, de egyedül nem meri meg venni! Még nincs babája és fél, hogy nem jót vesz! Úgy hogy sietnem kell!

Nita! Hát nem rossz ennyi gyeröcre vigyázni! Kitartást és vigyázz ne hogy nagyon megöszülj!!! Én tuti azt tenném, ha ennyire kéne vigyázni! Pláne, ha szeretnek rosszalkodni!
Látom 12 nap múlva tesztelsz! Apával minden rendeződött?? Vagy most nem vagytok a témán csak kint maradt a vonalzid??

Era! Ha apácska azt mondja decben babás leszel akkor az úgy is lesz!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!!!

Nócika voltunk együtt apival.vasárnap este voltunk utoljára együtt...azóta nem volt alkalmunk rá.......de remélem sikerült hármaska:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Ennek szívből örülök, hogy ezek szerint rendeződtek a dolgok!!!! hajrá 3aska! Anyáék már nagyon várnak rád!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika aranyos vagy!!!!!!!

ma vettem Barninak babakocsit:).meg mutattam egy fórumon erre egy anyuka neki nem tetszik........basszus nekem nincs pénzem 40.50 és drágább babakocsikra.pedig szeretnék mert nagyon tetszenek..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita :)))) Szívesen!

Az az anyuka ne kritizáljon! ne törödj másokkal kinek mi tetszik meg akármi! Nektek ez a jó akár milyen is még, ha csak az árát is nézed akkor is! Ne is foglalkozz vele! Barninak lesz nem az Ő gyerekének! És nekünk nem mutizod meg?? Én legalább is nagyon kiváncsi vagyok rá!!!!! És amúgy, ha az megnyugtat én sem tudok venni sok 10ezerért babakocsit hiába tetszik! Ez van!!

Többiek?? Csycsy! Hogy sikerült a vizsgád???

Jelentem én ma voltam annyira lusta, hogy csesztem befejezni a konyhát így holnapra marad minden! Szal holnap nagy hajrában leszek, hogy mindennel kész legyek! Sőt holnap fogászatra is mennem kell és még a vásárlást is le kell bonyolítanom! Sőt basszus elfelejtettem tortát rendelni! Ebből mi lesz nem tudom! Tiszta ciki pedig annyira akartam! De valahogy olyan az agyam mint a szita! Még a végén azt is meg kell sütnöm! Na az szép lesz! Bár nem azzal van a gond, hogy meg kell sütni, hanem azzal, hogy MIKOR??????
Na megyek holnap nem hiszem, hogy jövök, mert hajrá lesz! Legyetek jó rosszak!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Alig győztem visszaolvasni - és igen mostanság nekem i szita agyam van :D, mert már most nem emlékszem mit olvastam :oops: - zajlanak ám az események.
Remélem hamarosan, tényleg babás lesz valaki már, hátha mézesmadzagként működne :lol:
Nóci, hajrá! Remélem sikerrel jársz és sikerül mindent elintézned!

Nálam végre vége pirinek, és ma még vásárolnom is kéne, de semmi kedvem, főleg, hogy dög meleg van odakinn... tegnap medence mellett voltunk, na ott elviselhető volt :DDD

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nócika ezt a kocsit vettem most.....

http://www.vatera.hu/disney_baby_mickey_eger_babakocsi_1465548878.html

hármaska úgy is fog kapni másikat.most meg tökéletes ez Barninak:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megnéztem nita a babakocsit, abszolult jó állapotban van a termék ne foglalkozz más véleményével, nekem sem lenne 50-60 ezres babakocsira pénzem. A gyerek pedig nem attól fog felnőni, hogy százrongyos babakocsiban ül vagy huszezer forintosba.

Reméljük hármaska is hamarosan jönni fog és hogy köztetek is rendeződtek a dolgok külön jó olvasni.

Iszonyatosan meleg van, ezt csak vízpart mellett lehet kibírni:)
erika82
Erdőkertes
 
 


Erika köszönöm a soraidat.jó volt olvasni:)mi holnap megyünk végre haza.és egész nap a medencébe hűsölünk majd:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Nita,
Figyu...ne foglalkozz senki véleményével. :twisted: :twisted: Csak magadra hallgass és hogy nektek mi a jó. Megmondom őszintén, hogy mi anno már Bazsinak is használt cuccokat vásároltunk és ez azóta is így van. Jó,, van neki új is,de inkább csak ruhákban nyilvánul ez meg. Ágy, hordozó, kocsi etc...ezek mind mind másodkézből valók. Semmi baj nincs velük.De én pl imádok turizni és tök jó alig hordott rucikat ki lehet fogni.
Amúgy meg tök jó az a kocsi, jó vétel volt, használjátok egészséggel. :lol: :lol:
Erika,
Én biztos vagyok benne, hogy nem fogod megbánni a hőmérőzést.
:lol: :lol: Tök jó tudni, hogy éppen hol tart az ember és hogy volt-e tüszőrepedése. Lh-val kombinálva meg még tutibb. :lol: :lol:
Remélem hamar összejön a babóca nálatok, legkésőbb decemberben. :wink: :wink:
Csycsy,
Hogy sikerült az írásbeli?? :lol: :lol:
Bocs, lehet már említetted, de mit tanulsz?? :oops:
Drukkolok a következő 2 hétre. :lol:
Ha jól tudom te földim vagy. :lol: :lol: Ha gondolod egyszer talizhatnánk. :lol:
Nóci,
Látom nálatok is zajlanak az események ezerrel. :lol: Nem csodálom, hogy nincs időd pihizni.
Hogy sikerült a szülinapi party???
Én most kívánok BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT PINDURKÁDNAK, mert holnaptól mi sem leszünk 1 hétig.
Maumacko,
Nagyon szerencsés vagy, hogy első baba és ilyen gyors szülésed volt. Ezt nagyon kevesen élik át. Én pl 20 órát vajúdtam Bazsival a végén majdnem császár lett. :oops: :oops:
Tápszer miatt meg magasról tegyél a megjegyzésekre. Attól még ugyanolyan okos és szép gyereked van, mint annak aki szopizik. Nagyon hangoztatják a szoptatást, persze az a legjobb a babának, már ha van egyáltalán. De ha nincs akkor a tápszer is ugyanúgy rendben van. Ezzel szerintem csak az anyukákat stresszelik. :twisted: :twisted:
Beu,
Megértelek, hogy ebben a melegben semmi kedved nem volt vásárolni. Napközben szinte elviselhetetlen a meleg és tényleg csak víz mellett lehet kibírni. :oops: :oops:
Drukkolok neked,hogy ebben a ciklusban babás legyél. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kicsit eltűntem, de a nyaralásokat készítettem elő.
Tegnap reggel a fiúk elindultak Olaszországba. Szerencsésen megérkeztek, a szállás nagyon jó, a víz még jobb. Engem meg esz a sárga irigység. Szombaton érkeznek. :lol:

A csajok és én holnap indulunk Tamásiba 3 napra, utána meg Pestre a barátnőmhöz. Nekünk idén ez lesz a nyaralás. :D

Ma reggel még vásárolgattam, délután meg pakolgatok. De ahogy ismerem magam, tuti itthon hagyok valamit. :wink: :wink:


Voltam csütörtökön Danival allergia vizsgálaton, mert az utóbbi 2 hónapban többször durrant be a szeme. Hát a fűfélékre allergiás, így májustól novemberig kell gyógyit szednie. Télen és tavasszal nem kell. Ez a jobbik eset, mert Bazsi egy csomó mindenre allergiás és neki egész évben kell+ még terheléses asztmája van, arra is kell neki bogyó. :oops: :oops:

Iza gyönyörűen beszokott a kiságyba, most már éjszaka is ott alszik és NEM KEL FEL!!!!Ami azt jelenti, hogy végre én is tudok aludni és nem vagyok hulla, mint eddig.2x-3x is fel szokott kelni cicizni, de mióta nem adtam neki éjszaka és a kiságyba tettem, azóta nem ébred meg.Kicsit nyafizik, és pár perc múlva szunyál.
Reggel és este cicizik már csak, de lassan a reggelit elhagyjuk.:D

Beszereztem magamnak a barátcserje kapszulát, hogy végre menzeszeljek már és jöhessen a kövi baby. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!

délután végre haza jöttünk:))))))))))
egyből mentünk is a medencébe.........

Judy köszi neked is.........szerintem is jó kocsi.....majd ha jön hármaska lehet kap másikat.....de ezt pici kortól lehet használni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jó hogy jelentkeztél Judy5, legalább tudjuk mi van veletek, hát igen nálatok igen szép nagy család van, így nem csodálkozom, hogy néha eltűnsz, hiszen ennyi gyerkőcöt útnak indítani és egyben tartani a családot nem kis munka. Minden elismerésem a tiéd...

Ebben a hónapban csak a 12. naptól hőmérőztem, de a 12 napon 36,2, a 13.-on 36,1, majd a 14. napon felment 36,5-re ill. a 15-en pedig 36,9-re tehát az alaphőmet nem tudom, de ha jól sejtem akkor igen nagyot emelkedett valószínűleg mivel a 14. nap az középidő is egyben hát ebben a hónapban talán rendben voltam. Bár tudom ehhez több ciklus kell, de azért már ennek is örülök:)
Mondjuk én nem tudom az ágyban mérni egyből, azért remélem így is jó lesz. Digitális hőmérőnk van és csipog, mint a nyavaja a másik felem pedig első napon megkérdezte, hogy beteg vagyok, lázasnak érzem magam, hogy megmértem a hőmet, na jó hát ő nem látta, hol mérek hőt :)
Tehát az ágyban hőmérőzés kilőve, elmondtam neki, hogy miért mérem, de nem akarom minden reggel csipogással kelteni. Kimegyek a fürdőbe és ott nyugodtan megmérem. Már próbáltam azt is, hogy megmérem az ágyban, majd kimentem a fürdőbe ugyanannyit mutatott, tehát nem emelkedett a mozgás hatására.
A hőmérő is jónak bizonyult, mert többször mértem egymás után és ugyanannyit hozott ki. Szóval úgy néz ki minden rendben van.

A kérdésem viszont az lenne aki ért hozzá, hogy amikor leesik a hő akkor vagyok a legtermékenyebb? Vagy amikor emelkedik? Bár nálam 1-1 nap eltérés van, de kíváncsi lennék rá mikor szabadul ki a pete amikor leesik vagy amikor hirtelen felmegy a hő?
Hát igen nem nagyon vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal.

Viszont ha a mostani emelkedés a pete kiszabadulását jelzi akkor már tudom, hogy ciklus 8-12 napjáig van ovu fájdalmam és aztán elmúlik a fájdalom és ezzel egyidőben csökken a hőm. Idáig azt hittem amikor fájdogálok akkor vagyok termékeny, de ezek szerint az első elmúlt nap után esik a hőm vagyis akkor szabadul ki?

Bocsánat lányok a sok kérdésért és ha tudtok segíteni azt megköszönöm :oops:

Pár napig én is eltűntem, de beért a barack, hát gondolhatjátok milyen lekvár főzést rendeztem 38 fokban, lesül a bőr az arcomról olyan meleg volt a konyhában, de elraktam 27 üveg baracklekvárt, és még szilva nem ért be, hát ez az én formám:)
Viszont egész hétvégén amikor épp nem a lekvárt kavargattam csobbantunk a medencébe apával, hát nem volt rossz :wink: (főleg, hogy a lányunk mamázik, így csak kettesben voltunk otthon)
erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok,

Pár perc múlva indulunk, de gyorsan Erikának, amikor a legmélyebben van a hőd akkor vagy a legtermékenyebb. Az mutatja, hogy pár óra és kiszabadul a petesejt. Ha elkezd emelkedni, akkor már megvolt a tüszőrepedés, de mivel 24 órát repedés után él a petesejt, ezért akkor is együtt lehet lenni. De a legjobb előtte amikor leesik. :lol:
Nagyon drukkolok neked. :lol:

Na, jók legyetek, puszi. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszönöm judy5 a gyors választ, igen én is így sejtettem, hogy amikor a legmélyebben van a hőm , az szombat reggel történt meg és hát az az igazság, hogy csütörtökön este történt egy kisebb baleset (mi még elméletileg most nem szeretnénk, illetve ez így butaság én igen a férjem még várna decemberig) és hmmm hát na jó nem is gondolok erre mert holnaptól már hányingerem is lesz, sajnos hajlamos vagyok erre.
Elfelejtem aztán majd meglátjuk két hét múlva. Azért a csütörtök este és a szombat reggel közt alig van 36 óra, tehát még esélyes, hogy valaki betalált... Na jó nem agyalok.

Puszi mindenkinek és kellemes hűsölést aki most tud víz közelébe lenni és nem robotol:)
erika82
Erdőkertes
 
 


Erika, ez olyan édes, látom azért te is be vagy sózva rendesen egy újabb baba után :D
Olyan jó olvasni, hogy mindenki úgy szeretne babát!!!

Közben meg itt vannak a felettünk lakók, akikhez kb 2 hónapon belül meg is születik, és semmi lelkesedés, semmi mosoly. Csak a robot és állandó lógó fejjel való közlekedés és a tengernyi panasz.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de mikor mi babát terveztük, tervezzük és megtudtuk, hogy lesz onnantol kezdve hihetetlen öröm és boldogság fogott el. Néha már azon kaptam magam, hogy csendben mosolygok csak úgy :lol:
Lehet csak én vagyok most extra érzékeny, de olyan rossz látni, hogy vannak akik csak muszáj vállalnak gyereket. És akkor itt jön a kövi kérdés, milyen gyerekek lesznek ők? Hát erre is kaptam odafentről már választ...

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu:ez valóban elgondolkodtató, van aki majd felröppen örömében és van aki csak megszüli és ezen is túl van. Itt nem is beszélek azokról akik évek után lesznek terhesek és náluk milyen nagy az öröm
Én mindenesetre még a lehetőségnek is örülök szóval ha majd tényleg lesz két csíkos tesztem valamikor, az biztos, hogy aznap nagyon másra nem fogok tudni koncentrálni és a magamban mosolygás már akkor is meg volt amikor késett 3-4 napot:)

Szóval ezek a tények, egy biztos amit megtanultam megpróbálok nem agyalni és csak a nemvárt napján tesztelni, mert még annyi minden lehet a végén, volt már nega tesztem, bár nem is próbálkozunk élesben nem tudom honnan vettem, hogy lehet pozi is.
Na jó most volt egy kis baleset és nem csak kicsi volt, de úgy veszem, hogy két hét múlva meg kell jönnie.
erika82
Erdőkertes
 
 


:D Akkor bízzunk abban, hogy úgy legyen ahogyan szeretnéd, szeretnétek!
Ezt a nem várt napján való tesztelést én is megfogadtam már... :roll:
A nem agyalás meg + jól jön a hőmérőzés mellett, eddig, folyton én is azon agyaltam, hogy mikor kéne együtt lenni, na de ezt, hogy adjam parancsba egy pasinak :lol:
Szóval most arra jutottam én is - főleg így hogy elvileg még van 1 pihi hónap - hogy nincs agyalás, így engem sem stresszel a dolog. Aztán lesz ami lesz...

Jaj, már bánom hogy a kiscssajnak nem vettünk nagyobb medencét, mert így csak a lábamat lógathatom benne. Idebent ugyan jó idő van, de levegő nuku, mivel apa becsukatta az összes ablakot, ááá

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Erika abból a házi barack lekvárból küldhetnél nekem:)))))húúúú de imádoooooooom!!!!!!!

Beu én sajna nem tudok felhőtlenül örülni ha tudom úton van már a baba......az előzmények miatt..........ez sajnos beárnyékolja az amúgy hatalmas örömömet:):(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita ez valahol természetes, egy ideig én is lerágom a 20 körmömet, de legbelül, ahogy írtad is, hatalmas öröm van, ami azért meglátszik az emberen. Szerintem :D

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu igen ..........
de azért várom már a kis hármaskát:))))))))))))
Máté is egyre többször mondja hogy szeretne még tesót....és nem én mondtam vagy hallja tőlem mert előtte nem beszélek róla......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az a vicces, hogy nálunk Panka rettentően kedves lett a babákhoz, odamegy hozzájuk simogatja, dumál nekik, még puszit is kapnak. Tegnap a boltban is így maradt egy helyben, míg fizettem, mire a másik anyuka benyögi, hogy jöhet neki már egy kistesó :DD És nem ő volt az egyetlen az elmúlt hetekben.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


aranyosak mikor ők maguk mondják hogy szeretnének tesót!!!!!!!
még ami birok hogy Máté ezt a tesó dolgot nem nekem mondja hanem az apjának :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát végül is az apákat kell jobban noszogatni :P
Eddig mindenki azt mondta, hogy a gyerek az az anyától függ hogy mikor jön... ha ha ha
Az elmúlt félév azért más oldalt erősített. Anno a vőfélyünk mondta, hogy a házasság során a kis, apró dolgokban a nő dönt és persze ezek vannak hamarabb, a nagyobbakban pedig a férfiak. Hát akár hogy is nézem egy baba, azért nagy dolog!
Szóval hajrá lányok, apákat meg kell győzni! Csak így tovább Máté :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


[quote]S írta:zóval hajrá lányok, apákat meg kell győzni! Csak így tovább Máté
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Látom itt igencsak a tesó téma van most az asztalon és ez jóóóó...

Hát igen nálunk a nagylány szokott a hatalmas barna szemeivel nézni apucira és mondani, hogy most már szeretne egy igazi testvért nem csak unokatestvért és különben is apa az unokatestvéremnek is van testvére, na hát ilyenkor elérzékenyülök.
A másik dolog az hogy ha hárman sétálunk az utcán és van egy pici baba akkor Rebeka nem hagyja nem észrevenni (na ne mintha én nem venném észre magamtól, de nem akarom nagyon tukmálni sem a dolgot), egyből szól az apjának, hogy nézd apa milyen cuki, büngyülöm lába van és keze és milyen aranyos, meg ilyenek. Hát azért az apja is elérzékenyül.
Nálunk teljes mértékben meg van a ráhatás apára, szerencsére azért a hat évet sikerült lefaragnunk pár hónapra :lol: , ő is belátta, hogy az bizony nagyon sok lenne, már így is majdnem kamasz lesz Rebeka.

Nita ha jól látom, te 6 nap múlva tesztelni szeretnél? Csak nem?

Egyébként fent maradt a hőm, úgyhogy tényleg rendben működöm :lol:
erika82
Erdőkertes
 
 


Erika én nem tesztelgetek.........de rajta vagyunk a dolgon..tesztelni max ha késik....7 db hcg teszt vár a táskámba:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azért jól felkészültél a 7 db teszttel :lol:

Én pont most vettem interneten hcg és Lh teszteket, bár
nem igazán akarok félidőben tesztelgetni Lh teszttel, mert szerintem annyira szép a hőgörbém (igaz ez csak az első hónap) és egybe esik az ovu fájdalmakkal is, sőt ebben a hónapban a hő megemelkedése előtt 1 nap még pici barnázást is véltem felfedezni. 36,1-ről 36,5-re, majd 36,9-re ment fel így igen egyértelmű a peteérés (legalábbis remélem).

Nem értek ezekhez a dolgokhoz annyira, de a korán tesztelésekkel kapcsolatban sok fórumot elolvastam és igen csak lehangoló lehet a nega teszt. Amikor a lányommal terhes lettem már 1 hetet késett és álmomba sem gondoltam, hogy terhes vagyok, mindjárt megjön érzés pedig rendesen át is vert és végig mondogattam, hogy holnapra már megjön, mert nagyon görcsölök.
1 hét után húgom mondta, hogy most már teszt, mert ez baba lesz.
A két csík majd kiszúrta a szemem, utána volt ám pánik, hiszen 1 hónapig szedtem fogi gátlót és már terhes voltam csak nem tudtam. Ezek mellett 3-os gimis voltam. (2 évet halasztanom kellett a fülem miatt ezért jártam akkor még csak 3-ba.). A férjem is tanult.

Hát ilyen helyzetbe jött az én hercegnőm, de a férjemet azóta is tisztelem amiatt, mert azt mondta, hogy rám bízza a döntést, ő mindkét álláspontomat elfogadja, bárhogy döntök támogat. Ha megtartom felneveljük, hisz a mi gyermekünk.

Egyébként nekem is sikerült ebben az évben pár nega tesztet csinálnom, mondjuk azok már a 29. ciklusnapon voltak amikor is nem tudtam miért nem jön a mensi, akkor még nem vezettem hőgörbét, hisz abból biztosan kiderült volna, hogy még nagyon a határon vagyok.
Na másnap rendszerint megjött, hát mi nem próbálkozunk élesben, de még így is szar érzés volt.

Megfogadtam, hogy többet nincs teszt... majd meglátjuk a hónap végét....
erika82
Erdőkertes
 
 


Nita látom azért betáraztál :lol: ez már kész felkészültség. én tuti elhasználnám őket, ha itthon tartanék.

Az első babánál elég halvány teszteket produkáltunk, és ugye nem is lett meg. Így már akkor azt mondtam, hogy akkor tesztelek ha nem jön meg, persze addig kínszenvedés, akár csak az mikor menjek dokihoz.... de most tényleg nem fogom el kapkodni, inkább pontos és határozott eredményt akarok, mint azt hogy jöjjön vissza 2 hét múlva, majd meglátjuk...

Erika, hát azért nem semmi, hogy így suli mellett is bevállaltátok, persze miért ne, a suli megvárt :D

Ma az édes hajnali 5 kor kelt, csak tudnám miért???????? De már alszik :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Hát igen mai fejjel én is furcsállom, hogy nem igazán aggódtam a jövőnk miatt, de szerencsére minden jól alakult.

Lányok volt valaki közöttünk akinek talán már lejárt a tesztelési határideje, de nagyon szégyellem magam nem tudom melyikünk volt az (na én biztos nem) és azt tudom, hogy nóci és beu sem és nita is kizárva most még, talán csycsy??? volt?
Szóval tőle kérdezném, hogy hol tart most??????
Takiandi?????????????????
erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Nos vagyok én is!
Apa itthon van szabin ezért nem nagyon tudok jönni!
Nos a vizsgálatok eredménye: mindkét rákszürési eredményem P3 plusz alacsony kockázatú HPV virus! Ebből most az következik, hogy augusztusban leveszik újra a rákszűrést annak az eredménye kb 4 hét, majd, ha megint P3 akkor lesz egy kis műtéti beavatkozásom, hogy a méhemből egy V alakban lecsippentenek egy darabot szővettanra küldik és a doki néni szerint ez nagymértékben gyógyuláshoz is vezethet az eddigi tapasztalatok alapján! Nos most felírt egy hosszú gyógyszeres kúrát és utána lesz az ismétlődő rákszűrés! Ettől még nem is félek, de a műtéttől nagyon! Ezért sem igen jővők ez a nagymagyar igazság!

De azért no para jönni fogok hozzátok dumcsizni és veletek együtt izgulni kié lesz az első +-os tesztecske! Bár ettől még lehetek babás csak a P3-at kell legyőzni! ÉS LE IS FOGOM GYŐZNI!!!!!

Mi is tettünk el kábé 60 üveg lekvárt Nita küldjek???

Judy! Köszönöm a köszöntést mancika nevében!

Többiek hogy vagytok?? Hogy bírjátok ezt a nagy dög meleget?? Mi itt fent a tető tértben döglünk napközben 40 fok van most jelen pillanatban csak 32 fok! Ki vagyunk mint a liba!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


SZiasztok!!!!!!!!

isteni volt a tegnapi balcsi!!!!!!!!

Erika 10 db hcm volt szontén a netről csak az első hónapba 3-at elhasználtam hátha 2 csaík.aztán rájöttem minek pazaroljam.majd csak akkor ha késik.....

a párod rendes nagyon....anno az én párom is rámbízta a döntést mikor Mátém kopogtatott......

Beu nem is szabad elkapokodni!!!!!!!

Nóci ez a beszéd...LE GYŐZÖD!!!!!!!!!!!!!!!
jöhet a lekvár:))))))))))))))))))))))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Nem tudom, hogy fogadtok-e még új társakat, de én szívesen lennék topictársatok! A kisfiam most májusban volt 2 éves, augusztusban kezdi az ovit. nagyon szeretnénk neki egy kistesót :) csak vmiért nem úgy jön össze ahogy szeretném, pitty-putty! az utóbbi pár hónapban mindig reménykedtem, ahogy most is! :) Jöhetek közétek reménykedni, buzdítani és beszélgetni?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!!!!!

Noziavi persze hogy csatlakozhatsz!!!!!!!!
gratulálok a két kisfiadhoz!!!!!!:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia, huh már nagyon vártam, hogy valaki írjon! :) Épp most akad egy kis időm, mert a Törpikém alszik! Egyébként nem nagyon hagy gépezni, fogja és szó nélkül kinyomja! :) Én is gratulálok a két gyermekedhez! :)

Úgy látom te is az első kisfiad 2006-ban szülted. nem vagyok jó matekból, de úgy február vége felé? Nekem is Zalcsikám 2006. márciusában született, csak sajnos ő már nem lehet velem! :(

Nagyon vágyom még kisbabára, és én is épp a múlt hónapban csináltam két tesztet, mert 35 napra jött meg. Szerintem elég sok nő hiszi ennyi nap után azt, hogy sikerült, és babát vár, hát én is, de sajnos nem. Másnap reggel megjött, iszonyat görcsök közepette.
Tény, hogy Vilike születése óta nem tudtak rendbe rakni az orvosok, és 15-18 napig menzeszelek, utána 1-1.5 hét szünet és kezdem elölről, szóval így azért nehéz tervezni. Plusz Vilikét 5.5 hétig sikerült szoptatnom, de a mai napig van egy minimális tejcsorgásom, szedtem bromocryptint, akkor elmúlt, de eltelt egy hónap és újra kezdődött, meg nagyon fáj/t/ a fejem, és kivizsgáltak, hogy nem-e agyalapi mirigy tumorom van. Jó volt, élveztem nagyon, de hála Égnek semmi ilyen probléma nincs. Szóval most hőmérőzök én, hogy egyáltalán megtudjuk, hogy ilyen benti dolgokkal van e peteérésem. De lassan ott tartok, hogy nem fogom magam görcsölni, ha jön jön, ha nem nem, csak ez így nagyon nehéz!

Várom, hogy írjatok, és zebrásodjunk!!!! :):)

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi jaj istenem mi történt ha nem vagyok indiszkrét????részvétem :cry:
amugy igen Február 23-án született Mátém:)március 2-re voltam kiírva vele...

Balcsis képeink:)

Kép
odafele úton :)
Kép
kipakolás:)
Kép
Barni és Balázs
Kép
itt éppen egy repülőre mutat:)
Kép
keresztlányom háttal:)
Kép
kék szalagosok:))
Kép
keresztlányom csokifagyit evett:)))
Kép
huncut Barni:):):)
Kép
Barni és én :)könnyen megtaláltok.egy bálnát keressetek:))))
Kép
én Barnival:)
Kép
keresztlányommal Izával:)
Kép
olyan nagy vonat mániás mint én:)))
Kép
itt is:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Megjöttünk a nyaralásból, nagyon szupi volt. Csajok élvezték és én is. :lol: :lol: Jövök majd bővebben is később, de most templomi készülődés van, utána meg nagymosás etc....1 hétig nem voltunk, szóval van mit tenni. Majd képeket is hozok.

Annyit előljáróban, hogy Iza baba végre elindult. Dobok egy videót róla. :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=W7FwH0oqwxc

Nita,
Szupik a képek és nem vagy bálna. :D :D
Teszteléshez drukk.(nekem megjött péntek este :oops: )
Nozavi,
Üdv nálunk. :lol: Gratula a kisfiadhoz és mielőbbi babásodást. :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy nagyon tüneményes Iza!!!!!!!!:))))))hamarosan már szaladni is fog:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Lehet még csatlakozni :oops: :oops: :oops: ???
Igyekeztem végigolvasni az elejétől, de már mindent elfelejtettem rólatok :roll: .

Én 35 (rettenetes :shock: ) éves leszek a napokban, van egy 11 éves lányom és egy 9 éves kisfiam.
Úgy volt, hogy januárban kistesójuk születik, de sajnos méhen kívüli volt a terhességem, 6 hete műtöttek. 3 ciklust kell kivárni (az elsőn már túl is vagyok), és utána lehet élesben lövöldözni :wink: . Remélem, nem kell nagyon-nagyon sokat várni a babára, de 35 évesen egy db petevezetékkel nem reménykedem benne, hogy pikk-pakk összejön a baba... Azért jó lenne még 2012-ben szülni...

panda
Halásztelek
 
 


Szia panda és nozavi, szerintem mindenki nevében mondhatom, hogy örülünk a csatlakozásnak.

Hát nozavi a tragédiádhoz nem tudok mit hozzászólni, összeszorult a szívem amikor olvastam a vonalzódat. Ezt ember fel sem fogja...
Látom sajnos nem rózsás most a ciklusod, milyen kint az egészségügyi ellátás? Alaposan kivizsgálnak?

Jaj panda örömmel látom, hogy neked nagyobbacska gyermekeid vannak, hát nekem is van egy 9 éves boszorkám (néha az) a lányok már tudják, hogy hát a kiskamaszkor vagy mi beköszöntött nálunk és néha kibírhatatlan. Örülök, hogy jöttél, mert amint látom a leányzód 11 éves és néha igen csak tanácstalan vagyok az enyémmel kapcsolatban. Akkor már nálatok is rég volt babázás, na de majd nem sokára.

Sajna van egy-két fórumozónk akikről nem tudunk mostanában semmit, eltűntek, na hátha csak a meleg nyár miatt van ez így.

Szia Judy, köszönöm a hőmérőzős tanácsokat, azóta is magasan van a hőm, tehát az a leesés amit pont elcsíptem az ovulációt jelezte és utána felugrott majd 8 tízedet, hát olyan boldog voltam remélem rendben működöm:) Egyébként 9 dpo-nál tartok, na ezt sem tudtam mit jelentett idáig. Kíváncsi vagyok mikor jön a mensi, mert akkor legalább tudni fogom, hogy elegendő hosszú-e a luteális (vagy mi) fázisom. Na ebből is kiokosítottam magam :wink:

Nagyon édesek a gyerköcök nita, szerencsés vagy.
erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Panda persze hogy lehet csatlakozni:)
gratulálok a nagylányodhoz és a kisfiadhoz!!!!!!!:)
a méhen kívülit sajnálom:((((
most látom hogy Halásztelki vagy te is!!!!!!!!!! én is itt lakom:))))))
melyik utcába laksz???

Erika köszönöm:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Panda,
Üdv nálunk. :lol:
Sajnálom a méhen kívülit. :oops:
Ne aggódj a korod miatt, már én is elmúltam 37, de kapok megjegyzéseket, hogy nem nézek ki annyinak, ilyenkor tök jól érzem magam. :lol: :lol:
Erika,
Nagyon örülök, hogy ilyen jól fent van a hőd. Ez ténbyleg azt jelenti, hogy tökéletesen működsz. :lol: Nagyon szorítok, hogy még vagy 8 hónapig fent is legyen. :lol:
Amúgy megsúgom, hogy Izust a gravi-hcg a 10. dpo estéjén már mutatta. :lol: :lol:
Nita,
Nem akarsz tesztelni???????Hogy érzed?????? :lol: :lol:

Képzeljétek 2 napja nincs cici. Iza szépen megissza a tejcit reggel és este, igaz nem melegen, az valahogy nem jött be neki.Mellem szépen bírja, nincs beduzzadva és gyönyörűen megy el a tejci. Én eddig terveztem a szoptatást, lehet mások hülyének néznek, hogy miért veszem el, amikor még van, de mivel az uccsó hónapban már nem hízott tőle, így úgy gondoltam ennyi volt.
Azt vallom, hogy minél később szokik le, annál nehezebb. Láttam én már buszon 3 éves gyereket hisztizni a ciciért. Elég ciki volt az anyukának. :oops: :oops:

Ma veszek vénusz cseppet is a ciklusomra és azt is elkezdem. :lol: :lol: Kiváncsi vagyok, most hogy már nincs cici, milyen hosszú lesz ez a hónap. A legutóbbi több mint 60 napos volt. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Örülök az új csatlakozoknak!

Nozavi Rettenetesen sajnálom ami a kisfiaddal történt! Ha netán beszélni szeretnél róla itt nyugodtan ki írhatod a bánatod!!! Ránk számíthatsz!!

Panda! lehet, hogy pont azzal az egyel fogsz itt mindenkit beelőzni! Ami nem baj, hisz akkor meg jön a babazápor!! :D :D :D
Én persze ma megint csak panaszkodni jöttem! szombaton strandoltunk Cegléden meg tegnap is és tegnap ettem egy gyrost és beletört az egyik rágó fogam! És úgy fáj, hogy majd szét szakad a fejem! És persze, hogy ma kell menjek mancikával csepelre szemésztre! Jó meleg is van és ami ilyenkor a legjobb a vérnyomásom is az egekben! Péntek délután 161/87-et mértünk! Azt hittem az agyam össze roppan! És most is hasonló kép érzek! Nem tudom mit tegyek! Kéne menni, de így félek elindulni! Úgy hogy délután szemészet után uccu neki a fogászat! Már most ki vagyok teljesen! Pedig jó dokibácsihoz járok tényleg nagyon ügyes, de basszus nagyon félek!

Judy! Gratulálok a kicsi Iza babához! És a mosást sem irigylem!
A képeket meg várjuk!!

Era4 Hát igen én is eltüntem, de csak azért mert meleg van és semmi erőm itt ülni! Néha olvasó üzem módban vagyok és írnék én, de vagyok olyan lusta disznó, hogy csuda! De szerintem ősztől potolni fogok mindent!!

Nita! Nagyon szupik a képek! És nem is vagy bálna ne mondj ilyet!! Akkor én mit mondjak??

Ki mit csinált a 7végén??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Lányok!
Köszi a kedves fogadtatást :wink: !

Nita!
Mi a régi részen lakunk, igaz, új házban, Arany János-Katona József sarka. Ti merre?

Judy!
Állítólag én sem nézek ki 35-nek, de hát belül azért csak öregszik az ember lánya...
A többi gyerkőcöt meddig szoptattad? Nekem a nagy 18 hóig (akkor már terhes voltam a kicsivel), a kicsi viszont majdnem 3 évig :oops: :oops: :oops: . Én szoktattam le végül, mert már elegem volt (már dolgoztam, de éjjel még 2-3x keltem szoptatni, aztán hajnali 5-kor indult a nap...). Azt hittem, majd ő is magától leszokik, mint a nagy, de hiába vártam...
Mi az a vénusz csepp? Valami homeos vagy természetgyógyászos cucc? Én most cickafark+palástfű teát iszom. Az eddig mindig rendbe tette a ciklusomat. Alapból 35 nap körüli, de ezekkel szépen beállt rövidebbre. Csak azért trükközök, mert így "nyerek" 4 ciklus alatt egyet, ami azért nem mindegy, a korom miatt :wink: .

Erika!
Igen, már nagyok. Bár alapvetően jó gyerekek, eddig még nagyon nem küszködtünk velük. Igaz, mostanában elég sokat veszekszenek, direkt idegesítik egymást. Emlékszem, mi is ugyanilyenek voltunk a tesómmal (2 év van köztünk is), mde ez elmúlt, már jó testvérek vagyunk :lol:
Bizony, jó régen babáztam, de már nagyon várom, hogy újra legyen egy "friss" gyerek a háznál :wink: .

Nóci!
A fog elég durva :cry: . Mi volt abban a gyrosban???
Szemészetre minek kell menni? Csak általános vizsgálat/kontroll, vagy valami komolyabb?

panda
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?