Új privát üzeneted érkezett!

Na akkor szorítok!

Selyem miatt aggódom,úgy eltűnt! :roll:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


selyem elvetélt....5hetesen. sima mensivel távozott. azóta rendesen kiürültem.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sajnálom!
Nekem is ürült volna,csak nem várták meg.
Neked mennyit kell várnod?Vagy pihentetsz most amúgy is?
Sokan tudták,vagy még titokban tartottátok?Nekem van,aki most gratulál.... :roll: akik nem pletykásak,azok... :lol:
Hát akkor regenerálódj,és majd a következő sikerül mindkettőnknek!!!!Vásárolgass,mozdulj ki,jót tesz a léleknek... :wink:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

 
 

sajnálom én is, de sajna ez sűrűn előfordul :(
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
Himia,nálatok mi újság?Nekem letelt a 2 hónap,jöjjön,aminek jönnie kell... :lol: egy barna hajú,barna szemű kislányra gondolok! :lol: Aki nem mellesleg kevesebb mint 4 kiló :lol:

Selyem,Milla?Mizujs?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


engem ez egyáltalán nem viselt meg, nem úgy fogtam fel, mint egy veszteséget....

és nem mondtuk el senkinek, pont amiatt, ami veled is történt...hogy még most gratulálnak sokan. :S

jól vagyok, fogyok, tanulok. nagyjából ennyi.

veletek?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Már nem gratulálnak,az újabb terhesség felől érdeklődnek :lol:
A szomszédunkban egy néni letagadta,hogy terhes,és fogyatékos lett a kisfia.Azt mondta,hogy megverte a Jóisten,mert letagadta.Na én meg hülye babonás vagyok,szóval se nem kürtöltem világgá,se nem tagadtam le...nem tudtam melyik babonámnak tegyek eleget... :lol: Igen,te felfoghatod késésnek is,nekem papírjaim vannak róla,hogy elkezdődött valami,meg a tesztet se dobtam ki.

Értetek a hőmérőzéshez?Mert akkor belinkelném...

ovulációs vonalzót hol találok?Van magyar nyelvű,mert az angollal nem boldogulok... :lol: 100% dojcsot beszélek :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


mi reménykedünk. :) meglátjuk. 2 hét és már lehet tesztelni :)
mi kisfiút szeretnénk, szöszke, kék szeműt :) vagy zöld
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
Megcsináltam a ciklust,és a fertit is,2 különböző napra húzta be a pét,szóval a petém minőségétől függ,ha 24 óráig él,van 25% esélyem,ha csak 12-ig,akkor 0% :lol: :lol: :lol:
Nem tudtunk együtt lenni,apa egész nap vezetett,estére k.o lett én is ő is,pedig én csak utaztam mellette... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


én éreztem mikor ovulálok, szóval mindent beleadtunk.
himia
Budapest
 
 


Na én valami fájást éreztem a hasamba délután,inkább kellemetlenséget,és másnap ment fel a hőm,de nem tudom,milyen volt a pete... :roll:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nem vagyok jól. ég a gyomrom és hányingerem van... nem hiszem, h jelek, de akkor is reménykedem,mert kutyám is furán viselkedik...
himia
Budapest
 
 


ha a ciklus.hu szerint február 3án kéne megjönnie, mikor tesztelhetek elsőnek?
himia
Budapest
 
 



Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Én elvileg holnap,de mivel ez 28 napos ciklussal számol,nekem meg 31-sek,ezért gondolom 3 napot hozzá kell adnom....de azt írja,hogy a hőgörbe az pontos eredményt...én nem tesztelek.Megfogadtam.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nekem 27.ére írja, h lehet tesztelni. szerintem akkor veszünk együtt és megcsináljuk,és reménykedünk a +-ban :)
himia
Budapest
 
 


Úúúú,már 20-a van..nekem 8 napom van akkor.De tuti megjön,mert bolond vagyok,azt mondta a férjem.... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


még egy hét :)
himia
Budapest
 
 


Na Himia akkor kívánom,hogy babásodjunk együtt,de nekem a december is jó lesz :lol: Szóval beelőzhetsz :lol: :lol: Mármint decemberben szülni akarok :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


én igazából akkor már novembert szeretnék, de mindegy, jöjjön csak minél előbb.. úgy várjuk már
himia
Budapest
 
 


Van ez a pg 53-om,és fele páfrány fele lufi,ezek szerint még van pém???De akkor csak páfrány van.De 3 napig csak páfrány volt.Utána meg lufi,tegnap meg ma fele-ilyen fele olyan,ilyet nem is láttam még,azt hittem tegnap nem jól csinálom,de mit lehet elrontani,ezt csak "nyalni" kell,utána meg leolvasni.Áá-ááá,nekem már a nyálam sem normális.... :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


:D
én meg kész idegbeteg vagyok. minden aprósággal fel lehet húzni, néha rámtör a sírás.
himia
Budapest
 
 


Én sem a türelmemről vagyok híres,na majd meglátjuk.amúgy szárazság uralkodik nálam odalent.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Hőm fent,37,2 eddig 36,9 volt.Majd 1 hét és kiderül... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


én nem értek ehhez a hőmérőzéshez, szóval kihagyom. de alig várom, hogy leteljen az 1 hét :D
himia
Budapest
 
 


Minden reggel,ugyanakkor,felkelés előtt,megméred a szádba-hüvelyedbe stb. a hődet. Van egy alap,nekem 36,6,az van pé-ig,pékor meg felmegy,és ott ingadozik egy kicsit,de ha terhes vagy,fent is marad.Nekem a fent a 36,8-37,2 ig,de ha vezeted a ciklus.hu-n az behúzza a pé-t magától.Hát már én se férek a bőrömbe. :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


na ez az, hogy ugyanakkor. sose kelek ugyanakkor :S
himia
Budapest
 
 


20 perc eltérés lehet... :lol: :lol: :lol:
Rengeteg tejem van,nem tudom hová tenni a dolgot.Már vagy 3 hónapja nem volt ilyen,hogy elinduljon.Ugyanannyit szoptatok. :roll:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


ááh, az a baj, hogy össze-vissza dolgozom. hol reggel, hol délután, hol éjszakába nyúlóan. ma reggel mértem, és 36.8... nem valami jó jel.
himia
Budapest
 
 


most én sem tudom,a reggeli 37,1 de hajnali 5-kor is mértem,mert azt se tudtam hanyadikán van elseje,azt hittem idő van,akkor meg 36,9 volt.nálam még az is belefér.
megy a hasam,de miért?nem ettem semmi olyat...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


rajtam néha rosszullétek vannak, de nem hiszem, hogy baba van a dologban :(
himia
Budapest
 
 


Nekem meg meg fog jönni,mert már színeződik a papír.De ilyen rövid ciklusom még soha életben nem volt.Jót tett volna a kaparás? :roll:
Reggelre várom így.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nem lehet hogy csak beágyazódásos pecsételés?
himia
Budapest
 
 


Ez még pecsétnek is kicsi volt,de azóta sincs semmi.Elvileg ma vagyok a 10. napon.Nem tudom.Veled mizujs?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


ma megveszem a tesztet, bár nem tudom... érdemes? :S
himia
Budapest
 
 


Vegyél hát.Nekem is van itthon,bár nem tesztelek,de nem tudnék úgy itthon lenni,hogy nincs :lol: :lol: :lol:
Hátha elcsábulok! :lol:
Nekem 4 napom van hátra.Neked?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nossss?Vettél?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nem vettem még. majd szerdán veszek és csütörtökön megcsinálom. aztán meglátjuk. bár lehet még korai.
himia
Budapest
 
 


Már csak 3 nap!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nos???Mizujs??Nálam semmi,de már türelmetlen vagyok :twisted: :twisted:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


na, hajrá csajok!!!!!!!! 8) 8)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Szia Selyem!
Nagyon jó lett a profil képed.Veled mizujs?
Nekem holnap lejár a 31. napom,remélem ha terhes nem vagyok,legalább a ciklusom nem tolódik el.Úgyhogy holnap vagy jöjjön,vagy ne,de akkor még vagy 20 hónapig se. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 



Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Akkor én bedobok egy ilyet :lol: :lol: :lol:
Nem baj,ha nem látjátok,én látom.

Ma kellett volna megjönni 12. napon vagyok,ezért ilyen halványka,de erősebb,mint a legutóbbi!!! :lol: :lol: :lol:
Kép

Himia!!!Neked is egy ilyet,és Selyemnek is,Millának meg van :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda: gratulálok, de pár nap múlva kérünk erősebbet....

nekem annó azért sokkal szebben látszott :oops:

remélem most minden rendben lesz nálad, sok sikert!

és himiának is mennek a drukkok!


én nem kérek a drukkokból egyenlőre köszi :) most nem aktuális a dolog,..

Kép
selyem
Pécs
 
 


Ez egy 25-ös teszt,a 12. napon,14 DPO - 48 mIU/ml (17-119 mIU/ml),szóval az is csoda,hogy kimutatta. :lol: :lol:
Persze,vasárnap dobok még egyet.
Nem lesz semmi gond,ez ami nekem volt,hogy se szikhólyag,se semmi,nem ismétlődik.
Akkor neked Selyem jó pihizést,de jó,hogy ilyen türelmes vagy!Irigyellek,én nem tudok várni...
Himia????????Mizu???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nekem semmi se volt a teszten. szerdára nem várom. meglátjuk. de szerintem meg fog jönni.
himia
Budapest
 
 


Én szorítok Himia!
Ha teszteltél is korán.Én 1 nappal a nemvárt előtt teszteltem ezt a gyengét a 12. napon.
Ez egy d.utáni teszt.13. nap,25-ös teszt.Jövőhéten elmegyek dokihoz,nézzem egy vérvételt. Himia,+++++ gondolkodás!!!!Nem is hiszed,milyen sokat segít!
Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


na, ez már szép!!!


gratulálok :D

Kép
selyem
Pécs
 
 


Köszi!
Most megcsinálom a kis kék teszteket egymás utáni napokon,mert így nem látom,hogy erősödik-e. :roll:
de a hőm 37,2 az jót jelent.
Ti miért pihentettek?Azt javasolta doki??

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: