Új privát üzeneted érkezett!

Most csak egy bekukk de kesobb meg jovok 8) (remelhetoleg :oops: )Ha nem akkor jovore :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na neee laptetu? :? :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri
meglásd, szerencsét hoz majd a laptetűű :wink:
Most néztem vissza, enyém meg a lapalj 8) :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Jó reggelt! :D 2010 van!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt!

2010. van! Király. Tetszik ez az év! :wink:

chrissy81
 
 


Ok Betty!
Akkor adjuk fel egymásnak a lapokat. Én benne vagyok! :D

chrissy81
 
 


Helló Lányok!!

Meséljetek,kinél hogyan telt az év utolsó illetve első napja??

Mi hajnali 4-ig beszélgettünk és tüzijátékoztunk(az egyik szomszédunkkal,mert a férje katona külföldön,mi meg áthívtuk ne legyen egyedül),utólag meglepő,hogy ébren tudtam maradni :lol:
Vendég
 


Milyen: jól bírtad! :wink:


Chrissy: lesz teszt?




Mi házibuliban voltunk fél 4ig, ma konkrétan semmit sem csináltunk. :lol: Anyósom főzött nekünk mára, egész nap pihenünk, tévézünk, ... :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli

Tegnap a maradék házimunkát elvégeztem,hogy ma tisztán várhassuk az Újévet!

Annyi volt a mai tevékenységem,hogy lencsefőzeléket csináltam füstölt csülökkel,mert ugye nem kockáztathatom meg,hogy ne legyünk gazdagok!!Iszonyú lenne,ha nem tettem meg volna "mindent" a vagyonért!! :roll: :lol:

Többiek??
Mindenki másnapos??? 8)
Vendég
 


Mi volt tegnap? Tánc és pia? Kép




Ma meg macskajajj? Kép :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Na hellllósztok :lol:

Milyen régen voltam itt...tavaly :lol: :lol:

Mi nem mentünk sehova, itthon voltunk, férjem be is aludt fél 10 körül, én megvártam az éjfélt, megnéztem az ablakban a tüzijátékot, azt kóma :lol: Szal olyan volt, mint egy mezei nap. Kb. mint a kisnyugdíjasoknál :lol:
Reggel mondta, hogy nyugodtan felkethettem volna éjfélkor, de olyan édin aludt, nem volt szívem hozzá :wink:

Ma elmentünk sétálni kicsit, nagyon jól esett, mert már lassan felfekvéses a hátam :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Mi is buliba voltunk, 4kor jöttünk haza, de úgy fájt a lábam, széttáncoltam. :D Nem bírtam már állni sem, sajgott a talpam.
Ma konkrétan semmit nem csináltunk. Anyósékhoz elmentünk ebédelni, az nagyon jól esett, megettük a gazdagsághoz szükséges lencsét is. Mondjuk én dupla adagot ettem! Sosem lehet tudni! :wink:

Betty, el is hiszem, hogy már nem bírsz feküdni! Ennyi mozgás kell!
Puszi, milyen tesztre gondolsz?
Milyen, akkor Te gyerekpezsgővel koccintottál?

chrissy81
 
 


Chrissy: a vonalzódról olvastam le, hogy 4 nap múlva teszt. :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt csajok!

Hát természetesen mi is itthon voltunk. Én is bealudtam 10 körül, uram éjfélkor azért keltett és koccintottunk is (persze alkoholmentessel). Durrogtatás nálunk is volt, meg persze eső.
Tegnap anyóséknál lencsetúra volt, de a sült malacra meg a párolt káposztára már rá sem bírtam nézni (pedig alapjában véve szeretem).
2010 jó év lesz, az előző évet meg hajtsuk minél messzebbre :)
Ja és tegnap elfeljtettem ide is feltenni a kedvenc újévi malacomat, szóval BÚÉK mégegyszer mindenkinek!
Kép
Vendég
 


Csibuc

Te mijafenét csinálsz itt hajnalban???(én most ébredtem,leszámítva a 3 pisit,amit a délelőtt folyamán megejtettem) :lol: Egyre korábban írogatsz :wink: Pedig most aludd ki magad,mert aztán eljön az idő,mikor nem lesz rá lehetőséged...

Chrissy

Tavaly jól bevásároltunk:vettünk egy törley alkoholmentespezsgőt-hát mit mondjak?Ritka sz.ar volt és még drága is vót.Valami szőlőlé-szerű ízre számítottam,mert édes pezsgőnek írták,hát nem az volt,brrrr!(én amúgy nem igazán szeretem a pezsgőt,meg úgy általában a piát sem,kivéve néhány késői szüretelésű,mézédes borocskát,tokajit,ilyesmit)Szerencsére férjemmel egyezik az ízlésünk,mert Ő is az ilyen borokat kedveli leginkább.

Többieknek csókjaimat küldöm!
Vendég
 


milyen: mijafenét csinálok? :lol: 6 óránként tolom magamba a sárgatest pótlást, ezért vagyok ilyen korai mindig (reggel 6-dél-du 6-éjfél -> ekkor veszem be a gyogyit). Aludni tudné egész nap, tegnap is este negyed 9kor ágyba dőltem, éjfélkor uram ébresztett, aztán csak reggel 6kor emeltem ki a fenekemet az ágyból. Délelőtt megint rámjött az álomkór, de most nincs mese, tanulni kell, mert 8-án államvizsga írásbeli része lesz 8)
Ha szereted a kifejezetten édes borokat, akkor javaslom kóstold meg a jégbort. Na az lesz a Neked való :)

Bri: kérdezted még pár napja hogy mizújs a fertőzéssel? Nos azzal nem tudom mi van, majd most megyek dokihoz aki szerintem végeztet ismét egy tenyésztést. Szerencsére a méhszáj 100 %-ban zárt, de a frász kerülget amikor csak erre gondolok... Bár a doki szerint nem kell ezzel foglalkozni addig amíg a baba rendben van, én azért valahol nagyon is aggódom. Mi van veled te lyány? Mostanában el vagy tűnve, blogodban nuku új bejegyzés, semmit nem lehet tudni Rólad. Aggódom kicsit :(

betty, Bri, milyen: a blogomat elköltöztettem egy másik lapra, elvileg mivel rendszeres olvasók vagytok látnotok kell az új linket ;)

betty: sokat gondolok Rád, mennek a +++++ energiák :)

chrissy, puszi: ölellek Titeket is!
Vendég
 


Csibuc, én is akarom a blogodat! Nem tudtam, hogy van... De olvasnám. Küldd el priviben, hogy hol van, ha nem akarod ide kitenni.

Betty, hol vagy????????

Puszi, szerintem most 27 napos ciklusom lesz. Ha minden igaz 2 nappal később volt pé-m. :roll:

Mindenkit ölelek.

chrissy81
 
 


Chrissy: de lesz teszt?

Csibuc: énisénisénis!!!!! :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Csibuc

Ígérem megkóstolom!!Már a férjem is mondta párszor,csak valahogy mindig elmaradt!

Csajok

Nálunk mára olyan rohadt hideg lett és erős szél :(
Na jó tél van,oké :lol: Az ilyen viharos szelet utálom!!Tőlem még hó is eshetne,de olyan igazi,szép,elvégre most volna itt az ideje.
Annyira jó volt itthon punnyadni a téli szünetben,de hétfőn már kezdhetem a koránkelést,újra indul a suli...csak el ne felejtsem,hogy korcsolyaórával kezdenek reggel :roll: (hajlamos vagyok rá)
Vendég
 


Még valami:a gyermek szilveszterkor teleszórta a bejáratunkat konfettivel,de úgy keményen...1-én ugyebár tilos takarítani...na,ma kinéztem:ma viszont már nem kell,hála a szélnek!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


Jöhetek ide én is?
lujzedli
 
 


Lujzika

Szia!!Hát persze,hogy jöhetsz!!!

:lol:
Vendég
 


Milyen:

Köszi:-)

Akkor gyüvök :D
lujzedli
 
 


Na helló mindenki :lol:

Csak bekukkerútam, hogy minden rendben van-e, de látom, igen :wink:

Csáó Lujzi
örülök, hogy itt is látlak 8)

Csibuc
nézegetem mindig a blogodat, de most nem elérhető :roll:
Most már rájöttem, miért :lol: Kérem a címet én is :wink:
Miért költöztél el :?:

Milyen
hogy vagy kismami :?:

Bri
te meg hun vagy :?: Bár hétvége van...netmentes :roll:
Majd gyere, és mesélj a szilveszteredről, meg mindenről :!:

Puszi
mizu :?:

Chrissy
akkor feladom majd a levelet hétfőn ok :?: :!: :wink:


Pusszantok mindenkit, velem nincs semmi küli, pihengetek, sétálgatok....semmi egyéb :lol: most uncsi vagyok :lol: :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Milyen: na látod-látod! Kicsit azért szeresd a szelet! :lol: Mellesleg én is utálom. Úgy sétálnék egyet, de ilyen szélben nem lehet, brrr! :evil:

Betty: mi ugyanezt csináljuk: pihi, tévé, dvd, netezés, társas. :lol:

Bri: :?:

Lujzi: szia. Rólad mit lehet tudni?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szilveszter:

Bettym, hasonló volt a tiédhez, csak már én is be akartam aludni. Kicsit mérges is voltam, férjem dolgozott karácsonykor,mindegyik nap és még újévkor is. Sajna azért, mert nincsen családja. :(
lujzedli
 
 


Puszedli: egy másik fórumba már sokat írtam magamról,de átjöttem ide, mert a drágáim is itt vannak.
Nagyon régóta próblkozunk már babával,de eddig még nem sikerült. Ez az év vízválasztó lesz az életünkben, bízom benne,hogy pozítiv értelemben.
lujzedli
 
 


Csak bekukkantottam...és micsoda élet folyik itt,csókolom!!

:lol:
Vendég
 


Lujzi: így legyen! :wink: Milyen régóta próbálkoztok? Spontán? Van vmi kimutatható baj?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hoztam valamit :lol:
Kép
Vendég
 


Na de, Miylen :lol:


Puszedli: egyenlőre spontán,férjem most szánta rá magát, hogy elmegy katonavizsgálatra. Már csak 3hét és itt az idő.
lujzedli
 
 


Milyen: 8)

Lujzi: akkor mennek a drukkok! Ha táblába be szeretnél kerülni, várom az adataidat! (kor, doki, betegségek, aktuális, miket szedsz)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!


Köszönöm, puszedli a drukkokat.
Voltam tavaly év végefelé dokinál, de most kezdem előlről,mert nem magánba mentem, és nem foglalkoztak velem. Akkor majd tudok infót adni magamról.
lujzedli
 
 


Na szépen elolvasgattam az eddig leírtak nagyrészét, persze nem mindent, mert így is fáj a fejem a sok gépezéstől :(

Bri: engedd meg,hogy egyet értsek milyennel, teljesen úgy gondolom,ahogy ő is a párocskáddal történteket. Bocs, ha már elavult a téma.

Nálunk például az okoz problémát, hogy jóval többet keresek és több elismerést is kapok,mint a férjem. Ő kb.3év múlva nyugdíjas lesz,akkor majd jobban fogunk élni,mert a nyugdíj mellett el tud menni máshova is dologozni. Őt most már egyre jobban fusztrálja az, hogy én vagyok a családfenntartó,dolgozni akar munka mellett, hogy több pénzünk legyen.Mondtam neki,hogy addig, amíg nincsen gyerek,addig ne dolgozzon,pihenjen,élvezze az életet,mert ha gyarapodik a családunk,akkor szükség lesz az ő eltartására.Úgyhogy most lenyugodott.
Én már más tészta vagyok, kicsit ki vagyok téve a munkahelyi streesznek,de ki nem? Csak én még fokozottabban, mert nap,mint nap kb.45-50emberrel beszélek,akik közül kis százalékban ugyan, de nem tisztelnek,mint embert. És ezt már egyre nehezebben viselem, azt modnják,nem lehet hosszú távon ilyen helyen dologzni,aho én is dolgozok. De jól fizet, sok a juttatás,és ha baba lesz,csomó pénzt kapok......

Puszedli:
Ahogy írtam,én most fogok újra belevágni mindenbe,addig üres a lista. nem tesztelek,csak pg3at használok. Nem hőmérőzőm,és nemszedek gyógyszert. Szedtem maca vibe-ot, de felborult a ciklusom, 21-23naposak voltak tőle. Úgyhogy én most az új év, új remények szakaszban vagyok.

Ja:ha valaki esetleg msn-ezni szeretne velem(nem muszáj) lindanono@freemail.hu emailcímmel megtalál.
lujzedli
 
 


Kép
lujzedli
 
 


Jééé egy Nussssii :lol: :lol:

És én is hoztam egy képet :lol:

Kép

Vagyis kettőt :wink:

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bettym

Mecsoda gólya repked nálad,eddig is ott volt???

Lujzi

Édes ez a Totyika!

Tényleg,akartam kérdezni:hogy bírod azt a sok hülye telefonálót nap mint nap???
Vendég
 


Hát Milyen,egyre nehezebben. Azt nem szeretem,mikor csak unatkoznak az emberek, vagy dühösek,és valakivel üvölteni akarnak,hogy megkönnyebbüljenek. Szóval nem könnyű. De más sem az.Folyton a fejemben van, napokig,ha valaki elküld az anyámba csak azért, mert éppen olyan kedve volt.
lujzedli
 
 


szilveszteri daj-daj után :D Kép
lujzedli
 
 


Nem haragszotok,hogy a nyuszimról sok képet rakok be ide?
lujzedli
 
 


Drágáim!

Nincsenek jó híreim. Ma dél körül mensis fájdalmat kezdtem érezni. Meg is lepődtem, még nem vártam. Ici-picit barnázok is. Nem is értem mi történik, leghamarabb keddre nem várnám, hőgörbe alapján meg csütörtökre...
Már azon gondolkodom, hogy elmegyek a dokimhoz és kisírok egy hormonvizsgálatot... Bár tiszta hülyének fog nézni, novemberben félidős uh-n azt mondta, hogy minden ok, mivel látott 19 mm-es tüszőt...
Szerintetek? Van értelme?

Puszi, ennek megfelelően nem látom értelmét a tesztnek.
Milyen, te tanítasz?
Lujzi, üdv közöttünk! Hogy érted, hogy vízválasztó év lesz?
Neked bejött a pg 53? Nekem összevissza mutatott mindent.. Most a fiókból figyel. Lehet előveszem...

Többiek? Ébresztő!!!!!!!! Hiányoztok!!!!!!!!!!!

chrissy81
 
 


Chrissy

Azért még ne temesd a dolgot,rengetegen kezdik barnázással a terhességet!!Komplett hormonprofilt néztek nálad mostanában?

Nem tanítok!!(már egy éve,de nem is tervezem újra,nem nekem való :lol: )

Lujzika

Én szívesen nézegetek képeket,csak nyugodtan!! :wink:
Vendég
 


Milyen, nálam még soha semmilyen hormont nem néztek, mert nem volt indokolt. Dokim itt a megyei meddőségi klinika vezető főorvosa, júliusban voltam nála, csinált középidőben uh-t, nem volt akkor peteérésem. Mondta, menjek vissza ősszel. Novemberben mentem, akkor is középidőben. Csinált uh-t, volt 19 mm-es tüszőm. Ezért mondta, hogy nem kell semmi vizsgálat.
Meg is nyugodtam, de most elbizonytalanodtam :roll: :roll: :roll:

chrissy81
 
 


Chrissy

Ne haragudj meg a véleményemért,de egy komplett hormonvizsgálat az alap!!!
Nem értem,hogyan hagyhatta ki a doki?! Persze a tüszőfigyelés is mehet párhuzamosan,de a vérvétel az első és legfontosabb!
Vendég
 


Milyen, persze, hogy a hormonvizsgálat az alap, de hát nem küldenek vizsgálatra minden nőt, aki gyereket akar! Én abbahagytam 6 év után a gyógyszert és csak nyáron kezdtünk próbálkozni. Azért mondta júliusban a doki, hogy megnéz ősszel és akkor csinálunk egy hormonprofilt is. De amikor novemberben visszamentem, akkor meg azt mondta, hogy mivel van pé-m, így most nem kell hormont nézni..
Ha nem lett volna pé-m, akkor küldött volna vizsgálatra...
szerinted?

chrissy81
 
 


Hát,megérzés:-D,chrissy. De remélem nem csal az érzésem.
Milyen:köszi,remélem a többieknek se gond,ha a nyúlgyerekemről rakok fel képet.
Csajok:ma olyan jó volt apával,spontán,előretervezés nélkül, összebújtunk és jó volt.
lujzedli
 
 


Chrissy

Szerintem csapj az asztalra,és kérd azt a hormonvizsgálatot-már,ha egyáltalán még szükséged lesz rá... :wink:

Lujzi

Így kell ezt!!! :wink:
Vendég
 


Ok, Milyen, akkor tervbe veszem a nődokimat. :roll:
Kedd, csütörtök a rendelési napja... Meglátjuk mikor jutok el. Ja, igazad van egy hormonvizsgálattal nem árthatok magamnak. A többi meg majd adja magát. Megbízom a dokimban, tudom, hogy küldene, ha úgy látná helyesnek... De így legalább elejét vesszük a dolgoknak. :wink:

chrissy81
 
 


Ja,a pg53. Nekem bevált,szeretem. Inkább esti nyállal szoktam csinálni,nagyjából mindig ugyanakkor.
lujzedli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?