Új privát üzeneted érkezett!

Morci,
Így kell ezt csinálni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

Ketteskével már nem kell mennem uh-ra, azt mondta a doki,h. szerinte ma v. holnap ő is reped.Legközelebb akkor kell mennem, ha nem jön meg piri, v. épp ha megjött,mert akkor megint closti lesz.
morcivaci
 
 


Morci,
Azt hittem kell menned, nekem kellett. De így volt jó, mert így legalább tudtam, hogy őt is elkaptuk. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Vszínűleg azért nem kell mennem, mert legközelebb kedden lesz a városban a doki, és addigra ugye nagy a valószínűsége,hogy már régen szétpukkadok.De majd igyekszünk elkapni.:):)Mindent megteszünk ennek érdekében!
morcivaci
 
 


Morci
aztán ügyik legyetek...látom már rá is ugrottatok egymásra, jólvan csak mindent bele :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Miamano mi volt ma a dokinál?
morcivaci
 
 


CEja CSajok!!!

Morcivaci

a hírek jók és az még jobb, hogy az utánpótlás is megérkezett a kis katonákból :D

Judy

nagyon remélem, hogy a csík erősödni fog :D

Timi

Te hányadik napon vagy???

ajaj, emberek, ti nagyon jól álltok, én meg sehogy, várojm EHCS tesztjeit, talán abból tudok majd pé-t nézni... ha már ugye nem mindig érzem... de hogy abból mikor lesz bébike??? Nálunk nem lehet olyan, mint nálatok Morcivaci, hogy na mos rágyúrunk... api kétnaponta nem akar rám mászni... heti egy aztán ennyi... :(
kfmares
 
 


Sziasztok!!

Megvolt az ultrahang :) A jobb oldalon több tüsző is van, a bal oldalon egy, a doki szerint jól állnak benn a dolgok. Kaptam tüszőrepesztő szurit, és "házi feladatot" a következő pár napra. :oops: :oops:
Jajj, annyira izgulok, hogy működjön minden....

Morcivaci
De jó, ti már akkor előrébb vagytok. Csak ügyesen :wink: , biztos meglesz az eredménye! Te is kaptál injekciót?

Lányok, ti isztok valamiféle gyógynövényteát, "csodaszert"?
miamanó*
 
 


Miamano

Én még vagyok olyan naiv , hogy hiszek a gyógyteákban, ezért iszom a cickafarkat, meg a palástfű teát... hozzá meg szedem a vitaminokat....


ÉN ezt nem értem, az én dokimmal van a baj vagy mi? Jo, mondjuk most nincs itt 2 hétig, de Miamanó és Morcivaci is ahova jár, ott a doki uh-val követi a Closti után hogy van-e tüsző és kapnak szurikat.... :( én meg itthon "házilag" kezelem magamat....

Nekem meg sajna hiába adna fel a doki "házi feladatot" ha az uram fáradt, akkor max minuszt kaphatnék házi hiányért.... csak én vagyok így ezzel????

Különen mindenkinek szép reggel és csodás pénteket, ami azt jelenti, hogy itt a hét vége!!!! :D csak utáloik korán kellni!!!
kfmares
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! Végre péntek van!!!

Miamanó
Nem kaptam tüszőrepesztő szurit, mondta a doki, hogy van ilyen lehetőség, de mivel a jobb oldali spontán megrepedt, ezért nem akart belezavarni annak a további menetébe azzal, hogy a bal oldalit szétpukkasztja.Különben is azt mondta, hogy 1-2 napon belül az is eldurran magától.

Kfmares
Nem értem a dokidat, hogyhogy ő nem követi closti után a tüszőcskéket??!!Pont ez lenne benne a lényeg, hogy lássa/lássátok, hogy mennyi érik, mikor durran, stb.Egyébként meg vagy elégedve vele?Mert ha nem,akkor lehet jobb lenne egy dokiváltás.Szerintem.Egyébként én is augusztusban váltottam erre a dokira, de nem bántam meg.
morcivaci
 
 


sziasztok,

Mano,
Ezek tök jó hírek.Gratulálok. :lol: :lol: :lol: Akkor most ebben a pár napban mindent bele. :lol: :lol: :lol:
Mares,
Én aztán megértelek, hogy a párod fáradt. Nekem is mindig úgy kellett rugdosnom" :lol: :lol: De próbálj meg hatni rá, hogy a babához ő is kell ám. :lol: :lol: :lol: És ha ő mindig csak fáradt, abból nem lesz baba. :oops: :oops: :oops:

Lányok,
Nem akartok valamit vonalzót rakni, mert olyan rossz hogy mindig kérdezgetni kell, ki hol jár. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

BEszéltem apával erről, és azt mondta: neki parancsra nem megy a dolog.... és valahogy mindig akkor ugrik rám, amikor már-vagy-még nemjó.... és néha ezt én már a dolog alatt is tudom, hogy most ismét feleslegesen , persze jó maga a dolog... csak bébike nem lesz belőle.... és ha korán bujcsizunk, akkor rá pár napra már nem akar... csak leginkább hétvége, vagy péntek, és egy évben nem sok peteérés esik ezekre a napokra... de mondtam magamban, hogy ennyire nem leszek vele kedves, hogy még ezt a "munkát" is a doki oldja meg helyette!! (tehát hogy lombik legyen és doki keverje a cuccost :D )

Judy, ma teszt??? volt???


Morcivaci

nem tudom, ő már a második dokim, vagy lehet, hogy csak én vagyok nagyon érzékeny... és érzem úgy, hogy nem foglalkozik velem eléggé.... mástól , nőgyógyászaton dolgozó nőtől, hallottam, hogy csak szedjem be a gyógyszert , nem kell más ( úgymond uh-s követés sem) , ezért néha tanácstalan vagyok....
kfmares
 
 


Jó reggelt!!

Kfmares
Én is átgondolnám a dokiváltást, ahogy morcivaci írta. Próbálj meg érdeklődni más dokikról, pl. ha rákeresel a nevére, lehet, hogy kidob olyan fórumokat, ahol írnak róla véleményt.
apaügyben: ha rád akar ugrani, és tudod, hogy pár nap múlva lenne jó, mond, h most te vagy fáradt, szóval éheztesd ki, így néhány nap múlva harcrakész lesz.

judy
köszi, belehúzunk :D
Csináltam vonalzót, megpróbálom majd idevarázsolni valahogy.
miamanó*
 
 


Miamanó

igen, próbáltam már kiéheztetni, de egy hét után nem tudok nem-et mondani, mert akkor már én vagyok totál ideg, és csak arra várok api mikor lesz már olyan kedves , hogy rám ugorjon... most is eltelt egy hét, bár most éppen megjött, de tegnap már alig, ma meg csak pici barna ( ez is fura, máskor 7 napit van).... hétvégén jön párom kislánya, de nem tudom elhúzni 10 napig akkor magammal szúrok ki....
kfmares
 
 


próba

Kép
miamanó*
 
 


azt hogy kell, hogy a kép is ott legyen?

Mares: értem...hát akkor drukk, hogy szerencsés legyen a találkozás mielőbb!!!
miamanó*
 
 


Sziasztok!

miamanó: szúrd be [img]ide[/img] a kép linkjét, vagy tedd be az aláírásodba és akkor mindig ott lesz :)

kfmares: 14-ik napon vagyok. az lh teszt szerint van még kb két napom :)


judy: teszteltél ma? kép?

Timi
titimee
 
 


köszi!!

Kép
miamanó*
 
 


Timi,
Teszteltem ma is, de már a 10-es csíkkal és azt meg nem tudom összehasonlítani a tegnapi kazettással. Viszont szépen látszik rajta a 2. csík. Csináltam LH-t is jóstesztként és azon már egyforma a 2 csík. :lol: :lol: :lol: Úgy néz ki, hogy kicsi bizakodhatom. :lol: :lol:
Képet most nem tudok tenni, mert lemerült az elem, vennem kell újakat. :oops: :oops:
Mares,
Hát én azt megértem, hogy parancsra nem megy, de neki meg azt kell megértenie, ha babát akar, akkor pé környékén kell együtt lenni.(parancs ide, parancs oda)Különben nem fog menni. :oops: :oops:
Mano,
Az "img lemaradt a végéről. :wink: :wink: :wink:
Betty???????????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Látom már, most jó. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


kfmares: nálunk is sokszor gond ez a muszáj dolog. parancsra nehéz jól teljesíteni...

Judy: kiváncsi vagyok a tesztedre :) biztos szépen erősödik a csík. szorítunk mintállat :lol:

miamanó: megy ez :) nagyjából egy időben haladunk. :)

Timi
titimee
 
 


Judy: dejóóó, látod, bejöttek azok a csíkerősítők. Megy még, hogy minden oké legyen:+++++

remélem hamarosan mindannyian ilyen híreket hozunk. :wink:

Kép
miamanó*
 
 


Kép[/url]
kfmares
 
 


Timi

aláírást h kelll!??

hogy ott legyen mindig nekem ez?
kfmares
 
 


Mares,
Bemész a profilodba, és ott az aláírás néztebe bemásolod ugyanazt amit ide a hozzászólásodba. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


néztebe=négyzetbe :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

még egy utolsó hülye kérdés: a profilomba hogy megyek be??? :oops:
kfmares
 
 


megtaláltam :D
kfmares
 
 


Mi a számod?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


ok

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


mert Judy én a profilomat soha nem igen nézegetem... :D

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Judy

És akkor holnap teszt neked???

Igaz is, gyerekek most milyenek? Jobbak? Talán a rossz idő jövetele miatt voltak ilyenek nem?

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Na, mossssztan van ám gyerekes képe is a Mares lánynak meg katickái is :D


tiszta öröm, hogy összejött!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


wow Judy

a hőd is hogy felment!!!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Na, így már jobb, látjuk hol tartasz. :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát remélem fent is marad egy darabig az a hő. :wink: :wink: :wink:

Nem jobbak. A fiúk kezdenek nagyon elkanászkodni, Barbival nincs gond. Ő csak amolyan csíntalan kislány, mint mindenki ebben a korban. Próbálgatja mit tehet meg és mit nem. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Miamanó
a házifeladatot akkor hősiesen oldjátok meg, amit a dokitól kaptatok :!: 8)
Örülök a jó híreknek :!:
Én ittam régebben cickát, meg palástfűt, de fúúúj, hát az az íz...nem tudtam megszokni :lol:
Femibion 800-at szedek, meg E vitamint.


Kfmares
Az én dokim is UH követést csinált clostis ciklusokban, én nem is értem, hogy mert clostit adni a tied, ha nem követi a dolgokat :roll:
Én mindig kaptam tüszőrepit is, de ezt orvos válogatja, hogy ad-e.
Api dologgal én úgy vagyok, hogy pé. előtt 1-1,5 hét nuku szex, aztán adj neki 2-3 napon keresztül :lol:
Próbáld úgy irányítani Apit, hogy Ő ne tudja, hogy most van idő....


Judy
akkor már kérdezek 8)
Mondd már meg mit éreztél pé.-től fogva.....minden érdekel :lol:
Majd azért kérünk tesztképek oksi :?: :!:


Puffócska
már megint hun vagy :?: :roll:



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Igazából semmit nem éreztem. Illetve a 7. naptól ahogy nyafogtam is fájt a hasam és szúrt a méhszájam. De csak vasárnap délután. Aztán a 9. naptól szinte egész nap fájdogált. Mellfeszülés abszolút nem volt, most sincs. Viszont ma egy kicsit rosszul esett a friss kávé illata, pedig nagy kávés vagyok. :wink: :wink: :wink:
Inkább majd 25-ös kazettást teszek fel, mert azon valahogy jobban látszik a csík, meg a tesztcsíkocskák maszatolódnak egy idő után. :lol: :lol:

Hát hallod ahogy felugrott a hőd, nem csodálnám ha te is valami ilyesmit kezdenél el érezni. :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! Megint eltűntem, sajnálom, én már csak ilyen vagyok. Azért most végigolvastalak titeket. Hú mennyi minden történt 2 nap alatt.

Mares: elhiszem, hogy a férjednek nem megy parancsszóra, de ha babát akar, akkor muszáj lesz. Azt mondod, hogy benned van a hiba, pedig szerintem az a baj, hogy a férjed nem akkor ugrik, amikor kellene. Bocsi, remélem nem haragszol meg, de ez a véleményem. Semmi baj nincs veled!!!! Gratula a vonalzóhoz.

Morci: ügyesek vagytok, csak így tovább!

Judy: nagyon szurkolok!!!

Timi: Veled mi újság?

Velem semmi újság nincs, szorgalmasan "dolgozunk" a babaprojekten a férjemmel. Mivel fogalmam sincs, hogy mikor van peteérésem (van-e egyáltalán), ezért átlag 2 naponta vagyunk együtt, nem muszájból, de így esik jól.
Annyit beszéltetek a tesztekről, hogy már én is elgondolkoztam. Jövő héten kell megjönni. Eddig reménykedtem, de semmi jelet nem veszek észre magamon, úgyhogy nem hiszem, hogy van baba. Viszont a férjem annyira megsajnált, hogy vett nekem egy lógó fülű törpenyuszit, amire már régen vágytam. Így legalább babusgathatok valakit. Nagyon aranyos!!! (a nyuszi és a férjem is).
puffocska
 
 


Úgy látszik én mindig rosszkor jövök. Most nincs itt senki.
puffocska
 
 


Szijja Puff :!:
Látom idetaláltál 8) :wink:


Judy
azért kérdeztem, mert a 6. Dpo-n, mikor leesett a hőm, és a 7.-en (tegnap) úgy fájt a cicim, majd leesett, meg szúrogatott a méhem, úgy fájt a hasam alja, mintha meg akarna jönni :shock: aztán ma már semmi :o nem fáj abszolút a cicim sem, a hasam sem...miért :?: :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Hiányoztatok ám. Amint volt időm leülni a éphez, máris írtam. Komolyan. Csak annyira szeretném már azt írni, hogy megfogant a kisbabánk! Nagyon várom.
puffocska
 
 


Puffócska, már csak pár nap...és megtudod :wink:
Nagyon drukkolok :!: +++++++++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt.

Ez a ma reggeli tesztem. :lol: :lol: :lol:

Kép

Betty,
Elég bizakodó jelek. Én nagyon drukkolok, hogy spontán baba legyen. :lol: :lol:
Puff,
2 nap múlva már a 25-ös teszt is kimutatja ha van baba. Őszintén én először a 10.dpo-n teszteltem 25-össel és már látszott a csík.Nagyon drukkolok. :lol: :lol: :lol:

Elvileg ma vagyok 4 hetes. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja, és a röhej az hogy a 1-es teszt sokkal halványabban mutatja mint a 25-ös. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jóreggelt korán kelők!!!

Emberek én még úgy nézek ki, mint aki most jött le a hegyről, iszonyat fáradt vagyok, de uram most ment a kislányért ( két hetente hétvégén van nálunk és 8ra megy érte) , hát én kész vagyok, alig látok, tegnap délután meló után már a szemem is rángatózott a fáradtságtól.... Persze barinőmmel elmentem baba-hiány sebeket gyógyítani, és vettem egy övet magamnak, meg jót dumáltunk!!!


BEtty

Nagyon nagyon durva és jó lenne, ha most a konzi előtt csak úgy összejönne nektek!!! Te meg Judy meg szépen a sok sok pozi energy-t átküldenétek Timinek, Puffocskának , Miamanónak, Morcivacinak, meg nekem :D

Szorírok!!!


Juy

Bakker, nagyon nagyon szép csík!!! én is ilye cejetnéééééééééééék :D

Puffocska

semmi baj, amit írtál, mert néha én is így érzem, és az tud nagyon fájni , ha pontosan tudom, hogy éppen nemjókor vagyunk együtt!!!

De csajok most nem tudom hogyan "könyörögjem" ki akpitól, hogy amikor kell akkor legyen és mondjuk akkor kétnaponta?!?!?

Múlt vasárnap jött meg, azóta semmi nem volt perssze köztünk, plusz levágta a hajamat, én bedurciztam, és azóta össefogva volt a hajam itthon ( imádja ha ki van bontva), de hát mérges voltam rá, és tegnap már szinte hozzám se szólt mert mikor jött értem a barinőmhöz látta hogy ki van bontva a hajam, utána meg szépen összekötöttem!!!
Ma reggel félkómában kijöttem, persze kibontott hajjal, és uram egyszerűen remegett, úgy örült, meg ölelt és puszilt, amit napok óta nem.... és most érzem nagyon rám mászna, bár itt a kislány és nagy, 11 éves, nem akarom hogy ránk nyisson mert mi a nappaliban alszunk, de persze ez se jó időzítés!!! Ciklus 7. napja nem jó, jövő hét vége talán ( 26 napos ciklusnál...) Most akkor legyek hiszti , hogy utáljon és ne közelítsen még pár napig????? Jaj, nem egyszerű vele! Mert ha most magamhoz engedem, akkor lesz 1 db sex most, aztán következő talán jövő hét végén.. Ha meg most ellököm, akkor magammal szúrok ki, mert azért 10-12 nap sex nélkül.... nem vagyok én annyira öreg... nekem hiányzik ha nincs...


Elnézést, hogy ilyenekkel nyúzlak benneteket, de olyan jó ha ötleteket hallok...

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


közben meg itt röhögök, mert emberek, ez a csizmis, kabátos, teljes fejemet betakaró és még hozzá hosszú pomponos hóemberes kép vm állat ! :D ( az ember magán tud a legjobbakat mulatni :lol: )



Őskori lelet vagyok így :D

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


És a másik: uram már mondott olyat, hogy volt, amikor neki volt kedve és én látta fáradt vagyok és magához nyúlt!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


kárba veszett az anyag én meg ott feküdtem mellette... na erre is kiakadtam.... :( és milyen szarul esett, hogy én nem kellettem neki hanem inkább magára fordult????

CSajok, lehetséges ez????

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares,
Ne hari, de ezen most nagyon kiakadtam. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ilyet házasságban szerintem nem szoktak csinálni, bár a férfiak kiismerhetetlenek. :oops: :oops: :oops:

Az írásaidból néha az jön le, hogy a párod igazán nem is akar babát. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy: nagyon szépen erősödik a teszt. mostmár lehet gratulálni?

Timi
titimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: