Új privát üzeneted érkezett!

Laptető! 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Joli
Ezt nem bántásként csak tapasztalatként írtam!
Nekem nagyon hosszúak a ciklusok Closti mentes időszakban, mint már korábban írtam!
Volt olyan, hogy Emőke mondta, hogy menjek, ha már nagyon szenvedek attól, hogy nem bír megjönni és akkor Ő nagyon erősen megnyomkodta a hasam és volt, hogy másnap már meg is jött!De ez olyan 40. nap környéke!
(ez most csak eszembe jutott, hogy volt ilyen is! )

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Betty
Ez már a második, annyira jó lenne, ha igaz lenne... :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Betty

Ez inkább, már laptetű. A fene vinné el. Történjen már valami!
Csajok! Új megfigyelés. Végre be tudom azonosítani, hogy miképpen is érzékeny a mellbimbóm. Csiklandós. talán ez a legjobb kifejezés.
Pé körül kezdett érzékeny lenni, akkor kifejezetten fájt, de most csikis, ha hozzáérek. Ki érti ezt??? lehet ez a hormonoktól? Nektek van valami tapasztalat ez ügyben?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Nekem kifejezetten érzékeny szokott lenni mensi előtt,nem jó érzés rossz hozzáérni! :cry:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu

Dehogy bántásként fogtam fel! Úgy tűnt? Bocsi, ha igen!!!
Mondjuk az is lehet Zsu, hogy bogyó nélkül nekem is hosszú ciklusaim lesznek, és akkor feleslegesen ábrándozom itt...

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Zsu

Csak az fura, hogy nekem két hete non-stop érzékeny. Az elején fájdalmasan, most csikisen. Ki érti ezt?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Én úgy értelmeztem, de hát még nem ismerjük annyira jól egymást!!! :wink:

Még most semmit nem lehet tudni, csak egy pár hónap után!Figyelni és írni kell minden tapasztalatot! :wink:

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Na erre nem tudok okosat mondani! :?: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Csajszik, egy kicsit elfordulok másfelé, és közben teleírjátok az oldalt! :shock: :lol:
Pörögtök nagyon! :lol: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Joli Szerintem a fogigátló nélküli első ciklus teljes káosz a szervezetnek. A bogyó előtt nem fájtak a cicijeid mensi előtt? Nem tudom csajok, én már bőven tudtam, hogy terhes vagyok, amikor elkezdtek fájni a melleim, sötétedett a mellbimbóm, émelyegtem. Szerintem a teszt ad bizonyosságot, bár tudom édes tud lenni a bizonytalanság, amikor még bármi lehet :)
Üdv az új belépőnek :)

réka80
 
 


Sziasztok!

Tényleg, mennyit írtatok! :)

Iner!
Üdv közöttünk, bár én sem régen csatlakoztam.

Komolyan csajok, hogy bírjátok, hogy ne csináljatok tesztet? Nem jobb tudni a tutit, még ha - is, mint a totál bizonytalanság és találgatások? Ha nega is a teszt, amíg meg nem jön, bármi lehet. De ti tudjátok!

Sokan mondják, hogy a gyogyó elhagyása utáni első ciklus a legfogamzóképesebb. Ennek ellenére nekem 42 napos lett a ciklusom és nem lett belőle baba. De hát ez én vagyok, remélem Joli neked ott van a pocakban! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Ja, és én az elmúlt 8 hónapban az összes létező terhességi tünetet produkáltam: érzékeny mellbimbó, puffadás, undor bizonyos ételektől, hányinger a kávétól stb. A psziché nagy úr! :?

Betti!
Hajrá laptetőőőőő! Tényleg nagyon megérdemelnétek azt a babócát! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Zsu

Ne érezd úgy! Hatalmas ölelgetés neked innen!:)

Réka

A bogyó előtt az egész mellem fájt. Most semmi ilyen nincs. Csak az előbb írt mellbimbó dolog.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Pitypang

Én is be tudok képzelni mindent! Tudod így könnyű kibírni, hogy úgy érzem bármikor megjöhet. Valszín nekem is csak hosszabb lesz a ciklus a bogyó után.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Köszi, átérzem az ölelésed, ari vagy!!! :wink:

Na már nekem is elkezdett fájdogálni a cickóm... és a bal csomósodik rendesen, remélem a Closti kifejti hatását. Nagyon kíváncsi vagyok holnapi uh-ra :wink:
10 után megyünk!

pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Holnapra neked egy kalappal!!!!+++++++++++++++++++++++
Tüszőérlelők mennek!!!!! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Alig tudlak titeket követni, de hát ez a jó!!! :)

iner
Üdv köztünk! :)

Lányok majd figyeljétek csak meg, hogy ha majd pár hónap múlva vissza olvasunk mennyit fogunk mosolyogni a mostani dolgainkon. Akkorra már mindenkinek szép nagy kerek pocakja lesz. :lol:

zsu
Én is szorítok holnapra, aztán majd gyere mesélj, ne hagyj minket kétségek közt a négy nap alatt. :wink:

Joli
Én a helyedbe már csak azért is csinálnék tesztet, hogy megtudd, hogy van baba, vagy csak a ciklus hosszabb. :roll:
Persze könnyű nekem beszélni. :oops:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Betty
Aranyos vagy, köszi! :)
Kíváncsi vagyok, de még ilyen korán nem szokott semmi nagy dolog történni, a múltkor is a 16 napon volt, de hátha ennyitől megindulnak!
Minél hamarabb szeretnék már túl lenni az inszemen, hogy aztán tovább idegeskedhessek! :wink:

További szép napot!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:12-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


betty615 írta:

ha be szeretnél közénk kerülni a táblicskuba, akkor kérnék pár adatot hozzá:
Életkor, mióta prób., (bár ezt már tudom), vitamint milyent szedsz, ha szedsz, és ha van valami megjegyzés (pl.doki 21.-én).
JA?! És a ciklushosszt is kérem.


Ezt egy picit kifejtenéd...lehet hogy hülye vagyok de nem igazán értem miért kellenek ezek az adatok... :roll:

Nagyon sokat írtatok mióta nem voltam :lol:

Joli én is minden nap vagyok...kivéve most péntek mert megyünk egy napra a balcsira...de este már leszek és remélem csak jó dolgokat olvasok majd... :D

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Suzy
Én is ezt próbálnám Jolinak sugallni, de hátha többen mondjuk neki! :wink:
Én meg voltam magamon csodálkozva a múltkor, hogy megcsináltam, holott egyáltalán nem kellett volna, pedig tudtam és éreztem!!!

Erre már Én is gondoltam, hogy mennyit fogunk röhögni az egész "előkészületi", izgalmas csevegéseken!!! :roll:

Mindenképpen jelentkezem uh után azonnal!

Mi nem utazunk el a hosszú hétvégére!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.08.19 12:29-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu!

Igazad van ez sajnos minden téren így van...általában ott jön a baba ahol már van egy "rakással" más meg aki annyira szeretne...sokat küzd érte...de hidd el, az öröm annál nagyobb lesz..és köszi, hogy megírtad, hogy mi a helyzet most nálatok...nagyon szorítok értetek is :D :D

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner
Menj vissza a 7.oldalra, ott kezdődik a táblis dolog!!! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.08.19 12:38-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Csak majd győzz utánunk olvasni!... :wink:
Jó pihit péntekre és köszi az együttérzést! :wink:

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


jah..köszi már értem..és hol látható a tábla?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


A táblázatot Betty tölti ki, Te csak add meg az adataidat, hogy felvigye a táblázatba és Te is ott leszel közöttünk!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
köszi :wink:

Megint máshol voltam kicsit...tényleg győzlek titeket követni :shock: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Akkor írom: 24 éves vagyok, aug.ban kezdtünk próbálkozni, első baba lesz (remélem tényleg lesz), gravidát szedek, és a ciklusaim 25 naposak voltak eddig....remélem most is annyi lett volna és nem más ok miatt késik... :roll: :roll:

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Köszi Iner!
Mindjárt meg is szerkesztem, és beteszem. :wink:
Jó lett a vonalzid!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csajok!

Tele a hócipőm. Miki még nem jött. Hasam még mindig inkább állva vagy tevékenykedve érzékeny, fekvésre elmúlik a derékfájással együtt. Olyan kókadt lettem most kaja után. Azóta is próbálom rávenni magam a takarításra, de nem sok sikerrel.
persze azóta sok korai tünetről olvasgattam. Köztük az olyan, mintha meg akarna jönni címűről. Ez olyan lutri dolog. mert lehet ez is, meg az is.
A teszttel azért várok péntekig, mert valszín még nem mutatná ki, ha lenne is baba.
Azért jó, hogy itt lesztek pénteken is. Vagy örülünk, vagy nem.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Kép


Kép


Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Ha nem baj, csatlakoznék én is! :D
Mi most kezdünk újra próbálkozni a kistesóval. Ugyanis márciusban volt egy vetélésem a 7. héten. Júniusban meg kiderült, hogy condylomám van, úgyhogy halasztanunk kellett. MIndemellett Bromot kellett szednem, mivel szopi, és a kezdődő terhesség után, nem akart elapadni a tejem. Ez egy kicsit felborította a ciklusomat.....
Ebben a hónapban lh-ztam. És arra jutottam, hogy lehet nem volt peteérésem. Ugyanis 9.-14. napig teszteltem (ennyi volt csak) és a 13. napon volt egy majdnem pozi, aztán 14.en full nega. Sajnos több tesztem nem volt.. Múlt hónapban 28 napos volt a ciklusom, ha most is annyi lesz, akkor 28.-án kiderül, hogy összejött-e ez a hónap, mivel apával mindent megtettünk érte. (Azért lehet még 28.-a előtt ellövök egy 10-es érzékenységű tesztet) Nagy tesztelő vagyok. :oops: :oops:
Kicsit hosszúra sikerült, bocsi!

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Halihó
Mindenkinél meleg van, alig bírom már!? :roll:

Joli
Te addig stresszeled magad, hogy tényleg nem fog egyhamar így megjönni, ugyan csinálj már egy tesztet!!!
Tudom, hogy rossz dolog, mert érzi az ember a jeleit, hogy akkor miért nem jön meg és stb. csak idegesíted magad!
Persze, hogy nincs kedved semmihez, mert csak ez foglalkoztat egyfolytában! :roll:

Kírus
Nagyon várom a jó híreket... :)

Betty
Alakul a táblika nagyon jó lesz és frappáns ötlet volt!
Más topikokon is csináltál már ilyet?
Az Én ciklusom ált. (closti nélkül írom) 38-45!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:13-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szia Angyalkrisz!

Üdv a csapatban! Sajnálom a viszontagságaidat. Remélem most már egészségileg jól vagy és jöhet a baba.
Az előző terhességeidnél milyen tüneted voltak?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Üdv. Angyalkrisz!
Nagyon örülök, hogy csatlakoztál hozzánk és sok sikert kívánok a projekthez!
Sajnálom szívből a történteket, de hidd el sikerülni fog újra! :wink:

Ha megkérdezhetem mi volt a baj?mert ált nem mondanak semmit a dokik!? :oops:

Reméljük a legjobbakat!

Szép napot!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu

Most már kibírom péntek reggelig. Már csak másfél nap. Utána, ha - jogosan ledorongolhattok botorságomért, de nincs merszem tesztet csinálni. beszari kis nyuszi vagyok.
Meg a ciklus.hu szerint amúgy is csak pénteken kéne megjöjjön.
megyek is inkább takarítani. Hátha hamarabb csönget a miki.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Angyalkrisz
Az egyik ismerősömnek is ilyen baja van és ő most szült császárral ,mert nem lehetett másképpen, nehogy a baba is elkapja és megfertőződjön, borzasztó ez a HPV!


Kezelik-e most valamivel?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:14-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Joli
Nem vagy beszari, cak gondoltam hátha könnyebb lenne egy kicsit?! :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sajnos nem tudták megmondani, hogy mért ment el a babóca. Nekünk sok minden eszünkbe jutott, mikor az okokat kerestük... Szoptatás alatt lettem terhes, aztán pont akkor romlott el a liftünk, és a 9.-en lakunk, stb.
Condylomát szerencsére nagyon kezdeti állapotban csíptük el, és ecseteléssel elmúlt, legalábbis a tünetek. Mert ugye a vírust nem lehet kiölni a szervezetből. És emiatt császárral kell szülni? :( Hát erre még nem gondoltam. Pedig jó lett volna megint természetes úton. Persze teljesen mindegy, csak jöjjön a baba.

Terhességi tünetek: szerencsések közé tartozom, mivel eddig mindkét baba elsőre összejött. Az elsőnél már a várható menzi előtt éreztem, hogy összejött, mivel nagyon fájt a mellem, pedig sosem szokott. És valahogy éreztem... Ja és nagyon mindjárt megjön érzése van az embernek. Nekem nagyon fájdogált a pocim. Most a másodiknál, csak a pocifájás volt.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Angyalkrisz
Üdvözöllek én is köztünk, és szorítok, hogy minden úgy alakuljon, ahogy ti szeretnétek.

Joli
Ne stresszeld magad ennyire! Próbálj meg kicsit lazítani. :wink:

Zsu
Én is megőrülök a melegtől, ha minden igaz hétvégétől hűvösebb lesz. Én már várom azt az őszt, amikor igazán kellemes az idő és szép szines minden. :)

Mi túl vagyunk az oltáson, volt ordítás, de már el is felejtette. Most egy darabig szerencsére nem lesz semmi.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Csajok!

Most fogok a porszívón lazítani. Aztán felmosás. De legalább kész leszek mire a férjem megjön.

Zsu

Tudom, hogy csak jót akarsz! Nehogy félre érts! Nem is tudom mivé lennék már nélkületek! Tudom, hogy csak jót akartok, mivel tapasztaltak vagytok már az ilyesmiben. Csak annyira nem akarom látni az egy csíkot. Pénteken minden eldől.
Addig mindenkitől elnézést a hisztikért.

Angyalkrisz

Meddig fájt olyan mensisen a pocid? Csak pár napig, vagy tovább?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Bocsi, az előbb nem válaszoltam neked.
Nekem addig fájt amíg nem teszteltem. Utána is fájdogált, csak másképp. Ahogy a méh nő, tágul annak is vannak fájós, szúrós érzetei.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzy
Szegény gyerkőcöd akkor nem volt egy kellemes délelőttötök!?
Ne is legyen, csak jó dolgok történjenek!!! :wink:

Angyalkrisz
Hát igen sajnos ennek a hülye vírusnak ez az egyik hátránya, hogy nem lehet természetes úton szülni! :cry:
A herpeszek családjába tartozik és így van, ahogy írtad nem lehet kiírtani szervezetből!
Azért az nagyon biztató, hogy ecsetelésre elmúlt!ritka, de fontos volt, hogy időben mikor vették észre!

Akkor tényleg szerencsés vagy projekt téren :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Joli! Több napig! És mikor pozitívat teszteltem, bizony utána is volt olyan nap mikor fájt, állítólag ez természetes, mert növekszik a méh. :)

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


A nővérem azt mondta, hogy neki addig fájt a hasa mensis görccsel a terhesség alatt, amíg kb tartott régen a mensije!6 napig, de utána elmúlt, és azért is volt megijedve, mert azt hitte, hogy meg fog neki jönni és nem jött meg a görcs is elmúlt!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!
Hu csajok jól belehúztatok nem győzőm vissza olvasni :shock: :wink:

Nagyon rendi volt a doki,meg elmagyarázott mindent...
De sajna nincs nála uh,így vissza rendelt a kórházba hétföre akkor csinál uh-ot :)
Már nagyon várom!
Megvizsgált és azt mondta hogy szerinte oké minden a pocakkal...
De majd uh-on tudja 100-ra megmondani..
A cisztát is kitapogatta és azt mondta nem nagy..és megnyugtatott hogy az felszívodik általában legkésöbb a 14-16.-ik hétig...
Szoval nagyon ritka mikor müteni kell...
Ugyhogy röviden ennyi majd ha még valami eszembe jut akkor írom.. :wink: ..
Vissza kell olvassam miket írtatok..:)
Ja 5000ft-ot fizettem..
Vendég
 


Angyalkrisz,Iner üdv köztünk!!!!!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Alig bírlak követni titeket mióta nem voltam :D

Angyalkrisz üdvözlet köztünk...

Már én is egyre nehezebben bírom, hogy csak vasárnap teszteljek...de ahogy Joli is írta én is nagyon félek az egy csíktól...
Ma délután nyújtóztam egyet és képeljétek tökre belenyilalt a hasamba alul..és utána pár percig úgy fájt, mintha meg akarna jönni...el is keseredtem hogy mégis...de aztán azóta meg semmi..nem is fáj és meg se jött...
Ki érti ezt???

Hogy vagytok?

Joli! A takarítással végeztél?

Betty! Tök jó lett a táblázat! Köszi!

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Kristóf estére nagyon nyűgös lett, picit hőemelkedése van, gondolom az oltástól. Nem is aludt sokat délután, így hamar ágyba került ma. Adtam neki egy kis Panadolt, nem szoktam, de most adtam, hátha nyugodtabban alszik.

Fahéjas szilvás süti a sütőbe, apa segített, szerinte azért lesz finom. :)
A keksz receptje:
22 dkg. zabpehely
15 dkg. teljes kiőrlésű liszt
15 dkg. cukor
1 tojás
12 dkg. margarin
kb. 10 dkg. aszalt sárgabarack
1 kk. fahéj
csipet só
1/2 tk. szódabikarbóna

A margarint a cukorral habosra keverem, majd hozzá adom a tojást. Egy másik tálba teszem a lisztet, zabpelyhet (amit kicsit elmorzsolok a kezeim közt), a fahéjat, csipet sót, apróra vágott barackot és a szódabikarbónát. Ezeket a tojásos masszához öntöm, jól elkeverem, majd a kezemmel összedolgozom. Ha nagyon tapad, meghintem egy kevés liszttel, addig amíg megfelelő állagú nem lesz. Vizes kézzel kis golyókat formálok belőle, és a kezeim közt ellapítom őket. Sütőpapírral bélelt tepsibe rakosgatom őket. Közepesen előmelegített sütőben kb. 10-12 percig sütöm.

Iner
Mikor én terhes voltam nekem kifejezetten rosszul esett nyujtózni, vagy épp úszni, mert nagyon feszült és nyilalt a hasam, aztán mondták is, hogy ne nagyon nyujtózkodjak, mert nem szabad.

Kírus
Örülök, hogy jó híreket mondott a doki, szerintem sem lesz gond, azért remélem picit megnyugodtál. :)

Azért mindamellett, hogy mindannyian nagyon várjuk a babát, azt se felejtsük el, hogy lehet, hogy fogjuk még szidni a pozitív tesztet. :lol: Anyának lenni nem mindig leányálom, vannak nagyon nehéz pillanatok, és olyankor az ember olyanokra gondol, amit persze utána megbán. :lol:
Már anyukák megerősítetek? Voltatok ti is így? Mikor Kristóf éjjel fél óránként kelt, vagy épp sebes volt a mellbimbóm, vagy magas lázzal mellgyulladásom volt... de finom dolgok is voltak ezek, még is úgy hiányzik minden, ami a terhességről a piciről szól. :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

susytunder!
Biztos nagyon fincsi lett a sütid, még nem ettem ilyet... :oops:
Milyen oltást kapott ma Kristóf?
Ha kisfiunk lesz mi is a Kristóf nevet szeretnénk adni neki, ha kislány lesz, akkor Míra lesz :lol:

Nem is próbáltam többet nyújtózni, nekem sem esik jól.... :roll:

Biztos, hogy az anyaságban vannak nehéz pillanatok, mikor úgy érzed nem bírod tovább...de ilyenkor arra kell gondolni, hogy ÉN voltam az, aki akartam ezt a gyereket...tudom, hogy most azt gondoljátok ő beszél, akinek nincs is gyereke....de a munkámból kifolyólag azért már szereztem tapasztalatot...
De biztos vagyok benne, hogy minden édesanya imádja a gyermekét és sokkal több boldog és örömteli pillanatot él át!!! :lol:

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: