Új privát üzeneted érkezett!

Vanda!

Szerintem mondd el a dokidnak! Az is lehet hogy nem mensiről van szó. Hasad görcsől?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Vanda: nehogy lemondd a dokit! Ahogy korábban is írtad, az valószínű, h vmi extra dolog történt veled. Vagy terhesség, vagy a hormonok... de vmi furcsa.
Érdemes kikérni a véleményét. Lehet h ismét elküld hormonvizsgálatra.

Orsi: magánrendeléshez jársz a dokihoz? Én is most keresgetek a Szt. Imrében.

Kép
lujzici
 
 


kicsit görcsöl, nem vészes.
sajnos szerintem itt nem babáról van szó, de mindenképpen elmondom holnap aztán eldöntik,hogy azért esetleg megvizsgálnak ennek ellenére.
olvastam erről sokat, hogy vannak olyanok akiknek terhesség ellenére jelentkezik vérzés, de azért az enyém elég bőségesnek tűnik és a másik,hogy mivel már két hete késik a tesztnek egyértelműen jeleznie kellene.
tényleg van valami csík,de inkább csak szellemecsík és az is tíz perc után jelent meg.

azért elég szomorú vagyok, ráadásul egy éve pontos a ciklusom,akkor most miért borult fel....
k.vanda
 
 

 
 

Sziasztok!

Én még új vagyok itt köztetek.Mi is szeretnénk már babát már vagy 2 éve, de még ez a második hónap, hogy elszántuk rá magunkat.Mostmár nyugodtan jöhetne.Most nagyon el vagyok keseredve.:(
Nem jött össze, együtt voltunk pé-kor meg amuigy is 2 naponta.
Hányingerem volt meg,görcsölgetett a hasam több mint 1 hétig, de csak pár percre 1 ponton, aztán elmult, ezt 1 nap többször.Mértem a hőmet is, az se esett le még ma is fent volt, pedig már 6 napja késett.Erre délelőtt megjött, de nagyon erősen.:(
Amit nem értek mert elvileg 1 nappal mensi előtt esik le a hő nem?
Veletek, hogy volt?Mennyi idő után sikerült?
Remélem nem zavartam.
k.kathy
 
 


sziasztok.

moni :wink: drukkkkkkk,ez nagyon jo.Szerintem a ferty rossz helyre tette a pe napjat,az en meglatasom szerint max 11-12dpo-n lehetsz ami azt jelenti hogy nem is lehetne erosebb csikod mint halvany.
tovabbra is szoritok,reggel is tesztelsz?

vanda,nem lehet hogy kesobb volt ped?lehet hogy korai terhes vagy/voltal.A gorcsoles az nem tul biztato,de szerintem tesztelj tovabbra is ha erosodik akkor van remeny.

orsi.en is korainak tartom az atjarhatosagit.szeressetek egymast es jonni fog a baba.

kathy udv itt.tedd fel a gorbed es megszakertjuk :wink: Nem minden esetben esik le a ho.nekem volt olyan hogy reggel meg szepen fennvolt a hom,aztan meg par orara ra megjott.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Móni: Köszi, hogy ilyen kedves vagy, hogy csináltál táblázatot. Remélem, hogy nemsokára a babások között lesz a nevem :wink: Nálam minden a helyén van, annyi kiegészítésként, hogy szedek folsavat és elevitet.

Babszikám: Megkapod a nevet :wink:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Az újaknak üdvözlet.

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Sziasztok!

Csucsu! Sajnálom pirit, de szurkolok az inszemhez, az tuti meghozza a tesót! Tudod, nem szabad hátra nézni, csak előre! :arrow: Ezt mindenkinek javaslom!

Vanda!Én is azt mondom, hogy azért még ne add fel! Reméljük, a doki holnap "kiokít", és megtudjuk, mi van Veled!

Móni! Megadrukk megy "értetek"! :wink: Ja, nem is! Megamegadrukk! :lol:

Babszika!
Hogy vagy? Érzel vmit az injekciótól, vagy nem is kell érezni?

Hogy telt a hétvégétek? Képzeljétek, én koriztam a Balatonon! Nagyon szuper volt, majd dobok egy-két képet!

Üdv az újaknak!
Puszi Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok.

moni vanda teszt?

pedi varjuk a kepeket,en nem tudom hogy tudok-e meg korizni.meg gyerekkoromban koriztam utoljara.

hetvegen picit meloztam,akvit pucoltam es pihentem.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Kathy!
Üdv nálunk. :wink:

Edit!

Örülök, hogy jól telt a hátvégétek. Várjuk a fotókat. :wink:

Monyo!

Ma nem teszteltem, mivel hajnalban arra ébredtem hogy görcsölget a pocim. Azt hittem meg fog jönni, de eddig még semmi. A hőm stagnál 36,9-en. Ha baba lenne akkor már feljebb kéne lennie, nem?
Na mindegy, majd az idő eldönti mi lesz. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni jo az a ho,a lenyeg hogy az alaphodtol legyen magasabb.

Kép
monyo83
 
 


Móni!
Szerintem sem baj, ha görcsölsz, jó pár ismerősöm mesélte, hogy azt hitte, hogy meg fog jönni neki, mert minden tünet megegyezett, de baba lett belőle! Szóval, amíg nincs piri, addig reménykeltő a 36,9, főleg a Te esetedben!
Monyo!
Én csak pár éve korizok, mert akkor kaptam a férjemtől egy korit, Karácsonyra. Akkor nagyon nagy meglepi volt, mert a szüleim is akartak venni gyerekkoromban, de akkor nem volt rá pénzünk, pedig ez nagy álmom volt! Viszont feltöri a lábamat, úgyhogy kell majd egy másik, de az élmény így is felejthetetlen volt.
pedi
Kalocsa
 
 


Na, akkor a képek! Kép Én lennék Kép Férjemmel
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

beszéltem az orvossal, nem kell mennem, sajnos ez már egy rendes menstruáció.
rendesen megvan, egyébként teljesen olyan mint máskor.
szóval ez csak egy sajnáltos két hetes késés volt, csak azért reménykedtünk nagyon,mert előtte nagyon pontos volt.

most akkor elkezdődött egy új ciklus, ma a 2.napon vagyok.
ciklus közepe felé azért mindenképpen elmegyünk egy konzultációra a dokival.
ami még újdonság, hogy most cicka tea és elevit mellett egy-két aloe verás cuccot is kipróbálok.
rendszert nem csinálunk belőle, mert irtó drága és igazából nem tudom,hogy valóban segít-e kicsit is.
k.vanda
 
 


pedi edesek vagytok a masodik kepen. :)

vanda sajnalom.
Nalunk a parom itta a sima aloe gelt,en keptelen voltam meginni.
Ami fontos hogy tenyleg harom honap fogyasztasa utan hat.Anyosomon nagyon sokat segitett,alig birt labra alni es nagyon szepen feljavult tole,igaz mostmar nem issza mert hat ugye tenyleg nagyon draga es nincs ravalo.

Kép
monyo83
 
 


Edit!
Köszi a bíztatást. :wink:
Nagyon jók a képek. :D

Vanda!
Nagyon sajnálom. :cry:
Tudom, hogy most nehéz, de próbálj meg előre nézni. Jönni fog az a baba, reméljük minnél hamarabb.

Monyo!
Nektek most ez a hónap már élesben megy? Úgy értem már fogigátló mentes hónap ez?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csucsu!
Mizu veled? Beszéltél a dokiddal? Mi lesz a köv. lépés?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: igen beszéltem. mivel megvan igy nemmegyek most hanem van itthon clostim és emeltünk az adagon. Félidőben pedig megyek hozzá. szerinte most akkor a gynevacot várjuk meg hogy hat és csak utána kezdjünk bele az inszembe.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Én is új vagyok itt! :)
Nekem is olyan problémám van - amit remélem már nemsokára orvosolni fognak - , hogy már több mint 1 éve szeretnénk babát. Ami eddig sajnálatos módon nem jött össze! Az orvosom a Dévai Intézetet ajánlotta, és most 2 hét múlva oda megyünk! Már nagyon izgulok, hogy mi lesz ott, és hogy mit fognak mondani! :P
Szép napot mindenkinek!

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


moni igen ez az elso eles honapunk,kivancsi leszek hany napos lesz :roll: fogi elott 35-40napos ciklusaim voltak.

csucsu elkezdtetek beadatni a gynevacot?

ercsikati.udv itt.

Kép
monyo83
 
 


Csucsu!

Akkor hajrá gynevac és closti! Lehet az inszemre már nemis kerül sor. :wink:
Amúgy ez a gynevac vényköteles? Vagy anélkül is meg lehet venni? Mert már én is gondolkoztam, hogy ki kéne próbálni.

Monyo!
Hát akkor kívánom, hogy ez a ciklus hosszabb legyen mint 9 hónap. :wink:

Ercsikati!
Üdv nálunk! Mielőbbi babásodást!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok! Bocsi ha bepofátlankodok ide is. Én is egy cipöben járok veletek, az elsö babát szeretnénk összehozni, de a gólya elkerült eddig.
Én is hónapról hónapra remenykedek és néha az az érzésem, hogy egy csomó tünetett bemesélek magamnak és aztán elindul piri irtó nagy fájdalommal néha (ez inkább lelki fájdalom nállam mert a másik csak addig van mig elindul rendesen max 1 nap).
Sok sikert mindenkinek!

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok....üdv az ujjaknak.........sok sikert a babókhoz!!!!!!
csucsu meddig mész el hogy sikerűljön a baba? :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Na ezt nem értem?, meddig megyek el?? Ezt hogy érted??

Monyo: Igen a férjem is meg én is holnap kapjuk az elsőt meg:)

Moni: receptre van igen.De a körzetis doki is felirhatja meg a nőgyógyászod is.

Kép
csucsu05
 
 


remélem nem bántottalak meg a kérdéssel.....háthogy mondjuk a lombikig is elmennél e...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Móni:Mennyit késett idáig...? Az első babóval sokáig próbálkoztatok vagy egyből sikerült?

Csucsu: Az inszemre mit mondanak, hogy miért több az esély, mint a természetes úton...?

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Dalma: Még ezt nem beszéltük. De nekem volt eg yméhen kivüli terhességem ami miatt a jobb petevezetőmet kivették. Igy a bal maradt meg.

Nitácska: Aki gyereket akar azt nem rdekli meddig megy el. Miért szerinted egy lombikos gyerek nem ugyanolyan örön?? Van akinek csak azzal sikerül .
Semmi nem változik. Ha azt mondanák, hoyg csak lombikkal lehet akkor igen elmegyek addig is hisz babát szeretnék és nem hiszem, hoyg a húsvéti nyúl tud hozni vagy a télapó:)

Kép
csucsu05
 
 


persze hoy ugyanolyan baba a lombikos is....én nem mondtam semmi rosszat......
mindey....bocsi ha megbántottalak...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu: Nekem is volt méhenkívüli terhességem, de szerencsére nem kellett kivenni. De a bal az jó nem?

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Babszikáról tudtok valamit...?

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


sajna nem... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem bántottál meg. csak nem értettem hogy érted meddig mennék el. Ezért írtam, hoyg a lombikos baba is baba. Na meg aki babát akar elmegy a végsőkig. Pl: én az örökbefogadást is fontolgatom mert csodálatos dolog szerintem valakinek aki nem tehet a helyzetéről újra megteremteni egy szép világot.
Az is az anyaság egy része max nem én szülöm nem én vagyok az életetadó nő de maga azéletet mégis én adom a kicsinek. Mert az anyja eldobja vagy nem nevelheti fel.
Tehát sem a lombik, sem az inszem, sem az örökbefogadás nem áll messze tőlem. Sőt méga nevelőszülői titulus sem.


Dalma: Igen a bal tökéletes:)

Kép
csucsu05
 
 


hali.

csucsu egy tipp.beadas utan kicsit maszirozatok szet a cuccot amit beadnak.Igy nem fog masnapra fajni.
Mi az elsonel nem tudtuk es a paromnak nagyon fajt meg nekem is,neki be is dagadt egy picit es belazasodott egy kicsiket.
Sok sikert :!:

szerintem nitacska semmi rosszat nem kerdezett es nem hiszem hogy barkit meg akart volna bantani.en nem hiszem hogy elmennek a lombikig.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok lányok!
Ne haragudjatok, hogy ennyire eltűntem, de elutaztunk 4 napra kettecskén a férjemmel, gyerekek anyuval... Szóval igyekszem visszaolvasni mindent, és nem menekültök:) jövök!!
Addig is üdvözlet az újaknak, megyek olvasni:))
tary
tary
 
 


csucsu örülök hogy nem bántottalak meg......
az örökbefogadás tényleg nagyon szép dolog....minden elismerésem és nagykallappal azok előt akik ezt meg is teszik és boldoggá teszik a gyereket...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Monyo: nem is hiszem, hogy rosszat akart a kérdéssel csúpán nem értettem hogy érti. Ennyi az én bünőm. De én nem is úgy irtam neki, hogy azt hiheti valaki megbántott. Egyszerűen a kérdést nem értem. amúgy szerintem mindenki elmenne a lombikig higgyjétek el. Mert sosoem szabad azt modnani, hoyg soha. Nem lehet tudni kivel mi van mi történik. És ha a lombik azegyetlen út akkor szerintem nincs a világon olyan nő aki azt mondja na azt nem. Hisz a végeredmény a fontos.

Kép
csucsu05
 
 


nem rossz dolog a lombik de sajna igen keményen megterheli a pénztárcákat.....és sajna például én akárhogy akarnék lombikra menni nem tudnék mert az anyagi helyzetünk nem egedné meg.....és hiszem hogy spontán is sikerűlni fog a baba...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu,nitacska a szambol vette ki a szavakat.egy modon tudnam csak eloteremtenia penzt a lombikra,az pedig a hitel lenne.
Azt meg tenyleg csak legvegso esetben vennek fel es nem lombikra.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok!

csöppet elvesztem!

üdv az újaknak!

a piriknek üzenem, h monnyon má' le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dalma!
bocsi, h most nem jöttem traccspartizni :? :(

pedi!
eddig nem éreztem semmit, de ma már a bal petefészkem fájogat. remélem, h nem lesz túl sok tüszőm, mert beleőrülök, ha megint várnom kell egy hónapot!

babszika
 
 


Na ja a pénz. De akinek pl: máshogy nem lehet babája az a pénz miatt sem fog lemondani a lombikról. Előteremti: hitel vagy akárhogy.
Nem is azt mondtam nekem most lenne rá pénzem de ha csaklombikkal jönne össze addig mennék mig nem jön össze rá a pénz.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok :D
Mennyi minden történt mióta nem voltam :)
Próbálok visszaolvasni, de hát rengeteget írtatok :lol:
Móni! drukkolok ezerrel!!!!!!!! mikor csinálsz új tesztet???
babszika! le a kalappal előtted, annyi mindenen mentél keresztül és mégis pozitívan tekintesz előre,drukk az inszemhez és remélem végre sikerül,sőt biztos!!!
Csucsu! igazad van,ha valaki nagyon szeretne gyermeket a véksőkig képes elmenni, bár az örökbefogadást nem biztos,hogy tudnám vállalni,de hát soha ne mondjuk, hogy soha :D
de minden elismerésem, hogy te ezt is megtennéd!!
Üdv mindenkinek !!!! :D
ediii
 
 


Vonalzót, hogy tudok ide illeszteni??? :roll:
ediii
 
 


ediii írta:Vonalzót, hogy tudok ide illeszteni??? :roll:



Sziasztok!

Ezt nekem is áruljátok el! És fotót?

Köszi!!! :) :)
sz orsi
 
 


sziasztok.

Moni ho?

csucsu ha lombik es orokbefogadas kozott kellene valasztanom akkor inkabb az utobit valasztanam.Mi ezt mar megbeszeltuk a parommal,csak en meg kicsit fiatalnak erzem magam hozza.

edi megcsinalod a vonazot,es amikor kesz akkor lesznek alul ilyen kockak es benne kodok.Nos a BBc kodot kell kimasolni es beilleszteni az alairasodhoz.Azt ugy talalod meg hogy az oldal tetejen van ket kicsi ablak ott ahol irja hogy segedletek ott azt lenyitod es kivalasztod a profil-t.beileszted elmented es mar itt meg is jelenik.

orsi az avatarba fotot vagy ide akarsz feltolteni?

Kép
monyo83
 
 


Monyo: Mindkettő babát eredményez. De az örökbefogadás számodra miért jobb mint a lombik?? Amúgy egy lombik a nő testi állapotától is függ. Most van egy babanetes lány akinek a lombik 120ezer ft volt mindennel együtt. és sikerült is:) Mert a Tb támogatja. És az injekciók sem mindenkinél ugyanannyi mármint az adag. Tehát van sok rémhír hogy milliókba kerüls stb.. Igen nagyon drága ha már a 3. lombikon is túl van akkor fizetni kell nagyon is.
De e ne filózz iyleneken mert siekrülni fog 2009-ben:) Tudod csak pozítívan.
:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ezt nem tudom megmagyarazni,ez az orokbefogadas kerdes mar regota bennem van meg a parom elottrol(talan az arvahazi latogatas miatt)Regen meg azt gondoltam hogy lesz sajat gyerekem meg egy orokbefogadott,aztan ugye az anyagiak miatt csak egy gyereket szeretnek.
egyszer a beszelgetes kozben a parom emlitette hogy mert nem fogadunk orokbe egy babat.Meg nem vagyok kesz ra,bar nagyon sokaig azt hittem igen,de felmerultek bennem komoly kerdesek es azt meg nem emesztettem meg.

nalunk a lombik 1000euro,ja es csak 1 tamogatott van.Mivel nem tudni mi a bajom es termeszetesen is teherbe tudok esni igy fel sem merult a gondolat hogy lombikra menjuk(ja es nalunk nem is mehetnek).A dokival meg az inszemet is elvetettuk,hisz az a megtapadasban nem segit.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Hát lányok teszteltem egy akkora negatívat, hogy csak na! És szerintem délutánra meg is érkezik piri. Ez van! Ma vagyok amúgy a 32. napon. Nagyon el vagyok keseredve, de csak az égiek tudják hogy lesz e még egy kis lúrkonk. Most azon az állásponton vagyok, hogy nem görcsölök a baba témán, jön majd ha akar. És ha mégsem, hát abba is beletörődök. Van egy gyönyörű kisfiam aki mindennél fontosabb az életemben. Holnaptól elkezdek fogyókúrázni, most ez a első ami foglalkoztat. Sajnos van mit leadni. Lassan a 3 számjegyüekhez tartozom. :cry: Lehet ez is gátolja a fogamzást. Amúgy továbbra sem fogunk védekezni, lesz ami lesz.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni :cry: nagyon sajnalom.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok!

jó a téma......

én szintén vállanám akármelyiket!
csak pillogtatnék, ha most hirtelen lombikra kéne mennem, de igenis összakaparnánk a pénzt.

mi szintén vállalnánk az örökbefogadást is, sőt megbeszéltük, h ha mostanság nem sikerül, akkor el is indíthatjuk, mert az is akár évek kérdése is lehet. én más gyermekét is felnevelném! hisz egymáson "segítünk" - én rajta, mert őt eldobták; ő meg rajtam, mert a gyermekem lehet.

bármit megtennék, h anyai ösztöneimet kiélhessem!

de mivel 2009. a mi évünk, ezért.... :wink:

orsi!
fotót meg egyszerűen fel is tölthetsz, vagy szintén az aláírásodba kell beilleszteni, de ahhoz először vhova fel kell töltened a képet, h linkelni tudd. :roll:

babszika
 
 


Moni: Én is is igy vagyok. Bele kezdek a fogyóba mert ez nem állapot, hogy hizok. Én is úgy vagyoklesz ami lesz. Na meg azért az egy gyerek is gyerek:)
De a pirit sajnálom. :( Gynevacot nem próbálod ki?, Hisz az 6-7ezer ft csak., Annyit költöttél már te is ababára ez már nem összeg.

Monyó: El hiszem, hogy nálatok más. Érdekes mert én is régóta úgy vagyok már vagy 20éve, hoyg ha lesz gyerekem akkor mellete is szeretnék egy örükbefogadott gyereket.De én is úgy vagyok , hoyg mindig halogatom mert hiába szeretném és tudom, hoyg nem tennék külömbséget de nehéz egy lépés az biztos. Az élet úgyis majd elintézi mi lesz még.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: