Új privát üzeneted érkezett!

Egycsíkosból még lehet kettő!

nekem a fiunk fogantatásakor olyan görcseim voltak, hogy a földön guggoltam, a párom már mentőt akart hívni, legalább 2-3 napig tartott. Mindig visszatartottam, mondván, csak a piri jelez, 1-2 nap és megjön. Aztán a görcsök hirtelen elmúltak, a piri után (amikor jönnie kellett volna) egy jó héttel vettem tesztet és kétcsíkos lett! Szóval van remény...

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Adiadi!Mikor a fiammal terhes lettem,6hónapig menstruáltam,nem másképp,ugyanúgy.De a 8hét környékén már minden reggel hánytam,és a mellem úgy fájt,hogy nem tudtam rajta aludni.Tehát vettem egy tesztet és negativ lett.De csak nem hagyott nyugodni a dolog elmentem dokihoz,majd elájultam,mert már a kis szive dobogott a manónak.Úgyhogy még bármi lehet.
Vendég
 


A vérzés mint kiderült amiatt volt,hogy nem jó helyen tapadt meg a méhlepény,de van olyan akinél csak a hormonok miatt,még megjön párszor.Emlékszem volt olyan,hogy készültünk nyaralni és indulás előtt úgy elöntött a vér,hogy a lábamon folyt,zokogtam,mert biztos voltam benne,hogy már nincs baba.Rohantunk a dokihoz,megnézte és a babának kutya baja nem volt.Ekkor már 2szer voltam emiatt kórházban,de nem tudtak velem mit csinálni,csak gyógyszereket szedtem,meg pihenni kellett.Végül 36 hétre szültem a fiamat,3300grammal,és 49 centivel,ma 5 éves,és akkora mint a 7 évesek.
Vendég
 

 
 

izisz szép sullya lett a fiadnak.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Adiadi Nekem is késett egyszer 3 napot. Felvitam anyukámat és mondtam neki, hogy késik de a teszt negativ. Éppen dolgozott és ment megkérdezte az ügyeletes dokit aki mondta, hogy még nagyon jó szemem kéne legyen, hogy meglassám a pozitiv tesztett ilyen hamar, kolléganője is mondta, hogy mikor ő terhes lett ő sehogy sem látta pozitivnak a csikot csak a doki. Még van remeny de nem akarlak hiaba remányt ölteni beléd de ayért én is szoritok neked!

Kép
Kép
melisch
 
 


Nekem ebben a hónappban sem lesz pé.-m ugy nez ki 13. napban vagyok és az LH teszt ma reggel is negativ volt :( :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch!
Még bármi lehet!!
Vendég
 


melisch lehet később is pé.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ízisz!
Tényleg terhes voltál, és a teszt negatív lett!!??
(akkor most reménykedjek, mert ma kellett volna megjönnie...)
Vendég
 


dunakavics csak nem????? :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


daunakavics szoritok, bár én már megtanultam nem kell farkast kiabálni előre. (Én a késésnél 2 napig hallgattam aztán 3.ik nap hivtam fel az anyukámat meg szoltam a fiuknak a meloba, már a pezsgőt igérték és délután hip-hop piri megjött azért mert járt a szám!)

Kép
Kép
melisch
 
 


Nita :lol: :lol:
most látom írtál :lol:
nem tudom, nem számoltam össze, hogy hány negatív terhességi tesztet csináltam ebben a hónapban, de mind negatív...
Vendég
 


várj még pár napot és ha nem jön piri tesztelj.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Olyan jó hallgatni a történeteiteket, már megint kezdem beleélni magam, hogy hátha mégis baba lesz! Piri még sehol. Szerintetek mikor teszteljek legközelebb? Pénteken még csak a 12. nap lesz és állítólag a 14. naptól érdemes.

Melisch, ti mióta próbálkoztok?

Lyly, én nem erősen, inkább gyengén görcsölgetek, de ezek szerint ettől még minden lehet!

Izisz, elég egyedi ami veled történt! Én nem gyanítottam volna terhességet és mégis az volt vérezgetés mellett, nem semmi!!!

Dunakavics, szorítok, hátha!
adiadi
 
 


adiadi akkor tesztelj a 14.napon... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gondolod kibírom addig? :wink:
adiadi
 
 


igen kibírod!!! :) /ha nem dádá lesz/ :D :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


helló
Adiadi dec 22-én kellett volna megjönnie,36 napos ciklusom volt előző hónapba,még nem állt be,nemrég szültem,szóval 22-én még negativ volt a teszt....24-én már nem.november 30-án,december 7-én voltunk együtt,még nov tizen vlahanyadikán.....na a háromból fogant valamikor....
a kiskönyvet jövőhéten kikapom,azzal kell mennem a 12 htesre,előtte nem tudom menjek-e már terhesgondozásra....igen,alig várom a könyvecskét,jaj azzal a fejemalatt alszok majd.... :lol:
megyek,mert kisfiam is klampírozik.....nem tudok írni...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

adiadi: Innen rendeltem és nagyon hamar megjött!
http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html remélem itt megtalálod. A főoldalon felettünk van ahol íz a topik, hogy LH tesztek olcsón. Pontosan nemtudom már mi a neve.

Megpróbálom betenni ide is a képét a tesztemnek. Egyébként a 15. napon csináltam. Kép
Vendég
 


Bocsi az előzőt boganna 07-nek szántam, csak bajba vagyok a nevekkel. :oops:

Nyuszifül hogy sikerült a vizsga?

Melinda Gratulálok!
Vendég
 


Köszi!
Drukkolok mindenkinek,legkésőbb Valentin napra pozitív teszteket szeretnék látni!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda legyen igazad.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda, én is nagyon várom már a köv. tesztet, hátha nekem is szerencsém lesz és úgy járok, mint te! Nálunk csak 12 hetesen kellett először terhesgondozásra menni!

Pirimentes jó éjt kívánok mindenkinek! :lol:
adiadi
 
 


adiadi jóéjt! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok, hát tegnap nem tudtam jönni, mert déltől vizsga volt!
Perpi:írásbeli volt, még nem tom az eredményt, de úgy érzem, vagy is nagyon remélem , hogy meglesz...Még nincs fenn a neptunun(tanulmányirendszerer.)

Aztán szüleimmel voltqam este 8-ig, intéztül a panel témát, de legalább ez úgy néz ki jól alakul. :D
Na, mindegy estig nem kajáltam, és iszonyat migrénem lett, elég kemény gyógyszereket szedek rá, nem bírtam most is úgy fáj, hogy alig bírom nézni a monotrt, így bevettem egy félmigréngyogyit, csak ezt meg nem merem szedni, mert a babánál gynegeelméjűséget okozhat... :( Én már mindent kipróbáltam, a természetgyógyásztól kezdve...na, mindegy!

Melinda:én is gartulálok!!!!!! :D

Adiadi: én is onnan rendeletem, mint Perpi és már alig várom, hogy megjöjjenek a tesztek, és aztán hajrá...
nyuszifül16
 
 


Nyüszifül, örülök hogy a vizsgád jól sikerült, hogy utáltam én is a neptunt nézni hogy vajon mikorra van fönt az eredmény. Emlékszem míg beléptem és tudtam hogy mér fent van, olyan szívdobogás fogott el mindig. Nekem az öcsémnek vannak néha ilyen migrén szerű fejfájásai, ő mondjuk szemüveges, és most valami nagyon hiper szuper szemcsit kapott azóta már jobb neki.

Melinda én is gratulálok, hát nálatok a gólya nem váratott magára túl sokat!

Adiadi drukkolok. Emlékszem amikor Levit vártuk úgy megkönnyebbültem hogy sikerült, és végre ott van a pocimba. Mondtam is magamnak hogy a második már sokkal könnyebb lesz, és nem fogom annyira sürgetni a dolgot mikor próbálkozunk, és erre ugyanazt művelem mint akkor, türelmetlenkedem, pedig nem kéne.

Perpike, köszi az ötletet, megrendeltem a teszteket, kíváncsi vagyok nagyon. Mondjuk mi most kislányt szeretnénk, nem tudom tudtok valami jó kis receptet hogyan hozzuk össze. Úgy tudom hogyha pont a pé-kor vagyunk együtt akkor nagy eséllyel fiú lesz.?

Szép napot Mindenkinek!
Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


Melinda!
Én is gratulálok! :)

Nyuszifül!
Vizsgád biztos sikerült! :wink:
Akkor megvan a lakás? :D

Anna!
Mióta próbálkoztok?
Vendég
 


Dunakavics, úgy kb. augusztus, szeptember környékén döntöttünk úgy hogy jöhet a második baba. Eddig csak úgy próbálkoztunk, nem számoltam semmit sem, de most kíváncsi lettem erre az LH tesztre, hogy mit is tud. Amikor Levivel próbálkoztunk ezt a PG53-at nézegettem, de nem sokat ért, néha kimutatta. Levi úgy jött össze hogy már nem izgultam mert a dokim mondta hogy ha letelik a 6 hónap próbálkozás kivizsgál mindkettőnket, erre mira sor került rá pont összejött, lehet hogy a túl rágörcsölés nem hozz most sem eredményt.? Majd kiderül.
Tényleg neked megjött, vagy gratulálhatok?

Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


Duna:mindjárt írok pivit is, csak épp vonalzó beállításban vok :lol: Remélem sikerült... :shock:

Kép
nyuszifül16
 
 


Neeeeeeeeeeeeeeeeem....mit csináltam rosszul?????

Kép
nyuszifül16
 
 


Anna! :wink:

Úgy tudom, hogy pé előtt könnyebben fogannak a lányok, mert a "lányos" spermák tovább élnek benned, mint a fiút tartalmazók.
Remélem, nem írtam hülyeséget.

Nekem még nem jött meg, de a hétvégi tesztjeim negatívak.
Ja, a vonalzóm már számol. Mindegy.
Vendég
 


Nyuszi!
Másik kód nincs?
Próbáld meg azzal :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nyuszifül, halkan én is gratulálok a vizsgádhoz, biztosan sikerült, ha úgy érzed! Annak idején én is utáltam a vizsgaidőszakokat, minden egyes vizsga napján a Wc volt az első, ahova elmentem felkelés után, annyira a gyomromra ment az idegesség. Vacak lehet a migrénnel együtt élni! Anyukám volt mindig nagy fejfájós...

Boganna, ugyanúgy történik nálam is minden, mint veled! A másodiknál is és most a harmadiknál is elhatároztam hogy nem leszek olyan türelmetlen és erre tessék, minden teherbeesés előtt úgy viselkedek, mint egy kisgyerek, aki azt várja mikor jön már a télapó! Úgy látszik ilyen a női természet! Amúgy szerintem ez nem baj! Még valami! Nekem két lányom van Boganna, mindkettőt a 14. napon hoztuk össze párommal, az én ciklusaim pedig kb. 30-32 naposak! Szóval szerintem pé. előtt kell együtt lennetek ha kislányt szeretnétek!

Képzeljétek, még mindig nem jött meg és újabb tüneteim jelentkeztek: délelőtt mikor a lányom szólt, hogy befejezte a nagydolgát, belibbentem a Wc-be, hogy segítsek neki és ahogy a szag megcsapta az orromat, épp olyan émelygés jött rám, mint annak idején az első két terhességemnél! Nagyon megörültem neki! Aztán ebédnél úgy megkívántam a savanyúuborkát, hogy azonnal befaltam öt darabot belőle.... Érdekes, mert ez viszont egyik terhességemnél sem volt így!
Holnap reggel megint tesztelek, hátha! :lol:
adiadi
 
 


Most meg fentebb jó, hm :shock: én már ezt nem értem...

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi!
Szép lett a vonalzód! :lol:

Adiadi!
Ez már több, mint gyanús! :) Drukkolok! :wink:
Vendég
 


Duna:köszi, de a másik kód volt a tuti. Du írok, akkor mert tom, hogy most úgysem tudsz majd gép közelbe menni :) Jó altatást... :)

Lányok: Nagyon kedves Tőletek, hogy gartuláltok, de tényleg csak halkan, mert nálunk mindig minden olyan kiszámíthatatlan az egyetemen. No, meg mindig szóbelik vannak, írásbeli csak elvétve, így ez nem annyira megszokott! Majd beszámolok, ha lesz eredmény! De, mégegyszer köszi a kedves szavakat! :D

Anna: egyertétek azzal, amit Duna mond, hogy tényleg kiscsajszikra a pé előtt van esély( legalábbis szakanyagok szerint), de ha fenn vagy cikuls.hu, akkor van egy olyan a naptárnézetnél, hogy fiú vagy lány?-ezt is megnézheted!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi!
okés :lol:
Vendég
 


Átcsúsztam a vizsgán!!! :)

Kép
nyuszifül16
 
 


:oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


Most érkeztek az Lh tesztjeim meg, hm du ki is próbálom... :lol: Látom Lányok egyedül maradtam a migrénemmel! Mindenki eltűnt..

Kép
nyuszifül16
 
 


Én is úgy tudom,a fiúk hamar célba érnek,(máramelyik) a lányok lassabbak,de sokkal továbbik bírják.A barátnőmnek így lett, pé után 5. napon....
Megyek lányok sétálok Pistikével egy jó nagyot,nem bántam meg,hogy ide jöttem férjhez,ezt a mátrai levegőt nem adnám semmiért....
A vizsgához gratuláció!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Perpi: ha a 15. napon volt + az Lh teszt, azt írtad fentebb, de hány napos a ciklusod? Csak a kíváncsiság kedvéért???

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifűl gratula a vizsgához!!!!!........ :lol: :lol: :lol:
adiadi szerintem tuti baba van a dologba....csak még tul korán teszteltl....de holnap már pozitív lesz a teszt.....érzem..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nitacska, aranyos vagy! :D
adiadi
 
 


:oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi!
Én úgy tudom, hogy az Lh tesztek több napig kétcsíkosak, és akkor van LH csúcs, amikor a második vonal szinte erősebb a kontroll csíknál. Nem?Prpike, Neked ez volt a legerősebb?
Vendég
 


és gratu a vizsgádhoz! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nyuszi én is gratula. Adiadi nagyon várjuk a tesztet.

Szilardinho eltűnt, mi újs vele?

TI hisztek ebben a Jónás naptárban? A "tapasztaltabbaktól" kérdezném, hogy együttlét után még a 3. napon is görcsölget a hasam, mi lehet az oka szerintetek.

Üdv, firstlady
firstlady
 
 


firstlady én megmondom őszintén nem igazán hiszek ebbe a jónásba...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lady!

Reméljük, beágyazódás! :wink:
Hanyadik napon vagy?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: