Új privát üzeneted érkezett!

Én még mindig nem vettem rá magam a tornára.
Pedig már -6kgnál járok.
Vendég
 


Ez jó! :lol: :lol: :lol: Esküszöm nem hallottam még!

Jó neked ,hogy így jársz edzeni.Én még egy jó darabig nem tudom erőltetni magam.
Nekem majd marad a szobabicaj meg a Rubin Rékás dvd-k.
Ha meg jön majd a jó idő akkor megyek a barinőmmel futni,ide a pályára!

Ti ha este megkívántok egy kis nasit,akkor mihez nyúltok? :?
Mondjuk gondolom nektek a met-től nincs annyira éhségetek!Nem?

Kép

Kép
syl100
 
 


Az nagyon jó,hogy már így beindult a fogyásod.
Akkor mi lenne,ha még mozognál is mellé?

Kép

Kép
syl100
 
 

 
 

Loviné most mitől is indultál be?? Bocsi, szelektiv a memóriám.

Kép
timcsi82
 
 


Ha édességre vágyom akkor veszek Norbi pudingot vagy rudit ,az még ehető is a termékeiből. És jól befalom.
Ha megfelelő lenne a met adag akkor nem lenne éhség ,de így még van.
Vendég
 


Nasinak kiválló a bioköles pufasztott golyó! Az edző is engedélyezi.

Kép
timcsi82
 
 


Norbi puding???Nem ettem még ,majd kipróbálom!Ha kapok! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Timcsi?
Norbizok. Keményen tartom.Vettem még aktív árpát azt ma kezdtem.
(vitalitibe)Az meg olyan hogy telit és nem kívánod úgy a kaját.Ki lehet vele váltani étkezéseket.(5280)Keres rá a neten mert hosszú lenne leírni mi mindenre jó még.(linket nem tudok ,mert béna vagyok)
Vendég
 


Ma már nem, de holnap elteszem. Megyek aludni, holnap ugyanis munkanap. Még jó, hogy csak három van belőle egy héten!

Jó éjt!

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi,
ezt nem értettem.(mit teszel el)

Syl,
akkor hol és mikor?
Vendég
 


Zuhi után még bekukk, hülye vagyok nem elteszem, hanem megnézem. Már egy gondolattal elörébb járt az agyam mint a kezem. Na most már tényleg szunya! Pá!

Kép
timcsi82
 
 


Syl!

Bocsi,de itthon hagytam a vizsgálatkérő lapot és haza kellett jönnöm.
Majd legközelebb. :roll:
Vendég
 


Helló lányok!

Syl!

Mit sikerült intézni?

Timcsi!

Megnézted?

Annamari!

Te hogy állsz?

Mara!

Meggyógyultál?
Vendég
 


Loviné:Nézegettelek a vérvételen,hogy ott vagy-e de nem láttalak,gondoltam már végeztél.Vagy lehet meg sem ismerlek,mert kitelik tőlem! :oops:
Voltam Ésikhez a diabetológián,egy kicsit csúszott az időpont,de nem volt vészes!Adott beutalót a terheléses inzulin meg -cukira,pedig nem is kértem. :D Azt mondta,hogy ha megvan az eredménye,akkor menjek jöv.héten kedden vissza hozzá(nem kell előjegyzést kérnem,csak menjek),és megbeszéljük ,hogy mi legyen.
Ha nem lesz jó az inzulin értékem ,akkor azt mondta Metformint fog nekem felírni,de ha jó lesz akkor viszont nem írja azt fel.
Le is mentem a laborba,úgyhogy még ma letudtam a vérvételeket is.Még éppen hogy belefértem,már variáltak,hogy megcsinálják-e!

Este meg voltam varratszedésen,2 pici hegem van.
Azt mondta a doki(nem Pap volt),hogy már nyugodtan próbálkozhatunk,nem kell megvárni a következő ciklust!Szerintetek? :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Loviné szegény, akkor jól megjártad ma. Elolvastam igen az árpát.

Kép
timcsi82
 
 


Hellóka!

Fent írtam mi történt!
Adott terheléses inzura?
Vendég
 


Syl, ha azt mondta, akkor biztosan ugy van. Nekem anno egy hónap pihenőt "írt" ki Gál.

Kép
timcsi82
 
 


Hát ja!
MI a véleményed?
Na végre elkezdtem a tornát.Igaz ma csak 20perc volt , de kezdésnek elég.
Vendég
 


Jaj,akkor te még holnap megint neki indulsz a vérvételnek! :?

Hát,én is úgy gondoltam ,hogy ezt a hónapot csak ki kellenne hagynunk!

Nem kaptam ma sehol nyíregyen kecskerutafű teát. :(
Ahol meg mondtad Löviné először, azt meg nem is tudom merre van.
Pedig jó lett volna legalább azt innom.

Hófehérke:
:?:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!

A Vasvári elején van, egy kis maszek bolt. Ők voltak talán az első bioboltosok Nyíregyen.
Vendég
 


Timcsi,
az jutott eszembe ,valszeg azért indult meg így a súly rólam mert én eddig nem tornáztam.És mivel a háj könnyebb mint az izom az könnyebben mutatkozik a mérlegen.
Te meg jársz edzeni lehet több rajtad az izom.
Vendég
 


Hát nem tudom, mindenesetre én azt hittem ennyi mozgástól jobban beindul. Bár talán tényleg formálódom...

Kép
timcsi82
 
 


Lehet megpróbálom ezt az árpát, majd meglátom. A hónapban nálunk bál lesz, jótékonysági, nem tudom belefér-e még a keretbe.

Kép
timcsi82
 
 


Loviné:És az helyileg ez az utca kb.merre van?
Hétfőig már nem is megyek nyíregyre.

Kép

Kép
syl100
 
 


Az Átriumtól elindulsz a Vasvári Pál utcán és rögtön a 2. ház kb. Nincs messze a lámpától sem.

Kép
timcsi82
 
 


Syl!

A Kelet áruháztól indulsz a piac felé ,és az átriumnál van egy gyalogátkelő a pannon bolt felé.Átmész és van egy utca lefelé.Mész egy kicsit és az utca elején balra van.(ez az első üzlet az utcán)

Timcsi,

most a boltjukba van 10% kedvezmény 5280-10%
Vendég
 


Köszi csajok!Így már tudom! :D

Löviné:Igen adott terhelés inzulinra is laborkérőt!

Kép

Kép
syl100
 
 


Jó éjt!

Kép
timcsi82
 
 


Syl!

Nekem is azt mondta,de végül kiderült, hogy csak terheléses cuki volt.
Te külön kérted.

Timcsi!

Jó éjt!
Vendég
 


Igen mikor ideadta a papírt akkor rákérdeztem,hogy inzulin is meg cukor is?És mondta ,hogy igen!

Kép

Kép
syl100
 
 


És én még pénzt is dugtam neki. :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


JÓ éjt!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Kíváncsian várom Loviné, ma sikerült-e célt érned?

Kép
timcsi82
 
 


Helló lányok!

SIKERÜLT!!!!

Mivel azt mondta Csóka ne szedjem a vérvételig 1 hétig a metet mire hazaértem teljesen el voltam ájulva.1/2 2-re értem haza most keltem egy órája.
Te mikor kezded a szurit?
Vendég
 


Én???????

Kép
timcsi82
 
 


Neked lesz inszemed nem?
Vagy van valami? :oops:
Vendég
 


Vasárnap veszem be az utolsó Norc-ot, aztán általában 2 nap múlva megjön. Elvileg a második naptól kell majd adnom, de fel kell hivnom Csillát, hogy egyeztessük a nézeteinket. Ugyanis a múltkor kerek perec mondta ki, ha hétvégére esik az akció, akkor 10000/fő zsebből, mert hogy ők nem kapnak hétvégére semmit.
Azon gondolkodom nem adok semennyit sem, mármint ha nem hétvégére esik. Azért a pofátlanságnak is megvan a határa, nem???? Amugy sem kivánná az ember ingyen, vagyis egyébként is adna.

Kép
timcsi82
 
 


Jogos.Erről beszéltem neked.Debibe aláírattak velünk egy papír (ez volt szinte az első)semmilyen pénzt nem fogadhatnak el a dolgozók és az orvosok.Először furi volt,de amikor azt érzed,hogy csak személyesen veled foglalkoznak pénz nélkül teljesen megnyugszol,hogy nem arról szól.És hozzáteszem volt olyan ,hogy szombaton volt a transzferem.
Vendég
 


Ugyanakkor meg ugy vagyok vele, hogy ha csak ezen a 20ezer forinton múlik a sikeresség......ám legyen. Nem tudom most hogyan kezeljem ezt a dolgot. Szeretnék reménykedni, mert ugye azért ez egy nagy lehetőség, ugyanakkor meg nem akarom magam beleélni, mert akkor csak a pofára esés lesz, ha mégsem sikerül.

Kép
timcsi82
 
 


50-50%
A remény hal meg utoljára.
Tessék komolyan venni.Drukkolunk.
Vendég
 


Igen, ez igaz. Viszont olyan fáradtnak érzem magam lelkileg. Tudom, tudom vannak akik sokkal több ideje próbálkoznak, de engem már ez a félév kórházlátogatás is megviselt. Ma is 10 órát aludtam, mert ma nem dolgoztam.

Kép
timcsi82
 
 


Ha úgy érzed,hogy belefáradtál pihentetni kell a dolgot.
Én is így csináltam 1 év aktív 1 év pihi.
most a pihinél járok.
Vendég
 


Ezt megpróbáljuk, bár félek, milyen hatással lesz rám ez a szurka, aztán eldöntjük hogyan tovább.

Kép
timcsi82
 
 


A párod is volt a böllér versenyen? :wink:
Vendég
 


Igen, hivatalból, ugyanis dolgozott. Megyek aludni, jó éjt!

Kép
timcsi82
 
 


Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Látom hiányoltatok....
Ezer bocs, de mióta meggyógyultam dolgozok látástól mikulásig... :oops: Egy héten kb 40 órát tartok és arra még készülnöm is kell... de néhány hét múlva kicsit kiengedhetek, hátha akkor több időm jut a netezésre is :)

Velem semmi újság egyébként... továbbrai is várakozó állásponton vagyok...

Mentem is, mert lassan leragad a szemem.
Üdv.

hofeherke
 
 


Mara!

Jól látom a vonalzód?
Akciózás következik? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
drukk+++++++++++++++ :oops: :oops: :oops: :oops: :wink: :lol:
Vendég
 


Loviné: Köszi... az előző "ciklus" alapján az jönne, de a férjem influenzás... szóval nem hiszem, hogy lenne belőle valami...

hofeherke
 
 


Sziasztok! Csak benéztem, de már megyek is. Ma fél 8ra mentem tornázni, de sosem megyek többet ilyen későn. Ez már az ember pihenőideje, majd leszédültem a gépről. Na jó, ennnyi panasz elég is mára.

Szép estét! Jó éjszakát!

Kép
timcsi82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: