Új privát üzeneted érkezett!

Igy lesz Nita!
encike 2
 
 


Encike,sajnálom,de tényleg ne búsulj rajta,majd a következő hónapba sikerülni fog!!!!!
Bea,drukk neked,ramélem nincs semmi gond és jön a baba....írj mindenképp!!!Nem tesztelsz valamikor?
Lányok,nem tudom mi lesz,mi lehet tolunk egy hónapot a babávan,nagyon lassan halad az építkezés,tiszta egy stressz meg ideg vagyok,állandóan csak idegesítem magam mindenen.Csak az a baj,hogy azt mondják végig ilyen lesz....nem tudjuk még mi lenne a jobb a BABÁNAK!!!
Kitartás mindenkinek,szöszi merre jársz????Holnap UH???Írj nekünk!!!Az egyetlen babásunk lelép.... :cry:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike lehet jobb ha vártok a babával mert a stressz nagyon nem tesz jot!Nálam ez is közrejátszott a vetéléseknél,de persze nem ez volt a fő ok! :( :cry:
De azért drukkolok,hogy jöjjön a babóka!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Ma elég furán voltam.. nem mondanám, hogy rosszul, de furán.. a pocóm émelygett, aztán farkaséhes lettem. Elmentem venni egy csokit, de ahogy odaértem, már nem is kívántam.. Azért vettem egyet :D
Barnázás van még mindig.. Ma kb 10Ft-os méret volt csak. Nem aggódok. Nem aggódok.Nem aggódok... :)
Rendes piri nincs, de holnap kellene csak jönnie. A hőm ma reggel is magas volt. Remélem így is marad.
Tesztelni szigorúan csak hétvégén fogok. Akkor remélhetőleg már biztos eredményt fog mutatni. Szerintetek ha addig nem múlik el a barnázás, azért tesztelhetek?

Encike: nagyon sajnálom a dolgot! A hőd fentvolt,és úgy jött meg?? Kitartás! Ebben a hónapban is van esélyetek! :wink:

Vernike: a stressz tényleg nem tesz jót. Se a babának, se neked. Megértem, ha tolni akartok a projekten, de tény, később sem lesz kevésbé stresszes. Max, ha befejeztétek. Kérdés, hogy akartok-e addig várni.

Pussz mindenkinek!
abeatrix
 
 


hol vagytok??
egyedül maradtam... :(

Csináltam finom melegszendvicset. Csípős kolbászos. Mmmmm.. Nyami.
abeatrix
 
 


hát...Jó éjt! Szép álmokat! Akcióban dús éjszakát! :wink: :D
abeatrix
 
 


37.0.... esett 0.1-et.. remélem nem jön meg... :roll:
Kacérkodok a gondolattal, hogy holnap reggel tesztelek egyet. Végül is a péntek már hétvége,nem?! :lol:
Drukkoljatok, hogy ne jöjjön meg!! Kis barnázás továbbra is van... Ha pozitív lesz a teszt, tuti egyből bejelentkezek a dokimhoz. Nem szeretnék bajt.

Szép napot mindenkinek!
abeatrix
 
 


Hali!

Bea, továbbra is jók a jelek, ha holnap lenne fixen a piri napja, és nem jelentkezik, szerintem tesztelhetsz. Továbbra is drukk, hátha Te leszel a következő kismami! :) Mindenesetre az émelygős poci is gyanús... :roll:

Vernike, a stressz nem jó dolog, de nem szabadna annyit idegeskedni az építkezésen. Az idegeskedést most inkább vegye át a Párod, ha lehet... :? Amúgy az egész élet egy nagy stressz... ezzel kell sajnos együtt élnünk, azonban ez nem lehet akadálya egy babónak!

Többiek merre vannak, csak mit "tartjuk a frontot" 4-5-en??
Szöszke várjuk a jelentkezést, ma van az uh! :roll:

Kép
judi79
 
 


Szia!

A piri napja ma lenne. Volt már, hogy 1 napot késett, de nem jellemző. Ezért is gondoltam, hogy holnap reggel tesztelnék egyet. Viszont a lányok azt mondták, hogy amíg barnázás van, becsaphat a teszt. :? Csakhát, ha a barnázás marad, akkor is kell tesztelnem valamikor, nem?!
Napközben nem tudok írogatni, de estefelé mindig benézek. :)

Kössz a drukkot, remélem segít! :D
abeatrix
 
 


Sziasztok!
Bocsi h eddig nem írtam csajok, de nagy gáz van! :(
Vasárnap este hazaköltöztem a szüleimhez, mert a párom becsapott, hazudott!!!
Teljesen kivagyok!
Mindenkinek nagyon sok sikert kívánok!! Remélem teljesül a vágyatok!
Nekem azt hiszem mostanában nem lesz babám!!
:( :( :( :(
Nektek minden jót!
üdv,
Csicsi
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!
Van egy 3 éves kislányom(szombaton volt a szülinapja) és most már az elmúlt évek összegyűlt szabadságait töltöm itthon a gyes után,novemberig.
Mi 3 hónapja próbálkozunk a babaprojekttel,remélem hamarosan összejön.A múlt hónapban már totál úgy éreztem,hogy van egy kismanó a pocakomban,de megcsaltak az érzéseim.De nem adom fel! :D

Bea!
Én tutira nem bírnám ki még holnapig sem és már ma tesztelnék!Drukkolok neked!

Megpróbálok visszaolvasni,hátha így jobban megismerek mindenkit.

Mindenkinek szép napot és senki se keseregjen,csak pozitív gondolatokat kívánok mindenkinek.
jucc 74
 
 


Bea!
Drukk, hogy ne jöjjön piri, de mig barna van ne tesztelj, mert becsaphat. Reménykedj!!!

Csicsi!
Leirod, hogy miért csapott be a párod? Másik nő van a dologban???

Jucc!
Hali köztünk!
A szabidat 2 gyerek utn töltöd, hogy olyan sok van?
encike 2
 
 


Encike!
Csak egy lánykám van,de a korom miatt(34 leszek augusztusban),meg a 2005 óta bent maradt szabikkal ennyi jött össze.Nem mondom,hogy gond lenne,legalább a szeptemberi ovi kezdést,beszoktatást nyugodtan meg tudjuk oldani.
Merre mentek nyaralni 4 nap múlva?(bizti írtad már valahol,csak elkerülte a figyelmemet) :?
jucc 74
 
 


Nekem 2 gyerek után 85 napom van, amit ugy akarok kivenni, hogy itthon maradok, ne adja ki egybe.

Balatonkenesére megyünk.
encike 2
 
 


Encike: mint kiderült, egy kétgyerekes elvált anyuka akaszkodott a páromra, az ő hiúságának meg nagyon tetszett ez! Nem találkoztak, nem történt semmi, "csak" 3-4 hete tartják sms-ben a kapcs.
persze ő azt mondja jelentéktelen, nem érdekli!
De a nő szombaton este 10 után írta a jó éjszakát üzit!
Először tagadott mindent, dehát az sms-t én olvastam el! Aztán minent bevallott, csakhát akkor is át akart vágni!
hát ennyi röviden!!!

:x
csicsiy
 
 


Csicsi!
Tényleg nagyon sajnálom!
És a pároddal azota beszéltetek?
Jol gondoljátok át kettőtök életét és utána döntsetek sorsotokrol. Nehogy később megbánd, ha most nem bocsátassz meg. Tudom nehéz most neked, mert tényleg becsapottnak érzed magad.
Csak okosan!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Csicsiy: szomorúan olvastam a soraidat. Teljesen együtt tudok érezni veled. Én sosem tudnék megbocsátani, azt hiszem, de nem gondolom, hogy ez a legjobb tulajdonságom. De biztos, hogy nem tudnék 100%-osan megbízni abban,aki egyszer becsapott. De nem vagyunk egyformák. Neked kell mérlegelni. Viszont valóban hagyni kell magatoknak egy kis időt, amíg átgondoljátok a dolgokat. Gondolom ezért is költöztél a szüleidhez. Kell, hogy tisztán láss. Kitartás! :wink:

Ma egész jól voltam. Alig émelyegtem, a pocóm is kevésbé fájdogált. Barnázás még van, de még kevesebb, mint tegnap. Bizakodok. Köszi a drukkokat, remélem tényleg van már pocaklakóm. :D
Meg tudjátok mondani, hogy miért mutathat hibásan pozitív eredményt a teszt egy kevéske barnázástól? Nem találtam erre semmit a neten... A terhességi tesztem sem ír erről semmit(Medi-Lab). Nem is értem a dolgot. Maximum akkor tudom elképzelni a hibás pozitív eredményt, ha épp vetélési vérzésem van, és azzal együtt ürül HCG is. Másképp nem. Viszont ez esetben is hasznos tudni, hogy vetélés van/volt, hisz akkor sztem a dokit azonnal fel kell keresni, nehogy nagyobb baj legyen.. Javítsatok ki, ha tévedek!! :)
abeatrix
 
 


abeatrix szerintem ne tesztelj mert lehet a barnázás is pozitív eredményt mutathat! :? Nekem márciusban volt hamis pozitív eredményem,kis vér kerűlhetett a vizelethez és pozi lett az eredmény! :?
csicsiy azért ne busulj,tudom könnyen beszélek,de kitartás!!!!! :lol:
jucc üdv köztünk!mihamarabi babásodást kívánok!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hmm.. Érdekes... Nem értem az okát.. :? Hiszek neked, nem arról van szó,csak nem értem... :(

Jucc! Üdv köztünk! Remélem, mihamarabb együtt fogunk izgulni, vajon 2 csíkos-e a teszted! :wink:

Csajok! Fáj a pocóm! :( Nagyon nem tetszik ez nekem... :( Szorítsatok, hogy holnap se jöjjön meg!

Jó éjt mindenkinek!
abeatrix
 
 


bea csak jot akarunk!egyépként én se értem mért mutat így pozit ha vér kerűl bele!stámomra ez is egy rejtély! :?
jóéjt neked is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tudom én, hogy jót akartok! Egy percig nem kételkedek benne!!!!! :) Csak fura, hogy ez befolyásolhatja egy hormon vizsgálatát... Lehet, tudni kellene, hogy is működik egy ilyen teszt a valóságban. Tudjuk,hogy HCG-t érzékel, de az érzékelő-anyag valószínűleg mással is reakcióba lép,nem csak az említett hormonnal. Ez okozhatja a bibit. Gondolom....
Na tényleg megyek aludni!

Pussz
abeatrix
 
 


lehet igazad van!
jóéjt neked!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Nitácska,Bea,köszönöm a kedves üdvözlést.

A teszthez csak annyit fűznék hozzá,hogy az én végzettségem szerint szülésznő vagyok(7 évig dolgoztam ebben a csodás szakmában)de én sem értem,hogy hogyan befolyásolhatja a barnás vérzés a tesztet.Egyetértek Beával,hogy max.akkor adhat pozitív eredményt,ha a vérzés vetélés miatt van,illetve,ha rossz a teszt(mármint hibás)Kíváncsian várom Bea ,hogy mi újság van!Nagyon szorítok!!!

Encike!
Nővéremék Kenese környékén laknak,de mi a Fűzfői strandra szoktunk járni.Kívánom,hogy nagyon jó időtök legyen.
A könyvelőnk számolta ki a november 17-et,nekem is kb.90 nap szabim van/volt.

Csicsiy!
Remélem,hogy minden úgy fog elrendeződni,ahogy Neked a legjobb!Mióta voltatok/vagytok együtt a pároddal?

Mindenkinek napsugaras szép,napot kívánok!
jucc 74
 
 


Sziasztok!

Beköszöntött hozzám piri. :cry: Pedig senki nem hívta, és nem is látja szívesen... :cry:
A hőmérőm is kipurcant.. :(
Vacakul kezdődik ez a nap, és még csak 1/2 9. :(

Szal most eléggé kivagyok. Várhatott volna holnapig, akkor legalább kipityereghetném magam itthon, de ma még dolgozni is menni kell.. No mind1, valahogy majdcsak túlélem.. Sokan túlélték már előttem. :)

Azért jó is van a dologban! Encike! Még babásodhatunk egyszerre! :wink:

Szebb napot nektek!
abeatrix
 
 


hja! még1 pozitívum! Megspórolt nekem piri egy tesztet.
Még filózok, milyen pozitív dolgokat eredményez még.. Megpróbálok nem túl borulátó lenni... :roll:
abeatrix
 
 


Bea!
Nagyon sajnálom,hogy megjött!Én is mindig összezuhanok egy kicsit ilyenkor,de azt mondom utána:na,majd következő hónapban!Meg ránézek a csajszikámra és ő is totál le tud nyugtatni.(meg sokszor felhúzni,de ez más tészta)Pont most gondolkodtam azon,hogy amikor kislányom megfogant,még nem is akartunk kisbabát.Most meg,amikor nagyon szeretnénk,nem akar összejönni egyszerűen.Pedig már nem is görcsölök annyira a témára,várok csak és mégsem.
Nem tudom ismeritek-e ezt az oldalt:
www.fogamzas.mindenkilapja.hu
Én innen iszom a "fogamzás" teakeveréket(pedig,ha tudnátok mennyire nem szeretem a teákat )és szedem a barátcserje kapszulát és nagyon optimista vagyok.Még. :D
jucc 74
 
 


Sziasztok!

Bea, fel a fejjel, sajnálom a pirit, remélem a következő hónapban sikerül a vágyatok! A rossz után csak a jó jöhet!!! :) :)

Jucc, üdvözlet közöttünk, mielőbbi gyermekáldást kívánok Neked is!Jucc, ez nagyon klassz, hogy szülésznőként dolgoztál, így ha megadatik nekünk a várandósság csodás élménye, reméljük pár jó tanáccsal el tudsz bennünket látni.

Csicsiy! Sajnálom, ami Veled történt, remélem, hogy mostantól jobban alakul az Életed, és vagy rájön a párod, hogy milyen fájdalmat okozott és megpróbál kiengesztelni Téged, vagy találsz egy olyan férfit, aki igazán megbecsül és boldoggá tesz...

Lányok, Szöszkével mi lehet?? Egy hete nem jelentkezett, pedig jelenleg ő az egyetlen kismamink! Szöszke légyszi jelentkezz, izgulunk!!! :roll:

Mindenkinek szép napot kívánok és pozitív gondolatokat! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Kép
judi79
 
 


Jucc!

Köszi a weboldal segítséget, én még nem ismertem, és szerintem jól összefoglalja a terhességet elősegítő gyógynövények és egyéb készítmények listáját. Köszi az infót :) :)

Kép
judi79
 
 


Szia Judi!
Gondolom Te is Judit vagy! :) Természetesen ha bárkinek kérdése lenne,szívesen válaszolok,amennyiben tudok!Örülök,ha ezzel az oldallal már tudtam segíteni Nektek!
jucc 74
 
 


jucc akkor nekem lenne is egy kérdésem!
Augusztusba engem kivizsgálnak mert januárba volt egy spontán vetélésem a 12.hétbe műszeres befejezéssel!majd május 9.-én szintén volt egy spontán vetélés műszeres befejezésselmert üres volt a petezsák!
Milyen vizsgálatokra számítsak majd? :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Valószínűleg a véredből néznek hormonszinteket a ciklusod ideje alatt,úgy gondolom,hogy a sárgtesthormont,másnéven progeszteront nézik majd meg,mert ennek a hormonnak van nagy szerepe a terhességek megtartásában,illetve a beágyazódásban.De találtam Neked is egy oldalt,elég jól le van írva minden:
http://www.informed.hu/eletmod/ideal//? ... k=81025530
jucc 74
 
 


Sziasztok!

Bea nagyon sajnálom a pirit. Tudom könnyű mondani, de ne keseredj el túlságosan. Majd a következő hónapban sikerül. Ennek most biztos így kellett lennie. Lehet valamiért jobb lesz, ha egy hónap múlva jön össze.
Csicsiy nem is tudom mit mondjak. Borzasztó lehet ezt átélni. De Judi tök jól vélekedik. Fel a fejjel és kitartás!

Jucc isten hozott köztünk. Még én is csak nem régen vagyok itt. Mi két hét múlva kezdjük a próbálkozást a babával és már nagyon várom.

Mindenkinek szép hétvégét kívánok és mielőbbi két csíkos tesztet.

url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url]
nyanya77
 
 


jucc köszi az oldalt,elolvastam!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: érdekes dolgokat írtak le benne!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tényleg jó ez a csapat! :) Ma nagyon sok melóm volt, így nem volt időm gondolkodni a dolgon. Jobb is így. Így már túl is estem a dolgon :) Előttem van még jópár hónap, jópár megtermékenyítésre váró petesejt, és siető spermák milliói. :lol:

Jó éjt mindenkinek!
abeatrix
 
 


Szia Bea!
Nagyon örülök,hogy már így vagy :)
Jaj,jánykám éppen ordít,itt vannak nővéremék már 1 hónapja,(2 gyerek és ő)és egyszerűen a 2 éves unokatesójával(kistöki) nem jön ki.Folyton gyepálná és nevelné. Kicsit meg is ijedek ilyenkor,hogy mi lesz majd,ha kistesója lesz?
Na,megnyugtattam,lefektettem,remélem gyorsan elalszik,de egy kicsit megyek és elbeszélgetek a buksijával. :)
jucc 74
 
 


Sziasztok, megjöttünk!

Reménykedtem, h jó hírekkel vártok, erre .... :roll:
Csicsiy nagyon sajnálom ami történt. :(
Bea, Encike sajnálom, h csalódnotok kellett, talán majd ebben a hónapban! :wink:
Szöszke, veled mi lett? Minden ok? :roll: Gyorsan megnéztem, a márciusi topicba sem írt egy ideje. :roll: Nem akarok rosszra gondolni, de ez azért fura.

Az újaknak üdv! :)

Nekem holnap van a 28. nap.....
Régen, még a fogigátló előtt 28 napos ciklusaim voltak, Emma születése előtt 32-33, most nem tudom még. Jó lenne, ha ki sem derülne (bár az csoda volna ha elsőre összejönne, szal nem nagyon reménykedek :oops: )

Zsu
svs
 
 


nekem se tetszik hogy szöszek így eltűnt! :( de inkább arra gondolok,hogy a rosszullétek vagy más elfoglaltsága miatt nem tud jöni!!!!!rosszra gondolni se merek! :(
Bea jó látni hogy már jobban vagy!!!!!!!!!

Képzeljétek ma a kis pöcsösöm 3-szor is pisilt a wc-be!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és magátol akart menni!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Nitácska!
Nagyon ügyi a kistöki!!!Gratula neki!!Mennyi idős? :)

Zsu!
Még szoptatsz?Emma baba is július 5-én született?Mert az én lánykám is akkor,igaz,ő már 3 éves.
A mensim nekem a szülés előtt percre pontosan 28 naponként jött meg,aztán én a szülés után olyan fogamzásgátlót kaptam,amit 3 havonta szuriba kellett adni.Tavaly februárban kaptam az utolsót és csak novemberben jött meg a mensim,azóta úgy 24-26 naponta nem várom.

Bea!
Hogy vagy?Mosolygós napot kívánok Neked! :)

Nyanya!
Köszi a kedves fogadtatást Neked is!És 2 hét múlva aztán mindent bele!
Tényleg jó kis csapat gyűlt itt össze,örülök,hogy idetartozhatok!

Kellemes hétvégét Mindenkinek!
jucc 74
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Az én napom jól kezdődik, bár még nem történt ma semmi, ám jól kialudtam magam. :) Megyek, elintézem a szokásos hétvégi bevásárlást. Megint kb 3 óra az életemből...

Nálatok mi lesz a hétvégi menü? (kissé ötlethiányos vagyok...)
abeatrix
 
 


Nálunk ma karalábé leves és smarni(császármorzsa) lesz.Nekem nagyon jó dolgom van,mert együtt lakunk a szüleimmel és apukám imád főzni,ez az ő reszortja.Ha meg mégse ő főz,akkor párom szokott,mert ő is szeret sütni-főzni.A holnapi menüt még nem tudom :D
jucc 74
 
 


jucc köszi!Mátékám 2 és féléves lesz 2 hónap mulva! :lol:
Milyen jó nektek,hogy a férfiak is főznek! :lol: Nálunk csak én főzök mert anyós ugye csak magára gondol már! :? :D
Én ma lehet lecsót főzök, de nem bizti mert van még töltöt paprika paradicsomszósszal! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok.Nem vagyok eltűnve,olvasgattalak is benneteket,csak időhiányban szenvedek mostanában.Ma falaztunk és olyan jó volt látni,hogy falazták a babaszobát :) :) :)
A piriket nagyon sajnálom,de jövő hónapba újabb esély vár mindenkire...
Szöszkért nagyon aggódom,szerintem baj van,hisz előtte annyit írt...
Na pusza mindenkinek...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


valaki nem tud valami elérhetőséget szöszke felé????????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csak gyors bekukk, mert pakolászok holnapra.

Látom Bea nálad is ott van piri. De a köv. ho a miénk!!!

Jok legyetek, majd jövök!
encike 2
 
 


Érezzétek jól magatokat Enci és pihenj(amennyire tudsz)sokat!
Jó utat!
jucc 74
 
 


Köszike!
Ja és a piri is muloban, hála!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Enci: húde irigykedek!!! :lol: Nyaralás?! Már én is alig várom, de nekünk még aludni kell párat addig..

Nekem nem tetszik a vérzésem. Nem olyan, mint szokott.. Pénteken volt egy erősebb hullám, kisebb darabkával. Nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget. Tegnap mégegy hullám délután, ekkor már elég nagy darabocska volt, ami távozott. Aggaszt, hogy lehet vetélés volt. A vérzés előtti barnázás is belevág a dologba, úgyhogy holnap kérek egy időpontot a dokimtól. Nem árt tudni, hogy minden rendben kiürült-e. Nomeg megtudni az okát, és ha lehet, változtatni vmin, hogy legközelebb nem forduljon ez elő. Szóval nálam ez a helyzet.

Jucc! Már csak 2 nap a pé-ig!! Mindent bele! :wink:

Délután megyünk kertiparty-ra. Finom grillezett husik, hideg saláták mmmmm... de fincsi lesz! :D

Végül lecsót csináltam én is. Nálunk sem a párom főz, bár én szívesen megcsinálok mindent (amit én is szeretek) :)

Na legyetek jók(vagy rosszak :wink: )

Pussz
abeatrix
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek,ma reggel negyed 6-kor a második szomszédunk úgy döntött,hogy sürgős talicskáznivalója van.Ez még nem lett volna gond,ha nem nyikorgott volna az ...talicska!!!!Még valamennyire sikerült visszaaludnom,de akkor meg azt álmodtam,hogy átmentem hozzájuk és vittem egy kis olajat,hogy ne nyikorogjon,de ez csak álom volt,úgyhogy 6 előtt már ébresztő volt nekem.Még jó ,hogy lánykám nem ébredt föl rá!

Bea!
Tényleg jobb lenne,ha megnézetnéd magadat a dokiddal,inkább ő mondja ki,hogy nincsen semmi gond.Valszeg uh-t nézet majd Nálad.Bár,ha vetélés volt(remélem,hogy nem!!!),akkor a Hcg szint még olyan 8-9 napig kimutatható a vizeletből is.

Párom most jön haza anyukájától,aztán miénk a hét!!!Gyakorolni fogunk rendesen!! :oops: Aztán marad a várakozás...

Vigyázzatok magatokra ebben a nagy melegben!
jucc 74
 
 


bea nagyon jol teszed hogy mész dokihoz,mert ha tényleg nagy darabok is voltak és élénkpiros volt a vérés az bizony vetélés! :cry: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Reméljük sikerekben, örömökben gazdag új hétnek nézünk elébe! :) Mindenkinek ezt kívánom! :) :)

Bea, mindenképpen menjél el orvoshoz, aztán majd mesélj, hogy mi volt nálad ez a jelenség, remélem semmi komoly, és a következő hónap már eredményes lesz! :)

Jucc, Nektek nagy drukk!!! :)

Encike, kellemes nyaralást Nektek, érezzétek jól magatokat! Aztán várjuk az élménybeszámolót!

Nita, nagyon ügyes a kisfiad!

Zsu, üdv újra itthon, merre jártatok?

Lányok, nem tudom mi lehet Szöszkével, de az eltűnése kezd aggasztó lenni! :( Reméljük minden rendben Vele!

Legyetek jók!

Kép
judi79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?