Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Kedves Lányok!

Bocsánat, hogy így ismeretlenül betörök!Meg szeretném kérdezni, hogy nincs-e véletlen köztetek, vagy ismerőseitek közt olyan egyén, aki örülne egy golden retriever mamától és egy labrador papától származó kiskutyának? Ugyanis kedvenc háziebünk váratlanul megvemhesült, és nagyon szívesen adnánk ajándékba a kölyköket olyanoknak, akik örülnének egy kedves, jól nevelhető, kifejezetten gyermek-és családbarát kutyának. A kölykök március első vagy második hetében érkeznek, tehát úgy április végén, május elején lehetne őket elvinni. Természetesen az első oltást is beadatjuk nekik, ennek az árát mi álljuk, így a lehendő gazdinak erre sem lesz gondja. Nagyon szeretném, ha ezek a kis tündérek szerető gazdira találhatnának!
Kérlek Titeket, hogy amennyiben tudtok valakit, akit érdekelne a dolog, küldjetek nekem egy privit, és elküldöm a telefonszámom, hogy egyeztetni tudjuk a továbbiakat!
Egy kép, várhatólag így fognak kinézni a kutyuk, ez Anutájuk 3 hósan:
Kép

Előre is köszönöm a segítséget, és mégegyszer bocsánat, hogy így betörtem!
Minden jót Nektek!

porsika
 
 


Sziasztok!

Csak olvasok olvasok és örülök h milyen sokan csatlakoztak a topichoz.Mától rendszeresen leszek mert végre van otthon netünk eddig nem volt.

Üdv Az ujjaknak: Nika,Dorka
Anda: te elég sok mindenen mentél keresztül ahogy olvastam és ha még aktuális a petevezeték átjárhatósági vizsgálat akkor fáj ha el van záródva,nekem csináltak laparoszkópiás mütétet és azon belül az átjárhatóságot is (altatásban)igy nem éreztem semmit.

Enci:remélem már jól vagy és nem kell várnotok valamennyit a következő probálkozásig?

Vera:Hűha ez nem semmi 4 fiú gyerek birom h ilyen bevállalós vagy és szeretnél még kéttőt az fél tucat.Jó hogy vannak ilyen emberek akik ebbe a viléágba igy gondolkodnak én 1 nek is örülnék már.

Holnap megyünk uh-ra és elvégeznek még 1 vizsgálatot és várjuk a következő mensit na azután belecsapunk a lecsóba már alig várom.(a barátnőm most írta h csinált tesztet és halvány 2 csíkos ez szuper )

mindenkinek hajrá és Virág mi lett a golyával ott lemaradtam h láttad és???

este jövök vissza.
Mindenkinek nagyon boldog napot szép az idő.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Sziasztok!
Ma kaptam választ egy forumrol, aki egy nőgyogyo, hogy 1 honapig nincs sex. Tuti 3 ho szünet, majd ujra proba. Teljesen értetlenül "ülök", hogy milyen szigort irt ki.
Megkérdeztem az esetem, arra válaszolt. Hát!!!

De nem várok 1 hot, ki se birnám.
encike 2
 
 

 
 

Sziasztok!

Én a Kendével fenyegető vetéléssel kórházba kerültem 6 hetesen. 1 hétig voltam bent és hát napjában 2 abortusz volt. Én ott remegtem, hogy megmaradjon a babám ezek meg hát eldobták maguktól. Bár inkább vetesse el, ha nem kell neki, mint hogy megszülje és a kukába dobja. Igazságtalan az élet, az biztos.

Vera: szerintem nem vagy hülye. Miért lennél? Nagyon felnézek rád, hogy a mai világban van még olyan aki mer vállalni három babánál többet. Nem lehet könnyű.
Hajrá ma apára!!!

Nika: mizu? Ugye még nem jött meg rendesen. Drukkkk hegyek mennek!!!

Zsebi: te teszteltél megint? Mizu? Gyere és mondj valamit!

Bellanitta: csak láttam egy gólyát és úgy gondolom ez jó jel lehet. Már túl vagyok az ovun. Most reménykedek, hogy jövőhét végén tesztelek egy szép + at :)

Encike: én szerencsére nem voltam még ilyen helyzetben. Nem tudom vetélés után mennyit kell várni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Encike
Én úgy tudom, ha nincs kaparás, akkor nem kell várni. Azért jó szerintem, ha egy hónapot vártok, aztán kezdődhet a babaprojekt. De szerintem szexelni nyugodtan lehet, ha nincs problémád.

Viri
Láttam a ferti betette a vonalat a görbuszodba. Igencsak vonalzót nyert az ovu után. Azért jó lenne, ha kicsit föjjebb menne.

Nika
Mizu? Teszt volt? Piri még nincs ugye?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: én is szeretném, ha azért feljebb menne. Megnéztem a korábbi hőimet és kb a 7-8. dpo-n szokott feljebb menni. Meg nekem mostanában nem igen megy 36,8 fölé. Szerintem a múltkor is csak azért ment fel 37-ig, mert náthás voltam. De az is csak 1 nap volt. Amióta a digitális hőmérővel mérem azóta alacsonyabb 2-3 fokkal, mint mikor a higanyossal mértem. Egyébként holnap akarom letesztelni, hogy mindkettővel megmérem. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ja nem 2-3 fokkal alacsonyabb, hanem tizeddel :) Szép is lenne, ha 2-3 fokkal kevesebb lenne. Hulla lennék :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


encike.:nem a cseherika.hu-n kérdezted meg a dolgot?
ő egy nőgyógyász.én tőle szoktam kérdezni ha olyan problémám van.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali lányok!

Remélem mindenkinél minden rendben!

+ várományosok :D MI ÚJSÁG?????? Izgatottan várom a híreket! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Leendő várományosok, küldöm a + energiákat!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

:D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

Kép
anda81
 
 


anda remélem hozzám is eljutnak a pozitív energiák:) :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



vera mit jelent hogy 10-es erősségű?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska.
A teszteket 10mIU/ml-tól egészen 40mIU/ml-ig kb lehet kapni. Ezek az erősségűek. Mikor beágyazódik a petesejt onnantól kezd termelődni a hcg. ez azt jelenti hogy minnél kissebb szám van a tezsten annál érzékenyebb. Pl a 10-es azt jelenti hogy a beágyazódástól számított első napon már pozitív lehet. Mert minden nappal több hcg termelődik a beágyazódástól. Az első nap csak 10 a 2-ik nap 20 stb stb

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Anda
Köszi a + energiákat. Neked is hasonlókat kívánok.

Harivera
Akkor tényleg jókor voltatok együtt. Ebből tuti kislány lesz. :lol: A fiúhoz ma kellene az akció. :lol:

Viri
Biztosan most is majd feljebb megy akkor a hőd, még pár nap. De lehet, már holnap, és ott is marad. Az a gólyácska biztos jelent valamit. Drukk!

Kép
p__lilla
 
 


vera köszi a felvilágosítást :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Harivera
Ez akkor jófajta teszt. Hol vetted? Kérjük ám a beszámolókat, vagy akár a tesztfotókat is. :lol:
Az ovutesztjeidet hol vetted és mennyiért? Én csak vékony csíkocskásat kapok.

Kép
p__lilla
 
 


Enci:Hát én ilyet még nem hallottam,hogy 1 hónapig ne szexeljen vki,mert elvetélt!+ ha nem volt kaparás,akkor minek várni?! :?
Virág:Én mindig digitálissal mértem!Az a pontosabb!Ma megnéztem reggel-hüvelyben 36,4 szájban 36,2 voltam!Hüvelyben néztem a múlt hónapban is,úgyhogy ennél maradok!
Anda:Ide nekem azokat a ++++++++++++++-okat :D :D

Csajok ma pozitív lett az lh tesztem!Most kell szexelni vagy ha már újból negatív?! :? :D

Zsebi? Meggyógyultál?Dokinál voltál?
Nika?Teszt?Mensi?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi:mindegyik doki mást mond vetélés után.
nekem a doki 3 hónap pihit mondot a szűlésznőm meg 1 menzit.igaz nekem műszeres befejezés volt :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



vera:nem jössz ki valamikor halásztelekre?csucsuval meg velem is talizhatnál..hmmmmmmmm?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vera
Ezek nagyon jó árak.
Én mondjuk a vatera.hu licitálós oldalon vettem az lh teszt csíkokat. 100 Ft/db-ért. 10 db-ot vettem és adtak ajándékba egy terhességit is. Kíváncsi vagyok mutat-e valamelyik pozitívat. Nem tudom milyen érzékenységű.

Melcsi
Apára fel ma is, holnap is.

Kép
p__lilla
 
 


hajrá lányok megy a drukk nektek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lilla:Megfogadom a tanácsod,habár apa most focizik,de már alig várom hogy hazaérjen :D :shock: Hanna már alszik,úgyhogy nincs akadály :D :D :oops:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


hajrá melcsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 




Köszi csajok :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Milyen jó nektek,hogy ilyen közel laktok egymáshoz :!:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


vera majd hoolnap beszélek csucsuval és akkor megírom itt babaneten vagy msnen.
mára elteszem magm,jóéjt lányok!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Látom nitácska,hogy álmos vagy,mert nem mindig sikerül a betűket helyes sorrenbe leírni :D :wink:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Harivera: nagyon jókor voltatok együtt. Hajrá kislány :)

Lilla: köszi a drukkot. Már ránk férne egy kis pocaklakó.

Melcsi: ma és holnap is hajrá!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Hát a tegnap este technikai okokból nem jött össze :( ,de majd ma :!: Remélem még nem lesz késő :!: :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 



Nézzétek meg a görbémet! Már lett volna ovum?

Kép
p__lilla
 
 


melcsi:tegnap tényleg fáradt voltam.De azért is írok még félre mert újra csináltattam műkörmöt míg nem lesz baba.és még hoá kell szoknom,hogy megint nagy köröm va :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
TEgnap megjött piri, de nem kesergünk, új hónap, új lehetőségek!
:D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Nagyon szarakszik a netünk ezért nem voltam eddig de most van türelmem kivárni mig bejön minden :):):):):)


Kisvirág még mindig semmi rendes mensi:):):): teszt majd hétfőn addig én is bedilizek de kivárom :):):)

Vera: minden tiszteletem a tied:):):) 4 vagány kissrác és még szeretnétek abszolute nem vagy hülye :):) amúgy ah hamarabb kezdtem volna babásodni mert most 38 leszek az idén és még csak egy éves a kifiam akkor én is bevállalnék többet de egy kistesót mindenképpen szeretnénk aztán meg majd meglátjuk :):):):):):)

Mindenkinek sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++
csíkot:):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nitácska: Én is így voltam!Amikor mentem szülni,akkor levagdostam az összes körmöm,hogy nehogy szétcincáljam apa kezét,azóta csak az esküvőnkön volt műkörmöm,de nem tudtam vele semmit csinálni,annyira elszoktam tőle! :D
Lilla: Szerintem tegnap volt ovud :D :D Volt akció :?: :D
Gyurmi:Igazad van!Minek bánkódni!Majd legközelebb :) Mondom ezt én,aki mindig bestresszel :D :?
Vera: Most is megnéztem az ovu-m és most még pozitívabb,mint tegnap este! :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 56800_.png

Most pozitív lett az ovu tesztem,de viszont a hőm-em így alakul!Szerintetek miért nem esett le?![/b]

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi
Hol esett le a hőd? Inkább megyeget felfelé. Ha ma + a teszted, holnap már - nak kell lennie, majd akkor még meg fog ugrani. Ha minden igaz.
Nekem tegnap is - volt, a hőm meg felment. Ezt nem értem. Mondjuk a 2. csík látszott, de nem úgy mint a kontroll csík, jóval halványabb volt. Most nem tudom mi van. Tegnap nem volt hancúr sem, csak tegnapelőtt :cry: Lehet, hogy ezt elszalasztottuk?

Gyurmi
Sajna a piri miatt, de új hónap...

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Gyurmi: sajnálom, de új hónap új remény ;)

Nika: nagyon drukkolok. Van egyéb tüneted amúgy?

Lilla: ha tegnap előtt voltatok együtt akkor max kislány lesz. Mert a kiscsajok sokáig élnek odabenn ;) De azért ma is hajrá.

Melcsi: nektek is gyerünk hajrázni. A hőd meg holnapra még feljebb megy szerintem is.

Zsebi: merre jársz??? Mizu??? Doki???

Kép Kép
kisvirág_30
 
 



Vera
Akkor nem lehet, hogy ma nekem is + lesz a teszt, holnapra leesik a hőm, és utána megy fel? Jó lenne, mert akkor ma elkapjuk. :lol:

Virág
Jó lenne a kislány. Nekem már mindegy milyen nemű, csak egészséges legyen és legyen már.

Kép
p__lilla
 
 


Viri
Látom megindult a hőd felfelé. Naaagyjon jóóó!

Kép
p__lilla
 
 



gyurmi:majd köv.hónapba sikerűlni fog tuti :lol: :wink:

melcsi:nekem is csak addig lesz műköröm míg megint nem leszek babás.első a baba :lol: remélem minél hamarabb jön a pocaklakó. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok!
Az előbb csináltam ovutesztet, + lett. Mondjuk a tesztcsík nem olyan erős, mint a kontroll, de nekem sosem volt még olyan. De majdnem. Most akkor mi van? A hőm meg fent.

Kép
p__lilla
 
 


lilla:én nem értek ehez de megy a drukk ezerrel :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali lányok!

Látom teljesen be vagyunk kavarodva a hő és az ovu teszt rejtelmeibe! Sajnos én sem tudom a pontos választ! :? Abban viszont reménykedem,hogy mindenkinek sikerül! Egyet ne felejtsetek el! NEM SZABAD GÖRCSÖSEN AKARNI! Csak lazán csajok, de azért mindent bele!

Kérdés:
A closty-t nekem a doki úgy írta fel, hogy az 5. naptól kell szedni a 9. napig 2x1 leosztásban. Namármost, elméletileg a 12. napon kellene mennem UH-ra, de a 12. nap először is szombatra esik (nem is én lennék, ha ez nem lenne ennyire bonyolult... :lol: ), másrészt a dokim szabadságon van, így nem tudtam beutalót szerezni az UH-ra! Tehát mi a frász karikát csináljak?

Küldöm a +-kat!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Melcsi neked még ++++++++++++++++++++++++++ (mert külön kérted! :D )

Kép
anda81
 
 


anda nem tudod felhívni a dokidat,hogy most mi legyen?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?