Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma mi finomat főztél?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ :!: :!: :!: :!: :!: HURRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tegnapról maraadt tejszínes csibefutómű :D

Hurrá - grt laptetőhöz! :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 

 
 

Köszikeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: Biztos érzi, hogy lakik bent albérlő :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó is a csibefutómű.......én ma ettem egy tejbegrízes és egy meggyes táskát:-) Adtam a kilóknak :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Baba, Pami!!!!!! Merre kószáltok?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Babátgyártanak?? :wink: :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Hát nagyon remélem, különben más kifogást nem fogadok el :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kikészít ez a hasfájás :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lehet több petécske szabadult?? ikjek.... :wink: :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


az biza naon betenne :roll: :roll: :roll: de tényleg nem szokott ilyen sokáig fájni.....de mindegy, csak jöjjön :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


apácskának reggel mondtam, hogy biza ha császárszalonnás leszek, akkor neki kell majd egy csomó mindent csinálnia. szóval ismerkedjenek össze nyugodtan a porszívóval és a felmosóval, meg a portörlővel is.....hát lefagyott a msooly az arcocskájáról :lol: :lol: :lol: :lol:

amúgy tegnap naon meg lettem dícsérve....új ágynemű és minden....dokibá meg szerintem majd holnap úgyis megkuksizza....főleg, ha mondomneki, hogy hétfő ótá fájdogál.....remélem, nem ciszta :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zárunk :!: :!: :!: :!: Menek haza :!: :!: :!: Otthon msn :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló LÁnyok!

Bocsi hogy ilyen ritkán tudok fennt lenni de az a fránya taposómalom most kicsit több időmet elveszi :cry:


A babgyártás tegnap este volt :wink: és sajna azóta csak most találkoztunk!
De mi is gyakoroljuk a gyártás menetét! :lol: Azt az elvet vallom hogy GYAKORLAT TESZI A MESTERT :lol: :lol: :lol:

Hasfájásokat zavarjuk! Vagy ha már fáj jó dolog miatt fájjon pl: zebrásodás, rakás érett pete :wink:

Kép
pamilla
 
 


Én is kezdem a párom hozzászoktatni ahoz a gondolathoz hogy lesznek olyan dolgok amiket neki kell csinálni!
NÁlunk ilyen a macsek rendbetétele. eddig én csináltam, de a toxoplazma miatt átadtam neki eme nemes feladatot.

Most már én is szeretnék laptetőt!!!!!!!!!
Kinel kell az igényt benyújtani???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek Nagyon Szép Estét!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Zsuzska!

Drukk a meló miatt!!!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Pami: Nagyon helyes!!!! Kell apának is egy kis plusz feladat, különben még hozzászokik a sok jóhoz......nálunk is ez lesz majd..... szokatás ezerrel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az igényt hozzám is be lehet nyújtani...... a következő laptető a tied lesz, jó??

Köszi a drukkokat :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Niki: én kegyesen és nagy szívvel átadom az enyim laptető, mivel nekem még usse kell :wink: :wink:
Majd úgy június magasságától már szerintem élesben kanyarodunk :wink: Hormonpanel, stb :D
És már mindjárt március!

Hajrá Csajok! Zebrákra fel! Ha zebra nincs, jó a csíkos ló is :lol:
Kép Kép Kép


Zsuzska mára kevés munkát és ezerrel megy a szurok dokibácsihoz!
Kép Kép Kép

Én meg csak vagyok ma is, Valentin-Nap van, tegnap bökdöstem apát, hogy ne bonbont hozzon, hanem virágot :lol: :lol: Cserepeset :lol: :lol:

Mindenkinek boldog Valentin-Napot!
Kép Kép Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Szép napot kedveskéim!

Kissillag: Édi bédi vagyol :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek nagyon boldog V napot.....már aki ünnepli...aki nek, annak ezer meg egy csók :lol: :lol: :lol:

Képzeld, most már nem fáj poci, viszont akkorákat bökdös a bal oldalam, hogy időnként csillagokat látok!!!!! Még illet :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gondolom a megtermékenyített petesejtek tolonganak lefele a vezetéken, nem?? :twisted: :twisted:
És azért bökdös, mert löködik egymást :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Nagyon remélem, hogy ollyan sokan akarnak célba érni, hogy versengenek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegnap kivégeztétek a pipt?

Ma mi finit főzöl? Ti Valentiniztok?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát annyira komolyságosan nem valentinezünk, csak az ember lányának jól esik :lol: :D

Mai menü: zöldségleves, THB (magyarul tepsis húsos burgonya) csak mert még a héten nem volt :lol: :lol: :lol:
Nekem meg addig míg ezek elkészülnek nyers karalábékockák fognak ropogni a fogaim alatt :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Ja és tegnap kivégzetük a tikot
Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Tőőőőőőőődség.....hát nem rossz.... bár elég sok ződséget beszélek én :lol: :lol: :lol:

Párocska dódozik ezerrel :?: :?: Mikor megy ma haza :?: :?: :?:

Én valamilen sült husit fogok enni krumplival és gyümölcsszósszal :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


AHa, majd csak 3kor ér haza.. Addig besavanyodok mint tej a zacskóba.. :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Délután vagy hajnal :?: :roll: :?: :roll: Egyik sem jó :cry: :cry: :cry: De a délután azért közelebb lenne.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska szívem :)
Most 3kor, azaz 15 órakor :lol:
Bárcsak már itt lenne, elég ramatyul vagyok ... :shock:
Fáj a derekam, a hátam, a csípőm.. A torkomban mintha valami tűz lenne, de az csak gyengén.. Most vagy megfáztam valamikor, vagy sikerült megszereznem ama infuenciát..
Teljesen mindegy, egyik sem jó, már kapkodom a homeós bogyókat, meg szerencse hogy van a laptop, így ágybul is fogok tunnya netttyezni :D
Majd még jelentkezek, addig is ne dolizz sokat, árt a petécskéknek :lol: :lol: Vagy már nem is petécskék lehet, hanem zigóták?? :wink: :wink: :wink:

Pusszancs Mindenkinek!!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Drága Erika!

Jobbulást neked :!: :!: :!: Látod,milyen jó dolog laptop :?: :?: :?: Azért kapdoss be jó sok mézes teát, valami torokfertőtlenítőt és no gyógyszer :!: :!: :!:

Apácska már otthonvan :?: :?: :lol: :lol: :lol:

Nagyon remélem,hogy petécske kapaszkodok,azért szúrkálódik ennyire.... néha mintha kést szurkálnánk belé :roll: :roll: :roll: Szóvalhajrá pétécskék :!: :!: :!:

Le a náthával és az influval :!: :!: :!: Monnyanakle :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska: beágyazódás még biztos nincs, leghamarabb a repedés után 6 nappal, de az már mindjárt itt van..
Tessék sok-sok fehérjét fogyasztani! Banánturmix, tojás, túró, joghurt, stb - a beültis topikban is ugye jelen vagyunk, és mi csajok, a beülti előttől már tolatjuk a fehérjét, hogy szép vastag legyen a NYH, és könnyebben belesüppedjen(ek) a peték(cskék) :D Tehát fehérjére FEL!!

Apácska nemsoká itthon lesz még 15 perc, kb, Strepsilset hoz, mert csak az nincs itthon, citronyos teácskát nem kívánja bendőm, de a jó kis frissen rotyogó zöldséges leves szerintem kiüti a nyeregből ama kórokozóimat :lol: :lol: :lol: :lol:

Nátha, Influenza Monnyon le :lol:
De monnyon le a pircsi is :lol: :lol:
Meg más is monnyon le :wink: :wink:
Csak ez itt nem a reklám helye :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Akkor vitaminra fel :!: :!: :!: :!: 3/4 óra múlva mi is zárunk :lol: :lol: Mehetek haza szépítkezni :lol: :lol: Apácskát meglepem valamivel,csak még nem fundáltam ki, hogy mivel.....sztem csikát kap és engem piros masniban.....már ha matatás után még lesz kedvem :roll: :roll: :roll:

Mindenki monnyon le,akit csak szeretnénk, hogy lemonnyon :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Küldtem mailt :lol: :lol: :lol: Lábujjhegyen röhögyni :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Ezt most muszály volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Elcsöppent a nyálam :lol: :lol: :lol: :lol: És marhára korog a gyomrom :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


IStenien néz ki eza THB :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, fehérje.... oksika.....igenis dokinénje.... viszek haza sok fini johurtot és este banánturmix ésssss másféle fehérje is :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem vagyok én dokinénje :wink: :wink: :wink:
Csak ápolónyénnyen :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Jóóóó van naaaaaaaaa :wink: :wink: :wink: :wink:
Minden pratikát szívesen fogadok ám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na lépek,menek haza,oszt otthon bekapcs, ha rendbe szedtem magamat :lol: :lol: :lol: Pihizzél, bogaram :!: :!: :!: Csókollak :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó Reggelt Magyarország :lol: :lol: :lol:

Begyulladt a bal nagylábujjamon a körmöm melléke..
Kép

Így ma visszakukkol hozzzám a csajszika :D
Kép

Biztosan fájni fog..
Kép

De nem baj, ettől függetlenül, kutyajó kedvem van, hiszen
HURRÁ PÉNTEK VAN ISMÉT!!
Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Körömmellékifájdalomésbőrpír MONNYONLE :twisted: :evil: :twisted: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


MINDEN ROSSZ DOLOG MONNNNNYON LE!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló!

Na ma korábban értem haza :lol:
És végre hétvégén NEM dolgozom :P :P :P :P :P

szóval Csajok pihenésre fel!!!!!

Ja és apákra fel :wink:

Mindenki gyakorlatozzon a,mennyi csak belefér :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


ha már minden rossz monnyon le!
minden jót szavazzunk meg :!: :!: :!: :!: :!:

és a körömgyulladást azonnal távolítsuk el a pozíciójából :lol:

Kép
pamilla
 
 


Szia Pami!!!!!

Dejó,hogy jelentkeztél....már tisztara kihaltunk itt :roll:

Én ígérem,hogy betertom ezt és gyakorlatozunk rendesen :oops: :lol: :wink:

Nektek is hasonlókat kívánok :!: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pontosan...... nincs nekünk szükségünk semmi rosszra, csak a pozitív dolgokra :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


jaja! Semmi rossz nekünk csak a jó jár(hatna)

Képzeld ma fogtunk 1 tolvajt!
És a Váci u.- forgatagában 1 db pasi nem jött oda segíteni!!!

Jó mi!

Ennyit a hős pasikról
:shock:

Kép
pamilla
 
 


Mizu a melóval?
Mi volt a dokinál?

Kép
pamilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: