Új privát üzeneted érkezett!

Szia Lilla
Nekem most van ilyen tojásf.-m de nekem elvileg már volt 31-én pé-m. Vagy esetleg előtte és utána is van olyan?
Tök hülye vagyok ebben a témában.

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Nati,
Hát én sem értek eléggé hozzá. Nekem még nem volt pé-m a görbém szerint. De remélem holnapra felmegy a hőm.
p__lilla
 
 


Lilla, te hol vezeted a görbét? Most a fertilitífriend.com-on találtam egy leírást a nálkahártyáról, de angolul van, le kell fordítanom és most nem nagyon fogok ráérni.
Ha valaki tud magyar nyelvű leírást akkor ossza meg velünk. :roll:
Köszike :D

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Bocsi nem tudok írni. nem í=y és nyálkahártya

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok! valahol az elejen tettem fel a tojasfeherjevel kapcsolatos irast, mar nem tudom, 3. vagy negyedik oldal??? :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Köszi Márti, megyek olvasni.

Kép
Kép
nati80
 
 


A ciklus.hu-n vezetem. Van a nyálkáról leírás magyarul is, meg elég sokminden másról is: babatervezok.otthona.net
p__lilla
 
 


Hogyan változik a hüvelyi nyálka a ciklus folyamán?

A ciklus elsö felében: amint vége a menstruációnak, néhány napon belül felléphet egy nedves érzés, de még esetleg nem figyelhetö meg nyálka. Egyénileg felléphet azonnal krémes nyálka is. Minél közelebb vagyunk a tüszörepedéshez, annál nagyobb mennyiségü és jobb minöségü nyálka termelödik. A méhszáj bejáratát a terméketlen idöszakban egy nyálkadugó zárja el, amely a tüszörepedéshez közeledve ösztrogén hatására egyre folyékonyabbá válik. Ahogy német nötársaimtól szerencsém volt megtapasztalni, ennek a nyálkadugónak egy része esetleg egy darabban is leválhat és eltávozhat. Ez nem ok az aggódásra, csak azt jelzi, hogy a termékeny idöszak közeledik.

A tüszörepedés környékén: tojásfehérjeszerü hüvelyi nyálka, olajos, csúszós érzés közvetlenül a tüszörepedés elött. Egyénileg tarthat ez a szakasz 1-5 napig, de akár tovább is. Az is normális, ha a nyálka csak krémes és sohasem tojásfehérjeszerü (ebben az esetben a mennyiség nö meg). Röviddel a tüszörepedés után kevesebb lesz a nyálka, még néhány napig krémes állagút meg lehet figyelni, aztán szárazság következik be. A félreértések elkerülése végett: a hüvely soha sem szárad ki teljesen, nem lesz olyan, mint a Szahara Wink A kiszáradásnál inkább az a lényeg, hogy egy tartós minöségi és mennyiségi változásnak kell bekövetkeznie, mégpedig a csökkenés irányába.

A ciklus második felében: 3 nappal a tüszörepedés után szárazságnak kell bekövetkezni. Egy héttel utána a szervezet újra krémes állagú nyálkát termel, ez 2-3 napig is megfigyelhetö. Ez a nyálkatermelés a beágyazódás idöszakára esik ugyan, de ezzel nem függ össze. Ezután a menstruációig ismét szárazság következik. 1-2 nappal a vérzés elött újra vizes, tojásfehérjeszerü nyálka figyelhetö meg, ha nem lépett fel terhesség. Ez a következö vérzés elörejelzöje.

itt van

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


nekem naon fajdogal a pocim, es a derekam, ugylatszik piri hamarabb meglatogat :( :( :(

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


f.marti,
nem biztos, hogy piritől van
p__lilla
 
 


Köszi Márti. Egy kérdés. Elvileg 31-re tette a program a pé-t, most van 4. miért van fehér nyálkám? Ez elég gusztustalanul néz ki így leírva.

Kép
Kép
nati80
 
 


ugyanezt erzem amikor megkell jojjon :(
meg kedvem sincs atallitani a gepet magyar karakterekre :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, hanyadik napján vagy a ciklusodnak? Fenn van még a hőd? Lehet beágyazódási fájdalom is.

Kép
Kép
nati80
 
 


mennyire nyulekony az a nyalka?
kicsit furan hangzik, de azt mondjak, hogy akkor vagy a legtermekenyebb amikor az a huvelyvaladek a legnyulosabb

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Hát az enyém eléggé nyúlékony. De nem mindig van.
p__lilla
 
 



Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Hát nem fogdostam. :oops:
De ha már volt pé-m? vagy lehet nem jól jelölte be a gép? És most van? Mert akkor hajrá! Megyek ágyba. :D

Kép
Kép
nati80
 
 


jol is teszed, az a legmegbizhatobb :D :D :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, a hőd még nem ment le, ez jó.
Nati, a te görbéd hogy áll?
p__lilla
 
 


Márti, látom neked is volt t.f pé után. Hány naposak is a ciklusaid? Mert nekem nagyon gyanús, hogy még mindig ennyire fenn van a hőd. :D :D :D
csinálhatnál egy tesztet. Holnap?

Kép
Kép
nati80
 
 


a gep tevedhet, nekem is a ciklus,hu masjkorra, a fertility meg szinten maskorra teszi a pe.-t

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


altalaba 27-28 naposak

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, szerintem 15-én volt pé-d.
p__lilla
 
 


a igen, a fertility is oda tette

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


A 15. cn-ot akartam írni, bocs.
p__lilla
 
 


na megyek alukalni, nagyon gorcsol a hasam,derekam

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Megy a drukk, hogy fenn maradjon a hőd. :lol:
Lehet, hogy kellene vennem ovu-tesztet?
Az, ha pozitív akkor hancúrra fel? Mikor válik pozitívvá? Pé előtt közvetlenül, vagy repi-kor és még utána? Ezt most jól megfogalmaztam.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti, akkor viszont lehet beágyazódásos fájdalom, mert az körül jársz.
p__lilla
 
 


Én 9-re raktam volna a pé-d, miért 15?

Kép
Kép
nati80
 
 


Szerintem 9 még közel van a pirihez és 15 után ment fel a hő igazán.
p__lilla
 
 


De 9 után is az átlaghő fölé ment. És miért ne lehetne korai pé-je? Olyan is van.

Kép
Kép
nati80
 
 


hat, a 9 az tul korai lenne
kosz a drukkot natasa!
en ugy tudom, hogy a tuszorepikor lesz ketcsik az ovu tesztnel, vagyis eros ketcsik, mert amikor kozeledik akkor is ketcsikos, csak halvanyabb

na ezt jol elmagyaraztam :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Köszi!

Én is megyek ágyikóba. Jó éjszakát! Szép álmokat. De aludjatok ám! Holnap reggel jövök. 7 és 8 között talán itt leszek.

Kép
Kép
nati80
 
 


mostmar en is megyek tenyleg

jok legyetek!es ugyik :D :D :wink:
tudjatok mire gondolok :D :D :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Akkor jó éjt mindenkinek, én is megyek apával az ágyikóba. :wink:
Nati, ha pozitiv az lh teszt, aznap és másnap(mikor már negativat mutat) kell szexelni, mert ezen a 2 napon a biztos. Ezt épp ma olvastam a babatervezők honlapon.
Ahány program, annyi ovu időpont. Három helyen is irom, mindegyik mást ad ki.Az lh teszt és a tojásfehérje a tuti, szerintem. Ezeket nézném, ha élesben menne.
Pussz, holnap délután jövök!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jó reggelt!

Hát nem volt túl jó éjszakám. Kisírtam a szemem, most alig látok. Sose voltam még ilyen csalódott, de a beszélgetésünknek még tudom, hogy nincs vége. Azt mondta beszéljünk róla még, ne döntsünk egy nap alatt. Annyi idő nem elég. Na szóval jól pofára estem.
A hőm is lenn van sajnos, nem mozdul. Hát ennyi. Szerintem ez az oldal sem működik. Nagyon magam alatt vagyok és még tanulnom is kell.
Majd felteszem a görbém valamikor, hogy mondjatok rá valamit.
Márti, melyik az a 3 hely ahol vezeted a görbéd?
kinek hogy áll a hője?
Majd még benézek a nap folyamán.Jók legyetek.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok.
Nati: Ne haragudj nem folytam nagyon még bele a topicba.Ezért nem tudom miért sírhattál. Hidd el nincs az a probléma amit nem lehetne megoldani. Fel a fejjel :)

Kép
csucsu05
 
 


Hú most olvastam csak vissza. Annyit írtatok, hogy adtatok munkát bőven :)

Nati: Mit kell tudni rólam? Van egy kislányom aki egy roszcsont de imádni való gyerek :) Ő 22hónapos és neki szeretnék egy kistesót.
Sajnos KB 2hete ment el a babánk pedig már 7hetes volt. Ma mondja meg a doktor bácsi kell e műteni szóval izgulok, hogy a leleteim jók legyenek és ne keljen műteni. Sajnos az idő is sürget mert nem én vagyok köztetek a legfiatalabb. 34éves lettem most és ha nem akarok nagyis külsejű anyuka lenni akkor jönnie kéne a gólyának.
Hát röviden ennyi.

F. Márti: Köszönöm, hogy te is gondoltál rám érdekes, hogy megse lepődtem. :) Tudom, hogy a sziveden viselted a kialakult helyzetemet. Még egyszer köszönöm, jól esik.

Láttam a többiek is szépen szállingóznak át ebbe a topicba :) (Füllü, Odri )

Kép
csucsu05
 
 


helló csucsu!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .nagyon örülök nektek,meg fülűnek is meg odrinak.hehe.

nem éertem ezt a hőt!!!ha nem esik le az baj????mert felefele megy.nekem mindig olyan hasonló volt reggelente,de nem esett le csak felfelé megy!!!!én azért örültem neki :wink: .fájt a hasam is volt tojásfehérjés is meg krémes nyákom is!!!!!

Natasa,ne keseredjél el a férjed is biztos akarja de ez egy nagy döntés!!!!!biztos haharosan egyformán fogjátok gondolni!!!!azért dokihoz elmehetnétek közösen szerintem.

Kriszta?????? :( :( :( hol vagy????

Jenny az életjorom hiányzik a táblázatból,30éves vagyok,ha még kell valami szóljál!!!

puszi mano

ja üdv mindenkinek akivel még nem találkoztam nem irom ki név szerinz mert félek hogy kihagyok valakit :wink:

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


még azt is akartam kérdezni hogy akkor kell hancurozni mikor felmegy a hő vagy előtte??????? :lol: :lol: :lol: amikor én itt vagyok sehol senki.hmmmmszomorú leszek

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Manocska
Nem baj, ha nem esik le, mert azt nem lehet mindig észrevenni, de utána mindig fel kell mennie. Nekem most az a bajom, hogy már leesett, csak nem akar felmenni, tehát nem biztos, hogy volt pé. Ebben a hónapban sem volt. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Manócska!

Előtte :)
magdolnam
 
 


Nati80!
Nagyon jó a vonalzód!!!
magdolnam
 
 


Magdolnam
Köszi.
Milyen a hőd?

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok lányok!!!és akkor azt ki tudja hogy akkor kell hancurozni mikor felmegy a hő vagy előtte???????

Natasa:én a helyedben megbeszélném a férjecskémmel,hogy menjetek el a dokihoz mert lehet hogy valamit kell majd szedned hogy visszaálljon a rend, a szervezetedbe meg lehet hogy van pé-d is csak utána kéne járni!!!!!!nem értek ezekhez a dolgokhoz sajna......

magdolnám aza amosolygos arcocska volta a válasz?? :lol: :lol: :lol: mert akkor jóóóóó!!!bár nem bizakodom mert ha jo időben jo helyen tornázik az ember akkor se tuti!!!!

azért várom a válaszokat!!!!!

csucsu.mit mondott a doki,mikor lehet ujra akciozni???mi van a házzal????és a szembenlekókkal????(bogyó :wink: )

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


SManócska!

Igen, az volt a válasz. Tehát, ha 0,2,0,3fokot hirtelen leesik a hő, akkor sex, sex, sex, ha látod, hogy hirtelen megugrott min36,7-re, akkor előtte volt ovud 24-36 órával.

Nati!
A hőm katonásan 37fok :lol: remélem így is marad még úgy 9 hónapig.
magdolnam
 
 


én ezt nem értem mert,én is ugy tudtam hogy miután felmegy a hő az előtt kell hancurozni és mikor emelkedik akkor már tulvagyunk rajta.de most olvastam a neten hogy a hő emelkedésétől számitott 3 napon belül a legfogamzóképesebb az ember.....akkor most mi vaaaan?????mi meg pont tegnap nem bujtunk össze mert nagyon fáradtak voltunk....hmmmm valaki segitsen mááááááááár!!!

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


szia Magdolnám!!!
az én hőm nem esett le :( ,viszont felfelé kuszik!!!!de ez nyanvadt net most összezavart......hmmmm,na majd látom viszont a te hőd naon jóóóóóóó!!!! :lol: :lol:

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


:oops: köszönöm! Sztem amit írtak az hülyeség, bár én nem vagyok orvos. Sztem azt akarták írni, hogy pe előtt is és után is fogamzóképes az ember. Másra nem tudok gondolni...
Na örülök neki, hogy a Te hőd is kúszik fel :)
magdolnam
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék, ha nem gond, remélem még beférek.
Van egy lánykánk, és elivleg novembertől vágunk neki a tesókának. Azért elvileg, mert okt. 19-én kellett volna megjönnie, de eddgi semmi, a tesztem viszont negatív.. Így nem tudom hogy vágunk bele, ráadásul nekünk spontán módon 3 hónapunk van, utána segítség kell...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: