Új privát üzeneted érkezett!

Vicuska!

Mensis tüneted nemcsak most lesz,hanem valszeg még a köv. mensi idejénél is,mert a szervezet úgymond emlékszik.Szóval nyugi,ott az a babó!! :):):):)

Kép
kicsimálna
 
 


Vicuska, ne idegeld magadat feleslegesen! Az, hogy egy alkalommal kimaradt az uro, nem akkora probléma, ne félj! Ez a mindjárt megjön-érzés pedig tipikus koraterhes tünet! És el is fog kísérni a 3. hónap végéig! Amikor anno és Dorkával zebrát pisiltem, utána hetekig azzal készítettem ki Apát, hogy tuti meg fog jönni...
Ne izgulj, lesz ott baba! Nyugi! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Málna!

Hogy vagy? Jobb már?

Anyo!

Oké, randizunk a Kaáliban :) Meg persze a szülőszobára is egyszerre csengetünk be :)

Szilvi!

Hősnek nyilvánítalak, ha a 19. napig kibírod teszt nélkül :) Én tuti nem bírnám. 14 nappal utána már mutatja szerintem a 25-ös teszt.

Vicuska!

Mensis tünetek nem biztos, hogy mensit jeleznek :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Szia Évi!

Köszönöm kérdésed,testileg már jól vagyok,de lelkileg padlón.Párom ma nagyon csúnyán beszélt velem,hogy ennyit áldozni gyógyszerre,miért nem tudok úgy teherbe esni,mint minden normális nő.Hát egy kiadós sírás után vagyok,elhihetitek. :cry: :cry:

Ezek után remélem is,hogy nega lesz a teszt két hét múlva.Bár ugye ennyi idegeskedés után,amúgy is az lenne.Hát ez van sajnos.

Kép
kicsimálna
 
 


málna!

A férjedet kicsit fenékbe kéne billenteni :evil: Vagyis nem kicsit :evil:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


bocs, hogy belepoff

Málna!

Én remélem nem lesz nega a teszted.
Ja és a férjed valószínűleg nincs tisztában a többi normális nő magánéletével. Érdemes lenne megkérdezni az anyját, ha van lánytestvérét, és egy kicsit megkapirgálni a családot.

És mint Évi is írta, egy hatalmas taslit lekenni neki. Virtuále tőlem már megkapta. :evil: :twisted:

Ha meg közgazdász szemmel nézem, akkor meg már bocs de hülye, mert akkor balhézik, mikor már túl vagy a gyogyókon?

Monnyon le. Te meg ne búsulj miatta jó?

tjuca
 
 


Sziazstok!

Kismamik hogy érzitek magatokat?

Bár ritkán jövök, azért nagyon drukkolok ám nektek!

Évi mikor is mész pontosan KAáliba Uh ra? hsg időpontod avn már?

boicsi csak nem nagyon tudok visszaolvasni.

Szilva drága gondolod kibírod addig?

Szezsó akkor neked szerdán lesz a nagy nap?
++++++++++++++++++++++++++++

puszillok mindenkit
Vendég
 


Évi,tjuca!

Köszönöm a véleményt,neked is tjuca természetesen,itt nincs belepoff! :):):):)

Én normális nőnek érzem így is magam,és ti is tudjátok,hogy miken megyünk keresztül,míg egyáltalán az inszemig eljutunk.Anyukám szerint csak a kudarc hozta ezt ki belőle.
Nem tudom,eddig a széltől is óvott,még tegnap is majdnem sírt,hogy ugye sikerül?! :?

Meglátjuk,lehiggad-e. De én akarom ezt(ezeket!) a babókat!!!

Kép
kicsimálna
 
 


Kicsimálna! nyugodj meg, ne kezdj el befordulni, próbáljátok magatokat lefoglalni mással, ne azon agyalj, hoyg mennyire akarod őkt/Őket!
PÁrom is eléggé ki van készülve attól, hoyg így kell próbálkoznunk... majd lehiggad te párod is, és szerintem is elkeseredésében mondta csak. olyankor az ember sokmindent tud mondani meggondolatlanul...

Én is csak várok a mensire, hoyg végre elkezdhessem a clostit és inszem...

Öleld át a párod és nyugodjatok meg! :lol:
Vendég
 


Málna!

a párod szerintem is kikészült,tudod,a férfiak nehezebben bírják ezeket az orvosos dolgokat,és kiborult a bili,mert félt téged és aggódik :roll: de ezért egy fenékbe billentés járna neki :evil:
Igenis akard a babákat!biztos ő is nagyon akarja ám! :D

Boniko!

akkor most hajrá mensi és drukk inszem? :shock: :lol:

Szezsó!

hipermegadrukk++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt!
Vicuska nemsokára UH! :lol:

hát nem is tudom, egyenlőre várakozzunk drukk nélkül! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy drukkoltok mára! :lol:

Málna: csakazértis pozitív lesz az a teszt :evil: nemár, hogy egy pasi egy ekkora hülyeséggel eltérítsen ettől az úttól...(azért el kéne beszélgetni a fejével...)

Vica: tényleg, holnap UH :lol: kicsit izgulsz csak, ugye? :wink:

Most mennem kell, még boltba, meg készülődni, stb. délre megyek a kórházba :D (a karácsonyi ajándékunk miatt :lol: :lol: :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

málna: Nem szabad azt remélned, hogy negatív legyen a teszt. Szó sem lehet róla! Hogy lehetnek néha ilyen fatö.....ek ezek a férfiak Kép Szerintem most ezen ne is idegesítsd magad, lehet, hogy végső elkeseredésében mondta ezeket. Sajnos most le kell nyelned, nyugodj meg és koncentrálj a babácskára/babácskákra :wink:
Az én férjem is ki volt akadva a pénz miatt (hogy ezeknek mindig ez a problémájuk?), de tudja, hogy nagyrészben ővele van a gond, ezért még jobban elfogadja. Mondjuk, fordított esetben is ez lenne.

évi, boniko: azt nem írtam, hogy be is tartom az orvos utasítását :lol: :lol: 8) Nem bírnám ki a 19. napig. :lol:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


szezso: nagyon szorítok ++++++++++++++++++

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Málna, ilyenre ne is gondolj, hogy ne maradjon meg a baba! Amikor Dorka fogant, mi is összekaptunk APával és azt gondoltam, hogy csak most ne legyek terhes! Persze akkor sikerült - szerencsére - és azóta is lelkifurim van miatta, hogy egyáltalán megfordult ilyesmi a fejemben!
Tuti, hogy csak azért mondta ezt, mert nem könnyű neki sem feldolgozni! És mint pasi, a saját kudarcaként fogja fel, hogy nem képes gyereket nemzeni! enyém is, hiába tudjuk, hogy az én pco-m a fő ok, egyfolytában magában keresi a hibát... Nagyon nehéz időszak ez mindkettőtöknek, ne bántsátok egymást!

Szezso, drukk-hegyek szállnak Feléd!!!+++++++++++++++++

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Szezso!

++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol:

Igen,holnap UH :shock: bár nem tom mi értelme van :roll: még csak inszem.utáni 10.napon leszek,úgyse lát semmit,max.megvastagodott méhnyh-t,az meg mensi előtt is ugyanúgy néz ki :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

szezso!
Hatalmas drukkok mára! Majd gyere és mesélj ha kipihented magad! :)

Köszönöm lányok,hogy ilyen rendik vagytok!Ma egy fokkal jobb a helyzet,mert először is elnézést kért(elfogadtam persze!),másrészt meg tudom,hogy ha 3 baba nem is fogant,de egy biztosan lesz!És juszt is örülök neki! :):):):):):):) SŐŐŐŐT!!!

Kép
kicsimálna
 
 


Vicuska, ez furi! Még ha vérvétel lenne, ott már talán van hcg, de uh?! :shock:

Mami, hogy vagy?! Már csak 2 nap a tesztig! :wink: vagy már teszteltél is?! 10-es érzékenységűvel...

Csináltatnánk a HIV és Hepatitis szűrést, felhívtam a Bőrgyógy Klinikát, ott a kettő együtt 7500 forint, Kaáliban 4000... Most akkor melyik is a drága?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


kismamivagy: merre vagy? Hogy érzed magad? :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Málna!

Örömmel olvasom, hogy a férjed elgondolkodott kicsikét... Szerintem tegye össze mindkét kezét, hogy akár segítséggel is, de lehet saját, vér szerinti babátok. Sokaknak ez sem adatik meg...

Boni!

Jövő kedden lesz a hsg. Jövő csütörtökön meg az uh. Remélem minden rendben lesz!

Első pont a listán kipipálva, voltam vérvételen(pajzsimirgy miatt). 10 nap múlva lesz csak eredmény. Nem tudom, mit tökölnek ennyit vele, máshol max egy hét. Ráadásul odamentem már fél 7-re, erre csak 8-tól van vérvétel :roll: Ilyet se pipáltam még, hogy 8-kor kezdjenek egy laborban. Na mindegy, most már ezt is tudom, legközelebb nem csődülök oda már hajnalban :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hanyag a táblafelelős :)

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


évi: kihagytad a hiányzó adataimat :D
Mégegyszer: :D :wink: kor: 28, intézmény: DOEC, hanyadik: első, teszt: okt. 13 (de maradhat 12 is :D )

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilvi!

Ezer bocs, rossz táblát tettem fel, valószínűleg a frissítés előttit. Többieknél stimmel minden? Bocsi :)

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hello lánykák

el voltam kettyenve meg vagyok is kicsikét meg baromi randa a hőm és barnázgatok

abba akartam hagyni a duphanstont, hogy hadd jöjjön meg ha már kell, de rám szóltak a ma megint megjött ös jányok hogy ne tegyem :lol:

Hát nem teszem, de ismerem a testem nya,.... két éve figyelem árgus szemekkel :wink: :lol: sehol egy kavics a pocakban vagy extra cickok....csak ami mondog..és a hőm is pont ugynaolyan mint mindenegyes hónapban... 8) :shock:

de egye penész ha nem jön meg reggelg tezstelek egyet és majd aztán hagyom abba :roll:
Vendég
 


Mami :cry: De tudod, amíg nincs piros, addig nem szabad feladni! És ne hagyd abba a Duphastont, ha meg akar jönni akkor amellett is meg fog! Én azért még drukkolok Neked! És remélem, hogy zebrát pisilsz reggel! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Mami!

Csak akkor siratjuk el a hónapot, ha rendesen megjön! Addig ne add fel, én is drukkolok nagyon! Reggel gyere gyorsan a hírekkel!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


mami: Nem szabad feladni. A hődet a hormonok is nagyon befolyásolják. A barna nem sok esetben jelenti azt, hogy meg is fog jönni. Úgy ahogy évi írja, nem sírunk még. Nem ér! Már nagyon várom a holnap reggelt!

évi: semmi gond, köszi :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Mami drukkolok, csak pozitívan!

Szilva akkor megnyugodtam!

Évi naggyon ütemesen haladtok!

nekem mensi még nincs, de szrintem kb a 9.dpon lehetek.és van nyák is pici, így tuti hamar mensi, oszt nekem is kezdődik inszem....
Vendég
 


Hello

Megvolt az inszem :D Most egy kicsit fájogatok (nem ment be a katéter, így rá kellett segíteni, emiatt görcsöltem egy keveset), de nem vészes...

Légymami: drukk holnap reggelre!!! :wink:

Évi: nálunk is 7-kor kezd a labor :) az valami úri-labor lehet :lol:

Anyo: a HIV meg HEPA szűrést nekünk itt a helyi kórházban csinálták meg, tök ingyen..Azért tényleg fura, hogy a Kaáli olcsóbb :roll:

Na, megyek dögleni...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


szezsóókám drukkhegyek, tudod.....
Vendég
 


szezsoka

DRUKKK és sok pihi!!! :lol:

Nekem se ment be fájt is de lényeg hogy sikerült :)

lehet eddig ezért nem estünk teherbe :)

Lányok nagyon aranyosak vagytok, nem adom fel ígérem holnap reggelig jó? :)

van a kális tesztem rápislantok reggel meglássuk...

barnázás abbamaradt de tipikusan mensisen fáj...na meglássuk 8)
Vendég
 


kéthetepéntekenlettélmami drukk
Vendég
 


Péntekenkismami!

Pisilj egy zebrát reggel,jó! Én minden idegszálammal drukkolok neked!!! :)

szezso!

Pihizz amennyit csak tudsz! Szorítok,hogy neked is kétcsíkos teszted legyen két hét múlva!!

Kép
kicsimálna
 
 


Szezso, drukk-hegyek! Pihenj és két hét múlva jöhet a zebra! :wink: :lol:

Mami, nem csak mensitől tud ám úgy fájni! Neked is sok-sok drukk reggelre!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Mami!

Na, rápisiltél arra a tesztre? Drukkkkkkkkkkkk!



Én férjecském már a kórházban van, most számolják a fickókat, úgy izgulok! Remélem hamar meglesz az eredmény!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jó reggelt!

Mami: merre vagy? Epedve várunk! :lol:

Évi-Apának hajrá!!!!!!!!!

Málna: örülök, hogy rendeződtek a dolgok Apával...

Én ma meg holnap pihenem az inszem fáradalmait :lol: Nem tudom miért, de iszonyú izomláz van a hasamban :roll:

Köszi mindenkinek a drukkokat!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!

Milyen volt kismamiként ébredni? :wink:
Vendég
 


Grönland! Állati jó!!!!! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


csajok! :mrgreen:

Éva apadrukk megy! :wink:
Vendég
 


Juhhhhhhhhhééééééééé, 40 millió/ml :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi, gratulálok!! Aptyuk kipipálva! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Évi!
Gratula a népes hadsereghez!

szezso!
Akkor neked is elkezdődött a visszaszámlálás a zebrás tesztig!

Péntekenkismami!
Hol a zebra??Ne csigázz!!! Millió drukk neked!

Kép
kicsimálna
 
 


Jó reggelt!

Évi, ez szuper eredmény! :lol: Gratula TeApának!

Kismami, mi a helyzet?! Kétpercenként rohangálok a géphez, hátha írtál már! Drukkkkkkkkkkk!!!

Szezso, pihizz, hadd randizzanak ott bent! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

szezso: a katéter nehezen megy be, akkor szegény kisfickóknak milyen akadályon kell átjutniuk :? Örülök, hogy túl vagy rajta. :D Pihenj sokat és az izomláz lehet, hogy a görcsölgetéstől lett.

évi: hát ez nagyszerű, biztos büszke apuci :D

mami: ???????????????

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Kedveseim

ez bizony negativ mint a fene

de még juszt is várok :lol:

ez a 13. nap volt

holnap megismétlem.... :lol:

HÜLYESÉG E?

addig szedem a gyogyikat lesz ami lesz .. :wink:

Évi !

Éljen nagyon szép eredmény!!!!

Szezso!!

Ez az tessék pihenni...én is kivotam utána, végigfeküdtem két napot, jár nekünk ennyi :lol: Most még első alkalommal uram körbe is ugrált szuper volt :lol:
Vendég
 


Péntekenkismami!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Azért még juszt is reménykedünk,hisz amíg pirike nem jött,addig nem adjuk fel!

Kép
kicsimálna
 
 


Mami :(
Dehogy hülyeség! amíg nincs piri, addig semmi nincs veszve! Lehet, később ágyazódott be! (mondjuk az a barnázás volt az... :wink: ) Szedd a gyogyit tovább! :) Hőd hogy áll?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Mami!

ahogy csajok mondják,nyugi,barnázás elmúlt,piri sehol,teszt mondjon le!!!!!!!! :lol: :lol:

Évi!

gratula apához!meg a kisfickókhoz! :wink:
Vendég
 


mami: csak semmi szomorkodás. :!: piri még nincs. Egyébként hogy érzed magad?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Kakukk! :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: