Új privát üzeneted érkezett!

NYUSZIFÜLLKEEEEE!!!! HAHÓÓÓÓÓ! MERRE VAAAAAAAGY?????
Gyere vissza a topicba, írj nekünk mizujs?
Vendég
 


csajok hol van mindenkik????????

nem értem azt hittem mindent eggyütt csinálunk végig a babákat is meg a rossz mensis napokat is. :cry: olyan jo volt ez a topic,most mi lett. :roll:
tudom Kriszta dolgozik,de Füli meg Fülű hol vagytok?ez igy nem ér tessék ide irogatni mint eddig,vagy keressek én is másik topicot? :cry: hmhmhm hiányoznátok ám......
most itt kinlódok hogy mikortól számoljam ezt a nyanvadt mensi első napját.Füli azt irta mikor még irt hogy maradjak a 26-nál.na mivel ugy tünik magammal beszékgetek megyek főzni.
:wink:

bogyó
bogyó77
 
 


bogyó: a mensi elsőnapja a barnázás első napja. Szerintem. Legalább is én így gondolom. másnak van valami ötlete?
Vendég
 

 
 

Sziasztok,

Hogy miért feszültem be???- csajok tegnap megdöbbentő történetet hallottunk Fülüről:( brühüü. már a végén csak felületesen olvastam. Majd küldött egy linket, hogy nézzétek meg, nekem meg külön üzent hogy ne nézzem meg, és megfogattam a tanácsát, nem néztem meg, de amiket írtatok, miután megnéztétek az oldalt, hát csajok a hideg futkosott rajtam. Nem is akarok ezzel senkit megbántani, mert nem szóltam a témához. De korábban írta Fülű, hogy mi történt vele, és a sorok között is benne volt hogy neki mennyire fáj a mai napig, meg mikor elkezdtétek, hogy ki milyen nevet adna a pocaklakónak, akkor is írta, hogy ........... Ezért nem feszegettem nála ezeket hogy mesélje el, de úgy látom így utólag lehet hogy jobb lett volna, mert lehet ezzel egy kicsit könnyitett a szívén lelkén, én meg nem akartam a sebet feltépni neki, hogy újra megint átmenjen ezen a borzasztó eseményen.
én tiszta szívből kívánom neki a legjobbakat, és hogy összejöjjön nekik már végre, mert biztosan nagyon nagyon jóó anyóca lesz, ebben kételkedni sem mernék :lol:

--------
Nagyon jól elvagyok, már nem nagyon fájdogál a pocim, végre már, mert fúú kemény dió. De kibirható, egy babáért mindent:) Az is eszembe jutott, hogy csajok márciusban államvizsgázok:) szép nagy pocakkal:)hehehe. Csajok a mensinm az tényleg bújócskázik, nem is keresem meg hova bújt:) Igazából még fel sem fogtam hogy mi történik velem, érdekes de jóó. Majd a dokitól leszek beparázva, jajj attól nagyon. Minden rendben lesz remélem ikrek:)egy kuki egy nuni, jajjj ez naon jóó lenne, és ha megszületik(nének) majdnem az egyik szülőm szülinapjára érkezik:)
Azon gondolkozok, hogy a párom szüleinek hogy mondjuk el:) Tanácsok???

Trixy neked meg szurkolás ezerrel.

Na a babaprojecthez visszatérve; mikor hancúroztunk, és vége lett én felmentem gyertyába, hát 1-2percig talán, mert azt mondták ez segít. Lehet ez segített?! :wink:

Nyusznyusz merre vagy??? Hol van az én bíztatóm??????????? :lol: 8) :lol: :P :) :D :lol: :lol: :P :D :) :lol:

cuppppp
Vendég
 


Fülke: Írtóra örülök hogy itt vagy! Gondoltam én is hogy elég ilyesztő volt amit a csajok írogattak, én sem mertem megnézni a linket! köszi a szurkolást! Jól esik! hétfőn írok hogy mi lett!
hogyan mondjátok a szülőknek? Nos ez jó kérdés! Én még azt sem tudom hogy 3hónapig csak mi ketten tudjuk-e majd, vagy a szülőket beavassuk-e? Szerintem tereljétek a témát babás dolgokra és vezessétek be, h unkoka a láthatáron. biztos nagyon boldogok lesznek! :P
Vendég
 


..itt leszek nem pályázok el csajok, titeket nem lehet pótolni:)

Bogyóóóóóóóó 26.tól indulsz!!!!!!!

én meg megpróbálom utol érni a lakást:(
majd benézek itthon leszek egésznap.
Jajj majd a gyogyitárba kell átugranom:)
Vendég
 


füllke: támogasd is a gyógyitárat ahogy eddig! Mindent a kisnyusziért-kismaciért! :D :D
Vendég
 


nanáááá, élvezem hogy támogathatom, főleg hogy cserébe kapok is valami eredményt, ami igen pozitív.)

ne hari Trixy de neked hogy kellene megjönnie?? Most káosz van a fejemben, pedig eddig ment.
Vendég
 


nem hogy hanem mikor kellene megjönni, némá lassan írni sem tudok
Vendég
 


Nekem elvileg vasárnap "nem kellene" :D Remélem nem is jön. Egyébként hasonló tüneteket produkálok, mint te. Nekem is fájoga a pocim, de el is múlik néha. (tudni kell, nem szokott ilyen tünetem lenni mensi előtt! Csak miután már megvan.) :P Annyira bízom hogy babóca lakik ott bennt!
Vendég
 


Bogyó: Itt vagyok csak közben főzés és takarítás van. Hétvégén nálunk lomtalanítás lesz ezért most megcsinálok mindenkt, hogy nagyon sok munkám ne legye csak pakolhassunk. Sok minden nincs de azért vannak még a padláson felesleges dolgok. DE azért vagyok ám. :)

Kép
csucsu05
 
 


húúúhaaa, akkor lehet babóca, mert nekem sem fájt előtte a őpocim csak utólag:) igen hol fáj hol nem, de nem is nagyon hasonlít a görcsre:) olyan furcsa.
Vendég
 


Ez teljesen így van. Hol fáj, hol nem, de nem is igazi fájás, csak úgy érzem. :shock: Nagyon várom a vasárnapot, megfogadtam addig nem tesztelek, nehogy kevés legyen a hcg és ne mutassa esetleg.
Vendég
 


sztem anyóca vagy:) de nem iszunk előre a maci bőrére
Vendég
 


Nem-nem! :) Nem iszunk! Csak drukkolunk ezerrel!!!! :P Mikor elmegyek mosdóba, (amit viszonlag sűrűn kell) bár sok folyadékot is iszom, mindig arra gondolok, "ugye az vagyok", "ugye babóca?"
Még 1,5nap és itt a vasárnap!
Vendég
 


de jo hogy itt vagytok :lol: :lol: .

oké akkor leszállok a mensi első napja témáról, hehe már jobb a kedvem.olyan lázba vagyok csak meghozza az október az én kicsi lányomat.lányomat még leirni is fura.barátnőm azt javasolta hogy ne is gondoljak arra hogy megint fiu lesz mert addig parázok ezen hogy tényleg bejön.csajok én már most izgulok előre :lol: :lol: .

kismamik hajrá a dokitól meg ne félj minden rendben lesz csak igy lehet hozzáállni. :lol:

még jön a kislány anyucija .bogyó
bogyó77
 
 


csucsu olyan vonalzót hoghy kell csinálni??????
Vendég
 


haláli vagy Bogyóó.:)
hihihihihihihihihi
Vendég
 


Bogyó : Igy igaz. Ne gondolj csak arra, hogy kislány :)) Fogadjunk már neved is van :)

Én most kisfiút szeretnék, de ha kislány akkor is örülök mert tele van a padlás a Szabina szebbnél szebb ruháival. Mindet eltettem.
Néha meg is szoktam nézegetni :)))

Csajok nézzétek a melleteket is meg. Mert ha a mell körül barnább és a mell érzékeny az is babára utal. Állítólag ez a legsűrűbben előforduló babás tünet. Mikor a lányomat vártam én is úgy jöttem rá, hogy nem tudtam hozzáérni se a mellemhez olyan érzékeny volt.

HAJRÁ GOLYÁK!!!!

Kép
csucsu05
 
 


:oops: :oops: :oops: Köszi Csajszikáim drágák vagytok! :oops: :oops:
Nem akartam senkinek sem rossz napot okozni :oops: :oops:
Nem volt szándékos a sokkolásom :oops: , végig sem gondoltam hogy ez nektek is tud fájni :( Mégenyszer bocsi :oops:
nyuszifülû
 
 


hát már hogyne lennének nevek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,na jo fiu név is van.
csucsu,én is eltettem a Beni ruháit,hasonló évszakban is születtek de sajnos nagyon kevesett tudott horgani a Máté,mert Beni pufók baba volt a Máté meg hosszú vékony és igy minden ruha ugy lógott rajta mint a fogason.vicces volt.

a mell dologgal igaza van a csucsunak de a hormonok befolyásolják tehát ha nem olyan majd lessz nem pánikolunk előre. :lol:

puszika még jövök csak most megyek a srácaimért mert pénteken mindig elhozzuk őket délbe.

a kislány anyucija bogyó(remélem ha fiu lesz ettől még nem lesz ferde :lol: )
bogyó77
 
 


Bogyó :))) dehogy lesz ferde :)))

Kép
csucsu05
 
 


Fülű.
jo hogy itt vagy és irány az októberi babagyár.ha vannak rossz napjaid ird le nyugodtan azért vagyunl itt :lol:
izgat hogy hol a fenébe volt a dokid ő a felelős az átélt kellemetlenségekért.válasszál másikat,de gondolom már megtetted.
bogyó77
 
 


Na akkor leírom a vonalzót: Nekem elsőre nem is sikerült a férjemmel párban csináltuk meg.

www.babafalva.hu-n lehet csinálni. Ott egyszerű minden mertegyértelmű lesz mit kell csinálni. Azt hiszem olyan a menűpont, hogy vonalzók. DE nem biztos az viszont igen, hogy könnyű megtalálni.

Ha megcsináltuk akkor katt a vonalzó létrehozására. Kettő kodót kaptok és a PHPBB kódot másoljátok ki. Majd Babaneten az oldal tetején van egy olyan, hogy segédletek és mellete egy nyilacska. Arra katt és ott a profilra katt. A profilon lesz egy olyan, hogy aláírás. Oda ezt a kódot másold be és a végén a lap alján a küldésre katt.

Remélem sikerül. Ha nem akkor közösen megcsináljuk.

Kép
csucsu05
 
 


Bogyó: semmi gáz. Én fiút szeretnék te oda adod a Beni ruháit ha neked lányod van én meg a Szabina ruháit :)

Kép
csucsu05
 
 


Mármint arra írtam, hogy a vonalzót csináljuk meg közösen ha nem sikerül :) Nem a babót :))))

Na csak vicceltem :)

Kép
csucsu05
 
 


Fülű: Rád nem lehet haragudni :)Jó, hogy itt vagy :)

Kép
csucsu05
 
 


oké csucsu ezt megbeszéltük :lol:
bogyó77
 
 


Vagy ha lányom lesz és neked fiad akkor cserélünk :) :)

Na tényleg csak viccelek :)))

Kép
csucsu05
 
 


Hogy a topicban jó legyen a hangulat íme pár vicc:

-Ki az abszolút naív kismama?
-Aki a szűlőszobában kinyittatja az ablakot, hogy be tudjon repülni a gólya :)


Szülészeten:
-Gratulálok Uram, Önnek kisfia született. -Mondja az ápolónő az idegesen topogó apának.
-És mi van a feleségemmel?
-Neki is fia született.

A szülész kérdezi az ifjú anyát: Asszonyom a boldog apa kint várakozik beengedjem?
-Jézusom dehogy, a férjem bármelyik percben megérkezhet!

Kép
csucsu05
 
 


Bogyó! Hogy hol volt? Hát ihhon. A szülésindítást nem engedélyezik csak a Megyei Kórházban. Én meg 40km-rel arréb lakom :oops:
Nem kérdőjelezem meg a profi "híres" jó nevű diagnoszta szakmai teljesítményét, csak mint ember egy utolsó senkiházi. Soha nem megyek oda vissza, talán majd ha az októberben megfogant kisbabóm 20 hetes lesz, talán elmegyek. Pedig oda kellene mennem majd , de inkább kifizetem a sok pénzt a hüvelyi 4D-re ( 8-10-12-15-18-20 hét) Ez 72.000 Ft. + a nálunk lévő uh-k, lehet kell magzatvízvétel is, meg minden kutyafüle. De nem érdekel, ez legyen akkor a legkevesebb!!! Csak az idegesít hogy 50% esélyem lesz. De nem lehet, nem is gondolok rá.

NA AKKOR KINEK IS KELL KÜLDENI A P O Z I T Í V ENERGIÁKAT ??
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


megyek délután gyógynövényboltba, már beszéltem a nővel telefonon, egy fej. Tud mindent keni vágja a témát fejből. Megnézzük mit tehetünk. Ha találok valami hasznosat megosztom veletek is!!!!


Puszika!!!
Nyusz2
nyuszifülû
 
 


Ez a pozítiv Fülű már nagyon tetszik nekem :)))

Kép
csucsu05
 
 


hát Fülű akkor koncentráljunk az októberre,és a csuda tündéri babátokra.én is minden+vizsgálatra mentem 4D-n is voltam.nekm az ÁFP eredményeim voltak kritikán aluliak,de nem fordult meg a fejemben hogy baj van.tudom Fülű neked sem de többet ne is gondoljunk rá.csak előre nézzünk!!!!!.

a gyógynövényes dolog engem is érdekel.tényleg mit kell inni hogy jobban megtapadjon?VAGY A PETEÉRÉS MIATT TUDOM MÁR VOLT ERRŐL SZÓ CSAK KICSIT FELEDÉKENY VAGYOK :lol:

bogyó
bogyó77
 
 


Fülű: Engem az érdekelne, hogy ha a babó megfogan akkor az első 12hétben mit érdemes inni. Addíg fejlődik ki mindene és azért kérdem mi az ami jó a babónak :) Na meg persze amit a Bogyó is kérdezett, hogy mi az ami elősegíti a megtapadást.

Kép
csucsu05
 
 


Erre én is kíváncsi lennék. Én eddig szedem a Folsav-at és csak gyümölcsteát iszom, koffeinmenteset.
Vendég
 


Hát nem vagyok annyira okos, de azt tudom, hogyha a ciklus nem halálosan pontos és pont középen van a pé-, akkor lehet gond. Pl, hogy a pé későn van, mint pl nekem (22nap), és a ciklus második fele meg nagyon rövid 11 nap. Így hiába is termékenyül meg a babácskánk, nem tud megtapadni, mert nem jó a méhnyálkahártya. Úgyhogy most megyek felfedező útra az ügy érdekében, mivel lehetne előbbre hozni a középidőt.
Azt tudom, hogy anno ugy estem teherbe hogy elkezdtem fogigátlót szedni egy hétig, ittam a cickafarkat, közben iszonyú beteg lettem tüdőgyuszi szerű, és nagyon erős gyógyszereket, gyulladáscsökkentőt kaptam. Valamelyik miatt biztos. Csak nem tudom mi lehetett, vagy csak a nagy véletlen :):):)
Inni nem ittam semmit mikor megtudtam. Sárgarépát zabáltam állandóan :):)
A palástfüvet hallottam hogy lehet inni. De jobb inkább nem kockáztatni.
Elevitet ettem, de kár volt, olyan lettem két hónap alatt mint egy boroshordó :)
Most Folsavat (1100 ft 60szem), + lenmagolaj omega3-at eszem, olvastam hogy a folsav is elősegítheti a fogamzást :)
Lényeg: forróvízben tilos fürdeni!!! Én majdnem elvetéltem 9 hetesen ez miatt, két napig feküdtem, de szerencsére nem lett baj, jó hogy utólag tudtam meg :shock:
Ahhoz hogy faszán megtapadjon nem kell más csak a rendezett ciklus. meg egy adag Rudacillin. E kettő nélkül hiába is várnánk :):)

Pusz nektek

Nyusz 2
nyuszifülû
 
 


nyusz: köszi az info-t! A fürdős dolog jött a legjobban!!! Nagyon hálás vagyok érte, komolyan! ugyanis mint szinte minden nő , én úgy szoktam hogy félig a kád forróvízzel, belefekszem és élvezem! Ezután nem így teszek! köszi h szóltál!!! Vasárnap kiderül nálam hogy zebrák költöztek-e haza! :P

nagyon drukkoljatok csajok! Eddigieket is nagyon köszönöm!
Sajna otthon nincs net, de hétfőn amint beértem írok!!!

jó hétvégét!
Vendég
 


A folsavról én is hallotam,de én nem eszem mert a dokim azt mondta anno hogy majd a vérvételből kiderül mire van még szüksége a szervezetnek.bár a vitaminok nem ártanak :lol: .főleg a fütyicilin :lol: :lol: :lol: .na én erre a vitaminra esküszöm. :lol:

azért várom az okos,gyógyfüveket.

bogyó
bogyó77
 
 


oké Trixy de reggel 6-kor :lol:
bogyó77
 
 


Rudacillin azaz fütyicillinre én is esküszök. Anélkül nincs babó. Ezt a vitamint viszont mellékhatás mentesen lehet magunkhoz venni :)))

Kép
csucsu05
 
 


hát csajok én a Gravidánál maradtam:) nekem úgy nézki bevált:)
Hjajj csajok naon kíáncsi fáncsi vagyok a holnapi eredményre, a tesztre:) remélem erősödött rendesen. De sztem már tutti babó van, mert a mensi az sehol sincs. Tök jó, hogy a m.hónapban tankoltam fel ilyen cuccokat. Az eszembe sem jutott hogy esetleg nem kell ennyi, de sebaj inkább örzöm,:)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!!

Nagyon jó ez a pozítiv erő, ami sugárzik belőletek :D :D :D :D

Fülű, engem is érdekel minden a gyógynövényes dolgokról :D

Igazából én nem tudom, hogy nekem jókor van-e peteérésem, lehet hogy nálam az a baj, amit Fülű mond és azért nem tud megtapadni??? Bár ahogy elnézem a ciklus.hu-n nekem 15 napos a luteális fázisom (nem bizti, hogy így kell írni). Hát nem tudom. Hétfőn bejelentkezem a dokihoz, kicsit parázok!!!!

Jaj, Fülke olyan jó neked!!!! :lol:

Trixy, neked pedig szorítok, mint állat :D :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


annyira beleéltem magam az októberbe,hogy nem tudom elképzelni hogy ne sikerüljön,nagyon csalódott leszek .lehet nem kéne ennyire ezzel foglalkoznom de ha nincs más gondolatom :lol: :lol: .
csak a fütyicilin és a kislányom.imádom leirni hogy kislányom.lehet tényleg elment az eszem
:lol: .már meséltem hogy a szomszéd csajéknál van gond,na mindegy nem birtam ki és elmondtam neki hogy mennyire várom már a babát és hogy csak ez jár a fejembe,nem értette mit izgulok meg mit kell ezzel ennyit foglkozni.tényleg velem van a baj?

Na mindegy nagyon várom már.

Fülike mama vagy nem fog mást mutatni a tesz sem. :lol: :lol: .ugye már mondtam az elején hogy miután késik várni kell 2 napot és tuti olyan csikod lesz hogy a sötétben világitani fog :lol:

Én még most is örzöm a srácok tesztjét.

bogyó
bogyó77
 
 


Szia Kriszta.

végre hétvége!!!!biztos minden rendben lesz a dokinál,és mamák leszünk októberben. :lol: .én most nem engedem ki apát a kezeim közül azt tuti.legalább nyugodt leszek hogy mi mindent megtettünk.

hajrá októbe!!!!!!

bogyó
bogyó77
 
 


Valahogy az október engem is olyan bizokadással tölt el!!! Olyan jó érzésem van vele kapcsolatban!!! :D És mivel Bogyó Te is így érzel még inkább erősödik bennem, hogy az október lesz az igazi!!! :lol:

Figyeljetek mit találtam:

A cickafarkfűvel talán a hölgyek járnak a legjobban, bár ez sem helyettesíti az esetleges egészségtelen életmód megváltoztatását. A teája kiegyensúlyozza a hormonháztartást, így rendszerezi a menstruációt.

Ez esetben a tisztulás vége utáni, nem vérző napon kell elkezdeni a gyógytea fogyasztását 14 napig, majd szüneteltetni a következő tisztulásig, és így tovább. Ha erős alhasi fájdalommal küszködik valaki, bátran lehet alkalmazni a gyógynövényt a tisztulás alatt. A teát annak is előnyös fogyasztani, aki teherbe szeretne esni.

A cickafark a férfiak prosztataduzzanatára is kiváló. Egyéb gyógymódokkal kombinálva még a súlyosabb esetekben is enyhít a tüneteken.

A gyógyfű alkalmazását nem tanácsolják fogamzásgátlót szedőknek továbbá azoknak, akik hajlamosak a rosszindulatú daganatok kialakulására, mivel ösztrogénhez hasonló hormonaktivitású vegyület található benne.

Nagyon ritkán a meglehetősen érzékeny embereknél kiütést vagy hasmenést eredményez. Teájának fogyasztását nem ajánlják hosszú távra, ahogy az előírt adagot se szabad túllépni. Áldott állapotban lévő valamint szoptatós anyák is nyugodtan ihatják legfeljebb 1 dl-es adagokban.

A teáját úgy kell elkészíteni, hogy 1 ek. mennyiséget leforrázunk 2 dl vízzel, és negyed óráig ázni hagyjuk, majd leszűrjük. Édesítés nélkül fogyasztandó napi 2-szer 2 dl, 20-30 perccel étkezés előtt.

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


De jó,hajrá cickafarkfű.na hétfőn megyek és veszek ilyet.az gondolom nem baj ha a mensi közepén kezdem inni.

komolyan ugy gondolom hogy jo lesz az október most nem gongolok arra hogy ha nem akkor majd a november,mert bitzos sikerül.és azt a teás oldalt hol találtad?Kriszta mi megint eggyüt fogunk izgulni és pozitivan tesztelni.

Fülike:van már ötlet hogy mondjátok el a szülőknek?mi annak idején vettünk egy képeslapot amin kisbabalábacskák voltak lefotózva.a felirat:nemsokára többen leszünk :lol: .a kistesót meg mindig kérdezgették az magától érthetődő volt.na de most én is gondba vagyok ezzel,mert anyukám nem érti miért akarunk 3.babát sőt a családba senki nem tudja.nem akarom hogy beleszoljanak mert egy kicsit olyanok ám.....

bogyó
bogyó77
 
 


a képeslapra gondoltam én is, mert a múltkor láttam ilyeneket. És bele írjukj, hogy

Szia Mama és Papa,

2008. június 4.érekezek hozzátok, és kíváncsian várlak benneteket.
De ha az időpont változna, ígérem szólok előtte mielőtt kibújok.

Hmm nem tudom valami ilyíesmi. de addig ez párszor változni fog. Ja és azt sem tudom mikor mondjuk el, mert én a szülcsimen szeretném nekik elmondani, hogy emlékezetes legyen:) az kérlek szépen kedden van:)jajj de véncsaj leszek:)
Vendég
 


Csucsu nekem így linkbe jön ki esetleg nem tudod hogy miért?????
Vendég
 


Fülike!
Én addig várnék amég nem megyek dokihoz.de ti érzitek biztos kismama vagy de az a biztos ha mondja a doki is hogy jo helyen tapadt meg minden.ami persze biztos. :lol: ti tudjátok ne engedjétek magatokat befolyásolni.

bogyó
bogyó77
 
 


Hát örülök Bogyó, hogy tetszett, amit találtam :o) Én is nagyon megörültem neki. Igazából valahol már olvastam erről a teáról, csak nem igazán emlékeztem, hogy mi is van vele... Aztán beírtam a keresőbe és ezt találtam :D Ügyi vagyok?

Remélem Fülű is kiokosodva fog visszajönni és megosztja velünk a tudását :D

Fülke szerintem az a képeslap szöveg nagyon édes!!! Én így adnám oda, ahogy írtad :lol:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?