Új privát üzeneted érkezett!

Szia Monyó!

Vagyok!

Vidám téma? Tegnap rendesen megjött! :wink: Ez most esetemben jó hír!
angel37
 
 


Szia monyó

MA megyünk a párommal PArádsasvárra a KAstélyszállóba Romantikázni

http://khs.hu/cgi-bin/genhtml?111&lang=hu
Vendég
 


Angel Öröm a búban, hogynem méhen kívüli akkor! kitartás és gyerünk előre!
Vendég
 

 
 

bni kellemes romantikazast:)

angel enyim menzim meg nagyon nem normalis,tegnap sirtam is egy kicsit hogy mar ez sem jol mukodik bennem.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Vigasztaljon a tudat, hogy ennél már csak is jobb lehet! Add át magad az érzésnek és sírj egy nagyot! Jót fog tenni!

Milyen értelemben nem normális? Kevés vagy több?

Boni!

Irigy, irigy! :lol: :oops: Olvastam párod balesetéről! Jobbulást neki! Érezzétek jól egymást! :lol:
Vendég
 


Monyóka!

Elég vidám, hogy az elöbb majdnem kiteregettem a szennyest? :lol: Szó szerint! ugyanis elfelejtettem elindítani a mosógépet, én meg mentem teregetni! Féluton volt gyanus, hogy fű foltos fiam nadrágja! Fel sem tünt, hogy szárazak! Ez inkább már száni! :lol:
Vendég
 


Monyó,
ez mit jelent? Nem jött még meg rendesen? Az baromi idegesítő :( Mert ha már jön, akkor ne szórakozzon, nem? :?

Boni,
beleillik a szániságba, mi? Hogy már ennek vagyok kénytelen örülni! :lol:
Nagyon szép helyen lesztek! Jók legyetek! :) :)

Grönland,
:lol: :lol: :lol:

Tegnapelőtt az anyámék mosógépén mostam, és hogy hogy nem vhogy beállítódott 140 perc szárításra! :shock: Egy idő után gyanús lett, hogy mit szüttyőg még mindig ez a masina! :roll:
angel37
 
 


Kamilla,
hol vagy? Már "csak" a várakozás fele van hátra! Már eldőlt, mi van odabent! :wink:
angel37
 
 


Groland :lol: ez joo.nalunk ilyen problema nem merulhet fel mert nem tom kinyitni a mosogepet.igy bekapcsolom es hazajon a dragam es kinyitja:)

a menzim nagyon nagyon keves.elso nap inkabb valami nyak volt piros,masodik nap mondjuk volt valamennyi most vagyok harmadik nap es csak a wc-papir piros.
ez azert rossz mert nekem minimum 2 nap niagara a tobbi elviselheto.5-6 napig verzek.

tegnap azon buktam ki hogy ez bizti valami korai klimax :roll: mert ugye mar ilyen betegsegrol is olvastam a neten :?

kamilla nagyon drukolok erted.

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Ez valami száni betegség lehet, mert én is mindig attól pánikolok, hogy korán klimaxos leszek! :lol:

Nem akarlak belerángatni semmibe, de csináltál azóta tesztet? Ha halványan is de pozitív volt, most meg szinte semmi vérzés, akkor lehet, hogy azért lakik odabent valaki, nem?
Vendég
 


groland,ja ez szani betegseg.

szerintem ha terhes lenek akkor nem szabadna hogy piros legyen.
(mondjuk anyosom vegig menstrualt a parommal,csak kevesebb volt neki,de rendes ver menzi)
mivel voltam mar terhes es akkor egyaltalan nem vereztem igy azt szurom le hogy nem lehetek most terhes.
gorcseim azok voltak.

nem csinaltam azota tesztet,varok hatha lesz valami.

tegnap emelgettem egy kicsit es jott is egy picit tobb ver,ma pakolom majd a tuzelofat(ma vettuk)hatha attol majd megindul rendesen.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Bocs, hogy itt...

Dehogy klimax. Csinálj tesztet, ha még +, akkor két variáns van, a baba megmarad, nem marad meg, és nem biztos, hogy teljesen lezajlott a vetélés. Remélem happy end lesz most már a vége! Egyszer ezt is kipróbálhatnánk. :wink:

tjuca
 
 


monyó ne pakolj addig, amíg nem tudod mi avn :twisted:

Angel leszünk mi még enm SZánik!

Remélem Kóksz is kiSZánizik Horvátban! :wink:
Vendég
 


Monyó,
szerintem ez még nem indult be, csak készülődik (már ha készülődik)! Ez enyim is a legtöbbször így csinálja! :roll:

A piros sem zárja ki a terhességet!

A tesztet támogatom! :wink:
angel37
 
 


Monyó!

Azonnal csinálj tesztet! Komolyan! Ha volt halvány csikod, az terhességet jelent és ha nem marad meg a bébi, annak nagyon erős vérzés a következménye, nem kicsit véreznél! Még nincs minden veszve! Ha lakik odabent valaki, ne engedd el, harcolj érte! Ja és tudod, hogy nincs két egyforma terhesség!
Vendég
 


juca hat jol besz@rattal :shock: na mindegy ha minden igy marad akkor a napokban ellovok egy tesztet,bar nagyon ketlem hogy barmit is mutatna.

vegul is boninak is ilyen volt eccer oszt semmi nem volt es ment az elet tovabb.igaz boni?nem volt semmi baj.

remelem beindul rendesen mert most egy kicsit beparaztam.

Kép
monyo83
 
 


Monyó nincs két egyforma ember! kérlek csinálj egy tesztet, és utána okosabbak leszünk!

elköszönök

sok puszi
Vendég
 


Monyóbébi!

Ismerjük egymást, nem akartalak beszaratni, bízom benne, hogy most mákod lesz, aztán gubód, aztán meg egy szép kis mákvirágod!

Ha már itt tartunk, mindig elhangzik az, hogy csak piros vér ne legyen...

10 orvosból 9 egyből jobban parrant a barnázástól, mert piros vér lehet
-mentsruáció idejében
-ha a méhszáj sérül (nagyobb babánál a méhszájon tapad a lepény, kisebbnél egy hevesebb huncut alkalmával sérült az amúgy sokkal érzékenyebb méhszáj)
-haematoma van megerőltetéstől vagy bármitől

Ezek mind kevésbé veszélyesek. Úgyhogy kedves Monyó Előre!!! És ne most pakolj tűzifát! :-)

Bocs, hogy ideokoskodtam ezeket, de sajna már baromi tapasznyalt vagyok a témában. :-)

tjuca
 
 


Sziasztok!

Bocsi, az idejöttemért, bár én is száni vagyok....sajnos!

Monyó, én is azt támogatom, ha lehet már holnap reggel csinálj tesztet, ha az negatív és nem rendeződik a mensi, akkor én még a dokimat is felkeresném, mert nem természetes dolog h így legyen meg!
Nekem most 2 napot volt meg niagaraként 1 nap kimaradt és még egy nap barnáztam! Ez sem normális, de ugyebár nekem a progi okozta ezt!

Boninak, mint a végén kiderült meg jött rendesen csak nem volt olyan mennyiségben mint szokott lennie!!!

Kép
kata05
 
 


lanyok koszi a bizatatast baba tuti nincs.
delutan nagy dolog utan darabos alvadek jott belolem(bocsi)a verzes azota is nagyon gyenge,csak pisi utan van a wc papiron.

meglatom mi tortenik a hetvegen,remelem hogy csak ez az alvadek ize elzarta a menzi utjat,vagy lehet ez most a menzim :shock:


juca tudom hogy mik aszandekaid :lol: eddig is rengeteget segitettel nekem remelem ez ezutan is igy lesz :wink: tudod,mindig adok a velemenyedre.

boniek mar kitudja mit csinalnak :lol: :lol: jo nekik. :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

A topik csak akkor állhatna le Monyo, ha mindenki babás lenne hirtelen! Jó lenne :wink:

Horvátországban voltunk kocsival, s jó szániként össze is törtük az autónkat! Azért öröm az ürömben, hogy előkerült egy autószerelő és másnap 3 órakor már a kész -igaz, részben az ezüstből feketévé avanzsált- autónkkal nyargaltunk is haza. Így egy kicccsit drága ez a Horvátország :roll: :twisted:

Fanni
fanni73
 
 


Junko :P
Neked hogy telt a pé-s hét? 8)

Monyo :P
Sajnálom, hogy nem lettél babás :?

Kamilla :P
Te lehetsz az első babás exszáni. Drukkolok! Csak a kezdet nehéz... szóval lécci kezdj, aztán követünk :)

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok! HAzajöttünk, egyszerűen fantasztikus volt!

Monyó teszt?

KAta maradj itt is! :lol:

fanny üdv újra itthon!
Vendég
 


jóreggelt!
ha avlakit érdekelnek a képek akkor a Hőmérős topikba tegnap tettem fel párat!

Szép NApot!
Vendég
 


sziasztok.

boni lattam a kepeidet,gyonyoru helyen voltatok.

Kép
monyo83
 
 


Szia monyóka!

Mi a helyzet Nálatok?
Vendég
 


boni megvagyunk,ujraelkezdtem a mericskelest hogy tudjam mikor lesz pe-m.
olyan furat almodtam.meg mindig a hatasa alatt vagyok.
szerelmes lettem egy alompasiba :oops: olyan szep volt minden,csak aztan felebredtem :roll:

olvastam hogy nektek jol telt a romantikazas.nalatok most hogy all a kivizsgalodas?

Kép
monyo83
 
 


monyó álompasi tényleg csak atz álmunkban avn! :lol:

nekem amint megjön mensi a következő lépés az átjárhatóságira a bejelentkezés!


igen, nagyon jól teljkt

a ciklusomban viszont abszolut nem tudom hol tartok! ilyen se volt még!
Vendég
 


Üdv!

Csajok,
nekem tényleg álompasim van! :lol: Legalább ebben nem vagyok száni! 8)

Monyó,
reméljük, nem mondtál semmit álmodban! :wink: Vagy ha igen, férjed magára vette! :)

Boni,
mi ez most a ciklusoddal???
Kaáliba mész átjárhatóságira?

Kamilla :?:
Rádkérdezek ám itt is! :wink:
angel37
 
 


hát nem tudom, hogy lesz e értelme tesztelnem, mert eléggé követhetetlen a ciklusom. Mivel a hőmérőm eltört, így nem tudtam mérni, közben 15 én együtt voltunk, de utána antibiotikumot szedtem, így szüneteltünk, aztán 20 án voltunk együtt és utána 24 én, 25 én, de nem tudom esetleg van e értelme. a hőmet 21 én mértem 36,5 22 36, 7 23 án 36.8 24 én 36,9 de ez alapján megmodani, mi van

szerintem még 2 hetet várnom kellene a teszttel, lehet hogy megvolt hétvégéna PÉ, mert ma reggel nem mértem.

tehát ez egy nemtomvoltemárpeteérésem ciklus
Vendég
 


angel :lol:

álompasi csak az álomban van :wink:
Vendég
 


angel juj :oops: remelem tenyleg nem mondtam semmit almomban,mert az aolmom alapjan a ferjem nem ismerhetet magara :lol: az almomban a pasinak szoke gondor vallig ero haja volt tengerkek szemekkel :roll: (mert nincs nyelvlogatos smiley? :lol: )
a ferjem fekete rovidhaju barna szemekkel. :lol:
anyira jooooo volt,kar hogy felebredtem.

felreertes ne esek szeretem a ferjem,de az en almaim pasija messze all tole.

boni mindig van remeny:)szurkolok.

Kép
monyo83
 
 


Boni,
neeeem is igaaaaaz! :lol:

A ciklusodra sajna nem tudok annál okosabbat mondani, minthogy várjunk, majd kiderül! :oops:

Monyó,
Á, gondolom szólt volna, v. legalábbis furán nézett volna ma! :wink: Meg személyleírást úgyse mondtál volna!
Aha, most már tudjuk, hogy ilyen számodra az álompasi! 8)
Balázs Pali kb így néz ki, nem? :mrgreen:
angel37
 
 


monyó nekem a férjem az álompasi és sokszor úgy is viselkedik! :wink:

Angel sosenem esik ki a szerepből?
Vendég
 


Boni,
Nem igazán, tényleg! :)
És giccses galambpár se vagyunk! :roll: :wink:
angel37
 
 


angel a balazs pali egy kicsit eros :lol: azert anyira nem birka :lol:

lanyok az alompasiba epp az a lenyeg hogy olyan tulajdonsagai vannak ami a parunkbol hinyzik:)baris nalam.

az en alompasim iszonyu romantikus(a ferjem egyaltalan nem az),gitarozik,van neki egy fuggoje,es nagyon bolond :lol:

a ferjem inkabb az a relista komolyabb fajta.

Kép
monyo83
 
 


ja az eskuvonk elott a parom edesanyja megkerdezte tolem:
-kislanyom biztos ezt akarod?nehez dolgod lesz. :o

amikor jartunk akkor is parszor fiigyelmeztetett hogy a parom nem egy piskota,es bizony fel kell gyurnom a gatyaszarat ha vel akarok elni. :shock:

Kép
monyo83
 
 


Angel Én elhiszem! és gratulálok hozzá! :lol:

Párom azé néha kiesik :wink:

Monyó anyósod már ismeri, de fogadd el így a párod, és néha aludjál! :wink:
Vendég
 


Monyó,
erős túlzásnak is szántam! :wink:
Bár látom, a muzikalitás tetszik! :lol:

Tényleg nehéz eset a párod?

Boni,
köszi! Remélem nem kiabáltam el semmit! :roll: :wink:
A kritikusnak mondott 7 évet mondjuk még nem értük el.

Jaaa, és hogy párom mit csinál, mikor nem látom, azt meg ki tudja, igaz :?:
angel37
 
 


angel hat igen szertem a gitaros pasikat(aposom gitarozik :lol: )es radasul jol.

igen nehez eset,ez o is elismeri.minden nap egy kihivas szamomra,de hat ezert szeretem mert nem az az altalanos pasi,csak neha kiborul a bili es elegem van abbol hogy mas no elfutyenti magat es megkapja,nekem azert is kemenyen meg kell harcolni.
arra hogy elmenjen spermavizsgara 1,5 ev ment ra,na nem minden nap soroltam csak idonkent feljott a tema.

azert azt megtanultam hogy lehet nala dolgokat elerni,csak nagyon kitatonak es turelmesnek kell lenni.

ha az ember ilyen masik emberrel elegyutt megszokja a dolgokat.
nalunk erosen mukodik a tuz-viz efektus.

tenyleg a het evet hogy szamoljak?hazasag?egyuteles?vagy amiota osszejottunk?

Kép
monyo83
 
 


amióta összejöttetek :lol:
Vendég
 


hu akkor meg 1,5 ev.

atyaeg miota egyuttvagyunk mar :roll:

Kép
monyo83
 
 


szani tortenet.

tegnap dumaltunk a dragammal,es eszembe jutott hogy tavaly szeptemberben-oktober jott ossze a baba es megpedig azert mert tiszta ideg voltam mert az asztalosunk nagyon sokat kesett a konyhabutorunkal,minden nap igerte de sosem ert ide :roll: akkor jott egy kis vodka es.... :oops:
nagyon sresszes voltam akkortalyt.

erre halal komolyan ravagja a parom.
- no akkor asszony elkezdjuk kivulrol renovalni most a hazat es eleg stresz lesz neked az hogy befejezuk-e mig ideer a tel :shock:
-erre gyorsan ravagtam hogy azert ikreket nem akarok :lol:
jol elvoltunk tegnap :lol:

Kép
monyo83
 
 


Köszi a rákérdezést, Angel!
Hát mit mondjak? Elég száninak érzem magam.
Olyan "mindenpercben megjövős" érzésem van és az a helyzet, hogy ma reggel volt egy kis barna, ami mint tudjuk sok mindent jelenthet........... Hát most úgy érzem nem fogok eljutni a tesztnapig, de majd meglátjuk. Még nem adtam fel.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


kamilla ne is add fel! ++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


kamilla,drukkkkk.nagyon++++

Kép
monyo83
 
 


Kamilla,
ne is add fel!
A mindjártmegjövős érzés is úgyanúgy lehet babajelző!!! Ezt a nálam szerencsésebbek mondják! A kaális topicon is szinte mindenkivel kapcsolatban ez rémlik!

Hajrá, és próbáld kihúzni tesztnapig, vagy legalábbis előttenapig, mert tényleg lehet, hogy előbb nem jelez, akkorse ha van vmi!

Monyó,
igen, írtad egyszer, hogy férjed miért is húzta a seregszemlét, de valamelyest érthető...

Sztem ez a történet annyira nem is száni! :wink: Mindent bele! Igyál is nyugodtan, Beu is a mézespálinkára esküszik, én a dokim javaslatára borozni szoktam! 8)

Ja, összejövéstől számítjuk! :) Én máshonnan nem is tudom, mert akkor elvilleg még nem is vagyunk együtt... nem vagyunk házasok!

Apósod nem göndör szőke véletlenül? :mrgreen:
angel37
 
 


Mi van Angel? Már te is rászoktál a plagizálásra???? Na jó, csak vicceltem..... :) :) :)

Köszi mindenkinek. Egyébként én is úgy vagyok, hogy mindenki, akinek sikerült, azt írta pár nappal azelőtt, hogy "jaj, mindjárt meg fog jönni" Na, de aztán van akinek tényleg megjön! Mint például nekem, eddig mindig. Ez most tényleg abszolut kétesélyes.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


OK, értem! Most nézem csak! :lol:

Igen, sajna totál kétesélyes! Amíg nem derül ki biztosra, addig csak valószínűsítés ill. találgatás... :?

Mit kapsz progipótlásnak?

Mész vérvételre is?
angel37
 
 


angel :lol: nem szoke gondor :lol: amugy nem rosz pasi:)
ferjem mentsegere legyen mondva o nem magyar,igy mas a mentalitasa.

ti akkor egyutt eltek?miota?

kamilla hat igen ez a szar az egeszben,lehet a megint megjovos erzes jo,de lehet a legrosszabb is :?

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: