Új privát üzeneted érkezett!

Szia sarah16! Köszönöm szépen a jó tanácsaidat!
Huu de ideges vagyok...előbb irtam egy jo hosszú levelet és nem is jelent meg itt
Most megpróbálom ugyanazt nagyjából...először is nem vettem be semmit sem nyugi :)
Estére már minden ok volt és reggel volt hidegrázásom de hőemelkedésem már nem...most viszont majd megsülök.
A pulzusom magas viszont ...rendesen hallom a szivverésem.
Próbálok nem emlgetni erőltetni magam még egy darabig mert félek.
Az előző terhességem másabb volt sokkal...pl mivel dohányzom nem tudtam napi 2-3 szálnál többet elszivni.
Viszont ott nem volt ilyen nagy erejü szédülés pl.
Amugy a cigiből ha lehetne most szivnék vagy 6 dobozt mert annyira kivánom és olyan minjtha nem szivtam volna semmit.
Ez is jel lehet szerintetek?
Van vagy volt már valaki hasonló helyzetben?
Nálatok van valami uj fejlemény?
Kitartást csajok vigyázzatok magatokra!
rita86
Eger
 
 


@rita86:


sajnos nekem tegnap ejszaka megjott pedig mindenfele tunetem volt nincs babom sajnos!vigyazz magadra es lassan a cigivel probalj minnel kevesebbet szipuzni!
beababa23
Carei
 
 


beababa23 nagyon sajnálom.....de fel a fejjel majd a következő hónapban
Majd azért figyelj oda hogy milyen a vérzésed hátha..
Próbálok nem sokat szipuzni
rita86
Eger
 
 

 
 

@beababa23:
Nagyon sajnalom!De fel a fejjel!Ha innem visszaszamolsz 14 napot,azon a napon volt a peteeresed,voltatok azon a napon egyutt vagy a kozeleben?Lehet ez volt most az oka!Hany napos volt igy a ciklusod?Mert abbol lehet kovetkeztetni,hogy kb.mikor lesz a kovetkezo honapban,vagy kb.mikor erdemes akciozni.

mimkosz
 
 


@mimkosz: hat a verzesem sajnos eros es most 29 napos volt a ciklusom nem 26 mint mult honapban de koszonom a biztatast!

beababa23
Carei
 
 


Ugyis megvan irva minden hiába csinálunk bármit is majd odafent eldöntik!
rita86
Eger
 
 


Sziasztok! A szülést követő 6 hetes kontroll után 5 nappal voltam együtt a férjemmel, 9 nappal később enyhe, pecsételő vérzésem volt. Az anyatejem nem sokkal később egyik napról a másikra apadni kezdett, fáradt voltam, érzékeny a szagokra. Az együttlét után 17, a pecsételő vérzés után 8 nappal pozitív lett a terhességi teszt. 4 és 5 nappal a pozitív teszt után 3 különböző teszt már negatív eredményt mutatott. Görcs és vérzés nem jelentkezett, ami vetélésre utalhatna. Szülés óta nem menstruáltam, így nem tudom, mikor lehetett peteérésem, ha volt egyáltalán. Bízhatom benne, hogy ismét babát várok, vagy erre csekély az esély? Van valakinek ilyen tapasztalata, hogy a pozitív teszt után negatív eredmények születtek, mégis terhes volt?
pancsika26
Tatabánya
 
 


Szia pancsika26!
Sajnos én nem vagyok jártas az ilyen dolgokban mert még nincs gyerekem sajnos

De szerintem van esély rá mert csak pozitiv volt az a teszt és nem hinném hogy tévesen mutatott ilyet...mindenesetre szerintem kérdezz meg egy dokit! Az a biztos.
Drukkolok

rita86
Eger
 
 


Sziasztok!
Pancsika26 a pozitív teszt egyértelműen pozitív volt? Két erős csíkkal? MOst milyen tüneteid vannak? Voltál orvosnál, vagy esetleg UH-n? Az nagyon hamar kideríti, a pozitív tezstnek van e igaza vagy a negatívank:(. HOgy vagy most? Te mit gondolsz? Hogy érzed? Van baba a hasadban?
Rita86 Te hogy vagy?
Többiek?
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok :)

Mi úgy tervezzük/terveztük, hogy a nyáron összehozunk egy babát, ha sikerül  Ezért eddig nem próbálkoztunk, novemberben abbahagytam a bogyót, a ciklusom beállt szépen 28-29 napra.  Csak simán megszakításos módszerrel védekeztünk. A havim ma hatodik napja késik (ilyen még  nem igazán fordult elő), ami nem gond, mert ha kicsit hamarabb jönne a babóca az sem baj, sőt, mostmár hogy bele gondoltunk, örülnénk is neki, ha véletlenül úgy sikerült volna. Napok óta szurkáló érzésem van alhasi tájékon, néha sugárzik a combomba is (de nem olyan mint a mestruációs görcseim szoktak lenni). Viszont tegnap is és ma is csináltam tesztet, negatívak lettek.
A véleményeteket szeretném kérni. Van köztetek olyan akinek ennyi ideje késett, babát várt és mégis negatív volt a teszt, vagy ez már nem baba és várjam, hogy megjön? A másik pedig, ha még napok múlva sem jön meg, forduljak dokihoz vagy csak egy ártalmatlan késés? (Épp február 3.-án voltam dokinál rák szűrésen és rutin vizsgálaton, mondtam hogy valamikor az idei év második felében rá szeretnénk állni a baba projectre. Akkor azt mondta a doki, hogy szép a méhem, a petefészkeim, minden rendben, nem lát semmi problémát.)
Előre is köszönöm a hozzászólásaitokat! :)
solya91
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok, de mintha mindig is közétek tartoztam volna. Nagyon sok hasznos dolgot írtatok, emiatt jött meg a kedvem, hogy írjak én is.

A helyzet nálam is kísértetiesen hasonló mint solya91 esetében.
Abbahagytam a fogamzásgátlót. Január 10-én volt megvonásos vérzésem. Ezt követő hónapban kis késéssel megjött a vérzésem, február 12-én. Rendes erős, normális mensi volt. Azóta semmi. Most 6 napja késik, sosem fáj semmim, most hirtelen jelentkező, majd hirtelen elmúló fejfájások gyötörnek, egy hete már érzem hogy "na most" tuti megjön, de mégsem. Vagy pici összerándulásokat, vagy szurkálódásokat érzek a hasamban /nem a gyomrom/, és a petefészkem is szúrkál.
A kimaradt mensim után egy nappal, 12-én teszteltem, mert szerettem volna tudni, jó ötlet-e elmenni szórakozni. Negatív lett. Viszont azóta sem történt semmi, csak ezek a fura dolgok. Ja, és nem említettem még a kocsiban rosszullétet, az autóban ülve enyhe hányingerem van, ezelőtt sosem volt. Mivel még mindig nem jött meg, vettem tegnap újabb tesztet, megcsináltam este, negatív. Gondoltam biztosra megyek, ma reggel is csináltam egyet, negatív. Imádnám, ha baba viccelődne velem, de nem tudom ennyi iső, és negatív teszt után még van remény? Megszakítással szerelmeskedünk a párommal, de 18-án, pont jókor szerintem kicsit túlhúztuk a dolgot. :) Mit gondoltok? Puszi nektek, és drukkolok! Köszi a válaszokat előre is!
leon88
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Még az előzőhöz szeretném hozzátenni, hogy én is voltam múlt hónapban rákszűrésen, vérvételen, és mindent rendben találtak, a hormonszintem, a vérképem, és szervecskéim tekintetében is.
Az előbb a vélt "pont jókor" dátumot 18-ra írtam, de az 28. tehát akkor voltunk együtt, ami szerintem lehet baba lenne, ha ő is úgy akarja, és az égiek is.

Szóval? mit gondoltok erről?
leon88
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
 
Köszönöm varatlan a kérdésed...most szomoruan ugyan de jól vagyok!
Én is elkezdtem vérezni pár napja és azóta is tart rendes 6 napos lesz úgy gondolom ahogy eddig is...pedig reménykedtem benne hogy most sikerül mert nem igazán szokott késni nekem...viszont az aggaszt hogy még mindig gyötör a hányinger.
Csak azt tudom mondani a többieknek is hogy felesleges bármiféle következtetéseket levonni vagy beleélni magunkat valamibe ami utána szomorúságot okoz.
Csak várni lehet az idő mindent eldönt!
Mindenkinek a legjobbat kvánom csajok!
Varatlan te hogy vagy?
rita86
Eger
 
 


beababa23 veled mi újság??? Rég láttalak itt...
rita86
Eger
 
 


@leon88:


leon88, szurkolok, hogy baba legyen a dologban. Mi sem terveztük, csak majd pár hónap múlva de most hogy szóba jött, hogy esélyes, örülnénk neki, ha mégis kiderülne, hogy véletlenül összejött. Kíváncsi vagyok, hogy a negatív tesztek után van-e még esély rá. Minden esetre ha továbbra sem jön meg, a hétvégén még tesztelek egyet.
lMajd írj, hogy veletek mi a helyzet 
solya91
 
 


Sziasztok, sajnos tegnap nekem megjött a nemvárt, nincs babó. De nem szomorkodok, ha egy kis angyalka jönni szeretne hozzánk, érkezni fog. Így gondolom. Nálatok mi a helyzet? Solya91? Drukkolok nektek!
leon88
Budapest XI. kerület
 
 


Leon88, sajnalom, hogy nincs babo. De remek a hozzaallasod! :) aminek jonnie kell az jonni is fog. Nekem meg mindig nem jott meg. Holnap vagy holnaputan reggel ujra tesztelek :)
solya91
 
 


Sziasztok!

Nekem 5 napos ciklusom volt belenyugodtam hogy kész nincs....eldöntöttem most egy kis szünet valahogy most nem akarok próbálkozni..A párom mindvégig azt mondta hogy higyjem el terhes vagyok...ott van...Mondom jól van szegény had mondja 
Ma reggel csináltam kiváncsiságból egy tesztet...és most nem értem mivan..szerintem mielőbb elmegyek dokihoz annak ellenére is hogy megvolt.
Ránézésre nem látni semmit de mikor a fány felé tartod bármely irányba ott a másik csik is. Most ez mi?
Az elejétől kezdve ott volt.Lehet hibás a teszt?
Volt valakinek hasonló?
Sajnos a doki nemtud szerintem azonnal fogadni, beletelik 1-2 hétbe .

solya91 szerintem neked baba lesz
Hány napja késik?
Minden jót csajok!
rita86
Eger
 
 


@rita86:
@rita86, orulnek ha igazad lenne es baba lenne :) szurkolok nektek is!
Nekem mar 10 napja kesik, de eddig negativ tesztem volt. Ha holnapig nem jon meg, bejelentkezek a dokimhoz.
Rita, majd irj, ha tudod mi a helyzet veletek, szurkolok! :)
solya91
 
 


solya91 köszönöm a jókivánságot de nem akarom megint beleélni magam...ha voltam dokinál majd megirom mi a helyzet én örülnék a legjobban ha jo hireket oszthatnék meg veletek!
Nekem se mutatott semmit a teszt a 8 nap alatt most mutat már halvány csikot ezt már a párom is látja
Remélem mielőbb eltudok menni dokihoz én is holnap szólok be.
Te is ird meg mindenképp mi a helyzet!
rita86
Eger
 
 


Rendben :) Szoritok es varom az ifokat. En is jelzek majd :)
solya91
 
 


Sziasztok!
Rita86 feltétlen írd meg, mi a helyzet, nagyon izgulok érted,és én is kíváncsi vagyok, mi lehet ez. A tezsteken is az szokott leírva lenni, hogy a negatív teszt nem feltétlen negatív, de a pozitív teszt mindenképpen az. Bizonyos gyógyszerek okozhatnak hamis pozitív eredményt, ahol a hcg tartalom magas, és megjelenik a vizeletben. De gondolom, Te nem szedsz most gyógyszert. Ha halvány a csík, akkor meg erősödnie kell. Többféle tesztet próbáltál? MIkorra tud fogadni a doki? Szorítok Neked.
Solya92, tőled is várjuk az infókat.
Én most úgy vagyok, hogy a hónapban még próbálkozun, és ha nem sikerül, akkor nem. Van két gyermekem, akkor úgy veszem, hogy az élet két gyerkőccel akart megáldani. Így én a köv hó elejáén kezdek majd tesztelni. De izgalmas nagyon, hogy veletek mi történik....
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok! Nekem meg mindig nem jott meg, de ma reggel ujra teszteltem es negativ...uh sajnos nem hiszem hogy baba (eleg kicsi is volt ra az esely igy hogy nem is probalkoztunk, de orultunk volna neki nagyon). Viszont a dokihoz ma megis bejelentkezem, hogy lassuk mi a keses oka. :)
Varom a hireiteket lanyok! :)
solya91
 
 


Sziasztok! Azért regisztráltam ide, mert olyan kedvesnek és segítőkésznek tűntök, remélem az én esetemhez is hozzá tudtok szólni. 
25 éves vagyok, boldog párkapcsolatban élek a szerelmemmel, egyenlőre viszont nem akarunk még babát, ezért védekezünk ( minden alkalommal, az óvszer végig fent van és egyszer sem vettük észre, hogy kiszakadt/lecsúszott volna ).
Általában 32-33 naponként menstruálok, de most már 39 napja nem jött meg. Két tesztet is csináltam 2, illetve 4 napja, napközben. Mindkettő negatív volt.
Mégsem hagy nyugdni a gondolat, hogy teherbe estem. Itt megjegyezném, hogy ésszerű okok miatt nem szeretnénk még babát, de ha besikerült volna, örülnénk neki és megtartanánk. 
Nos hallottam már olyat, hogy az óvszeren mikro sérülés keletkezik, illetve kézről, stb átjuthat az a kis spermium..
Néhány évvel ezelőtt volt egy nem kívánt terhességem, azt sajnos meg kellett szakítani. Akkor is speciális volt az esetem, mert jóval későbbi időpontban volt peteérésem ( mint utólag kiderült ) és nem akkor, amikor szabályosan lenni kellett volna.
Tehát.. elképzelhetőnek tartjátok, hogy később érett a petém, így a terhességem is fiatalabb még és ezért nem mutatta ki a teszt?
És ami nagyon foglalkoztat:
Múlt csütörtökön volt egy kis hőemelkedésem, nagyon  enyhe pecsételés és görcsök. Szerintetek lehetett beágyazódás? Előtte voltunk együtt annyival korábban, hogy elvileg lehetett az.. de ehhez az szükségeltetik, hogy később volt peteérésem, nagyjából egy héttel, mint "normális" lett volna, plusz, hogy a gumin észrevételn sérülés volt, vagy a párom kezéről ment át a kis pajti.. ( a negatív tesztet megagyarázza a korai tesztelés ).
Tudom elég összetett a kérdésem, de szeretném leszögezni, hogy se kifejezetten nem vágyom gyerekre, se nem óckodom tőle, egyszerűen tanácstalan vagyok és van egy furcsa belső érzésem, ami nem hagy nyugodni. Olyan megérzés féle.. különösebb tüneteim nincsenek, éhségen, folyáson kívül (fehéres, nem kellemetlen szagú ) és megkeményedett kicsit az alhasam.
Járt már valaki hasonló helyzetben?
Minden segítséget előre nagyon köszönök! Várom a válaszaitokat!! :)
nyullancs
 
 


Kedves Nyullancs! Én nem vagyok szakértő a témában, de a megérzéseidre hallgass mindenképpen. Az sokszor előfordul, hogy negatív teszt ellenére terhes az ember, az itt a fórumon is volt pár emberrel. A tüneteid lehetnek terhességi tünetek, és a peteérés szerintem a szabályosan 28 napra megjövő mensiknél sem 100%-ban fix. Nem tudom ki volt, aki nem régen írta, hogy 3 hétig késett neki(!), és az orvos is azt mondta nem terhes, majd pozitívat tesztlet, és de! Szóval ha vársz egy kicsit, és akkor sem jön meg, akkor érdemes majd megnézetni.
Az alhas keményedése és a folyás is lehet normális, várandósság nélküli tünet is. Én azt mondanám, várj egy kicsit, és hallgassa a megérzéseidre, tehát vigyázz magadra. Remélem minden a várakozásaidnak megfelelően alakul majd.
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok!
Csütörtök estére kaptam időpontot a dokimhoz addig sajnos nem tudom mi a helyzet...a tesztem reggelre teljesen értékelhetetlen lett el van mosódva az egész ...de érdekes hogy csak a második csikig ahol lennie kell...majd csütörtökön okosabbak leszünk.Nem szedek semmit az állandó vérnyomásgyógyszeremen kivül amit eddig is szedtem és muszáj.
Ráadásul most meg is vagyok fázva nem merek semmit bevenni
Szurkolok mindenkinek csajok remélem egyszer mindenki megkapja amire annyira vágyik.
Nyullancs sajnos ebbe az óvszeres dolgokban se vagyok otthon mert sose használtunk...én azt tanácsolnám neked hogy várj a következő mensiig.
rita86
Eger
 
 


Sziasztok csajok! Nagyon kedves tőletek, hogy időt szántatok a válaszadásra! Nos én is azt gondolom, nem tudok mást tenni, mint várni. És bár még a szándékos baba-projekttel várunk, mégis örülnék neki és a párom is.
Mindenesetre jó olvasni, hogy nem tartotok teljesen lököttnek. Remélem mindannyiotoknak a legjobban alakulnak a dolgok, várom, hogy írjátok a fejleményeket! Én is közvetítek folyamatosan ;) ha valakinek van még bármi gondolata a leirtakkal kapcsolatban, szivesen olvasom!
nyullancs
 
 


Sziasztok lanyok! En 3 het mulva kaptam csak idopontot a dokimtol. Addig szerintem mar igyis ugyis kiderul mi van... uh nekem is marad a varakozas.
solya91
 
 


Nagyon idegörlő.. én mióta véleltlenül babás lettem, minden hónaban beképzelem egy kicsit, hogy mi van, ha.. de ebben a hónabna nem képzelegtem és ennyit kamasz korom óta nem késett ( csak mikor a tabit abbahagytam de az már 3 éve volt ).. Sajnos akkor nem tarthattam meg, de már más a helyzet, mint 5 évvel ezelőtt.. akkor a spontán vérezgetések miatt a doki szerint jó eséllyel amúgy se normál terhesség lett volna. 
A legfurcsább az, h ha egy két napot is késik, már pánikolok és tesztelek, de mindig megnyugszom, ha negatív.. de most egyszerűen valami megérzés nem hagy nyugodni.. nehéz lenne elmagyarázni.. a kemény hasam miatt biztosra veszem, h bent egy jól megvastagodott nyálkahártya lapul, kérdés, hogy babuci miatt, vagy mert ilyen soká késik a miki..
solya91 biztos bevállt és jó orvosod van, de nem gondoltál rá, hogy felkeress egy másik dokit? akinél nem kell ennyit várakozni.. kitartást kívánok egyébként és sok türelmet!
nyullancs
 
 


Sziasztok! solya91 szerintem is sok az a 3 hét addig bármi lehet....persze ha nincs egyéb panaszod akkor ok.
Remélem babu lesz
Én nem gondoltam hogy ilyen hamar kapok időpontot mert ennél a dokinál is 1-2 hét mire bejut az ember.
Remélem jó oka van és nem rossz vagy egyszerüen csak szerencsém volt.
Várom is nagyon meg nem is remélem semmi rossz hirt nem fogok hallani. Mióta nem vérzek majd leszakad  a derekam aludni is félve alszok hogy mi ez.
nyullancs sajnos ez igy megy és ez a legnehezebb része a dolgoknak a várakozás...főleg neked.
Nagyon remélem hogy mindenki jól jön ki a dolgokból tényleg szivből!Olyan jó lenne ha nem győznénk a jó hireket irogatni!
Remélem hamarosan indulhat egy új topic babavárás cimmel
rita86
Eger
 
 


Ugy legyen :)
solya91
 
 


Rita 86! Izgulok érted, nagyon remélem, hogy te is kedvező híreket kapsz! Már nem sokat kell arra vizsgaálatra várni ;) és alukálni meg próbálj meg minél többet, mert az csakis jót tesz! :) a derekam nekem is fáj egyébként, meg ez az örökös gyomorkorgás.. rengeteg savat termelek úgy érzem
nyullancs
 
 


VAlami jónak történnie kell már !
A pozitiv hozzáállás sose rossz!
A savasság gyomorégés engem már vagy féléve gyötör attól van a puffadás is!
A derekammal nemtudom mi van remélem nem leszek rokinyugis
Viszont annyit eszek mint az állat ai nem volt jellemző...olyan voltam aki elvan egy szendviccsel egész nap.
De lehet ezektől a terhesvitaminoktól eszek ennyit már arra is gondoltam.
solya91 hogy érzed magad?kiváncsi vagyok vannak e tünetek?
rita86
Eger
 
 


nyullancs köszönöm az aggódást megpróbálok többet pihenni ahogy tehetem
rita86
Eger
 
 


Na közbe eszembejutott még valami jó hogy ennyi részletbe irok mi
Azt akarom kérdezni hogy van valakinek aranyere esetleg ? Azert emlitem meg mert engem kb 2 hete kinoz eddig nem volt ilyenem.
rita86
Eger
 
 


Anyumnak kijött, mikor engem várt.. vmi kenőcs?? én sem vagyok ( hál' istennek ) járatos a témában.
nyullancs
 
 


Vannak rá kúpok is vettem is szombaton de még nem próbáltam majd ma remélem segit.
rita86
Eger
 
 


érdemes megpróbálni ;) egyébként picit aggódok, h ha nem baba, akkor mi okozza ezt a nagy csúszást.. remélem semmi komoly.. a pajzsmirigyem egyébként is alultermel, arra szedek tablettát.. de már évek óta diagnosztizálva ill. kezelve van, nem okozott korábban soha ilyen gondot és nem rég a kontroll vizsgálaton is mindent rendben találtak.
nyullancs
 
 


szóval bár simán elképzelhető, korábban nem okozott gondot a menzeszemben, ezért nem gondolom most se, hogy ez lenne  a baj.. mikor tabletta abbahagyása miatt csúzott, tudtam, hogy az okozza.. nehezen is állt be.. mikor antibiotikumot szedtem, akkor az is bekavarhatott.. de most semmi ilyesmi
nyullancs
 
 


Elhiszem hogy mindenfélét gondolsz én is mindig igy szoktam pedig tudom hogy nem szabad
Neked sem kellene mert nem tesz jót...próbáld meg elterelni a figyelmedet valamivel és gondold azt hogy lesz ami lesz majd utána ráérsz ezen agyalni.Te nem gondolkodtál hogy elmész dokihoz?
rita86
Eger
 
 


de mindenképpen, csak most anyagilag nem úgy vagyok, várnom kell 2 hetet.. a maszek dokimra esküszöm, de elég drága.. persze ha nem jön meg és tesztelek egy pozit, v bármi panaszom lenne, akkor sztk alapon felkeresem a nőgyógyászatot :) és köszi a tanácsot, igyekszem nem ezen agyalni.. 
olyan ez, mint mikor nagyon vágysz valamire, mondjuk egy drága holmira, pl. autóra, de az agyaddal tudod, hogy nem birod kifizetni, se fenntartani és még gyűjtened kell rá.. ezért nem veszed meg... de magadban fohászkodsz, hogy hátha valaki ajándékba adja neked és akkor majd csak megoldod valahogy.. :) de lehet buta hasonlat volt.. mindenesetre most elköszönök, majd írok még! kitartás mindenkinek! puszi
nyullancs
 
 


Szerintem fontos a pozitív hozzáállás, é shogy ne keseredjetek el. A megérzésekre pedig figyelni kell! Aranyér kenőcs van a gyógyszertárban, Reparon az egyik, illetve van egy olcsóbb gyógynövényes. Kezd a kenőccsel, ne rögtön a kúppal, és ha van, akkor szülés után vidd be rögtön a kúpot és a kenőcsöt is, mert akkor biztosan kijön, akinke szokott lenni. Amikor én szültem, mindenkinél volt, és így hamar meg is szűnt.
Én jövő hét végén, vagy utána fogok tesztelni.
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok! Ma voltam a házorovosomnál jogsi miatt és rákérdeztem erre is. Azt mondta, érhetett később a petém és akkor még valóban korai volt tesztelni.. arra kért várjak még egy hetet és akkor csináljak még egy tesztet mert az már biztos eredményt ad. Megnyomogatta a pocim. Bal oldalon érzett egy kis tömörséget, meg keményebb a hasam, de azt mondta, még nem megerősíthető a dolog. De kizárni se tudja. Viszont megnyugodtam most már. Úgy lesz, ahogy lennie kell. Ha megjön, akkor még egy két évet rászánunk a helyzetünk optimalizálására és újult erővel állok neki a megalapozásnak :) ha meg mégis baba van a dologban, annak is örülök. Tehát húsvétkor, ha nem jön meg, újra tesztelek. Szurkolok mindenkinek!!
nyullancs
 
 


@rita86:


Kedves Rita86, köszönöm az érdeklődést. Egyelőre még mindig nem jött meg. Hogy vannak-e tüneteim. Amit érzek az az hogy az alhasam be van feszülve. Ma fájdogálnak a melleim is. Ami még furcsa,  ma voltam így először, hogy megkívántam nagyon valamit és mire beszereztem, meg nem tudtam volna enni. 
Igazából nem tudom mit gondoljak. A negatív tesztek miatt nem reménykedem, sőt néha arra gondolok, hogy ezeket a tüneteket is már tudat alatt produkálom csak mert örülnék ha baba lenne.
Ki tudja, majd kiderül :) Rita 86, te hogy vagy ma? :)
solya91
 
 


Sziasztok!

solya91 nagyon jól tudom mit érzel sajnos vagyunk ezzel igy egy páran sajnos. Vannak akiknek olyan könnyen összejön
De örülök hogy jól vagy és hogy még mindig nem jött meg ......szerintem nagy az esély rá hogy baba van a dologban....de jobb ha nem számitunk semmire aztán kellemesebb lesz ha igen
Én is sokszor gondolom hogy beképzelem a dolgokat és azért vannak ezek....sajnos hajlamos vagyok rá hogy sokat agyalok dolgokon de szerintem ez természetes ennyi várakozás után.
Köszönöm kérdésed megvagyok bár elég taknyos vagyok és köhögök 3 napja ennek ellenére ha arra gondolok hogy hátha...jó hirt is kapok csütörtökön akkor jól vagyok
De az eszem azt mondja nincs ott senki
A derékfájás mondhatni elmult....este szurkált a hasam meg az egyik petefészkem de nem foglalkoztam vele különösebben.
Nemtudom mik ezek...de inkább nem találgatok...majd csütörtökön jelzem.
Varatlan sajnos a kenőcs nem használt muszáj voltam kúppal próbálkozni hogy ne szenvedjek a wcn.
Nyullancs akkor kis biztatást kaptál a dokinál !
Szép napot Nektek!
rita86
Eger
 
 


Sziasztok :) Januar 22 jött meg utoljára, azaz 2 hònapja. 2 tesztet csinaltam, mult kedden, ès tegnap is, de mid 2 negatív volt. A hasam kisse szurodik alul, gyengeseget es faradsagot erzek. Dokimhoz csak jovoheten tudok menni, szerintetek mi lehet ez?
21lilike
 
 


21Lilike Ha januarban jött meg, az már elég rég volt, a teszt kimutatná. Remélem semmi komoly, lehet hormonalis es lelki oka is, de jól teszed, hogy megnezeted dokival.
Solya91, a hasam nekem is feszül alul.
Rita86, kitartás ;)
nyullancs
 
 


Köszönöm nyullancs már holnap minden tisztázódik
2 hónapos elmaradásnál szerintem is kimutatná a teszt bármely napszakban 21lilike!
Nekem az előző terhességet este délután is kimutatta2 perc se kellett de sajnos nem maradt meg.
Mindenképp menj orvoshoz!
rita86
Eger
 
 


Sziasztok! Nekem ido kozben ajanlottak egy masik dokit, ma hivom hatha tud adni korabbi idopontot. Az a 3 het csak sok. Ki hogy van? :)
solya91
 
 


solya91 ez egy jó döntés!
Remélem mihamarabb eljutsz dokihoz.
Én jól vagyok ha leszmitjuk az idegeskedést meg a várakozást.A méhem huzódik meg a derekam fájogat.
Te hogy érzed magad?
rita86
Eger
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: