Új privát üzeneted érkezett!

Jöttem az este előtt hozzátok,mert nem birtam ki!!!

Kriszti
ha babás vagy akkor nem korai!!! :lol: :lol:
Bejelöllek én is ha megtalállak az iwiw-en! :wink:

Britta
Téged is csak nem tom hogy hivnak el küldöm priviben a nevem!!
Mi az a myvip?? :shock:

Márti
joghurtos tampon????Én ilyenekről nem is hallottam!!Nem örültség ez???(én azt tanultam,hogy ilyenekkel nem lehet befolyásolni a nemét,hiába..)

Niki
itt már melegszik az idő,küldöm felétek a napocskát!! :wink: 8) 8)
Na meg VOLT fesztivál van nálunk,azért ez az esős idő!!Oda mindig csak gumicsizmában lehet kimenni ilyenkor!! :lol: :mrgreen:
Vendég
 


Kriszti
bejelöltelek,de nem tudom Te vagy-e!Nézd meg!! :wink:
Ha igen akkor Te is ápolónő vagy,és időseknél???Én is!!!!Csak én a családsegitőben!(előtte Korház,GYerekoszt.,de szép is volt... :cry: )
Vendég
 


Judy, Erika, Niki, Boeske és a többiek :)
nem idegesít, csak foglalkoztat, mint minden más a témában. Voltam orvosnál mielőtt belevágtunk a projektbe (kb. 3 hónappal ezelőtt) citológia és hasonlók hogy tiszta lappal induljunk, negatív, minden rendben. Szerintem kiröhögne, hogy ha állandóan mennék mert ez meg az... Egyébként is kb. egy fél napomba telik egy nőgyógyászat + előtte hetekig szervezem, hogy valaki ideutazzon vigyázni a gyerekekre, és már nem is tudom mit találnék ki, hogy hova megyek, ugyanis mi senkinek nem mondtuk el hogy szeretnénk még gyereket... (fogászhoz is járnom kell sajna, azt sem tudom még hogy oldom meg, a fogász meg a nőgyógyász az a kettő, ahova nemigazán tudom a két kicsit magammal vinni) A fertőzésekkel egyébként az a gáz, hogy ha ma nincs, attól még holnap lehet... :(

Boeske,
hú, jó lenne az az óvónő, bár nekem segítség mellett se igen sikerült pihennem (szülések után). A gyerekek mindig engem akartak. Nálatok fog vigyázni rájuk, vagy elviszi magához őket? Bár az is nagy segítség, ha elviszi valaki őket sétálni.

Britta,
üdv nálunk! Szépen szaporodunk, mindenféle értelemben! :lol:

Kriszti,
nagyon izgulok érted, szerintem minden jel babásodásra mutat!!! :D

Most egy kicsit szünetelek, elmegyünk nyaralni, de majd jövök! Ma vagyok a 13. napon, tehát este összehozzuk a harmadik gyermekünket :lol: mégpedig egy "kislányt" :oops:

Vigyázzatok magatokra, mindenkinek sok sikert!

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 

 
 

Erika!
Mindjárt megnézlek!
Biztos én vagyok!
Igen ápolónő vagyok időseknél!
Vendég
 


Erika!
Jót jelöltél be én vagyok!!!!!!!!!!!
Helyesek vagytok a lányok pedig bájosak kis aranyosak!!!
Hát nektek akkor fiú kell ugye??


Nyáriorgona!
Jó nyaralást nektek!
Akkor azt kivánom nektek,hogy 5- en,gyertek haza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neked is sok sikert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Üdv.Brigi közöttünk :D Gyere minél többször :D
Én is vagyok iwiw-en.Megkeresel?
Neked is két fiad van?Mennyi idősek??

Kriszti!
Igen regisztráltam a ciklus.hu-n,csináltam görbét is.De nekem nem írta ki az ő általa fektételezett pé-t??!!Azt hogy kell?

Szerintem minden jeled a babára utal!Az álmosság,hányinger ,mellfeszülés nagyon tipikus!!!

És az a kis hőleesés abszolút ok,nézd csak meg a "babás hőgörbék" topicban, hogy sokaknak van így, És egyébként tényleg lehet még beágyazódás is.

Márti!

Mikor tesztelsz,
Neked megadta a ciklus.hu a pé idejét?Hogyan?

Nyáriorgona!
Mindent bele,adjatok bele apait-anyait :oops:

Judy!

Édik a fiaid a kistesóra való reagálásukkal :lol:
Nálunk valszeg a kicsi majd nem igazán érti majd ,de a nagy annál inkább.
Egyébként a névválasztáshoz nálunk is a nagyfiam ragaszkodik.Ha fiú lesz Levente lesz,ha lány azt még nem tudja... :wink:

Aranyos vagy hogy megrajzoltad a görbém :D
Azóta nekem is siekrült a ciklus.hu-n.,de nem tudom bemásolni.

Erika!

Az Orbán Viktor nálunk is szóba jött mint név viccből :) de nem gúnyból(nagy híve vagyok)

Boeske!

Örülök hogy jobban vagy!Sikerült megegyezni az óvónővel?
Egyébként nekem annak idején azt mondták,hogy a hematóma azért is alakulhat ki ,hogy a beágyazódás alkalmával valami vérömleny keletkezik a petezsák közelében.Szóval valami ilyesmit mondott a dokim.

Remélem nem hagytam ki senkit!

Megyek mert a kicsi fiam elkapott valami nyavaját és ma már 12x fo...ot!!Annyira kicsípte a fenekét hogy üvöltött a fürdinél,na meg utána amikor Aloe-val fújtam.Szehény pont most haladt nagyon jó úton a bilizés felé,erre ez tuti visszaveti a drágát.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
kisfiadnak jobbulást kívánunk!!!
Sz@r ügy.... :wink: Nekünk is nemhogy egy picinek!! :shock:
A név nekünk is viccből volt,mi biztos szavazói vagyunk!! :)

Nyáriorgona
hát akkor persze ne menjél!!!! :P
Én tavaly ápr. ota járok fogdokihoz,nekem ismerős ez a gyerekvigyázós dolog... :? Most is épp fáj egy gyökérkezelt fogam,néha belenyilal.Nem tom mifene lehet vele,asszem ebből megint doki lesz.Huha mikor is? :? Nincs ki vigyázzon rájuk jövő héten :shock: Na bumm.Asszem nem is megyek.... :roll:

Kriszti
megvagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Kedves arcod van,jókedvű csajszi lehetsz!!!Nem sokára pocis képet láthatunk fent rólad!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Britta
bejelöltelek!!!!
Micsoda szöszi fiaid vannak!!!!!!!!!!!!!!!!Ide kérőzik tényleg egy szöszke csajszi!!!
Vendég
 


Erika!

Te is fenn vagy az iwiw-en?!Milyen néven?

Ha bárki iwiw-es jelöljetek be :D :D :D
Kozák Anikó(Panni),Gödöllő

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
Bejelöltelek!!! :D
Az az őszi kép a tónál!!!! :shock: Meseszép!!!!!!!!!!!!!
És persze a kis családod is helyes!!Ti is lányt szeretnétek??
Vendég
 


Hali Erika!
Látom te is éjjeli bagoly vagy mint én :)

Látom hogy bejelöltél,meg is néztelek én is titeket!
Klassz kis csajszikáid vannak!! :D

Hazudnék ha azt mondanám,hogy nem fordul meg a fejemben, hogy jó lehetne egy kislány harmadikra,de tényleg azt mondom a történtek után, hogy MINDEGY!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt!
Nem jó hirrel jövök,egy pici vérfolt van,pedig a hőm felment 36.8-ról 37-re!
Most már azt sem tudom,hogy szedjem e az utrót!!!!?????

Nem kell sajnálni,mert már mindegy!!!!

Szép napot!!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Ha a tegnapi hőleesés beágyazódás volt, akkor lehet pecsételés.
Szedd az utrót, és ne add fel. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Én is ebbe reménykedem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szedem az utrót,majd még tesztelek a closty előtt ha jobban vérzek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
egy csepp??Ne dd fel,lehet beágyazódás jele is,ahogy Judy irta!!Én még mindig drukkolok!!Szedd az utrot!Amig erősebben nem vérzel van remény!! :P :shock:

Panny
én mindig éjfélig fent vagyok.Csajszik most nyáron megkergültek,és 10 előtt ritkán alszanak! :? Szal muszáj fent lennünk,ha akarunk ha nem :!:
Szerintem is mindegy milyen nemű lesz,az a lényeg,hogy jöjjön már!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti!
Tényleg november óta próbálkoztok? Még a végén egyszerre fog összejönni mindkettőnknek a babó.

Nyáriorgona!
Köszi az üdv-öt. Remélem, valóban sokasodunk hamarosan.

Rik!
Visszajelöltelek és a lányodat is megjelöltem. Írd meg a mail-címed és küldök myvipre meghívót, ha akarod. Milyen jó lenne egy szöszi kislány!

Panny!
Megjelöltelek iwiw-en.
britta
 
 


Sziasztok!

Brigi!
Igen novembertől próbálkozunk!


Reggel óta nincs semmi,de még előjelei sem,a pici vérfolt mellett volt egy pici barna is,feltettem egy tampont kiváncsiságból semmi nincs!!!
De tartok tőle,hogy megjöhet,egyszer már volt igy másnap aztán megjött!!!!

Délután még jelentkezek!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Bízzunk benne, hogy nem jön meg.

Szorítok neked.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kriszti!

Bízzunk benne, hogy nem jön meg.

Szorítok neked.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kriszti!

Bízzunk benne, hogy nem jön meg.

Szorítok neked.
britta
 
 


Sziasztok!

Ma senki nem ér rá?

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Megint én. Segítsetek. Nem tudom a vonalzót beiileszteni az aláírásomba.
britta
 
 


Brigi!
Sajnos nem tudok segiteni ebben, nekem is egy másik topikos barátném csinálja mindig!!!
Vendég
 


Kriszti!

Nem baj. Azért köszi a választ.
britta
 
 


Felvehetlek msn-re?Brigi!
Vendég
 


Igen Kriszti, én már fel is vettelek.
britta
 
 


Most megyek. Talán kedden leszek. Hétfőn anyumhoz megyek, ne várjatok.

Pussz mindenkinek.
britta
 
 


Sziasztok!

Én is fent vagyok az iwiwen Bukri Józsefné Ráckeve ha akartok jelöljetek meg!

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!!!

nem tudommikor tesztelek még!
A ciklus.hu-n zöld kockával jelöli a várható pé idejét ha jól tudom!!!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Este majd megyek msn-re!!!!
Most megyek be a városba csavarogni!!!!
Szép délutánt!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!
Továbbra is drukkolok!

Márti!
Most vettem észre, hogy a kisebbik fiaink egy naponszülettek!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Márti
megjelöltelek!
Helyes kisfiaid vannak,szép házad!!És Te milyen vagy???? :lol: :roll:

Szép hétvégét mindenkinek!!
Vendég
 


MÁRTI!
Én már bejelöltelek régebben!!!!!
Nagy drukkok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igen jól tudod a jelölést a cikluson,de a diagramon is bejelöli,majd figyeld!!!!
Akkor kiváncsian várjuk a teszt eredményt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezerrel drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vettem lh tesztet,de az van ráirva,hogy ovulációs teszt,akkor,hogy mutatná ki a terhességet??!!
A neve:Corax lh ovu teszt!!!!
Egyébként ha megjön,akkor is jól jön legalább már ezt is kipróbálom!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Igen az LH teszt ovulációs tezst mégis van egy olyan tulajdonsága,hogy a korai terhességet kimutatja(amit a hcg még nem),valszeg valami hasonló hormonok miatt.

Megy a drukk,tényleg lehet csak beágyazódásos vércsepp!!!

Márti!
Megyek az iwiw-re és jelöllek!

Brigi!
A vonalzó http...címét kell bemásolni az aláírásodba(a profilban van).Én is szenvedtem egy sort vele, de sikerült... :wink:


Ma egyész nap horgászni voltunk... :?
Hát nem tudom mit szeret rajta annyira a férjem... :wink: Valszeg a nyugalmat.Ő szerette volna hogy most mi is kimenjünk,mostanában sokat melózott és keveset voltunk együtt,szóval lehet,hogy megbánta...a lurkók olyan zajt csaptak hogy közel-távol minden halat elriasztottak :D Sajna nem fogtunk semmit :( Amúgy nekem kicsit unalmas dolog órákis figyelni a botot,hogy van e kapás...

Szegény Krizsikém feneke már véres...annyira kicsípte a fo....ás.Szerencse hogy iszik rendesen,azt mondta a dokink nincs mit tenni,csak itassam,erre nincs gyógyszer,ki kell hogy ürüljön a szervezetéből a vírus vagy baci.Azért adok neki Bolust(bélfertőtlenítő tabletta)

Jó éjt :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
hát a horgászás szerintem magányos emberek sportja :wink: :shock: NA meg aki hangos melóban dolgozik,és nyugalmat akar.Szerintem nem is a kapás miatt mentetek ki! :wink: :lol:
Jobbulást Kristófnak!Márk nem kapta el??

Kriszti
most már én is kiváncsi vagyok erre az Lh tesztre.HA nem jön meg (bizti nem)probáld ki(asszem több van benne ugyis).Mondjuk holnap reggel? :wink:

Ma nagylányom Hegykőn volt srandon ismerősökkel.Igy mégis tudtunk apával kicsit összebujni :oops: (mig Petra aludt).Szerintetek igy a kup mellett is lehet teherbe esni?nem zárja el a méhnyakat??Tom hülye kérdés,de azt este használom,szerintem marad bennem másnap d.u is. :shock: Mit mondtok??
(ma a 14.napon voltam)
Vendég
 


Jó reggelt :)

Erika!

Szerintem megvan az esély,nem hiszem hogy másnapra is olyan mértékű mennyiség lenne ,ami gátolná a kiskatonák feljutását :)

Márk nem kapta el(egyenlőre) :?

Azért én a kapás miatt is menetem,imádom a halászlevet :D Egyébként a férjem abszolút nem magányos típus,sőt.Talán épp azért szeret néha ott egyedül lenni mert, amúgy rengeteg ismerőse,barátja van és kell néha neki a szóló tevékenység is.Ja, de azért szokott lenni haveros,bulis horgászat is néha... :lol:

A hőm nem akar 36,8 fölé menni egyenlőre,ma vagyok 6 dpo.Szerintetek???

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
halászlé nyami :P
Nem is azért mondtam...puszi!! :D :wink:
Én azért nem bizom bent,mert hátha van bent olyan szer (a gyogyszerben)ami gátolja.Bár a doki nem mondott ilyesmit,csak sok sikert kivánt! :wink: Szal szerinted lehetséges... :roll:

Csajok!
Lányom is megjelölt benneteket az iwiw-en!!(már akit én is tudtam) :shock:
Vendég
 


Jó reggelt!
Ma reggel is volt egy pici vérfolt a wc papiron de most semmi.
A hőm már 37.2
Vettem lh tesztet kipróbálom!
De most már a terheségi tesztnek is kikellene mutatni!
Most még szedem az utrót,de lassan már a clostyt is szedni kéne,hát most fel van adva a lecke!


SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!


Kriszti:mikor csinálsz tesztet?Már nagyon izgulok!

Panny:hát a horgászatot én sem élvezném,én még a halászlevet sem szeretem.Szerintem a 36.8 nem olyan alacsony,nem mindenkinek megy 37 fölé, ahogy láttam a görbéken.

Rik:szerintem a kúp nem lehet akadálya a teherbe esésnek.Úgy-hogy hajrá!

Judy, Boeske:hogy vagytok?

Mi ma délután tartjuk a fiam szülinapját, lassan neki állok a főzésnek.
17-re bejelentkeztem dokihoz,remélem , hogy inden ok lesz, és akkor már látunk majd valakit!

Most megyek, majd még délután jelentkezek.


Niki
Vendég
 


Szép napot nektek!

Velünk minden ok. Még mindig nem jött meg. Kíváncsi leszek, meddig tart ki.

Kriszti!

Bocs, hogy nem jöttem vissza tegnap msn-re, de ha felkelnek délután a gyerekek, már nem szoktam itt ülni.

Panni!

Köszi a tippet a vonalzóhoz, majd próbálkozom.

Sziasztok
britta
 
 


Csak a vonalzót próbálom.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Megin én vagyok. Még egy próba. Így már mindkét fiamnak van vonalzója.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Panni!

Köszi a segítséget. Mint kiderült, nem is olyan bonyolult ez a vonalzós dolog.
Mégegyszer köszi!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi!
Megcsináltam az lh tesztet,nagyon halványan de látszik a második csik is!!!!
Ha nem lenne valami,ugye nem szabad volna még halványat sem látni????
De szerintem 34-ik napon már erősebbnek kéne látszódni mind 2 tesztnek!!!!!!
Na most mit tegyek ???????
Legjobb lessz ha kedden vagy szerdán megyek orvoshoz!!!!!!
Brigi4
Csinál már magadnak is vonalzót,mert látni fogjuk hol tartasz!!!!
Hanyadik napon tartasz???
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Örülök, hohy ilyen jó híreket hallok. Nem látszana két csík, ha nem lenne valami.
Hogy kell magamnak vonalzót csinálni? Arra még nem jöttem rá.
Ma 27 napja késik.

Gratula mégegyszer!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Azt hiszem, ez így nem jó. Vagy igen?

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Most tökéletes.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Kriszti most csak neked írok gyorsan:csináld meg az lh tesztet holnap első pisiből,és ha erősödik a csík akkor babás vagy,az, hogy a 34. napon vagy még nem jelent semmit,azért totál biztosra nem tudhatod mikor volt pé.
A terhességi tesztet pedig csak holnap után csináld meg,ha erősödik az lh-n a csík.
Azért kell így több napon át csinálni,mert lh is van a szervezetben,de amikor az ovulációt mutatja akkor vn a legtöbb,és amikor ovut nézel akkor napközben kell csinálni,mert az lh a nap folyamán termelődik,amikor pedig terhességet szeretnél megjósolni vele,akkor reggeliből kell.


Na megyek,mert sehol nem tartok.

Niki
Vendég
 


Kriszti!

Sajna, rossz hírem van. Alig, hogy írtam neked ebéd előtt, elkezdtem vérezni. Attól tartok, most nincs baba. Elég kevés van, de akkor is VAN.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Niki!
Reggel csináltam,de a 2 pisiből 10 óra felé.
Holnap az elsőből csinálok!
Köszi a segitséget!!!!!!!!!!!!!!!

Brigi!
Most nem értek valamit!
A vonalzódon 2 nap az ovuig.
Hogy vérzel akkor???
Hát akkor most mi van????

Jó nézünk ki!!!!
Mind ketten,ilyen kétségek között!!!!
Délután majd még jövök,mert még én most főzök későn keltünk későn reggeliztünk!!!!
Vendég
 


Kriszti!

A vonalzót előtte csináltam, mint elkezdtem volna vérezni. Fogalmam sincs, mi van ilyenkor.
Ha elkészül az ebéd: Jó étvágyat kívánok!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: