Új privát üzeneted érkezett!

Huhhh, köszi a válaszokat, de ne veszekedjetek, irrrrrgumburgum!!! :wink: :)

Még egy buta kérdés: az ovuláció az a tüszőrepedés. Ez a teszt, akkor arra vonatkozóan mutat poz. vagy neg. eredményt, hogy volt-e tüszőrepedés. De attól, hogy van t.repedés, még nem biztos, hogy teherbe is esek, így a 2 féle tesztnek mi köze egymáshoz?

A peteérést segítő gyógyszerek áthatnak a köv. hónapra is, az orvosom szerint.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Az LH és a HCG rokon hormonok, és így van csak közük egymáshoz!

A linken, amit beraktam le is írták!
Vendég
 


Tényleg nem akarok belemászni ebbe a jóstesztbe, de ahogy olvasgatok a topikok között többen vannak akiknek nem jött be! Akkor mi van ha pozitív a jósteszt és megjön? Ez a gyakoribb jelenség! Márcsak az a kérdés, hogy melyik az a hormon amelyik akkor is jelen van, mikor megjön, mikor ovulálunk és terhesek is vagyunk! Olyannal is találkoztam aki babás volt, de nega volt az elhája, de a hácégéje nem! A honlapon az is ott van egyébként, hogy 70%-ban megbízható! Engem nem igazán gyözött meg! Mi az alapja? Szerintem semmi, ami ott van magyarázatnak nem győz meg, mert ha rokon a két hormon, miért nem pozitív az elhá a babás csajoknál és miért pozitív a nem babás csajoknál? Az gyenge válasz, hogy mert abba a 30%-ba tartoznak!

Én csak azt tudom javasolni, hogy azon a 2-3 napon már nem múlik semmi és inkább hácégé, mint elhá! :wink:
Vendég
 

 
 

Ez így okés is, természetesen ezt is tökéletesen elfogado!
Sosem állítottam, hogy teljesen tökéletes! :)
Ráadásul, talán nálam azért is lehetett jó a teszt, mert pcos vagyok, és magas az LH szintem alapból, én menzesz előtt is tudtam pozitív LH-t pisilni anno!
Ettől függetlenül azt mondom, hogy ki lehet próbálni, vagy bejön, vagy nem!!! :)
Vendég
 


Ez igy igaz!
A Hcg sem megbizható,hallottam már olyanról is hogy pozitiv tesztje volt valakinek még,sem volt terhes!
Nekem több pozitiv tesztem volt már és másnapra megjött!
Egysem megbizható!
Csak az uh és ha szivhang is van!!!!
Akinek már sikerült gratuláció!
Aki meg csak szeretné sok sikert és sok-sok drukkot!!!!
Mielőbbi babásodást mindenkinek!!!!
Vendég
 


Elolvastam a linket, már értem. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Így igaz lányok! A legtutibb az uh! :wink:
Vendég
 


Nem, a legtutibb, mikor már az unokámat dajkálom. :twisted: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Azért az még várasson magára! :lol: Elősször anyuka szeretnék lenni a 3-ik gyerkőcömnek is!!!! :lol: É most beérném azzal is,ha nem jönne meg!!!!Mehetnék a dokihoz!!! :lol:
Vendég
 


Hát én még azt nem szeretném! Van egy 11 éves fiam! :lol: Jujj, hogy repül az idő! :roll:
Vendég
 


Jóvannnnnna, csak humorizálni akartam. Hö. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Grönland!
Az én nagyfiam 14 éves...........
Lassan a randira kell neki pénzt adni, nem chipsre...... Pffffffffffffff
Vendég
 


Jövő héten szeretnék sok pozitív tesztet látni! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Én is szeretnék sok pozitiv tesztet látni benne az enyémet is :)))

Kép
csucsu05
 
 


Nem mondod?! :lol: :lol: :lol:

Jó lenne már pár nappal idősebbnek lenni.

Eszti, gondolok ám rád sokat. Majd gyere, ha tudsz.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Esztire én is sokat gondolok. Eszti ha olvasó üzemmódban vagy akkor ha lesz erőd várunk téged vissza. Szeretném tudni mi van veled.

Gabuska igen elég lenne ha max 1héttel lennék öregebb,

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok.

latom megy a fejtegetes.

nekem mult honapban peteereskor pozitiv lett(nagyon halvanyan) a hcg tesztem,ez hogy lehet?
persze ez azutan bizonyosodott be miutan megjott,pont a teszt utan 14 napra.

Kép
monyo83
 
 


vagyok, kedden műtenek...elkenődve...kiégve kicsit...
mint egy szakítás után, csak rosszabb...
úgy érzem, mint ha valami biológiai-érzelmi-testi feladatomat
nem láttam volna el és mintha én lennék a hibás, az én testem
a felelős a sikertelenségért, amit a családomnak át kell élnie...
annyira szar...
hallott már valaki valamit a mágneses biorez?onanciáról,vagy
mi a füttyről...
pusz, eszti
aranyosak vagytok, hogy gondoltok rám!!!!!!!!!!!!!!!:)
esztiilil
 
 


Eszti, így ismeretlenül is nagyon sajnálom, ami történt Veled.
Én a vetélős topikba írok, ott minden így jártunk, ahogy Te.
Te semmiben nem vagy hibás, ezt gyorsan verd ki a fejedből!
A természet kibabrált Veled, nem lehet ez ellen tenni.

Légy erős, és csak előre nézz, a múlton már ne szomorkodj!
Kedden majd én is szorítok Neked...

Üdv: Luca
Vendég
 


Eszti: Nagyon de nagyon sajnálom de azt verd ki a fejedből, hogy te valamiért is hibás lennél. Ne is gondolkodj most ilyeneken. Sajnos ez előfordul de biztos vagyok benne , hogy az idő segít enyhiteni ezt a nagy fájdalmadat. Ne add fel, nézz előre meglátod összejön legközelebb. Nagyon sokat gondoltam rád Eszti. Pihenj sokat.

Kép
csucsu05
 
 


Eszti,
azt mondják azok, akik már átestek ezen, hogy a műtét után jobb lesz. Remélem Te sem leszel ezalól kivétel! És ha lejár a "pihenő" időtök - amit sztem használjatok ki egy kis utazásra, ha van rá lehetőségetek -, újult erővel elkészítitek a babát!

Nekem megjött ma délután, úgyhogy ismét előre nézek, hajrá október vége! :wink:

[Azért mennyivel könnyebb már egy kislány anyukájaként feldolgozni, hogy megint nem sikerült (7 hónapja)...]

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Igen, műtét után kicsit könnyebb.A műtéttel lezárul egy fejezet.És elkezdődik egy új, egy szebb és jobb.
Vendég
 


Gabuska: Sajnálom a pirit :( De az október az sikeres lesz!!!! (akkor születtem -hátha szerencsét hozok ) :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
erre mondták gyerekkoromban az idős nénik, én meg rettenetesen utáltam, de most én is ezt mondom: egyem a szívedet! :lol:

Holnaptól ha minden igaz puregonozok, aztán majd lesz valami. Vagy valaki. :wink: De addig is jövök, figyelek és jegyzetelem a sok 2 csíkost! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Addig is, nézzétek, a lányom szerelmes! :lol:
Kép

(Igen, ez az, aminek látszik! :lol:)
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska!
Ez a beszéd, majd legközelebb(de mikor legközelebb? :roll: :lol: :wink: )
Nagyon édes a szerelmespár!!!Nem semmi, dehát nem lehet elég korán kezdeni!A csókot honnan tudják hogy kell? :twisted: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


,Sziasztok!

Bocsi hogy csak így berontok! Gabuskának szeretnék írni!

Gabuska!

Múlt hét kedd óta én is puregonozok és receptre kaptam 9989.ft-ért. a 300-at!!! Én is meglepődtem mert én is úgy tudtam hogy 30-on felül van de a dokim mondta hogy 70% támogatás van rá!!!
csipcsab
 
 


Sziasztok!
Úgy látom,a topic címe lassan kiegészülhetne" Pozitív tesztek várományosai"címre,és mivel én is egy ilyen várományos vagyok,gondoltam,csatlakoznék,ha befogadtok.Bevallom,már olvasgatlak Titeket egy ideje :wink: ugye nem baj?
Mi nemrég kezdhettünk próbálkozni,de nekem néha irtó nehéz türelmesnek lenni,pedig erre semmi okom.Jó látni,hogy ilyen
kitartóak és vidámak vagytok :D
Hajrá Mindenkinek:mmzsó
Vendég
 


Marietta,
nahát!!!
Az én esetemben a 30 valahányezer lett 25 támogatással együtt. Nem lehet, hogy neked azért jár több támogatással, mert van valami betegség, ami miatt nem lehet magától baba? És ennek a BNO kódja van a recepten, amire jár ez a támogatás. Mert én "csak" azért kezdtem el, mert régóta nem jön össze a kistesó. Lehet, hogy hülyeség és lehet, hogy nem is tudtam érthetően megfogalmazni. :oops:

Pankaa,
legközelebb = okt. vége. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, smaci.
Itthon biztos nem lát ilyet, mert ha tőlünk, vagy a többi családtagtól puszit kap, azt az arcára kapja, és az apjával sem előtte intézzük az ilyesmit, így sztem a kissrác (8 hónappal idősebb) kezdeményezi a szájra puszit, a lányom meg hogy, hogynem hagyja magát. :lol: :lol: :lol: Merthogy már a nyáron is elcsattant köztük egy-két (... sok :lol:) nyelves. És amint az első képen látjátok, baromira nem zavarja őket, hogy 2 centire ülök tőlük! :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép

Remélem, az anyja nem öl meg, hogy feltettem.
Meg Ti sem, mert egy pöttyet eltér a topik eredeti témájától. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: tedd csak fel az ilyen képeket. Kell ez a lelkünknek. Nagyon aranyosak és szépek. És a csók :))) ahoz a képhez ki kell tenni a 18-as karikát. Azt hiszem készülhetsz és kezdj el gyüjteni pénzt a lagzira :) Többször vissza mentem megnézni a képeket sőt a férjemnek is mutattam milyen édik. Itt somolyog melletem. Azt mondja nem semmi kis pár :) Tényleg nem zavarja őket, hogy ott vagytok mellettük. Ez ám a szerelem :)

Kép
csucsu05
 
 


A Puregon 25 e ft körül van! Annak olcsóbb csak,akinek más kódra írják fel.De elvben ezt nem nagyon lehet inszemnél például.Bukhat vele a doki nagyot!

Kép
kicsimálna
 
 


Csucsu,
köszönöm, ari vagy! :oops: :D

Kicsimálna,
akkor jól sejtettem, hogy a kód a titok nyitja. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


én is kérdeztem a dokit,hogy nem lehetne-e kódot cserélni,hogy olcsóbb legyen,mert nekem havi 100e kiadása azért nem megy.Azt mondta,hogy van kód,amivel olcsóbb,de az nem inszemre van,és mivel őket ellenőrzik,hamar bukhat. A Kaálisok is 25e-t fizetnek érte.
kicsimálna
 
 


Akkor én nem szólok egy mukkot sem, nekem csak egy doboz kell egy hónapra...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nekem sem csak Puregonra kell a 100e . Kapok egy 300-as Puregont,aztán két 50-est,ez 10e még a a 25 mellé. Choragon 7e.Closti,stb. És maga az inszemem is 40e ft.Igy jön ki ez a szép kerek szám....
kicsimálna
 
 


Gabuska,nagyon aranyos a kislányod az udvarlójával!Elképesztő,mennyire belénk van kódolva ez az egész.Nekem is volt ovis vőlegényem,és az öcsém is feleségül akarta venni egy ovistársát :lol:
Lányok,nektek nincsenek álmatlan éjszakáitok ama hóvégi izgalmas napokon?Én alig látok ki a fejemből,és 8-ig tanítok,f10-re érek haza,brrrr!!!Szép napot :wink: !
Vendég
 


Kicsimálna,
értem!
Én most nem clostizok, de choragont majd kapok jövő héten valamikor, utána meg utrogestan, egészen a terhesség első harmadáig, vagy amíg meg nem jön.

Mmzsó!
Dehogynem! :?
De ahogy megjön, megnyugszom. Vagyis már nem izgulok, merthát nincs miért.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska,épp az imént nyugodtam meg én is :?
De most már az új hónapra koncentrálok :wink:
Vendég
 


Akkor kb. egy időben kell ismét nekiállnunk a gyártási folyamatnak. Hajrá mi!!! :lol: Meg mindenki! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok. Jó lenne ha már én is megnyugodhatnék. vagy így vagy úgy. Piri még sehol. tesztelni meg nem mertem mert a reggeli pisit nem tettem félre. Szóval egy 2csíkos és egy 1csíkos teszt után mr nem is merek még első pisiből sem tesztelni. Várok!! De ilyenkor ez olyan rossz. Vagy csak a piri játszik velem?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,nagyon szurkolok Neked!Valami tünet??Nem feltétlenül terhességire gondolok,hanem ami magas progeszteronszintre utal,pl.mellfeszülés,bőrzsírosság...nekem ez szokott lenni a ciklus 2.felében,és mikor elkezd puhulni a mellem,már tudom,mire számíthatok :? Ha viszont maradnak a tünetek,az jó jel. Tesztelj reggel és kiderül,remélem,felteszed a kétcsíkosod! :wink:
Vendég
 


Csucsu,
nagyon szeretném, ha sikerülne! Drukkolok! :wink:

Nekem most az jelenti a sikerélményt, hogy álllllllatul be tudom adni magamnak a szurit itthon. 8) Ez is valami.
Viszont a 2 évesem esténként nagyon kiakasztó, nem volt ez másképp ma sem. Nappal egy imádni való gyerek, de estére meghibban. :shock: :roll: :?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok. sajnos csajok megcsináltam a tesztet és nega lett. Mostmár azt kell hinnem, hogy az első teszt volt rossz. mert a férjem is látta rajta a csikot. De piri sincs sehol. Nem tudom most akkor ez mitől van. Sajna a dokim hétfőn lesz ki kell bírnom addig. Márha addig nem jön meg.

Viszont a kicsi lányom éjjel sirt és lázas volt meg köhögött. A kúp is nehezen vitte le a lázát de legalább utána tudott aludni. Délelött viszem doki nénihez. Én is náthás lettem ma reggelre. Szóval teljes a káosz nálunk :(

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,sajnálom a negatív tesztet,így igen nehéz hétvégéd lesz,ez a bizonytalanság idegőrlő.Gyógyuljatok meg hamar és hamarosan minden kiderül!(Nem akarlak áltatni,de hallottam már történeteket rossz tesztekről...drukkolok továbbra is!)
Gabuska,le a kalappal!Reméljük hamarosan lesz eredménye :wink:
Megint mész petét nézni és addig kell döfködni magad?Hajrá!
Én is náthás vagyok,még lázam is volt,de elmúlt,megyek dolgozni,holnap meg kirándulunk a barátainkkal :lol:
Vendég
 


mmzsó: Köszi a biztatást. Majd meglátjuk. (a vak is azt mondta)
:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
amíg nincs piri, addig nem fejezem ki sajnálatomat, inkább még remélek! :wink:
Lánykádnak jobbulást!

Mmzsó,
igen, hétfőn uh, aztán meglátjuk, hogy kell-e tovább.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Pedig máig nincs piri. Hétfőn délután megyekdokihoz mitől is lehet ez. Majd meglátjuk.

Kép
csucsu05
 
 


Jaj,Csucsu,ez nagyon izgalmas!Feltétlenül jelentkezz hétfőn,azaz holnap!És Te is,Gabuska,hogy mit láttatok az UH-n.
Nálunk semmi különös nincsen,6.napon vagyunk,várunk...addig is azért jól érezzük magunkat :wink:
Vendég
 


Mmzsó,
persze, majd beszámolok. :wink: Mi a 9 napon leszünk hétfőn.

Csucsu,
+++++++++++++++! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?